Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 25.09.2016 23:46:14]

Жовті картки: Морговський 54 хв., Колесников 61 хв., Якубов 67 хв., Колінс 88 хв.

"Нива" Вінниця:
99. Кулініч Артем - 4. Когут Владислав, 8. Попов Дмитро, 16. Іоша Олександр, 23. Борячук Олександр, 31.Момотенко Дмитро (70 хв. 95. Коломієць Сергій), 24. Нгаха Колінс, 20.Загалевіч Дмитро, 7. Поліщук Володимир, 9. Браславський Ярослав (65 хв. 10. Яськов Максим), 17. Бобович Денис (56 хв. 11. Маляренко Ігор)
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 34. Ключик Євгеній, 2.Заторський Віталій, 19.Паньковецький Євгеній

"Поділля" Хмельницький:
12.Дворник Сергій - 6.Джурко Андрій, 27.Нестеренко Максим, 14.Макарченко Артем, 8.Ліповуз Андрій, 18.Костишин Віталій, 7.Морговський Ян, 10.Муляр Андрій, 21.Колесников Олексій, 20.Степаненко Валерій, 88.Якубов Олішер.
Запасні гравці:
23.Савчук Богдан, 19.Шпиця Роман, 16.Бабак Кирило-Ілля, 9.Чуловський Владислав, 2.Гресь Владислав, 15.Худік Роман, 17.Савера Олег.

Фотоозвіт про матч 11 туру "Нива" Вінниця - "Поділля" Хмельницький (33 фото, 5 мег.) знаходиться тут

Футбольні битви між географічними судсідами завжи мають принципове значення. Не виключенням стало протистояння «Ниви» і «Поділля». Команди мають схожу історію забуття і відродження. Навесні у одній групі вони разом крок за кроком долали етап аматорської ліги, на початку сезону сліпий жереб звів ці команди у попередньому етапі Кубку України і ось тепер важлива зустріч в рамках чемпіонату. Якщо порахувавти всі зустрічі команд в цьому році, включно з товариськими іграми, статистика буде на боці вінничан. 5 ігор - 4 перемоги, 1 нічия із загальною різницею голів 16:2 на користь вінничан. І якщо весною команди показували приблизно рівну гру, то після проведеної в міжсезоння селекції результати ігор і турнірна таблиця довели, що «Нива» виглядає знчно краще. «Поділля» лише нещодавно, рятуючи турнірну ситуацію, підсилилось одразу п ятьма гравцями. І в останніх іграх подоляни виглядали досить пристойно. Тому, вінничани з великою відповідальністю поставились до гри. Разом з вже звичною самовіддачею з явилась дисциплінованість у лініях, планомірний тиск і кожен раз, коли «Нива» «намагалась» грати у безглуздий навал і безадресні передачі у боротьбу, Юрій Солов єнко голосно нагадував команді «Контроль!!»... і «Нива» слухняно притримувала, розігрувала м яч, не соромлячись повертати його Кулінічу, таким чином вимотуючи сили суперника, витягуючи його на свою половину поля і проводячи стрімкі атаки. Це виглядало продуманою тактикою, яку команда планомірно реалізовувала. Мабуть, вперше в сезоні ми побачили справжню гру!Команда росте! Це видно неозброєним оком. Вчитись необхідно не лише програючі сильним командам, а й обігруючи слабших за себе і саме цим доводити, що ми сильніші. Грати першим номером теж треба вміти і, мабуть, скоро настане той час, коли «Нива» буде грати першим номером і з значно сильнішими клубами.

Тренерський штаб «Ниви» порівняно з минулим матчем зробив декілька перестановок. Попов змістився на позицію опорника, центр поля закрили Загалевич і Колінз, а в атаці вийшли Браславський і Бобович, які в минулій грі виходили на заміну. Ось і усі зміни. Віталій Балицький теж зробив три заміни. На лавку запасних сіли Шпиця і Гресь, замість яких вийшли Віталій Костишин, який є братом того самого відомого Костишина і Олексій Колесников. Окремо слід відзначити воротаря гостей Дворника, який вийшов у стартовому складі і проявив себе з найкращої сторони, багато разів рятуючи «Поділля» від голу.

«Нива» розпочала гру дуже потужно, провівши відразу дві небезпечні атаки. На першій хвилині вінничани включили пресинг поблизу воріт «Поділля» і Поліщук ледь не перехопив м яч на лінії карного майданчика. Дуже небезпечно! А за хвилину Браславський від лицьової лінії зліва від воріт відкинув м яч на Загалевича, який з метрів восьми сильним ударом намагався влучити у ворота, але якимось дивом воротар зреагував на цей постріл і перевів м яч на кутовий. На четвертій хвилині Браславський зліва увійшов у штрафну, прокинувши м яч повз захисників і зблизившись з воротами пробив у нижній кут. Лише відчайдушний кидок Дворника врятував гостей від голу. До честі «Поділля», гості змогли витримати стартовий штурм і провести декілька надзвичайно небезпечних атак. Щоправда, в першому випадку, на 17 хвилині наші привезли самі собі. Попов, граючи останнього захисника прямо на лінії штрафної площадки загрався з м ячем, його обікрав Колесников, опинившись один на один з воротарем і пробив по воротах «Ниви» Пощастило, що м яч пролетів у декількох сантиметрах від лівої штанги. За хвилину Макарченко зліва обіграв двох захисників «Ниви» і пройшов до кута воротарської, практично один на один з Кулінічем. Здавалось, що бути голу, але Артем Кулініч проявив дива реакції, ногою відбивши м яч у поле. На цьому атака не завершилась. «Поділля» пробивало ще раз, але захисники заблокували удар. «Нива» відповіла ударом Браславського з метрів 22. Сильно і влучно в лівий нижній кут. Знову на висоті воротар. На 26 – 27 хвилинах наші знову небезпечно атакують. Спочатку Бобович, а потім, після подачі кутового, Браславський завдавав шикарного удару головою в лівий кут під саму штангу. І знову воротар врятував від голу! Ярослав хапається за голову – не щастиить... 35 хвилина – знову кутовий. На цей раз виграє повітря Колінз, переправляє м яч до лівої стійки, де Попов в акробатичному стрибку намагався п ятою замкнути цю передачу, але не вийшло. На заваді став воротар. І ось нарешті гол! Попов в центрі віддав пас наліво на Борячука, який навісив на дальню стійку на Бобовича, який влучно пробив у ближній кут. 1:0!

Після голу вся команда прибігла до центральної трибуни, аплодуючи Володимиру Реві, таким чином привітавши консультанта вінницької «Ниви» з днем нарождення. А ще через дві хвилини рахунок збільшився. Браславський получив м яч зліва від воріт, обіграв двох опонентів і, вийшовши на оперативний простір, пробив сильно і влучно в дальній кут. Здавалось, що Ярослав вклав в цей удар всю злість за всі нереалізовані моменти цього матчу. 2:0! І цей гол – справедливий результат наполегливій активності форварда. Після цього гра дещо заспокоїлась. «Нива» спокійно довела гру до перерви.

По перерві малюнок гри не змінився. «Нива» тиснула, тримала м яч і чекала можливости боляче вжалити. І це сталось на 55 хвилині, коли пілся подачі кутового Загалевич подав на дальню штангу, Колінс скинув круглого під удар Браславському на лінію штрафної площадки , але той не став бити, переадресувавши мяч вперед на хід Іоші, який у боротьбі з захисником прийняв м яч і влучно пробив в лівий кут. М яч, торкнувшись штанги, влетів у ворота. 3:0!!! На 57 хвилині класно вистрелив Борячук, ледве не поціливши у ліву дев ятку. А на 59 хвилині стався четвертий гол. Маляренко прийняв м яч поблизу лінії штрафної площадки, загострив пасом на Колінса, який вийшов 1 на 1 і тонко переграв Дворника, який вискочив назустіч, пробивши під праву штангу. 4:0!!!! Слід зазначити, що після замін Бобовича і Браславського атакуючі дії вінничан дещо втратили у гостроті, але все одно, моменти з являлись один за одним. Так, наприклад, 67 хвилина. Яськов, який в цьому матчі дебютував на професіїному рівні, продемонстрував свої найкращі швидкисні якості, наздогнавши м яч на правій половині поля, вигравши боротьбу классно подав уздовж воріт. На жаль, Колінс не встиг вчасно підключитись до атаки і намагався пробити вже з гострого кута і цей удар було заблоковано. Далі особливої небезпеки і стовідсоткових моментів не було. Але слід відзначити комбінаційну гру «Ниви». 69 хвилина. Поліщук обігрався з Маляренко і той скинув під удар Борячуку, але удар не вийшов і м яч просвистів вище воріт. Через шість хвилин ті самі герої – Маляренко на Борячука і тепер удар вже значно кращий – м яч пролітає поряд з лівою штангою. За весь цей час «Поділля» нічого не створило, можна лише відзначити удар Колесникова з-за меж штрафної площадки поряд з лівою штангою. Але завершальний акорд був за «Нивою». Поліщук, увійшовши в штрафну, взяв гру на себе і пробив поряд з правою дев яткою, хоча у нього був варіант покраще – віддати м яч вліво в центр під удар Маляренко, який знаходився у кращій позиції. Але, мабуть, це вже ролі не зіграло. Фінальний свисток лише підкреслив тотальну перевагу вінничан у цьому матчі.

«Ниву» ще довго не відпускали вболівальники, беручи автографи і фотографуючись з героями поєдинку і бажаючи успіху у наступній надважкій виїзній грі з «Рухом». А от у стані «Поділля» панував зовсім інший настрій. Багаточисельна «торсида», яка приїхала підтримати своїх улюбленців з Хмельницького, зажадала серьозної розмови з командою. І весь склад «Поділля», підійшовши до фанатів, хвилин 10 вели серьозну розмову.... Чи допоможе? Але, у будь якому разі, побажаємо успіхів сусідам з Хмельницього. Годі пасти задніх! Перемагайте!
Игорек
niva.vn.ua

Послематчевое интервью:

Юрий Соловьенко (старший тренер винницкой «Нивы»):
- Как вы оцениваете игру в сравнении с предыдущей игрой с этой командой на Кубок?
- Должен сказать, respect команде соперника. Тренерский штаб просматривал последние игры соперника и всем командам приходилось тяжело в играх с «Подольем». И нужно сделать акцент на том, что их соперниками были команды, которые находятся вверху турнирной таблицы. И мы удовлетворены, что достучались до наших игроков и не было ни малейшей недооценки соперника, не смотрели на турнирную таблицу, а вышли и играли с серьезным, опасным соперником, как мы их и настраивали. Кроме этого, у нашего товарища, хорошего друга и наставника консультанта винницкой «Нивы» Владимира Ревы сегодня день рождения. И мы все вместе хотели преподнести ему подарок. И, если вы заметили, в последних играх не было претензий по самоотдаче, была проблема по содержанию игры. Сегодня, слава Богу, была сумасшедшая самоотдача плюс, я надеюсь, зрители видели и содержание игры. То, что было четыре гола, так могло быть как угодно – 1:0, 2:0… Но главное, что футбол был хороший и нам повезло забить четыре мяча очень непростой команде, которую мы уважали и серьезно готовились.

- Мы с коллегами дискутировали, обсуждали, кого можно назвать лучшим игроком матча…
- Меня интересует ваше мнение…
(Журналисты называют несколько фамилий, в том числе фамилию Борячука)
- Вот видите, вы разделились во мнениях, у меня так же… Это все равно, что задать вопрос отцу – «Кого из двух-трех детей любишь больше всего?». Это решайте вы, ребята. Для меня они все дети… Кстати, я хочу поздравить нашего молодого парнишку Максима Яськова, который дебютировал в профессиональном футболе и хорошо дебютировал – посмотрите – без потерь сыграл. Молодец… Просто молодец!
- И все-таки по поводу Борячука, можно несколько хороших слов о его игре…
- Хороших про Борячука? Напишите дословно: Если я буду хорошо говорить о Борячуке, я его завтра потеряю. Поэтому, Борячук, я тебя уважаю, как человека, (а это прекрасный человек, боец), но хорошо я о нем не буду говорить!)
(реплика от одного из журналистов) - А он о вас вчера хорошо высказывался))
- Борячук, спасибо, что ты обо мне хорошо отзывался) Когда он это прочитает, он будет смеяться, но я могу повториться – уважаю его, ценю, как футболиста, но хорошо о нем говорить не буду. И хоть он станет автором пяти голевых передач, но у нас есть отношения тренер-игрок, есть человеческие отношения поэтому, ограничусь – Борячук-молодец! Я хочу сказать, что сегодня у нас в первый раз получилась игра, помимо самоотдачи. О самоотдаче мы уже понемногу забываем – мы с ребятами говорили – «Ребята, без самоотдачи вы просто не приходите на стадион». Они знают, что сюда пришли зрители, родные и без самоотдачи вы здесь не нужны. Раз игра с самоотдачей, два, три, это хорошо, и результат есть. Если не ошибаюсь, у нас в трех матчах семь очков – это уже что-то! Но нужно идти дальше! Самоотдача самоотдачей, но нужно и в футбол играть! И сегодня мы играли в футбол. В какой-то мере и соперник дал играть в футбол. Есть понятие в футболе – «Есть игра, будет и результат». В нашем случае мы не можем так. В нашей ситуации первое – результат, потом игра. Сегодня сложилось. И результат, и игра. Которая должна была понравиться зрителю.

- Что вы можете сказать о восстановлении после травмы Максима Малахова?
- Слава Богу, Максим уже работает в общей группе. Он под контролем персонала и медицинского персонала. Он такой же футболист, как и все и работает в общей группе. Когда он вольется в основной состав, покажет время. Мы уже сидим на желтых карточках, на травмах. Сейчас пойдет очень серьезная ротация и каждый человек у нас на счету.

- Нгаха Колінс, гравець вже не у молодому віці, можливо, сьогодні, коли рахунок став великим, потрібно було дати йому відпочити?
- Я с вами абсолютно согласен, что это нужно было сделать. К сожалению, у нас во второй лиге три замены. У нас сегодня две замены из-за микротравм. Мы поменяли центрального защитника не из-за того, что он плохо играл, а из-за микротравмы по рекомендации докторов. Поэтому, не поменяли Колинза. Вы правильно задали вопрос, но видите, приходится исходить из того, что есть.
- Как будуте настраивать команду на игру с «Рухом»?
- Мы уважаем и «Рух» и «Подолье». Мы, тренерский штаб, учим игроков никого не бояться. Нет команды, которую нельзя было бы обыграть. При всем уважении, мы не думаем, что «Рух» сильнее, чем «Николаев». Как мы выберем тактику, это уже наше внутреннее, мы об этом говорить не будем. Как она реализуется –посмотрим через неделю.

- Попов в цьому матчі грав на позиції опорного півзахисника?
- Так, він грав на цій позиції. Мы ищем слабые места и решение этих проблем. С игры с «Николаевом» мы стараемся выжать максимум полезного. Сегодня мы попробовали так. Возможно, мы так будем двигаться и дальше.

- Сегодня вы постоянно во время игры требовали от футболистов контроль мяча. Для того, чтобы они придерживались выбранной тактики на игру и не сбивались на навал?
- Да, совершенно верно, для того, чтобы футболисты придерживались тактики. Понятно, что есть команды, в том числе и «Рух», которые не отдадут нам контроль мяча. Они сами контролируют игру. «Рух» нам не даст контролировать мяч, как сегодня. Нам не давал и «Николаев», нам не давал «Кремень». Поскольку они сами привыкли к этому. Но мы тоже должны уметь это делать. В любой игре у нас были моменты, когда мяч можно было взять под контроль, но наши футболисты играли проще. Но тренерский штаб требует чуть иного… Сегодня мы хотели, чтобы они почувствовали, как это происходит и это получилось. И они могут это делать! В тренировочном процессе мы даем сложные упражнения, направленные на это. И у футболистов это получается лучше и лучше. Мы это видим и верим. Но нужно, чтобы и футболисты поверили в свои силы.

- Ваше отношение к игре «первым номером» и «вторым номером». Сегодня играли первым номером и 4:0, с «Николаевом» на контратаках и проиграли 0:2… - Тактика и стратегия на игру выстраивается не только исходя из того, что мы хотим. Каждая команда изучается нами целую неделю. И поверьте, играя против «Кремня» и «Николаева» первым номером… ну… скорее всего, счет был бы чуть-чуть другой за счет исполнителей. Я люблю своих футболистов, я их защищаю, но они сами понимают – давайте против Шахтера выйдем играть первым номером… 0:6, 0:7. А давайте закроемся и сыграем вторым номером – тогда может быть 0:0 или 0:2. Но есть шанс сыграть 0:0. Тренерский штаб не имеет права эмоционально строить игру. У вас эмблема на груди, которую мы целуем. Для меня это святое! И мы должны держать марку! 0:6 – мы это не позволим…

Виталий Балицкий (главный тренер хмельницкого «Подолья»):
- Віталій, для вас вінницька «Нива» найбільш знайомий суперник, в цьому році ви багато разів перетинались з вінничанами, але знову не вдалося досягти позитивного результату… чому?
- Все закономірно! Чудес не буває. Знову розповідати те, що команді пів року сенсу немає – зіграли вже 11 турів. Помилки, як були, так і залишились. Складно нам вдається вихід з оборони в атаку. І, здається, центральних захисників змінили, а помилки залишились ті самі. Непогано зіграв воротар – могло і більше голів залетіти. Тут все закономірно. Команда фізично сильніша, майстерності набагато більше. Нам є куди рухатись. Знову ж таки, чи варто знову казати, що ми дві неділі нормально не тренувалися – то полів не було, то не пускали. Ці відмазки вже набридли. Я бачу потенціал команди, але не все одразу робиться. Команді пів року, вони фізично не можуть дати бій таким командам, як Винники, Вінниця, Балкани. Всі команди хороші – потужні, міцні, фізично готові, технічна майстерність набагато краща! У нас ці футболісти в тому році грали в ДЮФЛ. Ми себе спробували у аматорських змаганнях, так там теж дуже серйозні суперники. Оржів, Волока, Вінниця була з нами в групі. На сьогоднішній день, ми граємо молодими футболістами. Наскільки вистачить сил, бажання, довіри у президента клубу. Тоді вже будемо дивитись. Я все прекрасно розумію. Це не ті роки, які були раніше. Тобі дали шанс – ти його використовуєш. Якщо ні – на твоє місце є інші. Я в свій час грав у Вінниці під керівництвом Бессонова. У нас теж була молода команда, але були і досвідчені футболісти. І цього сплаву молодості і досвіду нам не вистачає на сьогоднішній день. Брати дорогих футболістів у нас немає коштів, а якщо навіть взяти, то який сенс, якщо йому дадуть більшу зарплатню і він піде в іншу команду. У нас самий старший 92 року і два хлопці місцевих – по тридцять років. Інші – 95-96-97-98-99 років народження. Хлопці молодці, не вистачає психологічної витримки. Ми пропускаємо на перших хвилинах, або на останніх. Концентрацію втрачаємо і пропускаємо. Ну і повторюсь – не та майстерність, швидкість. Кожну гру ми змінюємо у складі декілька позицій, тобто, стабільного складу у нас немає. Ми дивимось, аналізуємо гру суперника. Якщо команда швидкісна, то намагаємось включати в основу крайніх півзахисників, у яких краща швидкість. А так, по грі, Видно, що «Нива» сильніша. Хлопці доросліші, гра поставлена, видно, що вони на цьому стадіоні тренуються. Все швидко намагаються робити. Відчувається рука тренера, з яким мені колись пощастило працювати. Хочу привітати його з днем народження, побажати міцного здоров я, успіхів у карєрі і побільше уваги місцевої влади і хороших спонсорів. На сьогодні, якось так…


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 21.09.2016 21:08:13]

Жовті картки: Борячук 19 хв., Поліщук 37 хв., Колінс 38, Пінчук 48 хв.

"Нива" Вінниця:
99. Кулініч Артем - 4. Когут Владислав, 8. Попов Дмитро, 16. Іоша Олександр, 23. Борячук Олександр, 31.Момотенко Дмитро, 24. Нгаха Колінс, 95. Коломієць Сергій (70 хв. 20.Загалевіч Дмитро), 7. Поліщук Володимир (56 хв. 9. Браславський Ярослав), 11. Маляренко Ігор, 12. Костенко Михайло (46 хв. 17. Бобович Денис)
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 34. Ключик Євгеній, 2.Заторський Віталій, 19.Паньковецький Євгеній

"Миколаїв" Миколаїв:
51. Чумак Роман, 78. Рогозинський Валерій, 77. Сафонов Олександр, 70. Назаренко Дмитро, 69. Сартіна Дмитро, 29. Павлов Віталій, 23. Ковальов Андрій, 21. Лакуста Олександр (87 хв. 10. Саркісян Ваге), 17. Кошелюк Дмитро (60 хв. 7. Берко Віктор), 13. Батюшин Юрій (84 хв. 18. Момот Віталій), 2. Пінчук Олексій
Запасні гравці:
16. Майборода Олексій, 3. Дударенко Олександр, 5. Бессалов Артем, 15. Шоврін Вадим

Як то кажуть, «Вище голови не стрибнули». Хоча, безперечно, команда з усіх сил намагалась виконоти тренерські задуми і досягти позитивного результату. Уважний вболиівальник міг прочитати тренерські плани на гру, переглянувши стартовий склад «Ниви», який у порівнянні з минулою грою зазнав певних змін. По-перше, відразу кидався у вічі вихід на поле Іоші, який мав ще більше сцементувати оборону господарів, попутно підстраховуючи підключення крайків – Борячука і Когута до розвитку контратак і підключаючись до стандартів біля воріт суперника. По-друге, дещо здивував вихід на поле одразу трьох нападників. Але, вочевидь, тренери вінничан прогнозували, що їх підопічним доведеться грати другим номером і тому вихід трьох номінальних форвардів лише на перший погляд міг здатись авантюрою, адже двоє з них грали досить глибоко, шукаючи можливості і вільні зони для швидких контратак. Саме швидкістю і був обумовлений вибір виконавців під це завдання – Поліщук, Маляренко і Костенко. На жаль, не вийшло.

Руслан Забранський трішки лукавив, у післяматчовій прес-конференції заявивши, що «Миколаїв» грав другим складом. У порівнянні з попереднім матчем, на полі відбулись всього три заміни. Самою серйозною втратою можна назвати відсутність Буличева, який навіть не потрапив у заявку, на поле також не вийшов Муховников, але його не можна вважати «недоторканим». Ну і Момот вийшов лише на заміну. Ось і весь тобі «другий склад».

«Миколаїв» розпочав гру досить активно і вже в перші хвилини створив два небезпечних моменти. Спочатку Лакуста, знаходячись прямо перед воротами «Ниви», ледве не дотягнувся до м яча після прострілу з лівого флангу, а за хвилину Батюшин отримав передачу з того самого лівого флангу і пробив по воротам з близької відстані, але удар не вийшов і Кулініч ліквідував загрозу. «Нива» відповіла на сьомій хвилині чудовою двоходівкою. Колінз з центральної зони віддав діагональний пас на правий фланг в штрафну, куди вривався Поліщук. Нападник вирішив пробити з льоту, але удар вийшов не дуже сильним і воротар без складнощів впорався з моментом. Гості грали першим номером, наш захист працював на повну потужність, але до надзвичайної небезпеки біля наших воріт не доходило. «Нива», здебільшого, грала на відбій, зловживаючи пасами у боротьбу і виносом м яча у тих ситуаціях, до можна було його трішки притримати. Але на 21 хвилині вінничанам вдалась дуже хороша атака по правому флангу. Маляренко обігрався з Когутом, с правого флангу увійшов у штрафну площадку, напрошувався поперечний пас на Поліщука, який міг наносити завершального удару, але Ігор трішки затримався з прийняттям рішення, пробив по воротах, але удар було заблоковано і момент закінчився нічим. Як відомо, найкращій арбітр той, якого "не видно", а в цій грі арбітра "було багато" - суперечливі рішення викликали обурення на трибунах, а непослідовні жовті картки і постійні свистки нервували вінничан. Незважаючи на це «Нива» планомірно відбивалась від тиску «Миколаєва» і намагалась проводити стрімкі випади у відповідь і шукати свій шанс у стандартах. Один з них на 36 хвилині з правого флангу подав Поліщук, захисники вибили м яч, але на Маляренка, який увійшов в штрафну і пробив у дальній від воротаря кут. На жаль, м яч пролетів у лічених сантиметрах від лівої штанги. Дуже небезпечний момент додав активності гостям і вони під кінець тайму затисли «Ниву» на своїй половині, створивши два небезпечних моменти - на 42 хвилині небезпечно пробивав Ковальов з-за меж штрафного майданчика, а на 45 хвилині Лакуста намагався вразити ворота ударом через себе, але не сильно і Кулініч легко спіймав м яч. Але крапку у таймі поставила «Нива». Маляренко з метрів 18 відправив м яч вище воріт.

По перерві відбулась перша заміна. Костенка, який у першому таймі «загубився на полі», замінив Бобович. Але це не підсилило гру у нападі. Натомість, «Миколаїв» додав у активності. На 50 хвилині Рогозинського вивели на кут воротарського майданчика, але відчайдушний кидок Кулініча під удар врятував епізод. На 54 хвилині небезпечно пробивав Батюшин з метрів 22, але знову на шляху м яча опинився Кулініч. На 56 хвилині Браславський змінив на полі Поліщука, який виконав багато чорнової роботи, але не мав можливості відзначитись. На 67 хвилині Браславський справа чудово скинув під удар Бобовичу. Той наносив сильний удар з метрів 25, але м яч пролетів трішки вище воріт. Далі стало видно, що «Нива» підсіла. Важко грати другим номером без м яча, постійно рухаючись у відборі, боротьбі. Швидкості впали, захисники почали не встигати за свіжішими, технічними гостями, атаки вінничан захлинались вже в центрі поля, а ті передачі, які досягали центрфорварда, не несли небезпеки для воріт «Миколаєва», адже поряд з Браславським завжди було декілька опонентів і майже не було підтримки з боку партнерів по команді. Зазвичай, ці проходи закінчувались дальніми ударами, або втратою м яча у боротьбі. Саме тоді, коли здалось, що гра логічно перейде у овертайм, гості забили. Відзначився Берко, який нещодавно вийшов на заміну і саме в цей день відзначав свій день народження. Прийнявши м яч після відскоку у штрафній площадці, Берко з метрів 14 влучно пробив у кут воріт «Ниви». 0:1. До честі «Ниви», команда не опустила руки і видала класну десятихвилинку, яка навела паніку на захист гостей. В ці хвилину було подано ряд кутових, пройшло декілька хороших атак, які завершились небезпечними ударами. Так, на 83 хвилині міг відзначитись Іоша, удар якого під самісіньку поперечку міг зрівняти рахунок, якби не відчайдушний кидок воротаря гостей. Ще один небезпечний удар-подачу зробив Когут з правого флангу. М яч по високій дузі опускався в дальню дев ятку, але і тут Чумак виручив свою команду. На жаль, забила не «Нива». На другій доданій хвилині Саркісян скористувався пасом з правого флангу від Момота і влучним ударом довів рахунок до 0:2.

Підсумовуючи гру, необхідно сказати, що на фоні першолігівського середнячка «Нива» виглядала достойно. І хоча якість гри майже не змінилась, у команди з явилась тактична організованість, було створено декілька хороших атак і гольових моментів, але... трішки не вистачило. Удачі, досвіду, майстерності... Мабуть, саме такі ігри і дозволяють набути усе це.

Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 20.09.2016 02:41:06]

Жовті картки: Ключик 29 хв., Загалевич 55 хв., Кателін 69 хв., Комягін 87 хв., Поліщук 90+1 хв., Когут 90+3 хв.

«Мир» Горностаївка:
41. Гурін Роман – 3. Рафальський Ярослав, 17. Чмеленко Павло, 5. Лаптєв Михайло, 20. Притиковський Денис, 9. Томенко Олександр, 18. Бондаренко Денис (44 хв. 10. Комягін Юрій), 19. Шмат Андрій, 7. Кривич Михайло (67 хв. 14. Кателін Євген), 15. Савченко Владислав, 23. Яременко Антон.
Запасні гравці: 21. Семенко Сергій, 23. Яременко Антон, 21.Семенко Сергій, 2. Музиченко Антон, 6. Цурупін Артем, 11. Насімі Захар, 4. Тищенко Дмитро.

"Нива" Вінниця:
99. Кулініч Артем - 4. Когут Владислав, 31.Момотенко Дмитро, 8. Попов Дмитро, 23. Борячук Олександр, 34. Ключик Євгеній (56 хв. 46.Паньковецький Євгеній), 20.Загалевіч Дмитро, 24. Нгаха Колінс, 7. 9. Браславський Ярослав (89 хв. 12. Костенко Михайло), 17. Бобович Денис (59 хв. 7. Поліщук Володимир), 11. Маляренко Ігор
Запасні гравці: 1. Бабійчук Максим, 16. Іоша Олександр

Пропонуємо вашій увазі звіт про матч від Олександра КРУПІЦИ, Sport Arena:

В первом тайме игра проходила в равной борьбе. Немножко больше владели мячом хозяева. Но голевых моментов командам почти не удалось создать. Только на десятой минуте Колинс Нгаха метров с двадцати пяти попал в крестовину ворот Мира. А на 23 минуте хозяева организовали атаку. Бондаренко прошёл по левому флангу, по ходу обыграв пару игроков Нивы-В, и выложил мяч точно на Яременко, который находился без опеки в районе одиннадцатиметровой отметки. Но у форварда хозяев удар не получился. Он ковырнул мяч, ставший лёгкой добычей вратаря винничан.

После отдыха преимущество хозяев было подавляющим. Самый реальный момент у мирян был на 75 минуте, когда Савченко увидел в штрафной Кривича и отдал ему точный пас. Тот пустил мяч вдоль линии вратарской площадки. И Шмат метров с двух пробил головой, но не попал в рамку ворот. На 76 минуте сфолили против Шмата. Мяч, пущенный со штрафного Комягиным метров с тридцати, летел в нижний левый от вратаря угол. И голкипер винничан Кулинич сумел в красивом броске отвести угрозу. Но в большинстве времени горностаевцы сбивались на навесы, которые большой пользы не приносили, становясь добычей голкипера, или же защитники выбивали его со своей штрафной площадки.

В итоге Мир, имея полное территориальное и игровое преимущество, упустил из рук два очка, довольствуясь ничьей. Для гостей очко просто упало с неба. Хотя под конец игры Полищук мог выскочить один на один с вратарём Мира, но защитники вовремя ликвидировали угрозу, выбив у него мяч. Что ж, это игра. Фортуна не всегда поворачивается лицом к футболистам. Так Мир в матче с Жемчужиной, при подавляющем преимуществе гостей, спас очко, а в этой игре потерял два. Встреча соседей по турнирной таблице завершилась безголевой ничьей.

Послематчевый комментарий главного тренера МираВиктора Богатыря:
— Мы создали уйму моментов, но в который раз футболистов подвела реализация. Было много фланговых передач. Были и удары издали. Могли стать героями встречи и Савченко, и Шмат, и Комягин, и Яременко. Вся атакующая линия могла отличиться. Но – увы. Теперь нас ждёт трудный матч в кубке с Вересом. И ещё через три дня мы едем в рамках чемпионата на встречу с одним из лидеров Ингульцом-2. Будем готовиться.

https://sportarena.com/2016/09/18/mir-i-niva-sygrali-vnichyu/


[Добавил Игорек в 14.09.2016 03:17:04]

Жовті картки: Момотенко 26 хв., Коломієць 55 хв., Дяченко 62 хв., Паньковецький 66 хв., Борячук 90+4 хв.

"Нива" Вінниця:
99. Кулініч Артем - 4. Когут Владислав, 31.Момотенко Дмитро, 8. Попов Дмитро, 23. Борячук Олександр, 34. Ключик Євгеній (19.Паньковецький Євгеній, 56 хв.), 95. Коломієць Сергій (20.Загалевіч Дмитро, 70 хв.), 24. Нгаха Колінс, 7. Поліщук Володимир, 9. Браславський Ярослав, 17. Бобович Денис (11. Маляренко Ігор 60 хв.)
Запасні гравці: 1. Бабійчук Максим, 2.Заторський Віталій, 12. Костенко Михайло, 16. Іоша Олександр, 20. Загалевич Дмитро.

"Кристал" Херсон:
12. Касперович Денис - 2. Дяченко Семен, 14. Бічевой Костянтин, 3.Адаменко Роман, 23. Остапенко Дмитро, 7. Цой Сергій, 33. Ковальчук Тарас, 10. Брижчук Тимофій, 9. Білоусов Євген, 44. Шевцов Ілля, 21. Фальковський Євген.
Запасні гравці: 22. Чакляров Костянтин, 11. Гливий Іван, 5. Михайленко Віталій, 8. Мартян Віктор, 17. Барладим Андрій, 4. Малик Євген.

Фотоозвіт про матчі 7 і 9 турів "Нива" Вінниця - "Кремінь" Кременчук і "Нива" вінниця - "Кристал" Херсон (33 фото, 5 мег.) знаходиться тут

Як відомо, переможців не судять. І ми не будемо. Але маємо право на деякі висновки. Саме головне те, що гри, як не було, так і немає досі. Тобто, яскраві епізоди трапляються, але дуже зрідка і свідчать про те, що наші, в принципі, можуть, але чомусь не використовують свій потенціал. Немає легкості, куражу, малюнку гри. Так, до самовіддачі претензій немає, але вона проявляється у боротьбі. Але боротьба – це лише компонент гри у футбол і вболівальник, окрім цього, бажає бачити пас, комбінаційну гру, стіночки, забігання, пропозицію себе у вільних зонах, нестандартні розіграші стандартів, більш активну роботу вінгерів, і, в решті решт, швидкість… Так, три залікових бали у турнірну таблицю вибороли, вимучили, але давайте будемо чесними – «Кристал» заслуговував на більше. І це при тому, що суперник давав грати. Не було «тролейбусу» в штрафній суперника, не було нахабної агресії, яка б заважала розгорнути свої атаки, але.. чомусь «Нива» не використовувала можливості для організації гри, зловживаючи вертикальними передачами у боротьбу в надії на те, що хтось з нападників зачепиться за м яч. У підсумку, перший тайм був дуже нудний, майже без моментів і небагаточисленні вболівальники відверто нудьгували на трибунах. Активність позначалася лише з сектору ультрас і новоствореного «сімейного» сектору, який відзначив своє народження біло-зеленими кульками. Другий тайм видався дещо яскравішим, але лише після того, як «Ниві» вдалося відкрити рахунок у грі. Але, усе по порядку…

Перше – вболівальники. Саме для них грають футболісти, тому, моє звернення до керівництва – будь ласка, зробіть щось з освітленням! Можливо є сенс звернутись за допомогою до власника СК «Нива», якщо не вистачає власних коштів, адже цю проблему треба вирішувати. Осінь вступає в свої права, темнішає все раніше і раніше. Час початку гри також буде змінюватись не на користь тих багатьох, хто працює, вчиться і не має змоги бути присутнім на стадіоні в робочій час.

Друге – команда. Тренерський штаб «Ниви» вдався до чергової ротації. Порівняно з минулою грою на поле вийшли одразу чотири нових гравці. Кулініч, Ключик, Бобович і Браславський, який чудово проявив себе у грі з «Жемчужиною», вийшовши на заміну в середині другого тайму. Схоже, що «всерьоз і надовго» повернувся в стартовий склад віце-капітан Дмитро Момотенко, також не зазнали змін і інші позиції у захисті – Попов і Когут знову вийшли в основі і, мабуть, з оглядки на «нуль пропущених», провели свій найкращій матч.

Третє – сама гра. Як вже було написано вище, перший тайм був ніякий. Перелічити небезпечні моменти можна було на пальцях однієї руки. Перший потенціально небезпечний момент виник у воріт «Ниви» аж на 15 хвилині. Білоусов справа закинув м яч в центр на підступи до штрафної площини, куди вривався Фальковський. Міг вийти небезпечний вихід сам на сам, але нападника гостей підвів прийом м яча і захисники встигли відбити цю небезпечну атаку. «Нива» створила свій перший момент на 20 хвилині гри за рахунок наполегливості Поліщука, якій до останнього пішов на передачу з центральної зони на хід в штрафну. Наш нападник пішов у боротьбу з останнім захисником «Кристалу», який запанікував і вибиваючи м яч, влучив у ногу Поліщуку. Удар вийшов настільки несподіваним для воротаря, що він лише поглядом проводжав м яч, пролітаючий у кількох сантиметрах від правої штанги. За хвилину у контратаці Шевцов якось дуже легко фінтом прибрав нашого захисника і пробив з метрів 16. На щастя, удар не вийшов і став легкою здобиччю Кулініча. Ось і все, що вдалось створити обом командам за весь перший тайм.
Одразу після свистка тренер і команда пішли у роздягальню вкрай незадоволеними перебігом подій.

Дивно, але початок другого тайму не змінив малюнок гри. Боротьба, неточні передачі – мабуть, це не те, що запам ятовується. І лише після замін гра дещо пожвавилася. На 61 хвилині Паньковецький подав кутовий, Браславський «щокою» пробив по воротах і м яч по високій дузі ледь не влетів в праву дев ятку. Воротар перевів на кутовий. Гості відповіли ударом Цоя з метрів 30. Сильно і трішки невлучно – шкіряна куля пролетіла поруч з правою дев яткою наших воріт. А за декілька хвилин «Нива» забила. Гол виявився трішки несподіваним і простим. Вінничани вкинули аут з правої бокової лінії, Маляренко протягнув м яч до лицьової і подав на лінію воротарської площини. Здавалось, все було просто і легко читалося суперником, але м яч опинився у Коломійця, який у повній самоті опинився на місці центрфорварда і холоднокровно розібрався з епізодом, відправивши м яч у лівий нижній кут воріт. Б юся об заклад, що Сергій сам був здивований можливістю, яку предоставили йому захисники «Кристалу» і не простив би собі, якби не влучив… 1:0!!!
Одразу після цього гра різко пожвавилася. У «Ниви» ніби виросли крила, а «Кристалу» не було чого втрачати і в ці хвилини команди розгойдали «качелі», які так подобаються глядачам і вбивають нервову систему тренерів. На 70 хвилині Поліщук промчався від центру поля до штрафної суперника, віддав пас наліво на Браславського, який прийняв мяч, дійшов до лицьової і скинув круглого на 11-метрову відмітку Поліщуку, який вклав всю свою силу в цей завершальний удар. На жаль, м яч влучив у воротаря гостей, який з величезними труднощами, впавши, відбив м яч, але, знову ж таки, на Поліщука, який повторним ударом намагався довести рахунок до 2:0, але на заваді став захисник, який заблокував удар. Жаль… бо воротар вже був не при ділах. Ще за хвилину Загалевич, який непогано увійшов у гру на заміну, завдавав дальнього удару з метрів 25, але м яч пролетів поруч зі штангою. На 75 хвилині Попов, який підключився до розіграшу стандарту, завдавав удару головою, після чого м яч влучив у поперечину. Ось така вийшла чудова десятихвилинка «Ниви», яку треба брати за приклад. Молодці! Але…. Але далі вінничани чомусь відкотились назад до своїх воріт, надавши простір «Кристалу» і якби він сповна використав свої можливості, перемога була б на його боці. Так спочатку на 76 хвилині після невдалого відбою м яча він полетів у напрямку Малика, який, знаходячись на лінії воротарської площини просто не влучив по м ячу. А момент убойний… Далі більше. Барладим, якого переслідував Борячук, вибіг на побачення з Кулінічем трішки лівіше воріт і увійшовши в штрафну сильно пробив у дальній кут. М яч, влучивши у штангу, відлетів у поле. Повезло. Але це ще не все. Ще за дві хвилини високий пас у нашій воротарській виявився ударом в лівий верхній кут і лише відчайдушні дії Момотенко, який вибив м яч з лінії воріт не дозволили рахунку зрівнятись. До честі «Ниви»,

вона змогла впоратись з нервами і перевести гру у потрібне для себе русло, трішки затягуючи час, уповільнюючи гру. Гості за інерцією намагались атакувати, але сили не безмежні. Натомість «Нива» наприкінці гри створила полумомент, коли Маляренко після подачі зліва ледве не дотягнувся до м яча головою і ледь не переправив його у ворота.

Фінальний свисток. Подяка футболістів трибунам за підтримку. А потім, за декілька хвилин, з роздягальні господарів донеслися командні аплодисменти. Хотілося б, щоб ці аплодисменти стали звичним явищем.
Дякуємо тобі, команда, за перемогу!

Игорек
niva.vn.ua


ПІСЛЯМАТЧОВА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

Cергей Шевцов (главный тренер ФК «Кристалл» Херсон):
- Вы хотели что-то прокомментировать по поводу судейства?

- Нет нет, комментировать не хочу. Нечего.

- В прошлом матче вы сыграли с «Рухом», который занимает лидирующее положение, вничью, сегодня вы приехали в Винницу, вероятно, минимум, за ничьей?
- Ни в коем случае. Мы играли на победу, нас подвела реализация. У нас было несколько хороших моментов плюс мы владели инициативой в центре поля, но, к сожалению, у нас сегодня не было проникающих передач с центра поля. У нас сегодня не в свою игру играл Тимофей Брыжчук. Он винницкий парень, сильно хотел доказать, поэтому, перегорел. Не хватало последней передачи, плюс подвела реализация. Мы играли на победу.

- Можете подробнее остановиться на игре Тимофея Брыжчука?
- Он заканчивал у нас предыдущий чемпионат и сейчас с нами. У него проблемы те, о которых я сказал. Креативный человек в центре поля должен больше угрожать воротам, больше отдавать проникающих передач, поэтому,… пока он в начале пути. Но я ему пообещал, что я из него сделаю современного атакующего полузащитника и надеюсь, что у меня это получится.

- Какие цели на сезон имеет ваша команда?
- Никаких целей не ставили.
- …и тем не менее…
- Руководство не ставило никаких целей. Мы выживаем последнее время. Сейчас чуть ровнее стало при поддержке города и области, но, к сожалению, у нас очень большие проблемы в плане приглашения футболистов, в плане оплаты футболистам, премиальные и прочее… Поэтому, мы играем для того, чтобы приносить болельщикам больше радости, воспитываем таланты. Но отсутствие задач не значит, что мы играем спустя рукава. И вы видели это по игре. В некоторых компонентах мы были лучше, в некоторых «Нива». И это закономерно, поскольку «Нива» - не аутсайдер.

- Прошло уже девять туров, с какой командой вам пришлось сложнее всего, какая команда вам понравилась больше всего? И второй вопрос – по вашему мнению, какие команды выйдут в первую лигу по итогам сезона?
- Вы задали очень сложный вопрос. Сложность игры с разными соперниками расценивается неодинаково. Если сегодня «Нива» нам дала больше борьбы, больше вертикальных передач, больше подкатов, скажем так, она дала нам мощность, то мы играли с «Рухом», они нам дали больше комбинаций, больше скорости, больше мастерства. Не в обиду сказано игрокам «Нивы», я стараюсь говорить корректно. Совсем разные стили. Поэтому, по сложности, с кем играть, по быстроте, по нагрузке на мозги, тяжело играть с «Жемчужиной», с «Рухом». Если посмотреть по борьбе, накалу, по синякам и шишкам, которые сейчас у футболистов, конечно, тяжело играть с такой командой, как

«Нива». Однозначно сказать я не могу. Со всеми сложно играть, все хотят выиграть, хотят быть как можно выше, тренера хотят работать, чтобы не увольняли, футболисты хотят получать зарплату, премиальные, чтобы им болельщики хлопали… Кто выйдет? Тоже сложный вопрос. Что то может зимой поменяться. На сегодняшний день мне тяжело делать прогнозы, поскольку мы играли не со всеми соперниками, но исходя из того, что я вижу, я могу сказать, что в моем представлении это «Рух», «Балканы» и «Кремень». Я знаю, что комплектации, тренерскому составу, организации дел в клубе они на порядок выше, чем все остальные.

- Помимо физической готовности, чем еще вас удивила «Нива»?
- По поводу физической готовности я бы поправил сам себя. Я, опять же, постараюсь быть корректным. Как люди боролись, с какой самоотдачей, как они не жалели себя, стелясь в подкатах на искусственном поле. Мы все прекрасно понимаем состояние ног после этого. Мы изучали соперника, есть определенная опасность с флангов. Мы это прекрасно понимали и готовились. Команда, которая выигрывает, она всегда сыграла лучше. Хотелось бы, чтобы арбитр пресекал опасную игру на грани грубости. Но в некоторых моментах он позволял это делать. И это очень тяжело. Но могу поздравить «Ниву» с хорошим результатом. Насколько слышим, есть поставленные задачи и поэтому им важно было взять три очка.


Юрий Соловьенко (главный тренер ФК «Нива» Винница):
- Команда наконец-то сыграла «на ноль», можно ли сказать, что защита выполнила задачи и как вы вообще оцениваете игру в обороне?
- Нельзя сказать, что полностью выполнена задача, поскольку полностью выполнена задача, это когда у соперника нет моментов. А во втором тайме были «качели», вы же видели… Поэтому, где-то нас выручили защитники, в каких –то моментах они не доиграли тактически и у соперника были моменты. А то, что сыграли на ноль – приятно, конечно, где-то везение было, ведь была и штанга и защитник из ворот выбивал. Но, опять - таки, не о линии обороны должна идти речь. Сегодня на оборону сыграла и атака. Они не только создавали, но и играли на оборону. Сразу же после игры в Одессе тренерский штаб довел до сведенья игроков. Что игра с «Кристаллом» будет еще тяжелее, чем с «Жемчужиной». Мы знали, с какой командой будем играть и на поле так оно и было. Поверьте, сегодня было играть тяжелее. То, что мы в Одессе пропустили со стандартов сразу два… Но эта выигранная игра тяжелее, чем та проигранная.

- Не кажется ли вам, что Коллинз злоупотреблял индивидуальной игрой?
- Коллинз злоупотребляет индивидуальной игрой в центре поля по простой причине, что по скорости передвижения по полю другие игроки ему уступают, поэтому приходится брать игру на себя, отрабатывать за других людей.

- Что вы можете сказать о Сергее Коломийце?
- Большое спасибо ему! Команда создала момент и он воспользовался ошибкой соперника в обороне. Забивал он, но создавала вся команда. Нужно отметить его роль в центре поля, где у нас наконец-то получался, в особенности в первом тайме, выход через нижнего опорника. В дальнейшем игра не шла, но там есть определенные причины, я их не хочу озвучивать.

- По вашему мнению, кто игрок матча в составе «Нивы»?
- Я не могу сказать. По одной простой причине – один игрок забил, второй выбил из пустых ворот – что важнее? Да то и другое. Команда! Сегодня был такой настрой.. Мы не имели права третью игру кряду… Это уже попадание в серьезную яму. Я не имею ввиду турнирную таблицу – она довольно ровная и каждый тур меняет положение команд на три-четыре места. Можно дать хорошую серию из нескольких игр и улететь вверх. Две игры подряд, проигранных дома, было бы не

катастрофой… Катастрофа, это когда люди в АТО погибают, а чисто по футбольному команду было бы тяжело вытягивать в дальнейшем. Поэтому, мы благодарны всем ребятам – кто забивал, кто отдавал, кто выручал.

- Какова подготовка к Кубку Украины?
- У нас команда, которая возрождается, футбол возрождается в Виннице. Видно, как болельщики соскучились по футболу. Мы хотим повернуть власть к нам лицом. Поэтому, нам каждая игра – «Кристалл», «Николаев», они ничем не отличаются. Для нас важны все игры, чтобы закрепить футбол в Виннице, чтобы болельщик шел на стадион и если у нас не получится, то, чтобы болельщики заставили обратить на «Ниву» внимание. Я знаю, что все хотят переехать на другой стадион. Футболисты хотят и соперник хочет играть на хорошем травяном газоне, чем играть летом на искусственном поле, поэтому, нет разницы в соперниках. Да, будет архитяжело в той игре, но футболисты должны получить определенный опыт. С командой первой лиги большинство из них вообще будет играть в первый раз в жизни. На сборах они играли с «Десной», но игра на сборах – это другое дело. Нет предпочтения у нас! Мы не имеем права себе позволить это предпочтение, потому что мы в самом начале пути. Как закончится этот матч, еще никто не знает, важно будет, как отнесется соперник к игре, ведь мы можем прыгнуть на голову выше своих возможностей, но есть еще и соперник. Если они нас недооценят, на что я надеюсь, тогда будет шанс. А шанс, он всегда есть, Даже если «Барселона» приедет. Это до игры. Шанс всегда есть, поэтому и зритель приходит на стадион и платит деньги.

- По перше, як вболівальник, я хочу подякувати тренеру «Ниви». Ви увійдете в історію, як людина, яка відроджує футбол. І сьогодні було видно, що команда вийшла на гру зарядженою. Видно, що тренер зарядив команду і вона показала гру, можливо, трішки не вистачило везіння... Словом, дякую! А запитання, яке я хочу задати, є вихованець вінницького футболу Максим Яськов, який показував непогану швидкість у підготовчіх іграх. Коли ми вже його побачимо на полі?
- По Максиму. Парень работает. Парень работает хорошо. Он один из самых молодых в команде. Поймите, можно сказать, что мы не сыграли и половины первого круга. В этом году у нас будет еще и начало второго круга. Пошли травмы, пошли желтые карточки. Да данный момент он работает хорошо. Мы его готовим на будущее. Я думаю, что даже в этом году прийдет момент, когда ему прийдется выйти на футбольное поле. Поймите правильно, к сожалению, у нас нет игр, которые мы бы выигрывали 3:0 и контроль мяча... почему бы не дать молодому футболисту попробовать. Но представьте, в эту мясорубку с «Кремнем» бросить молодого пацана. Я не о том, что он может получить какую-то травму. Он может получить какую-то психологическую травму. Он выходит в бой. Ну, куда ребенка в бой бросать? Я думаю, что его время обязательно наступит. Потому что он очень хорошо работает на тренировках и потому что это команда. У нас с каждым туром будем все меньше и меньше человек на замене. И здесь у него появится шанс выйти в какой-то игре на замену. Однозначно. А по первому вопросу я хотів би сказати, що відроджую не я корманду. Я частина цього корабля. Створюють команду інші люди. Я лише гвинтик у цьому механізмі. Повірте, вчора і сьогодні наше керівництво готувало команду до бою. І я сподіваюсь, вам сподобався сьогодняшній бій. Тому, віділяти мене, чи футболіста... Ми на одному кораблі і робимо одну справу, щоб відродити футбол у Вінниці і залучити людей, які зможуть докласти до цього свою руку.

- Запитання, яке хвилює більшість вболівальників. Я не знаю, чи це до вас, чи до керівництва, але суть у тому, що на ігри «Ниви» приходить до трьох тисяч вболівальників, але сьогодні було видно, що на трибунах значно меньше глядачів. В будній день багато хто не може бути присутнім на стадіоні о 5 годині. Чи не можна призначати початок ігор на дещо пізніший час?
- Ви дуже вірно кажете про те, що сьогодні будній день і можливо, було б краще, щоб зробити початок матчу пізніше, щоб люди могли прийти. Наскільки я розумію (чи не розумію), освітлення цього стадіону не підходить за стандартами проведення змагань. Щоб наша влада подивилась на нас, нам потрібні ви. Тому наше керівництво робить все для того, щоб вирішити це питання. Ми вас почули! Якщо це можливо зробити, ми будемо проводити ігри так, як це необхідно вболівальнику. Але якщо є регламент, обмеження і це неможливо зробити, пробачте, вболівальники! Будемо грати в світловий день. Тим паче, у грі на кубок можливий додатковий час. Тоді ще раніше... Але, вас почуто! І вас чує керівництво клубу.

- Задача – выход в первую лигу не снимается? Если да, то будет ли усиление в межсезонье?
- Однозначно! Уже сегодня проявляются позиции и тренерский штаб это видит., доносит информацию до руководства. И руководство с этим абсолютно согласно, насколько я понимаю, что зимой нужно укреплять позиции по всем линиям и по нескольку человек. Это проблема тренерского штаба, но и ... поэтому, мы хотим забраться по итогам первого круга как можно выше по турнирной таблице, чтобы футболисту, которого мы хотим пригласить, было интересно ехать в Винницу. Поверьте, то, что сегодня тренерский штаб недоволен своей работой по комплектованию, это и то, что люди не пришли. И поверьте, очень неплохие футболисты. И если бы они пришли, три-четрые, мы бы играли совсем в другой футбол. Но футболисту должно быть интересно играть в «Ниве». Если он видит, что команда идет на повышение, он пойдет. Даже, иногда, не зависит от финансов. Футболист хочет туда, где результат. И в случае высокого места в турнирной таблице, зимой нам будет проще говорить с игроками. Например, середина поля. Коллинзу нужна поддержка в середине поля.

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 08.09.2016 19:45:50]

Жовта картка: Поліщук 8 хв.

"Жемчужина" Одеса:
1. Ширяєв Євген, 14. Курко Василь, 2. Поспєлов Дмитро, 3. Гарванко Дмитро, 37. Потароченко Євгеній, 95. Малиш Станіслав-Нурі (13. Таркановський Костянтин, 76 хв), 24. Кравченко Юрій, 22. Паламар Руслан (7. Ушаков Євген, 59 хв.), 10. Попов Пилип, 11. Лазаревич Тарас (23. Опря, 66 хв.), .
Запасні гравці: 97. Стародубець Дмитро, 27. Кремінський Олександр.

"Нива" Вінниця:
1. Бабійчук Максим - 4. Когут Владислав, 31.Момотенко Дмитро, 8. Попов Дмитро, 23. Борячук Олександр, 20. Загалевич Дмитро (34. Ключик Євгеній 59 хв.), 95. Коломієць Сергій (20.Загалевіч Дмитро, 70 хв.), 24. Нгаха Колінс, 7. Поліщук Володимир (9. Браславський Ярослав, 70 хв.), 11. Маляренко Ігор, 12. Костенко Михайло (17. Бобович Денис , 46 хв.)
Запасні гравці: 99. Кулініч Артем, 2.Заторський Віталій, 16. Іоша Олександр.

Вінницька "Нива" знову втратила очки. На цей раз в Одесі. У першому таймі, коли у наші ворота влетіло три голи, змістовних дій не виходило, і команда просто грала на відбій. У другому таймі хід гри дещо змінився, господарі, відчувачи значну перевагу у рахунку, дещо збавили оберти, а "Нива" почала діяти трішки активніше і нагородою за старання став гол престижу, забитий Ярославом Браславським на останній хвилині другого тайму.

Пряма мова від vindim, який був очевидцем гри:
"Сьогоднішня гра проходила на стадіоні «Спартак» в м. Одесі. Вартість входу на стадіон 20 грн. За ці гроші вболівальник отримує кольоровий картонний квиток, він же лотерейний квиток на розіграш призів в перерві (призи: сертифікат на 1000 грн., футбольний м’яч, вимпел ФК «Жемчужина») та кольорову інформативну програмку на матч. Вболівальників на стадіон прийшло близько 150-200 чоловік (ймовірно, родичі, друзі футболістів та «стара гвардія» яка ходить на все, щоб поспілкуватись). На матч також приїхало 25-30 ультрас біло-зелених, які активно скандували та підтримували нашу команду.

Гра розпочалась із атак господарів поля, які повністю заволоділи ініціативою і створювали гостроту біля наших воріт.
Вже на 11-ій хвилині матчу в ході затяжної атаки м’яч відлетів до гравця «Жемчужини», який з ходу з лінії штрафного майданчика потужно відправив круглого в праву шістку воріт. Хвилині на 25-ій господарі подали з лівого кута на ближню штангу, де першим м’яч зустрів голову капітана команди господарів і полетів у ближню дев’ятку. Голкіпер був безсилий. 2:0. Між цим гра «Ниви-В» була ситуативною, без видимості розуміння якоїсь стратегії і тактики, дуже багато обрізів і пасів на суперника, який користувався подарунками і постійно атакував. Ще за хвилин 5-10 «Нива-В» пропустила втретє, здається після пожежі в нашому воротарському майданчику (цей епізод пропустив, повторів на стадіоні не транслювали?).

В перерві відбувся розіграш призів, та хоч я нічого не виграв, але був радий за хлопця із ультрас «Ниви-В», який виграв м’яч).

Другу половину зустрічі «Нива-В» розпочала значно жвавіше. Люди на трибунах говорили, що «Жемчужина» вже може собі дозволити відпочивати…3:0 жеж. На 84-ій хвилині запам’ятався дуже гарно виконаний кимось із нивівців штрафний удар із лінії штрафного навпроти центру воріт. М’яч перелетів стінку і по дузі летів в праву дев’ятку, однак воротар дотягнувся і заробив бурхливі оплески публіки. І Нива таки забила гол престижу, шкода що аж вкінці зустрічі. Браславський з гострого кута зправа прокинув м’яча повз голкіпера господарів.

Після матчу Нива в повному складі пішла дякувати фан-сектору вінничан, що було приємно. Це була моя перша зустріч із новою «Нивою-В», тому давати оцінку цієї гри в порівнянні із попередніми не маю можливості."

Игорек
(за повідомленнями vindim на "Гостьовій" сайту niva.vn.ua)


[Добавил Игорек в 04.09.2016 19:51:59]

Жовті картки: Степанчук 74 хв., Бичков 77 хв., Онопко 90+4 хв.

"Нива" Вінниця:
99. Кулініч Артем - 2.Заторський Віталій, 16. Іоша Олександр, 8. Попов Дмитро, 23. Борячук Олександр, 95. Коломієць Сергій, 24. Нгаха Колінс, 19. Паньковецький Євгеній (20. Загалевич Дмитро 75 хв.), 7. Поліщук Володимир, 9. Браславський Ярослав (12. Костенко Михайло 67 хв.), 17. Бобович Денис (11. Маляренко Ігор 57 хв.)
Запасні гравці: 1. Бабійчук Максим, 31. Момотенко Дмитро, 10. Яськов Максим.

"Кремінь" Кременчук:
30. Онопко Віталій - 17. Бичков Богдан, 6. Ентін Дмитро, 2. Курелєх Валерій, 3. Піскун Владислав, 7. Богданов Максим, 20. Козлов Артем, 9. Кошадзе Леван, 11. Степанчук Сергій, 8.Сторчоус Андрій, 10. Кунєв Роман.
Запасні гравці: 1. Олійник Андрій, 4. Москалик Олександр, 5. Пільтенко Ілля, 16.Горват Олександр, 19. Сидоренко Дмитро, 15. Тєртишний Дмитро, 21.Скоцький Богдан.

З Днем народження, серце України! З 653 річницею, Вінниця!
У привітанні перед початком гри Почесний президент вінницької «Ниви» Василь Вовк відмітив, що у програмі святкових заходів присутнє все, окрім футболу - свято футболу забули. Але, мабуть, для початку, треба досягнути такого рівня гри, щоб вболівальники кожен раз йшли на стадіон, як на свято. Чергову втрату очок у домашніх іграх можна охарактеризувати дуже коротко – «повний капець». 8 втрачених домашніх балів у стартових турах, це дуже багато. При тому, що жоден суперник не переважав вінничан у більшості компонентів гри. Мабуть, проблема втрати очок криється десь у психології гравців і відсутності відповідальності до тренерських настанов. Нажаль, дуже мало руху, пропозиції, варіантів розвитку атаки, комбінаційна гра насить епізодичний характер, та і того самого командного характеру обмаль. Немає претензій по самовіддачі і бажанню, але вони не додають балів в турнірній таблиці. Гравці повинні розуміти, що без спортивної агресії, ударів, перемог не буде.

Порівняно з попередніми матчами тренерський штаб зробив декілька змін. Замість Євгенія Ключика на поле у стартовому складі вийшов Євгеній Паньковецький, який відіграв непогано, але склалось враження, що у деяких епізодах дещо спішив з передачами, або партнери просто не розуміли їх. Але це стосується не тільки Євгєна. Нажаль, уся команда грішить неточними передачами, які легко читаються суперником. І це при доволі млявій, повільній грі. На цьому фоні вигідно виділяється Колінз, який сміливо бере гру на себе, намагається, прискорити, загострити, розвинути атаку і на даний час є двигуном машини «Нива». Його колега по амплуа Сергій Коломієць відзначається стабільністю. Хотілось би, щоб ця стабільність носила прогресуючій характер. Не з явився у складі Владислав Когут, замість якого на поле вийшов Віталій Заторський. Але зміни у захисті суттєвого прогресу не додають. Матч від матчу команда допускається дитячих помилок, які вартують втрати очок. У нападі майже без змін. Лише у другому таймі на заміну вийшов новачок команди Михайло Костенко, який відзначився великим бажанням проявити себе, але часто загравався, втрачаючи м яч. Знову залишився на лавці Дмитро Момотенко, який у минулих матчах навіть носив капітанську пов язку, а також знову залишився поза грою Максим Яськов. Не наша справа давати якісь поради тренерам, але свою думку висловити можна - при тому, що Браславський і Поліщук переживають деякий спад у грі, цілком можна було б надати шанс стартового складу «дублерам» - Маляренку, Яськову, Костенку. Особлива увага в останній час приділяється Бобовичу. Преса у захваті від молодого таланта, але ці очікування вимагають від Дениса ще більшої віддачі. Праця, праця і ще раз праця, щоб активні дії носили не епізодичний характер, а всю гру. Єдина позиція, яка не викликає сумнівів – воротар. Артем Кулініч стабільно, кожну гру, виручає команду у складних ситуаціях, витримуючи конкуренцію у дуже сильного колеги Максима Бабійчука.

Про саму гру багато писати не потрібно, адже, це гра «ні про що». Такий собі ремікс гри з «Суднобудівником». «Нива» в другий раз стала на ті самі граблі. Ті, хто не бачив гри з миколаївцями, змогли отримати ті самі гнітючі враження. Гра «без моментів», без рисунку гри. Без «іскри», яка запалює трибуни. А вони мовчали майже весь матч, за виключенням сектору ультрас, який заслуговує на найвищу оцінку підтримки. «Кремінь» не виглядав могутньою, нездоланною командою. Як і «Енергія», «Суднобудівник», команда з Кременчука просто робила свою справу, граючи на результат, вичікуючи свій шанс. «Нічия? – Добре» «Перемога? – Прекрасно!». І все робила для досягнення цього результату. Коли невисокі, технічні гравці «Кременя» Богданов, Сторчоус, Степанчук, Кошадзе включали «пас», атаки «Кременя» виглядали дуже цікаво і відразу створювали проблеми нашій команді. Так, наприклад, вже на перших хвилинах Богданов віддав довгу діагональ у штрафну площу «Ниви», Козлов прийняв м яч, переадресовав його Кошадзе, той переправив його в центр штрафної Сторчоусу, який намагався зіграти у «стіночку» з тим самим Кошадзе, який зробив ривок у вільну зону. Не вийшло, але комбінація вийшла дуже цікавою. Цього дуже не вистачало «Ниві», яка відповіла небезпечно поданим штрафним з правого флангу. Паньковецький навісив на лінію штрафної площадки, Браславський пробив головою під саму поперечку і воротар гостей з величезними зусиллями перевів м яч на кутовий. До речі, з кутовими щось треба робити. В кожному матчі «Нива» їх подає з добрий десяток і завжди складається враження, що вінничани вперто намагаються виконати якусь домашню заготовку, а вона постійно не виходить. Зазвичай, це подача на ближню штангу, яка не несе у собі гостроти. Можливо, варто подумати над якимись іншими варіантами розіграшу? Далі на полі переважала позиційна боротьба без моментів. Безліч неточних передач з обох сторін, закидання і відсутність малюнку гри. Але на 27 хвилині «Нива» провела якісно зразкову атаку, яку можна брати за приклад. Закидання в ліву частину штрафної на Браславського, який головою скинув м яч на хід Колінсу, який увірвався у карний майданчик, здавалось. Що Нгаха сам реалізує цей момент влучним ударом, але він переадресував м яч направо на Бобовича, який знаходився у кращій позиції. Ніким не прикритий Бобович наносив сильний удар з метрів 12, але не влучно – м яч пролетів над поперечиною. А це був убойний момент. Потрібно було попадати в рамку. Нажаль, це майже усе, що створила «Нива» у першому таймі. Натомість «Кремінь» знову проявив індивідуальну майстерність. На 34 хвилині Кошадзе на лівому фланзі фінтом вклав на газон Бобовича, обіграв Заторського і Паньковецького і віддав пас в штрафну на хід Богданову, який увірвався у штрафну і хоч пробив не точно, але та легкість, з якою був пройдений весь захист «Ниви», вражає. Через деякий час «Нива» заробила право на штрафний, який знову ж таки подав Паньковецький, який подав на лінію воротарської, куди вривався Іоша і завдавав удару головою. Але вище воріт. Але крапку в першому таймі поставили гості. Навіс на ворота з правого флангу, Сторчоус виграв боротьбу у Іоші і пробив з метрів семи у правий верхній кут. Кулініч у карколомному стрибку врятував ворота від голу.
Перерва.
Початок другого тайму не змінив хід гри. На 50 хвилині гості подавали кутовий і Курелєх головою ледь не переправив м яч у ворота. Дуже небезпечно захисники «Ниви» залишили його прямо перед ворітьми. На 50 хвилині Борячук приклався до м яча ударом по воротах з метрів 25, Браславський підставив ногу, змінивши політ м яча і дезорієнтувавши воротаря, але круглий пролетів поряд з лівою стійкою. А вже незабаром «Нива» пропустила перший гол. Сторчоус закинув м яч через голову Коломійця до штрафної на Богданова, який прийняв м яч, фінтом поклав на газон Іошу і пробив в дальній кут. М яч, вдарившись у праву штангу покотився уздовж лінії воріт і вкотився у ворота біля лівої штанги. 0:1! За хвилину Кошадзе розігнав атаку по лівому флангу і віддав передачу на хід Козлову, який забив гол ударом в правий нижній кут. Гол було не зараховано через сумнівний офсайд. На 68 хвилині Паньковецький нестандартно подав кутовий. В центр штрафної, де Колінс намагався нанести разючий удар, але частокіл ніг захисників завадив завдати влучного удару. На 73 хвилині «Нива» пропустила вдруге. Сторчоус з центру віддав пас направо на Богданова, який якось дуже просто розхитав Борячука, увійшов у штрафну і пробив по воротах. Кулініч був на місці, але огляд заступали Коломієць і Заторський, від спини якого м яч змінив траєкторію польоту і опинився у сітці наших воріт. 0:2! На 80 хвилині «Нива» забила. Борячук фірмовим дальнім ударом цілив по воротах, але після рикошету м яч опинився у Поліщука, який переграв воротаря, влучно пробивши по воротах. Яким же було його здивування, коли арбітр на лінії вказав на офсайд, адже здалося, що Курелєх був позаду усіх. Але так чи інакше, гол було не зараховано. На останніх хвилинах у Поліщука була ще одна можливість забити з метрів восьми, але перед ним було одразу п ять гравців суперника, яка завадили влучному удару.
На більше «Нива» не спромоглась, вкотре втративши очки у домашніх іграх.

Игорек
niva.vn.ua

Післяматчовий коментар Почесного президента вінницької «Ниви» Василя Вовка:
- Василь Васильович, поразка, як то кажуть – свята не вийшло…?
- Я вважаю, що футбол – це завжди свято, з яким би рахунком для нас не завершився матч. Тому, свято було, на якому були присутні близько трьох тисяч глядачів. Звичайно, вболівали за своїх. Наші суперники – сильна команда, у них хороша база, у них велике фінансування. Гру своєї команди я не буду коментувати, але мені сподобались кременчужці, які, виграючи 2:0 до завершення гри боролися до кінця, тому, їм просто “respect”, я тільки що зайшов до їх роздягальні, побажав їм успіхів у житті і хороших результатів у футболі. Ми будемо вчитись у таких команд. Впевнений, скоро будемо вигравати. Але, мабуть, сьогодні ще не час..Послематчевая пресс-конференция главного тренера ФК«Кремень» Кременчуг Сергея Ященко:
- Я бы хотел поздравить жителей Винницы и футбольную команду «Нива» с Днем города. Да, может, в какой-то степени мы и огорчили ваш праздник, но я думаю, что у вас еще все впереди, команда только в этом году начала играть на таком уровне, но у нее виден хороший потенциал. Я думаю, что все у вас будет нормально и команда будет радовать зрителей не только в праздники, но и во время обычных игр. Что касается нашей команды, я уже четвертый сезон тренирую «Кремень», команда играет много лет и ставит перед собой задачи повышения классом. В этом году задачи будут ставиться тогда, когда мы подойдем ко второму кругу. Будем смотреть, сколько будет набрано очков, что будет из себя представлять наша игра и тогда уже будет решаться, стоит ли нам повышаться в классе. Все будет зависеть от нашей игры и результатов.

- В исполнении вашей команды было два разных тайма. Это вы перестроились или «Нива» подсела?
- Мы знали, что в праздник и дома «Нива» будет играть более активно, будет создавать игровое давление, поэтому, мы готовились, старались играть без ошибок. В какой-то степени нам удавалось, в какой-то нет, но тем не менее, первый тайм мы выдержали, а во втором были немножко функционально лучше. Соперник в последние 10-12 минут создал определенное давление. Но мы выдержали и забили голы.

- До игры «Ниву» от «Кремня» отделяло всего два очка. Такие игры называют играми «за шесть очков». Этот факт отразился на отношении и подготовке к этой игре?
- У нас было два соперника, имеющие по десять очков, одного мы преодолели, теперь будем ждать результата второй игры. Мы так и говорили ребятам, что нам нужно отрываться от ближайших конкурентов..

- Можете ли выделить кого-то из своей команды?
- Если бы у нас кто-то забил два мяча, я бы его выделил – он нашел эти моменты, сработало его мастерство, а так… у нас забили разные игроки, с разных флангов. Поэтому, я считаю, что команда вся отработала хорошо – от вратаря, до нападающего. Кого-то выделять я не вправе. Все молодцы, все добились результата.Послематчевая пресс-конференция главного тренера винницкой «Нивы» Юрия Соловьенко:
-У «Нивы» был шанс не только догнать, но и перегнать «Кремень», но не сложилось…
- В подсознании все все понимали – все смотрят на турнирную таблицу. Но на игру это не повлияло – мы прекрасно знали, с кем предстоит играть. Мы выстроили тактику так, как она приблизительно реализовалась в первом тайме. Но, как говорил коллега, и как говорил яеще самом начале нашего пути – у нас будут проблемы с функциональностью. Потому что команда не готовилась к сезону планомерно. Вы все это прекрасно знаете, что мы собирали команду по крупицам с нуля. Повторюсь – была только селекционная работа, никакой планомерной подготовки не было. Я не могу сказать, что в этой лиге есть соперники ниже нас классом. И если с соперниками нашего уровня мы выдерживаем, то с командами повыше классом не хватает функционалки, чтобы реализовать те тактические схемы, которые мы планировали. То, что я увидел в конце первого тайма – начали «плыть» не только полузащитники, но и защитники, которые постоянно были под давлением. Соперник контролировал мяч, и во втором тайме у нас пропала компактность, мы разорвали линии. Это и есть недостаточная функциональная подготовка. Против команды, которая владеет мячом в течении 60-70 минут, это очень сложно. Хочу поздравить соперника с победой, могу сказать – молодцы! Мы готовились к игре и увидели в сегодняшней игре соперника то, что ожидали. Против нас сыграло как индивидуальное мастерство футболистов «Кремня», так и действия нашей защиты, которые делали в штрафной площадке то, что мы запрещаем. Сначала один сыграл на встречном, потом второй. Но повторюсь, мы выигрываем и проигрываем всей командой. Нельзя винить только защиту, ведь до того, как в конце ошибся защитник, как-то ж мяч попал туда? Значит, ошиблись все линии, включая меня – не подсказал подтянуться, перестроиться…

- В останніх іграх було видно, що «Нива» потребує підсилення, але було підписано лише одного гравця..
- Тот ресурс на усиление команды, который был до зимы, мы уже исчерпали. У нас не безграничен этот ресурс, поэтому, мы его исчерпали.

- Как вы оцениваете дебют Михаила Костенко?
- Вы знаете, очень сложно в первый раз выходить на поле на замену при счете 0:2, когда команда соперница владеет мячом. В конце у нас был просто навал. Поэтому, я не буду как-то оценивать его игру, потому что Михаил вышел на поле и попал в сложную ситуацию.

- «Нива» успішніше виступає у Кубку України. Для вас є пріорітети – чемпіонат, чи Кубок?
-Нет, у нас нет приоритетов ни там, ни там. Сегодня мы, как и соперник, хотели выиграть. И следующую игру мы поедем играть в Одессу и не будем смотреть на турнирную таблицу, а все равно будем ставить задачу выиграть в этой игре, взять очки у соперника – по другому никак. Каких то приоритетов у нас нет – мы на стадии возрождения. Для нас очень важна эта игра и я сказал ребятам в раздевалке, чтобы они не вешали нос, поскольку на таких командах, как «Кремень» они будут расти. Не растешь, когда выигрываешь 6:0, 7:0. Растут вот так – 0:0, 0:0, 0:2, к сожалению. Вот с такими командами, как эта.

- Які завдання стоять перед «Нивою» в цьому сезоні? Чи намагатиметься команда в першому сезоні вийти до першої ліги?
-Я уже говорил – тренерский штаб ставит задачу побеждать в каждом матче. Глобальных задач выиграть кубок или чемпионат нет. Чтобы заглядывать так далеко вперед, нужно иметь перед собой определенную почву. Наша задача – спортивная подготовка команды. Выиграть этот матч и следующий матч. А глобальные вопросы нужно задавать руководству клуба.

- Можете ли выделить кого-то из своей команды и команды-соперницы?
-У соперника могу выделить всю команду, которая заслужено победила, а в своей команде… Единственное, что могу сказать, у меня нет ни единой претензии ни к одному нашему футболисту по самоотдаче. То, что касается тактических ошибок, физики не хватило, индивидуальные ошибки в обороне и атаке – это наши внутренние дела, мы будем разбирать их чисто профессионально.Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 30.08.2016 18:27:48]

Нападаючий Ниви Денис Бобович лише місяць тому він дебютував у футболці «зелених», а на його рахунку вже чотири голи (три — в чемпіонаті і один — в Кубку). Він щоразу відкривав рахунок в іграх, які закінчувались позитивним для вінничан результатом. Літо 2016 року він явно може занести собі до активу.

— Денисе, твій батько Ігор Бобович грав за відомі команди і немало забив за свою кар’єру. Можна сказати, що футбол у тобі — на генному рівні?
— Так, можна впевнено сказати, що футбол в мені закладений змалку. Батько грав за такі команди, як Десна, вінницька Нива, Чорноморець, був найкращим бомбардиром сезону. Тому не дивно, що я рано почав займатися футболом — з шести років. Моїм першим тренером в ДЮСШ Юність в Чернігові був Володимир Васильович Дробот.

— Після Чернігова ти вирушив підкорювати Донецьк...
— Так, 2009 року я потрапив в Академію донецького Металургу. Спочатку моїм тренером був Раїс Равільович Теркулов, а вже на випускний рік — Ігор Євгенович Король. Також в донецький період кар’єри довелось попрацювати під керівництвом Олександра Васильовича Петракова, який викликав мене до збірної на товариські ігри.

— Чому ж тоді не вдалося закріпитись в Металурзі?
— 2012 року у виїзній грі з Зорею я отримав травму — роздушив плеснову кістку. Після лікування не встиг набрати необхідних кондицій, ще провів кілька ігор за команду U-19, але якраз закінчився контракт.

— Після цього ти на досить тривалий час зник з поля зору футбольних фахівців.
— Я повернувся до Чернігова, протягом чотирьох років грав на обласному рівні, зокрема за ЛКТ Чернігів та ніжинський Фрунзівець, також підтримував форму самостійно, а вже цього літа у моєму житті з’явилась вінницька Нива.

— Ти задоволений таким поворотом своєї кар’єри?
— Після Донецьку я справді зголоднів за такими умовами. Тут мені все сподобалось — тренери, тренувальний процес, поля, умови. Я приїхав на перегляд і спробував себе зарекомендувати. Тренери повірили в мене і я підписав контракт.

— І одразу почав виправдовувати їх надії. Розкажи про свої голи. Яким був перший з них?
— Так, дійсно мені вдалося відзначитись вже у дебютній зустрічі. 20 липня ми грали кубкову гру з хмельницьким Поділлям. Наш опорник Євген Ключик взяв на себе ініціативу, обіграв кількох суперників і зробив подачу на лінію штрафного майданчика. Я зіграв на випередження і переправив м’яч головою у дальній кут.

— Дебютний матч у другій лізі з Енергією також виявився результативним.
— Наш лівий захисник Олександр Борячук пройшов флангом і зробив довгу передачу. Захисники суперників не розібрались між собою, зіткнулись один з одним, а я цим скористався і перекинув воротаря, який вийшов далеко з воріт.

— Ну і два голи наприкінці серпня...
— У грі з запорізьким Металургом наш лівий нападаючий Володимир Поліщук прострелив, я зіграв на випередження і пробив. Спочатку воротар зреагував на мій удар, але м’яч знов потрапив до мене, я не розгубився і добив. А у грі з Нікополем той же Володимир Поліщук після флангового проходу пробив, і я вдало зіграв на добиванні.

— Всі чотири м’ячі об’єднує те, що вони були забиті на початку зустрічей. У всіх чотирьох випадках ти відкривав рахунок. Це просто збіг?
— Не знаю, просто так виходить. Команда створює моменти, а я намагаюсь виконувати те, що від мене вимагає тренерський штаб. Так, перед грою і справді позамежний настрій. Я знаю, що на кожну гру треба налаштовуватись як на останню і намагатись витиснути з себе максимум, не жаліючи себе. Не завжди все виходить, ясна річ, але я намагаюсь.

— Але якщо виходить забивати, то чому ж не робити це й надалі? Є плани замахнутись на звання кращого бомбардира?
— В першу чергу — інтереси команди, а вже потім все інше. Усі забиті голи — командна заслуга. Великий обсяг роботи для того, щоб створювати гольові моменти, виконує наша середня лінія. А я вже намагаюсь їх реалізувати. Це стосується і інших гравців атакуючої ланки, вони всі грають на хорошому рівні. Стати кращим бомбардиром, звісно, хотілося б, але, повторюсь, це не є самоціллю. Знаєте, якщо буде потрібно команді — я готовий грати на будь-якій позиції, досвід гри опорником чи навіть захисником я маю. Нива — одна велика родина, і максимальний результат забезпечують усі, починаючи від головного тренера, докторів, адміністратора до останнього вболівальника.

— Денисе, відійдемо трохи від внутрішніх змагань. Який футбол тобі більше імпонує і хто з гравців є для тебе прикладом на полі?
— Мені, мабуть, пощастило з прикладом. Якщо у інших футболістів це якась зірка, то для мене приклад — мій батько. До того ж, на відміну від кумирів з телевізора, він завжди поруч, завжди може підказати, пояснити, що і як правильно робити. Що ж стосується футболу загалом, то мені дуже імпонує британський стиль — максимально жорсткий силовий футбол з боротьбою до останньої хвилини.

— Хотілося б спробувати себе в Британії?
— Ну, поки що це більше схоже на жарт. Я адекватно оцінюю свої сили. Для того, щоб лише мріяти про виступи на такому рівні, треба ще дуже багато працювати над собою!

Станіслав ГОЦУЛЯК
http://goldtalant.com.ua[Добавил Игорек в 26.08.2016 20:30:07]

Жовті картки: Поліщук 48 хв., Коломієць 51 хв., Михальчук 80 хв., Пальковецький 82 хв.

"Нікополь-НПГУ" Нікополь:
12. Петриченко Богдан – 20. Астахов Ернест, 9.Вакулінський Владислав, 19. Кірєєв Богдан, 4. Літвяк Олександр, 18. Махнєєв Дмитро, 17. Росляков Владислав (46 хв. 13. Кренько Дмитро), 11. Ходарченко Дмитро, 7. Шестипалов Ілля (76 хв. 21. Михальчук Владислав), 14. Дегтярьов Никита, 10. Воронін Роман (58 хв. 22. Шарай Дмитро)
Запасні гравці: 1. Харін Максим, 23. Донець Сергій, 3. Гіберт Владислав, 8. Сумцов Максим.

"Нива" Вінниця:
99. Кулініч Артем - 4. Когут Владислав, 8. Попов Дмитро, 23. Борячук Олександр, 10. Іоша Олександр, 95. Коломієць Сергій, 24. Нгаха Колінс, 34. Ключик Євгеній (19.Паньковецький Євгеній, 70 хв.), 7. Поліщук Володимир, 9. Браславський Ярослав, 17. Бобович Денис (11. Маляренко Ігор, 65 хв.)
Запасні гравці: 1.Бабійчук Максим, 31.Момотенко Дмитро, 20.Загалевіч Дмитро, 2.Заторський Віталій


Послематчевый комментарий главного тренера винницкой «Нивы» Юрия Соловьенко:
- Если коротко - тяжелое поле, тяжелая игра с тяжелым соперником. Гол был забит после атаки по левому флангу, подача, удар головой и добивание Бобовичем мяча в сетку. У нас еще были хорошие моменты для взятия ворот, но и нужно отдать должное сопернику - во втором тайме хозяева попали в штангу наших ворот. Доволен ли я действиями обороны? Это не оборона хорошо сыграла, это хорошо сыграла вся КОМАНДА!

Послематчевый комментарий капитана винницкой "Нивы" Нгахи Колинза:
- В первом тайме у нашей команды было большое преимущество, во втором тайме соперник, привыкший к такому плохому полю, прибавил, а у нас не получалась комбинационная игра, поэтому, пришлось ввести корректировки в тактику, так как нагрузка на оборону увеличилась, но мы сумели довести игру до победного результата. Команда хотела бы посвятить эту победу девушке, которая сегодня перенесла тяжелую операцию. Мы хотели бы пожелать Оле, дочери уважаемого нами человека, которая присутствует чуть ли не на каждой нашей тренировке, быстрейшего выздоровления!Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 20.08.2016 00:05:31]

Жовті картки: Плахтир 21 хв., Браславський 44 хв., Пєтухов 44 хв., Чернявський 76

"Нива" Вінниця:
99.Кулініч Артем - 4.Когут Владислав, 8.Попов Дмитро, 23.Борячук Олександр, 31.Момотенко Дмитро, 95.Коломієць Сергій, 24.Нгаха Колінс (20.Загалевіч Дмитро, 87 хв.), 34.Ключик Євгеній (19.Паньковецький Євгеній, 58 хв.), 7.Поліщук Володимир, 9.Браславський Ярослав, 17.Бобович Денис (11.Маляренко Ігор, 66 хв.)
Запасні гравці: 1.Бабійчук Максим, 10.Іоша Олександр. 2.Заторський Віталій

"Металург" Запоріжжя:
25.Теленков Ілля, 37.Дугієнко Олександр, 18.Іздебський Євген. 26.Комлев Іван, 8.Пєтухов Олександр, 27.Худченко Роман, 77.Кудрас Руслан, 4.Курусь Назар, 8.Плахтир Дмитро, 11.Чернявський Артем, 10.Каськов Артур.
Запасні гравці: 12.Богатченко Андрій, 31.Петровський Володимир, 7.Батраченко Олександр, 17.Бережной Денис, 31.Нєкрасов Єгор, 27.Троянов Олег.

Фотоозвіт про матч 5 туру "Нива" Вінниця - "Металург" Запоріжжя (30 фото, 4.5 мег.) знаходиться тут

Вінницька «Нива» перемогла запорізький «Металург» з рахунком 4:2. Скупа статистика не в змозі передати усю гаму емоцій, які супроводжували яскраві події гри. Феєричний початок гри – два швидкі голи викликали радість і сподівання на розгромну перемогу. Закінчення першого тайму принесло розчарування і розпач – ну як так можна за дві хвилини втратити перевагу у два голи? І, в решті решт, переможне завершення гри, як бальзам на душу вболівальників. Розкішні атаки, характер і воля до перемоги, шикарні, довгождані переможні голи Браславського, радість, фінальний свисток, подяка гравцями фан-сектора і вболівальників, автографи, обійми, слова вдячності від вболівальників, рукостискання, фотографування, Колінзу доводиться тікати від безлічі бажаючих сфотографуватись з ним......)) Усе це треба було бачити, усе це треба було пережити. І команді теж... Хлопцям необхідно було відчути смак домашньої перемоги, відчути свою силу. І будьте впевнені, в Нікополі вони будуть ще більш сильнішими, ще більш КОМАНДОЮ!

Але, якщо відкинути емоції, слід відзначити декілька позитивних моментів. По перше, якщо зважати на те, що голи були пропущено після рикошету і офсайду, в цій грі зауважень до лінії захисту має бути обмаль. Дуже добре зіграв Когут, який надійно відіграв у захисті і навіть декілька разів брав на себе гру і підключався до стрімких атак. Щоправда, з останнім пасом у Владислава були проблеми. Також приємних слів заслуговує віце-капітан Момотенко, який виконував багато чорнової роботи. Не обминути увагою і капітана. Як тільки пластичний, легкий, швидкий і технічний український камерунець брав на себе гру, у рядах суперника відчувалась неабияка паніка. Дуже порадував дубль Браславського. Відчувалось, що Ярослав був по спортивному злий, намагаючись перервати безгольову серію, багато бив, демонструючи найкращі якості таранного форварда і якби додати трішки влучності, мабуть ми б сьогодні побачили хет-трік, або покер в його виконанні. На його фоні дещо загубився Бобович, який, здається, забив... і заспокоївся. Тому спланована заміна на Маляренка тільки підсилили гру, адже Ігор увесь свій відведений час завжди проводить дуже активно. Поліщук був не схожий на себе і замість звичної націленості на ворота вдало виступав у ролі асистента. Три гольові передачі багато чого вартують!

Із загального враження слід відзначити те, що при негативному результаті першого тайму команда не опустила руки, як це було у грі с «Суднобудівником», не скотилась у навал, а намагалась комбінувати, витягувати суперника від власних воріт. Отже, є відчуття, що усі турнірні негаразди минулих турів можна виправити, додавши психологічної впевненості і зіграності.

Початок гри був за гостями. «Металург» сміливо пішов в атаку, Каськов з лівого флангу переадресував в центр на Чернявського, який пробив по воротах з метрів 18, але м яч пролетів вище поперечини. «Нива» відповіла більш,ніж переконливо. На четвертій хвилині Поліщук зліва у штрафному майданчику накрутив опонента і прострелив уздовж воротарської лінії. Першим на м ячі опинився Бобович, який в один дотик переправляв шкіряну кулю у ворота, але якимось дивом воротар відбив м яч ногою, але той знову опинився у Бобовича, який вже з другої спроби не схибив, відправивши м яч у кут воріт. 1:0!

Не минуло і хвилини, як «Нива» забила другий гол. Дальня подача зі штрафного, призначеного біля лівої бокової лінії знайшла Колінса, який головою в упор з лінії воротарського майданчика розстрілював ворота гостей, але знову Теленков зумів зреагувати на складний удар і відбив м яч, але знову ж таки прямо перед собою і Колінз ногою відправляє м яч повз воротаря у ворота. 2:0!

«Нива» заволоділа ініціативою, намагаючись контролювати м яч, щоправда, трішки дратували дві речі - постійні відкати м яча Кулінічу і відсутність гостроти у атаці. Розбавив цю монотонність забіг Борячука по лівому флангу і класна довга поперечна передача на правий фланг на Ключика, який наважився на дальній удар, який, втім, вийшов не точним. Але сама атака, перевід акцентів атаки на інший фланг і завершення виглядали цікаво. Ще один момент був у Браславського, який отримав розрізний пас, прокинув собі на хід, увійшов у штрафну з лівого флангу і розвернувшись вдарив у ближній кут. М яч просвистів поряд зі стійкою.

А далі була двохвилинка «Металурга», який за цей час зумів створити «Камбек», відігравши два голи. Пропускала «Нива» якось безглуздо и просто. Спочатку була пристрілка. Дугієнко з метрів 18 сильно пробив по воротах «Ниви», але на місці опинився Кулініч, а за хвилину той самий Дугієнко, отримавши флангову передачу від Пєтухова, сильно пробив з метрів 24 і м яч влетів у ворота повз Кулініча, який не зміг зреагувати на цей удар через невеличкий рикошет. 2:1!

За дві хвилини рахунок зрівнявся. Кращий бомбардир «Металурга» Каськов уникнув офсайду і прийняв м яч у штрафній, хоча здалося, що він перебував за лінією нашої оборони, і далі у повній самотності він спокійно прицілився і сильно пробив у ворота повз Кулініча, який вискочив назустріч нападнику гостей. 2:2!

У той час, який залишився до перерви, «Нива» могла забити ще раз стараннями Браславського, який пробив дуже сильно в нижній лівий кут воріт. Але воротар з великими труднощами перевіва м яч на кутовий.

Перерва не принесла якихось суттєвих змін у перебігу гри. «Нива» намагалась витягнути гостей від власних воріт, подала купу кутових, чомусь завжди на ближню стійку і завжди без особливої гостроти, (можливо, якась домашня заготовка, але явно невдала) а «Металург» спокійно захищався, деколи намагаючись наносити «гострі уколи». Так, наприклад, на 61 хвилиені Каськов наносив разячий удар з розвороту. М яч просвистів поряд з дальньою дев яткою.

Усе змінили заміни. З виходом на поле Паньковецького і Маляренка команда дуже сильно додала в креативі і швидкості. Трибуни відчули бажання команди відігратись і погнали «Ниву» вперед. Результату не треба було довго чекати. На 70 хвилині вінничанам вдалась чудова атака, Колінз завдякий своєчасним пасам і дріблінгу пройшов частокол захисників і вийшов майже сам на сам у восьми метрах прямо навпроти воріт. Але влучного завершального удару не вийшло.Нгаха вирішив пробити на силу, хоча потрібно було зіграти якось хитріше... А так, блокування і всього навсього кутовий. На 72 хвилині Ярослав Браславський зняв безгольове прокляття, забивши гол в лівий нижній кут воріт чудовим дальнім ударом з-за меж штрафного майданчика. Слід відмітити своєчасну передачу Поліщука і зазначити, що у цьому моменті, мабуть, не обійшлось без невеличкого рикошету на нашу користь, який дезорієнтував воротаря «Металурга». 3:2!

На 77 хвилині Чернявський міг зрівняти рахунок, але його сильний постріл ліквідував Кулініч. Гості розкрились, вивільнивши зони, тим самим давши змогу «Ниві» проводити гострі атаки.

На 78 хвилині Браславський знову отримав передачу від Поліщука на лівому фланзі і увійшовши у штрафну сильно пробив у лівий нижній кут. 4:2! За хвилину Ярослав міг оформити хет-трік, якби влучив після хитрого удару під поперечку. Воротар з величезним трудом перевів м яч на кутовий. Саме цей поданий кутовий виявився найнебезпечнішим. Маляренко головою з метрів 10 намагався влучити у ворота, а влучив у поперечину прямо над дев яткою. Якби трішки ніжче, воротар був би безсилим врятувати команду від голу.

На 83 хвилині Борячук пробив з метрів 24 дуже сильно і влучно, воротар не втримав м яч, відбивши його прямо перед собою і Маляренко у боротьбі з захисником проштовхнув м яч вздовж воріт на Браславського, який бив в упор, але воротар відбив цей постріл. Невідомо яким чином зреагувавши на удар з близької відстані.

«Металург» огризнувся лише на 86 хвилині. Комлєв бив з меж шрафного майданчика. Сильно і прицільно. Але на місці був Кулініч, який контролював ситуацію.

Фінальний свисток підняв «Ниву» на сьому сходинку у турнірній табилиці.

Игорек
niva.vn.ua


Послематчевый комментарий Нгахи Колинза:
- Нгаха,за счет чего команде удалось переломить неудачно складывающуюся игру и вырвать победу? - Мы немного расслабились после того, как забили два гола. Потом соперник сравнял счет. Мы зашли в раздевалку и поняли, что нам нельзя терять очки в этой игре – люди собрались, пришли на праздник и поэтому нам сегодня очень нужны были три очка. Проявили все свои мужские качества, не проигрывали единоборства и вы видите результат – 4:2! Спасибо всем болельщикам за поддержку!Послематчевая пресс-конференция главного тренера винницкой «Нивы» Юрия Соловьенко:
- В начале игры «Нива» забила два гола, потом расслабилась и получила в свои ворота два ответных гола. За счет чего удалось переломить ход игры?
- В первом тайме после двух забитых мячей, с середины первого тайма команда перестала играть в тот футбол, который тренерски й штаб предлагал против этой команды. Мы будем анализировать это по видео, но я думаю, что пропущенные мячи это то, что отошли от плана на игру – раз, второе – после забитых голов в подсознании часть игроков праздновала победу во всем матче. Соперник нас наказал за это и в перерыве пришлось вносить коррективы, как на макете, так и с повышением интонации. Но, нужно отдать должное ребятам, которые во втором тайме проявили мужской характер, о котором мы говорили в перерыве. Я еще раз повторю – в нашей команде играют мужчины! Они это доказали в очередной раз, ну а те моменты, о которых вы говорите, я уверен, что у наших болельщиков .. кстати, в который раз, огромная благодарность им за поддержку! Когда выигрывали и и когда были на грани поражения, все равно болельщики нас поддерживали. И постараемся оправдать их надежды как в турнирной таблице, так и в домашних матчах.

- Устроила ли вас игра в защите в этом матче?
- Как кто-то сказал, «То что для болельщика феерия, то для тренера ужас». Для тренера лучше, когда 1:0, 1:0, 1:0, 1:0 и 12 очков в четрыех турах... Но пока что, вы сами видите, защита - это наш бич. Практически в каждом матче мы варьируем линию обороны, корриектируем игру команды в обороне, но к сожалению, нужно признаться, пока что не достигли больших успехов.

- Ожидали ли вы такой игры от Браславского?
- У нас после пяти туров (с кубковыми матчами) был «сухой» нападающий. Но тренерский состав и весь персонал его поддерживали, мы доверили ему эту игру и сейчас все рады за него, потому что человек в этих играх столько оставил сил и были моменты и не везло ему. Где-то должно было его прорвать и к нашему счасть это случилось сегодня. Ну и тренерский штаб не дрогнул – доверил место в стартовом составе. И нужно отдать должное партнерам, котоые помогли ему прервать безголевую серию.

- Колинз, возрастной игрок, но является одним из лидеров...
- У нас нет понятия – 18 лет или 38. Если человек выполняет в большей степени, чем другие, тренерскую установку на футбольном поле, он будет играть и до 45...

- Вот уже пятый тур, какова ситуация с финансами, будет ли усиливаться команда?
- У нас каждую неделю по два новых игрока на просмотре. Пока не будут подписаны контракты, я не буду озвучивать фамилии. Пока есть дозаявочный период, у нас есть возможность заполнить вакансии во все линии. Тренерский штаб этим занимается. Рководители клуба идут нам навстречу, давая возможность усилиться еще несколькими футболистами.Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 16.08.2016 21:35:01]

Жовті картки: Саламаха 74 хв., Когут 80 хв., Гончаренко 89 хв., Паньковецький 90+3

"Балкани" с.Заря:
12.Паламарчук Олексій, 7.Саламаха Богдан, 17.Юречко Ігор, 5.Опря Анатолій, 10.Пенов Демьян, 99.Гаврилюк Володимир, 89.Ільницький Олександр (44.Полтавець Валентин, 56 хв.), 33.Златов Вадим, 13.Шестаков Михайло (15.Гончаренко Констянтин, 83 хв.), 22.Пархоменко Констянтин, 8.Райчєв Олександр (23.Лазаренко Едуард 90 хв.).
Запасні гравці: 42.Зацепін Богдан, 2.Пархоменко Дмитро.
"Нива" Вінниця:
99.Кулініч Артем - 2.Заторський Віталій, 4.Когут Владислав, 7.Поліщук Володимир, 8.Попов Дмитро, 9.Браславський Ярослав, 17.Бобович Денис (11.Маляренко Ігор, 62 хв.), 24.Нгаха Колінс, 31.Момотенко Дмитро, 34.Ключик Євгеній (19.Паньковецький Євгеній, 58 хв.), 95.Коломієць Сергій (20.Загалевіч Дмитро, 69 хв.)
Запасні гравці: 1.Бабійчук Максим, 10.Іоша Олександр.

Фотоозвіт про матч 4 туру "Балкани" с.Зоря - "Нива" Вінниця (30 фото, 4.5 мег.) знаходиться тут

Послематчевое интервью с главным тренером «Нивы» Юрием Соловьенко:
- Юрий, сложилось ощущение, что «Нива» терпела-терпела, да недотерпела...

- Мы знали, что будем играть с хорошей командой. В данной ситуации наша команда очень неплохо сыграла в обороне. Не оборона и вратарь, а вся команда. Но у нас немножко не получилось сыграть в атаке. Вы же видели – и у нас не было моментов и у соперника моментов особо и не было. Из-за того, что мы строго сыграли в обороне. Но, чтобы такие команды обыгрывать, нужно что-то создавать и впереди, а в этом компоненте мы сегодня не преуспели. Но, в очередной раз я говорю – у нас в команде мужики! И я им говорю «Спасибо». Ребята сегодня сыграли с очень хорошими футболистами и очень достойно сыграли...

- Могли бы вы прокомментировать оба пенальти?
- Нет. Зачастую вам с трибуны вам виднее, что происходит на поле. Я стою в ровень с футболистами и я не могу видеть все, что происходит на поле. Если поставили – значит был пенальти.

- Были ли проблемы с составом на игру?
- Ну, у нас всего одна позиция выпала – поднялась температура у левого защитника Борячука. Но мы не любим что-то менять в обороне, но, к сожалению, каждый раз у нас все новые и новые варианты обороны. Но по большому счету проблем в этом я не вижу, потому что в обороне вся команда сыграла очень строго.

- Судя по тактике команды, вы ехали в Зарю за ниьчей?
- Нет, мы ехали сюда за одним из двух положительных результатов, но, к сожалению, проиграли. Как – вы видели...

Послематчевое интервью с главным тренером «Балкан» Андреем Пархоменко:
- Игра для «Балкан» складывалась непросто. Оцените, пожалуйста, ход игры...
- Для общей оценки нужно учесть, что у нас изначально выпала вся атакующая группа. Это основные игроки – быстрые, креативные футболисты. Поэтому, я понимал, что будет тяжело вскрывать оборону гостей, поскольку нужно обладать определенными качествами. Мы построили игру так, чтобы за счет действий крайних полузащитников вклиниваться в определенные зоны. Если брать контроль мяча и доминирование на поле, вы же видели, мы владели мячом процентов на 80 игрового времени. В первом тайме нужно было забивать, когда Шестаков вышел один на один, тогда все было бы по другому. Соперник четко играл от обороны – девять сзади и один нападающий, что больших проблем нам не создало, опасность создавали лишь стандарты.
Так что игрой.... да, с пенальти, но мы туда бежали, обостряли и я считаю, что заслужено победили. Хотя могли сыграть и вничью – время шло, мы спешили, где то ошибались «на пятачке», но три очка есть три очка. Я доволен качеством игры, но в завершающей стадии есть над чем работать.

- Могли бы прокомментировать оба пенальти?
- Ну, знаете, команде, которая победила с пенальти сложно комментировать. Второй был железный. Там 100% подкат сзади. А если брать первый – футболист прокидывает.... Нужно смотреть, не буду говорить однозначно, тем более, мы его не забили. Но второй – железный.

- Андрей Викторович, каковы задачи на сезон? Первая лига?
- Скажем так – у нас все очень хорошо организовано. В плане игры и организации всех процессов в руководстве клубом у нас все на уровне первой лиги. Но, естественно, все нужно прощупать, попробовать, как у нас будет получаться. Мы не ставим конкретно задачу – выйти в первую лигу. Она будет поставлена, но, возможно, не в этом году. Сейчас мы просто играем и смотрим, на каком мы уровне, как мы обучаемся и как мы совершенствуемся. Получится – прекрасно, не получится – ничего страшного – будем на следующий год ставить такие цели. У нас процентов 70 футболистов никогда не выступали на профессиональном уровне, у них не было профессиональных контрактов, но они показывают качественный футбол – просто мы долго к этому шли. Но все это дается дорогой ценой – мы не отдыхали, не было пауз и все это сказывается сейчас. Столько человек выпали... Мы во второй раз выиграли чемпионат аматоров, сделали историю на Украине. Люди не выдерживают, а интенсивность тренировочного процесса я сбавлять не могу, потому что это наше главное оружие. Но все идет своим чередом. Думаю, что мы будем прибавлять от игры к игре.

- У вас в составе есть возрастные, опытные игроки, такие, как Валентин Полтавец, какова их роль в команде...
- Ну посмотрите – Дмитрий Пархоменко – тренер по защите, Валентин Полтавец – тренер по атакующей группе, Игорь Шуховцев – тренер вратарей. Они все тренера. Только лишь Опря, Кирилов и Райчев –футболисты, которые играют, двое последних – местные футблисты. Они в свое время поиграли, но очень давно. Им за 30, но они показывают свой уровень. Возрастная... если брать с тренерами, то да, но смотрите, сейчас есть необходимость в заменах, а у нас на скамейке два молодых, Полтавец и брат – Пархоменко, но он не может играть – он так, в заявке. Полтавец вышел и сделал гол...


Показать:  << 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 >>

Як відомо, ціна на білети не змінювалась вже більш ніж вісім років (тоді ще був курс долара - 8). Чи не вважаєте ви, що настав час за для блага "Ниви" підняти ціни на квитки?
Ні, ціну на білети підвищувати не потрібно. Це зменшить кількість глядачів.
Ціна білета має становити 25 гривень
Ціна білета має становити 30 гривень
Ціна білета має становити 40 гривень
Ціна білета має становити 50 гривень
Не можу відповісти...
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com