Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 18.04.2017 21:08:48]

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 7. Сторубльовцев Валерій (21. Овчар Тарас, 73 хв.), 8. Попов Дмитро (20. Загалевич Дмитро, 60 хв.), 9. Браславський Ярослав, 23. Борячук Олександр, 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 4. Дугієнко Олександр, 11. Маляренко Ігор (12. Батрак Антон, 82 хв.)
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 19. Осадчий Дмитро, 17. Бобович Денис, 34. Карвацький Андрій.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Жемчужина» Одеса:
1. Ширяєв Євген, 14. Курко Василь, 2. Поспєлов Дмитро, 13. Вдовиченко Максим, 37. Потароченко Євгеній, 24. Кравченко Юрій, 95. Малиш Станіслав-Нурі, 15. Горбовський Андрій, 22. Паламар Руслан, 77. Паламарчук Сергій, 27. Шестаков Михайло.
Запасні гравці:
16. Зацепін Богдан, 3. Гарванко Дмитро, 11. Лазарович Тарас, 7. Георгієв Віктор, 19. Долінський Денис
Головний тренер:
Колчин Денис Борисович

Нарізка голів матчу "Нива" Вінниця - "Жемчужина" Одеса від сайту niva.vn.ua Дивитись на ЮТуб

Даючи післяматчовий коментар, головний тренер гостей сказав, що завданням одеситів на гру було досягнути максимального результату за мінімуму втрат, адже попереду важкі ігри з «Інгульцем», «Реалом Фармою» і «Балканами». Тобто, іншими словами, потрібно було уникнути травм на штучному газоні, виграти «малою кровью», доклавши рівно стільки зусиль, скільки потрібно для перемоги. Звучить дещо образливо, чи не так? Але саме сумніше, що так і сталось – «Жемчужина» перемогла, не показавши чогось надзвичайного. Просто на класі довела свою перевагу по всіх показниках, а Денис Колчин дуже легко тактично переграв свого візаві Володимира Горілого. Наразі, гра «Ниви» виглядає абсолютно прогнозовано. Достатньо подивитись декілька ігор, щоб повністю прочитати і передбачити стартовий склад і загальний малюнок гри. Тому цей поєдинок навіть не нагадував шахову партію, де опоненти по черзі роблять ходи, намагаючись перехитрити одне одного. Схоже, що гру було програно ще до гри дещо дивним підбором гравців і незрозумілою тактикою. Схоже, що для тренерів існує один склад, одна схема гри для всіх суперників. І якщо це досі спрацьовувало проти аутсайдерів, то проти лідерів виникли складнощі. Так, з «Кременем», який «вчасно» переживає не найкращі часи, нам вдалось відскочити завдяки шаленому голу Маляренка, то з «Жемчужиною» такий фінт не вдався. Та й, будемо чесними, – щоб здобути прихильність фортуни, необхідно ризикувати, боротись, робити непередбачувані ходи... але особливих намагань переломити хід поєдинку не було. Так, достойно грали проти лідера, принаймні, не так провально і безнадійно, як у матчі першого кола в Одесі, кои ми програли з рахунком 1:3. Сьогодні ми створили один дуже небезпечний момент наприкінці гри і пару більш-менш небезпечних ударів на протязі гри. Ось і всі здобутки! Але цього замало для позитивного результату.

Отже, стартовий склад. Всі ті самі гравці, що і у матчі з «Іллічівцем», за виключенням Осадчого, який залишився на лавці запасних. До речі, чому? Якщо через травму, то немає запитань. Але якщо гравець міг вийти на поле, то виникають запитання... Адже, нагадаю, саме він є одним з найбільш ефективних гравців «Ниви» у весняній частині. Саме за його участі було забито пять голів, а кожен з стандартів у його виконанні таїв у собі небезпеку. Справедоливості заради необхідно зазначити, що Тимофій Брижчук, який вийшов у стартовому складі замість Осадчого проявив себе досить добре і, можливо, був найактивнішим у складі «Ниви», своїми креативними діями намагався переламати хід поєдинку. Знову у старті ми побачили тріо атакуючих гравців -Маляренко, Сторубльовцева, які «загубились» на полі, відзначившись лише одним небезпечним ударом на двох і Браславського, якому, вочевидь, некомфортно на фланзі. Ярослав з забивного таранного форварда перетворився в гравця, який постійно має відпрацьовувати глибоко у захисті, підстраховуючи Хохлова, який вже другу гру поспіль допускається позиційних помилок, втрачаючи гравців. І ця підстраховка не спрацьовує. Відчуття «дежа вю» - адже два матчі поспіль ми допускаємось дитячих помилок справа у захисті, через які пропускаємо голи. В чому полягала задумка тренерів, які випускали у старті, фактично, трьох форвардів, двоє з яких не відзначаються надзвичайною швидкістю необхідною для контратак? Ми мали притиснути «Жемчужину» до іх воріт? Чому ми лише наприкінці гри перебудували середню лінію в те, що мало бути з самого початку гри – Батрак і Овчар, мабуть, не спортили каші б на флангах, зцементувавши центр поля і створивши надійний плацдарм для гри на контратаках. Незрозуміло... так само, як і запитання, невже Бобович настільки програє за кондиціями Браславському і Сторубльовцеву, щоб не надати йому шанс? Запитання, запитання... Дорбре, що хоч воротарська позиція не викликає запитань. Кліщук грає досить надійно. А ось захист викликає занепокоєння. Особливо фланги. З одного боку гольові провали Хохлова, а з іншого є не досить впевнена гра Борячука. Але тут варіантів для змін мало. Тобто, варіант один - Карвацький. І його еталоном надійності не назвеш - з «Балканами» провально, з «Кременем» надійно... Не вгадаєш.

Коментувати гру у виконанні «Ниви» складно, адже, склалось враження, що гравці програли її ще не вийшовши на поле, не вірячі в те, що можна здобути перемогу. Ну, надто вже пасивно, надто мало небезпечних моментів, які можна порахувати на пальцях однієї руки. Пару раз зі стандартів головою бив Дугієнко, свій напівмомент втратив Брижчук, ще один момент мав Сторубльовцев, який пробив вище воріт, і, в решті решт, самий небезпечний момент гри – класна комбінація за участю Брижчука, Батрака і Браславського, якого на останній хвилині за допомогою влучних дрібних пасів вивели один на один з воротарем, але Ярослав змарнував нагоду відзначитись. Взагалі, це нагадувало боксерський поєдинок, де фаворит спокійно відбиває беззубі атаки опонента, тримаючи його на відстані витягнутої руки, завдаючи у відповідь разючих ударів, два з яких посилають суперника в нокаут.

Уся ця критика не заради того, щоб когось очорнити, а через впевненість, віру в нашу команду! "Нива" - дійсно, сильна команда, яка складається з хороших гравців. І вони це повинні розуміти, виховувати в собі дух переможця, перед яким не встоїть будь-яка команда.

Єдиним світлим моментом гри була відвідуваність. Незважаючи на ранній початок гри у будній день, подивитись на гру прийшло досить багато глядачів. Можливо, спрацював фактор «лідера в гостях». Або спрацювали багаточисельні афіші, які завчасно сповіщали вінничан про гру. Тим, хто не мав змогу бути присутнім на стадіоні, керівництво «Жемчужини» організувало онлайн трансляцію, а також пряму телевізійну трансляцію на телеканалі «Спорт 1». Важко пригадати, коли ми востаннє бачили пряму трансляцію гри «Ниви» по телебаченню. Але це досить дороге задоволення, яке створила для нас команда телевізійників-львівян. Орієнтовна вартість трансляції – близько двох десятків тисяч гривень. На жаль, нинішній фінансовий стан вінницької «Ниви» не дозволяє собі таку розкіш. Але саме завдяки цій трансляції було написано стенограму цього матчу:

Пропонуємо вашій увазі стенограму матчу від niva.vn.ua

2 хв. Вже на другій хвилині Браславський видряпав мяч, який захисник відпускав за лицьову і віддав круглого в центр, де захисник у паніці вибив мяч.
3 хв. Довга діагональна подача одеситів від правої бокової лінії, мяч летів під поперечину, але Кліщук перевів мяч на кутовий
6 хв. «Жемчужина» в атаці. Горбовський пробивав штрафний від лівого кута штрафного майданчика в ближній кут. Хтось з наших вибив мяч на кутовий.
7 хв. Кутовий приніс дуже небезпечний момент. Паламар прийняв мяч на лінії штрафної площадки, трішки змістився лівіше і ближче до воріт і пробив по центру. Кліщук врятував ворота, відбивши мяч.
18 хв. Малиш отримав передачу з лівого флангу, красиво поклав корпус і пробив з лінії штрафної площадки по воротах «Ниви». Мяч просвистів прямо над правою «девяткою».
22 хв. Дуже брудний фол у виконанні Борячука, який прямою ногою влетів в коліно Малишу, але суддя не помітив фол. А могла бути навіть червона картка.
25 хв. Дугієнко дуже небезпечно пробив головою в ближній кут після подачі кутового. Але мяч влучив у захисника.
30 хв. Малиш наважився на дальній удар, але на місці Кліщук
36 хв. Борячук виконав дальній удар з метрів 25 по діагоналі від воріт, але не сильно і воротар легко спіймав мяч.
38 хв. Браславський зі штрафного, призначеного справа в метрах 35 від воріт, навісив в штрафну, де Дугієнко був першим на мячі і пробив головою, але удар
40 хв. Паламарчук отримав розрізаючу передачу на хід від Горбовського, зліва у повній самотності увійшов в штрафну і дуже спокійно переграв воротаря, відправивши мяч в правий кут. 0:1!
В останні пять хвилин «Жемчужина» ще кілька разів пробивала по воротах «Ниви», але в усіх епізодах досить вдало грали захист, або воротар команди.
Перерва
53 хв. Борячук пробивав з метрів 18 з льоту, знаходячись прямо навпроти воріт, але напрочуд невдало – мяч вилетів в аут.
57 хв. Шестаков увірвався в штрафну і пробив, знаходячись під гострим кутом до воріт, але надійно зіграв Кліщук. А за мить до цього суддя просигналізував про офсайд.
60 хв. Заміна. Загалевич виходить замість Попова.
63 хв. Браславський отримав мяч на лінії штрафної площадки, кинув його трішки правіше на Сторубльовцева, який сходу пробив по воротах. Мяч просвистів трішки вище правої девятки.
69 хв. Брижчук пробив поряд з правою штангою
71 хв. Гол! 0:2. Другий гол вийшов доволі курйозним. Хтось з гравців "Жемчужини" пробив, Брижчук виніс мяч з лінії воріт на метрів сім, звідки наносився дуже сильний удар, мяч влучив в коліна Кліщуку і відлетів в груди Малишу і вже від нього закотився в правий кут...
73 хв. Заміна. Сторубльовцева змінює на полі Овчар
82 хв. Заміна. Батрак виходить на заміну замість Маляренко. Вітаємо з дебютом за «Ниву»!
87 хв. Довга діагональ на дальню штангу «Жемчужини» і мяч після рикошету несподівано потрапив до Овчара, який не зумів як слід прийняти непростий відскок.
90 хв. Браславський після передачі Брижчука вискочив один на один, але не зумів переграти голкіпера. Дуже хороша атака «Ниви», яка за допомогою коротких пасів дісталась штрафної суперника.
Фінальний свисток.

Главный тренер ФК «Нива» Винница Владимир Горилый:

- Чего не хватило команде, чтобы достичь позитивного результата?
- Наверное, прежде всего, судьбу матча решил первый гол. Я считаю, группа игроков сыграла в двух отрезках игры тактически неграмотно, а «Жемчужина», к сожалению, таких ошибок не прощает. На тактических занятиях мы уделяли много времени сильным сторонам этой команды. Прежде всего, это быстрота перемещения игроков и стандартные положения. К сожалению, то, что мы говорили, сегодня не сработало.
- Игорь Маляренко не смог сегодня продемонстрировать свои лучшие качества нападающего. С чем это связано?
- Я думаю, прежде всего, это заслуга команды соперника. И, то, что я видел, это самая организованная команда в тактическом плане. Сейчас мы пропускаем следующий тур, нам нужно набраться силенок и как можно быстрее забыть эту игру.Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 13.04.2017 14:44:12]

Жовті картки:
Лисюк Андрій, 52 хв, Проданов Євген 77 хв., Брижчук Тимофій 90+4 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 7. Сторубльовцев Валерій, 8. Попов Дмитро (23. Брижчук Тимофій, 67 хв.), 9. Браславський Ярослав (21. Овчар Тарас, 46 хв.), 23. Борячук Олександр, 19. Осадчій Дмитро (20. Загалевич Дмитро, 77 хв.), 24. Нгаха Колінс (к), 4. Дугієнко Олександр, 11. Маляренко Ігор
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 17. Бобович Денис, 34. Карвацький Андрій, 12. Батрак Антон.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Іллічівець» Маріуполь:
33. Лисюк Андрій, 46. Савін Владислав, 80. Сеницький Юрій, 39. Бабій Владислав, 27. Афендулов Володимир (18. Білоконь Євгеній, 65 хв.), 91. Петерман Микита, 6. Калінін Вячєслав (97. Денисов Олег, 73 хв.), 98. Папук Денис, 70. Проданов Євген, 25. Козак Олександр (22. Мочевинський Іван, 75 хв.), 17. Волк Павло.
Запасні гравці:
32. Михайленко Владислав, 44. Дуць Ігор
Головний тренер:
Волков Олександр Миколайович

Фотозвіт 12.04.2017. Матч 19 туру "Нива" Вінниця - "Іллічівець" Маріуполь 3:1 (40 фото) знаходяться тут
Перший тайм матчу "Нива" Вінниця - "Іллічівець" Маріуполь від Леоніда Загоруйко Дивитись на ЮТуб
Другий тайм матчу "Нива" Вінниця - "Іллічівець" Маріуполь від Леоніда Загоруйко Дивитись на ЮТуб


Вінницька «Нива» впевнено крокує турнірним шляхом, переможною грою з «Іллічівцем» довівши безпрограшну серію ігор до чотирьох і суттєво поліпшивши турнірні показники. І хоча після цієї перемоги не вдалося піднятись в таблиці, але вінничани впритул наблизились до «Миру», який займає сьому сходинку, а до «Балкан» відстань скоротилась до шістьох очок. Отже, все в наших руках!

Справедливості заради, необхідно сказати, що гра «Ниви» була далекою від ідеалу. Склалось враження, що вінничани або недооцінили суперника, або були впевнені в своїх силах і намагались виграти на класі у суперника, який поступався віком. І дійсно, склад «Іллічівця» складається з 18-20 річних футболістів, у яких головне завдання – набути досвід і в майбутньому потрапити у першу команду. І, необхідно сказати, молодіжна команда «Іллічівця» показує досить непогані результати. Наприклад, якби їм вдалось виграти в Вінниці, гості з Маріуполя наздогнали б «Ниву» в турнірній таблиці. Але, слава Богу, сталось навпаки – ми пішли у відрив. За відчуттями, могли б і «відірватись по повній», якби грали в свою силу весь матч. Але, можливо, на команду вплинула важка виїзна гра з лідером, девятигодинний переїзд з Кременчука і лише пару днів паузи між іграми, адже це була перенесена гра, яку було скасовано в листопаді через сильний снігопад, який вкрив Вінницю півметровим шаром снігу. Можливо, саме тому, наші грали дещо повільніше ніж звичайно, але коли «Нива» збільшувала оберти, додавала в креативі і агресії, гості з Маріуполя втрачали концентрацію і деколи просто панікували.

Стосовно складу – знову ніяких несподіванок. Консервативний підхід, суть якого – не робити різких рухів зі складом, який набирає очки. Зміни – лише за необхідністю. Після дискваліфікації повернувся на свою позицію в центр поля Нгаха, відповідно, Брижчук сів на лавку. Аналогічно прогнозованою була поява на полі Борячука, який замінив на полі Карвацького, який відіграв на лівій бровці в Кременчуці. Ось і всі зміни. Знову в основі вийшов Маляренко, номінально, півзахисник, а реально забивний форвард. Чотири голи в трьох іграх говорять про чудову форму гравця. Та самовіддача, ефективність, націленість на ворота заслуговує на відзнаку. Це, дійсно, кращий гравець «Ниви» на протязі трьох ігор поспіль! Це відкриття весняної «Ниви». Гравець отримав кредит довіри від тренерів і сповна, в кожному матчі ще і ще раз доводить свою професійний рівень, кожен раз підіймаючи планку вище і вище. Так, Маляренко в командному суперництві бомбардирів обігнав і Нгаху і Бобовича і тепер лише на гол відстає від Браславського. З приходом Сторубльовцева, Ярослав грає правіше, ніж ми звикли, мабуть, ця позиція дещо не комфортна і для самого гравця, адже його результативність різко впала, хоча у бажанні, грі на команду до нього немає ніяких претензій. Як і до Сторубльовцева. Обидва форварди, хоч і не забили, але зробили дуже багато в кожному з голів «Ниви», а це не меньш важливо, ніж взяття воріт. Тепер від нападу розвернемось на 180 градусів і перейдемо до захисту. Вочевидь, порівняно з осінньою «Нивою», стало якось спокійніше, впевненіше. Особливу роль в цьому грає Андрєєв, який в кожному матчі видає надійну гру. Футболіст просто професійно робить свою справу. І ще одна особистість, яка, зазвичай, знаходиться поза увагою вболівальників, але кожна його поява на полі несе неабияку користь для команді. Це Дмитро Осадчій. Можливо ви здивуєтесь, але він приймав безпосередню участь в пяти(!) забитих голах «Ниви». Це і прямі передачі з кутових, штрафних і гострі гольові передачі і удар, після якого був рикошет і забитий гол. Просто молодець! Це те, чого не вистачало «Ниві» восени. Конкуренція. Людина виходить на поле і намагається проявити себе якнайкраще, бо, інакше, в наступній грі замість тебе вийде хтось інший. Але декільком гравцям досі цей шанс не надано. Ми так і не побачили в ділі ні Батрака, який добре себе зарекомендував у міжсезоння, ні Бабійчука, а Бобович отримує час, за який важко навіть увійти у гру і пару разів торкнутись мяча. Це мінус. Але є це один плюс, яким відзначається нинішня «Нива». Стандарти! Нині це надзвичайно грізна зброя нашої команди. Складається враження, що на тренуваннях цьому елементу приділяється багато уваги. Кожен знає, кому і куди треба бігти, куди буде спрямовано подачу. І це, дійсно, кайфово! Цього дуже не вистачало…

Тепер про те, що передувало грі. Пусті трибуни. Близько трьохсот людей на початку гри, в два рази більше у другому таймі – це «лакмусовий папірець» відсутності реклами у місті і надзвичайно ранньому початку зустрічі. Всі працюють вчаться. Багато бажаючих залишились поза грою. І це дуже сумно, адже в футбол грають для глядачів, за підтримки вболівальників і необхідно це враховувати людям, які призначають ігри в будні дні. Забавний нюанс, але навіть група підтримки налічувала лише вісім дівчат-чарлідерів, які трішки запізнились на гру і в цей раз обійшлось без «яскравого коридору слави» перед виходом команд на поле. Серед інших цікавинок відзначаємо появу фірмових «Нивівських» ручок, які продавалися в касах.

