Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com

[Добавил Игорек в 06.03.2017 13:10:20]

"Нива" Вінниця:
Кліщук Андрій - Хохлов Вадим, Андрєєв Сергій, Дугієнко Олександр, Химанич Олександр (2 тайм - Яськов Максим), Попов Дмитро, Осадчій Дмитро (2 тайм - Загалевич Дмитро), Батрак Антон (2 тайм - Маляренко Ігор), Коновалов Микита (2 тайм - Овчар Тарас), Браславський Ярослав (70 хв. - Собко Олександр).

Вінницька "Нива" провела дуже хороший, якісний і корисний спаринг з київським "Арсеналом", який є переможцем турніру імені Сергія Закарлюки.

Незаважаючи на те, що на гру з різних причин не поїхали Нгаха, Борячук, Коломієць, Сторубльовцев, Костенко , Карвацький, а воротар Максим Бабійяук не приймав участі у зустрічі, "Нива" видала хорошу гру і досягла пристойного результату у грі на виїзді проти сильного суперника. Тренерський штаб мав можливість переглянути гру потенційних новачків - Дугієнко Олександра, Осадчого Дмитра, Батрака Антона, Собко Олександра і Коновалова Микити, який є сином відомого футболіста Сергія Коновалова

Гра проходила на зустрічних курсах, команди створювали хороші моменти і... не реалізовували їх. Спочатку "Арсенал" влучив у штангу, а в другому таймі Браславський заробив пенальті, але не реалізував його.

Игорек
Склади команд від Олега Семенова і Геннадія Трофименка
niva.vn.ua

Післяматчевий коментар старшого тренера вінницької "Ниви" Юрія Солов єнка:

– У першому таймі ми намагалися змоделювати малюнок гри, з яким намітили зіграти в першій офіційній зустрічі весняно-літньої серії. Проте в повній мірі цього зробити не вдалося. У другому таймі ми суттєво додали, але так і не змогли реалізувати гострі моменти.

Михайло ШАФІР

[Добавил Игорек в 01.03.2017 18:31:16]

Склад команд:
Шкурак Віталій, Нгаха Колінс, Пущал Ігор, Бабійчук Максим, Токар Богдан, Максим Малахов, Токар Олекссандр, Попов Дмитро, Крутинський Олексій, Загалевич Дмитро, Цопа Дмитро, Паньковецький Євгеній, Цопа Володимир, Маляренко Ігор, Головачук Артем, Браславський Ярослав, Блажко Євгеній, яськов Максим, Слободянюк Микола, Бобович Денис, Юхимець Максим, Карвацький Андрій, Собко Олександр, Рогозь Дмитро, Химанич Олександр, Загородський Роман, Костенко Ярослав, Продан Дмитро, Кліщук Андрій, Іванов Денис, Хохлов Вадим, Серьга Дмитро, Овчар Тарас, Сторубльовцев Валерій, Петросюк Дмитро, Андрєєв Сергій та інші...

У вінницькому футболі сталась незвичайна подія, якої досі не було – товариська двостороння зустріч, в якій за «Ниву» поруч з Нгахою, Браславським, Яськовим, Бобовичем, Загалевичем, Сторубльовцевим, Андрєєвим та іншими футболістами, рука об руку, грали звичайні вболівальники, відчувши себе однією командою!

Перш за все, хочеться подякувати організатору – Віталію Шкураку, лідеру «Культурно – сімейного сектору», завдяки наполегливості якого відбулось це непересічне футбольне дійство, яке об’єднує клуб і вболівальників, і може служити прикладом для інших футбольних клубів України.

Ще одна заслужена подяка керівництву і тренерському штабу ФК «Нива» Вінниця, яке завжди іде на зустріч ініціативам вболівальників. Так трапилось і цього разу – керівництво обіцяло допомогти в організації цього матчу, керівництво виконало обіцянку!

Ну і на останок окрема подяка гравцям «Ниви», які були чудовими партнерами по грі, мужньо терпіли помилки незграбних партнерів, підтримували при неточних передачах і не шкодували мяча, допомагаючи в атаках і при захисті.

