Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 30.08.2016 18:27:48]

Нападаючий Ниви Денис Бобович лише місяць тому він дебютував у футболці «зелених», а на його рахунку вже чотири голи (три — в чемпіонаті і один — в Кубку). Він щоразу відкривав рахунок в іграх, які закінчувались позитивним для вінничан результатом. Літо 2016 року він явно може занести собі до активу.

— Денисе, твій батько Ігор Бобович грав за відомі команди і немало забив за свою кар’єру. Можна сказати, що футбол у тобі — на генному рівні?
— Так, можна впевнено сказати, що футбол в мені закладений змалку. Батько грав за такі команди, як Десна, вінницька Нива, Чорноморець, був найкращим бомбардиром сезону. Тому не дивно, що я рано почав займатися футболом — з шести років. Моїм першим тренером в ДЮСШ Юність в Чернігові був Володимир Васильович Дробот.

— Після Чернігова ти вирушив підкорювати Донецьк...
— Так, 2009 року я потрапив в Академію донецького Металургу. Спочатку моїм тренером був Раїс Равільович Теркулов, а вже на випускний рік — Ігор Євгенович Король. Також в донецький період кар’єри довелось попрацювати під керівництвом Олександра Васильовича Петракова, який викликав мене до збірної на товариські ігри.

— Чому ж тоді не вдалося закріпитись в Металурзі?
— 2012 року у виїзній грі з Зорею я отримав травму — роздушив плеснову кістку. Після лікування не встиг набрати необхідних кондицій, ще провів кілька ігор за команду U-19, але якраз закінчився контракт.

— Після цього ти на досить тривалий час зник з поля зору футбольних фахівців.
— Я повернувся до Чернігова, протягом чотирьох років грав на обласному рівні, зокрема за ЛКТ Чернігів та ніжинський Фрунзівець, також підтримував форму самостійно, а вже цього літа у моєму житті з’явилась вінницька Нива.

— Ти задоволений таким поворотом своєї кар’єри?
— Після Донецьку я справді зголоднів за такими умовами. Тут мені все сподобалось — тренери, тренувальний процес, поля, умови. Я приїхав на перегляд і спробував себе зарекомендувати. Тренери повірили в мене і я підписав контракт.

— І одразу почав виправдовувати їх надії. Розкажи про свої голи. Яким був перший з них?
— Так, дійсно мені вдалося відзначитись вже у дебютній зустрічі. 20 липня ми грали кубкову гру з хмельницьким Поділлям. Наш опорник Євген Ключик взяв на себе ініціативу, обіграв кількох суперників і зробив подачу на лінію штрафного майданчика. Я зіграв на випередження і переправив м’яч головою у дальній кут.

— Дебютний матч у другій лізі з Енергією також виявився результативним.
— Наш лівий захисник Олександр Борячук пройшов флангом і зробив довгу передачу. Захисники суперників не розібрались між собою, зіткнулись один з одним, а я цим скористався і перекинув воротаря, який вийшов далеко з воріт.

— Ну і два голи наприкінці серпня...
— У грі з запорізьким Металургом наш лівий нападаючий Володимир Поліщук прострелив, я зіграв на випередження і пробив. Спочатку воротар зреагував на мій удар, але м’яч знов потрапив до мене, я не розгубився і добив. А у грі з Нікополем той же Володимир Поліщук після флангового проходу пробив, і я вдало зіграв на добиванні.

— Всі чотири м’ячі об’єднує те, що вони були забиті на початку зустрічей. У всіх чотирьох випадках ти відкривав рахунок. Це просто збіг?
— Не знаю, просто так виходить. Команда створює моменти, а я намагаюсь виконувати те, що від мене вимагає тренерський штаб. Так, перед грою і справді позамежний настрій. Я знаю, що на кожну гру треба налаштовуватись як на останню і намагатись витиснути з себе максимум, не жаліючи себе. Не завжди все виходить, ясна річ, але я намагаюсь.

— Але якщо виходить забивати, то чому ж не робити це й надалі? Є плани замахнутись на звання кращого бомбардира?
— В першу чергу — інтереси команди, а вже потім все інше. Усі забиті голи — командна заслуга. Великий обсяг роботи для того, щоб створювати гольові моменти, виконує наша середня лінія. А я вже намагаюсь їх реалізувати. Це стосується і інших гравців атакуючої ланки, вони всі грають на хорошому рівні. Стати кращим бомбардиром, звісно, хотілося б, але, повторюсь, це не є самоціллю. Знаєте, якщо буде потрібно команді — я готовий грати на будь-якій позиції, досвід гри опорником чи навіть захисником я маю. Нива — одна велика родина, і максимальний результат забезпечують усі, починаючи від головного тренера, докторів, адміністратора до останнього вболівальника.

— Денисе, відійдемо трохи від внутрішніх змагань. Який футбол тобі більше імпонує і хто з гравців є для тебе прикладом на полі?
— Мені, мабуть, пощастило з прикладом. Якщо у інших футболістів це якась зірка, то для мене приклад — мій батько. До того ж, на відміну від кумирів з телевізора, він завжди поруч, завжди може підказати, пояснити, що і як правильно робити. Що ж стосується футболу загалом, то мені дуже імпонує британський стиль — максимально жорсткий силовий футбол з боротьбою до останньої хвилини.

— Хотілося б спробувати себе в Британії?
— Ну, поки що це більше схоже на жарт. Я адекватно оцінюю свої сили. Для того, щоб лише мріяти про виступи на такому рівні, треба ще дуже багато працювати над собою!

Станіслав ГОЦУЛЯК
http://goldtalant.com.ua[Добавил Игорек в 26.08.2016 20:30:07]

Жовті картки: Поліщук 48 хв., Коломієць 51 хв., Михальчук 80 хв., Пальковецький 82 хв.

"Нікополь-НПГУ" Нікополь:
12. Петриченко Богдан – 20. Астахов Ернест, 9.Вакулінський Владислав, 19. Кірєєв Богдан, 4. Літвяк Олександр, 18. Махнєєв Дмитро, 17. Росляков Владислав (46 хв. 13. Кренько Дмитро), 11. Ходарченко Дмитро, 7. Шестипалов Ілля (76 хв. 21. Михальчук Владислав), 14. Дегтярьов Никита, 10. Воронін Роман (58 хв. 22. Шарай Дмитро)
Запасні гравці: 1. Харін Максим, 23. Донець Сергій, 3. Гіберт Владислав, 8. Сумцов Максим.

"Нива" Вінниця:
99. Кулініч Артем - 4. Когут Владислав, 8. Попов Дмитро, 23. Борячук Олександр, 10. Іоша Олександр, 95. Коломієць Сергій, 24. Нгаха Колінс, 34. Ключик Євгеній (19.Паньковецький Євгеній, 70 хв.), 7. Поліщук Володимир, 9. Браславський Ярослав, 17. Бобович Денис (11. Маляренко Ігор, 65 хв.)
Запасні гравці: 1.Бабійчук Максим, 31.Момотенко Дмитро, 20.Загалевіч Дмитро, 2.Заторський Віталій


Послематчевый комментарий главного тренера винницкой «Нивы» Юрия Соловьенко:
- Если коротко - тяжелое поле, тяжелая игра с тяжелым соперником. Гол был забит после атаки по левому флангу, подача, удар головой и добивание Бобовичем мяча в сетку. У нас еще были хорошие моменты для взятия ворот, но и нужно отдать должное сопернику - во втором тайме хозяева попали в штангу наших ворот. Доволен ли я действиями обороны? Это не оборона хорошо сыграла, это хорошо сыграла вся КОМАНДА!

Послематчевый комментарий капитана винницкой "Нивы" Нгахи Колинза:
- В первом тайме у нашей команды было большое преимущество, во втором тайме соперник, привыкший к такому плохому полю, прибавил, а у нас не получалась комбинационная игра, поэтому, пришлось ввести корректировки в тактику, так как нагрузка на оборону увеличилась, но мы сумели довести игру до победного результата. Команда хотела бы посвятить эту победу девушке, которая сегодня перенесла тяжелую операцию. Мы хотели бы пожелать Оле, дочери уважаемого нами человека, которая присутствует чуть ли не на каждой нашей тренировке, быстрейшего выздоровления!Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 20.08.2016 00:05:31]

Жовті картки: Плахтир 21 хв., Браславський 44 хв., Пєтухов 44 хв., Чернявський 76

"Нива" Вінниця:
99.Кулініч Артем - 4.Когут Владислав, 8.Попов Дмитро, 23.Борячук Олександр, 31.Момотенко Дмитро, 95.Коломієць Сергій, 24.Нгаха Колінс (20.Загалевіч Дмитро, 87 хв.), 34.Ключик Євгеній (19.Паньковецький Євгеній, 58 хв.), 7.Поліщук Володимир, 9.Браславський Ярослав, 17.Бобович Денис (11.Маляренко Ігор, 66 хв.)
Запасні гравці: 1.Бабійчук Максим, 10.Іоша Олександр. 2.Заторський Віталій

"Металург" Запоріжжя:
25.Теленков Ілля, 37.Дугієнко Олександр, 18.Іздебський Євген. 26.Комлев Іван, 8.Пєтухов Олександр, 27.Худченко Роман, 77.Кудрас Руслан, 4.Курусь Назар, 8.Плахтир Дмитро, 11.Чернявський Артем, 10.Каськов Артур.
Запасні гравці: 12.Богатченко Андрій, 31.Петровський Володимир, 7.Батраченко Олександр, 17.Бережной Денис, 31.Нєкрасов Єгор, 27.Троянов Олег.