Зі стартовим свистком команди не стали форсувати події, адаптуючись одне до одної.
6 хв. Перший дзвіночок продзвенів біля воріт «Іллічівця» на шостій хвилині, коли Осадчий подав кутовий, а Маляренко пробив головою вище воріт гостей.
8 хв. Маріупольці відповіли дуже і дуже гостро. В нашій штрафній впав хтось з гравців «Іллічівця», претендуючи на призначення пенальті, але свисток промовчав. Мяч відлетів до Калініна, який впритул розстрілював ворота «Ниви». Якимось дивом Кліщук відбив цей удар. Надзвичайно небезпечно. Гостями втрачено 100% момент.
16 хв. Волк промчався з мячем до лінії штрафної площадки і пробив з-під захисника. Удар не вийшов, але мяч відскочив від захисника прямо під удар Папуку, який міг завершити епізод взяттям воріт, пробиваючи з метрів 12, але зробив це напрочуд невдало і мяч вилетів за лицьову лівіше воріт.
19 хв. Мав нагоду відзначитись Браславський, але, отримавши передачу справа не пробив відразу, а намагався пройти з мячем ближче до воріт і втратив свій момент.
20 хв. «Нива» володіє ініціативою, але без гостроти.
21 хв. ГОЛ! Фол на Сторубльовцеві в метрах 30 лівіше від воріт, націлена точна подача Осадчого на лінію воротарської площадки, куди вривались одразу декілька гравців, які створили хаос і паніку, розвели по сторонам «своїх» гравців, а в вільну зону увірвався Нгаха і випередивши воротаря відправив мяч у ворота! Хороший гол! 1:0!
28 хв. ГОЛЛ!! Просто прекрасна атака! Браславський взяв на себе гру, обіграв відразу трьох гравців «Іллічівця» і дуже вчасно і точно віддав направо на хід Сторубльовцеву. Той промчав з мячем до штрафної лінії і дуже своєчасно і влучно віддав передачу на дальню штангу, куди відкривався Маляренко, який і завершив цю чудову атаку голом. 2:0!!
30 хв. Здавалося б, на куражі «Нива» може дотиснути суперника, третім голом забезпечивши необхідну перемогу вже в першому таймі, але так не сталося. Знову пішла неспішна гра без моментів.
40 хв. Саме за таку невиразну гру «Ниву» і було покарано на 40 хвилині. Сеницький від центру поля ближче до правої бокової лінії віддав дуже довгу діагональ наліво за шиворот Хохлову на Проданова, який на швидкості прийняв мяч, втік від нашого захисника, увійшов в штрафну і з доволі гострого кута відправив мяч в дальній кут повз Кліщука, який вискочив назустріч. Дуже хороший гол! 2:1!
Перерва
46 хв… По перерві гра не змінилась. Територіальна перевага «Ниви» без істотних небезпечних моментів. Гості теж не відрізнялись особливою активністю.
58 хв. ГОЛЛЛ!!! Дуже хороший гол «імені Ігоря Маляренка»), який цей гол виплекав і сповна заслужив! А розпочалось все з центру поля. Нгаха обігрався з Осадчим, який закинув мяч на хід Маляренку, який в боротьбі за мяч пробіг вздовж штрафної, і опинившись першим на мячі, впав, претендуючи на пенальті. Але свисток арбітра промовчав, мяч відскочив до Сторубльовцева, який не виключився з епізоду і дограв, намагаючись відібрати мяч у захисника. Круглий відскочив до Маляренка, який хитро прокинув соі на хід повз захисника, стрімко підхопився і понісся до кута воротарської площадки. Там його зустрів захисник, але Ігор дуже спокійно прибрав мяч під себе, разом з цим прибравши захисника зі свого шляху і влучно пробив в дальній кут! Ну просто молодець! 3:1!!!
63 хв. Після третього голу «Нива» трішки додала в активності. Наприклад, Дугієнко мав нагоду влучити у ворота після подачі кутового Осадчим, але мяч відбив воротар, а добивання вийшло невлучне.
66 хв. Мегамомент у Осадчого. Папук обрізався, вивівши Осадчого на побачення з голкіпером гостей. Чистий вихід 1 на 1. Можна було пробити і відразу по воротах з метрів 18, бо воротар в цей час «курив» десь справа від воріт, але Осадчий чомусь загальмував, підпустив воротаря ближче і чотири(!) рази переклав мяч з ноги на ногу, в той час, як воротар перед ним «танцював», не знаючи, з якої ноги пробьє наш півзахисник. Але Дмитро не пробив, і зрозумівши, що втратив багато часу, віддав пас наліво на набігаючого Нгаху, який сильним ударом намагався завершити атаку, але влучив в захисника. Мяч відскочив до Попова, удар якого теж був заблокований… Просто жахливо не реалізовувати такі можливості…
68 хв. Білоконь вривався в штрафну трішки лівіше наших воріт. Його переслідували троє захисників і він, можливо, вирішив, що може втратити мяч і пробив не наближаючись до воріт. Але дуже неточно. Момент було змарновано.
74 хв. Маляренко наважився на удар через себе з метрів 12, але не влучно.
90 хв. Сторубльовцев віддав пас по центру на хід Маляренку, але трішечи заслабко. Інакше наш нападник міг вискочити 1 на 1 з воротарем.
90+1 хв. Маляренко дуже небезпечно пробивав головою після подачі кутового. Мяч пролетів поряд з правою штангою.
90+4 хв. Гостям вдалося забити на останній хвилині. Подача з правого флангу на лінію воротарського майданчика, Волк головою скинув на дальню штангу на Проданова, який забив свій другий гол в цій зустрічі. Але за мить до цього арбітр підняв прапорець – офсайд! «Тоненький», але офсайд…
Фінальний свисток.
«Нива» стабільно бере очки там, де вона має брати очки. І це радує. Цього не було восени, а зараз ми можемо сподіватись на краще навіть у грі з лідером. Саме ці найкращі якості і найкращий результат і мають продемонструвати наші футболісти вже 18 квітня у грі з надскладним суперником – одеською «Жемчужиною». Але хто казав, що ця команда непереможна?

Игорек
niva.vn.ua


Післяматчовий коментар нападника вінницької «Ниви» Ігоря Маляренко:

- Уже три матча подряд тебя отмечают лучшим игроком команды. В чем разница между тем Маляренко, который играл осенью и тем, который играет весной?
- Ранее я играл в Молдавии, но в «Ниву» пришел из чемпионата области, где не было планомерной подготовки и тренировок. А сейчас я потихоньку прихожу в форму…
- То есть, это еще не тот Игорь Маляренко, который должен быть?
- Нет нет нет! Я только подхожу к своим лучшим кондициям, и, дай Бог, будет все без травм, тогда...
- Какой настрой на «Жемчужину»? Все-таки, это будет игра с очень непростой командой –лидером.
- Только боевой! Сейчас у нас подобралась очень хорошая команда и мы на каждую игру выходим только на победу! Сегодняшняя игра по зрелищности была не очень яркой, но поймите, команда очень устала после тяжелой игрыс «Кремнем» длительного 9-часового переезда из Кременчуга.
- - Игорь, твой гол в Кременчуге получился очень красивым. Как ты считаешь, это лучший гол в твоей карьере?
- Один из лучших, но, можно сказать, что это самый лучший гол по его важности.

