Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 16.07.2017 02:18:23]

Попередження: Швець Cергій 28 хв., Чернецький Олександр 40 хв., Омельчук Денис 46 хв., Осадчий Дмитро 56 хв., Морговський Ян 63 хв. Браславський Ярослав 94 хв.
Вилучення: Омельчук Денис 52 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій - 31. Андрєєв Сергій, 7. Темерівський Олександр, 21. Овчар Тарас, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 24. Нгаха Колінс (к), 19, Осадчий Дмитро, 23. Брижчук Тимофій (12. Денис Бреус, 58 хв),, 17. Денис Катрюк, 11. Маляренко Ігор (9. Ярослав Браславський, 67 хв.)
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 20. Загалевич Дмитро, 4. Дугієнко Олександр, 10. Яськов Максим, 8. Попов Дмитро.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Поділля» Хмельницький:
12. Дворнік Сергій (1. Шевченко Сергій 42 хв.), 35. Омельчук Денис, 8. Ліповуз Андрій, 27. Швець Сергій, 22. Музичук Олександр, 88. Якубов Алішер, 16. Бабак Кирило-Ілля (21. Колесников Олексій), 14. Макарченко Артем (20. Українець Вадим 76 хв.), 11. Чернецький Олександр, 2. Гресь Владислав, 7. Морговський Ян 6. (Джурко Андрій 66 хв.).
Запасні гравці:
13. Бельчич Артем, 99. Степаненко Валерій, 15. Худік Роман
Головний тренер:
Аркадій Баталов

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Поділля» Хмельницький від Леоніда Загоруйко:
(Перша колонка "Нива", друга - «Поділля»)
Офсайди 3 (2+1) - 1 (0+1)
Фоли 15 (7+8) - 29 (21+8)
Кутові 14 (9+5) - 3 (0+3)
Удари по воротах 21 (10+11) - 4 (2+2)
З них в ствір воріт 8 (4+4) - 2 (1+1)
Процент володіння мячем 63% (64+62) - 37 (36+38)

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт матчу на Кубок України між командами "Поділля" Хмельницький - "Нива" Вінниця (50 фото) Він знаходиться тут

...а також фотозвіт матчу 1 туру чемпіонату України між командами "Нива" Вінниця - "Поділля" Хмельницький (50 фото) Він знаходиться тут

«Пеший млинець – комом». Хвороба втрати очок, яка нещодавно вартувала нам путівки в першу лігу, перенеслась і в новий чемпіонат. Знову не вдалося виграти там, де більшість вболівальників не піддавали сумнівам перемогу «Ниви» і сперечались лише про кількість забитих голів в ворота гостей. Таке буває, коли команда має чисельну перевагу, атакує, створює моменти, але мяч вперто не потрапляє в ворота. У випадку з «Поділлям», результат і перебіг матчу лише підтвердили те, що хмельничани є для нас дуже некомфортним і принциповим суперником. Граючи за примітивною футбольною тактикою «автобус на власній половині» і сподіваючись на помилку захисту господарів, гості не гребували брудною грою, безперервними фолами, затягуванням часу і грою на відбій. Натомість, «Нива» провела весь матч в атаках, намагалась зламати насичений захист за допомогою стандартів, флангових забігань і гостих прострілів. Але мяч, ніби зачарований, так і не влетів у ворота. Дві штанги, дві поперечини, декілька просто убойних моментів, моли, здавалось, мячу не було куди діватися, окрім як потрапити у ворота, але не склалося...

Тренерський штаб «не став вигадувати велосипед» і виставив на гру той самий переможний склад, який просто розірвав на запчастини «Поділля» в кубковому виїзному матчі. Все, як завжди – в рамці Кліщук, справа Темерівський, який видав чудову, зрілу і розумну гру. Зліва Борячук, який відпрацював в свою силу, у деяких епізодах радуючи яскравим дріблінгом, в центрі незмінний Андрєєв і Хохлов, який завдяки експерименту тренерів у захисній лінії витіснив з основи Попова. В центрі Брижчук, Нгаха і Осадчий, вінгери Овчар і Катрюк. Роль центрфорварда в цій грі виконував Маляренко. Повторюсь, «Нива» грала непогано. Критикувати майже немає за що. Хіба що за погану реалізацію. Але ж це футбол. Хіба можна дорікнути Осадчому, що він двічи влучив в штангу і ще один раз поцілив у поперечину? Тут справа відсутності вдачі. І можна, навпаки, лише відзначити, що у нас давно не було такого майстра стандартів, як Дмитро. Крім Осадчого, прекрасну гру видав і невгамовний Овчар, який створив массу проблем правому флангу захисту гостей, але... але як же ж можна було не забити з вигідної позиції, коли ніхто не заважав нанести влучний завершальний удар? Традиційно, класну гру показав і Нгаха, який сміливо брав грун а себе, обігрував двох, трьох, роздавав паси. Непогано зіграв в першому таймі Катрюк, щоправда, в другому десь зник. Так само, як і Брижчук, який в першому таймі зіграв непогано, але в другому його було замінено на Бреуса, який, змарнувавши один вбивчий момент, більше нічим не запамятався і виглядав дещо розбалансованим. Але хлопця можна зрозуміти – лише за декілька днів до гри у нього народився син Артем, і, мабуть, тренерам і вболівальникам потрібно запастися терпінням, дати гравцю деякий час для того, щоб він міг набрати форму, і тоді ми побачимо справжнього забивного Бреуса. Але факт залишається фактом – гостра проблема необхідності доукомплектування команди забивним нападником залишається не вирішеною...

Аркадій Баталов, як і обіцяв після кубкової гри, перекроїв склад команди на третину. В основі, у порівнянні з минулою грою, вийшли Якубов, Морговський, Ліповуз і Омельчук, який відзначився червоною карткою. Тренери гостей зробили чотири заміни – одну вимушену, адже воротар Сергій Дворнік зазнав пошкодження наприкінці першого тайму, а також три тактичних заміни, які збивали темп атак «Ниви», а також підживлювали «Поділля» свіжими силами, що дозволяло їм витримувати напруження і концентрацію в грі у захисті. Натомість, наші тренери обмежились лише двома замінами (з пяти можливих). Напевно, не від хорошого життя – по перше, у «Ниви» коротка лава запасних, а по друге, по такій грі випускати на поле захисників безглуздо, а креативних гравців півзахисту і нападу «раз-два і обчьолся» - Загалевич і Яськов. Але чомусь їм шансу не надали.

Окремо слід сказати про суддівство. Давно вже ми не бачили настільки непрофесійно-ліберального арбітражу, коли гравцям «Поділля» сходили з рук удари по ногах гравців «Ниви», затримка за футболку, відверта грубість і затримка часу. Якби арбітр з перших хвилин погасив неспортивну поведінку гостей, мабуть, футболу, як такового, було б значно більше і в кінці гри не дійшло б до сплеску емоцій, коли команди були на межі бійки.

Ну і наостанок, щоб доповнити картину, декілька моментів. По-перше, порадувала відвідуванність. Вболівальників на трибунах, у порівнянні з весняними матчами, значно побільшало. Це дуже приємно. Також на гру приїхали близько 20 ультрас з Хмельницького. І підтримували вони свою команду значно краще, ніж у домашньому матчі недільної давнини. Ну, а наші ультрас завжди на висоті!) Другий приємний момент – завдяки праці Леоніда Загоруйка і Олега Семенова до матчу було випущено чудові кольорові і інформативні «ретро»-програмки і ще більш цікавий календар-довідник сезону 2016-17 р. Не дивно, що при обмеженному тиражі не всім бажаючим вистачило цієї друкованої продукції. Також було помічено тематично-футбольний кольоровий випуск газети «15 громада» з інтерью президента клуба, безліччю фотографій і іншою інформацією. Ну, і третьє – їдучи на стадіон, я зустрів вболівальника в фірмовій футболці «Ниви». Ми привітались, як старі добрі знайомі. І це дуже приємно! Люди, не соромтесь їхати на футбол в атрибутиці «Ниви»! Вінниця повинна жити футболом, і саме ми з вами надихаємо місто жити футболом!))

А тепер від лірики до самої гри.
Ні в якому разі не можна казати, що «Нива» зі стартовим свистком кинулась забивати. Навпаки, на полі точилася доволі рівна гра. Господарі були трохи швидші, активніші, але до особливої гостроти не доходило. Дивно, чому «Нива» так довго «розкачувалась», втрачаючи дорогоцінний час. З такими командами, як «Поділля», потрібно намагатись відразу вказати, хто на полі господар і намагатись забити швидкий гол, який повністю змінює стратегію гри. Але чомусь перший дзвоник продзвенів саме у нащих воріт. Якубов непогано приклався до мяча, знаходячись прямо навпроти воріт нашої команди. Але Кліщук спокійно спіймав мяч. Вінничани відповіли аж на 14 хвилині. Брижчук майже від центру поля дуже кльово між гравцями кинув на хід Маляренко, який набирав хід на правому фланзі. Ігор увірвався в штрафну площадку і с ходу пробив в ближній кут. Трибуни встигли підняти руки, закричати «Гол», адже мяч затріпотів у сітці, але... зі зворотньої сторони. Далі знову на полі пішла якась боротьба, справжньої цікавої гри з вогоньком в очах не було. Вогонь зявився ближче до середини тайму, коли Брижчук зльоту шикарно приклався до відскоку мяча і дуже сильно пробив по воротах з 16 метрів. Знову трибуни скочили з місць, але голу не сталось. Удар прийшовся в поперечину. Здавалось, що вона прогнулася від такого удару. На відскоці першим був Хохлов, який головою відправляв мяч в правий нижній кут, але хтось з захисників врятував ворота, підстрахувавши воротаря, який лежав на газоні. Дуже красивий момент! Тепер вже «Нива» спіймала кураж і почала створювати. На 33 хвилині свою майстерність показав «Король стандартів» Дмитро Осадчий, який зі штрафного, призначенного зліва від воріт, класно пробивав у ближній кут, але мяч, зрадницьки доторкнувшись до штанги, вилетів за лицьову. На 36 хвилині Борячук, класно обіграв візаві і пробив в ближній кут, але відмінно зіграв Дворнік. «Поділля» огризнулося моментом Якубова, який ледве не встиг на невдалий прийом мяча Кліщуком, який випустив круглого перед собою, але вчасно виправив помилку. Далі обстріл продовжив Брижчук, який пробивав справа і знову небезпека від Осадчого –на 41 хвилині було призначено штрафний – пішов сильний прямий удар, воротар ледве-ледве кінчиками пальців витягнув мяч з кута воріт відбивши його прямо перед собою, де перебував самотній Катрюк, перед яким було три метри до пустих воріт, але наш півзахисник не влучив по мячу. Жах! Так безглуздо втратити 200% момент! За хвилину вже Маляренко хапається за голову, адже мяч після подачі кутового і удару головою пролітає поряд з лівою девяткою... Останній шанс відзначитись був у Катрюка, який небезпечно навішував з правого флангу, але воротар опинився на місці.

Перерва

Відразу по перерві «Нива» різко додала. В першій же атаці збили Катрюка прямо на лінії штрафної площадки зліва від воріт. Мабуть, не потрібно говорити, хто і як виконав цей удар. Ну, звичайно, Осадчий. І знову штанга! Ну що ж так не щастить? Воротар був безсилий допомогти... А на 48 хвилині вінничани отрималифору в одного гравця. Омельчук отримав другу жовту картку і пішов відпочивати. 50 хвилина. Знову Осадчий. Знову штрафний поблизу воріт «Поділля» але тепер мяч пролітає неподалік правої «девятки». 51 хвилина – Борячук наважується на дальній удар, але захисники кидаються під мяч, блокують цю «пушку». 54 хвилина – Осадчий навішує зліва на дальню штангу, але Андрєєв пробігає повз мяч. Небезпечно... 56 хвилина – гравець «Поділля» наважується на дальній удар з лівого флангу, Кліщук, схоже, трішки загубив ворота і мусив в падінні відбивати мяч, який уходив за лицьову. На 63 хвилині вже зовсім не смішно – Осадчий влучив у поперечину. Знову каркас воріт врятував гостей від голу. 66 хвилина. На вістрі атаки «невгамовний» Овчар, який наздогнав мяч біля лицьової і навісив в центр штрафної площадки. Там опинився Бреус, який пробивав головою, але вище воріт. А за дві хвилини той самий Бреус втратив чудовий момент, отримавши відскок майже на куті воротарського майданчика справа від воріт він пробив у ближній кут... але не влучив з близької відстані. На 70 хвилині приблизно на тій самій позиції опинився Браславський, який наніс дуже сильний удар в той самий ближній кут, але на місці опинився воротар, який з величезними складнощами врятував свою команду. 71 хвилина – Темерівський наважився на удар з-за меж штрафної. І пробив дуже небезпечно – мяч пролетів поруч з лівою «девяткою». А тепер вже 100% момент у Овчара, який отримав передачу в штрафній і не влучив в рамку, знаходячись в дуже вигідній позиції. Дуже шкода... 78 хвилина. Колінс бьє з лінії штрафної площадки вище воріт. А на 80 хвилині знову міг відзначитись Катрюк, який пробивав зліва з кута воротарського майданчика в ближній кут, але відмінно зіграв воротар.
Решту часу «Нива» «підсіла», суперник безбожно тягнув час і більше небезпечних моментів ми не побачили....
Фінальний свисток

Игорек
niva.vn.ua


Післяматчовий коментар капітана ФК «Нива» Вінниця Нгаха Колінса:
- Скжите, чего, кроме везения, не хватило команде, чтобы добиться победы?
- Я думаю, что мы немного торопились – растранжирили те моменты, которые были. Нужно было немного хладнокровнее подойти к этим моментам. Очень обидно, что в первой игре при такой прекрасной поддержке мы не смогли одержать победу, но, я думаю, все впереди. Мы буде м стараться, работать, чтобы исправиться.
- В прошлом матче наша команда играла лучше, на ваш взгляд?
- Я бы не сказал. Просто они поменяли тактику. В этот раз они больше играли от обороны. В прошлой игре они полезли атаковать и поэтому было немного легче. Тяжело с такими командами играть, которые ставят «автобус», как говорят... Но, такой футбол – принимаем то, что есть.

Післяматчовий коментар головного тренера ФК «Поділля» Хмельницький Аркадія Баталова:
- После прошой игры вы сказали, что сегодня мы увидим совершенно другое хмельницкое «Подолье». Чем ваша сегодняшняя команда отличается от команды недельной давности?
- Во-первых, я хочу сказать, что сейчас мы не можем играть с Винницей в открытый футбол. Пока не можем. Пока. Ваша команда укомплектована хорошими исполнителями. Если бы мы сегодня играли в открытый футбол, я думаю, что ваши болельщики были бы довольны. А так мы закрылись и построили игру на контратаках. Вот, вернулся на поле Якубов, взяли еще одного мальчика. У вас задачи свои, у нас свои. Мы по чуть-чуть, шажками развиваемся.
- Команда после удаления начала играть агрессивнее в нападении. Чем вы можете это обьяснить?
- У нас это такая традиция) В том чемпионате мы вот так вдевятером, вдесятером играли. Мобилизировали силы. И с вами мы, по моему, вничью сыграли в меньшинстве. С Никополем и сегодня опять... Еще раз хочу отметить, что у вас хорошая команда – скоростная. Единственное, что меня возмутило- поведение гостевой ложи – оскорбление нашей скамейки запасных. Подходит ко мне какой-то мальчик, сын президента, начинает рассказывать, как тренировать команду. Пусть президент клуба разберется, как он воспитывает своего сына, ведь есть футбольная этика. Мы не в милиции, а на футболе.Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 07.07.2017 14:09:21]

Попередження: Колесников 24 хв., Чернецький 29 хв., Бабак 84 хв.
«Поділля» Хмельницький:
Дворнік, Дударенко, Швець, Музичук, Колесников (Якубов 64), Украінець, Бабак, Макарченко, Чернецький, Джурко, Гресь (Морговський 46)

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій - 31. Андрєєв Сергій, 7. Темерівський Олександр, 21. Овчар Тарас (12. Денис Бреус, 68 хв), 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 24. Нгаха Колінс (к), 19, Осадчий Дмитро (4. Дугієнко Олександр, 68 хв), 23. Брижчук Тимофій, 17. Денис Катрюк, 11. Маляренко Ігор (9. Ярослав Браславський, 55 хв.)

Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

Вінницька «Нива» цілком прогнозовано здолала перший попередній етап розіграшу Кубка України. Суперником вінничан стали старі знайомі «любі другзі – суперники» сусіди з Хмельницького – «Поділля», які за останній рік вже встигли набриднути одне одному. І не дивно, адже суперники зіграли декілька товариських ігор, дві гри в аматорській лізі, а також «вишенька на торті» - кубкова гра на такому ж самому першому попередньому етапі, як і в цьому році. Цікаво те, що та зустріч завершилась з таким самим рахунком, як і цьому році. Цікаве співпадіння. В історії протистоянь між подільськими командами у «Нива» володіє суттєвою статистичною перевагою, але матчі в Хмельницькому в останні 12 років «Нива» не вигравала. І саме тому багаточисельні вболівальники і ультрас, які прибули в сусідній обласний центр підтримати рідну команду, до прогнозів на результат гри реагували з обережним оптимізмом. Більш впевненими в позитивному результаті були букмекери, які поставили дуже низький коефіцієнт на перемогу вінничан 1.3

Особливу цікавість викликало те, чи довірять тренери вінничан місце в основі комусь з новачків команди, чи обмежаться старими знайомими? Але вже на розминці стало відомо, що в стартовому складі буде аж два новачки – правий захисник Олександр Темерівський і правий атакуючий півзахисник – Денис Катрюк, який вийшов на поле під номером 17. Ось така іронія долі – 17 номер атакуючий гровець Денис Бобович у міжсезоння пішов з команди, а 17 номер атакуючий гравець Денис Катрюк у міжсезоння прийшов в команду. І як прийшов! Денис дуже яскраво проявив себе, сміливо беручи гру на себе, намагаючись показати технічну вибухову швидку гру. І хоча забити Денису не вдалося, але він відзначився двома гольовими передачами. Прекрасно, як для дебюту! Єдиний мінус, на який, впевнений, вкажуть тренери – Катрюк невиправданно часто бере гру на себе, в той момент, коли напрошується більш перспективна передача на партнера. Ще одним новачком, який дебютував у формі «Ниви» (до речі, вінничани вийшли в новій формі – зеленій Joma з диагональною білою полосою. Красиво? Ну, на любителя, але багато хто з вболівальників відзначив, що минулорічна форма виглядала цікавіше, презентабельніше). Але повернемось до Темерівського. Надійно. Це одним словом, яке сповна характеризує будь-якого захисника високого рівня. Ще один дебютант вийшов в другому таймі на заміну. Денис Бреус виглядав ще сировато. Ми так і не побачили найкращих якостей цього гравця, але, справедливості заради, потрібно сказати, що в цей відрізок часу вся вінницька команда виглядала не надто виразно.

Взагалі, необхідно сказати, що в першому таймі вінничани грали так, як потрібно грати – швидко, активно. «Нива» атакувала різнопланово, повністю переграючи суперника на усіх ділянках поля. А в другому таймі вінничани грали так, як грати не потрібно – абсолютно без малюнку гри, з безлічю помилок при передачах і провалами у захисті. Звичайно, можна сказати, що «Нива» грала по рахунку, але... Але потрібно розуміти, що у грі чемпіонату будь-яка недооцінка і розслабленність може коштувати втрати очок.

Ну і наостанок. Можна ще і ще раз по доброму позаздрити хмельничанам, які мають змогу підтримувати свою команду на відмінному стадіоні з дахом над трибунами. Ех, нам би так... Мабуть, тоді б ми точно перевершили домашню відвідуванність «Поділля». А прихильників місцевого клуба в той вечір зібралось дуже багато – тисячі чотири. Щоправда, нагадаю, що на відміну від Вінниці, вхід на стадіон у Хмельницькому безкоштовний.

Але місцеві футболісти розчарували своїх прихильників. Вінницькі футболісти швидко накидали три голи, що спонукало сектор ультрас згорнути банери, а деяких вболівальників навіть потягнутись до виходу. Але хіба це вболівальники? Підтримувати команду потрібно завжди. Навіть під час болючих домашніх поразок.

5 хв. Міг розпочати розгром суперника Брижчук, який після відскоку мяча опинився на ударній позиції прямо навпроти воріт «Поділля», але схибив з чудової позиції, відправивши мяч поряд з правою штангою.
6 хв. Макарченко побачив, що Кліщук далеко вийшов з воріт і намагався відкрити рахунок у грі ударом з середньої відстані. Але не влучив...
7 хв. Нгаха пробивав з близької відстані після передачі Маляренка, але частокол ніг суперника завадив завдати влучного завершального удару.
9 хв. Маляренко прийняв передачу з правого флангу, чудово обробив мяч, підлаштувавши його до удару і прицільно пробив по центру з метрів 12. Мяч пройшов поряд з воротарем і влетів у сітку. 0:1!
12 хв. Українець отримав мяч після передачі з лівого флангу і пробив по воротах «Ниви» з кута воротарської площадки, з-під Борячука, але відмінно зіграв Кліщук, який відбив цей удар.
14 хв. Катрюк відмінно пройшов по правому флангу і гостро прострелив вздовж воротарської площадки. Маляренко набігав прямо навпроти воріт, але проскочив повз мяч, а от Овчар сповна скористався цією передачею, спокійно відправивши мяч у ворота. 0:2!!
20 хв. 100% момент у вінничан. Брижчук вибіг по лівому флангу майже один в один, але не пошкодував мяч і віддав його в центр на Осадчого, який знаходивс у більш вигідній позиції, але Дмитро на мить затримався з ударом і захисник встиг повернутись і заблокувати удар. Шкода, втрачено дуже хороший момент.
26 хв. Пристрілювався Андрєєв, намагаючись головою поцілити у ворота. На цей раз не вдалося.
30 хв. Знову той самий активний у складі «Поділля» Макарченко вривався вв штрафну з правого флангу і пробив в правий кут з метрів 15, але знову відмінно зіграв Кліщук.
32 хв. Осадчий з кутового навісив на лінію воротарської площадки, а високому Андрєєву прийшлося навіть зігнутись щоб пробити головою по мячу. І цей удар виявився навпрочуд вдалим – мяч влетів в праву частину воріт! 0:3!
40 хв. 16 номер господарів проривався по правому флангу, але Хохлов, який з величезними складнощами наздогнав його і завадив нанести влучний удар. Кліщук перевів мяч на кутовий.
41 хв. Після подачі кутового 21 номер «Поділля» намагався через себе з розвороту відправити мяч у сітку повз Кліщука, який вискочив з воріт, але не влучив...
Перерва
46 хв. Маляренко промчався по лівому флангу і пробив з гострого кута. Воротар не втримав мяч і він викотився за лицьову. Але не у ворота... і взагалі, арбітр вгледів, що наш нападник випустив мяч за межі поля.
57 хв. 21 номер «Поділля» пробивав головою після подачі з лівого флангу.
63 хв. Нгаха відпрацював у захисті і жорстко пішов у відбір у власній штрафній площадці. Хтось з гравців «Поділля» впав, але свисток арбітра промовчав. Все в межах правил...
65 хв. Дуже гостро у воріт господарів поля. Осадчий подав на дальню штангу з лівого флангу, а Катрюк ледве не замкнув цю передачу. І за мить вже схопився за голову, розуміючи, який хороший момент він втратив
71 хв. Макарченко накрутив на правому фланзі пару наших захисників, змістився в центр і пробив по воротах. Кліщук, очі якого були засліплені сонцем, не зміг вчасно зреагувати на удар. 1:3!
77 хв. Бреус наніс дальній удар з за меж штрафної площадки прямо по центру воріт. Воротар не втримав мяч. Але потім з другої спроби впорався з цим моментом.
90 хв. Хохлов постелився під удар і не дозволив подолянам вдруге забити в ворота «Ниви»
Фінальний свисток

Игорек
Niva.vn.ua
[Добавил Игорек в 02.07.2017 12:23:28]


«Нива» Вінниця: (Помаранчеві)
99. Кліщук Андрій (Павло Асаула - майже весь другий тайм) - 31. Андрєєв Сергій, Темерівський Олександр, 21. Овчар Тарас, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 24. Нгаха Колінс (к), 19, Осадчий Дмитро, 23. Брижчук Тимофій, Денис Катрюк, 11. Маляренко Ігор (Браславський - весь 2 тайм)

«Нива» Вінниця: (Зелені)
1. Бабійчук Максим, 4. Дугієнко Олександр, 8. Попов Дмитро, 34. Карвацький Андрій, Володимир Кучер, 20. Загалевич Дмитро, Марчук, Коцюрба, 10. Максим Яськов, Денис Бреус, 9. Ярослав Браславський (Маляренко - весь 2 тайм).

Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

Вінницька «Нива» провела «тренування з підвищеною відповідальністю», поділившись на дві команди – «зелених» і «помаранчевих» і зігравши двосторонку. З оглядкою на минулий сезон, склад «помаранчевих» виглядав «основним», в той час як «зелені» намагались позбутись звання «резервістів» і завоювати право на участь на кубковій битві з Поділлям, яка відбудеться в Хмельницькому вже в неділю!

Вже традиційно для «двосторонок», незважаючи на втому після насичених тренувань, гра проходила жваво, емоційно і швидко. Ніхто не шкодував одне одного, всі намагались проявити себе якнайкраще і виграти. Особливо наполегливим виглядав Ігор Маляренко, який, вочевидь, знаходиться в хорошій формі. Цікаво, що він єдиний, хто виграв в складі «помаранчевих» перший тайм, а потім перейшов до «зелених» і врятував гру, забивши чудовий гол і віддавши гольову передачу на Загалевича, який зрівняв рахунок на останній хвилині гри. Цікаво виглядав і Катрюк, який разом з Нгахою створили перший гол в цій зустрічі.

11 хв. Нгаха і Катрюк зіграли в стилі звязки «Ребров-Шевченко». Нгаха мяко перекинув мяч через захисників, а Катрюк відправив круглого в ворота, м яко перекинувши Бабійчука. 1:0. Чудовий гол!

25 хв. Атака «помаранчевих» правим флангом закінчилась порушенням правил неподалік кута штрафної площадки. Спортивний директор Михайло Куниця, який в цій зустрічі виконував обов язки головного арбітра, не вагаючись призначив пенальті. Емоції на полі досягли найвищого рівня і тренерам прийшлось зупиняти гру для того, щоб пояснити гравцям, що вони є однією КОМАНДОЮ і зарядженість треба приберегти до офіційних ігор. Після тренерських корегувань і настанов Нгаха пробив пенальті, бездоганно розвівши по різних кутах мяч і Бабійчука. Для Нгахи це вже третій реалізований пенальті в літнє міжсезоння. 2:0!

36 хв. «Зелені» і не думали здаватися. Основна загроза для воріт «помаранчевих» виходила з під ніг Маляренка. Так, на 36 хвилині він вдало уникнув офсайду (Принаймні, Юрій Соловєнко, який був арбітром на лінії, відзначив, що цей прийом відпрацьовувався на тренуваннях і Маляренко його вдало виконав) і з метрів 12 направив мяч в правий нижній кут воріт Асаули. 2:1!

40 хв. На останній хвилині гри Маляренко поборовся до кінця, видряпав мяч у захисників, знаходячись в метрах 20 прямо навпроти воріт і віддав блискучу приховану розрізаючу передачу в штрафну на Загалевича, який відчув момент і стовідсотково ефективно реалізував його, зрівнявши рахунок! 2:2

Игорек
Niva.vn,ua
Склади команд від VitASh[Добавил Игорек в 02.07.2017 12:23:28]

Жовты картки: Овчар (44), Борячук (59), Дугієнко (88) Бабійчук (89)

«Динамо» Київ: (U-21)
Кучерук (Петрусь, 46), Кравченко (Кащій, 60), Попов (Чоботенко, 46), Карась (Миколенко. 46), Дубінчак (Вантух, 60), Петрусенко (Калюжний, 46), Лєдньов, Шапаренко (Наумець, 46), Булеца (Смірний, 46), Янаков (Козиренко, 46), Алєксєєв (Русін, 46).

Головний тренер:
Юрій Мороз

«Нива» Вінниця: (Перший тайм)
99. Кліщук Андрій - 31. Андрєєв Сергій, 4. Дугієнко Олександр, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 21. Овчар Тарас, Темерівський, 24. Нгаха Колінс (к), 23. Брижчук Тимофій, Катрюк, 11. Маляренко Ігор,
(На заміну виходили в другому таймі)
1. Бабійчук Максим - 8. Попов Дмитро, 34. Карвацький Андрій, 19, Осадчий Дмитро, Когут Владислав, 20. Загалевич Дмитро, 10. Максим Яськов, Бреус.

Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

Статистика матчу "Динамо" Київ (U-21) - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
(Перша колонка "Динамо", друга - «Нива»)
Офсайди 4 (1+3) - 2 (2+0)
Фоли 11 (7+4) - 16 (7+9)
Кутові 11 (6+5) - 2 (1+1)
Удари по воротах 9 (6+3) - 7 (4+3)
З них в ствір воріт 4 (3+1) - 3 (1+2)

Вінницька «Нива» провела другий спаринг, який виявився останнім в літнє міжсезоння, і перемогла в ньому молодь київського «Динамо». Незважаючи на те, що заявлений вік гравців «Динамо» був U-21, але на полі була молодь ще більш юного віку. Але різниця у віці не завадила киянам більшість часу «возити» більш досвіченого суперника. «Динамо» діяло більш впевнено, більше володіло ініціативою, двічи «Ниву» рятували поперечка і штанга. І лише погана реалізація і помилки в обороні завадили юним киянам отримати більш пристойний результат.

А «Нива»... тренери «Ниви» отримали безліч інформації про функціональний стан гравців, переглянули потенційних новачків і, вочевидь, мають бути задоволені спарингом. Перемога, в даному випадку – не головне і стала просто приємним бонусом до рутинної роботи в міжсезоння.

0:1 – «Нива» вийшла вперед дуже швидко. На 3 хвилині у власній штрафній завалили когось з вінничан і Нгаха холоднокровно реалізував пенальті, відправивши мяч в лівий кут воріт.

1:1 – на 26 хвилині Лєдньов після помилки захисника на лівому фланзі оборони взяв гру на себе, на швидкості рухаючись вздовж лінії штрафної площадки, дуже легко, ніби обігруючи білі стовпчики, вийшов на ударну позицію і несподіванно з лівої ноги пробив в ближній кут. Кліщук просто не встиг зреагувати на цей сильний і влучний удар.

1:2 – на 43 хвилині вінничани знову вийшли вперед. Борячук з лівого флангу далеко вкинув мяч з аута. Десь біля кута воротарського майданчика Колінс опинився першим на мячі і не розмірковуючи влучно пробив з гострого кута в верхню частину воріт! Прекрасний гол!

2:2 – Той самий Лєдньов зрівняв рахунок у грі, чудовим ударом зі штрафного, призначеного прямо навпроти воріт, поціливши в самісіньку праву девятку. Бабійчук був безсилий врятувавти команду.

2:3 – Браславський зняв «безгольове прокляття», отримавши передачу від осадчого на правому фланзі атаки, досить легко обіграв воротаря, який далеко вискочив назустріч і... не пробив по пустих воротах, а трішки протягнув мяч вперед і, прицілившись, влучно пробив по воротах.

Необхідно сказати, що весь другий тайм йшов дощ і навіть злива. За такої погод трішки легше захищатись, ніж атакувати і таким чином вінничани довели гру до переможного завершення.

Игорек
Niva.vn.ua
[Добавил Игорек в 27.06.2017 20:49:40]


«Оболонь-Бровар» Київ: (Перший тайм)
Федорівський — Є. Шевченко, Тєрєхов, Безуглий, Шевчук, Скакун, Гурмак, Гуськов, Слободян, Турчанов, Продан

«Оболонь-Бровар» Київ: (Другий тайм)
Воротар на перегляді — Пінчук, Улянченко, К. Коваленко, Корнєв, Сартіна, Прокопенко (Борисенко, 67), Шевчук, (Рябцев, 80), Єременко, Сахнюк, Корольчук.

Головний тренер:
Мазуренко Олег Миколайович

«Нива» Вінниця: (Перший тайм)
1. Бабійчук Максим - 31. Андрєєв Сергій, 8. Попов Дмитро, 23. Борячук Олександр, Правий захисник гравець "Буковини" на перегляді., Центр - гравець на перегляді Кравченко з "Жемчужини", 19, Осадчий Дмитро, Ще олин гравець на перегляді, 23. Брижчук Тимофій, 9. Браславський Ярослав, Дмитро Сула.

«Нива» Вінниця: (Другий тайм)
99. Кліщук Андрій - 2. Хохлов Вадим, 4. Дугієнко Олександр, 34. Карвацький Андрій, Когут Владислав, 21. Овчар Тарас, 24. Нгаха Колінс (к), 20. Загалевич Дмитро, 11. Маляренко Ігор, Напад - два гравці на перегляді.

Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

Вінницька "Нива" провела свій перший спаринг в новому сезоні. Гра відбулась на виїзді з міцним середняком першої ліги "Оболонь-Бровар" з Києва, який так само тільки розпочинає підготовку до сезону. І потрібно сказати, що це була дуже корисна перевірка своїх можливостей на фоні серйозного суперника. Обидва тренери в кожному з таймів радикально змінювали склад команд, перевіривши в ділі потенційних новачків. У складі "Ниви" їх було аж пять і одному з них вдалось відзначитись вже в дебюті гри. Дмитро Сула на сьомій хвилині обігрався в штрафній з Ярославом Браславським, який пробив по воротах, але воротар відбив мяч прямо на Сулу, який не схибив, забивши таким чином вже другий гол у складі "Ниви" в двох іграх.

"Пивовари" кинулись відіграватись, але "Нива" досить вдало відбивалась. В цілому, перший тайм пройшов у досить рівній боротьбі. Але на останніх хвилинах гри господарям вдалось відігратись. Правий захисник "Ниви", який перебуває на перегляді, помилився неподалік власних воріт, вважаючи, що мяч вийшов за лицьову, але арбітр дав дограти епізод і Гуськов обікрав захисника, пройшов декілька метрів до воріт і влучно пробив повз Бабійчука, який вискочив назустріч. 1:1!

В другій половині гри підопічні Олега Мазуренка додали в швидкості, домінуючи на полі. І ця ігрова перевага втілилась в гол на 87 хвилині гри, коли Рябцев відгукнувся на ювелірну передачу з правого флангу на дальню штангу і вколотив переможний гол у ворота "Ниви". До речі, Владислав Рябцев - син легендарного гравця вінницької "Ниви" Олексія Рябцева.

Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 23.06.2017 02:52:50]


«Нива» Вінниця: (Помаранчеві)
1. Бабійчук Максим, 2. Хохлов Вадим, 34. Карвацький Андрій, Те.....й, 4. Дугієнко Олександр, Ив......н Іван, 21. Овчар Тарас, 24. Нгаха Колінс (к), 20. Загалевич Дмитро, 23. Брижчук Тимофій, Сула.

«Нива» Вінниця: (Зелені)
99. Кліщук Андрій, 31. Андрєєв Сергій, 8. Попов Дмитро, 23. Борячук Олександр, Когут Владислав, Кр....о, 11. Маляренко Ігор, 19, Осадчий Дмитро, Ив...в, 10. Яськов Максим, 9. Браславський Ярослав (к).

Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт двосторонньої гри "Помаранчеві" проти "Зелених" (37 фото) Він знаходиться тут

З Новим роком!) З новим футбольним роком! І нехай повернення футболу поки що неофіційне, у вигляді двосторонньої гри, але для тих вболівальників, які скучили за грою, командою, навіть таке «тренування з підвищеною відповідальністю» викликало неабиякий інтерес. Що вже казати про тренерів, які мали змогу переглянути в роботі з мячем потенційних новачків. В цій грі їх було пятеро. Місцева молодь і приїжджі хлопці з дуже і дуже пристойною ігровою біографією в попередніх клубах. Про всі прізвища поки що, мабуть, не варто говорити, адже це лише початок селекції. Скажу лише про Дмитра Сулу, який чотири роки тому мав досить великий досвід гри на найвищому молодіжному українському рівні в складі «Чорноморця». Але це лише перегляд. Хтось не підійде тренерам, когось не влаштують умови, які клуб може запропонувати, багато претендентів ще мають приїхати на футбольні оглядини… Словом, процес триває і з оглядкою на зимовий досвід, на максимально високі цілі, які поставив президент клубу Василь Вовк, є надія, що і літня трансферна компанія буде дуже вдалою…

Як відомо, було заплановано гру з новачком другої ліги житомирським «Поліссям», але буквально напередодні стало відомо, що керівництво житомирян планує відправити на спаринг молодіжну команду. Зрозуміло, що це не влаштувало тренерський штаб вінничан, адже сумнівно, що у грі «в одну калітку» можна ознайомитись з можливостями гравців. А отже, обмежились «двосторонкою», яка проходила на фоні дворазових тренувань. Але це жодним чином не відбилось на характері гри. Жоден з гравців не «халявив», повністю віддаючись грі. Не обійшлося без жорстких стиків, боротьби і суперечок. Обидві команди «Ниви» - «зелені» і «помаранчеві», показали хороший, швидкий, якісний футбол, який виглядав цікаво. На одному диханні…

Команду було поділено на дві частини, але в складі «зелених» було дещо більше гравців «основи». Особливо міцним був атакуючий кулак – Осадчий і міцний досвідчений новачок в центрі, Маляренко і Яськов – вінгери і Браславський в звичній ролі центрфорварда. Із захистом теж все гаразд – у рамці Кліщук, Андрєєв, Попов в центрі, Когут і Борячук на флангах. Все це виглядало досить грізно і натякало на те. Що «помаранчевим» прийдеться не солодко. Але і там було кому грати - У воротах Бабійчук, в центрі оборони Хохлов і Дугієнко, крайки Карвацький і новачок, який, як виявилось згодом, показав дуже пристойну гру. В центрі поля кращий гравець «Ниви» минулого сезону Нгаха і найперспективніший Брижчук. Поряд Загалевич і Овчар, який видав класну гру. Був дуже активним і буквально зімяв оборону «зелених» на правому фланзі. Тарас був дуже добре налаштований на гру – швидкий, гострий, що втілилось в забитий гол, напрацьоване пенальті і ще декілька небезпечних ударів і передач на партнерів. Ну, і, завершуючи картину, необхідно сказати, що в центрі нападу «помаранчевих» грав потенційний новачок Дмитро Сула. А також на поле виходили декілька молодих вінницьких гравців.

Всього було проведено три тайми по двадцять хвилин кожен, після кожного тайму команда збиралась разом і тренери вносили корективи, підказували, змінювали позиції гравцям.

1 тайм:
7 хв. Гра розпочалась з обопільних атак, але найнебезпечніший момент перших хвилин був у Овчара, який отримав мяч зліва і пробив з метрів 25 трішки вище воріт.
8 хв. «Зелені» відповіли гострим пасом Борячука зліва на кут воротарського майданчика, звідки у боротьбі пробивав Браславський, але не влучив у ближній кут.
14 хв. Овчар класно подав з флангу в центр, де першим на мячі опинився Брижчук, який завдавав розстрільного удару з 11 метрів, але влучив в захисника.

2 тайм:
2 хв. Карвацький скинув мяч назад під удар Сулі, який дуже небезпечно пробивав, алле удар було заблоковано.
4 хв. Овчар отримав мяч біля кута штрафної площадки, змістився трішки правіше, підлаштовуючись до мяча і наніс сильний прицільний удар в ближній кут воріт. Кліщук не зміг врятувати свою команду від голу. 1:0!
10 хв. Карвацький пробив з штрафного, призначеного біля лицьової лінії справа від воріт. Удар з гострого кута парирував Кліщук.
15 хв. «Зелені» в атаці. Спочатку небезпечно пробивав гравець на перегляді. Удар було заблоковано. А у наступному епізоді цей самий гравець на мить випередив Бабійчука, який вискочив з воріт, пробив головою, але мяч пролетів поруч з правою стійкою.
17 хв. І знову на вістрі атаки Овчар, який пробивав, знаходячись зліва по діагоналі від воріт, але і цей удар було заблоковано.
18 хв. Брижчук класно подав зліва на дальню стійку, де Хохлов опинився на ударній позиції і пробивав головою впритул, але трішки не влучив. Дуже небезпечно!
19 хв. Когут справа кинув мяч в штрафну під удар Маляренко, який пробив майже без замаху, але вище воріт.
20 хв. І знову атакують «помаранчеві». Брижчук ледве не вийшов на ударну позицію, відгукнувшись на розрізаючу передачу. Але відмінно зіграв Кліщук, який «прочитав» ситуацію.

3 тайм:
2 хв. Брижчука вивели на ударну позицію справа від воріт. Півзахисник у боротьбі не став входити в штрафну, а пробив з дальньої дистанції. Але слабко.
7 хв. Браславський дуже сильно пробив з розвороту, знаходячись прямо навпроти воріт, але влучив в захисника. Хоча, здається, мяч летів в сітку.
9 хв. Маляренко взяв на себе гру зліва від воріт, мав змогу бити, але не пошкодував мяч і переадресував його вздовж воріт на дальню штангу. Там був лише самотній Яськов, який не влучив по мячу, змарнувавши вбивчий момент.
11 хв. Невтомний Овчар зліва класно подав в штрафну і один з новачків, пробивав по воротах, класно поклавши корпус. Але мяч пролетів поруч з лівою стійкою.
13. Вільний удар прямо на лінії штрафної площадки навпроти воріт «Зелених». «Помаранчеві» довго радились, як виконати удар. І не дарма – розіграв видався напрочуд класним – мяч після удару Карвацького прийняла на себе поперечина, яка, здалося, просто вигнулась від могутнього удару Андрія.
14 хв. Гравець на перегляді справа в штрафній прокинув мяч собі на хід, обминув двох захисників і чи то прострілював, чи то пробивав в дальній кут, але.. виглядало це дуже і дуже небезпечно.
15 хв. Овчар увірвався в штрафну зліва від воріт, прокинув собі на хід, але Попов заплів йому ноги і рефері цілком справедливо призначив пенальті, який реалізував Нгаха, пославши мяч в лівий нижній кут воріт. 2:0!
18 хв. Шикарну крапку в цій грі поставив Сула, який дальнім ударом покарав Кліщука, який за звичкою далеко вийшов з воріт. Мяч по високій дузі опустився в лівий кут воріт! 3:0!
Фінальний свисток.

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 20.06.2017 17:36:48]

Міжсезоння – саме той час, коли потрібно підбивати підсумки, зоглянутись на здобутки і втрати. Розпочнемо з субєктивної оцінки виступу гравців на протязі сезону, заснованої на підсумках голосування вболівальників за кращих гравців сезону 2016-17 років у складі «Ниви». Спочатку поговоримо про те, як голосували люди в кожній з номінацій. Нагадаю, їх було шість – «Кращий гравець вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.», «Кращий воротар вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.», «Кращий півзахисник вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.», «Кращий нападник вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.» і «Найперспективніший гравець вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.». Зрозуміло, що у списку претендентів були всі гравці, які виступали за головну вінницьку команду на протязі сезону, навіть, якщо вони провели мінімум часу.
Також необхідно сказати, що по великому рахунку, не так важливо, хто виграв номінації. Важливіше розуміти, що всі заслуги були б неможливі без допомоги партнерів по команді. Будь-яка перемога – це перемога команди. Будь-яка поразка – це поразка команди. Важливо розуміти, що ви є одною КОМАНДОЮ, перед якою стоять одні цілі і завдання.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт нагородження кращих гравців вінницької "Ниви" сезону 2016-17 р. (40 фото)
Він знаходиться тут А ось тут знаходяться всі варіанти голосування, які прислали вболівальники.

«Кращий гравець вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.»

1 місце.
НГАХА Колінс - 354 бали
Провів 28 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 2486 хв., осінь - 1427 хв., весна – 1059 хв.) Отримав 4 жовтих картки. Забив 6 голів (2 з них з пенальті).

Лідер, найбільш досвідчений гравець команди, технар, який сміливо іде в обіграш, чудово бачить поле і може не тільки видати ідеальний пас на партнера, а і забити сам. Шість голів в сезоні для гравця центральної зони – цілком достойний результат. Це професіонал з великої літери і чудова людина, яка залужила любов і повагу вінничан. Не дивно, що саме Нгаху вболівальники визначили, кращим гравцем у складі «Ниви». Дещо яскравіше Колінс провів перше коло, відчуваючи себе королем центру поля, але в другій частині чемпіонату команду поповнили одразу декілька півзахисників – Брижчук, Осадчий, Овчар, які взяли на себе ряд функцій, конкуренція серйозно підсилилась, але Колінс тримав марку до кінця чемпіонату. Всього в іграх сезону Нгаха провів 2486 хвилини, що на 140 хвилин більше, ніж у найближчого переслідувача! Викликає повагу, зважаючи на поважний футбольний вік – 35 років! І дає надію, що Нгаха ще довго радуватиме нас своєю яскравою грою!

2 місце.
МАЛЯРЕНКО Ігор329 балів
Провів 31 гру. (Всього проведено хвилин на полі – 1770 хв., осінь - 801 хв., весна – 969 хв.) Отримав 3 жовтих картки. Забив 8 голів.

Маляренко – приклад праці над собою, наполегливості, а також значимості довіри тренера. В першому колі довіри було небагато - Ігор 14 разів виходив на заміну, часу проявити себе було не надто багато, але йому вдалось відзначитись двома голами, що дозволило називатись «Джокером». Пік форми нападника прийшовся на початок квітня, коли він забив гол «Нікополю», отримав кредит довіри тренерів і швидко прогресуючи, набираючи форму, почав забивати голи один за одним. У підсумку, 8 забитих голів і звання кращого бомбардира команди. Серед цих восьми голів був і дубль лідеру чемпіонату «Руху», після якого вболівальники буквально носили гравця на руках. А також був шикарний гол «Кременю» у гостях, який сам гравець назвав одним з найкращих в своїй карєрі. Цікавий момент – на відміну від всіх інших гравців атаки, Ігор забиває виключно в чемпіонаті. Жодного голу в товариських іграх, матчах на кубок забито не було. Слід зазначити, що Маляренко неодноразово визнавався найкращим гравцем туру у складі команди, а також потрапляв у збірну туру другої ліги за версією українських ЗМІ. Приємно, що сам гравець критично відноситься до своїх успіхів і вважає, що ми ще не бачили його найкращих якостей. Що ж, це виклик, передусім, самому собі! Подивимось…)

3 місце.
БРИЖЧУК Тимофій214 балів.
Провів 13 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1009 хв., осінь -., весна – 1009 хв.) Отримав 2 жовтих картки за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 6). Забив за "Ниву" 1 гол. (а всього в чемпіонаті 3)

Погравши в «Арсеналі» і «Кристалі» вінничанин Тимофій Брижчук взимку повернувся додому, отримавши запрошення від тренерського штабу «Ниви». І як повернувся! В самий найкоротший час проявив всі свої найкращі здібності – нестандартні дії на полі, працьовитість, технічність і відмінне бачення поля. Це «вільний художник», який усюди. Він там, де необхідно саме в цей момент. Не дивно, що вболівальники нагородили Тимофія цілком заслуженим званням «Найперспективніший гравець вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.». На тебе сподіваються… Не підведи!)
Ну і насамкінець, слід зазначити, що це дуже позитивна людина!)

4 місце.
БОРЯЧУК Олександр212 балів
Провів 26 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 2334 хв., осінь - 1257 хв., весна – 1077 хв.) Отримав 7 жовтих карток. Забив 1 гол.

Олександр в голосуванні зайняв четверте місце, відставши від Брижчука всього два бали. Дрібниця в межах похибки. Але у футболі немає дрібниць. Люди просто так не дають четверте місце у загальному заліку «Найкращих» і перше місце в номінації «Кращий захисник вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.» говорить про багато. Це цілком заслужена нагорода за вдалий сезон і очевидний невпинний прогрес у грі. Посудіть самі. Ще рік назад Борячук виступав за Погребище і Липовець, а вже весною 2017 року визнається кращим захисником другої ліги в загальноукраїнському масштабі. Кілька ігор переглядав на власні очі Андрій Борячук, який виступає за «Шахтар», і йому не було соромно за гру брата, надійність якого внесла свою частку в те, що «Нива» в 12 іграх чемпіонату не пропустила жодного гола. Крім контроля за лівою зоною захисту, завданням Олександра є постійні підключення до атакуючих дій. Наприкінці чемпіонату Борячук запамятався забитим голом «Арсеналу-Київщина», а також декількома фантастичними епізодами дріблінгу, коли було обіграно по три суперника за раз.

5 місце.
ХОХЛОВ Вадим200 балів.
Провів 12 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1007 хв., осінь - хв., весна – 1007 хв.) Отримав 5 жовтих карток за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 10). Забив 1 гол.

Перейшовши взимку з «Суднобудівника», Вадим відразу завоював прихильність вболівальників непоступливістю, боротьбою до кінця в кожному з епізодів. Хохлов взагалі не розуміє, що таке дати себе обіграти. І навіть, якщо супернику вдається переграти нашого захисника, він не виключається з боротьби і намагається виправити ситуацію. Це справжній боєць, який не шкодує ні своїх, ні чужих ніг. Вінницький Гатуззо! Не дивно, що у голосуванні за кращого захисника, він набрав 348 балів, відставши від переможця лише на два бали. На початку весни він двічі поспіль на сайті niva.vn.ua відзначався кращим гравцем матчу. Відзначався також і на всеукраїнському рівні другої ліги.

6 місце.
БРАСЛАВСЬКИЙ Ярослав 163 бали.
Провів 30 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 2497 хв., осінь – 1520 хв., весна – 977 хв.) Отримав 5 жовтих карток. Забив 7 голів.

Тут ситуація така – як то кажуть в футбольному середовищі – треба сходити в церкву, бо ніби хтось наврочив. Після чудової осінньої частини чемпіонату, коли було забито аж сім голів в офіційних іграх і ще сім голів в товариських іграх, весною гольове чуття наче обрізало. Жодного голу за майже тисячу хвилин. Ярославу просто жахливо не везло, хоча моменти були майже в кожній грі. Причому, за самовіддачею нічого не змінилось – жодних претензій немає. Змінився лише партнер по атаці. З приходом Сторубльовцева двом нападникам, за відчуттями з трибун, стало тісно на полі. Вони не доповнювали, а навпаки, заважали одне одному і у цій боротьбі на роль лідера несподівано вийшов Маляренко. Розуміючи, що гра у нападі складається не так, як планується, тренерський штаб вдався до деяких експериментів, але суті гри це не змінило. Отже, після того, як Сторубльовцев покинув команду у міжсезоння, чекаємо на якнайшвидше відродження гольової чуйки Браславського. Принаймі, тримаємо пальці. Ярослав, ми вболіваємо за тебе!

7 місце.
КУЛІНІЧ Артем138 балів.
Провів 14 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1260 хв., осінь – 1260 хв., весна – - хв.) Пропустив 18 голів. Забив 1 автогол.

Один з лідерів першого кола, воротар з великої літери, який безліч разів рятував наші ворота в осінній частині чемпіонату в один момент перетворився на предмет скандалу. Взимку під впливом свого агента він не дуже красиво пішов з вінницької команди. Мабуть, лише сам Артем і керівництво клубу знає тонкощі делікатної справи, але очевидно, що виною всьому гроші. Не зійшлися в сумі. Але відомо, і те, що в чомусь праві обидві сторони «конфлікту». Хтось не захотів потерпіти, хтось не дотримався обіцянки і… За деякий час Артем став гравцем «Миру» з Горностаївки, але навряд чи відчув себе більш щасливим, ніж у Вінниці, адже з являвся на полі не так, як хотілося б… Да і навряд чи він десь отримає більшу повагу і визнання з боку вболівальників, а ніж так, як це було в Вінниці.

8 місце.
КЛІЩУК Андрій130 балів.
Провів 12 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1080 хв., осінь – - хв., весна – 1080 хв.) Отримав 3 жовтих картки. Пропустив 9 голів.

Свято місце пусто не буває. На заміну Кулінічу прийшов Кліщук, який до цього грав в Сумах і мав досвід гри проти київського «Динамо» на кубок України. Як показала практика, ці воротарі приблизно одного рівня. Не дарма в загальному заліку «Кращих» переміг Кулініч, обійшовши Кліщука на 8 пунктів, а от і прямому голосуванні за «Кращого воротаря вінницької «Ниви» сезону 2016-17 р.» переміг Кліщук, відірвавшись від Кулініча на 7 балів. Андрій Кліщук – воротар, про надійність якого говорить той факт, що в 50% матчах за його участю «Нива» не пропустила жодного голу. Взагалі, у грі воротарів відчувається тренерська рука Володимира Циткіна, який взимку підключився до роботи в клубі. Вдалих матчів у Андрія було не мало, але варто відзначити ігри з «Тепловиком» і лідером першості «Рухом», в яких Кліщук неодноразово рятував команду від голу. Маючи сильного конкурента на лаві запасних, Андрій лише раз «дозволив» йому зайняти місце в рамці.

9 місце.
ОСАДЧИЙ Дмитро99 балів.
Провів 13 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 786 хв., осінь – - хв., весна – 786 хв.) Отримав 3 жовтих картки за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 4). Забив 1 гол.

Дмитро Осадчий, який взимку прейшов до «Ниви» з «Буковини», один з тих, чия вага і значимість в команді ще дуже недооцінена вболівальниками. Та і, будемо відвертими, навіть тренери не відразу розпізнали ефективність цього гравця і його націленість на атакуючі командні дії. На початку весни лише година часу в трьох матчах, але потім Дмитро впевнено заявив ро свої здібності і вміння класно подавати стандарти, останнім пасом виводити форвардів на ударну позицію. Від гри до гри тренери давали все більше і більше часу, відповідно збільшувалась і віддача – 5 гольових «асистів», 1 гол, і ще декілька епізодів участі у гольових атаках! Клас! Саме такий креативний центр поля нам потрібен.

10 місце.
ПОПОВ Дмитро63 бали.
Провів 28 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 2224 хв., осінь – 1323 хв., весна – 901 хв.) Отримав 2 жовтих картки.

Гравець з серії «недооцінених». Попов з тих, на кому тримається команда. Саме з нього розпочинаються атаки і саме на ньому завершуються захисні дії. Людина спокійно, врівноважено робить свою справу. Причому, робить це на належному рівні. І якщо осіння частина першості викликала запитання до оборони в цілому, то навесні гра оборони виглядала досить гармонічно і надійно.

11 місце.
АНДРЄЄВ Сергій 62 бали.
Провів 13 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1170 хв., осінь – - хв., весна – 1170 хв.) Отримав одну жовту картку за ""Енергію". Забив за "ниву" 1 гол і ще один за "Енергію".

Прийшовши взимку з «Енергії», став єдиним гравцем в складі «Ниви», який весною провів всі матчі без замін. І не дивно. Хто-небудь може пригадати грубу помилку Сергія? Звичайно, в кожному голі є провина захисту, але в даному випадку претензій немає. Дуже спокійно і надійно. Цікаво, що єдину свою жовту картку на протязі сезону він заробив в матчі з «Нивою». Втім, як і один з двох забитих голів прийшовся саме на матч з вінничанами. Але найважливішим був гол, забитий на останніх хвилинах матчу з одеською «Реал-Фармою». Взагалі незрозуміло, чому вболівальники віддали всього 62 бали цьому захисникові. Мабуть, ще не роздивились талант Андрєєва і всі почесті ще попереду.

12. місце.
БОБОВИЧ Денис59 балів.
Провів 22 гри. (Всього проведено хвилин на полі – 930 хв., осінь – 896 хв., весна – 34 хв.) Отримав 2 жовтих картки. Забив 5 голів.

Історія Дениса в вінницькій «Ниві» - суцільна драма зльотів і падінь. Перше коло змагань – абсолютно вдалий відрізок часу, навіть незважаючи на роль «гравця заміни». Денис, зазвичай, проводив на полі половину ігрового часу, але це не заважало йому періодично відзначатись у воротах суперників. 1 гол на Кубок України і 5 голів в чемпіонаті – прекрасний результат. Були сподівання, що Бобович підтягне «фізику» і закріпиться в основі всерйоз і надовго. Але сталось не так, як гадалось. Взимку функціональний стан нападника перестав влаштовувати тренерський штаб і з Денисом було вирішено розпрощатися. Принаймні, саме так «кажуть чутки». Але на цьому справа не скінчилася. Своє вагоме слово сказав президент клубу, який вирішив залишити Бобовича в заявці «Ниви». Зрозуміло, що такі протирічча не могли працювати на користь нападнику і в весняній частині першості він отримав дуже мало часу для того, щоб довести свою профпридатність. 34 хвилини за 13 ігор. Це ніщо. Але голи від форварда ми все ж побачили. В двох весняних товариських іграх Бобовичу вдалось забити три голи. Отакої... Виявляється, вміє забивати? На фоні хронічного безгольового прокляття двох центрфорвардів, не надати шанс форварду, який скучив за футболом, виглядає якимось незрозумілим особистим принципом, який чомусь був поставлений вище загальнокомандного результату. Так чи інакше, влітку Денис перейде в інший клуб. Побажаємо йому там в повній мірі проявити свій бомбардирський хист!

13 місце.
СТОРУБЛЬОВЦЕВ Валерій - 29 балів.
Провів 11 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 738 хв., осінь – - хв., весна – 786 хв.) Отримав 4 жовтих картки за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 13). Забив 2 гола за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 5).

Валерій Сторубльовцев перейшов взимку з «Суднобудівника» і відразу голосно заявивши про себе, швидко «настрілявши» в товариських іграх чотири голи. Далі більше – дубль в одному з перших весняних матів в чемпіонаті. Здавалось, що ось він, довгоочікуваний забивний форвард. Але ні. Після цього, як відрізало. І якщо на початку весни Сторубльовцев проводив на полі весь ігровий час, то поступово він почав втрачати довіру тренерів, і, відповідно, ігровий час. В кінці першості нападник надіно засів на лаві запасних і вже тоді було зрозуміло, що його вінницьке майбутнє виглядає досить примарно. Так і сталось. Влітку валерій перейшов в іншу команду. Яку? Дізнаємось згодом...

14 місце.
ПОЛІЩУК Володимир27 балів.
Провів 16 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1203 хв., осінь – 1203 хв., весна – - хв.) Отримав 4 жовтих картки. Забив 1 гол.

Восени провів на полі 1203 хвилини, але забивав дуже мало. Лише один гол в чемпіонаті і два гола на кубок України. Прийшовши в «Ниву» з чемпіонату області, де був визнаний кращим гравцем, а також кращим бомбардиром, не зміг як слід адаптуватись до нового рівня і не зумів проявити свої найкращі риси, хоча тренери і вболівальники до останнього підтримували гравця. Але взимку сам гравець за власним бажанням вирішив розірвати контракт з клубом і повернувся на аматорський рівень.

15 місце.
ОВЧАР Тарас20 балів.
Провів 12 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 740 хв., осінь – - хв., весна – 740 хв.) Отримав 2 жовтих картки, граючи за "Тепловик".

Взимку прийшов до нас з «Тепловика» і відразу сподобався настирною грою на лівому фланзі. Швидкий «вінгер» забив один гол в першій зимовій товариській грі. І все. Незважачи на величезний обєм роботи, який виконує Тарас в кожному матчі, вболівальники і, мабуть, тренери, бажали б бачити більше атакуючих, гострих дій півзахисника. І, потрібно сказати, можливості для взяття воріт були, але поки що не склалось відкрити відлік забитим офіційним голам за «Ниву». Вочевидь, вже в новому сезоні.

16 місце.
ІОША Олександр18 балів.
Провів 13 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1170 хв., осінь – 1170 хв., весна – - хв.) Отримав 1 жовту картку. Забив 2 гола.

Захисник, який забив два голи і міг відзначитись ще декілька разів. Що стосується дій у захисті – не краще і не гірше ніж інші захисники. Були помилки. Взимку Олександр разом з Артемом Кулінічєм пішов з команди.

17 місце.
КОГУТ Владислав - 13 балів.
Провів 14 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1206 хв., осінь – 1206 хв., весна – - хв.) Отримав 4 жовтих картки.
Досить невдалий початок сезону, коли у нього було багато помилок, а значить і багато претензій по його грі. Але згодом він почав виправляти помилки, більше і якісніше працювати на атаку, і, відповідно, прогресувати! Але на заваді прогресу стала травма, яка не дозволила виступати за команду в другому колі. Але Влад залишається в команді, тренується і, сподіваємось, відновить кондиції і доведе, що він гідний і надалі виступати за головну команду області.

18 місце.
МОМОТЕНКО Дмитро10 балів.
Провів 16 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1440 хв., осінь – 1440 хв., весна – - хв.) Отримав 1 жовту картку. Забив 1 гол.

Віце-капітан. Один з найбільш досвідчених гравців у нинішньому складі. Мабуть, один з найбільш стабільних гравців «Ниви». Тренер завжди міг покластись на нього і знати, що отримає від цього гравця на полі. Забив один гол «Суднобудівнику». Але наприкінці 2016 року в сімї Дмитра сталась досить серйозна проблема медичного характеру і, зрештою, він вирішив «зав язати» з професійним футболом, обмежившись виступами за аматорський клуб. Керівництво «Ниви» з розумінням поставилось до прохання Дмитра Момотенка розірвати контракт.

19 місце.
КОЛОМІЄЦЬ Сергій4 бали.
Провів 15 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1043 хв., осінь – 1043 хв., весна – - хв.) Отримав 3 жовтих картки. Забив 1 гол.

Стабільність, спокій і врівноваженість – це ті риси, які найкраще характеризують Сергія. Це, звичайно, плюс, але хотілося б більшої вибуховості, емоцій, креативу. Нагадаємо, що саме гол Коломійця приніс «Ниві» перемогу у грі з «Кристалом». Взимку Сергій несподівано для вболівальників зіграв на позиції центрального захисника. І дуже вдало! Ніби знайшов себе на полі. Але отримав травму коліна і вибув на невідомий строк. Бажаємо швидкого одужання і повернення на поле на професійному рівні!

20 місце.
ЯСЬКОВ Максим4 бали.
Провів 7 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 356 хв., осінь – 341 хв., весна – 15 хв.)

Провів на полі небагато часу, але якщо зважати на те, що хлопцю лише 18 років і він лише наприкінці осені дебютував на професійному рівні, цей показник здається дуже пристойним. Але це лише початок – Максиму ще потрібно дуже багато працювати. Спочатку Максим не догравав епізоди, програвав боротьбу, але з кожним наступним виходом на поле він прогресував. Відзначитись голом не вдалось, але він заробив важливий пенальті і віддав результативну передачу в матчі з «Тепловиком», а значить створив результат. Тут необхідно відзначити Солов єнка, який повірив у хлопця і дав йому шанс. Весною таких шансів майже не було. Всього 15 хвилин часу – це дуже мало, щоб проявити себе. Але тому виною серйозна конкуренція, яка зявилась в зимове міжсезоння. Отже – працювати, працювати… і чекати на свій шанс!

21 місце.
БАБІЙЧУК Максим2 бали.
Провів 5 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 450 хв., осінь – 360 хв., весна – 90 хв.) Пропустив 6 голів.

Незважаючи на те, що Максим провів лише пять ігор, беру на себе відповідальність сказати, що у нас класні воротарі приблизно одного рівня! У тих іграх, які йому довелось провести, він показав хорошу, надійну гру, але від воротаря залежить далеко не все… У підтвердження моїх слів, що в «Ниві» дійсно хороші воротарі, можна навести той факт, що Бабійчук навіть встиг потрапити у збірну туру, провівши класний матч проти «Суднобудівника». Весною він зіграв лише одну гру – на виїзді з «Поділлям». І відстояв «на нуль».

21 місце.
КАРВАЦЬКИЙ Андрій2 бали.
Провів 5 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 301 хв., осінь – - хв., весна – 301 хв.) Отримав 1 жовту картку.

Для молодого захисника – кожна гра – неоціненний досвід і становлення. На жаль, щоб набути цей досвід, необхідно пройти через падіння і злети. «Падіння» були в матчі з «Балканами» і «Арсеналом», «Злети» – в матчах з «Інгульцем» і «Кременем». Але слід зауважити, що в провалах є і «вина» тренерів, які ставили Андрія на не властиву йому позицію правого захисника. Для лівші це було непросто і незвично, можливо, саме тому і були допущені фатальні помилки. Загалом, маючи такого сильного конкурента, як Борячук, у Андрія було обмаль шансів потрапити в основний склад. Швидше – це траплялось «за необхідністю».

21 місце.
ЗАГАЛЕВИЧ Дмитро 2 бали.
Провів 24 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 1047 хв., осінь – 896 хв., весна – 151 хв.) Отримав 6 жовтих карток.

Цей футболіст, який трішки нагадує Зінченка зі збірної України, з тих, хто прогресує на очах. Досить сіро розпочавши сезон, Дмитро почав додавати і наприкінці року по праву визнавався одним з найкращих у складі «Ниви». Найбільш яскравим у його виконанні видався матч проти «Ігнульця». В другому колі Дмитро жодної гри не зіграв в основі. Лише вісім виходів на заміну. Але тут, знову ж таки – дуже сильна конкуренція по позиції.

22 місце.
ДУГІЄНКО Олександр –без оцінки
Провів 8 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 640 хв., осінь – - хв., весна – 640 хв.) Отримав 2 жовтих картки за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 6). Забив 1 гол за "Ниву" (а всього в чемпіонаті 2).

Олександр прийшов до нас взимку з запорізького «Металурга». Ще восени він запам ятався у грі запоріжців проти Ниви, коли йому вдалось забити своїй нинішній гол. А отже, весною він отримав великий кредит довіри, провів без замін 7 матчів поспіль, за іронією долі, забив один гол своїй минулій команді. Але потім втратив місце у основі і міцно сів на лаву запасних.

23 місце.
ЗАТОРСЬКИЙ Віталій - без оцінки
Провів 7 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 364 хв., осінь – 364 хв., весна – - хв.)

Один з тих, з ким «Нива» попрощалась у зимове міжсезоння. І, мабуть, це вірне рішення, адже Віталій не виправдав надій і потрапляв у склад, швидше, завдяки ротації і експериментами тренерського штабу у захисній лінії.

23 місце.
МАЛАХОВ Максим - без оцінки
Провів 1гру. (Всього проведено хвилин на полі – 45 хв., осінь – 45 хв., весна – - хв.)

Лише одна гра, один шанс був і у Малахова. Лише 45 хвилин. А далі травма, довга реабілітація і… туманні перспективи.

23 місце.
БАТРАК Антон - без оцінки
Провів 5 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 121 хв., осінь – - хв., весна – 121 хв.) Отримав 2 жовтих картки.

Технічний правий півзахисник прийшов до нас взимку з «Буковини». Там він зіграв лише 4 гри. В «Ниві» - 5. Небагато. Особливо, якщо зважити на те, що він в перших 5 матчах не зіграв жодної хвилини. Це викликало нерозуміння у вболівальників, адже в зимових товариських іграх він проявив себе дуже непогано. І, вочевидь, сам гравець був незадоволений такою ситуацію. Нарешті ми побачили його в дії в матчі з «Жемчужиною» і наступних чотирьох матчах. І він довів, що грати вміє, баченням поля, технікою не обділений, але, мабуть, необхідно трішки більше часу, щоб проявити себе в команді.

23 місце.
КЛЮЧИК Євгеній - без оцінки
Провів 7 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 328 хв., осінь – 328 хв., весна –-хв.)

Досить непоганий старт сезону. У грі з «Поділлям» на кубок відмітився результативною передачею, але поступово якось перестав бути помітним на полі і в решті решт, втратив місце у складі і був вимушений піти з «Ниви» у міжсезоння. Жаль. На нього покладались неабиякі надії напередодні сезону.

23 місце.
ПАНЬКОВЕЦЬКИЙ Євгеній - без оцінки
Провів 11 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 493 хв., осінь – 493 хв., весна – -хв.) Забив 1 гол

Перспективний, молодий футболіст, в якому «щось є». Не так багато часу проводив на полі, але майже завжди чимось відзначався – то голом, то жовтою карткою). Багато подавав кутових, штрафних, але якось не дуже вдало, без вигадки. Над цим треба працювати. З плюсів, які можуть стати на користь нашій команді – хороший удар, бачення поля, намагання загострити, віддати розрізну передачу. В зимове міжсезоння за власної ініціативи розірвав контракт з «Нивою».

23 місце.
ХИМАНИЧ Олександр - без оцінки
Провів 0 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 0 хв., осінь – - хв., весна – 0 хв.) Отримав 4 жовтих картки в складі "Арсеналу-Київщина"

Тут взагалі щось незрозуміле. Хлопця запросили з «Арсеналу-Київщина» і не надали жодного шансу вийти на поле. Можливо, тренери бачили щось не те на тренуваннях, нам це не відомо, але по закінчені сезону «Нива» розпрощалась з Олександром.

23 місце.
КОСТЕНКО Ярослав - без оцінки
Провів 0 ігор. (Всього проведено хвилин на полі – 0 хв., осінь – - хв., весна – 0 хв.)

Перейшов взимку до "Ниви" з "Інгульця-3", але міцно закріпився на лаві запасних, перебуваючи у затінку сильних воротарів - Андрія Кліщука і Максима Бабійчука. Відповідно, жодної гри зіграти не вдалося.

23 місце.
КОСТЕНКО Михайло - без оцінки
Провів 4 гри. (Всього проведено хвилин на полі – 77 хв., осінь – 77 хв., весна – - хв.)

А цьому хлопцю відверто не пощастило з довірою. У нього було всього 77 хвилин, щоб проявити себе, закріпитись у складі, але це дуже мало, щоб склалось повноцінне, цілісне враження. Можливо, тренерський штаб щось не влаштовувало у роботі Михайла на тренуваннях. Важко сказати.


«КРАЩИЙ ВОРОТАР ВІННИЦЬКОЇ «НИВИ» сезону 2016-17 р.»
КЛІЩУК Андрій - 369
КУЛІНІЧ Артем - 362
БАБІЙЧУК Максим - 322

Як бачимо, боротьба за лідерство була ще та! І дійсно, воротарі у нас традиційно хороші. Так було споконвіку і, мабуть, буде завжди) Циткін, Шуховцев, Боровік, Загоруйко, Остапенко, Гайдаржі і інші… рахувути можна довго! При нинішніх розкладах навіть трішки шкода другого воротаря, який буде знаходитись на заміні, адже рівень приблизно один і той самий. Про третього мова взагалі не іде. Хоча ні, є думка про те, що «Ниві» взагалі не потрібен третій воротар – можна заявити двох воротарів і третього, на всяк випадок, граючого тренера – Володимира Циткіна. Чому б і ні? Навіщо Костенко буде втрачати ще пів року своєї карєри, просиджуючи на лаві запасних найкращий футбольний вік?


«КРАЩИЙ ЗАХИСНИК ВІННИЦЬКОЇ «НИВИ» сезону 2016-17 р.»
БОРЯЧУК Олександр - 350
ХОХЛОВ Вадим - 348
АНДРЄЄВ Сергій - 273

ПОПОВ Дмитро - 272
ІОША Олександр - 205
МОМОТЕНКО Дмитро - 195
ДУГІЄНКО Олександр - 182
КАРВАЦЬКИЙ Андрій - 116
КОГУТ Владислав - 106
ЗАТОРСЬКИЙ Віталій - 60
МАЛАХОВ Максим - 33

Олександр Борячук лише на два пункта випередив Вадима Хохлова. Але у першого була перевага – виступ від початку сезону, а Хохлову потрібно було завойовувати симпатії в весняних іграх. Гадаю, що в наступному сезоні, конкуренція серед захисників буде ще більшою, адже, впевнений, в протистояння вклиняться ще декілька гравців. Взагалі, згадуючи, скільки гострих слів було сказано в бік захисту на початку сезону, можна сказати, що зараз у нас майже ідеальний захист. Пропускаємо дуже мало, в штрафній граємо дуже обережно – пенальті нам весною не призначали, жовтих карток – перерахувати на пальцях, червоних немає. Тьху тьху тьху, як то кажуть, щоб не наврочити…) Є підстраховка, уважність при стандартах. Єдине, що можна закинути – періодичні помилки на флангах поблизу штрафної. Але це звичайні робочі моменти, які виправляються на тренуваннях. Непогано було б підсилити правий фланг захисту ще одним гравцем, адже у випадку відсутності на полі Хохлова, доводиться шукати варіанти.


«КРАЩИЙ ПІВЗАХИСНИК ВІННИЦЬКОЇ «НИВИ» сезону 2016-17 р.»
НГАХА Колінс - 376
БРИЖЧУК Тимофій - 352
ОСАДЧИЙ Дмитро - 272

ОВЧАР Тарас - 267
ЗАГАЛЕВИЧ Дмитро - 203
БАТРАК Антон - 189
КОЛОМІЄЦЬ Сергій - 180
ПАНЬКОВЕЦЬКИЙ Євгеній - 136
КЛЮЧИК Євгеній - 96
ХИМАНИЧ Олександр - 66

Тут все складно. З одного боку, півзахист «Ниви» представлено різноплановими, кваліфікованими виконавцями, які виконують різні завдання на футбольному полі – хороший, швидкий лівий вінгер Овчар, «мозок команди», технар і розпасовщик Нгаха, «Вільний художник» Брижчук, «король стандартів» Осадчий і «людина заміни» - Загалевич, на якого можна покластись у будь-якій ситуації. Але це і все. Півзахист необхідно підсилювати. Так, є Маляренко, який грає справа. Це «Ярмоленко» нашої команди. Але потрібно розуміти, що він здебільшого гравець атаки. І ця позиція потребує підсилення. Планувалось, що тут буде грати Батрак, але не скалалось. Також необхідно мати заміну Овчару і ще одного розпасовщика в центр поля. Чекаємо на підсилення.


«КРАЩИЙ НАПАДНИК ВІННИЦЬКОЇ «НИВИ» сезону 2016-17 р.»
МАЛЯРЕНКО Ігор - 380
БРАСЛАВСЬКИЙ Ярослав - 333
БОБОВИЧ Денис - 293

СТОРУБЛЬОВЦЕВ Валерій - 265
ПОЛІЩУК Володимир - 258
ЯСЬКОВ Максим - 213
КОСТЕНКО Михайло - 159

В нападі не все так райдужно і спокійно, як на інших позиціях. Пішов Сторубльовцев, пішли Бобовича. Залишились Браславський і Маляренко. Але цього замало. Знайти забивного форварда в Україні дуже важко, але це та складна задача, яку просто необхідно вирішити тренерському штабу, адже саме ця ланка була найслабшою, найнестабільнішою в весняній частині першості. Звичайно, можна згадати і про Яськова, але, мабуть, йому потрібно докласти неймовірних зусиль на передсезонних зборах, щоб тренери довірили йому місце в основі. І це реальність.


"НАЙПЕРСПЕКТИВНІШИЙ ГРАВЕЦЬ ВІННИЦЬКОЇ «НИВИ»
БРИЖЧУК Тимофій - 339
МАЛЯРЕНКО Ігор - 262
КЛІЩУК Андрій - 201

БОБОВИЧ Денис - 203
БОРЯЧУК Олександр - 141
ХОХЛОВ Вадим - 132
ЯСЬКОВ Максим - 129
ОСАДЧИЙ Дмитро - 117
ОВЧАР Тарас - 116
БАБІЙЧУК Максим - 92
ЗАГАЛЕВИЧ Дмитро - 71
АНДРЄЄВ Сергій - 61
БАТРАК Антон - 53
КОГУТ Владислав - 48
КАРВАЦЬКИЙ Андрій - 33
ПОПОВ Дмитро - 32
СТОРУБЛЬОВЦЕВ Валерій - 23
ДУГІЄНКО Олександр - 20
БРАСЛАВСЬКИЙ Ярослав - 20
НГАХА Колінс - 19
МАЛАХОВ Максим - 18
КОСТЕНКО Ярослав - 8
ХИМАНИЧ Олександр - 5

Безперечний і безумовний лідер номінації – Тимофій Брижчук, який показав яскравий футбол. В принципі, серед лідерів номінації всі ті, хто переміг на своїх позиціях + Денис Бобович. Вболівальники до останнього вірили, що він залишиться в команді на наступний сезон. Цікаво те, що жоден з футболістів не залишився без балів. Тобто, в кожного вірять і бачать його майбутнє в команді, незважаючи на вік, або відсутність ігрової практики.


А тепер звернемось до загальнокомандної статистики від niva.vn.ua
Як відомо, «Нива» набрала в своєму дебютному чемпіонаті 50 очок. (14 перемог, 8 нічиїх, 10 поразок. Загальна різниця забитих-пропущених голів 42-33 (+9) ) Команда провела два абсолютно різних відрізка. Якщо восени ми завершили чемпіонат на 10 місці, то весною «Нива» суттєво покращила свої результати, в умовній весніній таблиці поділивши 2-3 місця. Прекрасний результат, але у підсумку лише сьоме місце. Тепер розкладемо чемпіонат і результати вінничан на «запчастини»)
Осінь:
18 ігор – 7 перемог, 3 нічиї, 8 поразок = 24 очка (Забиті – пропущені – 23 - 24)
Весна:
13 ігор – 6 перемог, 5 нічиїх, 2 поразки = 23 очка (+3 технічна поразка «Кристалу») (Забиті – пропущені – 19 – 9)

Осінь (Вдома):
8 ігор – 5 перемог, 1 нічия, 2 поразки = 16 очок. (Забиті – пропущені - 16:10)
Весна (Вдома)
8 ігор – 4 перемоги, 2 нічиї, 2 поразки = 14 очок (Забиті - пропущені -11:7)

Осінь (В гостях)
10 ігор – 2 перемоги, 2 нічиї, 6 поразок = 8 очок. (забиті – пропущені - 7:14)
Весна (В гостях)
5 ігор – 2 перемоги, 3 нічиї, 0 поразок = 9 очок (Забиті – пропущені – 8:2)

Приємно, що більш ніж в третині ігор чемпіонату «Нива» взагалі не пропускала
Осінь:
В 5 іграх з 18 «Нива» не пропускала.
Весна:
В 7 іграх з 13 «Нива» не пропускала

А ось перемог з великим рахунком, як кіт наплакав. Це відлуння хронічно невдалих ігор з аутсайдерами:
Осінь:
1 перемога з рахунком 4:0 вдома над «Поділлям»
Весна:
1 перемога з рахунком 4:0 в гостях над «Металургом»

А ось і приємна зворотня сторона медалі – лише одна поразка з крупним рахунком. Як для дебютанта, непогано.
Осінь:
1 поразка з рахунком 0:3 в гостях «Руху»
Весна:
Не було поразок з великим рахунком.

Пенальті:
Осінь:
Суперники пробивали по наших воротах 4 рази: (3 забито) Цікаво, що призначали нам пенальті дублями. Два в матчі з «Балканами» і ще два у грі з «Рухом». Ми пробивали по воротах суперника 1 раз: (забитий Колінсом у ворота «Тепловика»)
Весна:
Суперники жодного разу не пробивали по наших воротах.
Ми пробивали по воротах суперника 1 раз: (забитий Колінсом у ворота «Миру»)

Бомбардири команди:
Маляренко – 8 (осінь – 2, весна - 6)
Браславський – 7 (осінь - 7, весна - 0)
Нгаха – 6 (осінь - 3, весна - 3)
Бобович – 5 (осінь - 5, весна - 0)
Іоша – 2 (осінь - 2)
Сторубльовцев – 2 (весна – 2)
Поліщук – 1 (осінь – 1)
Коломієць – 1 (осінь – 1)
Борячук – 1 (весна – 1)
Андрєєв – 1 (весна – 1)
Дугієнко – 1 (весна – 1)
Хохлов – 1 (весна – 1)
Осадчий – 1 (весна – 1)
Брижчук – 1 (весна – 1)
Момотенко – 1 (осінь – 1)
Паньковецький – 1 (осінь – 1)

Також було забито 2 автогола

Якщо спробувати розібратись, на яких хвилинах «Нива» більше забивала, вимальовується така картина:
0 – 10 хвилина – (осінь - 2 гола) – (весна - 1 гол)
11 - 20 хвилина – (осінь - 1 гол) – (весна - 3 гола)
21 – 30 хвилина – (осінь - 3 гола) – (весна 4 гола)
31 - 40 хвилина – (осінь - 4 гола) – (весна - 2 гола)
41 – 45 хвилина – (осінь - 0 голів) – (весна - 1 гол)
45 + хвилина – (осінь - 0 голів) – (весна – 0 голів)
Восени в перших таймах забито 10 голів
Весною в перших таймах забито 11 голів

46 – 55 хвилина – (осінь - 1 гол) – (весна - 1 гол)
56 – 65 хвилина – (осінь - 1 гол) – (весна - 2 гола)
66 – 75 хвилина – (осінь - 4 гола) – (весна - 1 гол)
76 – 85 хвилина – (осінь - 2 гола – (весна - 1 гол)
86 – 90 хвилина – (осінь - 2 гола) – (весна - 3 гола)
90 + хвилина – (осінь - 3 гола) – (весна – 0 голів)
Восени в других таймах забито 13 голів
Весною в других таймах забито 8 голів
Стосовно забитих голів, картина майже ідентична. Очевидно, що команда намагалась вирішити долю поєдинку в першому таймі. За виключенням того, що в другій половині першості «Нива» не забивала в додатковий час.

На яких хвилинах «Нива» пропускала.
0 – 10 хвилина – (осінь - 2 гола) – (весна - 1 гол)
11 -20 хвилина – (осінь - 2 гола) – (весна - 1 гол)
21 – 30 хвилина – (осінь - 2 гола) – (весна – 0 голів)
31 - 40 хвилина – (осінь - 5 голів) – (весна - 2 гола)
41 – 45 хвилина – (осінь - 1 гол) – (весна – 0 голів)
45 + хвилина – (осінь – 0 голів) – (весна – 0 голів)
Восени в перших таймах пропущено 12 голів.
Весною в перших таймах пропущено 4 гола

46 – 55 хвилина – (осінь – 0 голів) – (весна - 1 гол)
56 – 65 хвилина – (осінь - 4гола) – (весна - 0 голів)
66 – 75 хвилина – (осінь - 2 гола) – (весна – 2 гола)
76 – 85 хвилина – (осінь - 4 гола) – (весна - 1 гол)
86 – 90 хвилина – (осінь - 1 гол) – (весна – 0 голів)
90 + хвилина – (осінь - 2гола) - (весна - 1 гол)
Восени в других таймах пропущено 12 голів.
Весною в других таймах пропущено 5 голів
А от щодо пропущених, картина змінилась дуже суттєво. Ми просто стали дуже мало пропускати.

Вболівальники. Мабуть, вони є однією з тих складових частинок нашого клубу, якими можна пишатись.
Восени відвідуваність у домашніх іграх «Ниви» складала, в середньому, 1850 глядачів, що дозволяло нашій команді займати почесне третє місце у загальному заліку команд другої ліги, поступаючись «Тепловику» (2906 глядачів) і «Поділлю» (2813 глядачів)
Весною показники відвідуваності «Ниви» дещо погіршились. За підсумками року ми залишились третіми за відвідуваністю (1613 глядачів в середньому) перше місце зайняло «Поділля» (3100 глядачів), друге місце у «Тепловика» (2753 глядачів)

Червоні картки:
У суперника в іграх з «Нивою»:
Осінь:
Не було
Весна:
1 червона картка гравцеві «Поділля»

Вилучення у складі «Ниви»:
За весь чемпіонат жоден з гравців «Ниви» не був вилучений.

Жовті картки.
Восени «Нива» отримала 33 жовтих картки,
Весною цей показник збільшився до 37 карток.
Всього 80

Весною у нас такі «лідери» по жовтим карткам:
Хохлов – 5
Сторубльовцев – 4
Борячук – 4
Кліщук –3
Осадчий – 3
Браславський – 3

Загалом за весь чемпіонат (зауважте на те, що гравці провели різну кількість ігор):
Борячук – 7,
Загалевич – 6,
Хохлов – 5
Когут – 4
Нгаха – 4
Поліщук – 4
Сторубльовцев – 4
Паньковецький - 4

Статистика дотримування правил чесної гри.
На фініші сезону «Нива» за цим показником зайняла третє місце, поступившись лише «Кременю» і «Жемчужині»

Лідери за проведеними іграми за «Ниву» в сезоні 2016-17 р.
Маляренко – 31 гра
Браславський – 30 ігор
Нгаха – 28 ігор
Попов – 28 ігор
Борячук – 26 ігор
Загалевич – 24 гри
Бобович – 22 гри
Поліщук – 16 ігор
Момотенко – 16 ігор
Коломієць -15 ігор
Кулініч – 14 ігор
Когут – 14 ігор
Брижчук – 13 ігор
Осадчий – 13 ігор
Андрєєв – 13 ігор
Іоша – 13 ігор
Овчар – 12 ігор
Хохлов – 12 ігор
Кліщук – 12 ігор
Сторубльовцев – 11 ігор
Паньковецький – 11 ігор

Загальний час, який проведено на полі в чемпіонаті:
Браславский - 2497
Нгаха – 2486
Борячук - 2334
Попов – 2224
Маляренко - 1770
Момотенко – 1440
Кулинич – 1260
Когут – 1206
Полищук - 1203
Клищук – 1080
Иоша - 1170
Андреев – 1170
Загалевич - 1047
Коломиец - 1043
Брыжчук – 1009
Хохлов – 1007
Бобович - 930
Осадчий – 786
Овчар – 740
Сторублевцев - 738
Дугиенко – 640
Паньковецкий - 493
Бабийчук - 450
Заторский – 364
Яськов - 356
Ключик - 328
Карвацкий – 301
Батрак – 121
Костенко - 77
Малахов – 45

Загальний час, проведений на полі в весняних матчах:
Андреев – 1170
Клищук – 1080
Борячук – 1077
Нгаха - 1059
Брыжчук - 1009
Хохлов - 1007
Браславский – 977
Маляренко – 969
Попов - 901
Осадчий – 786
Овчар – 740
Сторублевцев – 738
Дугиенко – 640
Карвацкий – 301
Загалевич - 151
Батрак - 121
Бабийчук – 90
Бобович – 34
Яськов – 15

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 03.06.2017 13:06:55]

Жовті картки: Осадчий Дмитро 9 хв., Федоров Сергій 16 хв., Бабенцов Олександр 36 хв., Новицький Павло 43 хв. Хохлов Вадим 69 хв., Браславський Ярослав 77 хв., Маляренко Ігор 87 хв., Поліщук Владислав 89 хв, Кліщук Андрій 90+2 хв., Сторубльовцев Валерій 90+3 хв., Брижчук Тимофій 90+3 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій, - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 8. Попов Дмитро, 21. Овчар Тарас, 19, Осадчий Дмитро (4. Дугієнко Олександр, 88 хв.), 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 11. Маляренко Ігор (7. Сторубльовцев Валерій, 83 хв) 9. Браславський Ярослав (10. Яськов Максим, 88 хв.),
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 34. Карвацький Андрій, 20. Загалевич Дмитро, 12. Батрак Антон,
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Реал-Фарма» Одеса:
1. Кравченко Cергій, 44. Дмитрієв Герман, 4. Віксич Олександр, 26. Новицький Павло, 99. Дубіна Олександр (14. Задойко Андрій, 74 хв.), 22. Бабенцов Олександр, 3. Бичков Олександр (9. Костюк Сергій, 46 хв.), 8. Серденюк Віктор, 15. Пятов Олександр, 16. Полищук Владислав, 24. Федоров Сергій (17. Грубий Євгеній, 46 хв.)
Запасні гравці:
6. Забродський Володимир, 7. Лиховидов Микола
Головний тренер:
Бондаренко Олександр Миколайович

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Реал-Фарма» Одеса від Леоніда Загоруйко:
(Перша колонка "Нива", друга - «Реал-Фарма»)
Офсайди 1 (1+0) - 1 (0+1)
Фоли 17 (7+10) - 20 (9+11)
Кутові 6 (0+6) - 3 (3+0)
Удари по воротах 13 (4+9) - 7 (3+4)
З них в ствір воріт 8 (3+5) - 3 (1+2)
Процент володіння мячем 53.5% (53+54) - 46.5% (47+46)

Фотозвіт матчу "Нива" Вінниця - "Реал-Фарма" Одеса (30 фото) знаходиться тут
Також пропонуємо вашій увазі "Бонус")) - Фотозвіт нагородження кращих гравців вінницької "Ниви" сезону 2016-17 р. (40 фото) Він знаходиться тут

Відеозвіт (голи і небезпечні моменти) матчу "Нива" - "Реал-Фарма" (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб
Вручення призів від вболівальників за підсумками сезону 2016-17 р. (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб

Пропонуємо вашій увазі досить незвичний звіт. В останній грі чемпіонату вінничани зустрілись з командою, якій життєво необхідна була перемога для того, щоб потрапити у плей-офф перехідних ігор, переможець яких здобуває четверту путівку в першу лігу. Перед вінничанами завдання було скромніше – перемога давала можливість обійти в турнірній таблиці «Інгулець-2» і піднятись на шосте місце, що має не надто важливе значення навіть при гіпотетичній появі вільних місць до першої ліги. Отже, мотивація у гостей була значно більша, але «заруба» мала бути ще та, адже у вінничан було велике бажання завершити чемпіонат на позитивній ноті. Також було відомо, що вболівальники готують призи найкращим гравцям «Ниви» за підсумками сезону. А який там настрій для гравців і вболівальників після програшу? Програвати не хотілось і єдиною завадою для вдалого результату могла стати фізична і психологічна втома гравців після довгого чемпіонату, до речі, досить вдалого, як для дебютанта ліги.

«Реал-Фарма». Тезок переможця цьогорічної Ліги Чемпіонів можна вважати якщо не старожилами, то досвідченим бійцем другої ліги. Набувши професійного статусу в 2011 році, команда вже шість років поспіль приймає участь в чемпіонаті. Були досить вдалі сезони, як то четверте місце в сезоні 2014-15 років, так і не дуже – 12 місце в сезоні 2013-14 років. Але так близько до виходу до першої ліги, як в цьому сезоні, команда ще не була… Найбільшою «цікавинкою» «фармацевтів» є їх граючий президент. Вдумайтесь, людині 51 рік, а вона провела за основний склад 9 ігор, 6 з яких було виграно. Викликає повагу, чи не так? Інший момент, який може зацікавити вінницького вболівальника – присутність в складі «Реала» гравця, який у минулому мав досвід виступу за «Ниву». Це Павло Новицький.

З «Нивою» все зрозуміло. Абсолютно прогнозований склад. Після невдалих експериментів в лінії нападу Сторубльовцев випав з основної обойми, Бобович давно впав в немилість, а Химанич взагалі не отримав шансу проявити себе, а це означає, що деяку ротацію ми могли побачити лише в центрі поля, де на позицію під нападниками могли вийти Загалевич і Батрак, але цього не сталося. У підсумку, ми не побачили жодних несподіванок, окрім виходу Дугієнка на поле на 88 хвилині, коли тренери відчайдушно намагались зберегти нічийний рахунок.

Тепер щодо гри. Не забуваємо, що нам протистояла мотивована команда, яка розташовується вище нашої. І на її фоні ми виглядали зовсім непогано. Єдине, в чому можна дорікнути – зайва методичність. Не було відчуття надзвичайного натиску, якогось особливого бажання перемогти (Можливо, це результат фізичної і психологічної втоми, накопичених за довгий сезон). Ніби нічия нас влаштовувала. Особливо це відчувалось на початку гри. Під кінець обох тайму «Нива» діяла вже значно активніше, що відобразилось на статистиці. Наші були трішки краще за суперника майже в усіх компонентах гри.

1 хв. Нгаха по лівому флангу закинув довгу передачу на хід Браславському. Той наздогнав мяч і під пресингом захисників з гострого кута намагався влучити в ворота, але мяч спіймав воротар. Мабуть, Ярослав витиснув все можливе з цього моменту.
2-9 хв. Команди обмінялись декількома гострими випадами. Небезпечні подачі в штрафну змінювались ударами в боротьбі. Словом, гра тримала в напруженні обидві команди.
10 хв. Нгаха пробив головою з метрів 11 після подачі Осадчого зі штрафного. Удар виявся влучним – в правий нижній кут, але занадто слабким – воротар без складнощів спіймав мяч.
12 хв. Браславський двічі поспіль загострив гру на правому фланзі. В першому випадку він обіграв опонента, на швидкості увійшов в штрафну і наздогнавши мяч на самісінькій лицьовій лінії, скинув його ближче до воріт, але Овчар на мить запізнився до цієї передачі. В наступному епізоді Ярослав так само увірвався в штрафну, але в цей раз пробив з гострого кута. Забити було важко, адже воротар знову опинився на місці, контролюючи ближній кут.
20 хв. Небезпечний удар Федорова головою з метрів 10 після подачі зі стандарту. Мяч пролетів впритул з правою штангою. Небезпечно. Хоча, здається, Кліщук контролював ситуацію…
25 хв. Осадчий навісив з штрафного на лінію воротарської площадки, першим на мячі опинився Попов, який пробив по воротах з розвороту головою, але не влучив в ворота.
27 хв. Дубіна сильно пробив (чи навісив) з правого кута штрафної площадки у бік дальньої штанги, але мяч вилетів за лицьову. Досить небезпечно…
36 хв. І знову небезпечний момент у воріт «Реала». Браславський мяко накинув Малярненку на хід і той пробивав у падінні з лінії воротарської площадки, але воротар гостей вчасно вибіг назустріч і блокував удар. Ну, дуже вже мало було простору у Ігора для того, щоб зіграти якось хитріше.
42 хв. Борячук видав чудовий діблінг на лівому фланзі, обігравши трьох захисників і класно подавши в штрафну. Нагадаємо, що це вже не перший вдалий дріблінг Олександра в цьому сезоні, коли він сміливо бере гру на себе і обігрує двох, трьох суперників.
45 хв. Відмічаємо нестандартні дії Маляренка, який виконав подачу в штрафну з лівого фланга «рабоною». Тобто, «через ногу». Дуже красиво, але захисники перехопили передачу.
Перерва
52 хв. У перші хвилини другого тайму гра проходить на половині гостей. Апогеєм цих хвилин стала подача в центр на лінію воротарської площадки, де скупчились безліч захисників, а також Нгаха і Браславський, який прийняв мяч, знаходячись спиною до воріт і скинув під удар Маляренку, удар якого був заблоковано.
53 хв. Браславський зліва увійшов в штрафну і звільнившись від опекуна біля лицьової лінії віддав передачу в центр, захисники вибили мяч, але на Брижчука, який не зміг як слід прийняти мяч і момент було втрачено.
54 хв. І знову на вістрі атаки Ярослав Браславський, який гостро атакував ворота з гострого кута, увійшовши в штрафну зліва. Ярославу ніхто не заважав пробити влучно, але на заваді польоту мяча в сітку став воротар, який відбив цей удар.
56 хв. Новицький пробив головою з метрів 10 після подачі штрафного. Удар вийшов слабкий і Кліщук без проблем справився з цим епізодом.
58 хв. Вінничани в пятьох вибігли на трьох захисників, але контратака розвивалася якось повільно і у підсумку закінчилася сильним ударом Брижчука з-за меж штрафної площадки. Воротар зі складнощами відбив цей удар.
67 хв. Браславський справа увійшов в штрафну, на замасі обіграв захисника, змістився в центр і дуже сильно пробив в дальній кут. Воротар стояв в правому куті і судячи по траєкторії польоту мяча, бути б голу, якби круглий не влучив в захисника, який блокував цей удар.
68 хв. Борячук підхопив мяч біля лівого кута штрафної площадки і сильно пробив ближній нижній кут воріт. Відмінно гра воротар.
73 хв. Осадчй отримав мяч в 16 метрах від воріт, але пробив якось безхитрісно по центру воріт. Зрозуміло, що без складнощів для воротаря.
74 хв. Андрєєв пробив головою, отримавши мяч на дальній штанзі, але не влучно.
76 хв. Несподівано, якщо зважати на перебіг гри, ми отримали гол у власні ворота. Задойко з лівого флангу накинув в центр штрафної, де Задойко прийняв мяч і намагався проштовхнути його в ворота повз Кліщука. Наш воротар блокував цей удар, але мяч відлетів трішки правіше під удар Костюка, який не схибив, відправивши круглого в порожні ворота. 0:1! Зауважимо, що в цій атаці зіграли саме тих три гравці, які по перерві вийшли на заміну.
84 хв. Борячук віддав класну розрізаючу передачу з лівого флангу в центр штрафної на хід Маляренку, який вривався один на один за воротарем, але у нього була лише одна мить на удар і воротар, який вискочив назустріч відбив цей удар. Але відбив на Нгаху, який вже просто мав завершувати атаку голом, але влучив в захисника, який стояв на лінії воріт і відбив мяч ногою. Сейв матчу!
87 хв. Але гол таки стався. Невідомо яким чином Андрєєв опинився в ролі центрфорварда і прийнявши діагональну передачу від Овчара поклав корпус і у падінні пробив в правий від воротаря кут. Гол!! 1:1!! Зауважу, що зліва від Андрєєва знаходився Попов, справа Яськов. Ось таке атакуюче тріо проявило успішні атакуючі здібності…
Останні хвилини гри тренер гостей постійно тримав у тонусі свою команду - «Уважніше! Ви ще не виграли!». А вінничани старанно «сушили» гру, збиваючи темп, тягнучи час усіма можливими способами. Внаслідок, отримали купу необовязкових карток, яких, загалом, було показано аж 11 на дів команди! В останні хвилини складалося враження, що вінничан цілком влаштовувала нічия, або, іншими словами, не пустити «Реал-Фарму» в перехідні ігри, що зіграло би на руку «Балканам» з Зорі. Після гри ця версія отримала підтвердження з уст президента клуба, який заявив, що представники «Балкан» пропонували «Ниві» 150 тис. грн. якщо вінничани зможуть відібрати очки у «Реалу». Але зваживши на хід гри і заяву президента, у підсумку вийшло якесь чергове непорозуміння…
Втім, як і вихід «Реалу» до першої ліги виглядав би якось нереально дико. Ну, не надто першолігівську гру вони продемонстрували. І не надто першолігівске бажання туди потрапити…

А далі, після фінального свистка, було нагородження кращих гравців сезону за версією вболівальників. Кращий воротар, захисник, півзахисник і нападник отримали свої заслужені нагороди, також було вручено приз найперспективнішому гравцеві сезону. Біло-зелена сім я підготувала чудові альбоми для всіх причетних до команди, а адміністрація клубу у відповідь нагородила найактивніших вболівальників логотипами «Ниви», прикрашеними автографами усіх гравців команди. Але подробиці цього дійства, повні результати голосування і фото зявляться на сайті окремим матеріалом.

І насамкінець звіту. Чому саме він незвичний?
Тому, що ми хочемо надати слово самим вболівальникам. Ці слова були сказані відразу після матчу і є надзвичайно щирими.

Анна Вільганюк:
« - Знаєте, що я вам скажу… Нашому місту потрібний футбол, тут до гадалки не ходи! Люди хотять бачити футбол, люди люблять його і переживають все разом з гравцями. А таких долбанутих нас ніде нема, у жодному місті. Людей, які так високо цінують гравців. Людей, які готові останнє віддати, для того, щоб їм та хвилина запам яталась! Я думаю, що їм було приємно отримати призи, почути слова вдячності від людей, я думаю, що вони сьогодні зрозуміли, що футбол, в першу чергу, не спосіб їхнього заробітку і грають вони не для того, щоб «відбути номер», а для тієї тисячі вболівальників, які стабільно підтримують їх, переживають все разом з ними. Ми одненька велика сім я! Хочу подякувати гравцям першого кола, вони зробили свій внесок в нашу команду, кожен залишиться в пам яті)) Гравцям другого кола і всім вам – величезне дякую! Ви просто космос!))»

Женя Кисельов:
Для мене «Нива» не просто команда. Це те, що дійсно западає в душу! Ті, хто безпідставно критикує «Ниву», не розуміє, як важко дається футбол. Які це постійні навантаження – фізичні і психологічні. Це команда з мого міста. Де і як би вона не грала – це команда! Моя команда! За яку не тільки я, а усі підуть. Я буду ходити на матчі «Ниви» до останніх днів свого життя! Я дійсно закоханий в цю команду і буду фанатіти за неї! Хлопці з вінниці ще себе покажуть. І буде вам і перша ліга і Прем єр ліга і Єврокубки! Все буде! Я вірю в цю команду і буду вболівати за неї все своє життя!»

Горностай:
« - А помітна різниця, як вболівальники звикають до футболу. Думаю, що поступово футбол в місті оживе, дай Бог існування і хороших результатів, Вінниця знову заживе футболом…»

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 29.05.2017 01:50:48]

Жовті картки: Хохлов Вадим 44 хв., Громоляк 53 хв., Кліщук Андрій 90+2 хв., Загалевич Дмитро 90+3 хв.

«Тепловик» Івано-Франківськ:
24. Плетеницький Микола, 4. Громоляк Андрій, 5. Приймак Владислав, 17. Прошак Роман, 27. Бочкур роман, 6. Бойко Тарас, 22. Януш Орест, 10. Веприк Олег, 8. Боришкевич Володимир, 2. Гапончук Дмитро (23. Гуменюк Назар 68 хв.), 21. Денега Богдан.
Запасні гравці:
26. Вульчин Остап, 14. Дербах Василь, 20. Семянчук Ярослав, 16. Геник Василь.
Головний тренер:
Ковалюк Володимир Васильович

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій, - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр (34. Карвацький Андрій, 88 хв.), 8. Попов Дмитро, 21. Овчар Тарас, 19, Осадчий Дмитро (4. Дугієнко Олександр, 80 хв), 23. Брижчук Тимофій (20. Загалевич Дмитро 64 хв.), 24. Нгаха Колінс (к), 11. Маляренко Ігор, 9. Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
44. Костенко Ярослав, 7. Сторубльовцев Валерій, 10. Яськов Максим, 12. Батрак Антон.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

Статистика матчу "Тепловик" Івано-Франківськ - "Нива" Вінниця від Леоніда Загоруйко:
(Перша колонка "Тепловик", друга - «Нива»)
Офсайди 5 (2+3) - 3 (2+1)
Фоли 14 (5+9) - 20 (9+11)
Кутові 7 (3+4) - 4 (2+2)
Удари по воротах 12 (6+6) - 8 (4+4)
З них в ствір воріт 3 (2+1) - 7 (3+4)


4 хв. Браславському і Маляренко не вистачило вдалого прийому мяча, щоб вдвох вискочити на воротаря. Досить небезпечно…
8 хв. Гапончук головою з лівого флангу пробивав в кут воріт «Ниви», але вдало зіграв Хохлов, який вибив мяч на кутовий.
13 хв. Нгаха пробив з 30 метрів вище воріт.
23 хв. Браславський прийняв передачу від Борячука на лівому фланзі, пройшов з мячем до лицьової і прострелив вздовж воріт. Прошак, намагаючись ліквідувати цю небезпечну передачу, зрізав мяч у власні ворота.
25 хв. Януш накрутив Борячука на фланзі і пробив по воротах з меж штрафної площадки. Кліщук врятував команду від голу.
26 хв. Денега увірвався в штрафну «Ниви» з правого флангу і сильно пробив в правий кут воріт, але знову на висоті Кліщук, який відбив цей удар прямо перед собою.
27 хв. І знову удар по воротах вінничан. В цей раз намагався забити Боришкевич. Але мяч пролетів вище воріт.
34 хв. Маляренко перехопив поперечну передачу вздовж лінії штрафної площадки і намагався прокинути собі на хід, але перечепився і впав. А мяч підхопив Брижчук, який першим ударом влучив у захисника, але встиг на підбір і повторним ударом в падінні з центру штрафної влучно пробив у правий верхній кут. 0:2. Не дуже логічний рахунок.
37 хв. Браславський з правого флангу відкотив мяч в штрафну під удар Брижчуку, який сильно пробив по воротах, але влучив в захисника.
38 хв. Гапончук з лівого флангу віддав мяч в центр штрафної на Денегу, який відірвався від захисників і міг прицільно пробивати з вбивчої позиції, але якось незграбно прийняв мяч і удар не вийшов.
Перерва
55 хв. Після подачі кутового бив головою Андрєєв, але воротар опинився на місці і виручив свою команду. Хоча за мить до цього арбітр свиснув про порушення правил в атаці.
60 хв. Боришкевич наніс удар в лівий кут з метрів 30, але Кліщук зреагував на цей удар.
65 хв. А ось і момент у Браславського. Чистий вихід на швидкості в штрафну 1 на 1. У Ярослава були варіанти, як і куди бити, але, як виявилось, виконання підвело. Або, іншими словами, навпрочуд вдало зіграв воротар, який ліквідував цю загрозу воротам.
68 хв. Денега прийняв мяч справа в штрафній площадці, розвернувся і пробив, але дуже небезпечний удар було блоковано.
73 хв. Браславський виграв боротьбу за мяч поблизу кута воротарської площадки і намагався прокинути мяч в ворота повз воротаря, але знову програв це локальне суперництво форварда і воротаря.
75 хв. «Тепловик» дуже сильно додав і воріт «Ниви» стало надзвичайно гаряче. Після удару Гуменюка мяч влучив в захисника «Ниви», перелетів через Кліщука і опустився за самісінькою поперечиною.
76 хв. Приймак головою пробив поряд зі стійкою.
77 хв. Денега влучив в штангу, пробиваючи з «нульового» кута після того як Веприк накрутив Борячука на правому фланзі.
78 хв. І знову дуже небезпечна подача Гуменюка, який вдало увійшов у гру. Кліщук виніс мяч подалі, але було небезпечно!
В останні хвилини гри гра більш-менш заспокоїлась, вінничани довели гру до логічного завершення.
Фінальний свисток.

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 23.05.2017 01:40:11]

Жовті картки: Попов Дмитро 47 хв., Борячук олександр 49 хв., Зоря Віталій 51 хв., Пасечнюк Владислав 77 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій, - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим (34. Карвацький Андрій, 17 хв.), 23. Борячук Олександр, 8. Попов Дмитро, 21. Овчар Тарас, 19, Осадчий Дмитро (20. Загалевич Дмитро), 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 11. Маляренко Ігор, 7. Сторубльовцев Валерій (10. Яськов Максим, 88 хв.),
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 17. Бобович Денис, 12. Батрак Антон, 4. Дугієнко Олександр, 6. Химанич Олександр.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Арсенал Київщина» Біла Церква:
77. Романов Микита, 6. Тименко Володимир, 3. Омоко Оровіанор, 5.Патрік Руслан, 14. Грабчак Святослав (10. Швець Артем 83 хв.), 15. Зоря Віталій, 18. Гутиря Роман (23. Ващенко Назар 55 хв.), 27. Бреус Денис, 8. Пасечнюк Владислав, 11. Пилиповець Олександр (13. Сьомка Артем 77 хв.), 9. Горбаченко Владислав.
Запасні гравці:
12. Шкарбан Євген, 44. Шкуратько Владлен, 88. Нагорний Максим, 21. Гуральский Данило.
Головний тренер:
Ущаповський Андрій Васильович

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Арсенал Київщина» Біла Церква від Леоніда Загоруйко:
(Перша колонка "Нива", друга - «Арсенал Київщина»)
Офсайди 3 (3+0) - 2 (1+1)
Фоли 16 (6+10) - 20 (9+11)
Кутові 4 (3+1) - 2 (0+2)
Удари по воротах 12 (9+3) - 8 (3+5)
З них в ствір воріт 6 (4+2) - 6 (2+4)
Процент володіння мячем 60% (62+58) - 40% (38+42)

Грусть-печаль, а не футбол. З перших хвилин гри було зрозуміло, що щось не те. Чи то «Арсенал» виглядав більш мотивованим, чи то «Нива» виглядала емоційно виснаженою, але очікуваним реваншем за осінню поразку не пахло. На полі точилась досить рівна гра, щоправда, вінничани були більш гострішими, більш небезпечними і цілком могли розраховувати на декілька забитих голів. Так, двічі змарнували свої прекрасні моменти Брижчук і Маляренко, а відзначився Борячук, який чудово виконав вільний удар після пасу Осадчого. Взагалі, у першому таймі Борячук видав прекрасний футбол – багато працював на атаку, робив забігання, подачі але і встигав повертатись у захист. Більш того наприкінці тайму видав диво-техніку, обігравши відразу декількох гравців «Арсеналу» і ідеально скинувши під удар Брижчуку, який запоров класний момент для взяття воріт. Ще одним героєм тайму став Карвацький, який вдало вийшов на заміну замість Хохлова, який на 17 хвилині отримав розсічення голови і був вимушений покинути поле для того, щоб йому наклали шви. Ось таке поздоровлення вийшло у гравців «Арсеналу». Нагадаю що Вадим Хохлов саме в цей день відзначав День народження. Так ось, повернемось до Карвацького. Андрій дуже вдало увійшов у гру, декілька разів перекусював небезпечні передачі, діяв надійно і самовіддано. Єдиний момент, який не дозволив йому зайняти почесне місце серед найкращих гравців матчу стався на 92 хвилині гри, коли саме з його флангу, саме через ним програну боротьбу, прилетіла та злополучна подача, яка претворилась на удар головою і гол у відповідь. Ось так дивно виходить, що у домашньому матчі з аутсайдером найкращими стали захисники. А якщо сюди додати Кліщука, який виручив команду в декількох епізодах, то взагалі крартинка дій атакуючої ланки виглядає дуже блідо і невиразно. Особливо у другому таймі. Ні про що. Хтось може згадати, що ми створили у другому таймі? Я не можу згадати. Ну хіба можна вважати небезпекою пару випадкових закидань у ворота з дальньої дистанції? Сторубльовцев, який грав центраьного форварда, взагалі за всю гру не мав моментів, Маляренко зник у другому таймі, Брижчук теж був не надто активним. Єдине що варто відмітити – постійні забігання Овчара по лівому фланзі, але якось вхолосту. А також епізодичні вибухові технічні дії Нгахи. Ось і все. Про якусь продуману тактику і красиву комбінаційну гру годі й говорити – їх не було. Взагалі незрозуміло, чому тренери, які бачили на власні очі те непорозуміння, яке творилось не полі, не знайшли слів у пререві, а також дотягнули заміни до останніх хвилин, коли вони, швидше, зіграли злий жарт і не послужили ні для затягування часу, ні задля зміни ведення гри. Що міг встигнути на полі Яськов за три хвилини? Дійсно, Бобович настільки не у формі, щоб не відбігати тайм замість Сторубльовцева, у якого, вочевидь, «не пішло»? Незрозуміло...

12 хв. Овчар з лівого флангу накинув прямо в центр штрафної площадки, звідки Маляренко пробив прямо в воротаря. Убойна позиція. Чудовий момент втрачено.
13 хв. Брижчук справа від воріт, знаходячись на лінії штрафної площадки пробив у дальній кут, але мяч вилетів за лицьову ледь торкнувшись стійки.
16 хв. Хохлов отримав травму і був замінений на Карвацького.
28 хв. Захисник у боротьбі з Сторубльовцевим віддав пас назад воротарю і той спіймав мяч руками. Арбітр відразу призначив вільний удар. Поки рефері відсував стінку на лінію воріт, «Нива» радилась. Несподівано завершуючий удар дали нанести Борячуку, який прийняв скидку Осадчого і спокійно відправив мяч в лівий верхній кут. 1:0!
35 хв. Чудову техніку продемонстрував Борячук, який на лівому фланзі обіграв трьох гравців «Аресналу» прокинув собі на хід в штрафну і точно віддав пас в центр на Брижчука, який прицільно пробив по воротах, але влучив у ногу воротаря.
36 хв. Пилиповець наніс перший удар гостей по воротах «Ниви» в цій зустрічі з метрів 30, знаходячись з лівого флангу по діагоналі від воріт. Мяч пролетів поряд з лівою стійкою.
44 хв. Борячук з лівого флангу класно навісив на дальню штангу куди набігали Сторубльовцев і Маляренко, але мяч пролетів трішки вище...
Перерва
52 хв. Маляренко, виконуючи подачу з правого флангу ледве не поцілив у ліву девятку, але мяч став легкою здобиччю воротаря.
58 хв. Андрєєв зробив діагональну передачу на дальню штангу і знову ж таки, ледь не закинув мяч в ліву девятку, але знову на місці воротар.
65 хв. Пилиповець, який обіграв захисника на лівому фланзі і увійшов в штрафну, обводячим ударом пробив в правий кут, але Кліщук витягнув цей удар, перевівши мяч далі на Тименка, який пробив по воротах, але попав в ноги Кліщука. Дуже небезпечно!
76 хв. Хтось з гравців «Арсеналу» пробив головю у нижній правий кут. Кліщук, витягнувшись в струнку, відбив цей мяч. Але арбітр в цьому епізоді побачив офсайд.
79 хв. Знову паніка біля наших воріт. Нгаха виніс мяч подалі.
83 хв. Осадчий закинув мяч на дальню штангу на Андрєєва, який наносив удар головою, але не влучив по воротах.
85 хв. Бреус увірвався в штрафну справа один на один з Кліщуком і промчавшись до кута воротарського майданчика наніс завершальний удар, але влучив у Кліщука, який просто врятував команду від голу.
90+2 хв. Карвацький програв боротьбу на свому правому фланзі, послідувала подача на ближню штангу і Горбаченко, вигравши боротьбу у Андрєєва влучно пробив у ближній кут. В цей раз Кліщук був безсилий врятувати свою команду. 1:1
Фінальний свисток.

Игорек
niva.vn.uaПоказать:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

Офіційний сайт оголошує голосування за найкращий новий логотип вінницької "Ниви". Долучаємось до цієї справи і ми... Голосуємо!Жоден запропонований логотип не подобається...
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com