Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 06.08.2016 00:00:05]

Жовті картки: Толгаренко 31, Сторубльовцев 45+3, Борячук 54, Мячин 65, Коломієць 90+2

"Нива" Вінниця:
1.Максим Бабійчук - 33.Максим Малахов (8.Дмитро Попов, 45 хв.), 23.Олександр Борячук, 16.Олександр Іоша, 31.Дмитро Момотенко, 19.Євгеній Паньковецький (34.Євгеній Ключик 83 хв.), 34.Нгаха Колінс (к), 95.Сергій Коломієць, 11.Ігор Маляренко, 9.Ярослав Браславський, 17.Денис Бобович (7.Володимир Поліщук, 58 хв.)
Запасні гравці: 44.Евгеній Сослюк, 2.Віталій Заторський, 10.Максим Яськов.

"Суднобудівник" Миколаїв:
55.Вадим Дмитроченко - 17.Олександр Горінов, 4 Вадим Хохлов, 3.Кирило Шиманець, 2.Віталій Мячин, 88.Олександр Толгаренко, 10.Констянтин Чаус, 8.Владислав Барський, 13.Ілля Носов, 16.Василь Пасічник, 14.Валерій Сторубльовцев
Запасні гравці: 26.Микола Андрієвський, 22.Владислав Минський, 7.Вячеслав Куянов, 20. Леонід Моря, 11.Андрій Бойко


Фотоозвіт про матч 3 туру "Нива" Вінниця - "Cуднобудівник" Миколаїв (22 фото, 4 мег.) знаходиться тут

Вінницька «Нива» отримала гучного ляпаса, втративши очки у другій поспіль домашній зустрічі. І якщо десять днів тому у грі з міцною «Енергією» Олега Федорчука «Ниві» вдалось врятуватись від поразки на останніх хвилинах матчу, то на цей раз відскочити не вдалось і наша команда у протистояні з аутсайдером спромоглась лише на «Гол престижу» перед самим фінальним свистком арбітра. До речі, до суддівства можуть бути запитання у обох команд. Здавалось, що Анастасії Романюк з Івано-Франківська було важко втримати гру і емоції футболістів під своїм контролем і вона раз за разом допускалась дрібних помилок і приймала спірні рішеня, які дратували і команди і трибуни, на яких зібралась чимала глядацька аудиторія, зважаючи на ранній початок зустрічі в робочій день. Викликає резонне запитаня до керівництва – чому початок саме о шостій? Щоб меньше людей з роботи встигли на гру? Щоб краще «підсмажились» на сонці ті, хто вболівав на сонячній трибуні? Або для того, щоб футболістам легше бігалось на синтетиці?

Можливо саме тому «Нива» була не схожа на себе. Мало руху, мало пропозиції, мало варіантів розвитку атак, креативу і, в решті решт, самої гри. Складалось враження, що це не миколаївці, а вінничани за сотні кілометрів добирались до місця гри. І усе це було підкріплено кадровими проблемами – грав із пошкодженням Борячук, прикру травму стегна отримав Поліщук, по пронозам лікарів, строк відновлення якого може становити місяць, травмований Когут, замість якого у оборону було відряджено Малахова, який дебютував на високому рівні досить непогано, але знову ж таки, був травмований у першому таймі і замінений на початку другого. До речі, саме із-за цієї травми «Нива» пропустила перший гол на самому початку гри.

На третій хвилині гри миколаївці на фланзі дуже брудно зіграли проти двох футболістів «Ниви», однин з них і був саме Малахов, який отримав медичну допомогу за межами поля, але головний арбітр довго не помічала його готовність знову увійти у гру. Пройшла атака гостей по лівому флангу, пас на кут штрафної площі на Пасічника, який якось дуже просто розібрався з захисником, прокинувши мяч повз нього і вийшовши на ударний простір, відкрив рахунок у грі. «Нива» відповіла непоганим ударом Колінса, якому асистував Борячук скинувши мяч під удар. Але шкіряна куля полетіла вище воріт. Наступної небезпеки біля воріт гостей довелось чекати десять хвилин. Бобович дуже красиво і сильно із розвороту з метрів восьми пробив у ближню дев ятку воріт «Суднобудівника». Воротар ледве встиг зреагувати, перевівши м яч на кутовий. Ще через шість хвилин у дев ятку ледь не поцілив Борячук, виконуючи подачу зліва – знову чудово зіграв воротар гостей. У ці хвилини «Нива» трішки ожила. Було подано декілька кутових поспіль, штрафні удари, подачі в штрафну – усе це примушувало працювати високорослу оборону гостей на повну потужніть, але реальної гольової небезпеки в собі не несло. Втім, увесь перший тайм миколаївці не відсиджувались у захисті, при першій ліпшій нагоді намагаючись перевести м яч на половину поля «Ниви» . На 38 хвилині вони заробили кутовий біля наших воріт. Подача від лівого кутового прапорця в центр карного майданчика на Констянтина Чауса, який продлив передачею на дальню стійку воріт, де Шиманець першим опинився на м ячі, головою перевівши його у ворота вінничан. 0:2!! На цьому гості не зупинились, до перерви провівши гострий випад, який мало не завершив Хохлов, який ударом головою намагався влучити у ворота, але м яч пролетів поруч із правою стійкою.
Перерва.
Здавалось, що по перерві «Нива» вийде на другий тайм зарядженою на те, щоб відігратись, підвищить оберти, але не так сталось, як гадалось. Заслуговують на схвальні відгуки лише дві відносно гострі атаки. Спершу на 47 хвилині Борячук навісив зліва в центр штрафної на Маляренка, який пробивав головою, але трішки невлучно. А інший момент організував Колінс для Попова, скинувши йому м яч під удар з меж штрафного майданчика, але той схибив, пробивши з вигідної позиції значно вище воріт. Ось і усе... «Нива» знову зникла. Тренерський штаб, рятуючи ситуацію, кинув у бій травмованого Поліщука, який грав, як то кажуть, «на уколах», але його поява на полі дивідендів команді не принесла. Навпаки, миколаївці активізували атакуючі дії. Так на 63 хвилині Сторубльовцев з гострого кута пробивав по воротах Бабійчука, але той виручив команду. За 8 хвилин по тому Мячин ледве не вибіг 1 на 1 по правому флангу, але Бабійчук вчасно вискочив назустріч на кут штрафного майданчика і на мить випередив суперника, вибивши м яч. На 75 хвилині виникла легка паніка у воріт «Ниви», мяч декілька разів міг опинитись у наших воротах, але на заваді ударам ставали Бабійчук і захисники. Гості грали тактично грамотно, наситивши оборону, затягуючи час, симулюючи травми тощо. Так, антифутбол, але це і є гра на результат. Насамкінець гри Поліщук пробивав головою, але м яч став легкою здобиччу воротаря гостей. Цей епізод став каталізатором фінального штурму «Ниви». Вона заграла! Затиснула «Суднобудівник» біля воріт, примушуючи помилятись, грати на відбій. Трибуни теж ожили і погнали вінничан уперед. Нагородою за активність став гол Момотенко після розіграшу кутового. Подача Ключика від правого прапорця на дальню штангу і завершуючий удар під поперечину. 1:2! «Нива» ще додала, але запізно. І навіть підключення Бабійчука до атаки на останній хвилині доданого часу не допомогло врятувати гру.

Отже, поразка. Перша у сезоні і, мабуть, не остання. Головне – зробити вірні висновки, працювати над помилками і трішки спуститись на землю, адже, хто обіцяв, що буде легко?

Игорек
niva.nv.ua


Пропонуємо вашій увазі відеоогляд матчу «Нива» Вінниця - «Суднобудівник» Миколаїв у програмі «Овертайм» на каналі ВДТ (ТРК «ВІНТЕРА»)
Автор: Артур КОЛЕСНИК


Післяматчеві флеш-інтервью тренерів:

Юрий СОЛОВЬЕНКО (Старший тренер винницкой «Нивы»):
- Команда владела инициативой, но тем не менее – негативный результат. В чем причина, на Ваш взгляд.
- Однозначно, это негативный результат, то, что мы вторую игру к ряду дома теряем очки. Я не могу сказать, что это какая-то трагедия. Если для кого-то это трагедия, то для меня не трагедия. Это начало чемпионата, это становление коллектива. Коллектив должен пройти через победы и вот такие поражения. Отрадно, что команда в очередной игре доказывает, что тут собрались мужчины. Что-то у них получается, что-то не получается, но эти футболисты – мужики. Из негатива – это в очередной раз – борьба с нашей обороной. Стандарты – мы над этим работаем, но вторую игру подряд получаем. Ну, и фланговые атаки. Это есть наша болезнь и соперник этим пользуется. Мы играли в футбол и пытались создать моменты в первом тайме, но, непонятно, что там произошло (мне нужно пересмотреть видео) хотя стандарт мне не нужно пересматривать – я конкретно знаю – там уже играл другой футболист в этой позиции и должен был закрыть эту зону, если помните прошлую игру. Уже другой играл и другой не доиграл! Следующую игру там будет играть третий. Такова жизнь…
- Команда в последние пять минут активизировалась, можно ли сказать, что нам не хватило нескольких минут, чтобы отыграться?
- Нет! Давайте играть еще 15 минут… Нет… Неправильно… Еще раз хочу сказать, что то, что касается второго тайма, группа обороны неправильно повела игру. Я благодарен нашим зрителям – поддержка сумасшедшая. Спасибо вам! Надеемся, и дальше будет такая же поддержка! Я не утрирую! Благодаря этой поддержке я не мог докричаться до линии обороны. Они свалились на навал. Я сказал в перерыве продолжать строить игру, мы усилили игру выпустив Полищука, потом Женю Ключика. В конце нужно было играть в навал, но моя оборона, вопреки требованиям, и это будет большое проблемой, претензией и, возможно, замены будут на следующую игру, что они начали играть в навал не в конце, а в начале второго тайма. С учетом того, что там стоял «автобус», как это принято называть.
- Можно ли сказать то, что игроки, перешедшие во вторую лигу с КФК, психологически не готовы?
- Я вам хочу сказать одно – мои футболисты ничем не хуже. Проиграл игру я. Этот угловой – это я его проиграл. Тот гол на первых минутах – это я его пропустил, а не футболисты. И ничем футболисты… КФК не КФК… не хуже!


Чаус Юрий (Спортивный директор ФК «Судостроитель» Николаев):
- Ваш главный тренер не приехал?
- Нет, он находится в США. Ми общаемся с помощью Интернет.
- За счет чего вам удалось победить?
- За счет чего? Мы ожидали, что игра будет проходить именно так – мы играли вторым номером. Мы знали, что ваша команда собрана, в основном, из местных ребят. В центре Коллинз, хотя есть и ребята, поигравшие в первой и второй лигах. За счет чего победили? За счет удачи… Повезло… Мы больше хотели выиграть, у вас уже есть ничья, выигрыш, а у нас было только два поражения. За счет самоотдачи, дисциплины нам и удалось выиграть.
- Вы две игры проиграли, сегодня выиграли. Можно ли сказать, что это была ваша лучшая игра в чемпионате?
- Вы знаете, если выиграли, значит лучшая, но с «Рухом» мы тоже играли неплохо. Рисунок игры был тот же, но там у нас была плохая реализация.


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 02.08.2016 09:42:18]

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд матчів «Нива» Вінниця - «Поділля» Хмельницький, а також «Нива» Вінниця – «Енергія» Нова Каховка у програмі «Овертайм» на каналі ВДТ (ТРК «ВІНТЕРА»)
Автор: Артур КОЛЕСНИК
[Добавил Игорек в 31.07.2016 13:19:54]

"Іллічівець-2" Маріуполь:
Ярослав Важинський - Владислав Пандурський, Віктор Діденко, Володимир Афендулов (Павло Волк, 72), Олег Денисов, Данило Папук, Денис Папук, Євгеній Білокінь, Вячеслав Калінін (Владислав Бабій, 90), Микита Петерман, Антон Маленко.
"Нива" Вінниця:
1.Максим Бабійчук - 4.Владислав Когут (Загалевич, 37), 23.Олександр Борячук, 16.Олександр Іоша, 31.Дмитро Момотенко, 19.Євгеній Паньковецький, 34.Нгаха Колінз (к), 95.Сергій Коломієць, 7.Володимир Поліщук, 9.Ярослав Браславський, 17.Денис Бобович (Маляренко, 62)

Вінницька «Нива» здобула першу перемогу у грі, яка стала надважким випробуванням, адже це був один з найвіддаленіших виїздів нашої команди. Спека, важка дорога майже в тисячу кілометрів в прифронтовий Маріуполь, який і понині відчуває близький подих війни і чує недалекі залпи гармат і розриви мін. Місто, яке пережило удар з «Градів» і стало надійним форпостом України на південному сході України. Але окрім фізично важкої дороги були ще суто ігрові проблеми – передусім, незігранність та розбалансованість команди, які непокоять тренерів, адже у певні епізоди гри «Нива» втрачає контроль над м ячем, недопрацьовують фланги, або виникає банальна паніка біля власних воріт, що загрожує втратою очок у матчі. Так сталось і на цей раз. «Нива» домінувала у першому таймі гри з «Іллічівцем-2», Євгеній Паньковецький, який повернувся у старотовий склад після дискваліфікації, забив чудовий гол з-за меж карного майданчика з відстані близько 20-метрів, але потім дещо втратила концентрацію і господарі поля мали декілька можливостей, щоб забити гол у відповідь. Втім, не минуло і шести хвилин після початку другого тайму, як «Іллічівець» відігрався після провалу «Ниви» на фланзі і страмкої атаки. Після цього почалась гра у «гойдалки». Могла забивати, як одна команда, так і інша, але все ж пощастило вінничанам, які на четвертій доданій арбітром хвилині реалізували розіграш кутового. Ігор Маляренко відкрив відлік голів у другій лізі, опигнившись у потрібний час у потрібному місці і гольовим ударом завершивши розіграш стандарту.

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 25.07.2016 09:22:36]

"Нива" Вінниця:
99.Артем Кулініч - 4.Владислав Когут, 23. Олександр Борячук, 16. Олександр Іоша, 31.Дмитро Момотенко, 22. Дмитро Загалевич, 24.Нгаха Колінс (к), 95. Сергій Коломієць, 7. Володимир Поліщук, 9.Ярослав Браславський, 17. Денис Бобович
"Енергія" Нова Каховка:
12.Денис Старченко - 4.Сергій Андрєєв (к), 19. Олександр Квачов, 16. Олексій Осипенко, 15. Дмитро Волков, 14. Данило Моісєєв, 13.Ярослав Прокіпчук, 5. Олександр Шевченко, 18. Роман Бочак, 10 Іван Сомов, 7. Дмитро Шастал

Фотоозвіт про матч 1 туру другої ліги "Нива" Вінниця - "Енергія" Нова Каховка (20 фото, 3 мег.) знаходиться тут

Вінницька «Нива» провела свою першу гру у другій лізі. Суперником вінничан стала «Єнергія» з Нової Каховки. Цікаво, що очолює цю команду Олег Федорчук, який п ять років тому досягав з «Нивою» неабияких результатів – під його керівництвом вінничани за один рік здобули путівку до першої ліги, виграли Кубок Ліги, а також радували вболівальників змістовною грою і яскравими перемогами на кшталт розгрому молодіжної команди «Карпат» 7:1. Тому, нинішня зустріч мала під собою підтекст зустрічі нещодавнього минулого і сучасного сьогодення вінницького футболу.

Відразу слід зазначити, що команда Федорчука сподобалась. Футболісти з гарними антропометричними даними, зіграні, небезпечні при виконанні стандартів, здатні як вступати у боротьбу, так і вибігати у швидкі контратаки. Отже, «Нива» в першому турі отримала в суперники серйозного екзаменатора, незважаючи на те, що у минулому сезоні ново-каховці зірок з неба не хапали, завершивши чемпіонат на дев ятому місці.

«Нива» лише шукає свій ігровий почерк. І схоже, що тренерський штаб вже визначився з основною обоймою гравців. Порівняно з матчем на Кубок України, який відбувся три дні тому, у стартовому складі вінничан сталось лише дві заміни. Одна з них вимушена – відбулась ротація воротарів. Замість травмованого Бабійчука, який дуже добре зіграв у матчі з «Поділлям», на поле вийшов Кулініч, який, до речі, провів дуже непогану гру. У пропущених голах більше запитань до захисту, ніж до воротаря. Другою заміною став обіцяний вихід в стартовому складі капітана Нгахи Коллінза, який відбув дискваліфікацію і своєю грою зцементував захист і напад, додав цілісності атакам вінничан, ліквідував розрив між лініями, який спостерігався у минулому матчі.

У довершення слід зазначити, що гра зібрала на трибунах приблизно стільки ж вболівальників, як і на кубковій битві подолян, але на цей раз підтримка команди була значно відчутніша. Причому, чим наполегливіше «Нива» рвалася до воріт суперника, тим сильніше трибуни гнали свою команду вперед і у такі хвилини відчувалась єдність команди і вболівальників. Вкотре не обминули увагою головну команду області губернатор Валерій Коровій, який після гри сказав, що задоволений грою команди.

І дійсно, вінничани виглядали досить непогано. Гра мала «рваний» темп. Були періоди гри, коли одна команда створювала безліч моментів біля воріт іншої, контролювала гру, потім суперники мінялись ролями, обмінювались гострими випадами, голами, шальки терезів хитались зі сторони в сторону, з фінальним свистком показавши, мабуть, справедливу рівновагу. Було б несправедливо, якби одна з команд залишилась без очок у турнірній таблиці. Якщо не зважати упередженість вболівальника у прихильності до своїх, можна з впевненістю сказати, що це був яскравий матч достойних суперників. Саме за таку гру, емоції вболівальники люблять футбол і, безперечно, завдяки цьому кількість вболівальників «Ниви» буде невпинно зростати.

Гра розпочалась із розвідки з невеличкою перевагою вінничан. І з п ятої хвилини гри ця перевага почала переростати у небезпечні моменти. Борячук подав з лівого флангу на лінію воротарського майданчика і Бобович ледве не випередив воротаря і не проштовхнув м яч у ворота. За хвилину «хорват» знову опинився на ударній позиції, після подачі кутового Загалевичем пробивши головою з метрів десяти трішки лівіше дев ятки. Далі команди взяли невеличку паузу у атакуючих діях, але відчувалось, «Нива» поступово додає у потужності. На 11 хвилині Поліщук взяв гру на себе і пройшовши до самої лицьової лінії подав на дальню штангу. Бобович, який був поряд, чомусь навіть не пішов на м яч, хоча момент був досить небезпечний. На 13 хвилині Момотенко подав мяч зі штрафного, призначеного майже в центрі поля, на Браславського, який небезпечно пробивав по воротам гостей, але м яч пролетів поряд зі стійкою. Апогеем активності «Ниви» став шикарний гол Бобовича, який прийняв м яч прямо навпроти воріт і прокинувши собі вліво на хід повз двох захисників, увірвався у штрафний майданчик і технічно перекинув воротаря, який далеко вийшов з воріт. 1:0! Пропущений гол не став шоком для «Енергії». Навпаки, цей «холодний душ» лише підняв бойовий дух гостей, які дуже швидко вирівняли гру. На 19 хвилині гри Дмитро Шастал з гострого кута справа з лінії штрафної пробив сильно і влучно, але на місці опинився Кулініч, який зафіксував м яч. Цей самий гравець відзначився гострим моментом і на 27 хвилині, коли пробивав головою здалеку. М яч по високій дузі пролетів трішки вище правої дев ятки наших воріт. «Нива» відповіла зв язкою Браславський – Бобович. Перший гостро прострелив від лицьової на ліву штангу, захисник запанікував, вибиваючи м яч будь-куди і влучив у Бобовича, який заблокував удар і мяч влетів у сітку воріт, але з іншого боку. А на 34 хвилині «Енергія» відігралась. Тепер вже якась паніка і неузгодженість у діях захисників відіграла головну роль у пропущеному голі. Тривала довга, потужна атака гостей, наші панічно відбивали м яч куди-небудь і в решті решт Бочак, опинившись у метрах восьми прямо по центру воріт, пробив якось трішки незграбно, але, саме головне, влучно, поціливши у ворота «Ниви». 1:1! Ось тепер гра пішла на зустрічних курсах. На 37 хвилині Браславський пройшовши по правому флангу, класно прокинув м яч повз двох захисників і відкотив під удар Загалевичу, який змарнував убойний момент, пробивши вище воріт з метрів десяти, хоча ніхто не заважав влучити у рамку. Відразу після цього моменту сталася заміна у складі «Ниви». Активного Бобовича, який травмувався, замінив Ігор Маляренко. На 39 хвилині «Енергія» заробила штрафний справа на лінії штрафного майданчика. Пройшла подача на дальню штангу, дуже небезпечний удар, і завдяки рикошету лише кілька сантиметрів врятували «Ниву» від голу. В останні хвилини тайму вінничани трішки підсіли, що дозволило швидким гостям проводити стрімкі контратаки. Так, на 42 хвилині «Енергія» вибігла в атаку двоє на двоє захисників, але Когут несподівано впав і це миттєво перетворило атаку на вихід 2 в 1, На щастя, небезпечну атаку ліквідував Кулініч, який далеко вийшов з воріт, інший захисник, який встиг повернутись і той самий Когут, який стрімко підвівся і повернувся до боротьби, вибивши м яч на кутовий. «Енергія» давить. Перепочинок і тренерські корективи, передусім, були необхідні «Ниві».

На початку другого тайму темп гри різко впав. Хіба що можна відмітити лише удар Сомова головою лівіше воріт. «Нива» відповіла скидкою Поліщука з лівого флангу під удар Коломійцю з метрів 25. Сильний удар низом у правий нижній кут воріт ліквідував воротар гостей, перевівши м яч на кутовий. Гра уповільнилась, трибуни замовкли і лише 56 хвилина дещо урізноманітнила перебіг подій, коли Браславський справа з лінії штрафного майданчика намагався перекинути воротаря, який далеко вийшов з воріт, але дуже невлучно. Така гра тривала аж до 65 хвилини. Коли команди включились, різко активізувавши атакуючі дії. Спочатку «Енергія» вибігла у контратаку 5 на 4, але невдало реалізувала чисельну перевагу, завдавши удару з лівого флангу, але особливої небезпеки не було. Відповідь вінничан буле більш небезпечною. На 67 хвилині Браславський дав гострий пас на Поліщука, протягнув м яч аж до лицьової і обігравши захисника вийшов на ударний простір. Дуже небезпечний момент «Енергія» ліквідувала, заблокувавши удар. 68 хвилина і вже атака на інші ворота. Це Квачов намагався поцілити у праву дев ятку наших воріт. Взагалі, слід зазначити, що у цій грі м яч дуже часто пролітав поруч з верхнім кутом воріт і якби футболісти били трішки влучніше, рахунок був би значно більшим. На 70 хвилині Фаюк дуже гостро прострілював вздовж наших воріт, захисники перевели м яч на кутовий. «Нива» додала і трибуни жваво відреагували на цю активність голосно підтримуючи свою команду. Ігор Маляренко чудовим діагональним пасом справа на ліво вивів Поліщука під удар. Той прийняв верхову передачу і другим доторком сильно пробив по воротам у протихід воротарю. Той з величезним трудом парирував цей удар, але м яч зрадницьки покотився у сторону дальньої штанги, нажаль, не влетівши у ворота, а вийшовши на кутовий. Іде атака на атаку. Команди показують хороший футбол, який подобається глядачам. На 76 хвилині Фаюк бив з-за меж карного майданчика, але дуже добре зіграв Кулініч. За хвилину вже «Нива» біля воріт «Енергії». Штрафний виконує Борячук. Влучно в лівий нижній кут, але чудово грає воротар гостей – м яч вилітає на кутовий. На 80 хвилині стався прикрий епізод. Захист вінничан прогавив Андрєєва, який без особливих труднощів головою переправив м яч у ворота «Ниви» з лівого кута воротарського майданчика після подачі кутового. 1:2! Це був удар для усіх. Футболістів «Ниви», вболівальників, але не для Поліщука, який за хвилину зрівняв рахунок. Ледве встигши розвести м яч з центру поля пройшла подача справа на Поліщука, який знаходився трішки лівіше воріт і той поклавши корпус класним ударом вколотив м яч у ближній кут воріт. Воротар зреагував, але м яч від його рукавичок влетів у нижній кут. 2:2!!! Відразу після цього небо послало вітання вінничанам, окресливши стадіон дуже красивою і яскравою веселкою. На куражі вінничани тут же могли забити і третій м яч, але Маляренко влучив у праву стійку після подачі зі штрафного з правого флангу. Гра досягла апогею. «Нива» атакує. Трибуни шалено підтримують команду. Дійсно, підтримка дуже сильна. Попов з метрів восьми б є по воротам «Енергії» - захисники заблокували удар. Тут же Маляренко ледве не проштовхнув м яч у ворота після прострілу Коллінза. Арбітр додав 5 хвилин, в які «Енергія» була значно ближча до того, щоб увезти три очки в Нову Каховку. Тричі в ці хвилини гості могли відзначитись. Двічі Бочак і один раз Шастал дуже небезпечно пробивали по воротам «Ниви», але рахунок не змінився і фінальний свисток зафіксував бойову нічию. Відразу після свистка несподівано пішов дуже сильний дощ, який змусив глядачів спішно евакуюватись зі стадіону. Але то нічого. Як то кажуть – дощ у доріжку – на щастя. А вдача і щасті «Ниві» дуже згодяться на довгій турнірній дорозі другої ліги.

Игорек
niva.vn.ua

Юрий СОЛОВЬЕНКО (Старший тренер винницкой «Нивы»):
- Юрий, сегодня «Нива» провела довольно яркий матч. Как вы считаете, чего не хватило для победы?
- Банально могу ответить – везения. Но в то же время, в этом матче результат мог быть и противоположный. Могли и проиграть этот матч. Поэтому, насчет везения вряд ли стоит говорить. Команды сегодня сыграли «зрительский матч». Четыре гола. Выигрывала одна команда, потом вторая. Обе команды проявили волю к победе. С этой стороны, это очень положительный опыт для нашей команды. Конечно, не хотелось бы дома терять два очка, но мы из этой игры вынесем, как положительное, так и будем работать над ошибками, которые совершили, будем анализировать игру и исправлять ошибки на тренировках.
- Прокомментируйте игру в обороне – так как у соперника было много ударов, были и провалы в нашей защите.
- Я бы не сказал, что это провал защиты, так как общеизвестно, что команда играет в обороне, включая центрального нападающего. Как вы помните, в матче с «Подольем» 15 минут второго тайма у нас не получался переход из атаки в оборону и тогда гости взяли мяч под контроль и у нас появлялись проблемы. То же самое и сегодня. Мы растянулись, и соперник смог наладить контроль мяча. Они молодцы. Но мы им это позволили. Это проблема, над которой мы будем работать, работать, работать… Это самая большая проблема на данном этапе. Когда мы выполняем эту задачу – все получается, когда ноги у ребят подсаживаются, то получаются проблемы. Уже во втором матче кряду.
- Перед матчем общались с вашим коллегой Олегом Федорчуком?
- Я не общался. Мы с ним не знакомы лично, поэтому у нас не было общения.
- «Нива» играла три дня назад на Кубок Украины. Успели ли ребята восстановиться за это время?
- Между играми достаточно времени для восстановления. Здесь была проблема немножко в другом. Вы, наверное, тоже заметили, что неудачная концовка первого тайма, когда доминировал соперник, это следствие того, что у нас не было целостной подготовки к сезону. Команда формировалась в течении трех-четырех недель и здесь шла сплошная селекция. И здесь не идет речь о том, чтобы последовательно готовить команду скоростно-силовой подготовке и так далее. У нас просто не было времени на это. Поэтому, к сожалению, мы будем все это набирать через игры. И такие провалы возможны. Они логичны и ожидаемы. Команда сейчас находится в процессе роста и должна пройти через эти «детские болезни» роста.


Олег ФЕДОРЧУК (Главный тренер ФК «Энергия» Новая Каховка):
- Олег Викторович, какие у вас ощущения от возвращения «домой»?
- Во-первых, хочу поздравить всех винничан с возвращением в большой футбол. Мне очень приятно здесь находится, работать, играть. У меня было двойственное настроение – с одной стороны, мы хотели победить, с другой – мне было жалко обыгрывать дебютанта и поэтому я не так сильно огорчился, как обычно, когда мы теряем очки. Мне понравился соперник – очень боевая, эмоциональная команда. Сегодня мы могли выиграть, могли и проиграть. Я считаю, что сегодня игра была очень достойная – зрителям она понравилась, много ярких моментов и результат – абсолютно закономерен.
- С какими задачами ваша команда вышла на этот сезон?
- Задача – максимально показать себя. Мы в прошлом сезоне были в группе лидеров, по результативности были в числе лучших команд, по очкам были четвертыми, поэтому, наша задача, минимум, быть в пятерке и постараться держаться на призовых местах. Потому что, на мой взгляд, у нас подобрались талантливые молодые ребята, единственное –им не хватает хладнокровия и спокойствия. А так – работают они хорошо.
- А есть ли среди них такие, которые в будущем смогут проявить себя в высшей лиге, а может быть и сборной Украины?
- Я не знаю, видели ли вы, но я вижу сходство с той командой, которая была у меня в Виннице. По ростовым качествам, такие же нападающие резкие – такой же Козьбан есть… То есть, может быть, я уже в таком возрасте, когда выбираю похожих футболистов. Поэтому, если у них терпения хватит, некоторые будут играть в Премьер-лиге.
- Олег Викторович, на ваш профессиональный взгляд, ново созданная винницкая команда способна по итогам сезона занять места в призовой тройке?
- Отвечу дипломатично. Я не ожидал, что команда за такой короткий период соберется. Конечно, проблем много, пока много эмоций. Я вижу много брака, несыгранности, функционально команда еще не так хорошо готова, но если «Нива» в первом круге зацепится… мало потеряет, то я уверен, что за зиму команда наберет конкурентоспособных футболистов, то почему бы и нет? Но сейчас им будет очень сложно…


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 20.07.2016 19:25:49]

"Нива" Вінниця:
1.Максим Бабійчук - 4.Владислав Когут, 23. Олександр Борячук, 16. Олександр Іоша, 31.Дмитро Момотенко (к), 22. Дмитро Загалевич, 34.Євген Ключик, 95. Сергій Коломієць, 7. Володимир Поліщук, 9.Ярослав Браславський, 17. Денис Бобович
"Поділля" Хмельницький:
81.Манук Восканян - 6.Андрій Джурко, 2.Владислав Гресь, 3.Віталій Миколайчук, 14. Артем Макарченко, 16. Бабак Кирило, 8.Андрій Ліповуз, 10.Андрій Муляр, 18. Ян Морговский, 11.Констянтин Степанюк, 88.Олішер Якубов

Фотоотчет о матче на Кубок Украины "Нива" Винница - "Подолье" Хмельницкий (40 фото, 7 мег.) находится тут

В Вінницю повернувся великий футбол! Чотири рокі відсутності вінницької «Ниви» на професійній арені стали важким випробуванням для вболівальників, які увесь цей час були сповнені надії про відродження команди у новій якості. І, завдяки наполегливій праці Вадима Кудіярова, його прагненні створити футбольну піраміду вінницької області, вершиною якої стане професійний клуб «Нива», ці сподівання перетворились у реальність. На протязі року були залучені фахівці, тренери, гравці, футбольні школи і заручившись підтримкою керівництва обласної федерації футболу «Нива» вийшла на рівень чемпіонату аматорів. В цей же час своє міцне плече підставив команді Василь Васильович Вовк, який зумів залучити до відродження футбольного клубу меценатів і своїм палким бажанням відродити футбольну славу Вінниці чітко окреслив цілі і завдання на сезон – пройти якнайдалі у розіграші Кубку України, а також за підсумками чемпіонату здобути путівку до першої ліги!

Приємно, що керівництво клубу відразу оголосило, що «Нива» гратиме для вболівальників. Для цього створюється ціла система роботи з вболівальниками і залученням глядачів на трибуни. В останній тиждень у Вінниці було проведено безпрецедентну рекламну кампанію. Завчасно були надруковані яскраві, інформативні білети, які розповсюджувались як у різних торгівельних закладах, так і дівчатами, на яких були футболки і кепки у клубних кольорах. Реклама у Інтернет і радіо було доповнено безліччю афіш, які було розставлено у людних місцях Вінниці. І якщо весь світ сьогодні захоплюється пошуком покемонів у популярній грі Pokemon Go, то вболівальники «Ниви» із захопленням переповідали один одному нові і нові виявлені місця з афішами кубкового матчу «Нива» - «Поділля». Це дійсно вражає і викликає повагу.

Тепер трішки про склади команд.
Віталій Балицький не став експериментувати і виставив на матч майже той самий склад, який нещодавно приїзжав у Вінницю на гру в турнірі аматорів. У стартовому списку гравців змінились лише три прізвища. Це Бабак, Макарченко та нападник Алішер Якубов. На відміну від хмельницького колеги, Юрій Солов єнко, створює команду майже з нуля. Завдяки товариським іграм було награно передню лінію команди – на вістрі атаки Браславський, поруч з ним зліва Поліщук, справа «хорват» Бобович. Під ними Коломієць, Ключик, Загалевич і футболіст «з двома серцями» Борячук, який відпрацьовував по всій лівій бровці. Захист команди являє собою сплав досвіду і молодості. Когут, Іоша і Момотенко, який за відсутності Нгахи Коллінза виконував роль капітана команди. До речі, перед тренерським штабом вже на початку сезону виникли деякі проблеми зі складом. За невеличкої по кількості заявки декілька гравців не мали права грати у цьому матчі. Нгаха Коллінз відбував дискваліфікацію за червону картку, отриману у грі в чемпіонаті аматорів, а Макс Яськов ще не отримав документи, які б дозволили грати у офіційних іграх.

Також необхідно сказати, що команди в цьому році зустрічались тричі. Спочатку в рамках турніру аматорів в Хмельницькому «Поділля» і «Нива» розійшлися миром - 1:1, у матчі відповіді вінницька команда виявилась переможцем – 2:0, а у товариській грі міжсезоння вінничани взагалі каменя на камені не залишили від «Поділля», розтрощивши гостей з рахунком 6:0!

Перш за все, було цікаво, чи спрацює реклама, чи прийдуть на стадіон люди. І люди прийшли! Незважаючи на робочій день, доволі ранній початок матчу центральні сектори були заповнені майже повністю. Деякі вболівальники навіть сиділи на сходах. Тобто, схоже, що повертаються старі добрі часи, коли місто жило футболом! До речі, губернатор Вінниччини Валерій Коровій дотримався обіцянки і теж був присутнім на стадіоні!
Друге, що цікавило – склад команди. Хто ж ці гравці, яким тренерський штаб довірив надзвичайно важливе завдання – вихід до наступного раунду змагань.
Ну, і третє, що цікавило – сама якість гри і рахунок. Переможний, звичайно)

Команди розпочали гру не надто активно, перший момент створивши лише на 5 хвилині, коли Іоша ледве не скористався неузгодженістю у діях захисників «Поділля» і ледве не проштовхнув м яч у ворота. Хмельничани відповіли дальнім ударом з-за меж карного майданчика, але м яч просвистів вище воріт. На 12 хвилині стався перший гол у цій зустрічі.Ключик обыграв свого візаві біля правої бокової лінії і навісив на лінію воротарської і Бобович, на мить випередивши захисника, головою забиває перший гол у цій грі. 1:0! Далі на полі пішла позиційна боротьба. «Нива» хоч і володіла перевагою, але ніяк не могла зачепитись за центр поля. В цей час було видно розрив між обороною і нападом вінничан, але при цьому відчувалось, що у нашої команди є потенціал і вона будь якої миті може додати. Саме так і сталось ближче до завершення першого тайму. На 31 хвилині Поліщук небезпечно бив головою з близької відстані, а буквально через хвилину свій момент змарнував Ключик, який невдало прийняв прострільну передачу і замість убойного удару у нього получився простріл вздовж воріт, яким, втім, ніхто не скористався. Далі більше. Спочатку Бобович міг оформити дубль завдяки удару головою з метрів десяти, але м яч пролетів трішки вище воріт. А потім, на 38 хвилині, вінничанам вдалося закріпити рахунок після того як Браславський віддав гостру передачу на Поліщука, який знаходився у метрах 23 прямо по центру воріт. Той прийняв м яч і без роздумів пробив по воротах. Гол вийшов просто шикарний – сильний дальній удар у праву дев ятку. 2:0! «Поділля» у першому таймі намагалось досягнути результату завдяки стандартам. Але навіси після кутових і штрафних ударів небезпеки не несли і легко підчищалися воротарем і захистом «Ниви».

В перші 20 хвилин другого тайму «Поділля» виглядало дуже потужно. Спочатку здавалось, що «Нива» свідомо віддала ініціативу, намагаючись грати на контратаках, але після декількох гострих і небезпечних моментів біля воріт вінничан, стало зрозуміло, що це банальна розгубленість і незіграність. Так на 51 хвилині Степанюк на дальній штанзі отримав передачу з правого флангу і з льоту пробив в ліву дев ятку. Незрозуміло, як воротар «Ниви» зумів зреагувати на цей непростий удар і витягнути м яч з верхнього кута воріт. На 54 хвилині Роман Шпиця намагався влучити у ворота, пробиваючи з гострого кута, але м яч пролетів трішки вище лівої дев ятки. Ще через декілька хвилин Муляр класно пробив з метрів 25. І знову ліва дев ятка наших воріт і знову рятує воротар. Останнім акордом цієї шаленої активності «Поділля» став удар Якубова низом. Бабійчук ногою ледве відбив цей удар. Небезпечно! Але спрацювала футбольна істина «Не забиваєш ти, забивають тобі». «Нива» знову забиває після розіграшу стандарту. Подача на лінію вратарського майданчика від лівої бокової лінії і Іоша опиняється в потрібному місці, головою переправляючи м яч в правий нижній кут воріт гостей. 3:0 Після цього третього голу «Поділля» опустило руки, збавивши оберти, а «Нива» навпаки, додала. І мала декілька непоганих моментів. Наприклад, хороший момент був у Поліщука, якй зряче пробивав у дальній кут, але не судилось. Удар заблокував захисник. На 85 хвилині Браславський від лицьової лінії віддав шикарну передачу під удар Загалєвічу, який змарнував свій шанс відмітитись у цій грі. Але фінальний акорд все ж був за «Поділлям». Навіс с правого флангу на дальню штангу завершився ударом головою в кут воріт «Ниви». 3:1!
Фінальний свисток підкреслив, що саме «Нива» проходить далі і в другому попередньому етапі змагань зустрінеться з командою «Агробизнес TSK» Ромни. Матч відбудеться 10 серпня у сумській області.

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 14.07.2016 17:36:23]

Винницкая "Нива", продолжая подготовку к сезону, провела свой четвертый контрольный матч. Напомним, сначала винничане обыграли "Подолье" из Хмельницкого 6:0, потом добыли выездную ничью 3:3 с молодежной командой киевского "Динамо" и далее, снова таки на выезде, проиграли молодежке донецкого "Шахтера" 0:3.

На этот раз нашу команду экзаменовала черниговская "Десна", команда, которая в прошлом сезоне чемпионата первой лиги заняла восьмое место. За время летнего межсезонья "Десна" также сыграла ряд матчей. Вначале команда из Чернигова обыграла молодежный состав камянской "Стали" из днепровской области 1:0, потом были победы со счетем 2:1 над молодежкой "Динамо" и вице-чемпионом Ирана "Персеполисом", а накануне матча с винничанами "Десна" проиграла команде "Арсенал-Киев" со счетом 1:3.

Послематчевое интервью старшего тренера винницкой "Нивы" Юрия Соловьенко:
- Этот матч мы рассматривали, как возможность лучше подготовиться к кубковой встрече в "Подольем". Мы пытались наиграть связи, а также просмотреть в деле несколько потенциальных новичков команды.
В первом тайме шла позиционная борьба с преимуществом "Десны". Могу отметить позитивный момент - играя вторым номером, "Нива" действовала более организовано, чем в матче с "Шахтером". До опасных моментов почти не доходило. Основные события развернулись во втором тайме. После перерыва мы сделали сразу четыре замены. К сожалению, "Нива" пропустила уже в начале второго тайма. Гол был забит после отскока и добивания. Наша команда отыгралась на 70 минуте, когда наши ребята провели быструю контратаку, последовал прострел с фланга и Нгаха Коллинз головой направил мяч в ворота. 1:1! В концовке игры "Ниве" удалось отличиться и во второй раз. Игорь Маляренко выбежал 1 на 1 на вратаря "Десны", но был остановлен недозволенным приемом. Арбитр назначил пенальти, который четко реализовал Коллинз!

Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 13.07.2016 11:45:16]

Тренерский состав винницкой "Нивы" огласил предварительную заявку на сезон 2016-2017 годов. Сроки официальной заявки нашей команды были сдвинуты с 13 на 19 июля, что позволит тренерскому составу просмотреть еще ряд кандидатов и более тщательно подготовиться к первой официальной игре, которая состоится ровно через неделю - 20 июля. В рамках Кубка Украины винницкая Нива встретится с хмельницким "Подольем"

Предварительная заявка ФК "Нива" Винница на сезон 2016-2017 годов.

1. БАБИЙЧУК Максим Николаевич
17. БОБОВИЧ Денис Игоревич
25. БОРЯЧУК Александр Васильевич
9. БРАСЛАВСКИЙ Ярослав Викторович
-. ДУБЕНКОВ Максим Владимирович
20. ЗАГАЛЕВИЧ Дмитрий Валерьевич
16. ИОША Александр Игоревич
24. КОЛЛИНЗ Нгаха
95. КОЛОМИЕЦ Сергей Александрович
99. КУЛИНИЧ Артем
33. МАЛАХОВ Максим Викторович
11. МАЛЯРЕНКО Игорь Александрович
31. МОМОТЕНКО Дмитрий Васильевич
8. НАУТЯК Антон Константинович
19. ПАНЬКОВЕЦКИЙ Евгений Петрович
7. ПОЛИЩУК Владимир Анатольевич
44. СОСЛЮК Евгений Викторович
10. ЯСЬКОВ Максим Борисович

Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 10.07.2016 22:16:39]

Перший тайм товариської гри завершився без голів. А в другому вінничани, на жаль, пропустили тричі – зі штрафного, а також після двох разючих контратак (останній гол – на 90-й хвилині). У «Ниви» також був реальний гольовий момент – після вільного удару метрів в шести від воріт. Але цей удар не дуже вдало виконав футболіст, який перебував на перегляді. Отже, поразка вінничан з рахунком 0:3.

Матч з «гірниками» «по гарячих слідах» телефоном прокоментував старший тренер «Ниви» Юрій Соловьєнко.

– Юрію, поразка сильно засмутила чи все ж треба зважати на силу суперника?
– Зрозуміло, приємно перемагати. Але поразка в матчі з «Шахтарем» U-21 дала необхідний матеріал для аналізу. Адже рівень цього суперника – найвищий серед тих, з ким ми поки що зустрічалися в контрольних поєдинках.

– Чи можна назвати склад нашої команди в цьому спарингу?
– Не варто, адже наразі жоден з гравців ще не підписав контракт з «Нивою-В». Окрім того, в матчі з «Шахтарем» U-21 за нашу команду зіграли чотири футболісти, які перебували на перегляді. Ми зробили низку замін і таким чином надали можливість вийти на поле молоді і потенційним новачкам.

– Зацікавив тренерський штаб хтось з гравців, які перебували на перегляді в цьому матчі?
– Не зацікавив жоден серед тих, хто приїздив до нас на перегляд у останні дні.

– А у «Шахтарі» U-21 є можливі кандидати для підсилення нашої команди?
– Це наразі ми не можемо обговорювати.

– З ким в наступному контрольному поєдинку поміряється силами флагман вінницького футболу?
– 14 липня знову гратимемо під Києвом. Зустрінемося з «Десною» з Чернігова (в минулому сезоні вона посіла.8-е місце серед 16 команд першої ліги – авт.).

Євгеній МИХАЙЛІВ
Ссылка на источник:
http://vn.20minut.ua/Sport/niva-v-zigrala-na-rivnih-pershiy-taym-z-donetskim-shahtarem-ale-ne-vst-10523079.html


[Добавил Игорек в 05.07.2016 22:09:48]

В субботу 2 июля состоялась встреча руководства клуба, тренера, главы областной федерации футбола с главой областной администрации Валерием Коровием, который гарантировал всяческую поддержку процессу возрождения профессионального футбола в Виннице, а также пообещал по возможности приходить на матчи «Нивы». Такая позиция губернатора чрезвычайно важна, ведь ряд предприятий ориентируется на позицию областного руководства. Поддержка властей важна не только в плане инвестиций крупных предприятий винниччины в главную команду области, но и в плане развития «футбольной пирамиды», ведь, как известно, в клубе создается система развития детско-юношеского футбола, включая сотрудничество с коммунальной футбольной школой «Блохина и Беланова» и поддержка властей, например, в плане финансирования аренды или содержания фарм-клуба была бы как нельзя кстати.Об этой важной встрече и о других аспектах жизни главной команды области шла речь в интервью с Вадимом КУДИЯРОВЫМ, занимающим пост вице-президента футбольного клуба «Нива» Винница:

- Насколько важна была для вас встреча с губернатором? Нет ли в этом больше политики, чем реальной поддержки?
- Когда в процессе создания футбольного клуба принимают участие политики, возникает ряд вопросов. Но спорт – вне политики! Наша задача - возродить футбол! И мы рады, что Валерий Коровий – патриот нашего города, который любит футбол, высказал свою поддержку в возрождении и развитии профессионального футбола в Виннице.

Вовка Василия Васильевича, меня, Романа Аксельрода, Сергея Татусяка воспринимают, как политических деятелей, привязывают к той или иной политической силе. Есть такая пословица – «Если ты не будешь интересоваться политикой, то политика заинтересуется тобой», поэтому, как ни крути, через эти механизмы можно влиять на развитие футбола. И здесь не должно быть никаких подводных течений. Должно быть все открыто – отдельно спортивная составляющая, отдельно прозрачная система управления, финансирования клубом, так как это есть в Европе. Эту систему мы пытаемся внедрить.

- Каковы основные задачи стоят перед руководством клуба, а также тренерским штабом?
- На сегодняшний день – задача «номер один» для руководства клуба – включить в правление ряд крупных предприятий, бизнесменов. Тех, кто тоже будет обеспечивать стабильность финансирования клуба. А что касается спортивной составляющей – задача «номер один» для тренерского состава на сегодняшний день – укомплектовать состав, наладить тренировочный процесс, чтобы достигнуть цели – выход в первую лигу. Еще не известен формат турнира. Ориентировочно, это будут две группы, разделенные по территориальному принципу. Первые две команды в каждой из групп выходят в первую лигу. То есть, задача такова – если чемпионат будет проводиться в том же формате, какой он был, то нужно попасть на призовые места, гарантирующие выход в первую лигу, если же чемпионат будет проводиться в виде двух групп – задача – занять первое место.


- Если команда выполнит задачу и выйдет в первую лигу, остро встанет вопрос о наличии стадиона с настоящим травяным газоном.
- По этому поводу задают много вопросов. Но когда мы уже выйдем в первую лигу, тогда и встанет вопрос о стадионе и всего остального. Тогда будет предмет разговора.

- Будет ли существовать фарм-клуб, (молодежная, вторая команда)?
- Будет! Причем в этой команде будут играть не только те ребята, которые еще не попали в основную команду, но и молодежь 16, 17, 18 лет из школы «Блохина – Беланова». Сейчас идет поиск тренера, который наберет эту команду. Пока еще неизвестно, как она будет называться. Для нас главное – обеспечить финансирование этой команды и тренировочный процесс, чтобы мы могли организовать ту иерархию, о которой шла речь. Правда, я не знаю, насколько готова работать школа в этом направлении, поскольку мы сталкивались с такими моментами, как, например, нас интересовали игроки, а они говорят – нет-нет, эти уже в «ту» команду идут, а эти в «эту», а этот в «тот» клуб. Ну, и, спрашивается, где сотрудничество? И платят им там такие же деньги. Почему именно туда? Видимо, имеют какие-то обязательства. Над этим вопросом нужно еще как следует поработать – например, определить систему стипендий, чтобы люди были мотивированы. Ну и мы должны привлекать талантливых пацанов поближе к команде – подключать к тренировочному процессу, например. Эту систему мы будем отшлифовывать.
Хотя повторюсь, главная наша задача – создание боеспособной команды, которая выйдет в первую лигу, а все остальные вопросы второстепенны.

- Что изменится в информационной политике клуба и работе с болельщиками, поскольку ранее люди даже не знали о предстоящих играх?
- Сейчас я встречаюсь с различными медиа структурами, и мы договариваемся сотрудничать на определенных условиях. Мы ведем переговоры с медиа-домом «РИА» - это одна из самых мощных медиа структур. У них около восьми радиостанций, газета, сайт. И мы думаем, что они станут генеральными медиа-партнерами клуба. Кроме этого мы планируем активно подключать все газеты, сайты, соц. Сети, чтобы за неделю-две мы могли обеспечить болельщиков информацией о предстоящих матчах. Три тысячи болельщиков не так просто собрать, учитывая то, что достаточно длительный период времени не было футбола.
Мы планируем провести работу на предприятиях, высших учебных заведениях по распространению билетов.
Мы проанализировали работу с общественностью клубов первой и второй лиги. На сегодняшний день одним из лучших клубов в этом плане является «Верес» Ровно. Мы много возьмем у них – система лояльности, карточка клуба, у них в торговых центрах находятся точки по продаже атрибутики, билетов, правда, билеты у них по сорок гривен. Не могу понять, почему так дорого… Там же можно стать членом клуба, написав заявление о входе в общественную организацию, заплатив какой-то взнос (800 гривен или что-то вроде этого) и после этого человеку выдается карточка клуба с номером. С этой картой человек получает возможность «бесплатно» попадать на все домашние матчи, а также с этой карточкой действует система скидок в сети партнеров клуба. Рестораны, магазины, торговые центры и так далее. Также в Ровно во время матча-открытия устраивают шоу, проводят акции «12 игрок», разнообразные флеш-мобы.Также во время матчей возле стадиона устанавливают палатки с атрибутикой – шарфами, плакатами и тому подобное в едином фирменном стиле. Все самые лучшие наработки мы хотели бы реализовать в Виннице.

- Этот проект будет реализован уже в этом сезоне?
- Мы его будем начинать, однозначно. Правда, я не могу ответить точно, насколько быстро мы это все запустим.

- Какова будет стоимость билетов на матчи?
- Сейчас этот вопрос обсуждается. У нас пока что нет четких договоренностей со спортивным комплексом. Но мы хотели бы, чтобы это была минимально возможная цена. 20 – 30 гривен. Я думаю, что 30 грн. это максимум. Я предлагаю 20. Это вполне нормальная сумма, подъёмная для людей и та, которая сможет хотя бы частично обеспечить затраты на проведение матчей, а также отдавать часть средств спортивному комплексу, так как мы понимаем, что он работает по принципу самоокупаемости. Это правильный подход, поскольку этот проект должен быть интересен всем.

- Когда станет известен календарь проведения соревнований?
- 17 июля состоится заседание исполкома федерации футбола, на котором будет определен состав участников, календарь, формат проведения, 20 июля старт в Кубке Украины, 24 июля начало чемпионата во второй лиге и у нас практически даже нет времени, чтобы прорекламировать предстоящий матч.

- Можете ли назвать фамилии игроков, на которых остановился выбор тренеров?
- Коллинз, Полищук, Борячук, Сослюк и точно один из вратарей, находящихся на просмотре или, возможно, оба. Они приблизительно на одном уровне. Кучер, Яськов, Паньковецкий… То есть, предварительно около 15 человек винничан, 5 приезжих, плюс еще будет несколько человек.

- Известно ли что-либо по поводу следующей контрольной игры? Когда? С кем?
- Появилась проблема с договоренностью с «Буковиной». Они не хотят играть на искусственном поле. Мы предложили «Балканам», но они играют финал чемпионата аматоров с «Агробизнесом». С ними тоже ведутся переговоры. Но, в общем, это вопрос Ревы – с кем играть. Мы в это стараемся не вмешиваться.

- Есть информация, что будет заменено табло на стадионе, правда ли это?
- Дело в том, что на СК «Нива» табло в нерабочем состоянии и ремонту не подлежит, поскольку производство, которое его изготовило, находится на оккупированных территориях, а местные специалисты не берутся его отремонтировать. И мы выяснили, что у нас в Виннице есть фирма, занимающаяся производством подобной продукции и уже сегодня прошли переговоры. Цена вопроса – не много, не мало – порядка 80 тысяч гривен. А оно нужно в любом случае. Речь идет не о экране, на котором можно посмотреть повтор игры, а о электронном табло такого же типа, как и было. То есть, скромное, без особых наворотов – «Нива», «Гости», «Время», «Счет».

- Не могли бы вы поделиться информацией о финансовой составляющей клуба – спонсоры, зарплаты, призовые?
- Сегодня стоит задача обеспечить стабильное финансирование клуба. На сегодняшний день есть финансы, которые привлек Василий Васильевич Вовк, кроме этого, есть обещание финансировать наш проект крупных предприятий, в том числе «Облэнерго». С ними веред переговоры Роман Борисович Аксельрод. Кроме этого Сергей Филиппович Татусяк общался с известными винницкими бизнесменами по поводу поддержки клуба. Мы сами работаем с предприятиями, которые и сами могут финансировать клуб и это им не будет особо затратно. Об этом сейчас рано говорить, но скоро люди увидят, что это всерьез и надолго и подтянутся к нам.
По поводу зарплат – высокие. Призовые – высокие. Я пока не могу говорить о конкретных суммах, но это зарплаты уровня лидеров первой-второй лиг, чтобы обеспечить мотивацию спортсменов. Правда, большинство игроков – без опыта профессионального футбола, за исключением Коллинза и еще нескольких игроков, поэтому у руководства сейчас дискуссия по поводу дифференциации – целесообразно ли давать им такие деньги, ведь им не будет куда расти.

- В завершении, хочу сказать, что мы хотим максимально привлекать людей на стадион, поскольку, когда будет большое количество болельщиков на стадионе, когда в городе будет чувствоваться атмосфера большого футбола, тогда футбол будет жив! Хочется вернуть дух, атмосферу футбола. Нормальный, здоровый досуг, патриотизм, горячую поддержку своей команды. Вот Рева рассказывал, как в конце восьмидесятых, начале девяностых команда жила в отеле «Южный Буг» и был такой подъем футбола, что когда команда шла на стадион, болельщики создавали живой коридор для футболистов! Хочется этого…. У нас классный город и я надеюсь, что мы запустим этот процесс без обмана, алчности - чисто, прозрачно. Чтобы команда достигла поставленных задач, а люди вернулись на стадион и получали удовольствие от игры и результата команды!

Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 03.07.2016 11:29:19]

Винницкая "Нива" в рамках подготовки к сезону во второй лиге провела свой второй товарищеский матч. В этот раз соперницей нашей команды стала молодежная команда "Динамо" Киев. Справедливости ради, нужно сказать, что "Динамовская" молодежь лишь неделю назад вышла из отпусков, причем, часть игроков находится на просмотре, часть игроков только-только влились в коллектив из U-19, а часть игроков поехала на сборы с главной командой. Это Ориховский, Цыганков, Беседин (который сегодня сумел отличиться голом в воротах "Лудогорца" в контрольном матче главной команды), Лукьянчук, Андриевский, Очигава. То есть, то "Динамо", с которым довелось играть "Ниве" на сегодняшний день, представляет из себя разбалансированную, не сыгранную команду. Но и наша команда находится на этапе строительства. Может быть именно поэтому игра получилась яркой, интересной, с обилием острых моментов и голов.

Начало игры выдалось неудачным для нашей команды. Ошибка Коллинза стоила "Ниве" пропущенного гола (хотя, в целом, в игре Нгаха сыграл хорошо). К счастью, еще в первом тайме "Ниве" удалось не только отыграться, но и выйти вперед в счете. (Первый гол был забит со стандарта, а второй - в самом конце первого тайма - после ошибки вратаря хозяев.)

Сразу же после начала второго тайма винничане пропустили с пенальти и счет снова сравнялся - 2:2. В середине второго тайма Коллинз реабилитировался за ошибку в первом тайме, забив третий гол нашей команды, но не долго "Нива" вела в счете. Прошло лишь 45 секунд и молодые "динамовцы" снова отыгрались, установив окончательный счет матча 3:3! В оставшееся время "Динамо" провело более актино и было ближе к победе, чем "Нива", но счет так и не изменился.

В заключение можно сказать, что "Нива" играла неплохо и впечателение от игры положительное. Кроме забитых голов создала еще несколько хороших моментов, плюс судья в первом тайме не назначил 100% пенальти, когда недозволенным приемом завалили Браславского в штрафной хозяев.

Игорек, благодаря сообщению №127441 от пользователя rasp на "Гостевой" сайта niva.vn.ua


Показать:  << 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 >>

Як відомо, президент «Ниви» Василь Вовк склав з себе повноваження президента клубу. Як ви вважаєте, як завершиться ситуація?
Василь Вовк змінить своє рішення і повернеться до виконання обовязків президента клубу.
Команду «підхопить» сильний, грошовитий інвестор, який вкладе великі кошти в клуб.
Керівництво клубу зробить заяву про фінансову неспроможність продовжити чемпіонат. Команду буде знят
Своє «фінансове плече» підставить місцева влада, команда дограє чемпіонат місцевими гравцями в суттє
Інший варіант…
Не можу відповісти…
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com