Главный тренер ФК «Нива» Винница Владимир Горилый:

- Ваші загальні враження про гру?
- Во-первых, я считаю, что в первом тайме была недооценка соперника. Мы настраивали ребят, но не совсем до них достучались. В начале игра удавалась – быстрые голы. Но все равно, сегодня не совсем уверенно сыграла наша средняя линия, были большие разрывы между обороной и атакой и, к сожалению, в первом тайме было создано много моментов у наших ворот. Но, как говорят, «хорошо то, что хорошо заканчивается».
- Не сыграет ли эта недооценка злую шутку в игре с лидером?
- Я говорил на установке, что с такими командами нам нужно бояться не этих команд, а самих себя. Недооценка и излишняя самоуверенность. Я не знаю, как мы сыграем с лидером, но я уверен, что настрой и самоотдача будут немножко другие. Это я вам обещаю. Мы играем дома и вы, пресса, думаю, тоже будете настраивать только на победу.
- «Нива» достаточно эффективно использует стандарты. Этот момент вы дополнительно отрабатываете на тренировках?
- Да, этому элементу мы уделяем очень много внимания. Так диктует современный футбол – много голов забивается со стандартов.
- Чем была вызвана замена Браславского в перерыве?
- Вы видели со стороны, что Ярослав сегодня был не похож на себя. Но, скорее, это наши внутрикомандные вопросы.
- Игорь Маляренко третий матч подряд становится лучшим игроком матча? Можно сказать, что это пик его формы
- Давайте скажем так – Хотелось бы, чтобы пик его формы мы еще увидели….
- Что вы можете сказать о нашем следующем сопернике?
- Группа лидеров – «Жемчужина», «Рух» и «Кремень» примерно одинакового уровня и мы убедились, что с ними можно играть. А как получится – это второй вопрос.Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 08.04.2017 20:28:43]

Жовті картки:
???.
«Кремінь» Кременчук:
25.Лєнчінков Андрій – 2.Бичков Богдан, 4.Москалик Олександр, 6.Ентін Дмитро, 16.Горват Олександр, 3.Піскун Владислав, 7.Богданов Максим, 10.Кошадзе Леван, 11.Степанчук Сергій, 20. Козлов Артем, 14. Тимченко Ігор.
Запасні гравці:
30.Онопко Віталій, 8.Кравчук Євген, 22.Бобров Владислав, 5.Лісовий Максим, 9.Іванов Єгор, 15.Тєртишний Дмитро, 21.Скоцький Богдан.
Головний тренер:
Ященко Сергій Володимирович

«Нива» Вінниця:
99.Кліщук Андрій – 2.Хохлов Вадим, 31.Андрєєв Сергій, 4.Дугієнко Олександр, 34.Карвацький Андрій, 8.Попов Дмитро, 16.Брижчук Тимофій (Загалевич), 19.Осадчий Дмитро (Бобович), 11.Маляренко Ігор, 9.Браславський Ярослав, 7.Сторубльовцев Валерій (Овчар).
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 20.Загалевич Дмитро, 12.Батрак Антон, 17.Бобович Денис, 6.Химаниич Олександр, 21.Овчар Тарас, 44.Костенко Ярослав.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

В Кременчузі хороша футбольна погода. Близько 20 вінничан приїхали підтримати нашу команду.
Пропонуємо вашій увазі стенограму матчу від niva.vn.ua
2 хв. Степанчук справа подавав на Тимченка, Кліщук перехопив верхову передачу на дальню штангу
4 хв. Козлов проривався по лівому флангу, захисник Ниви перехопив мяч.
7 хв. Подача з лівого франга від бокової лінії зі штрафного в центр штрафної і Хохлов пробив головою вище воріт
8 хв. Подача сліва Кошадзе на лівий кут воротарського майданчика на Козлова, який тонко головою перекидав Кліщука, пробиваючи під перекладину, але мяч пролетів трішки вище воріт. Дуже небезвечно.
14 хв. ГОЛ! Порушення правил проти Маляренко, подача Осадчого від лівої бровки на дальню штангу де Вадим Хохлов переграв захисників, головою відправивши мяч в ближній кут!
19 хв. Небезпечний момент у Москалика, який не зміг приборкати мяч в штрафній і влучно пробити по воротах.
20 хв. Гра трішки заспокоїлась. Вінничани грають досить непогано, контролюючи перебіг подій.
28 хв. Дуже перспективний момент у Брижчука, який вривався в штрафну по центру, але нашому півзахисникові не вдалось переграти останнього захисника.
34 хв. Дугієнко отримав жовту картку за затримку Тимченка, який проривався по правому флангу.
38 хв. Кошадзе на лінії штрафної площадки прибрав під себе мяч, прокинув вздовж лінії і прихованим пасом віддав гостру передачу Ентіну, який проривався зліва від воріт до кута воротарської площадки, але затримався з ударом і потім взагалі вирішив віддати пас трішки далі і небезпечний момент було втрачено.
45 хв. Перерва.

Максим Бабійчук (Флеш-інтревью в перерві матчу):
- Максиме, оціни гру своєї команди в першому таймі.
-Гра проходить здорово, так як планувалось. Всі настанови тренера виконуються. Щоб не наврочити – повинно все вийти, як було сплановано!
- Максиме, склалося враження, що «Нива» робить вкцент на «стандарти». Так планувалось, чи є різні варіанти ведення гри?
- Є різні варіанти. Є хороші виконавці, які можуть виконати ці стандарти.
- Ти, як запасний, ближче до тренерів – чи задоволені вони грою своєї команди?
- Ну, це вже наше – сімейне. Не будемо це виносити на широкий загал.
- Наскільки після зимової перерви змінився склад команди. Чи додалися нові виконавці і чи додало це потужності гри команди?
- Склад сильно змінився – покинуло команду 11 гравців, але в той самий час прийшло 12 зовсім інших футболістів. Цей колектив став сильнішим. Хороші гравці прийшли і команда додала.

Вадим Маньковський (заступник директора МФК «Кремінь»):
- На жаль, наші поступаються. Вадиме, що не вдалось нашій команді?
- Это то, о чем я говорил перед игрой. Стоит опасаться средняков, у которых двойное желание в игре с лидерами. Игроки выходят на поле и доказывают, что они профессионально пригодны. По рисунку игры, вы видите, что преимущество «Кремня» есть, а по футбольным законам известно – кто выигрывает опорную зону, тот и имеет преимущество. Мы видим, что наши опорные полузащитники Богданов и Пискун доминируют в центре поля, работают и фланги – Кошадзе и Степанчук. Но, к сожалению, в одном моменте недоработали защитники, проиграли единоборство и мы пропустили гол. Также было видно, что «Нива» сделала ставку на игру от обороны. На быстрый перход от обороны к атаке и эти атаки бывают острыми.
- Епізоди, коли Козлов виконував і Тимченко в центрі штрафного майданчика намагався у дотик переправити у ворота. В принципі, більше моментів і не було. Це надзвичайно щільна гра суперника в обороні?
- Третий момент был у Энтина, когда нужно было бить, а он отдал передачу. Три момента. А три момента это огрехи реализации. Из трех моментов один нужно было реализовывать. А сейчас «Нива», наверняка, будет играть по счету, сохранять счет. Мы видим, что в микроэпизодах вратарь затягивает время. Оборона очень насыщена, но будем надеяться, что во втором тайме нам удастся забить гол.
- Скажіть, вболівальники були невдоволені суддівством. Ваша думка?
- По первому тайму я не могу сказать, что суддейство предвзятое, хотя, было пару ошибок, об этом я сказал инспектору матча, пару эпизодов, когда были явные нарушения правил и арбитр это не зафиксировал.
- «Рух» виграє у «Жемчужини» після першого тайму, а «Інгулець» грає 0:0. Що потрібно додати «Кременю» у другому таймі для того, щоб виграти.
- Я думаю, тренера сейчас подскажут. Нужно быстрее переходить середину поля. И также, я думаю, будут перестановки при стандартных положениях. Будут подключаться высокорослые наши защитники. Будем надеяться, что это принесет нам успех.

47 хв. Степанчук чомусь не пішов на загострення після передачі зліва на правий фланг. А могло бути небезпечно.
59 хв. Гостра передача-простріл справа в штрафну «Ниви» і Левон Кошадзе ледве не встиг до мяча. Небезпечно.
50 хв. Верхова передача Горвата з лівого флангу вздовж лицьової лінії на дальню штангу, де Карвацький втратив Тимченка, який впритул переправив мяч у ворота. 1:1.
60 хв. Дугієнко ціною травми ліквідував небезпеку біля наших воріт. Козлов по центру вривався до воріт «Ниви», але Дугієнко на швидкості наздогнав нападника, вибив мяч і навіть заробив жовту картку для Козлова.
61 хв. Кліщук помилився на виході, вискочивши з воріт на метрів 17 і не попав головою по мячу, вибиваючи мяч, який потрапив до Козлова. Нападник господарів чомусь не став бити по порожнім воротах, дочекався захисників і втратив мяч.
62 хв. Бичков справа закинув мяч на кут воротарського на Козлова, який пробивав по воротах, але Андрєєв заблокував мяч.
64 хв. Браславський небезпечно підкотився під суперника і отримав за це жовту картку.
67 хв. Брижчук і Хохлов вибили мяч на аут, але виключились з епізоду. Мяч було вкинуто в центр штрафної дуже швидко, Андрєєв проскочив повз мяча, нападник господарів не попав по мячу ногою і Тимченко сильним ударом вколотив мяч у ворота. 2:1!
68 хв. Дуже небезпечно у воріт «Кременя». Осадчий зі штрафного з правого боку поля відправив мяч на дальню стійку, куди підключився Хохлов, який підступно пробивав по воротам, мяч потрапив до Попова, яких пробивав по воротам, але виручив воротар. Але за мить до цього рефері просигналізував про порушення правил з боку гравця «Ниви»
73 хв. ГОЛ-ШЕДЕВР! Маляренко скористався обрізкою Москалика, який довгою поперечною передачею перевести мяч на праву сторону поля. Прийняв верховий мяч і не дойшовши кілька метрів до кута штрафної площадки по високій дузі перекинув воротаря, відправивши мяч у дальню девятку! 2:2!!!
78 хв. Карвацький сильно пробив здалеку. Мяч пролетів повз лівої штанги. 85 хв. Кліщук далеко вийшов з воріт і ледве зміг випередити Степанчука, який ледь не отримав дальню передачу зліва.
90+1 хв. Бобович пішов у обигриш і його збили. Жовта картка.
90+2 хв. Попов і Загалевич отримали жовті картки в одному епізоді.

Післяматчовий коментар головного тренера вінницької «Ниви» Володимира Горілого:
- Непроста гра. Ваш коментар стосовно гри вашої команди.
- Наверное, результат игры - это заслуга команды, ведь, как-никак, мы играли с одним из лидеров второй лиги, а наша команда только в начале становления. Я скажу так – первый тайм был более-менее равный, во втором тайме до пропущеных голов было большое преимущество команды «Кремень», но я рад, что в такой непростой ситуации нам удалось сравнять счет. Для нас даже одно очко – небольшая, но находка.
- Якщо аналізувати гру, що вдалося, що не вдалося?
- Голы, можно сказать, неоправданные. Можно сказать, даже детские. Какая-то потеря внимания, расконцентрация и получаем со штрафного и с аута два гола.
- Зараз вінницька «Нива» - зовсім інша команда, ніж восени. Скажіть, які цілі ставить керівництво?
- Прежде всего, мы договорились с ребятами, мы играем для болельщиков. И, я думаю, через эти игры идет их становление, как футболистов и как команды. И хотелось бы думать и пожелать, чтобы так это и продолжалось

ФПісляматчовий коментар головного тренера кременчуцького «Кременя» Сергія Ященка:
-Була гра, моменти, перевага, але якісь дивні помилки перекреслили переможний результат.
-Во-первых, я хочу сказать, что у меня к ребятам нет претензий. То, что мы от них требовали, они выполнили, выложились полностью. Показали интересную, содержательную игру. Единственное, я не пойму, что происходит, какой то фарт, удача отвернулись от нас, неимоверные голы забивают нам соперники. Но, я думаю, это все нужно перетерпеть. Если мы будем играть оставшиеся игры с таким желанием, самоотдачей, то прийдет и результат. Нужно перетерпеть. Судьба нас испытывает, но я думаю, что в дальнейшем все должно наладиться и стать на свои места.
-Оцініть ті голи, які наша команда забила і ті, які пропустила.
- Первій гол, я думаю, біла неопределенность между защитником и вратарем. Защитники понадеялись на вратаря, вратарь на защитников и игрок соперника воспользовался моментом и забил гол. А второй гол – игрок просто пробил в створ ворот и так попал под перекладину, что... Анализировать этот гол я не могу. Просто, я думаю, удача. А с другой стороны, мы посмотрим, проанализируем, как он это сделал.
- З огляду на те, що «Жемчужина» переграла «Рух» 2:1, для нас це результат хороший, чи поганий. В плані стратегії турнірної боротьби.
- Для нас результат плохой, учитывая три игры, в которых мы теряем очки, пропускаем очень много мячей, хотя мы в первом круге пропускали меньше всего. Вот это меня беспокоит. Меня не интересует, как играют наши соперники, меня интересует наша игра. И нужно возвращаться к той игре, которая была в первом круге. И тогда будет все нормально!

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 02.04.2017 01:57:56]

Жовті картки:
Нгаха, 45 хв, Борячук 54 хв., Хохлов 81 хв., Білий 84 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 7. Сторубльовцев Валерій (17. Бобович Денис, 88 хв), 8. Попов Дмитро, 9. Браславський Ярослав, 23. Борячук Олександр, 21. Овчар Тарас (11. Маляренко Ігор, 55 хв), 23. Брижчук Тимофій (19. Осадчій Дмитро, 60 хв), 24. Нгаха Колінс (к), 4. Дугієнко Олександр
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 20. Загалевич Дмитро, 34. Карвацький Андрій, 12. Батрак Антон.
Головний тренер:
Горілий Володимир

«Нікополь» Нікополь:
1. Гришин Ігор - 20. Астахов Ернест, 14. Дегтярьов Никита, 17. Мілєсін Павло, 18. Махнєв Дмитро, 2. Косіненко Микола (21. Коломоєць Михайло, 70 хв), 5. Кривич Михайло (22. Литвиненко Олександр 76 хв), 3. Білий Олег, 7. Шестіпалов Ілля, 19. Кірєєв Богдан, 10. Воронін Роман (6. Таряник Максим, 86 хв)
Запасні гравці:
12. Петриченко Богдан
Головний тренер:
Варжеленко Григорій

Фотозвіт 01.04.2017. Матч 23 туру другої ліги "Нива" Вінниця - "Нікополь" Нікополь 2:0 (40 фото) знаходиться тут
Нарізка небезпечних моментів матчу "Нива" Вінниця - "Нікополь" Нікополь від Леоніда Загоруйко Дивитись на ЮТуб


Вінницька «Нива» здобула другу перемогу поспіль. Забивши в цих зустрічах шість голів і не пропустивши жодного. Прекрасний результат, якщо не зважати на те, що в суперниках були команди, які знаходяться в ранзі аутсайдерів і перемоги над ними треба сприймати, як належне, стосовно до команди, яка декларує високі цілі. Але і недооцінювати суперників не варто – чого лише варта нічия «Нікополя» у минулому турі з лідером першості «Рухом», або нічия «Металурга» з міцними «Балканами». Отже, недооцінка може коштувати втрати очок, а ми не втратили і, навпаки, поступово повертаємо втрачені позиції в турнірній таблиці.

Ніхто не обіцяв, що гра з Нікополем буде легкою. Гості приїхали напередодні гри, провели тренування на СК Нива і, вочевидь, завдання було одне – довести безпрограшну серію до трьох матчів. Перебіг подій на полі у першому таймі підтвердив побоювання стосовно результату. Гості досить впевнено оборонялися, намагаючись вразити ворота «Ниви» за допомогою стрімких контратак і розіграшу стандартів. В другому таймі тренерським штабом були проведені дуже влучні заміни, «Нива» додала у швидкості, гра перемістилась на половину поля гостей. Відчувалось, що вінничани «перебігали» «Нікополь». А після першого пропущеного голу до фізичної втоми у гостей додалась психологічна яма, з якої вони не змогли вибратись. А «Нива» на класі, наполегливими діями в атаці, довела гру до другого голу і загальної перемоги! Молодці! Дуже важка, але така потрібна перемога, як результат підготовки і роботи усього колективу тренерів, адміністратора і масажиста. Але головний екзамен буде вже невдовзі – у виїзній грі з одним з лідерів першості – «Кременем».

Стосовно стартового складу. Зовсім без несподіванок. Тренерський штаб знайшов формулу успіху і не став нічого змінювати. Той самий склад, майже ті самі заміни. Шкода, що при даній схемі за бортом гри залишаються Батрак, Загалевич, Бабійчук, Карвацький, майже не отримують ігрової практики Бобович і Осадчій. Але конкуренція є конкуренція. І головне у футболі – результат. А він є. Зрештою, вже у наступній грі тренерський штаб буде просто вимушений перекроювати стартовий склад, адже в складі «Ниви» є двоє дискваліфікованих – Нгаха і Борячук. А це шанс тому ж Карвацькому, Загалевичу, Осадчому. Останній в матчі з «Нікополем» вийшов на заміну замість Брижчука і відіграв досить непогано. Брижчук теж виглядав непогано у першому таймі, але у другому почав помилятись і був заамінений. Натомість, у «хазяїна» центру поля Нгахи у першому таймі гра не надто складалсь, але згодом він почав стрімко додавати, мав декілька хороших моментів для взяття воріт і саме завдяки його наполегливості в ворота «Нікополя» влетів другий мяч. Добре зіграв захист. У Кліщука, мабуть, це найкращий матч за «Ниву». Андрєєв, Попов – спокій і надійність. Хохлов – боєць. Один з найкращих на полі. А ось лівий фланг захисту був не бездоганним. Непогану гру Олександра Борячука ближче до нападу дещо змазали декілька небезпечних моментів у обороні, які могли призвести до голу. Те саме можна сказати і про гру Дугієнка в центрі оборони. Але це робочі моменти, які підчищались партнерами по команді. Це помилки, які, безумовно, поступово будуть виправлятись на тренуваннях. І, на останок, напад. В центрі нападу Сторубльовцев, по праву руку від нього Браславський, зліва Овчар. Спочатку Тарас діяв дуже активно, але потім гра якось не пішла і його було замінено. Браславський і Сторубльовцев – на звичному рівні. Загострювали, терзали оборону гостей, небезпечно били, але не забили. Натомість Маляренко, який вийшов у другому таймі, проявив себе з найкращого боку. Раз за разом він за рахунок швидкості перегравав свого візаві на правому фланзі, дуже гостро прострілював, навішував, скидував під удар і, головне, забив дуже важливий гол. Про Дениса Бобовича, який вийшов наприкінці гри, важко щось сказати, адже у нього був лише один момент, щоб проявити себе. Трішки шкода, що форварду, який саме в цей день відзначав свій день народження, дали так мало часу на те, щоб зробити собі і вболівальникам подарунок у вигляді забитого голу.

Почався матч незвично. На поле команди проводжали дівчата-чар лідери з групи підтримки команди, які вишикувались у своєрідний яскравий живий коридор і, безумовно, стали прикрасою цього футбольного дійства.
5 хв Перший небезпечний момент створили господарі. На лівому фланзі дуже класно обігрались у стіночку Борячук, Овчар і Колінс, точними короткими пасами пошив у дурні трьох захисників, а завершував цю красиву атаку Сторубльовцев, який пробив від кута штрафної в дальній кут воріт, але трішки не влучив.
17 хв Потенційно небезпечний момент у Сторубльовцева, який головою намагався завершити подачу Браславського на ближню штангу. Але не влучив по мячу.
22 хв Овчар класно подав зліва на дальній кут воротарського майданчика куди вривався Браславський і головою намагався вразити ближній кут, але відмінно зіграв воротар, який у відчайдушному кидку ліквідував загрозу.
23 хв А ось і момент у Сторубльовцева, який ледве не вискочив один на один з воротарем після несподіваного рикошету, але голкіпер на мить випередив нашого нападника.
26 хв Гості трішки додали у русі і створили декілька небезпечних моментів. Спочатку Кірєєв, змістився з правого флангу вздовж штрафної лінії і пробив з метрів 16 з-під когось з захисників. Кліщук на місці.
28 хв Тепер вже Кірєєв класно кинув на хід Вороніну, який обіграв Дугієнка і пробив по воротах з метрів 8 трішки не дійшовши до кута воротарської площадки. І знову на місці Кліщук.
35 хв І знову момент у «Нікополя». Білий вирішив пробити по воротах зі штрафного з метрів 28. Мяч летів у правий нижній кут, але знову Кліщук добре робить свою справу.
36 хв За хвилину у гостей вийшла дуже стрімка контратака від власної штрафної до чужої. Подача простріл вздовж воротарської площадки і Дугієнко ледве не зрізав мяч у власні ворота. Ось такий Нікополь. З «зубами».
42 хв Хороший момент у Сторубльовцева, який після відскока, знаходячись зліва від воріт «Нікополя», переклав мяч собі під ліву і сильно з метрів 10 пробив у ближній верхній кут воріт. Воротар з величезними складнощами відбив цей удар.
43 хв Попов опинився першим на підборі і з льоту сильно пробив по воротах з 18 метрів. Мяч просвистів поряд з лівою штангою.

56 хв Кривич отримав мяч біля лівої бровки, змістився в центр і сильно пробив поряд з лівою девяткою. Небезпечно. Хоча, здається, Кліщук контролював хід подій.
57 хв Відповідь виглядала дуже гарно. Брижчук вибив мяч в центр, далі його підібрав Сторубльовцев, переадресував його далі на ліво на Браславського, який відразу ж кинув мяч на право на хід Маляренко, той на швикості звільнився від опікуна і класно навісив на дальню штангу, куди вже підключились Браславський і Нгаха. Останній в падінні пробив у ближній кут, але трішки не точно. Дуже хороша контратака. У підручники по футболу!
63 хв ГОЛ! Ще одна просто чудова атака «Ниви». Нгаха і Осадчій обігрались в центрі поля у стіночку, далі Нгаха пройшов до штрафної і переадресував мяч наліво на Борячука, який подав у штрафну, але захисник вибив мяч на Нгаху, який скинув круглого в центр під удар Осадчому, який сильно пробив, мяч влучив у захисника і відлетів до Маляренка, який опинився в потрібному місці в потрібний час і не змарнував момент, відправивши мяч у ворота у протихід воротареві. 1:0! Ось так за декілька хвилин після виходу на поле зіграли обидві заміни.
64 хв Після забитого голу наші ледве не «напожарили» на гол. Дугієнко головою скинув мяч Борячуку, який, вибиваючи мяч зрізав його на хід Вороніну в штрафній площі біля наших воріт. Але нападник не зміг перекинути Кліщука, який вчасно вийшов з воріт.
67 хв Маляренко міг відзначитись дублем, але не зміг влучити повз воротаря, знаходячись на убойній позиції в декількох метрах від воріт. Сильний удар прийшовся прямо в руки. Щоправда, за мить перед цим арбітр зафіксував порушення правил з боку Андрєєва.
71 хв Маляренко в швидкій атаці по правому флангу продавив Мілєсіна і Махнєва і дуже класно скинув-відкотив під удар Нгасі, який пробивав з 8 метрів, але вище воріт. Ох… Ну, дуже небезпечний момент. Потрібно було лише влучити у рамку.
76 хв Браславський зліва обіграв двох захисників і, розвернувшись, пробив у ближній нижній кут воріт. Мяч відскочив до Маляренка, але захисник в останній момент вибив мяч на кутовий.
85 хв ГОЛ! Подача кутового з правого флангу закінчилась боротьбою Нгахи з Шестипаловим, який головою направив мяч у власні ворота. 2:0!!
88 хв Момент у Бобовича, який щойно вийшов на заміну. Денис в штрафній гостей класно розвернувся, положивши корпус і вдарив по воротах. Але мяч влучив у захисника.
90 хв Браславський зліва на швидкості вривався у штрафну і сильно пробив у ближній кут, але відмінно зіграв воротар.
Фінальний свисток

Помощник главного тренера ФК «Никополь» Никополь Олег Сандул:
- Мы проиграли за счет потери концентрации, мы проиграли все стандарты за счет того, что у нас низкие игроки и не помогли нам замены, за счет индивидуальных ошибок мы проиграли игру. Насчет задач на сезон. Когда мы оказались на 12 месте, нам поставили задачу подняться в десятку. А сейчас задача – главное – не вылететь.

Главный тренер ФК «Нива» Винница Владимир Горилый:
- По сравнению с предыдущими матчами, что улучшилось в игре команды?
- Ну, наверное, каждый тренер всегда не доволен игрой. Первый тайм мы провели немного не так, как планировали. В первом тайме, нужно отдать должное сопернику, они были немножко побыстрее и помобильнее нас. В перерыве мы попросили игроков прибавить в агрессии, движении. И это дало положительный результат. Хочется поблагодарить команду, что она терпела и смогла дожать соперника.
- Кого-то можно выделить в составе команды?
- В предыдущих интервью я выделял игроков, а с сегодняшнего дня у нас не будет плохих, хороших – мы ориентируемся на командную игру.
- В выездной игре с «Кремнем» команда будет играть без Колинса. Кто будет играть на его позиции?
- Есть выражение – чем хуже, тем лучше. Да, это для нас большая потеря, но, я думаю, мы найдем резервы и способы выйти из этого положения.
- Вот уже два матча команда не пропускает… Были проведена какая-то особая работа с защитной линией?
- Наверное, прежде всего, сплюньте) Как вы понимаете, для того, чтобы достичь результата, нужно много работать и при необходимости перестаивать игру в обороне и средней линии.Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 31.03.2017 00:48:40]

Сьогодні знову поповнення в розділі "Зірки". Це харизматична людина, яка не словом, а ділом будувала свій тренерський авторитет. Цей тренер досі залишається єдиним, хто очолював збірну України і не зазнав жодної поразки. Чотири гри під його керівництвом завершились трьома перемогами і однією нічиєю. А клубні команди під його керівництвом наводили "шороху" в Лізі Європи.

Отже, зустрічайте Мирона МАРКЕВИЧА!

Півзахисник. Тренер. Грав в клубах: "Карпати" Львів (1971-72р.), СКА Львів (1973 р.), "Спартак" Орджонікідзе (1974 р.), "Торпедо" Луцьк (1977-78 р.) Тренував такі команди, як: "Волинь" Луцьк (1984-87, 91-92 р.), "Поділля" Хмельницький (1988-89, 95 р.), "Кривбас" Кривий Ріг (1990, 96 р.), "Карпати" Львів (1992-95, 96-98, 2001-04 р.), "Металург" Запоріжжя (1999-2001 р.), "Анжі" Росія (2002 р.), "Металіст" Харків (2005-2014 р.), "Дніпро" Дніпро (2014-16 р.). Також в 2010 р. тренував збірну України. (3 перемоги, 1 нічия), Тренуючи "Карпати" двічі був фіналістом Кубку України в 1993 і 1999 р, а також бронзовим призером чемпіонату України 1997-98 р. Тренуючи "Металург" виходив у півфінал Кубку України 1990-2000 року. Тренуючи "Металіст" досягав чвертьфіналу Ліги Європи 2011-2012 років, ставав срібним призером чемпіонату України 2012-13 р., бронзовим призером чемпіонатів України у 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 роках. Тренуючи "Дніпро" був фіналістом Ліги Європи 2015 року, бронзовим призером чемпіонату України 2015, 2016 років. Нагороджений орденом "За заслуги".

Заходьте у розділ "Зірки". Читайте, пишайтесь тим, що відомі футболісти, тренери знаходять декілька хвилин для того, щоб побажати процвітання вінницькій "Ниві"!
[Добавил Игорек в 24.03.2017 13:41:03]
«Металург» Запоріжжя:
25. Тєлєнков Ілля - 8. Божий Олексій, 7. Батраченко Олександр (к), 10. Каськов Артур, 77. Курдас Руслан, 15. Ковалевський Ян, 19. Башинський Максим, 17. Бережний Денис, 14. Криволєсов Дмитро, 3. Радомський Віталій, 27. Єфімчук Олег.
Запасні гравці:
1. Шовкун Владислав, 9. Сентябов Микита, 31. Петровський Володимир, 26. Мартиненко Микита, 6. Курусь Назар, 11. Чернявський Артем, 67. Буланий Сергій
Головний тренер:
Маркін Юрій

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 7. Сторубльовцев Валерій, 8. Попов Дмитро, 9. Браславський Ярослав, 16. Борячук Олександр, 21. Овчар Тарас, 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 4. Дугієнко Олександр
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 20. Загалевич Дмитро, 34. Карвацький Андрій, 11. Маляренко Ігор, 12. Батрак Антон, 17. Бобович денис, 19. Осадчій Дмитро
Головний тренер:
Горілий Володимир

Онлайн-трансляція від http://vnews.com.ua :
В Запоріжжі чудова весняна погода. +13 хмарно з проясненнями. Фанати обох команд розташувались разом на трибунах. Запоріжці банером вшанували память свого лідера Руслана Гребенюка, який помер минулої неділі. Цікавий факт - у складі "Ниви" на поле вийшов Дугієнко, який нещодавно грав у "Металурзі".

5 хв. Команди обмінялися першими небезпечними моментами. Після розіграша стандартного положення Бережний пробивав з метрів 10, але не сильно і воротар без складнощів парирував удар. В атаці у відповідь після навісу Браславського хтось з захисників "Металурга" головою зрізав мяч у штангу власних воріт.
11 хв. ГОЛ! 0:1! Нгаха небезпечно пробивав головою з близької відстані у девятку, але Теленьков перевів мяч на кутовий. Однак після розіграшу кутового той самий Нгаха був перший на мячі і у сутолоці проштовхнув круглого у ворота!
15 хв. Після стартового натиску гостей з Вінниці, які принесли успіх, "Металург" намагається налагодити атакуючу гру, але без особливого результату - крім кутового і згадати немає чого.
22 хв. ГОЛ! 0:2! Сторубльовцев отримав мяч в штрафній площадці на правому фланзі і метрів з 8 з гострого кута вразив ворота!
24 хв. "Металург" подав два поспіль кутових. Але без загрози воротам "Ниви"
26 хв. Заміна. Замість травмованого Курдаса на поле вийшов Курусь.
34 хв. Дуже небезпечний момент у воріт "Ниви". Каськов прийняв мяч в штрафній площадці гостей після флангової передачі і з правого кута воротарської пробив з развороту і влучив в штангу!
43 хв. ГОЛ! 0:3! Сторубльовцев офомив "дубль", замкнувши головою фланговий простріл!
Перерва.
46 хв. Заміна у господарів. Замість Божого на поле вийшов Сентябов. 53 хв. Гра без моментів в середині поля.
55 хв. Напівмомент у Башинського, який в штрафній гостей намагався обіграти декількох захисників і пробити, але невдало.
58 хв. Заміна у "Ниви". Замість Попова на поле вийшов Осадчий.
62 хв. Як і раніше, на полі багато боротьби, але гострота зникла взагалі.
64 хв. Попередження отримав Осадчий за відвертий фол на Сентябові.
67 хв. Невеличка територіальна перевага "Ниви", яка намагається закиданням в штрафну господарів створити загрозу.
72 хв. Заміна по позиції. Замість Браславського на поле вийшов Маляренко.
76 хв. Жовту картку за грубий фол отримав Радомський. У гостей заміна - замість Нгахи на поле вийшов Загалевич.
80 хв. Широка атака "Ниви" з переходом між флангами. Завершував цю атаку Овчар ударом з метрів 15, але Тєлєнков відвів загрозу.
84 хв. Після подачі кутового четвертий гол в ворота "Металурга" у цій зустрічі забив Дугієнко після подачі кутового. Цікаво, що цей самий гравець в першому колі забив "Ниві" в складі "Металурга", а в другому колі забив в ворота "Металурга" в складі "Ниви"!
Фінальний свисток


[Добавил Игорек в 19.03.2017 00:50:04]

"Нива" Вінниця:
99. Кліщук Андрій - 2.Хохлов Вадим, 8.Попов Дмитро, 31.Андрєєв Сергій, 34.Карвацький Андрій (46 хв. 11.Ігор Маляренко), 23.Борячук Олександр, 24.Нгаха Колінс, 16.Брижчук Тимофій, 21.Овчар Тарас, 9.Браславський Ярослав (90 хв. Бобович Денис), 7.Сторубльовцев Валерій.
Запасні гравці:
1.Бабійчук Максим, 6.Химанич Олександр, 10.Яськов Максим, 12.Батрак Антон, 19.Осадчий Дмитро.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

"Балкани" с.Зоря:
12. Паламарчук Олексій - 7.Саламаха Богдан, 2.Любчак Сергій, 5.Опря Анатолій, 21.Шаповаленко Артем, 99.Гаврилюк Володимир, 15.Гончаренко Констянтин, 4.Урсуленко Сергій, 8.Райчев Олександр, 9.Пархоменко Констянтин, 11.Козяр Ілля.
Запасні гравці:
42.Лукаш Сергій, 17.Юречко Ігор, 34.Пархоменко Дмитро, 22.Цимбалар Олег,
Головний тренер:
Пархоменко Андрій Вікторович

Фотозвіт 18.03.2017. Матч 21 туру другої ліги "Нива" Вінниця - "Балкани" с.Зоря 0:2 (40 фото) знаходиться тут

Вінницька «Нива» розпочала весняну частину чемпіонату з поразки. Суперником нашої команди стали «Балкани» з села Зоря. В першому колі вінничани поступились з рахунком 0:1, причому по ходу гри було призначено два сумнівних пенальті у ворота «Ниви». Вболівальники плекали надію на реванш, але сподіванням не було суджено справдитись. Поразка 0:2 чітко окреслила, хто з цих двох команд заслуговує на вихід до першої ліги. І якщо у вінничан ця перспектива виглядає фантастикою, то «Балкани» після цієї перемоги впритул наблизились до мрії.

Гадаю, що ніхто, навіть тренери, не уявляли, чого слід очікувати від гравців «Ниви», адже вони вперше вийшли в такому складі. У міжсезоння було проведено масштабну селекцію, змінилось більше половини скаладу команди. Часу на награвання основи не було. В останній момент прийшов новий головний тренер, якому необхідний час на адаптацію, знайомство з можливостями гравців. А ще не забуваємо, що до нас приїхали не хлопчики для биття, а хороша, зіграна роками команда, яка претендує на підвищення у класі. Мабуть, це головні причини поразки, але є ще і інші обставини. Наприклад, помилки у виборі стартового складу команди і розстановка гравців на полі. Особливо здивували експерименти у захисті. Чому Карвацький, який є лівим захисником і є лівшою, грав на незвичній для себе позиції справа і, вочевидь, відчував себе некомфортно? Або, чому Хохлов грав в центрі, будучи номінальним правим захисником? Чому не грав Батрак, який непогано проявив себе в останніх товариських іграх і без нього правий фланг був дещо у затінку? Чому було використано лише дві заміни, одна з яких на останній хвилині матчу? Який сенс у цій заміні? Підсилити гру на останніх дві хвилини? Усі ці знаки запитання і створили хаос і необовязкові помилки, які призвели до двох голів вже в дебюті гри. По перерві тренерський штаб реорганізував захисну лінію. Карвацького замінив Маляренко, Попов з місця «опорника» змістився нижче, зайнявши місце поряд з Андрєєвим, Хохлов змістився на свою улюблену позицію направо, зліва відпрацьовував борячук і... Вуаля... Стало значно спокійніше, але, щоправда, це «спокійніше» стало тому, що «Балкани» грали по рахунку і у них не було великого бажання оголяти тили, масовано атакувати, маючи перевагу в два мячі. Що стосується центру поля, в пару Нгасі, тренери випустили на поле Брижчука, який провів дуже сильний матч – встигав усюди, боровся, намагався загострити. І якщо восени Колінс був царем центру поля, то нині у нього з явивсь серьозний конкурент. Ще одним мотором команди можна вважати Овчара, який теж відзначався активністю і намагався відпрацювати по максимуму в кожному з епізодів. Ну і ударна двійка – центрфорвард Сторубльовцев і Браславський, який грав справа. Складається враження, що це однотипні форварди, які можуть взаємодіяти, але не можуть доповнити одне одного. В їх «активі» дальні удари, які особливих складнощів воротареві гостей не принесли. У кожного з нападників було декілька хороших можливостей, але чогось не вистачало – сили удару, або влучності... Маляренко відіграв весь другий тайм, але якось не яскраво – важко згадати хоч декілька моментів за його участю. Навпаки, Бобович, якого випустили на заміну на останні дві хвилини ледве не заробив пенальті.

Отже, знову будуємо команду з чистого листа. Знову час на награвання, адаптацію. Якщо це всерьоз і надовго, з перспективою на майбутній сезон, то це не марно. Нехай через втрату очок і помилки, але це того варто, адже потнціал у команди є.

Але повернемось до того, що було перед грою. А згадати є що. Cильний снігопад, який пройшов у Вінниці з самого ранку, похмура, холодна погода, а також майже повна відсутність реклами зумовили дуже малу відвідуваність. Вболівальників прийшло дуже мало – можливо, з пів тисячі. Серед них слід відзначити багаточисельну «торсиду» з села Зоря - чоловіки в літах, молоді дівчата, які приїхали з одеської області підтримати своїх і робили це буже гаряче, розгорнувши прапор України, за що їм окрема повага. З нашого боку «погоду» робив сектор ультрас, які організували зелено-білий марш вулицями Вінниці від памятника Коцюбинському до СК «Нива» під прапорами головного вінницького клубу, з речівками, піснями і біло-зеленим димом. Цікаво те, що не залишився осторонь від футбольного дійства і губернатор Валерій Коровій, який уважно спостерігав за перебігом подій на футбольному полі, а також не можна не відмітити появу на грі Ігора Бєланова, який саме в цей день справляв 30-річча вручення йому Золотого Мяча, як кращому гравцеві Європи. Завершуючи розмову про видатних особистостей, слід зауважити, що розминкою воротарів керував Володимир Циткін! З поверненням додому, Володя!
Але це ще не всі цікавинки. Не залишився без уваги вболівальників конфлікт, який стався між президентом «Ниви» Василем Васильовичем Вовком і головним тренером «Балкан» Андрієм Пархоменко. Згодом вдалось дізнатись, що конфлікт стався через відсутність у двох гравців «Балкан» карток футболістів, що не дозволяє їм участь у матчі, але завдяки телефонному дзвінку «куда слєдуєт», дозвіл було отримано... Ситуація неприємна і, вочевидь, матиме продовження.

Ну а тепер до самої гри.
Спочатку була класична «розвідка» - команди намагались не форсувати події, придивляючись одна до одної, але все ж, гостріше була «Нива». На 9 хвилині Хохлов у боротьбі в штрафному майданчику скинув мяч під удар Браславському з метрів семи-восьми, але завершення атаки було невдале – мяч пролетів у кількох метрах від правої штанги. Ще за хвилину вінничани створили ще один чудовий момент. Браславський справа прострілив уздовж воріт, виникло якесь неузгодження в захисних лавах і швидкий Овчар зумів налетіти і перехопити мяч, скинувши його під удар Сторубльовцеву. Валерію ніхто не заважав завдати влучного удару з 16 метрів, але, не вдалось. Мяч пролетів значно лівіше воріт. Дуже хороший момент змарновано.

Не забиваєш ти, забивають тобі. Воротар «Балкан» вибиває мяч у центр поля, підбір, переадресація мяча наліво, невдалий підкат-перехоплення Карвацького і Райчєв, зблизившись зі штрафною, дуже якісно – навісом переправляє мяч над воротарем і захисником на дальню штангу, де Урсуленко спокійно завершує контратаку гостей, відкриваючи рахунок у грі - 0:1!

17 хвилина. Знову атакує Браславський. Був вихід «два в два», багато простору і, відповідно, варіантів для продовження атаки. Але Ярослав вирішив пробити з метрів 24... точно, але дуже слабо. Воротар без складнощів заволодів мячем.

На 19 хвилині стався другий гол. Швидка атака «Балкан» по правому флангу, перевід акценту атаки наліво, там у нас порожно і два гравці гостей на підступах до штрафної. Але Браславський встигає повернутись і вибити мяч на кутовий. Подача, Кліщук не втримав мяч, який відлетів на кут воротарського майданчика на Любчака, якого взагалі ніхто не крив. Той зупинив мяч і прицільно пробив у ближній верхній кут. 0:2!

Жах. Дві атаки, два голи. Далі і аж до завершення тайму взагалі немає чого згадати, окрім десятка поданих «Нивою» стандартів, які не принесли ніякої користі, а також декілька дальніх ударів за виконання Браславського і Сторубльовцева. Останній міг відзначитись на 42 хвилині, коли йому вдало скинув під удар Браславський. Валерій бив із розвороту, але дуже невдало.
Перерва.
По перерві хід гри майже не змінився. Беззубі атаки вінничан наштовхувались на вязку оборону гостей. Але на 53 хвилині все змінилось – «Нива» різко додала і створила декілька гострих моментів. Спочатку Браславський пробив з 16 метрів, але мяч потрапив до Брижчука, який лише дивом не забив – виручив воротар. Щоправда, арбітр підняв прапорець, сигналізуючи про офсайд. Далі ще гостріше. Маляренко промчався по правому флангу і віддав на хід Браславському, який класно подав-прострілив на дальню штангу. Тарасу Овчару не вистачило лічених сантиметрів, щоб замкнути цю передачу. Дуже гостро! Ще за хвилину знову на вістрі атаки Браславський, який з гострого кута з метрів 12 забиває мяч у ворота «Балкан», але.... виявилось, що мяч залетів у ворота із зовнішньої сторони, знайшовши шпаринку у сітці. Арбітри не догледіли, перевіряючи сітки. 61 хвилина. І знову Браславський у центрі уваги. Пас Борячука в центр, зміщення до штрафної і дальній удар в ліву девятку! Але відмінно зіграв Паламарчук, витягнувши мяч. Кутовий удар було розіграно, як по нотах. Спочатку удар Браславського, потім відскок до Нгахи, який пробиває у дальній кут, але там вчасно підстрахував воротаря захисник, вибивши мяч подалі. Знову подача на дальню стійку, скидка під удар Колінсу і той знову хибить і хапається за голову. Дуже гаряче, але як же не щастить! Гості в цей час майже нічого не створили. Вони грали по результату, намагались збивати темп і симулювати при першій ліпшій можливості. Натомість, вінничани знову створили. Брижчук намагався бити через себе, але мяч злетів з ноги і ледве не попав Сторубльовцеву під удар. Під завершення тайму «Нива» створила ще один хороши момент. Штрафний удар дуже класно подав Овчар, навісивши на лінію воротарського майданчика, на ударній позиції були відразу троє – Нгаха, Сторубльовцев і Браславський. Останній і завдавав заключного удару, але не влучив у ворота з розстрільної позиції. На 91 хвилині Бобович, який щойно вийшов на поле, міг відзначитись заробленим пенальті, коли він впав в штрафному майданчику. Здалось, що проти нього небезпечно зіграли рукою, але арбітр промовчав...
Якось незвично тихо було і на тренерській лаві господарів. Ми звикли до активних підказок Юрія Солов єнка, які він під час кожного з поєдинків. Але з приходом нового головного тренера, на лаві панує тиша...

Почесний президент вінницької «Ниви» Василь Васильович Вовк:
- Я хочу сказати, що задоволений грою нашої команди. Хлопці віддалися повністю. Вони інтелігентно по футбольному поводили себе, чого не скажеш про команду суперницю, яка з самого початку почала діяти з поганими «одеськими понтами» з тиском на суддів під час розминки. Потім мені стало відомо, що вони збираються випустити на поле двох гравців, які не мають права грати сьогодні, бо у них немає карток. Це підтвердив і інспектор матчу, однак, сказав, що по телефонному дзвінку з Києва їм дозволено грати. Вони, нехтуючи футбольними правилами і законами дозволили грати цим футболістам – і судді і інспектор матчу, чим порушили встановлені правила і повинні понести покарання. Адже це «телефонне право», з яким ми так боремось. Я просто вражений, що в кінці матчу інспектор відмовляється від своїх слів, хоча раніше сам підтвердив, що йому дзвонив сам президент ПФЛ Макаров і сказав, щоб цих футболістів допустили до гри. У мене великі сумніви, що це сказав Макаров. Є таке враження, що це вони зробили на місці, чим і порушили правила футболу. Так бути не може! Тому, я впевнений, що в сьогоднішній грі команді «Балкани» буде зараховано поразку, а нам перемогу у зв’язку з цими грубими порушеннями. Ми будемо відстоювати свою позицію в судах. Я принципово не сприймаю цю ситуацію з «телефонним правом». Так не повинно бути. По телефону сказали, що «Іванов є Івановим, а Петров є Петровим». Я не розумію в цьому логіки. Це просто плювок у вічі цим вболівальникам, цим дітям. Так нагло поступати футбольній владі, команді суперниці, суддям і інспектору не можна я і цього не дозволю шляхом усіх дій, які я можу вчинити! Я обіцяю перед камерами, що я зроблю все, щоб результат цього матчу анулювали, а команді суперниці зарахували поразку. Звичайно, я хотів би, щоб ми перемагали спортивним шляхом, але якщо так пішло, ми будемо виборювати наше право на життя відповідно до встановлених правил. І ще я хочу сказати стосовно команди суперника. Я вперше бачу таке, щоб з почесним президентом команди суперника спілкувались з «одеським сленгом». Нехай їм Бог допомагає, нехай вони виходять у першу, другу лігу, але я цього не сприймаю. Повинна бути якась футбольна інтелігентність. Я ще раз наголошу – я зроблю усе, щоб результат цього матчу було відмінено, тому що два футболіста грали незаконно, відповідно до правил і статуту ПФЛ. Ми підемо до суду, адже плювати в обличчя вболівальникам я не дозволю!

Главный тренер ФК «Балканы» Пархоменко Андрей:
- В составе вашей команде вышли два игрока, которые не должны были выходить на поле. Прокомментируйте эту ситуацию.
- Это глупости. Они заявлены. Полностью согласовано. Они были заявлены еще месяц назад. То, что отсутствуют карточки – это вопросы федерации и она берет на себя ответственность, поскольку мы… там все по правилам, поэтому, комментировать не хочу.
- А фамилии этих игроков можете назвать?
- Смысл? Пусть разбираются. Давайте о футболе.
- У них был перебор карточек?
- Да никакого перебора. Футболист заявлен – должна быть карточка. Та, не разбирайтесь ничего – там бред. Давайте по игре.
- Ваша команда одержала очередную победу в чемпионате, скажите, какая задача стоит перед «Балканами», учитывая то, что команда занимает шестое место?
- Смотрите, мы два раза выиграли чемпионат аматоров, вышли во вторую лигу и не хотим выйти во вторую лигу, чтобы болтаться в конце таблицы, а чтобы ставить высокие задачи. Мы сейчас, в этом году, пробуем. Мы каждую игру выходим играть на максимум. Руководство все делает для меня, как для тренера и для футболистов, чтобы мы могли расти. Все – стадион, база развивается, чтобы мы могли прогрессировать. