Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 29.05.2018 14:05:40]

Попередження: Дударенко, 9 хв., Зайчук 18 хв., калітов 40 хв., Хохлов, 71 хв., Матушевський, 74 хв., Пархуць, 84., Музиченко, 86 хв., Бариляк, 89 хв., Яськов, 90+3 хв.
Вилучення: Янчак, 90+3 хв., Дударенко 90+3 хв., Глущенко 71 хв., Кучер 90+3 хв.

«Львів» Львів:
1.Герич Роман, 7.Савошко Олександр, 4.Бариляк Руслан, 3.Матушевський Олег, 23.Поручинський Ігор, 22.Романчук Олександр, 17.Янчак Вадим, 6.Зайчк Михайло, 16.Шпирка Юрій, 25.Мізерник Олег, 9.Кисленко Сергій.
Запасні гравці:
30.Мозіль Олег, 2.Пархуць Віталій, 19.Дещиця Іван. 26.Кушинський Анатолій, 10.Омельченко Сергій, 29.Гринишин Олександр.
Головний тренер:
Ханас Андрій

«Нива» Вінниця:
1.Бабійчук Максим, 5.Музиченко Антон, 23.Дмитренко Володимир, 55.Гарванко Дмитро, 21.Дударенко Олександр, 17.Савошко Володимир, 35.Калітов Олександр, 20.Хохлов Вадим, 11.Маляренко Ігор, 16.Брижчук Тимофій, 25.Федосов Павло.
Запасні гравці:
99.Злотар кирило, 4.Менжега Олександр, 6.Кучер Володимир, 8.Попов Дмитро, 10.Яськов Максим, 15.Разуваєв Олексій, 19.Осадчий Дмитро.
Головний тренер:
Колчін Денис

47 хв. Перший гол було забито на 47 хвилині. Дмитренко з правого флангу подав штрафний на лінію штрафного майданчика, Федосов першим був на мячі і переадресував його правіше на Ігоря Маляренко, який підхопив круглого і в боротьбі з двома захисниками зумів пробити в дальній кут воріт. Мяч пролетів між ніг захисника і влетів у ворота! Воротар не зміг врятувавти свою команду від голу. 0:1! Прекрасний гол!
49 хв. Другий гол вийшов ще більш видовищним. Гарванко навісив з правого флангу в штрафну, приблизно на 11-метрову відмітку, і Тимофій Брижчук, поклавши корпус, з льоту вколотив мяч в сітку воріт. Мега-гол! 0:2!
85 хв. "Нива" створила ще один шедевр наприкінці другого тайму. Савошко подав кутовий з правого флангу на ближню стійку. Саме туди, на кут воротарського майданчика підключився Вадим Хохлов і шаленим по красі ударом з гострого кута головою в ближню девятку забиває третій гол "Ниви" в цьому поєдинку. 0:3!

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 23.05.2018 13:20:55]

Коментар почесного президента футбольного клубу «Нива» Вінниця телеканалу "112 Україна" стосовно «Справи про договірні ігри», в якій присутня і вінницька «Нива». Роздруківка інтервю від niva.vn.ua

Ведучий:
-Добрий вечір, пане Василю!
Василь Вовк:
-Добрий день!

Ведучий:
-Представники футбольного клубу «Нива», де ви є почесним президентом, підозрюються в організації договірних футбольних матчів. Що вам про це відомо? Можливо, ви знаєте, про кого ідеться?
Василь Вовк:
-В прес-релізі вказано 35 клубів. Тому, я хотів би бачити 35 підозр, які б оголосили. Мені нічого не відомо про участь вінницької «Ниви» в договірних матчах. Це друга ліга! «Контора» там участі не приймає. Ніхто на другу лігу, практично, не ставить, наскільки я знаю. Якщо ставлять, нехай надають докази, залучають у якості підозрювальних працівників клубу, якщо таке дійсно мало місце. Мені здається, що тут «компанєйщина». Зараз велика заява, що іде боротьба з корупцією, а закінчиться все «Пшиком». Я думаю, що Бранко, який запрошений з-за кордону і отримує 200 тисяч доларів на рік зарплати на українських дітях-футболістах, на яких виділяються гроші, вирішив таким чином показати свою роботу. Але цю роботу буде видно, коли будуть оголошені підозри конкретним особам. А ця заява – 35 клубів… Причому клуби другої ліги, в основному, а немає тих, хто дійсно займається аферами в футболі, поєднує посади в Федерації футболу і клубах, таким чином, приносячи конфлікт інтересів, цих клубів немає. Є інші – когось зафіксували, хтось з кимось говорив, звонив, писав, ну, на прослуховуванні телефонів і відслідковуванні ресурсів. Це не серьозно. Але ця проблема є і її потрібно вітати навіть такі кроки в боротьбі з корупцією в футболі.

Ведучий:
-Пане Василю, до складу злочинної групи увійшли і президенти клубів, колишні і чинні гравці, мова іде про арбітрів, тренерів, комерційні структури.
Василь Вовк:
-Прізвища там є?
Ведучий:
-Питання в іншому – чи стало це викриття приголомшливим для вас?
Василь Вовк:
-Ні, абсолютно. Я і викриття то не бачу. Викриття в чому? Я можу написати будь-яку заяву, я можу будь-що сказати. Я почесний президент і можу будь-кого звинувачувати. Але якщо мова іде про серйозну структуру, яка займається кримінальними розслідуваннями за статею «Вплив на результати офіційних змагань». Саме так називається стаття в кримінальному кодексі. То потрібні серйозні заяви, підтверджені офіційними процесуальними документами. Ну, хоча б, повідомленням про підозру. Коли буде повідомлення про підозру, тоді можна буде говорити про те, що хтось підозрюється. Зараз ніхто не підозрюється. Зараз дали 35 назв клубів, назвали, що там президенти, футболісти, агенти, арбітри і так далі.. і все. Давайте далі почекаємо.

Ведучий:
-Два роки тривало розслідування. 320 підозрювальних.
Василь Вовк:
-Давайте, друже, говорити так. Є підозрювальні в побутовому сенсі слова, а є підозрювальні в процесуальному сенсі слова. То велика відстань між ними. Підозрювати – поговорив хтось з кимось, запитав, попросив – от вже і підозрюваліні. 320 чоловік. Два роки справи! Ну, єдине, що там було – підслуховування дзвінків і відслідковувалась переписка. От і все. Але підозрювальні в процесуальному сенсі цього слова, а ви знаєте, що, я знаю, про що говорю, то це повинен бути відповідний документ, постанова, відповідна міра запобіжного заходу, відповідне розслідування щодо кожної особи, яка підозрюється у впливі на результати офіційних змагань.
Що стосується вінницької «Ниви». У вінниці всі футболісти знають, що їм не можна домовлятись ні з ким, тому що я заперечую будь-які корупційні прояви в футболі, борюсь з цим, з функціонерами з самими високими посадами аж до віце-президентів Федерації футболу, тому всі знають, що я на одній стороні з правилами і законами. Більш того, я скажу, що ми в одному з матчів грали з одним моїм знайомим, а президенти клубів практично всі знайомі. І не дали йому попасти в першу лігу в 2016 році, зігравши з ними в нічью, хоча можна було програти – для нас то значення не мало. Якщо є приклади навпаки стосовно вінницької «Ниви» - то в чому саме підозра, якого матчу стосується, хто з ким домовлявся, чи там футболісти.. Ну, без футболістів ніяк не обійдеться, навіть якщо президенти домовляться.

Ведучий:
-Пане Василю, а як часто хтось брав на себе сміливість звернутися до вас стосовно того, щоб клуб «злив гру», щоб, можливо, хтось з функціонерів клубу «посприяв у грі в піддавки»?
Василь Вовк:
-Була одна пропозиція від посередника. Але була вона «не активна». І більше то була розвідка, ніж пропозиція. Але я відразу сказав, що я в ті ігри не граю. Як я прийду до футболістів і скажу, що цю гру повинні здати? Є люди, які вміють це робити, які це роблять. І це всім відомо. І відомо, до речі, про тих, кого немає в цьому списку, який опублікований. Тому все це уява, фантазії на тему українського футболу, які я не можу коментувати, тому що я людина процесуального складу і хотів би опиратися на докази. Якщо на емоціях, то можна говорити все що завгодно.

Ведучий:
-Ну, а взагалі, в цій «царині» після заяв правоохоронців, якись «шорох» пішов серед клубів, хвилювання, «гомін по діброві»?
Василь Вовк:
-Я знаю, що були проведені обшуки і в Києві і в Харкові. Мені про це повідомили люди. Ну, що ж. Якщо працюють – це вже добре. Будь-які кроки в напрямку боротьби з корупцією, я буду вітати завжди. Але на сьогодні, коментувати вину когось, причетність, я вважаю за непотрібне. Я вважаю, що неправильно, що названі імена клубів, в тому числі «Нива» Вінниця. Є офіційні особі в клубі, якщо захотять, нехай вони звертаються до суду щодо захисту ділової репутації. Тому що, дали в списку без усіляких доказів, попереджень, підозр, оформлення документів, і все…. А тепер іди розказуй по «базару, що у тебе немає доньки». Ви памятаєте анекдот.

Ведучий:
-Тобто, «Нива» позиватиметься за своє чесне імя?
Василь Вовк:
-Ні, я не думаю, що «Нива» позиватиметься, бо я дотримуюсь такої думки, що немає до чого там позиватися. Це «компанєйщина». Я думаю, що це все організувала Федерація Футболу, для того, щоб виправдати великі зарплати, в тому числі, комітету арбітрів. І інших комітетів, як то чесної гри. Що вони ніби то щось роблять і що вони ніби то дали інформацію, а правоохорогці її зафіксували, розслідували. І от прийшли до чого – опублікували назви 35 клубів. І все. Але це не є боротьба з корупцією! Це «шорох, компанійщина», яка через неділю закінчиться.

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 21.05.2018 14:05:31]

Попередження: Бойко, 15 хв., Маляренко І., 34 хв., Геник, 39 хв.

«Нива» Вінниця:
1.Бабійчук Максим, – 5.Музиченко Антон, 7.Маляренко Андрій (9.Паламарчук Сергій, 25 хв., 15.Разуваєв Олексій, 80 хв.), 7.Маляренко Ігор, 16.Брижчук Тимофій (19.Осадчий Дмитро, 80 хв.), 17.Савошко володимир, 21.Дударенко Олександр, 23.Дмитренко Володимир (8.Попов Дмитро, 80 хв.), 25.Федосов Павло, 33.Гудак Роман, 35.Калітов Олександр.
Запасні гравці:
4.Менжега Олександр, 6.Кучер Володимир.
Головний тренер:
Колчін Денис

«Прикарпаття» Івано-Франківськ:
24.Піцан Іван, – 19.Данищук Віктор, 2.Ковальчук Петро (21.Кузьмин Роман, 67 хв.), 27.Бочкур Роман, 3.Француз Роман, 11.Оринчак Богдан (22.Януш Орест, 67 хв.), 6.Бойко Тарас (16.Геник Тарас, 75 хв.). 23.Борисевич Роман (10.Веприк Олег, 78 хв.), 20.Конкольняк Ярослав (7.Комар Артур, 46 хв.), 8.Боришкевич Володимир, 9.Худобяк Ігор.
Запасні гравці:
26.Вульчин Остап, 18.Дитко Роман.
Головний тренер:
Ковалюк Володимир

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт матчу 27 туру 2 ліги між командами "Нива" Вінниця - "Прикарпаття" Івано-Франківськ (30 фото) Він знаходиться тут

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Прикарпаття» Івано-Франківськ від Леоніда Загоруйко:
"Ниваа" Вінниця
«Прикарпаття» Івано-Франківськ
Офсайди
3 (1+2)
4 (3+1)
Фоли
15 (10+5)
18 (8+10)
Кутові
12 (8+4)
4 (1+3) 
Удари по воротах
10 (3+7)
6 (4+2)
З них в ствір воріт
4 (2+2)
2 (2+0) 

7 хв. Бочкур навісив зі штрафного на 11-метрову відмітку, Худобяк головою перевів мяч на лівий кут воротарського майданчика, звідки Конкольняк рострілював ворота "Ниви", але не влучив. До того ж, арбітр зустрічі в цьому моменті угледів офсайд.
16 хв. Савошко віддав шикарний розрізний пас між захисників на хід Федосову, який набрав крейсерську швидкість і вийшов на ударну позицію трохи лівіше воріт, але затримався з ударом і коли вже пробив, підоспів захисник, який вибив мяч з під ніг нападника "Ниви". Дуже і дуже небезпечний момент, адже судячи по траекторії польоту мяча, круги якраз пройшов би в ворота між ногами у воротаря. Не пощастило №1
24 хв. Після відскоку Конкольняк пробив, чи то сильно прострелив з лівого флангу штрафної направо вздовж воріт, на цю передачу відгукнувся Оринчак, який був ніким не прикритий і пробивав з льоту, але не влучив в ворота з убойної позиції.
27 хв. Розкішна атака "Ниви". Федосова вивели по лівому флангу 1 на 1 проти Ковальчука. Павло з мячем дойшов до лицьової лінії, легко обіграв захисника і віддав націлений пас на Брижчука, який впав і дивом не влучив по мячу, знаходячись прямо перед воротами. Мяч підхопив Маляренко, навісив, далі відбій прямо на ногу Калітову, удар якого було заблоковано.
34 хв. Знову на ударній позиції конкольняк, який пробив з метрів 22, але не дуже сильно, тому Бабійчук спокійно заволодів мячем.
36 хв. Савошко подав мяч зі штрафного у воротарський майданчик в скупчення гравців і Дмитренко у падінні ледь не дотягнувся ногою до мяча.
37 хв. Бочкур дотепно розіграв штрафний з Оринчаком, практично вивівши його один на один з Бабійчуком, але наш воротар виявився спритнішим, на мить випередивши гравця "Прикарпаття" і вибивши мяч.
39 хв. Худобяк у ві всій красі. Отримавши передачу в 35 метрах від воріт, він продавив Дмитренка, спокійно обіграв Бабійчука і з доволі гострого кута вкотив мяч в ворота "Ниви". Ситуацію міг врятувавти Музиченко на перехоплення цього удару, але невдало, адже чомусь пізно включився в епізод. 0:1!
43 хв. Дуже хороший момент у "Ниви". Ігор Маляренко справа обіграв захисника і класно прострелив на лінію воротарського майданчика, куда саме набігав Федосов. Наш нападник пробивав в ближній кут, але дива реакції продемонстрував воротар, який витягнув цей мяч, перевівши його на кутовий. Не пощастило №2
44 хв. "НИва" не припиняла атакувати. пройшла перспективна атака з розрізним пасом в штрафну, але маляренко, замість того, щоб відразу пробити, відкотив мяч Савошко, який теж не дуже вдало прийняв мяч і замість удару втратив момент.
45 хв. І ще один вбивчий момент у "Ниви". Музиченко підключився до подачі кутового і ударом головою влучив в поперечку.
перерва
47 хв. Савошко віддав мяч направо на хід Федосова, який происнув захисника і пробив з гострого кута в штангу. Не пощастило №3
50 хв. І знову протистояння Дмитренко-Худобяк. Нападник Прикарпаття міг виходити один на один з Бабійчуком, але Дмитренко у відчайдушному стрибку вибив мяч з під його ніг.
56 хв. Атака гостей по правому флангу, простріл під удар Веприку і той хибить з дуже хорошої позиції. Пробиває з метрів десяти вище воріт. А ніхто не заважав.
58 хв. Брижчук віддав хороший розрізаючий пас з центру поля на лівий фланг на хід Федосову, який вийшов один на один з голкіпером гостей але влучив саме в нього. Не пощастило №4
64 хв. після подачі кутового Федосов пробивав у падінні в правий кут воріт, але мяч з лінії воріт виніс захисник. Не пощастило №5
76 хв. Гравці Прикарпаття могли вивести Боришкевича по лівому флангу 1 на 1 з Бабійчуком, але той дуже далеко вибіг з воріт і вибив мяч.
90 хв. Брижчук прострелив в штрафну з правого флангу, Разуваєв з ходу пробив по воротах, але влучив в захисника.
90+2 хв. Разуває пробив з гострого кута з лівого флангу штрафного майданчика впритирку з правою штангою.
90+3 хв. Гості вивели Комара 1 на 1 з Бабійчуком, який знову вийшов переможцем цієї дуелі, відбивши мяч.
90+4 хв. Останній момент в цій зустрічі мав Федосов, який пробив головою з хорошої позиції, але дуже невдало.