Фотоозвіт про матч 5 туру "Нива" Вінниця - "Металург" Запоріжжя (30 фото, 4.5 мег.) знаходиться тут

Вінницька «Нива» перемогла запорізький «Металург» з рахунком 4:2. Скупа статистика не в змозі передати усю гаму емоцій, які супроводжували яскраві події гри. Феєричний початок гри – два швидкі голи викликали радість і сподівання на розгромну перемогу. Закінчення першого тайму принесло розчарування і розпач – ну як так можна за дві хвилини втратити перевагу у два голи? І, в решті решт, переможне завершення гри, як бальзам на душу вболівальників. Розкішні атаки, характер і воля до перемоги, шикарні, довгождані переможні голи Браславського, радість, фінальний свисток, подяка гравцями фан-сектора і вболівальників, автографи, обійми, слова вдячності від вболівальників, рукостискання, фотографування, Колінзу доводиться тікати від безлічі бажаючих сфотографуватись з ним......)) Усе це треба було бачити, усе це треба було пережити. І команді теж... Хлопцям необхідно було відчути смак домашньої перемоги, відчути свою силу. І будьте впевнені, в Нікополі вони будуть ще більш сильнішими, ще більш КОМАНДОЮ!

Але, якщо відкинути емоції, слід відзначити декілька позитивних моментів. По перше, якщо зважати на те, що голи були пропущено після рикошету і офсайду, в цій грі зауважень до лінії захисту має бути обмаль. Дуже добре зіграв Когут, який надійно відіграв у захисті і навіть декілька разів брав на себе гру і підключався до стрімких атак. Щоправда, з останнім пасом у Владислава були проблеми. Також приємних слів заслуговує віце-капітан Момотенко, який виконував багато чорнової роботи. Не обминути увагою і капітана. Як тільки пластичний, легкий, швидкий і технічний український камерунець брав на себе гру, у рядах суперника відчувалась неабияка паніка. Дуже порадував дубль Браславського. Відчувалось, що Ярослав був по спортивному злий, намагаючись перервати безгольову серію, багато бив, демонструючи найкращі якості таранного форварда і якби додати трішки влучності, мабуть ми б сьогодні побачили хет-трік, або покер в його виконанні. На його фоні дещо загубився Бобович, який, здається, забив... і заспокоївся. Тому спланована заміна на Маляренка тільки підсилили гру, адже Ігор увесь свій відведений час завжди проводить дуже активно. Поліщук був не схожий на себе і замість звичної націленості на ворота вдало виступав у ролі асистента. Три гольові передачі багато чого вартують!

Із загального враження слід відзначити те, що при негативному результаті першого тайму команда не опустила руки, як це було у грі с «Суднобудівником», не скотилась у навал, а намагалась комбінувати, витягувати суперника від власних воріт. Отже, є відчуття, що усі турнірні негаразди минулих турів можна виправити, додавши психологічної впевненості і зіграності.

Початок гри був за гостями. «Металург» сміливо пішов в атаку, Каськов з лівого флангу переадресував в центр на Чернявського, який пробив по воротах з метрів 18, але м яч пролетів вище поперечини. «Нива» відповіла більш,ніж переконливо. На четвертій хвилині Поліщук зліва у штрафному майданчику накрутив опонента і прострелив уздовж воротарської лінії. Першим на м ячі опинився Бобович, який в один дотик переправляв шкіряну кулю у ворота, але якимось дивом воротар відбив м яч ногою, але той знову опинився у Бобовича, який вже з другої спроби не схибив, відправивши м яч у кут воріт. 1:0!

Не минуло і хвилини, як «Нива» забила другий гол. Дальня подача зі штрафного, призначеного біля лівої бокової лінії знайшла Колінса, який головою в упор з лінії воротарського майданчика розстрілював ворота гостей, але знову Теленков зумів зреагувати на складний удар і відбив м яч, але знову ж таки прямо перед собою і Колінз ногою відправляє м яч повз воротаря у ворота. 2:0!

«Нива» заволоділа ініціативою, намагаючись контролювати м яч, щоправда, трішки дратували дві речі - постійні відкати м яча Кулінічу і відсутність гостроти у атаці. Розбавив цю монотонність забіг Борячука по лівому флангу і класна довга поперечна передача на правий фланг на Ключика, який наважився на дальній удар, який, втім, вийшов не точним. Але сама атака, перевід акцентів атаки на інший фланг і завершення виглядали цікаво. Ще один момент був у Браславського, який отримав розрізний пас, прокинув собі на хід, увійшов у штрафну з лівого флангу і розвернувшись вдарив у ближній кут. М яч просвистів поряд зі стійкою.

А далі була двохвилинка «Металурга», який за цей час зумів створити «Камбек», відігравши два голи. Пропускала «Нива» якось безглуздо и просто. Спочатку була пристрілка. Дугієнко з метрів 18 сильно пробив по воротах «Ниви», але на місці опинився Кулініч, а за хвилину той самий Дугієнко, отримавши флангову передачу від Пєтухова, сильно пробив з метрів 24 і м яч влетів у ворота повз Кулініча, який не зміг зреагувати на цей удар через невеличкий рикошет. 2:1!

За дві хвилини рахунок зрівнявся. Кращий бомбардир «Металурга» Каськов уникнув офсайду і прийняв м яч у штрафній, хоча здалося, що він перебував за лінією нашої оборони, і далі у повній самотності він спокійно прицілився і сильно пробив у ворота повз Кулініча, який вискочив назустріч нападнику гостей. 2:2!

У той час, який залишився до перерви, «Нива» могла забити ще раз стараннями Браславського, який пробив дуже сильно в нижній лівий кут воріт. Але воротар з великими труднощами перевіва м яч на кутовий.

Перерва не принесла якихось суттєвих змін у перебігу гри. «Нива» намагалась витягнути гостей від власних воріт, подала купу кутових, чомусь завжди на ближню стійку і завжди без особливої гостроти, (можливо, якась домашня заготовка, але явно невдала) а «Металург» спокійно захищався, деколи намагаючись наносити «гострі уколи». Так, наприклад, на 61 хвилиені Каськов наносив разячий удар з розвороту. М яч просвистів поряд з дальньою дев яткою.

Усе змінили заміни. З виходом на поле Паньковецького і Маляренка команда дуже сильно додала в креативі і швидкості. Трибуни відчули бажання команди відігратись і погнали «Ниву» вперед. Результату не треба було довго чекати. На 70 хвилині вінничанам вдалась чудова атака, Колінз завдякий своєчасним пасам і дріблінгу пройшов частокол захисників і вийшов майже сам на сам у восьми метрах прямо навпроти воріт. Але влучного завершального удару не вийшло.Нгаха вирішив пробити на силу, хоча потрібно було зіграти якось хитріше... А так, блокування і всього навсього кутовий. На 72 хвилині Ярослав Браславський зняв безгольове прокляття, забивши гол в лівий нижній кут воріт чудовим дальнім ударом з-за меж штрафного майданчика. Слід відмітити своєчасну передачу Поліщука і зазначити, що у цьому моменті, мабуть, не обійшлось без невеличкого рикошету на нашу користь, який дезорієнтував воротаря «Металурга». 3:2!

На 77 хвилині Чернявський міг зрівняти рахунок, але його сильний постріл ліквідував Кулініч. Гості розкрились, вивільнивши зони, тим самим давши змогу «Ниві» проводити гострі атаки.

На 78 хвилині Браславський знову отримав передачу від Поліщука на лівому фланзі і увійшовши у штрафну сильно пробив у лівий нижній кут. 4:2! За хвилину Ярослав міг оформити хет-трік, якби влучив після хитрого удару під поперечку. Воротар з величезним трудом перевів м яч на кутовий. Саме цей поданий кутовий виявився найнебезпечнішим. Маляренко головою з метрів 10 намагався влучити у ворота, а влучив у поперечину прямо над дев яткою. Якби трішки ніжче, воротар був би безсилим врятувати команду від голу.

На 83 хвилині Борячук пробив з метрів 24 дуже сильно і влучно, воротар не втримав м яч, відбивши його прямо перед собою і Маляренко у боротьбі з захисником проштовхнув м яч вздовж воріт на Браславського, який бив в упор, але воротар відбив цей постріл. Невідомо яким чином зреагувавши на удар з близької відстані.

«Металург» огризнувся лише на 86 хвилині. Комлєв бив з меж шрафного майданчика. Сильно і прицільно. Але на місці був Кулініч, який контролював ситуацію.

Фінальний свисток підняв «Ниву» на сьому сходинку у турнірній табилиці.

Игорек
niva.vn.ua


Послематчевый комментарий Нгахи Колинза:
- Нгаха,за счет чего команде удалось переломить неудачно складывающуюся игру и вырвать победу? - Мы немного расслабились после того, как забили два гола. Потом соперник сравнял счет. Мы зашли в раздевалку и поняли, что нам нельзя терять очки в этой игре – люди собрались, пришли на праздник и поэтому нам сегодня очень нужны были три очка. Проявили все свои мужские качества, не проигрывали единоборства и вы видите результат – 4:2! Спасибо всем болельщикам за поддержку!Послематчевая пресс-конференция главного тренера винницкой «Нивы» Юрия Соловьенко:
- В начале игры «Нива» забила два гола, потом расслабилась и получила в свои ворота два ответных гола. За счет чего удалось переломить ход игры?
- В первом тайме после двух забитых мячей, с середины первого тайма команда перестала играть в тот футбол, который тренерски й штаб предлагал против этой команды. Мы будем анализировать это по видео, но я думаю, что пропущенные мячи это то, что отошли от плана на игру – раз, второе – после забитых голов в подсознании часть игроков праздновала победу во всем матче. Соперник нас наказал за это и в перерыве пришлось вносить коррективы, как на макете, так и с повышением интонации. Но, нужно отдать должное ребятам, которые во втором тайме проявили мужской характер, о котором мы говорили в перерыве. Я еще раз повторю – в нашей команде играют мужчины! Они это доказали в очередной раз, ну а те моменты, о которых вы говорите, я уверен, что у наших болельщиков .. кстати, в который раз, огромная благодарность им за поддержку! Когда выигрывали и и когда были на грани поражения, все равно болельщики нас поддерживали. И постараемся оправдать их надежды как в турнирной таблице, так и в домашних матчах.

- Устроила ли вас игра в защите в этом матче?
- Как кто-то сказал, «То что для болельщика феерия, то для тренера ужас». Для тренера лучше, когда 1:0, 1:0, 1:0, 1:0 и 12 очков в четрыех турах... Но пока что, вы сами видите, защита - это наш бич. Практически в каждом матче мы варьируем линию обороны, корриектируем игру команды в обороне, но к сожалению, нужно признаться, пока что не достигли больших успехов.

- Ожидали ли вы такой игры от Браславского?
- У нас после пяти туров (с кубковыми матчами) был «сухой» нападающий. Но тренерский состав и весь персонал его поддерживали, мы доверили ему эту игру и сейчас все рады за него, потому что человек в этих играх столько оставил сил и были моменты и не везло ему. Где-то должно было его прорвать и к нашему счасть это случилось сегодня. Ну и тренерский штаб не дрогнул – доверил место в стартовом составе. И нужно отдать должное партнерам, котоые помогли ему прервать безголевую серию.

- Колинз, возрастной игрок, но является одним из лидеров...
- У нас нет понятия – 18 лет или 38. Если человек выполняет в большей степени, чем другие, тренерскую установку на футбольном поле, он будет играть и до 45...

- Вот уже пятый тур, какова ситуация с финансами, будет ли усиливаться команда?
- У нас каждую неделю по два новых игрока на просмотре. Пока не будут подписаны контракты, я не буду озвучивать фамилии. Пока есть дозаявочный период, у нас есть возможность заполнить вакансии во все линии. Тренерский штаб этим занимается. Рководители клуба идут нам навстречу, давая возможность усилиться еще несколькими футболистами.Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 16.08.2016 21:35:01]

Жовті картки: Саламаха 74 хв., Когут 80 хв., Гончаренко 89 хв., Паньковецький 90+3

"Балкани" с.Заря:
12.Паламарчук Олексій, 7.Саламаха Богдан, 17.Юречко Ігор, 5.Опря Анатолій, 10.Пенов Демьян, 99.Гаврилюк Володимир, 89.Ільницький Олександр (44.Полтавець Валентин, 56 хв.), 33.Златов Вадим, 13.Шестаков Михайло (15.Гончаренко Констянтин, 83 хв.), 22.Пархоменко Констянтин, 8.Райчєв Олександр (23.Лазаренко Едуард 90 хв.).
Запасні гравці: 42.Зацепін Богдан, 2.Пархоменко Дмитро.
"Нива" Вінниця:
99.Кулініч Артем - 2.Заторський Віталій, 4.Когут Владислав, 7.Поліщук Володимир, 8.Попов Дмитро, 9.Браславський Ярослав, 17.Бобович Денис (11.Маляренко Ігор, 62 хв.), 24.Нгаха Колінс, 31.Момотенко Дмитро, 34.Ключик Євгеній (19.Паньковецький Євгеній, 58 хв.), 95.Коломієць Сергій (20.Загалевіч Дмитро, 69 хв.)
Запасні гравці: 1.Бабійчук Максим, 10.Іоша Олександр.

Фотоозвіт про матч 4 туру "Балкани" с.Зоря - "Нива" Вінниця (30 фото, 4.5 мег.) знаходиться тут

Послематчевое интервью с главным тренером «Нивы» Юрием Соловьенко:
- Юрий, сложилось ощущение, что «Нива» терпела-терпела, да недотерпела...

- Мы знали, что будем играть с хорошей командой. В данной ситуации наша команда очень неплохо сыграла в обороне. Не оборона и вратарь, а вся команда. Но у нас немножко не получилось сыграть в атаке. Вы же видели – и у нас не было моментов и у соперника моментов особо и не было. Из-за того, что мы строго сыграли в обороне. Но, чтобы такие команды обыгрывать, нужно что-то создавать и впереди, а в этом компоненте мы сегодня не преуспели. Но, в очередной раз я говорю – у нас в команде мужики! И я им говорю «Спасибо». Ребята сегодня сыграли с очень хорошими футболистами и очень достойно сыграли...

- Могли бы вы прокомментировать оба пенальти?
- Нет. Зачастую вам с трибуны вам виднее, что происходит на поле. Я стою в ровень с футболистами и я не могу видеть все, что происходит на поле. Если поставили – значит был пенальти.

- Были ли проблемы с составом на игру?
- Ну, у нас всего одна позиция выпала – поднялась температура у левого защитника Борячука. Но мы не любим что-то менять в обороне, но, к сожалению, каждый раз у нас все новые и новые варианты обороны. Но по большому счету проблем в этом я не вижу, потому что в обороне вся команда сыграла очень строго.

- Судя по тактике команды, вы ехали в Зарю за ниьчей?
- Нет, мы ехали сюда за одним из двух положительных результатов, но, к сожалению, проиграли. Как – вы видели...

Послематчевое интервью с главным тренером «Балкан» Андреем Пархоменко:
- Игра для «Балкан» складывалась непросто. Оцените, пожалуйста, ход игры...
- Для общей оценки нужно учесть, что у нас изначально выпала вся атакующая группа. Это основные игроки – быстрые, креативные футболисты. Поэтому, я понимал, что будет тяжело вскрывать оборону гостей, поскольку нужно обладать определенными качествами. Мы построили игру так, чтобы за счет действий крайних полузащитников вклиниваться в определенные зоны. Если брать контроль мяча и доминирование на поле, вы же видели, мы владели мячом процентов на 80 игрового времени. В первом тайме нужно было забивать, когда Шестаков вышел один на один, тогда все было бы по другому. Соперник четко играл от обороны – девять сзади и один нападающий, что больших проблем нам не создало, опасность создавали лишь стандарты.
Так что игрой.... да, с пенальти, но мы туда бежали, обостряли и я считаю, что заслужено победили. Хотя могли сыграть и вничью – время шло, мы спешили, где то ошибались «на пятачке», но три очка есть три очка. Я доволен качеством игры, но в завершающей стадии есть над чем работать.

- Могли бы прокомментировать оба пенальти?
- Ну, знаете, команде, которая победила с пенальти сложно комментировать. Второй был железный. Там 100% подкат сзади. А если брать первый – футболист прокидывает.... Нужно смотреть, не буду говорить однозначно, тем более, мы его не забили. Но второй – железный.

- Андрей Викторович, каковы задачи на сезон? Первая лига?
- Скажем так – у нас все очень хорошо организовано. В плане игры и организации всех процессов в руководстве клубом у нас все на уровне первой лиги. Но, естественно, все нужно прощупать, попробовать, как у нас будет получаться. Мы не ставим конкретно задачу – выйти в первую лигу. Она будет поставлена, но, возможно, не в этом году. Сейчас мы просто играем и смотрим, на каком мы уровне, как мы обучаемся и как мы совершенствуемся. Получится – прекрасно, не получится – ничего страшного – будем на следующий год ставить такие цели. У нас процентов 70 футболистов никогда не выступали на профессиональном уровне, у них не было профессиональных контрактов, но они показывают качественный футбол – просто мы долго к этому шли. Но все это дается дорогой ценой – мы не отдыхали, не было пауз и все это сказывается сейчас. Столько человек выпали... Мы во второй раз выиграли чемпионат аматоров, сделали историю на Украине. Люди не выдерживают, а интенсивность тренировочного процесса я сбавлять не могу, потому что это наше главное оружие. Но все идет своим чередом. Думаю, что мы будем прибавлять от игры к игре.

- У вас в составе есть возрастные, опытные игроки, такие, как Валентин Полтавец, какова их роль в команде...
- Ну посмотрите – Дмитрий Пархоменко – тренер по защите, Валентин Полтавец – тренер по атакующей группе, Игорь Шуховцев – тренер вратарей. Они все тренера. Только лишь Опря, Кирилов и Райчев –футболисты, которые играют, двое последних – местные футблисты. Они в свое время поиграли, но очень давно. Им за 30, но они показывают свой уровень. Возрастная... если брать с тренерами, то да, но смотрите, сейчас есть необходимость в заменах, а у нас на скамейке два молодых, Полтавец и брат – Пархоменко, но он не может играть – он так, в заявке. Полтавец вышел и сделал гол...


[Добавил Игорек в 16.08.2016 21:34:06]

Жовті картки: Ярошенко 43 хв., Ткач 63 хв., Макаров 79 хв.

"Агробізнес TSK" Ромни:
30.Крупниченко Олексій, 6.Ткач Олександр, 17.Лойко Дмитро, 14.Шимко Олександр (18.Татьянін, 84 хв.), 20.Прокопчук Олексій, 10.Савченко Сергій, 13.Анцибор Андрій, 19.Ярошенко Олександр, 3.Чечеленко Владислав (11.Пісний Руслан, 65 хв.) 15.Гаврась Максим, 16.Стадник Максим (Макаров Валерій, 76 хв.).
Запасні гравці: 99.Козаченко Юрій, 7.Сачко Юрій, 9.Шепель Валерій.
"Нива" Вінниця:
99.Кулініч Артем - 4.Когут Владислав, 7.Поліщук Володимир, 8.Попов Дмитро, 9.Браславський Ярослав, 17.Бобович Денис (11.Маляренко Ігор, 59 хв.), 23.Борячук Олександр, 24.Нгаха Колінс, 31.Момотенко Дмитро, 34.Ключик Євгеній (19.Паньковецький Євгеній, 57 хв.), 95.Коломієць Сергій (20.Загалевіч Дмитро, 90 хв.)
Запасні гравці: 44.Сослюк Евгеній, 2.Заторський Віталій, 10.Іоша Олександр.

Обе команды на первом этапе Кубка Украины одолели своих соперников с одинаковым счетом 3:1. И если для Нивы-В преодоление барьера Подолья (Хмельницкий) – это вполне предсказуемый итог, то для команды из Ромен выход во второй этап – мини-сенсация. Ведь Агробизнес обыграл команду второй лиги ФК Никополь-НПГУ и остался единственным аматорским коллективом во втором раунде Кубка Украины. Но нивовцам было важно другое: им нужно было реабилитироваться за недавнее домашнее поражение в третьем туре чемпионата Украины от Судостроителя (Николаев) со счетом 1:2.

Кстати, сегодняшних соперников объединял хорошо известный футболист сборной Украины Эдуард Цихмейструк – он играл и в Ромнах (за Электрон), и в Виннице.

На матче были заметны пять винницких фанов. Они находились на той стороне стадиона, где нет трибун и приходится либо сидеть на холме, либо стоять. Местную команду поддерживали, конечно же, значительно более активно. Но вот на поле поначалу ситуация была иной. С первых минут инициативу захватили гости, которые пробовали организовывать фланговые атаки, но поначалу без опасных моментов.

Хотя в строй Нивы-В вернулся залечивший травму защитник Владислав Когут, проблемы у винничан в защитной линии все равно оставались. На 16-й минуте после удара Максима Гаврася головой их спасла перекладина. А на 24-й минуте Агробизнес получил еще один прекрасный шанс открыть счет. Голевой момент создал лучший бомбардир чемпионата Сумщины Андрей Анцибор, метров 7-и пробивал Максим Гаврась, но мяч забрал вратарь гостей Артем Кулинич.

Стало заметно, что хозяева поля больше контролируют мяч. Винничане огрызались в быстрых контратаках, но уверенно играл вратарь Алексей Крупниченко. На 35-й минуте выходил «1 на 1» капитан Нивы-В Колинс Нгаха – не сумел верно распорядиться мячом, пробив метров с 7-и рядом со штангой.

На 40-й минуте ромечанин Андрей Анцибор вывел в прорыв Максима Стадника, а тот не смог замкнуть комбинацию, находясь в паре метров от ворот. Через 2 минуты та же парочка организовала еще один прекрасный голевой момент, и Стадник пробил выше рамки с линии штрафной.

Гости теряли-теряли свои шансы, а вот Ниве-В удалось забить. Мяч «в раздевалку» на 44-й минуте провел лидер атаки команды города над Бугом Владимир Полищук. Нгаха Колинс на фланге обыграл один в один оборонца, вошел в штрафную, прострелил, и Полищук четко замкнул передачу метров с 8-и. 0:1.

После первого тайма стало ясно, что любительская команда так просто профессиональной не уступит. Агробизнес ТСК дома не собирался отсиживаться в обороне (тем болем, после пропущенного мяча), а потому игра шла на «два результата».

Через 10 минут после начала второго тайма тренер Нивы-В Юрий Соловьенко осуществил две замены. Полузащитника Евгения Ключика сменил оборонец Александр Иоша. Состоялась также рокировка нивовских форвардов: Дениса Бобовича на Игоря Маляренко. И уже через пару минут последнего сбивают в середине поля.

Хозяева и ранее не раз играли грубовато, нарушали правила, а на 63-й минуте рефери не выдержал. Он назначил пенальти в сторону Агробизнеса-TSK – за игру оборонца рукой в своей штрафной. Наказание уверенно, сильным ударом в самый уголок, реализовал капитан нивовцев Колинс Нгаха. 0:2.

Роменчанам нужно было забивать, но полтайма явных голевых моментов, как в первой половине игры, у них не возникало. На 75-й минуте хозяева пытались выпросить пенальти, но свисток судьи молчал. Агробизнес ТСК через минуту даже загнал мяч в цель, но гол быль отменен из-за вне игры (боковой судья поднял флажок). После следующей острой атаки винничан выручил кипер Артем Кулинич.

Игровой перевес перехватили хозяева, а винничане в основном играли на удержание, не брезгуя даже ставить пресловутый «автобус». Сыграв «по результату», они смогли довести поединок до победного конца и вышли в третий раунд. Четыре добавленные арбитром минуты хозяева провели в атаке, но пробить удачно игравшего Артема Кулинича не удалось.


Послематчевый комментарий старшего тренера "Нивы" Юрия Соловьенко:

– Как мы ожидали, хозяева включили серьезный прессинг в начале поединка. Наши ребята выстояли, выровняли игру, а затем взяли инициативу в свои руки. То есть наша команда в первом тайме сыграла по плану, который ей предлагал тренерский штаб.

А во втором тайме пошли «разрывы» – как у нас, так и у соперника. Ведь было очень душно, ребята потратили очень много сил. Этим объясняются многочисленные ошибки с обеих сторон.

У нас нет задачи выиграть Кубок Украины, но есть цель расти и совершенствоваться. И игры на Кубок Украины для нас также важны, как и матчи чемпионата.


Михаил Шафир, Sport Arena
https://sportarena.com/2016/08/10/niva-v-vybila-amatorskij-agrobiznes-tsk-iz-kubka-ukrainy/[Добавил Игорек в 06.08.2016 00:00:05]

Жовті картки: Толгаренко 31, Сторубльовцев 45+3, Борячук 54, Мячин 65, Коломієць 90+2

"Нива" Вінниця:
1.Максим Бабійчук - 33.Максим Малахов (8.Дмитро Попов, 45 хв.), 23.Олександр Борячук, 16.Олександр Іоша, 31.Дмитро Момотенко, 19.Євгеній Паньковецький (34.Євгеній Ключик 83 хв.), 34.Нгаха Колінс (к), 95.Сергій Коломієць, 11.Ігор Маляренко, 9.Ярослав Браславський, 17.Денис Бобович (7.Володимир Поліщук, 58 хв.)
Запасні гравці: 44.Евгеній Сослюк, 2.Віталій Заторський, 10.Максим Яськов.

"Суднобудівник" Миколаїв:
55.Вадим Дмитроченко - 17.Олександр Горінов, 4 Вадим Хохлов, 3.Кирило Шиманець, 2.Віталій Мячин, 88.Олександр Толгаренко, 10.Констянтин Чаус, 8.Владислав Барський, 13.Ілля Носов, 16.Василь Пасічник, 14.Валерій Сторубльовцев
Запасні гравці: 26.Микола Андрієвський, 22.Владислав Минський, 7.Вячеслав Куянов, 20. Леонід Моря, 11.Андрій Бойко


Фотоозвіт про матч 3 туру "Нива" Вінниця - "Cуднобудівник" Миколаїв (22 фото, 4 мег.) знаходиться тут

Вінницька «Нива» отримала гучного ляпаса, втративши очки у другій поспіль домашній зустрічі. І якщо десять днів тому у грі з міцною «Енергією» Олега Федорчука «Ниві» вдалось врятуватись від поразки на останніх хвилинах матчу, то на цей раз відскочити не вдалось і наша команда у протистояні з аутсайдером спромоглась лише на «Гол престижу» перед самим фінальним свистком арбітра. До речі, до суддівства можуть бути запитання у обох команд. Здавалось, що Анастасії Романюк з Івано-Франківська було важко втримати гру і емоції футболістів під своїм контролем і вона раз за разом допускалась дрібних помилок і приймала спірні рішеня, які дратували і команди і трибуни, на яких зібралась чимала глядацька аудиторія, зважаючи на ранній початок зустрічі в робочій день. Викликає резонне запитаня до керівництва – чому початок саме о шостій? Щоб меньше людей з роботи встигли на гру? Щоб краще «підсмажились» на сонці ті, хто вболівав на сонячній трибуні? Або для того, щоб футболістам легше бігалось на синтетиці?

Можливо саме тому «Нива» була не схожа на себе. Мало руху, мало пропозиції, мало варіантів розвитку атак, креативу і, в решті решт, самої гри. Складалось враження, що це не миколаївці, а вінничани за сотні кілометрів добирались до місця гри. І усе це було підкріплено кадровими проблемами – грав із пошкодженням Борячук, прикру травму стегна отримав Поліщук, по пронозам лікарів, строк відновлення якого може становити місяць, травмований Когут, замість якого у оборону було відряджено Малахова, який дебютував на високому рівні досить непогано, але знову ж таки, був травмований у першому таймі і замінений на початку другого. До речі, саме із-за цієї травми «Нива» пропустила перший гол на самому початку гри.

На третій хвилині гри миколаївці на фланзі дуже брудно зіграли проти двох футболістів «Ниви», однин з них і був саме Малахов, який отримав медичну допомогу за межами поля, але головний арбітр довго не помічала його готовність знову увійти у гру. Пройшла атака гостей по лівому флангу, пас на кут штрафної площі на Пасічника, який якось дуже просто розібрався з захисником, прокинувши мяч повз нього і вийшовши на ударний простір, відкрив рахунок у грі. «Нива» відповіла непоганим ударом Колінса, якому асистував Борячук скинувши мяч під удар. Але шкіряна куля полетіла вище воріт. Наступної небезпеки біля воріт гостей довелось чекати десять хвилин. Бобович дуже красиво і сильно із розвороту з метрів восьми пробив у ближню дев ятку воріт «Суднобудівника». Воротар ледве встиг зреагувати, перевівши м яч на кутовий. Ще через шість хвилин у дев ятку ледь не поцілив Борячук, виконуючи подачу зліва – знову чудово зіграв воротар гостей. У ці хвилини «Нива» трішки ожила. Було подано декілька кутових поспіль, штрафні удари, подачі в штрафну – усе це примушувало працювати високорослу оборону гостей на повну потужніть, але реальної гольової небезпеки в собі не несло. Втім, увесь перший тайм миколаївці не відсиджувались у захисті, при першій ліпшій нагоді намагаючись перевести м яч на половину поля «Ниви» . На 38 хвилині вони заробили кутовий біля наших воріт. Подача від лівого кутового прапорця в центр карного майданчика на Констянтина Чауса, який продлив передачею на дальню стійку воріт, де Шиманець першим опинився на м ячі, головою перевівши його у ворота вінничан. 0:2!! На цьому гості не зупинились, до перерви провівши гострий випад, який мало не завершив Хохлов, який ударом головою намагався влучити у ворота, але м яч пролетів поруч із правою стійкою.
Перерва.
Здавалось, що по перерві «Нива» вийде на другий тайм зарядженою на те, щоб відігратись, підвищить оберти, але не так сталось, як гадалось. Заслуговують на схвальні відгуки лише дві відносно гострі атаки. Спершу на 47 хвилині Борячук навісив зліва в центр штрафної на Маляренка, який пробивав головою, але трішки невлучно. А інший момент організував Колінс для Попова, скинувши йому м яч під удар з меж штрафного майданчика, але той схибив, пробивши з вигідної позиції значно вище воріт. Ось і усе... «Нива» знову зникла. Тренерський штаб, рятуючи ситуацію, кинув у бій травмованого Поліщука, який грав, як то кажуть, «на уколах», але його поява на полі дивідендів команді не принесла. Навпаки, миколаївці активізували атакуючі дії. Так на 63 хвилині Сторубльовцев з гострого кута пробивав по воротах Бабійчука, але той виручив команду. За 8 хвилин по тому Мячин ледве не вибіг 1 на 1 по правому флангу, але Бабійчук вчасно вискочив назустріч на кут штрафного майданчика і на мить випередив суперника, вибивши м яч. На 75 хвилині виникла легка паніка у воріт «Ниви», мяч декілька разів міг опинитись у наших воротах, але на заваді ударам ставали Бабійчук і захисники. Гості грали тактично грамотно, наситивши оборону, затягуючи час, симулюючи травми тощо. Так, антифутбол, але це і є гра на результат. Насамкінець гри Поліщук пробивав головою, але м яч став легкою здобиччу воротаря гостей. Цей епізод став каталізатором фінального штурму «Ниви». Вона заграла! Затиснула «Суднобудівник» біля воріт, примушуючи помилятись, грати на відбій. Трибуни теж ожили і погнали вінничан уперед. Нагородою за активність став гол Момотенко після розіграшу кутового. Подача Ключика від правого прапорця на дальню штангу і завершуючий удар під поперечину. 1:2! «Нива» ще додала, але запізно. І навіть підключення Бабійчука до атаки на останній хвилині доданого часу не допомогло врятувати гру.

Отже, поразка. Перша у сезоні і, мабуть, не остання. Головне – зробити вірні висновки, працювати над помилками і трішки спуститись на землю, адже, хто обіцяв, що буде легко?

Игорек
niva.nv.ua


Пропонуємо вашій увазі відеоогляд матчу «Нива» Вінниця - «Суднобудівник» Миколаїв у програмі «Овертайм» на каналі ВДТ (ТРК «ВІНТЕРА»)
Автор: Артур КОЛЕСНИК


Післяматчеві флеш-інтервью тренерів:

Юрий СОЛОВЬЕНКО (Старший тренер винницкой «Нивы»):
- Команда владела инициативой, но тем не менее – негативный результат. В чем причина, на Ваш взгляд.
- Однозначно, это негативный результат, то, что мы вторую игру к ряду дома теряем очки. Я не могу сказать, что это какая-то трагедия. Если для кого-то это трагедия, то для меня не трагедия. Это начало чемпионата, это становление коллектива. Коллектив должен пройти через победы и вот такие поражения. Отрадно, что команда в очередной игре доказывает, что тут собрались мужчины. Что-то у них получается, что-то не получается, но эти футболисты – мужики. Из негатива – это в очередной раз – борьба с нашей обороной. Стандарты – мы над этим работаем, но вторую игру подряд получаем. Ну, и фланговые атаки. Это есть наша болезнь и соперник этим пользуется. Мы играли в футбол и пытались создать моменты в первом тайме, но, непонятно, что там произошло (мне нужно пересмотреть видео) хотя стандарт мне не нужно пересматривать – я конкретно знаю – там уже играл другой футболист в этой позиции и должен был закрыть эту зону, если помните прошлую игру. Уже другой играл и другой не доиграл! Следующую игру там будет играть третий. Такова жизнь…
- Команда в последние пять минут активизировалась, можно ли сказать, что нам не хватило нескольких минут, чтобы отыграться?
- Нет! Давайте играть еще 15 минут… Нет… Неправильно… Еще раз хочу сказать, что то, что касается второго тайма, группа обороны неправильно повела игру. Я благодарен нашим зрителям – поддержка сумасшедшая. Спасибо вам! Надеемся, и дальше будет такая же поддержка! Я не утрирую! Благодаря этой поддержке я не мог докричаться до линии обороны. Они свалились на навал. Я сказал в перерыве продолжать строить игру, мы усилили игру выпустив Полищука, потом Женю Ключика. В конце нужно было играть в навал, но моя оборона, вопреки требованиям, и это будет большое проблемой, претензией и, возможно, замены будут на следующую игру, что они начали играть в навал не в конце, а в начале второго тайма. С учетом того, что там стоял «автобус», как это принято называть.
- Можно ли сказать то, что игроки, перешедшие во вторую лигу с КФК, психологически не готовы?
- Я вам хочу сказать одно – мои футболисты ничем не хуже. Проиграл игру я. Этот угловой – это я его проиграл. Тот гол на первых минутах – это я его пропустил, а не футболисты. И ничем футболисты… КФК не КФК… не хуже!


Чаус Юрий (Спортивный директор ФК «Судостроитель» Николаев):
- Ваш главный тренер не приехал?
- Нет, он находится в США. Ми общаемся с помощью Интернет.
- За счет чего вам удалось победить?
- За счет чего? Мы ожидали, что игра будет проходить именно так – мы играли вторым номером. Мы знали, что ваша команда собрана, в основном, из местных ребят. В центре Коллинз, хотя есть и ребята, поигравшие в первой и второй лигах. За счет чего победили? За счет удачи… Повезло… Мы больше хотели выиграть, у вас уже есть ничья, выигрыш, а у нас было только два поражения. За счет самоотдачи, дисциплины нам и удалось выиграть.
- Вы две игры проиграли, сегодня выиграли. Можно ли сказать, что это была ваша лучшая игра в чемпионате?
- Вы знаете, если выиграли, значит лучшая, но с «Рухом» мы тоже играли неплохо. Рисунок игры был тот же, но там у нас была плохая реализация.


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 02.08.2016 09:42:18]

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд матчів «Нива» Вінниця - «Поділля» Хмельницький, а також «Нива» Вінниця – «Енергія» Нова Каховка у програмі «Овертайм» на каналі ВДТ (ТРК «ВІНТЕРА»)
Автор: Артур КОЛЕСНИК
[Добавил Игорек в 31.07.2016 13:19:54]

"Іллічівець-2" Маріуполь:
Ярослав Важинський - Владислав Пандурський, Віктор Діденко, Володимир Афендулов (Павло Волк, 72), Олег Денисов, Данило Папук, Денис Папук, Євгеній Білокінь, Вячеслав Калінін (Владислав Бабій, 90), Микита Петерман, Антон Маленко.
"Нива" Вінниця:
1.Максим Бабійчук - 4.Владислав Когут (Загалевич, 37), 23.Олександр Борячук, 16.Олександр Іоша, 31.Дмитро Момотенко, 19.Євгеній Паньковецький, 34.Нгаха Колінз (к), 95.Сергій Коломієць, 7.Володимир Поліщук, 9.Ярослав Браславський, 17.Денис Бобович (Маляренко, 62)

Вінницька «Нива» здобула першу перемогу у грі, яка стала надважким випробуванням, адже це був один з найвіддаленіших виїздів нашої команди. Спека, важка дорога майже в тисячу кілометрів в прифронтовий Маріуполь, який і понині відчуває близький подих війни і чує недалекі залпи гармат і розриви мін. Місто, яке пережило удар з «Градів» і стало надійним форпостом України на південному сході України. Але окрім фізично важкої дороги були ще суто ігрові проблеми – передусім, незігранність та розбалансованість команди, які непокоять тренерів, адже у певні епізоди гри «Нива» втрачає контроль над м ячем, недопрацьовують фланги, або виникає банальна паніка біля власних воріт, що загрожує втратою очок у матчі. Так сталось і на цей раз. «Нива» домінувала у першому таймі гри з «Іллічівцем-2», Євгеній Паньковецький, який повернувся у старотовий склад після дискваліфікації, забив чудовий гол з-за меж карного майданчика з відстані близько 20-метрів, але потім дещо втратила концентрацію і господарі поля мали декілька можливостей, щоб забити гол у відповідь. Втім, не минуло і шести хвилин після початку другого тайму, як «Іллічівець» відігрався після провалу «Ниви» на фланзі і страмкої атаки. Після цього почалась гра у «гойдалки». Могла забивати, як одна команда, так і інша, але все ж пощастило вінничанам, які на четвертій доданій арбітром хвилині реалізували розіграш кутового. Ігор Маляренко відкрив відлік голів у другій лізі, опигнившись у потрібний час у потрібному місці і гольовим ударом завершивши розіграш стандарту.

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 25.07.2016 09:22:36]

"Нива" Вінниця:
99.Артем Кулініч - 4.Владислав Когут, 23. Олександр Борячук, 16. Олександр Іоша, 31.Дмитро Момотенко, 22. Дмитро Загалевич, 24.Нгаха Колінс (к), 95. Сергій Коломієць, 7. Володимир Поліщук, 9.Ярослав Браславський, 17. Денис Бобович
"Енергія" Нова Каховка:
12.Денис Старченко - 4.Сергій Андрєєв (к), 19. Олександр Квачов, 16. Олексій Осипенко, 15. Дмитро Волков, 14. Данило Моісєєв, 13.Ярослав Прокіпчук, 5. Олександр Шевченко, 18. Роман Бочак, 10 Іван Сомов, 7. Дмитро Шастал

Фотоозвіт про матч 1 туру другої ліги "Нива" Вінниця - "Енергія" Нова Каховка (20 фото, 3 мег.) знаходиться тут

Вінницька «Нива» провела свою першу гру у другій лізі. Суперником вінничан стала «Єнергія» з Нової Каховки. Цікаво, що очолює цю команду Олег Федорчук, який п ять років тому досягав з «Нивою» неабияких результатів – під його керівництвом вінничани за один рік здобули путівку до першої ліги, виграли Кубок Ліги, а також радували вболівальників змістовною грою і яскравими перемогами на кшталт розгрому молодіжної команди «Карпат» 7:1. Тому, нинішня зустріч мала під собою підтекст зустрічі нещодавнього минулого і сучасного сьогодення вінницького футболу.

Відразу слід зазначити, що команда Федорчука сподобалась. Футболісти з гарними антропометричними даними, зіграні, небезпечні при виконанні стандартів, здатні як вступати у боротьбу, так і вибігати у швидкі контратаки. Отже, «Нива» в першому турі отримала в суперники серйозного екзаменатора, незважаючи на те, що у минулому сезоні ново-каховці зірок з неба не хапали, завершивши чемпіонат на дев ятому місці.

«Нива» лише шукає свій ігровий почерк. І схоже, що тренерський штаб вже визначився з основною обоймою гравців. Порівняно з матчем на Кубок України, який відбувся три дні тому, у стартовому складі вінничан сталось лише дві заміни. Одна з них вимушена – відбулась ротація воротарів. Замість травмованого Бабійчука, який дуже добре зіграв у матчі з «Поділлям», на поле вийшов Кулініч, який, до речі, провів дуже непогану гру. У пропущених голах більше запитань до захисту, ніж до воротаря. Другою заміною став обіцяний вихід в стартовому складі капітана Нгахи Коллінза, який відбув дискваліфікацію і своєю грою зцементував захист і напад, додав цілісності атакам вінничан, ліквідував розрив між лініями, який спостерігався у минулому матчі.

У довершення слід зазначити, що гра зібрала на трибунах приблизно стільки ж вболівальників, як і на кубковій битві подолян, але на цей раз підтримка команди була значно відчутніша. Причому, чим наполегливіше «Нива» рвалася до воріт суперника, тим сильніше трибуни гнали свою команду вперед і у такі хвилини відчувалась єдність команди і вболівальників. Вкотре не обминули увагою головну команду області губернатор Валерій Коровій, який після гри сказав, що задоволений грою команди.

І дійсно, вінничани виглядали досить непогано. Гра мала «рваний» темп. Були періоди гри, коли одна команда створювала безліч моментів біля воріт іншої, контролювала гру, потім суперники мінялись ролями, обмінювались гострими випадами, голами, шальки терезів хитались зі сторони в сторону, з фінальним свистком показавши, мабуть, справедливу рівновагу. Було б несправедливо, якби одна з команд залишилась без очок у турнірній таблиці. Якщо не зважати упередженість вболівальника у прихильності до своїх, можна з впевненістю сказати, що це був яскравий матч достойних суперників. Саме за таку гру, емоції вболівальники люблять футбол і, безперечно, завдяки цьому кількість вболівальників «Ниви» буде невпинно зростати.

Гра розпочалась із розвідки з невеличкою перевагою вінничан. І з п ятої хвилини гри ця перевага почала переростати у небезпечні моменти. Борячук подав з лівого флангу на лінію воротарського майданчика і Бобович ледве не випередив воротаря і не проштовхнув м яч у ворота. За хвилину «хорват» знову опинився на ударній позиції, після подачі кутового Загалевичем пробивши головою з метрів десяти трішки лівіше дев ятки. Далі команди взяли невеличку паузу у атакуючих діях, але відчувалось, «Нива» поступово додає у потужності. На 11 хвилині Поліщук взяв гру на себе і пройшовши до самої лицьової лінії подав на дальню штангу. Бобович, який був поряд, чомусь навіть не пішов на м яч, хоча момент був досить небезпечний. На 13 хвилині Момотенко подав мяч зі штрафного, призначеного майже в центрі поля, на Браславського, який небезпечно пробивав по воротам гостей, але м яч пролетів поряд зі стійкою. Апогеем активності «Ниви» став шикарний гол Бобовича, який прийняв м яч прямо навпроти воріт і прокинувши собі вліво на хід повз двох захисників, увірвався у штрафний майданчик і технічно перекинув воротаря, який далеко вийшов з воріт. 1:0! Пропущений гол не став шоком для «Енергії». Навпаки, цей «холодний душ» лише підняв бойовий дух гостей, які дуже швидко вирівняли гру. На 19 хвилині гри Дмитро Шастал з гострого кута справа з лінії штрафної пробив сильно і влучно, але на місці опинився Кулініч, який зафіксував м яч. Цей самий гравець відзначився гострим моментом і на 27 хвилині, коли пробивав головою здалеку. М яч по високій дузі пролетів трішки вище правої дев ятки наших воріт. «Нива» відповіла зв язкою Браславський – Бобович. Перший гостро прострелив від лицьової на ліву штангу, захисник запанікував, вибиваючи м яч будь-куди і влучив у Бобовича, який заблокував удар і мяч влетів у сітку воріт, але з іншого боку. А на 34 хвилині «Енергія» відігралась. Тепер вже якась паніка і неузгодженість у діях захисників відіграла головну роль у пропущеному голі. Тривала довга, потужна атака гостей, наші панічно відбивали м яч куди-небудь і в решті решт Бочак, опинившись у метрах восьми прямо по центру воріт, пробив якось трішки незграбно, але, саме головне, влучно, поціливши у ворота «Ниви». 1:1! Ось тепер гра пішла на зустрічних курсах. На 37 хвилині Браславський пройшовши по правому флангу, класно прокинув м яч повз двох захисників і відкотив під удар Загалевичу, який змарнував убойний момент, пробивши вище воріт з метрів десяти, хоча ніхто не заважав влучити у рамку. Відразу після цього моменту сталася заміна у складі «Ниви». Активного Бобовича, який травмувався, замінив Ігор Маляренко. На 39 хвилині «Енергія» заробила штрафний справа на лінії штрафного майданчика. Пройшла подача на дальню штангу, дуже небезпечний удар, і завдяки рикошету лише кілька сантиметрів врятували «Ниву» від голу. В останні хвилини тайму вінничани трішки підсіли, що дозволило швидким гостям проводити стрімкі контратаки. Так, на 42 хвилині «Енергія» вибігла в атаку двоє на двоє захисників, але Когут несподівано впав і це миттєво перетворило атаку на вихід 2 в 1, На щастя, небезпечну атаку ліквідував Кулініч, який далеко вийшов з воріт, інший захисник, який встиг повернутись і той самий Когут, який стрімко підвівся і повернувся до боротьби, вибивши м яч на кутовий. «Енергія» давить. Перепочинок і тренерські корективи, передусім, були необхідні «Ниві».

На початку другого тайму темп гри різко впав. Хіба що можна відмітити лише удар Сомова головою лівіше воріт. «Нива» відповіла скидкою Поліщука з лівого флангу під удар Коломійцю з метрів 25. Сильний удар низом у правий нижній кут воріт ліквідував воротар гостей, перевівши м яч на кутовий. Гра уповільнилась, трибуни замовкли і лише 56 хвилина дещо урізноманітнила перебіг подій, коли Браславський справа з лінії штрафного майданчика намагався перекинути воротаря, який далеко вийшов з воріт, але дуже невлучно. Така гра тривала аж до 65 хвилини. Коли команди включились, різко активізувавши атакуючі дії. Спочатку «Енергія» вибігла у контратаку 5 на 4, але невдало реалізувала чисельну перевагу, завдавши удару з лівого флангу, але особливої небезпеки не було. Відповідь вінничан буле більш небезпечною. На 67 хвилині Браславський дав гострий пас на Поліщука, протягнув м яч аж до лицьової і обігравши захисника вийшов на ударний простір. Дуже небезпечний момент «Енергія» ліквідувала, заблокувавши удар. 68 хвилина і вже атака на інші ворота. Це Квачов намагався поцілити у праву дев ятку наших воріт. Взагалі, слід зазначити, що у цій грі м яч дуже часто пролітав поруч з верхнім кутом воріт і якби футболісти били трішки влучніше, рахунок був би значно більшим. На 70 хвилині Фаюк дуже гостро прострілював вздовж наших воріт, захисники перевели м яч на кутовий. «Нива» додала і трибуни жваво відреагували на цю активність голосно підтримуючи свою команду. Ігор Маляренко чудовим діагональним пасом справа на ліво вивів Поліщука під удар. Той прийняв верхову передачу і другим доторком сильно пробив по воротам у протихід воротарю. Той з величезним трудом парирував цей удар, але м яч зрадницьки покотився у сторону дальньої штанги, нажаль, не влетівши у ворота, а вийшовши на кутовий. Іде атака на атаку. Команди показують хороший футбол, який подобається глядачам. На 76 хвилині Фаюк бив з-за меж карного майданчика, але дуже добре зіграв Кулініч. За хвилину вже «Нива» біля воріт «Енергії». Штрафний виконує Борячук. Влучно в лівий нижній кут, але чудово грає воротар гостей – м яч вилітає на кутовий. На 80 хвилині стався прикрий епізод. Захист вінничан прогавив Андрєєва, який без особливих труднощів головою переправив м яч у ворота «Ниви» з лівого кута воротарського майданчика після подачі кутового. 1:2! Це був удар для усіх. Футболістів «Ниви», вболівальників, але не для Поліщука, який за хвилину зрівняв рахунок. Ледве встигши розвести м яч з центру поля пройшла подача справа на Поліщука, який знаходився трішки лівіше воріт і той поклавши корпус класним ударом вколотив м яч у ближній кут воріт. Воротар зреагував, але м яч від його рукавичок влетів у нижній кут. 2:2!!! Відразу після цього небо послало вітання вінничанам, окресливши стадіон дуже красивою і яскравою веселкою. На куражі вінничани тут же могли забити і третій м яч, але Маляренко влучив у праву стійку після подачі зі штрафного з правого флангу. Гра досягла апогею. «Нива» атакує. Трибуни шалено підтримують команду. Дійсно, підтримка дуже сильна. Попов з метрів восьми б є по воротам «Енергії» - захисники заблокували удар. Тут же Маляренко ледве не проштовхнув м яч у ворота після прострілу Коллінза. Арбітр додав 5 хвилин, в які «Енергія» була значно ближча до того, щоб увезти три очки в Нову Каховку. Тричі в ці хвилини гості могли відзначитись. Двічі Бочак і один раз Шастал дуже небезпечно пробивали по воротам «Ниви», але рахунок не змінився і фінальний свисток зафіксував бойову нічию. Відразу після свистка несподівано пішов дуже сильний дощ, який змусив глядачів спішно евакуюватись зі стадіону. Але то нічого. Як то кажуть – дощ у доріжку – на щастя. А вдача і щасті «Ниві» дуже згодяться на довгій турнірній дорозі другої ліги.

Игорек
niva.vn.ua

Юрий СОЛОВЬЕНКО (Старший тренер винницкой «Нивы»):
- Юрий, сегодня «Нива» провела довольно яркий матч. Как вы считаете, чего не хватило для победы?
- Банально могу ответить – везения. Но в то же время, в этом матче результат мог быть и противоположный. Могли и проиграть этот матч. Поэтому, насчет везения вряд ли стоит говорить. Команды сегодня сыграли «зрительский матч». Четыре гола. Выигрывала одна команда, потом вторая. Обе команды проявили волю к победе. С этой стороны, это очень положительный опыт для нашей команды. Конечно, не хотелось бы дома терять два очка, но мы из этой игры вынесем, как положительное, так и будем работать над ошибками, которые совершили, будем анализировать игру и исправлять ошибки на тренировках.
- Прокомментируйте игру в обороне – так как у соперника было много ударов, были и провалы в нашей защите.
- Я бы не сказал, что это провал защиты, так как общеизвестно, что команда играет в обороне, включая центрального нападающего. Как вы помните, в матче с «Подольем» 15 минут второго тайма у нас не получался переход из атаки в оборону и тогда гости взяли мяч под контроль и у нас появлялись проблемы. То же самое и сегодня. Мы растянулись, и соперник смог наладить контроль мяча. Они молодцы. Но мы им это позволили. Это проблема, над которой мы будем работать, работать, работать… Это самая большая проблема на данном этапе. Когда мы выполняем эту задачу – все получается, когда ноги у ребят подсаживаются, то получаются проблемы. Уже во втором матче кряду.
- Перед матчем общались с вашим коллегой Олегом Федорчуком?
- Я не общался. Мы с ним не знакомы лично, поэтому у нас не было общения.
- «Нива» играла три дня назад на Кубок Украины. Успели ли ребята восстановиться за это время?
- Между играми достаточно времени для восстановления. Здесь была проблема немножко в другом. Вы, наверное, тоже заметили, что неудачная концовка первого тайма, когда доминировал соперник, это следствие того, что у нас не было целостной подготовки к сезону. Команда формировалась в течении трех-четырех недель и здесь шла сплошная селекция. И здесь не идет речь о том, чтобы последовательно готовить команду скоростно-силовой подготовке и так далее. У нас просто не было времени на это. Поэтому, к сожалению, мы будем все это набирать через игры. И такие провалы возможны. Они логичны и ожидаемы. Команда сейчас находится в процессе роста и должна пройти через эти «детские болезни» роста.


Олег ФЕДОРЧУК (Главный тренер ФК «Энергия» Новая Каховка):
- Олег Викторович, какие у вас ощущения от возвращения «домой»?
- Во-первых, хочу поздравить всех винничан с возвращением в большой футбол. Мне очень приятно здесь находится, работать, играть. У меня было двойственное настроение – с одной стороны, мы хотели победить, с другой – мне было жалко обыгрывать дебютанта и поэтому я не так сильно огорчился, как обычно, когда мы теряем очки. Мне понравился соперник – очень боевая, эмоциональная команда. Сегодня мы могли выиграть, могли и проиграть. Я считаю, что сегодня игра была очень достойная – зрителям она понравилась, много ярких моментов и результат – абсолютно закономерен.
- С какими задачами ваша команда вышла на этот сезон?
- Задача – максимально показать себя. Мы в прошлом сезоне были в группе лидеров, по результативности были в числе лучших команд, по очкам были четвертыми, поэтому, наша задача, минимум, быть в пятерке и постараться держаться на призовых местах. Потому что, на мой взгляд, у нас подобрались талантливые молодые ребята, единственное –им не хватает хладнокровия и спокойствия. А так – работают они хорошо.
- А есть ли среди них такие, которые в будущем смогут проявить себя в высшей лиге, а может быть и сборной Украины?
- Я не знаю, видели ли вы, но я вижу сходство с той командой, которая была у меня в Виннице. По ростовым качествам, такие же нападающие резкие – такой же Козьбан есть… То есть, может быть, я уже в таком возрасте, когда выбираю похожих футболистов. Поэтому, если у них терпения хватит, некоторые будут играть в Премьер-лиге.
- Олег Викторович, на ваш профессиональный взгляд, ново созданная винницкая команда способна по итогам сезона занять места в призовой тройке?
- Отвечу дипломатично. Я не ожидал, что команда за такой короткий период соберется. Конечно, проблем много, пока много эмоций. Я вижу много брака, несыгранности, функционально команда еще не так хорошо готова, но если «Нива» в первом круге зацепится… мало потеряет, то я уверен, что за зиму команда наберет конкурентоспособных футболистов, то почему бы и нет? Но сейчас им будет очень сложно…


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 20.07.2016 19:25:49]

"Нива" Вінниця:
1.Максим Бабійчук - 4.Владислав Когут, 23. Олександр Борячук, 16. Олександр Іоша, 31.Дмитро Момотенко (к), 22. Дмитро Загалевич, 34.Євген Ключик, 95. Сергій Коломієць, 7. Володимир Поліщук, 9.Ярослав Браславський, 17. Денис Бобович
"Поділля" Хмельницький:
81.Манук Восканян - 6.Андрій Джурко, 2.Владислав Гресь, 3.Віталій Миколайчук, 14. Артем Макарченко, 16. Бабак Кирило, 8.Андрій Ліповуз, 10.Андрій Муляр, 18. Ян Морговский, 11.Констянтин Степанюк, 88.Олішер Якубов

Фотоотчет о матче на Кубок Украины "Нива" Винница - "Подолье" Хмельницкий (40 фото, 7 мег.) находится тут

В Вінницю повернувся великий футбол! Чотири рокі відсутності вінницької «Ниви» на професійній арені стали важким випробуванням для вболівальників, які увесь цей час були сповнені надії про відродження команди у новій якості. І, завдяки наполегливій праці Вадима Кудіярова, його прагненні створити футбольну піраміду вінницької області, вершиною якої стане професійний клуб «Нива», ці сподівання перетворились у реальність. На протязі року були залучені фахівці, тренери, гравці, футбольні школи і заручившись підтримкою керівництва обласної федерації футболу «Нива» вийшла на рівень чемпіонату аматорів. В цей же час своє міцне плече підставив команді Василь Васильович Вовк, який зумів залучити до відродження футбольного клубу меценатів і своїм палким бажанням відродити футбольну славу Вінниці чітко окреслив цілі і завдання на сезон – пройти якнайдалі у розіграші Кубку України, а також за підсумками чемпіонату здобути путівку до першої ліги!

Приємно, що керівництво клубу відразу оголосило, що «Нива» гратиме для вболівальників. Для цього створюється ціла система роботи з вболівальниками і залученням глядачів на трибуни. В останній тиждень у Вінниці було проведено безпрецедентну рекламну кампанію. Завчасно були надруковані яскраві, інформативні білети, які розповсюджувались як у різних торгівельних закладах, так і дівчатами, на яких були футболки і кепки у клубних кольорах. Реклама у Інтернет і радіо було доповнено безліччю афіш, які було розставлено у людних місцях Вінниці. І якщо весь світ сьогодні захоплюється пошуком покемонів у популярній грі Pokemon Go, то вболівальники «Ниви» із захопленням переповідали один одному нові і нові виявлені місця з афішами кубкового матчу «Нива» - «Поділля». Це дійсно вражає і викликає повагу.

Тепер трішки про склади команд.
Віталій Балицький не став експериментувати і виставив на матч майже той самий склад, який нещодавно приїзжав у Вінницю на гру в турнірі аматорів. У стартовому списку гравців змінились лише три прізвища. Це Бабак, Макарченко та нападник Алішер Якубов. На відміну від хмельницького колеги, Юрій Солов єнко, створює команду майже з нуля. Завдяки товариським іграм було награно передню лінію команди – на вістрі атаки Браславський, поруч з ним зліва Поліщук, справа «хорват» Бобович. Під ними Коломієць, Ключик, Загалевич і футболіст «з двома серцями» Борячук, який відпрацьовував по всій лівій бровці. Захист команди являє собою сплав досвіду і молодості. Когут, Іоша і Момотенко, який за відсутності Нгахи Коллінза виконував роль капітана команди. До речі, перед тренерським штабом вже на початку сезону виникли деякі проблеми зі складом. За невеличкої по кількості заявки декілька гравців не мали права грати у цьому матчі. Нгаха Коллінз відбував дискваліфікацію за червону картку, отриману у грі в чемпіонаті аматорів, а Макс Яськов ще не отримав документи, які б дозволили грати у офіційних іграх.

Також необхідно сказати, що команди в цьому році зустрічались тричі. Спочатку в рамках турніру аматорів в Хмельницькому «Поділля» і «Нива» розійшлися миром - 1:1, у матчі відповіді вінницька команда виявилась переможцем – 2:0, а у товариській грі міжсезоння вінничани взагалі каменя на камені не залишили від «Поділля», розтрощивши гостей з рахунком 6:0!

Перш за все, було цікаво, чи спрацює реклама, чи прийдуть на стадіон люди. І люди прийшли! Незважаючи на робочій день, доволі ранній початок матчу центральні сектори були заповнені майже повністю. Деякі вболівальники навіть сиділи на сходах. Тобто, схоже, що повертаються старі добрі часи, коли місто жило футболом! До речі, губернатор Вінниччини Валерій Коровій дотримався обіцянки і теж був присутнім на стадіоні!
Друге, що цікавило – склад команди. Хто ж ці гравці, яким тренерський штаб довірив надзвичайно важливе завдання – вихід до наступного раунду змагань.
Ну, і третє, що цікавило – сама якість гри і рахунок. Переможний, звичайно)

Команди розпочали гру не надто активно, перший момент створивши лише на 5 хвилині, коли Іоша ледве не скористався неузгодженістю у діях захисників «Поділля» і ледве не проштовхнув м яч у ворота. Хмельничани відповіли дальнім ударом з-за меж карного майданчика, але м яч просвистів вище воріт. На 12 хвилині стався перший гол у цій зустрічі.Ключик обыграв свого візаві біля правої бокової лінії і навісив на лінію воротарської і Бобович, на мить випередивши захисника, головою забиває перший гол у цій грі. 1:0! Далі на полі пішла позиційна боротьба. «Нива» хоч і володіла перевагою, але ніяк не могла зачепитись за центр поля. В цей час було видно розрив між обороною і нападом вінничан, але при цьому відчувалось, що у нашої команди є потенціал і вона будь якої миті може додати. Саме так і сталось ближче до завершення першого тайму. На 31 хвилині Поліщук небезпечно бив головою з близької відстані, а буквально через хвилину свій момент змарнував Ключик, який невдало прийняв прострільну передачу і замість убойного удару у нього получився простріл вздовж воріт, яким, втім, ніхто не скористався. Далі більше. Спочатку Бобович міг оформити дубль завдяки удару головою з метрів десяти, але м яч пролетів трішки вище воріт. А потім, на 38 хвилині, вінничанам вдалося закріпити рахунок після того як Браславський віддав гостру передачу на Поліщука, який знаходився у метрах 23 прямо по центру воріт. Той прийняв м яч і без роздумів пробив по воротах. Гол вийшов просто шикарний – сильний дальній удар у праву дев ятку. 2:0! «Поділля» у першому таймі намагалось досягнути результату завдяки стандартам. Але навіси після кутових і штрафних ударів небезпеки не несли і легко підчищалися воротарем і захистом «Ниви».

В перші 20 хвилин другого тайму «Поділля» виглядало дуже потужно. Спочатку здавалось, що «Нива» свідомо віддала ініціативу, намагаючись грати на контратаках, але після декількох гострих і небезпечних моментів біля воріт вінничан, стало зрозуміло, що це банальна розгубленість і незіграність. Так на 51 хвилині Степанюк на дальній штанзі отримав передачу з правого флангу і з льоту пробив в ліву дев ятку. Незрозуміло, як воротар «Ниви» зумів зреагувати на цей непростий удар і витягнути м яч з верхнього кута воріт. На 54 хвилині Роман Шпиця намагався влучити у ворота, пробиваючи з гострого кута, але м яч пролетів трішки вище лівої дев ятки. Ще через декілька хвилин Муляр класно пробив з метрів 25. І знову ліва дев ятка наших воріт і знову рятує воротар. Останнім акордом цієї шаленої активності «Поділля» став удар Якубова низом. Бабійчук ногою ледве відбив цей удар. Небезпечно! Але спрацювала футбольна істина «Не забиваєш ти, забивають тобі». «Нива» знову забиває після розіграшу стандарту. Подача на лінію вратарського майданчика від лівої бокової лінії і Іоша опиняється в потрібному місці, головою переправляючи м яч в правий нижній кут воріт гостей. 3:0 Після цього третього голу «Поділля» опустило руки, збавивши оберти, а «Нива» навпаки, додала. І мала декілька непоганих моментів. Наприклад, хороший момент був у Поліщука, якй зряче пробивав у дальній кут, але не судилось. Удар заблокував захисник. На 85 хвилині Браславський від лицьової лінії віддав шикарну передачу під удар Загалєвічу, який змарнував свій шанс відмітитись у цій грі. Але фінальний акорд все ж був за «Поділлям». Навіс с правого флангу на дальню штангу завершився ударом головою в кут воріт «Ниви». 3:1!
Фінальний свисток підкреслив, що саме «Нива» проходить далі і в другому попередньому етапі змагань зустрінеться з командою «Агробизнес TSK» Ромни. Матч відбудеться 10 серпня у сумській області.

Игорек
niva.vn.uaПоказать:  << 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 >>

Як відомо, ціна на білети не змінювалась вже більш ніж вісім років (тоді ще був курс долара - 8). Чи не вважаєте ви, що настав час за для блага "Ниви" підняти ціни на квитки?
Ні, ціну на білети підвищувати не потрібно. Це зменшить кількість глядачів.
Ціна білета має становити 25 гривень
Ціна білета має становити 30 гривень
Ціна білета має становити 40 гривень
Ціна білета має становити 50 гривень
Не можу відповісти...
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com