Стосовно самої гри. Після загального фото на згадку «Нива» поділилась на дві команди, за які в рівних пропорціях зайшли вболівальники. Грали на все поле в два дещо скорочених тайми. Так, з самого початку на поле вийшли Нгаха, Браславський, Загалевич, Яськов, Маляренко, та інші, але заміни не лімітувались і впродовж матчу на поле встигли вийти усі гравці «Ниви», які не мали проблем із здоров’ям, а також усі бажаючі вболівальники. Арбітром зустрічі був Михайло Семенович Куниця. Гра проходила в невисокому темпі, переважно у центрі поля. Небезпечних моментів було обмаль, але все ж білим вдалось забити два голи. Спочатку відзначився Олександр Собко, замкнувши з метрів семи передачу справа на дальню штангу. А незабаром відзначився новачок «Ниви» - Валерій Сторубльовцев, який отримав передачу біля правої бровки навпроти центру поля і розігравши нехитру стіночку, замкнув передачу зліва ударом з близької відстані. Рахунок 2:0 так і залишився «на табло» до закінчення гри.

Послематчевое флеш-интервью старшего тренера винницкой "Нивы" Юрия Соловьенко:

- Как вы относитесь к событию, которое произошло в Виннице впервые – матч винницкой «Нивы» с болельщиками?
- Во-первых, мы пообещали это сделать, и мы это сделали. Во-вторых, я считаю, что это очень важно и это нужно продолжать. Потому что я считаю, что наши болельщики – один из лучших. Единственное, им нужно будет подстраиваться под график работы команды.

- А теперь более серьезно о работе –на каком этапе подготовки сейчас находится «Нива»?
- На заключительном этапе подготовки к сезону – осталось всего две с половиной недели. Единственное, что могу сказать – селекция продолжается.

- Держите ли уже в голове вариант «основы», которая выйдет на игру с «Балканами»?
- Скажем так – есть «хребет» команды. А далее мы будем пытаться наращивать «мышцы», пока идет период дозаявки.

- Довольны ли вы проведенной селекцией в это межсезонье?
- Я буду доволен тогда, когда мы успешно сыграем 12-15 матчей (сколько там осталось?). Тогда я скажу.

- Будет ли еще пополнение, кроме этих девяти ребят, которые пришли?
- Я уверен, что пополнение еще будет!

Игорек
niva.vn.ua
Склади команд від Леоніда Загоруйко. Дякуємо!

[Добавил Игорек в 28.02.2017 13:16:44]

Сьогодні знову поповнення в розділі "Зірки". Дякуємо другу нашого сайту, колишньому гравцеві "Ниви", який допоміг здобути цей цінний автограф. Людина, яка написала побажання нашому клубу - суцільний успіх. Сім чемпіонств в Україні, Росії, Німеччині. Цим футболістом виграно три європейських кубки - Лігу Чемпіонів, Суперкубок УЄФА, КУБОК УЄФА, а також декілька національних Суперкубків. Та безліч інших нагород!
Отже, зустрічайте Анатолія ТИМОЩУКА!
Півзахисник. Грав в клубах "Волинь" Луцьк (1995-97р.- 62 гри, 8 голів), "Шахтар" Донецьк (1998-2007 р. - 227 ігор, 32 голи), "Зєніт" Росія (2007-09 р, 2013-15 р. - 100 ігор, 10 голів), "Баварія" Мюнхен (2009-13 р. - 86 ігор, 4 голи) "Кайрат" Казахстан (2015-16 р. 34 гри, 1 гол). За збірну України зіграв 144 гри, забив 4 голи). Чемпіон України 2002, 2005, 2006 р.. Володар кубка України 2001, 2002, 2006 р.. Вигравав Суперкубок України 2005 року. Чемпіон Росії 2007 і 2015 р. Вигравав Суперкубок Росії в 2008 році. Виграв Кубок УЄФА 2008 р. Суперкубок УЄФА 2008 р. Чемпіон Німеччини 2010, 2013 р. Виграв Кубок Німеччини 2010 і 2013 р. а також Суперкубок Німеччини 2010 і 2012 р. Виграв Лігу Чемпіонів 2013 р. Виграв Кубок Казахстану 2015 р. а також Суперкубок Казахстану 2016 р. Кращий футболіст України 2002, 2006, 2007 р. Кращий гравець чемпіонату Росії 2007 року. Кращий футболіст України 2011 року. Заслужений майстер спорту України, Заслужений майстер спорту Росії, Кавалер ордена "За мужність" 3 ступеня.

Заходьте у розділ "Зірки". Читайте, пишайтесь тим, що відомі футболісти, тренери знаходять декілька хвилин для того, щоб побажати процвітання вінницькій "Ниві"!

[Добавил Игорек в 23.02.2017 18:27:50]

Вінницька "Нива" завершила виступи на турнірі імені Сергія Закарлюки, програвши юнацькій команді донецького "Шахтаря" з рахунком 0:1.
На жаль, ця поразка стала четвертою поразкою "Ниви" на турнірі. Причому, усі вони були "нульові". Тобто, в чотирьох зустрічах вінничанам не вдавалось забити у ворота суперників жодного гола.

Вже сьогодні команда вирушає у Вінницю, де і буде продовжувати підготовку до веснної частини чемпіонату. Після короткого відпочинку новачків "Ниви" чекає заключення контрактів і розселення.
Вінничани мали подавати заявку 23 лютого, але у звязку з участю на турнірі професійна ліга надала відсрочку до 28 лютого.

Післяматчовий коментар старшого тренера вінницької "Ниви" Юрія Солов єнка:
– Не можу сказати, хто з команд більще володів ігровою перевагою. Водночас я задоволений діями своїх гравців. В цьому матчі ми відпрацьовували тактику і зв’язки між виконавцями, і майже все вдавалося. Досвідом, який ми отримали в контрольних матчах меморіалу Закарлюки, є дуже важливим перед стартом другої частини чемпіонату України. А особливо я дякую вболівальникам «Ниви-В», які приїздили на кожен матч і підтримували наших футболістів.

[Добавил Игорек в 22.02.2017 20:46:41]

Із задоволенням пропонуємо вашій увазі чергове поповнення розділу «Зірки». Чутки і преса неодноразово відправляли цього футболіста в топ-клуби Європи («Челсі», «Барселона»), але досі в його серці є лише дві команди – «Хайдук» Спліт, в складі якого він став чемпіоном Хорватії, а також виграв Кубок цієї країни. Іншою командою, яка дала йому славу і визнання, став «Шахтар» Донецьк, в складі якого він провів 319 ігор, забив 33 голи, виграв 8 чемпіонств, 6 кубків України, 7 разів тримав в своїх руках Суперкубок України. Також в складі «Шахтаря» він виграв Кубок УЄФА 2008-09 років. Необхідно ще згадати про збірну Хорватії, за яку він зіграв 132 гри, забив 22 голи. Звичайно, ви здогадались, про кого йде мова. Це Даріо Срна! Дуже приємно, що він не відмовився дати автограф для нашого сайту і тим самим висловив пошану вболівальникам і самому клубу «Нива» Вінниця.

До речі, це лише початок в серії автографів відомих людей, які згодом зявляться на нашому сайті!

[Добавил Игорек в 22.02.2017 00:46:40]

Вінницька "Нива" продовжує підготовку до весняної частини першості України у другій лізі. Сьогодні в рамках турніру імені Сергія Закарлюки вінничанам протистояли молоді, але талановиті і непоступливі донеччани з команди "Шахтар" U-19. Вінничани продовжують переглядати потенційих новачків, яких в цій зустрічі було близько десяти. Двом з них вдалось навіть відзначитись. Це Сторубльовцев Валерій і Літовчак Марьян. Відзначаємо також гол капітана "Ниви" Нгахи Колінса після передачі Ярослава Браславського і дебютний гол за "Ниву" Макса Яськова. Вітаємо!
Останню гру на турнірі "Нива" проведе 23 лютого в суперництві за 9-10 місця з "Оболонь-Бровар-2" Київ, або "Шахтар-2" Донецьк

Игорек
niva.vn.ua

Гру прокоментував старший тренер «Ниви-В» Юрій Солов’єнко:
– Футболісти в цій грі отримали необхідне навантаження, як і планував тренерський штаб. Ми награвали важливі ігрові зв’язки. А ось рахунок, як і в інших матчах турніру, не мав особливого значення. Команда планово готується до офіційних матчів другої ліги.
– Оцініть сьогоднішнього суперника.
– 19-річні футболісти «Шахтаря» – це гравці рівня певних ліг, яких були б раді бачити у себе професійні команди. Це найкращі виконавці країни у своєму віці. Не кожна команда зможе грати проти них першим номером. «Шахтар-2» U-19 – гідний колектив, який за інших обставин міг би і поборотися і за вищі місця в меморіалі Закарлюки.
– Задоволені комбінаційними діями своїх гравців?
– Перші три м’ячі ми провели в результаті комбінаційних атак. Нарешті ми побачили логічне завершення того, що ми награємо перед сезоном. В попередніх іграх турніру нам це не вдалося з кількох причин – через технічні огріхи, силу суперників тощо.
– Що можна сказати про потенційних новачків команди?
– Поки що ми не підписали жодного нового контракту. Але ці гравці їдуть до нас – значить, вони готові співпрацювати. Ми постійно переглядаємо потенційних новачків, даємо шанс їм проявити себе на полі. Сьогодні проти молодих «гірників» грали п’ять футболістів, які навіть в готелі з нами не живуть.

[Добавил Игорек в 20.02.2017 01:06:32]
Вінницька «Нива» продовжує жахати своїх шанувальників результатами ігор на турнірі імені Сергія Закарлюки. 18 лютого вінничани зазнали третьої поразки поспіль, поступившись першоліговській команді «Оболонь-Бровар» з Києва. Таким чином, загальні «здобутки» «Ниви» на турнірі являють собою три поразки, жодного заитого м яча за 270 хвилин і 8 пропущених голів.

У першому таймі «Оболонь» виставила основний склад. У вінничан на поле вийшли старі знайомі Колінс, Борячук, Браславський, Яськов, Попов, компанію яким склали потенційні новачки. Кияни на протязі усієї гри володіли ініціативою і цілком справедливо перемогли із розгромним рахунком, забивши у ворота вінничан усі три голи зі стандартів.

Перший гол «Нива» пропустила на 14 хвилині. Було призначено штрафний удар в метрах 24 від воріт, хтось з гравців «Оболоні» наважився на прямий удар по воротах, мяч летів прямо по центру воріт і вдарившись о газон мав потрапити в руки воротаря, але той якось по волейбольному відбив мяч перед собою і першим на добиванні був Ковбаса, який відкрив рахунок у грі. Дитяча помилка призвела до голу.

Другий гол було забито на 56 хвилині. Той самий Ковбаса розвів воротаря і мяч по різним кутам воріт, тим самим довівши рахунок до 2:0.

Третій гол вінничани пропустили за чотири хвилини до завершення поєдинку. І знову зі штрафного. І знову після помилки в центральній зоні. Звичайна подача зі штрафного від самої правої бокової лінії в центр штрафної площадки, двоє наших гравців пролітають повз мяча, наша «сімка» чомусь без боротьби залишає свого візаві Коваленка, який пробив у поперечину, але не зупинився і дограв епізод до кінця, з кількох сантиметрів проштовхнувши мяч у ворота. 3:0

Наступна гра за «...надцяте місце» для «Ниви» стане «матчем престижу».

Игорек
niva.vn.ua

[Добавил Игорек в 15.02.2017 21:29:03]
Вінницька "Нива" програла і другу гру на турнірі імені Сергія Закарлюки. На цей раз вінничани програли з розгромним рахунком 0:3 представнику першої ліги ФК "Колос" Ковалівка, який наразі займає п яте місце в турнірній таблиці.

Підопічні Руслана Костишина контролювали хід поєдинку, яка проходила, переважно, на половині поля вінничан. До речі, поле було в значно кращому стані, ніж у грі з "Арсеналом", тож тренери у повній мірі змогли побачити можливості гравців на фоні одного з лідерів першої ліги, випустивши на поле усіх гравців, які знаходяться на перегляді. Але ні перший тайм, ні другий не принесли позитиву. Вінничани тримали свої ворота на замку лише половину першого тайму. На 22 хвилині Євгеній Морозко пробив під поперечину, відкривши рахунок, а буквально за хвилину ковалівчанам вдалось збільшити рахунок. Це зробив Олександр Поздєєв зі штрафного. Ближче до завершення другого тайму Андрій Семенко, підключившись до атаки зробив рахунок розгромним.
Таким чином вінницька "Нива" втратила всі шанси потрапити у плей-офф турніру і останні ігри стануть для вінничан справою престижу.

Игорек
niva.vn.ua

[Добавил Игорек в 13.02.2017 01:23:05]

Вінницька "Нива" провела свою першу гру на турнірі імені Сергія Закарлюки. На жаль, дедют видався невдалий - вінничани зазнали поразки від аутсайдера другої ліги і принципового суперника, адже восени вінничани на виїзді несподіванно програли у Білій Церкві з рахунком 1:2, тим самим підставивши тренера під загрозу звільнення. І ось знову поразка. З більшим рахунком. Звичайно, можна все списати на неузгодженнях у командних діях, адже основним завданням тренерів є перегляд потенційних новачків команди. Також можна говорити про надскладне льодяне поле. Про погане суддівство, але... У "Арсенала" теж перегляд новачків і поле те саме, що і у "Ниви". Тут можна зауважити, що інші команди групи відмовились грати у таких умовах і перенесли гру на інший день. Можливо, у манеж. Можливо, і нам варто було спробувати перенести гру? Але що тепер про це... Результат вже є у турнірній таблиці, а нам залишається чекати дві наступні гри - з першоліговськими "Колосом" і "Оболонью". А це випробування буде значно складніше і важливіше...

Щодо подробиць матчу, їх відомо небагато. В першому таймі відзначився Пилиповець після розіграшу стандарту, "Нива" зусиллями Маляренка мала змогу відігратись, але воротар потягнув мяч з -під поперечини, також відомо, що арбітр не призначив пенальні у ворота "канонірів". А у другому таймі відзначився Горбаченко, довівши рахунок до 2:0. Додамо, що під час гри відбулось девять замін у складі "Ниви".
Наступну гру вінницька "Нива" проведе 15 лютого з "Колосом" Ковалівка.

Игорек
niva.vn.ua

[Добавил Игорек в 05.02.2017 00:27:04]

В суботу 4 лютого вінницька «Нива» зіграла одразу два матчі з сусідами з Хмельницького. І якщо у першому матчі на поле вийшла, так би мовити, «основа», розмішана новачками, то у другому матчі в складі обох команд на поле вийшла переважно молодь і ті, хто знаходиться на перегляді. За домовленістю сторін перший матч проходив за стандартною схемою – два по 45, а другий матч мав дещо урізані тайми – по 35 хвилин. І це зрозуміло, адже погода на цей раз не побалувала теплом – було волого і дуже холодно. Гравці не шкодували себе, боролись, постійно падали біля обледенілих бокових ліній, особливо епічним був політ Дениса Бобовича, коли він на швидкості в атаці перестрибнув через воротаря і не зумівши зупинитись, перелетів через півтораметровий льодово-сніговий сугроб.

Тепер про склади. Місце у воротах Бабійчук, травмованого Коломійця в центрі оборони замінив Попов і кремезний гігант, який знаходиться на перегляді, зліва у захисті Яськов, справа теж гравець на перегляді. Причому, в кожному з таймів на цю позицію виходили різні гравці. Опорника грав теж хтось з новеньких. Центр поля окупували старі знайомі – Загалевич і Нгаха. Центрфорвард – Браславський. Під ним Маляренко і Овчар, який намагається зарекомендувати себе на місці Поліщука. На заміну виходили Бобович і декілька новачків.
У «Поділля» на поле вийшли старі знайомі по багатьом зустрічам між нашими командами – Якубов, який повернувся в Хмельницький з оглядин у «Ворсклі», Ліповуз, Муляр, Морговський та інші.

Слід додати нюанс – у першому таймі біля бокової лінії знаходився президент клубу Василь Вовк, який уважно слідкував за грою. І слід відзначити, що доти, доки Вовк був біля поля, «Нива» презентувала дуже непогану гру (Можливо, ось він – секрет успіху?))

Але дійсно, порівняно з минулими двома матчами, в першому таймі за грою було приємно дивитись – зявилась комбінаційна гра, швидкості, малюнок гри. «Нива» виглядала сильно і потужно. Щоправда, це лише у першому таймі. Другий тайм – нудне видовище майже без моментів. «Поділля» більше атакувало, більше перебувало на нашій половині, трішки більше створювало, але небезпечних моментів у обох команд було обмаль.

Отже, яскраві моменти гри від niva.vn.ua:
Сьома хвилина. Маляренко з лівого флангу подає в штрафну, мяч зустріча руку захисника, змінює напрям польоту і... пенальті! Який чітко реалізує Нгаха, вдаривши трішки лівіше центру воріт. 1:0!

17 хвилина. Дуже красива атака, в якій було все те, що подобається тренерам і вболівальникам. Овчар біля лівої бровки пішов у активний пресинг, захисник запанікував, переадресувавши мяч у центр, де його підхопив Нгаха, швидко переадресував ще далі направо на Маляренка, який обіграв захисника, пройшов до лицьової і зрячє навісив в центр на набігаючого Браславського, який вколотив мяч у сітку! 2:0!

На 42 хвилині «Нива» досягла розгромного рахунку. Овчар з кутового, призначеного від лівого флажка, класно навісив на дальню стійку воріт, де Андрєєв використав свої козирі – зріст і фактурність, продавив захисника і спокійно головою відправив мяч у сітку! 3:0!

На 36 хвилині гри дива реакції продемонстрував Макс Бабійчук, якого розстрілювали з двох метрів піля довгої діагональної передачі зліва. Гравець «Поділля» розстрілював ворота, але наш воротар знаходився саме там, де потрібно.

На 45 хвилині в наші ворота було призначено пенальті. Нгаха завалив на газон Якубова, який прийняв мяч на самій воротарській лінії. Виконувати взявся сам постраждалий, але йому не пощастило, він послизнувся, удар не вийшов і мяч влучив у ліву штангу, прокотився вздовж воріт і був вибитий кимось із захисників в аут.

По перерві гра змінилася. Більше атакували гості, наші віддали ініціативу і в цілому виглядали беззубо, за що і поплатилися. На 65 хвилині Якубов розстріляв ворота господарів ударом головою з близької відстані після передачі з лівого флангу.

А на 86 хвилині відзначився Загалевич. Було призначено штрафний в метрах 25-27 справа по диагоналі від воріт, Дмитро, вочевидь, подавав на дальню штангу, куда вже набігали наші високі гравці, але мяч коварно залетів в саму девятку, знайшов дюрку в сітці і вилетів за лицьову. Але всі все бачили – 4:1! А Загалевич хапається за голову від емоцій несподівано красивого голу...

Але вінничанам не вдалось втримати розгромний рахунок. На останній хвилині гри виникла якась нерозбериха на ближній штанзі, воротар не зміг зафіксувати мяч і найспритнішим виявився Музичук, який проштовхнув мяч у ворота. 4:2!

У другому матчі на поле у складі «Ниви» вийшли старі знайомі Бобович, Паньковецький, Малахов. Вийшов на заміну Сбоко, який видав дуже хорошу гру, забив три голи, ще декілька разів міг відзначитись голами і гольовими пасами. Форвард, який весною грав у вінницькій «Ниві» у КФК, нині отримав шанс потрапити у основну обойму головної вінницької команди і в цій грі тьома голами чітко окреслив своє вміння грати в футбол і бажання грати на вищому рівні. Що ж, побажаємо Сашкові не зупинятись на досягнутому. На відміну від Собко, який не жалкує мяча для партнерів, Прильопа в цьому матчі трішки розчарував. Юний форвард має колосальний плюс – швидкість, але йому поки що трішки бракує бачення поля і гри на партнерів. Хоча саме з його передачі було забито перший гол. На 40 хвилині він пройшов по флангу виграв боротьбу і подав на лінію воротарської площадки, куди буквально влітав Брижчук, який вколотив мяч у сітку, вигравши боротьбу за мяч у двох захисників. Але до цього був досить нудний безгольовий перший тайм. По суті, можна пригадати лише два моменти. У «Поділля» міг вийти вихід один на один, але здорово зіграв Малахов, а у нас після подачі на ближню штангу могли забивати Собко і Прильопа. Мабуть, це усе, що можна пригадати по першому тайму.

Другий тайм видався значно цікавішим. Крім вищевказаного голу Брижчука, на 47 хвилині міг відзначитись Собко, але пробив біля самісінької лівої штанги після передачі зліва. У відповідь міг відзначитись Морговський, який технічно «зідановським» фінтом обіграв двох захисників, вийшов на ударний простір, але схибив. На 55 хвилині Собко завершив передачу від лівого кутового флажка. Дуже хороша передача і гарне завершення атаки 2:0! Ще за дві хвилини Собко зрячє мяко закидував мяч у дальній лівий кут після передачі Брижчука, але трішки не влучив. На 24 хвилині Паньковецький в свому стилі змістився з флангу в центр і сильно пробив низом. Але влучив у штангу. Шкода, хороший момент! А на 60 хвилині рахунок став розгромним. Собко справа від воріт тонко прибрав заххисника і сильно пробив у ближній кут. Воротар бів безсилий врятувати команду. 3:0! Але це ще не все. На 65 хвилині Паньковецький класно закинув з лівого флангу в центр на Собко і Прильопу. Собко технічно прийняв мяч, зумівши уникнути офсайду, прокинув собі на хід і вони удвох з Прильопою вивалилися на ворота гостей. Бвли варінти – віддати пас, чи пробити самому. Сашко вирішив бити самому і холоднокровно відправив мяч у лівий кут. 4:0! Шансів у «Поділля» в другому таймі було дуже мало. Але на останній хвилині гостям вдалося забити гол престижу. Верніше, господарі допомогли забити. Це Палій випадково зрізав мяч у власні ворота після удару з лівого флангу. Але на загальний настрій цей гол не вплинув.