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 14.05.2018 12:53:53]

Попередження: Патрик, 54 хв., Хохлов 70 хв., Глущенко 71 хв., Кучер 90+3 хв.

«Арсенал-київщина» Біла Церква:
1.Шкарбан Євген, 8.Тименко Володимир, 7.Глущенко Андрій, 23.Шарай Дмитро (4.Растовецький Ігор, 75 хв.), 13.Прутян Роман (6.Мартинов Олександр, 67 хв.), 15.Мартиненко Дмитро, 21.Кемфор Харіс Джорж, 5.Патрик Руслан, 14.Галич Дмитро, 3.Омоко Оровіанор (20.Гасанов Нурпаша, 46 хв.), 17.Голядинець Олександр.
Запасні гравці:
12.Байдюк Олександр, 16.Мельник Юрій, 77.Щербань Микола.
Головний тренер:
Акімов Олександр

«Нива» Вінниця:
99.Злотар Кирило - 4.Менжега Олександр, 20.Хохлов Вадим, 5.Музиченко Антон (8.Попов Дмитро, 65 хв.), 33.Гудак Роман, 35.Калітов Олександр, 19.Осадчий Дмитро (15.Разуваєв Олексій, 63 хв.), 16.Брижчук Тимофій (6.Кучер Володимир, 71 хв.), 7.Маляренко Андрій (12.Палій Владислав, 90 хв.), 11.Маляренко Ігор, 25.Федосов Павло (10.Яськов Максим, 86 хв.)
Запасні гравці:
1.Бабійчук Максим, 9.Паламарчук Сергій.
Головний тренер:
Колчін Денис

15 хв. Патрик відібрав мяч у Федосова, який стрімко вибігав у контратаку, спокійно прицілився і пробив з метрів 30. Злотар був безсилий проти цього дальнього удару. 1:0
21 хв. Ігор Маляренко пробіг з мячем по правому флангу аж до самої лицьової лінії і влучно подав на 11-метрову позначку прямо на ногу Тимофію Брижчуку, який був абсолютно не прикритий і в один доторк відправив мяч в лівий кут воріт "Арсенала". 1:1
24 хв. Відзначився Брижчук і в наступній гольовій атаці "Ниви", класно простреливши з лівого флангу на кут воротарського майданчика на Павла Федосова, який переправляв мяч в правий кут воріт, але не влучив - мяч пролітав повз штангу, але дуже вчасно підключився до атаки Ігор Маляренко, який виграв боротьбу у візаві і з метра проштовхнув мяч в ворота! 1:2!
41 хв. Відмінна "стіночка" вийшла у Федосова з Андрієм Маляренко, які обігралися на лівому фланзі, Андрій на швидкості увірвався в штрафну, Федосов вчасно віддав йому передачу і Маляренко молодший не схибив, пробивши повз воротаря! 1:3!
45 хв. В першому таймі "Нива" забила і втретє. Осадчій навісив з правого флангу на дальній кут воротарського майданчика, Брижчук увірвався в цю зону і ударом головою забив гол. Але арбітр помилково відмінив гол через офсайд. Відеоповтор чіттко показав, що офсайду не було.
50 хв. На початку другого тайму знову не пощастило Федосову. Його гарматний дальній удар з метрів 22 прийняла на себе стійка воріт "Арсенала".
70 хв. Тименко чітко реалізує пенальті в ворота "Ниви". 2:3!
80 хв. На 20 хвилині Мартиненко забиває третій мяч в ворота "Ниви", але його було не зараховано, адже гравець "Арсенала" перед цим явно підіграв собі рукою.[Добавил Игорек в 06.05.2018 00:55:59]

Попередження: Дударенко, 16 хв., Олексієнко, 69 хв., Алексанов, 85 хв., Савошко, 86 хв, Злотар, 90+2 хв., Разуваєв, 90+6 хв.
Вилучення (другі жовті картки): Дударенко, 35 хв., Олексієнко, 79 хв.

«Нива» Вінниця:
99.Злотар Кирило – 5.Музиченко Антон, 21.Дударенко Олександр, 20.Хохлов Вадим, 55.Гарванко Дмитро (33.Гудак Роман, 14 ХВ.), 35.Калітов Олександр, 16.Брижчук Тимофій (4.Манжега Олександр, 38 хв.), 7.Маляренко Андрій (15.Разуваєв Олексій, 90 хв.), 7.Маляренко Ігор, 17.Савошко Володимир (8.Попов Дмитро, 87 хв.), 25.Федосов Павло (9.Паламарчук Сергій, 78 ХВ.).
Запасні гравці:
1.Бабійчук Максим, 19.Осадчий Дмитро.
Головний тренер:
Колчін Денис

«Полісся» Житомир:
28.Іванов Максим - 99. Гурський Андрій, 4.Жовтюк Микола (20.Задерецький Дмитро, 14 хв.), 90.Алексанов Сергій, 15.Шевченко Назарій, 10.Олексієнко Ігор, 19.Дячук Сергій (96.Меркушов Артем, 72 хв.), 70.Малєй Юрій (27.Богунов Ярослав, 58 хв.), 17.Швець Дмитро, 11.Бовтрук Вадим, 7.Шаврін Вадим (14.Демчик Дмитро, 79 хв.).
Запасні гравці:
1.Шевченко Олег, 6.Кузнєцов Евген, 8.Лебедь Валерій.
Головний тренер:
Призетко Олександр

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт матчу 25 туру 2 ліги між командами "Нива" Вінниця - "Полісся" Житомир (50 фото) Він знаходиться тут

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Полісся» Житомир від Леоніда Загоруйко:
"Ниваа" Вінниця
«Полісся» Житомир
Офсайди
3 (1+2)
5 (4+1)
Фоли
20 (11+9)
15 (6+9)
Кутові
2 (2+0)
6 (4+2) 
Удари по воротах
9 (1+8)
11 (5+6)
З них в ствір воріт
4 (0+4)
4 (2+2) 

6 хв. Бовтрук увірвався в штрафну з правого флангу і гостро прострелив вздовж воріт, але відмінно зіграв Музиченко, який вибив мяч.
7 хв. Злотар відбив мяч прямо перед собою після навісу з лівого флангу. Капітан гостей Гурський був перший на мячі, але удар з льоту з 11-метрової відстані був не точним – вище воріт з вигідної позиції. Дуже небезпечно!
26 хв. Дуже схожий момент на попередній. Але в цей раз Злотар виніс мяч трохи далі – перед собою на лінію штрафної. Бив Олексієнко, але удар було заблоковано.
27 хв. І ще декілька гострих моментів поспіль у «Полісся» біля наших воріт. Знову у грі Злотар, який впевнено у боротьбі кулаком виносить мяч подалі.
28 хв. Федосов красиво хитнув захисника на правому фланзі, пройшов з мячем до лицьової і прострелив на ближню стійку, але там нікого не виявилося. Перший потенційно небезпечний момент у Ниви.
36 хв. Дальній удар Олексієнко в правий нижній кут. Злотар на місці.
37 хв. Небезпечна гра Дударенка обернулася другою жовтою карткою і перетворилася на червону. Тепер майже годину ігрового часу доведеться грати у меншості проти сильного суперника…
40 хв. І знову дуже небезпечно біля наших воріт. Дячук навісив справа на кут воротарського майданчика, Злотар якось невпевнено пішов на верховий мяч і програв верхову боротьбу нападнику гостей, який перекинув мяч через нашого голкіпера, але не влучив у ворота.
45 хв. І знову пожежа біля наших воріт. Подача зі штрафного з лівого флангу на правий кут воротарського. Захисники втрачають Шавріна, який випереджає Злотаря і бье по воротах в упор. Але, дякувати Богу, влучає прямо в голкіпера.
45+1 хв. подача кутового, Злотар через велике скупчення гравців у воротарській не зміг добратися до мяча і круглий опустився прямо на ногу Шавріну на дальній стійці. Але знову ж таки пощастило – мяч влучив у коліно і вилетів за ворота, а не у порожні ворота.

Перерва. В перерві арбітрів добряче облили з трибун водою. Незрозуміло, чому – арбітраж на нормальному рівні. А вилучення – Дударенко сам винен.

46 хв. Федосов створив момент, прорвавшись до воріт суперника з лівого флангу майже сам на сам, воротар вибіг йому назустріч, але вибив мяч прямо в Федосова, від якого мяч пролетів поруч зі стійкою.
55 хв. Подача з правого флангу, Злотар у простій ситуації помиляється на виході, проскакує повз мяч, який відскакує до нападника гостей, який намагався влучити у ворота з гострого кута, але на щастя не влучив.
58 хв. Злотар вибіг далеко з воріт, аж за штрафну і у боротьбі вибив мяч подалі.
62 хв. Шаврін пробиває штрафний з метрів 18 від воріт. Дуже небезпечно! Мяч пролітає поруч з правою штангою.
65 хв. Федосов з розвороту пробив з метрів 20 від воріт, але мяч пролетів справа від штанги.
67 хв. Шаврін виграв верхову боротьбу у Злотаря в воротарській площадці і першим ударом перекинув голкіпера, а другим касанням підправив мяч у ворота. 1:0!
68 хв. Ігор Маляренко сильно приклався по воротах з метрів 20, але рівно туди, де знаходився воротар.
72 хв. Псл подачі Савошко в штрафну міг завершувати Калітов, але не влучив по мячу, знаходячись в 11 метрах від воріт.
74 хв. Федосов класно обігрався з Калітовим, який дав пас пятою на хід нападнику. Федосов увірвався в штрафну і був збитий кимось з захисників. Гості навіть не сперечалися. Пенальті!
74 хв. Пенальті чітко реалізував Савошко, розвівши мяч і воротаря по різних кутах. 1:1!
76 хв. Жах, пожежа. Верхова подача на лінію штрафної Ниви. Злотар дуже далеко вибіг з воріт, відбив мяч головою, ае прямо на ногу Богунова, який спокійно обіграв Злотаря і опинився відразу перед трьома захисниками, які захищали ворота. Удар був дуже невлучний!
79 хв. Важливий момент. Олексієнко отримав другу жовту картку, брудно зігравши проти Калітова. Червона! Склади вирівнялися!
83 хв. Савошко бье з дальньої відстані, але трохи вище правої девятки.
87 хв. І ось він, переможний гол! Призначено штрафний, який заробив Паламарчук і Савошко майстерньо обвів стінку влучним ударом з метрів 18! 2:1!!!
89 хв. Мяч влучає в руку Шевченка після подачі Савошко в штрафну, але свисток арбітра мовчить.
90+1 хв. Злотар врятував команду від голу після удару Бовтрука з льоту з метрів 10
90+2 хв. І знову ж таки, Злотар у стрибку виносить мяч подалі. Фінальний свисток!
Це перемога!

Игорек
Niva.vn.ua
[Добавил Игорек в 30.04.2018 15:14:33]

Попередження: Дударенко, 51 хв.

«Скала» Стрий:
12.Білик Олег, 4.Березовий Михайло, 9.Сад Валерій (10.Заїченко Євген), 14.Фляк Юрій, 15.Штаненко Станіслав, 16.Бельчич Артем, 17.Намуйлик Петро (3.Подоляк Роман, 87 хв.), 19.Цень Роман (5.Мельник Сергій, 58 хв.), 24.Красномовець Юрій, 25.Баранов Дмитро, 71.Барнор Брайт Егір.
Запасні гравці:
55.Фіяло Ігор, 2.Ніколишин Роман, 77.Козак Олег.
Головний тренер:
Гнатів Роман

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 5.Музиченко Антон, 21.Дударенко Олександр, 55.Гарванко Дмитро, 20.Хохлов Вадим, 16. Брижчук Тимофій (8.Попов Дмитро, 86 хв.), 35.Калітов Олександр, 17.Савошко Володимир (19.Осадчий Дмитро, 90 хв.) 11.Маляренко Ігор (4.Манжега Олександр, 90 хв.), 25.Федосов Павло (15. Разуваэв Олексый, 90 хв.), 7.Маляренко Андрій (33.Гудак Роман, 67 хв.)
Запасні гравці:
99.Злотар Кирило, 23.Дмитренко Володимир.
Головний тренер:
Колчін Денис[Добавил Игорек в 23.04.2018 14:11:47]

Попередження: Савошко, 21 хв., Хохлов, 41 хв., Гусін, 42 хв., Степаненко, 54 хв., Гудак, 88 хв.

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 5.Музиченко Антон, 21.Дударенко Олександр, 23.Дмитренко Володимир, 55.Гарванко Дмитро, 20.Хохлов Вадим, 16. Брижчук Тимофій (8.Попов Дмитро, 71 хв.), 9.Паламарчук Сергій (33.Гудак Роман, 67 хв.), 17.Савошко Володимир (10.Яськов Максим, 83 хв.), 11.Маляренко Ігор, 25.Федосов Павло (7.Маляренко Андрій, 87 хв.)
Запасні гравці:
99.Злотар Кирило, 4.Манжега Олександр, 19.Осадчий Дмитро.
Головний тренер:
Колчін Денис

«Буковина» Чернівці:
1.Степаненко Богдан, 77.Кузів Віталій, 6.Найко Володимир, 3.Гусін Андрій, 21.Бойчук Ігор, 18.Українець Вадим (5.Раулюк Данієл, 83 хв.), 7.Шишигін Андрій (15.Нікифоряк Василь, 90 хв.), 10.Мелконян Ладік, 22.Кузів Роман, 17.Батрак Антон, 25.Зоря Віталій (8.Жумига Олександр, 90 хв.).
Запасні гравці:
35.Гуцул Констянтин, 11.Гакман Василь, Рудич Валентин, 9.Королянчук Андрій.
Головний тренер:
Мглинець Віктор

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт матчу 23 туру 2 ліги між командами "Нива" Вінниця - "Буковина" Чернівці (45 фото) Він знаходиться тут

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Буковина» Чернівці від Леоніда Загоруйко:
"Ниваа" Вінниця
«Буковина» Чернівці
Офсайди
3 (1+2)
3 (3+0)
Фоли
26 (20+6)
17 (8+9)
Кутові
9 (5+4)
3 (1+2) 
Удари по воротах
12 (7+5)
4 (1+3)
З них в ствір воріт
3 (2+1)
2 (1+1) 

Ось і минув День народження Ниви». 60-річний ювілей пройшов тихо, спокійно, без подарунків, концертів і майже без привітань з боку високопосадовців, керівницва міста, області, ПФЛ і ФФУ (Принаймні, особисто я не чув нічого подібного, можливо помиляюсь). Ну, можливо, комусь не подобаються різкі заяви президента «Ниви» Василя Вовка стосовно упередженного арбітражу, корупційної складової, сумісництва посад і тому подібного у владних кабінетах українського футболу. Але ж крім президента клубу є вболівальники, тренери, гравці клубу, славна історія. І все це якось можна було б відзначити, привітати. Зачекаємо до дня народження, наприклад, «Шахтаря» чи «Динамо» і побачимо в дії двійні стандарти. Привітань, мабуть, буде вдосталь. Але то таке, як каже Маркевич…

Хоча… Буквально напередодні гри «Ниви» з «Буковиною» Голова ФФУ Андрій Павелко з губернатором вінницької області Валерієм Коровієм були присутні на Центральному міському стадіоні, де прийняли участь у нагородженні юних футболістів, які перемогли у міжнародному турнірі «Utmost cup 2018» і запевнили, що скоро відбудеться капітальний ремонт головної арени області. Ну, що ж, побачимо…
Але, користуючись нагодою, хочу висловити свою субєктивну думку і попросити – не робіть цього! Ні в якому разі не реконструкція, а тільки будівництво нового стадіона! На цьому місці, чи на іншому, але нового.
Поясню. Подивіться, потрібно повністю замінити газон. Прокласти підігрів. Замінити табло на сучасне. Облаштувати освітлення. Закупити тисячі сидінь і кріплень до них. Прокласти гідроізоляцію трибун. Налагодити радіомовлення і сучасний звязок. Ложу преси. Навіс над трибунами. І так далі. Все це З НУЛЯ! Тобто, незрозуміло що саме планується зберігти, реконструювати? Ті обшарпані стіни і прогнивші трибуни? Навіщо? Стадіон морально, технологічно застарів. Споруда не відповідає сучасним вимогам і потребам. Це все одно, що старій бабі зробити пластичну операцію – дівкою вона від цього не стане. Але це субєктивна «лірика». Повернемось до гри.

«Буковина» є не надто комфортним суперником для «Ниви». В першому колі вінничани, граючи в більшості весь другий тайм, не змогли виграти у буковинців. Матч відповідь взагалі приніс розгромну поразку в Чернівцях 0:3 і ось тепер знову поразка. Вже домашня. «Буковина» здобула в матчах з нами 7 очок, ми лише одне. Не надто яскравий здобуток, якщо зважати на дистанцію в турнірній таблиці і заявлені завдання команд на сезон.

Колчін консерватор. Склад команди, заміни прогнозуються з надзвичайною легкістю. Так сталося і в цей раз. Заміни у складі – лише «вимушені». У старті гри на поле вийшов Брижчук замість Калітова, який пропускав гру через перебір карток. В решті – склад ідентичний матчу в Хмельницькому, за виключенням того, що, незрозуміло чому, на лавці опинився Андрій Маляренко, який у міжсезоння назабивав пять голів і в матчі з «Поділлям» був одним з найкращих і найефективніших, створивши два перших голи «Ниви». Мабуть, Колчін вважає, що братам «тісно» на полі разом. Так чи інакше, а конструктиву «Ниві» не вистачало. «Буковина», вочевидь, приїхала за нічиєю, створивши «автобус» біля власної штрафної, закрившись на власній половині і старанно тягнучи час з надією на стрімкі контратаки і стандарти поблизу воріт «Ниви». Активно допомагав в цьому і арбітр, який із задоволенням зайвими свистками збивав ритм гри. Це дуже нервувало президента «Ниви», який не один раз виходив до поля, а в перерві навіть дуже емоційно поспілкувався з арбітром на тему чесного суддівства. А футболісти нічого не могли зробити з насиченим захистом гостей, діючи дуже повільно, без вигадки. Деколи здавалося, що «Ниві» потрібно лише трішки додати у швидкості, трішки більше імпровізувати і захист «Буковини» посиплеться. Але ні. По перерві «Нива» не змогла додати, заміни не спрацювали і другий тайм вийшов зовсім сумним, враховуючи драматичну фінальну розвязку.

11 хв. Гарванко, який видав дуже ороший матч, справа класно розібрався з суперником, прокинувши мяч повз нього і наздогнавши круглого біля самої лицьової лінії, подав на голову Савошко, який пробивав з лінії воротарського майданчика, але не трішки влучив.
13 хв. «Буковина» відповіла ударом головою в лівий нижній кут з близької відстані після подачі штрафного з правої частини поля. Бабійчук зіграв відмінно, накривши мяч буквально на лінії воріт.
23 хв. Маляренко пробив головою дуже небезпечно, але мяч пролетів поряд зі стійкою.
24 хв. Подача кутового і вже Музиченко пробивав у ближній кут, але мяч пролітає поруч зі стійкою.
27 хв. Маляренко отримав мяч від Гарванко і розвернувшись і обігравши захисника пробив в ближній кут – воротар зі складнощами перевів мяч далі в поле.
28 хв. Відразу після цього Савошко з кутового прострелив вздовж воріт, ця подача стала несподіванкою для захисту і воротаря, яки пропустили мяч на дальню стійку, де простріл міг замикати голом Федосов, але пробив не точно з трьох метрів.
32 хв. Музиченко спіймав мяч на ногу і пробив з льоту з метрів тридцяти. Мяч пролетів прямо над правою девяткою. А міг вийти красень гол!
36 хв. Трішки згодом Савошко намагався пробити по воротах ударом через себе, але мяч став легкою здобиччю воротаря.

Перерва

46 хв. Відразу по перерві «Нива» притиснула гостей до власних воріт і здавалося, що ось ось… Але ні. Поступово «Буковина» відсунула гру до середини поля і трішки згодом почала проводити досить гострі контратаки.
50-67 хв. Гра майже без моментів. Потрібно щось змінювати, але замін немає. Відчувається, що «Нива» не награла на перемогу і гра повільну рухається до нічієї.
70 хв. Небезпечний випад Зорі по центру поля аж до штрафної. Він декілька разів міг бити у боротьбі з двома захисниками «Ниви», але не вдалося і мяч було відібрано.
75 хв. Федосов як ніж крізь масло пройшов крізь трьох захисників справа від воріт і пробив з гострого кута, але не сильно і не влучно.
80 хв. Найко подарував мяч Маляренко, обрізавшись біля штрафної площадки, але Ігор не зумів як слід розпорядитись мячем і віддати влучний пас на Савошко, який вривався в штрафну. Хороший момент було втрачено.
82 хв. Батрак навісом намагався влучити у ворота, але мяч пролетів вище воріт.
83 хв. Савошко з кутового ледь не поцілив в дальню девятку – воротар у падінні виніс мяч з верхнього кута воріт.
90+1 хв. Пройшла стрімка контратака по лівому флангу, Мелконян віддав ювелірний пас в центр поміж двох захисників «Ниви» на Шишигіна, який вийшов на ударну позицію і пробив повз Бабійчука, який, мабуть, даремно далеко вийшов з воріт назустріч. 0:1
Фінальний свисток.

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 17.04.2018 14:30:44]

Попередження: Калітов, 28 хв., Муляр, 38 хв., Дмитренко, 52 хв., Маляренко А, 55 хв., Степаненко, 55 хв.

«Поділля» Хмельницький:
1.Шевченко Сергій – 6.Джурко Андрій (33.Майко Олександр, 41 хв.), 27.Швець Сергій, 9.Рижук Степан, 20.Степаненко Валерій (3.Миколайчук Віталій, 80 хв.). 19.Макарченко Артем, 8.Ліповуз Андрій (44.Шаповал Владислав, 86 хв.), 14.Рожко Дмитро (24.Маховка Андрій, 52 хв.), 10.Муляр Андрій, 7.Морговський Ян (99.Тупік Олександр, 80 хв.), 16.Бабак Кирило-Ілля.
Запасні гравці:
Дворник, Абзалов.
Головний тренер:
Віталій Костишин

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 5.Музиченко Антон, 21.Дударенко Олександр, 23.Дмитренко Володимир, 55.Гарванко Дмитро, 35.Калітов Олександр (6.Кучер Володимир, 90 хв.), 20.Хохлов Вадим, 9.Паламарчук Сергій (4.Манжега Олександр, 74 хв.), 17.Савошко Володимир (8.Попов Дмитро, 70 хв.), 11.Маляренко Андрій (33.Гудак Роман, 61 хв.), 25.Федосов Павло (10.Яськов Максим, 65 хв.)
Запасні гравці:
99.Злотар Кирило, 12.Палій Владислав.
Головний тренер:
Колчін Денис

2 хв. Паламарчук з лівого флангу відкотив мяч в штрафну на хід Федосова, який прийняв круглого, розвернувся і сильно пробив в дальній кут. Шевченко кінчиками пальців відбив цей непростий удар.
9 хв. Савошко розвернувся з мячем і пробив з метрів 22, але не сильно і воротар господарів легко спіймав мяч.
14 хв. Ян Морговський збив Андрія Маляренко, який стрімко проривався до мяча справа в штрафній. Арбітр не вагаючись призначив пенальті.
15 хв. Савошко з пенальті розвів по кутах воротаря і мяч, пробивши в правий нижній кут. 0:1!
20 хв. Маляренко заробив штрафний справа від воріт, Савошко подав на ближній кут воротарської площадки, де Дмитренко бив в ближній кут, але невдало, мяч зрізався і відлетів до Музиченка, який завдав влучного завершального удару в ближній кут. 0:2!
29 хв. Ліповуз віддав пас наліво на Морговського, який увірвався в штрафну зліва, але шикарно зіграв Бабійчук, який вчасно вискочив з воріт і кинувся в ноги нападнику, забравши мяч під свій контроль.
31 хв. Бабійчук кулаками відбив мяч після подачі зі штрафного, але той відлетів прямо на ногу Морговському, який намагався перекинути нивівського воротаря і влучити у ворота, але мяч пролетів над воротами.

Перерва.

48 хв. Майко подав мяч справа в штрафну, Муляр намагався пробити головою, але не влуно.
51 хв. Морговський пробив з метрів 20 трішки лівіше від воріт, Бабійч не зміг втримати мяч, але з другої спроби накрив мяч.
53 хв. Бабак головою замкнув ближню штангу піся подачі Муляра з кутового. 1:2!
60 хв. Савошко і Паламарчук намагались пробити впродовж однієї атаки, але в обох випадках удари було заблоковано.
63 хв. Шикарна атака "Ниви" - стрімка і технічна завершилася голом. Федосов швидко проскочив з мячем по правому флангу, віддав передачу на хід в штрафну Гудаку, який лише декілька хвилин тому вийшов на заміну, той наздогнав мяч і в падінні переадресував мяч в центр, куди підключився Савошко, який гарматним ударом у верхню частину воріт довів рахунок до 1:3!
67 хв. Паламарчук віддав дуже гострий мяч з лівого флангу в центр, Гудак і Хохлов зійшлись в одній точці, намагаючись пробити, але не вдалося...
70 хв. Паламарчук зліва прострелив на Яськова, той бив майже в упор, але Шевченко кінчиками пальців перевів мяч на кутовий.
71 хв. Хохлов справа подав в штрафну і Гудак у падінні міг замкнути цю подачу, але голу не сталося
72 хв. Муляр подав мяч в штрафну, Швець розстрілював ворота з вбивчої позиції, алое Бабійчук і тут врятував свою команду від голу.
73 хв. Легка паніка біля воріт "Ниви". Бабійчук, намагаючись заблокувати прохід нападника, далеко вибіг з воріт, послідував удар по воротах, але Хохлов підстрахував воротаря, вибивши мяч.
90 хв. Володимир Кучер, ледве вийшовши на заміну, відкрив відлік своїм голам на професійному рівні, отримавши мяч від Хохлова, який вів боротьбу за мяч зліва від воріт. Володимир, прийнявщши мяч, по-більярдному сильним влучним ударом відправив мяч в дальній нижній кут! 1:4
Фінальний свисток.

Игорек.
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 08.04.2018 01:32:54]

Попередження: Пікуль, 15 хв., Маляренко І, 25 хв., Гапончук, 33 хв., Калітов, 67 хв.

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 5.Музиченко Антон, 21.Дударенко Олександр, 23.Дмитренко Володимир, 55.Гарванко Дмитро, 35.Калітов Олександр (8.Попов Дмитро, 70 хв.), 20.Хохлов Вадим, 9.Паламарчук Сергій (19.Осадчий Дмитро, 63 хв.), 17.Савошко Володимир (33.Гудак Роман, 86 хв.), 11.Маляренко Ігор (12.Палій Владислав, 90 хв.), 25.Федосов Павло (10.Яськов Максим, 66 хв.)
Запасні гравці:
99.Злотар Кирило, 4.Манжега Олександр.
Головний тренер:
Колчін Денис

«Нива» Тернопіль:
1.Механів Максим, 4.Пікуль Констянтин, 2.Чорномаз Анатолій, 15.Мороз Тарас, 22.Гапончук Дмитро (12.Капелян Андрій, 67 хв.), 8.Вонс Ігор, 10.Слоневський Богдан, 43.Шевченко Віктор (19.Авдалян Тамаз, 66 хв.), 7.Герт Андрій, 11.Гатала Ігор, 9.Апанчук Олександр (20.Литовченко Олексій, 77 хв.).
Запасні гравці:
12.Жмурко Роман, 6.Кохман Ігор, 33.Андрєєв Сергій, 37.Дугієнко Олександр.
Головний тренер:
Задорожний Сергій

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт матчу 21 туру 2 ліги між командами "Нива" Вінниця - "Нива" Тернопіль (40 фото) Він знаходиться тут

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Нива» Тернопіль від Леоніда Загоруйко:
"Ниваа" Вінниця
«Нива» Тернопіль
Офсайди
1 (0+1)
2 (0+2)
Фоли
14 (10+4)
7 (3+4)
Кутові
6 (5+1)
5 (0+5) 
Удари по воротах
8 (5+3)
4 (2+2)
З них в ствір воріт
6 (4+2)
2 (1+1) 

Саме в той час, коли в Єрусалимі у храмі Гробу Господнього зійшов Благодатний вогонь, саме в той час у Вінниці футбольна благодать зійшла на капітана вінницької "Ниви" Ігоря Маляренко і він влучним ударом головою зняв безвиграшне 15-річне прокляття, яке висіло над вінничанами у іграх з тернополянами. 1:0! Важка перемога над принциповим суперником. Важка не в ігровому плані – тут все гаразд – вінничани перемогли досить впевнено і цілком заслужено, а от в психологічному плані це було зробити досить важко. По-перше, перед цією зустріччю у вінничан була драматична серія з трьох поспіль поразок. По-друге, більшість новачків вінницької "Ниви" мали провести першу гру на перед очима своїх вболівальників. По-третє, відставання від суперників було всього три пункти і будь яка втрата очок у очних зустрічах могла поставити хрест на амбіціях зайняти третє місце в чемпіонаті.

Стартовий склад вінничан після гри в Волочиську майже не зазнав змін. На поле вийши всі ті самі гравці, за виключенням воротарської позиції – в рамку став Максим Бабійчук, статистика виступів в чемпіонаті якого вражає надійністю – в 12 проведених іграх пропущено всього 8 голів. Прекрасний показник! Також відбулась ротація і на вістрі атаки.
В стартовому складі замість Максима Яськова вийшов Павло Федосов, який в минулій грі відзначився дебютним голом за "Ниву" майже одразу після виходу на поле. Взагалі, дозволю собі ремарку, форварда такого типу у нас вже давно у Вінниці не було – фактурний гравець, з високою швидкістю, імпровізує, виграє боротьбу, з хорошим ударом, прекрасно відгукується на глибокі паси у вільні зони і закидання в атакуючу лінію... Прекрасні дані і величезні сподівання! Якби не одне "але". Павла було заявлено в "Ниву" в самий останній момент. Не пройшовши якісну предсезонну підготовку, наразі він має дуже обмежені функціональні можливості. Це великий мінус – вочевидь, на даному етапі гравця не вистачає на два тайми, але гадаю, що і сам Федосов і тренери прекрасно розуміють, як це підправити.
Мабуть, завдяки цьому Яськов отримує так багато часу, щоб довести свою профпигодність і користь команді. Але поки що вдається мало. І це досить сумно, адже від нападника завжди чекають голів, а їх немає. Поки що. Чекатимемо на матч у Хмельницькому. Макс вже забивав на іхньому стадіоні в чемпіонаті КФК. Сподіваємось що саме там і "згадає", як це робиться. Але тепер вже на професійному рівні.
Ще одним відкриттям став новачок вінничан, який приїхав у міжсезоння з ФК Львів. Володимир Савошко наколотив за молодь "Карпат" більше двадцяти голів. І був дуже близький до голу і в цій зустрічі – влучив у штангу після розіграшу штрафного. Також декілька разів після гарматних ударів Володимира свої ворота рятував воротар гостей, але найкращим внеском у гру став ювелірний гольовий пас на Ігоря Маляренко. А враховуючи його постійну зарядженість на атаку, непоступливість у боротьбі і влучні, гострі паси, що сказати... Ну, просто красава!) Прекрасне підсилення!
Ігор Маляренко – справжній капітан, боєць, єдиний вінничанин, який вийшов у старті гри. Відіграв дуже достойно, забив архіважливий гол, бився, боровся, вів за собою команду. Молодець. Але ми вже до цього звикли – схоже, що Ігор інакше грати не вміє. На жаль, отримавши досить безглузду жовту картку, наш капітан не зможе вийти на поле в Хмельницькому і це суттєва втрата. Але, на щастя, вже майже відновився від мікротравми його брат Андрій, який зможе спробувати відкрити відлік забитим "офіційним" голам за "Ниву". А за "неофіційним" заліком голів Андрій Маляренко зараз на другому місці в топі бомбардирів клубу цього сезону, маючи в свому заліку пять забитих за ниву голів в товариських іграх.
За відсутності Маляренко, певно що заміщувати його на полі в якості капітана буде Хохлов. Не можу нарадуватися тим, як цей гравець росте в професійному рівні. Схоже, що Вадим знайшов своє місце на полі, слугуючи "волнорізом" атак суперника. Непоступливість, боротьба лише на виграш в кожному з епізодів, не шкодуючи ні себе ні суперника, авторитет, психологічна стійкість і зарядженість на перемогу в кожній грі – це Вадим Хохлов. Один з найкращих на полі.

Не вдаючись до подробиць, скажу що після гри вболівальники відмічали і гру Музиченка, Дударенка, Дмитренка, Паламарчука, відмічаючи, в цілому, хорошу, якісну гру команди в першому таймі, який було справедливо виграно. І більш рівну, нічийну гру другого тайму. Десь підвела функціональна готовність, десь підсвідомо команда грала вже "по результату", не форсуючи подій, ну а десь треба віддати належне супернику, який намагався переломити хід подій на свою користь.

7 хв. Федосов зліва обікрав захисника, увірвався в штрафну, але відмінно зіграв воротар, кинувшись нападнику в ноги і нейтралізувавши момент.
12 хв. Класна атака "Ниви" по лівому флангу. Послідувала подача у воротарську і Савошко ледь не встиг до мяча, щоб замкнути подачу влучним ударом.
16 хв. Було збито Паламарчука неподалік штрафної зліва по діагоналі від воріт. Стандарт з метрів 22 виконав Савошко, який гарматним ударом ледь не погнув ліву штангу.
23 хв. Паламарчук на вістрі атаки. Невідомо, чи то прострілював Сергій, чи бив, але його постріл з гострого кута зі складнощами відбив воротар, витягнувшись в струнку і відбивши мяч кулаками.
27 хв. Знову Савошко бьє з дальньої відстані. Сильно, точно, але на місці воротар, який відбиває мяч кулаками.
30 хв. А ось і гол! Савошко подав кутовий з лівого флангу на лінію воротарського майданчика і Ігор Маляренко, випередивши воротаря, головою відправив мяч в правий нижній кут точно під штангу! 1:0!
32 хв. Федосов оотримав пас-закидання у вільну зону справа від воріт, пробіг з мячем до штрафної, ніхто його не встиг підтримати в цій атаці, але форвард вирішив все зробити сам – обіграв одного захисника, змістився з мячем в штрафну ближче до центру і сильно пробив, але на заваді політу мяча став захисник.. Жаль... було дуже небезпечно!
38 хв. Тернопіль створив першу свою більш-менш небезпечну нагоду для взяття воріт. Гравець гостей пробив головою після подачі зліва, але не влучно.

Перерва.
В перерві стався кумедний епізод. До президента вінницької "Ниви" підійшли маленькі вболівальники і не впізнавши, почали розпитувати "Дядю, а ви за кого вболіваєте?"))

51 хв. По перерві Тернопіль додав, створивши ще один удар головою. Це Апанчук навісом бив у ворота, але не влучив – мяч пролетів лівіше.
52 хв. У відповідь бив Савошко. Двічі впродовж одного епізоду, але в кожному з випадків удари блокувалися захисниками.
60 хв. Ще один убойний момент у Ігоря Маляренко. Пас від Савошко з лівого флангу в штрафну і наш капітан пробив по воротах головою в дальній нижній кут. Але безжоганно зіграв воротар, врятувавши свої ворота.
73 хв. Дмитро Осадчий, який лише незадовго до цього вийшов на поле на заміну приклався з льоту по воротах тернопільської "Ниви". Прекрасний, сильний, дальній удар, але мяч пролетів трішки правіше девятки... А якби влучив, це був би шедевр!
82 хв. Бабійчук врятував свої ворота після удару в ближній кут з близької відстані з правого флангу. Дуже небезпечно!
83 хв. Яськов міг вискочити 1 на 1 з воротарем, але не вистачило чи то відстані, чи то швидкості – воротар був перший на мячі.
Фінальний свисток.

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 02.04.2018 12:26:23]

Попередження: Яськов, 39 хв., Савошко, 48 хв., Дмитренко, 53 хв., Хохлов, 84 хв., Маляренко І. 90+4 хв.

«Агробізнес» Волочиськ:
23.Одольский Констянтин - 9.Гагун Роман, 17.Курило Ігор, 10.Юхимович Дмитро, 15.Слотюк Арсен, 14.Думанюк Артур, 8.Кухарук Андрій, 2.Скакун Андрій, 18.Когут Іван (19. Когут Микола, 57 хв.), 25.Груша Віталій, 20.Темнюк Микола.
Запасні гравці:
12.Чернобай Сергій, 4.Шум Сергій, 3.Дубчак Андрій, 6.Полторацький Владислав, 22.Юрчак Олександр, 21Борячук Олександр.
Головний тренер:
Донець Андрій

«Нива» Вінниця:
99. Злотар Кирило – 5.Музиченко Антон, 21.Дударенко Олександр, 23.Дмитренко Володимир, 55.Гарванко Дмитро, 35.Калітов Олександр (7.Маляренко Андрій, 83 хв.), 20.Хохлов Вадим, 9.Паламарчук Сергій (16.Брижчук Тимофій, 59 хв.), 17.Савошко Володимир, 11.Маляренко Ігор (19.Осадчий Дмитро, 67 хв.), 10.Яськов Максим (25.Федосов Павло, 46 хв.)
Запасні гравці:
1.Бабійчук Максим, 4.Манжега Олександр, 33.Гудак Роман.
Головний тренер:
Колчін Денис

Наразі вінницька «Нива» являє собою команду-загадку не тільки для суперників, а й, мабуть, навіть для тренерів команди. Вінничани підійшли до весняної частини чемпіонату, вчергове кардинально змінивши склад гравців у міжсезоння, залучивши до своїх лав одразу 13 нових гравців, серед яких двоє було заявлено в останній момент. Про якусь зіграність годі й говорити. А протистояти у першій ж офіційній грі необхідно було лідерам чемпіонату, які спокійно і планомірно, з мінімумом змін у складі, готуються до цілком логічного виходу до першої ліги.
«Нива» непогано і активно провела три зимових збори, але товариські ігри, як каже Маркевич «То таке…» - головний екзамен чекав вінничан у Волочиську в першій офіційній грі 2018 року, адже саме ця гра повинна була дати відповідь, хто чого вартий у порівнянні з лідером чемпіонату. В старті гри у складі «Ниви» на поле вийшло одразу 8(!) новачків. Серед старожилів – лише Ігор Маляренко, Вадим Хохлов і Макс Яськов, якому тренери довірили місце центрфорварда. До речі, гра Максима не надто вразила. Той самий Паламарчук був значно активнішим, націленим на ворота. А Федосов, який вийшов в другому таймі на заміну, виглядав значно гостріше. На перший погляд – це форвард, якого у нас в Вінниці давно не було – стрімкий, з хорошим ударом. Але, мабуть, не варто давати оцінок по одному тайму. А от у Ігоря Малеренка навіть і не було можливостей для удару. Та і взагалі, «Агрбізнес» давав дуже мало шансів вінничанам і тому цей гол Федосова був на вагу золота. Мабуть, після забитого голу потрібно було зіграти більш компактно, щільно у захисті, але «Нива» дозволяла на флангах дуже багато. Раз за разом пожари приходили в штрафну з флангів. Можна кидати списи у крайніх захисників, але на полі грає вся команда і, мабуть, корінь проблеми в тому, що ми програли центр поля. Взагалі, «Агробізнес» виграв цілком заслужено, створивши безліч моментів, але і вінничани не виглядали хлопчиками для биття, завдяки самовітдачі заслуговуючи на нічию. Як і обіцяв капітан «Ниви» Ігор Маляренко, команда билася, грала на результат. Але не вдалося. Не все відразу. Мабуть, головні перемоги у «Ниви» ще попереду. Вже в суботу «Нива» може перервати неприємну серію з трьох поразок поспіль у чемпіонаті в домашній грі з тернопільською «Нивою».

3 хв. «Агробізнес» розпочав доволі активно. Микола Темнюк створив перший небезпечний момент біля воріт «Ниви», отримавши верхову передачу від Скакуна, але пробив головою невдало.
5 хв. Когут навісив в штрафну з правого флангу, але мяч зрізався і ледве не вийшов небезпечний удар по воротах. Мяч пролетів над лівою девяткою.
11 хв. Слотюк прорвався по лівому флангу, прострелив у воротарський майданчик, але мяч було відбито, але не далеко – під удар Темнюка, який схибив, на добиванні не влучивши у ворота «Ниви» з вигідної позиції.
18 хв. «Нива» вперше «показала зуби» аж на 18 хвилині. Калітов з правого флангу навісив мяч на ліву сторону штрафної, звідки намагався пробити Паламарчук, але не влучив у ворота, адже кут був досить гострим.
19 хв. Знову Паламарчук на ударній позиції. Сергій ударом головою намагався перекинути мяч через воротаря, але той зумів дістати круглого. Небезпечно!
23 хв. Скакун не влучив у ворота гостей після мегамоменту – скидки під розстрільний удар з правого флангу.
28 хв. Кухарук сильно пробив з метрів 22. Мяч пролетів поруч з лівою штангою.
37 хв. Груша у протиборстві з кимось з гравців «Ниви» впав у штрафній площадці гостей, але суття промовчав, не угледівши порушення правил.
41 хв. Дуже небезпечно біля воріт «Агробізнесу». Перехват мяча біля штрафної господарів, одразу двоє «нивівців» викотились на ударну позицію до лінії штрафної, але мяч було відбито під удар Савошко, який розрядив «пушку» з метрів 25. Мяч пролетів над лівою девяткою. Небезпечно. Колчін хапається за голову… Такі моменти бажано реалізовувати…
44 хв. Наприкінці тайму воротаря «Агробізнесу» потурбував Яськов, пробивши з дальньої дистанції, але воротар без складнощів приборкав мяч.

Перерва.

48 хв. Савошко знову на вістрі атаки, завдавши дальнього удару в ствір воріт, але відмінно зіграв Одольський.
52 хв. Скакун обіграв візаві на лівому фланзі, сильно пробив у ближній кут, але трішки не влучив.
55 хв. Федосов отримав мяч на хід по правому флангу, продавив захисника і втік «на побачення» з Одольським. Форвард, який лише 10 хвилин тому вийшов на заміну, не схибив, перегравши воротаря і вивівши «Ниву» вперед. 0:1! Радості гравців не було меж. Підтримали в цьому пориві і вінницькі вболівальники, які приїхали до Волочиська, вибігши на поле, щоб привітати автора голу.
56 хв. Скакун дуже небезпечно пробивав з близької відстані. Але не влучив. Дуже небезпечно!
60 хв. Кухарук після скидки з лівого флангу гарматним ударом з-за меж штрафної в лівий кут зрівнює рахунок. 1:1!
72 хв. Слотюк вийшов на ударну позицію зліва від воріт, але Музиченко у відчайдушному кидку в останній момент вибив мяч на кутовий.
73 хв. Тепер вже Дмитренко блокує удар впритул.
75 хв. Федосов обіграв суперника на лівому фланзі, міг бити, але прострелив вздовж воріт, здавалося, мяч вийде за лінію, але дуже якісно відпрацював Маляренко, наздогнавши мяч і заробивши кутовий.
79 хв. Груша пробив головою з близької відстані. Мяч летів сильно, з відскоком від землі, але Злотар зумів перевести його на кутовий.
80 хв. Груша виводить свою команду вперед після того, як Скакун прострелив у штрафну. Схоже, що це був удар, але так чи інакше, склалося якнайкраще для господарів. 2:1!
82 хв. «Агробізнес» не зупиняється. Темнюк ледве не встигає на добивання прісля сильного удару Скакуна.
90+2 хв. Злотар далеко вискочив з воріт, нападник у боротьбі за мяч впав, але арбітр знову не вгледів порушення правил з боку гостей.
90+3 хв. Брижчук скинув під удар Федосову, але зрівняти рахунок не вдалося.
Фінальний свисток.

Игорек
Niva.vn.ua


Показать:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>


Як завершиться гра на Кубок України "Нива" Вінниця - "Горняк - Спорт" Горішні Плавні?
Перемогою "Нива" Вінниця в основний час з різницею в один гол
Перемогою "Горняк - Спорт" Горішні Плавні в основний час з різницею в один гол
Перемогою "Нива" Вінниця в основний час з різницею в два, або більше голів
Перемогою "Горняк - Спорт" Горішні Плавні в основний час з різницею в два, або більше голів
Перемогою "Нива" Вінниця в додатковий час
Перемогою "Горняк - Спорт" Горішні Плавні в додатковий час
Перемогою "Нива" Вінниця по пенальті
Перемогою "Горняк - Спорт" Горішні Плавні по пенальті
Не можу відповісти
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com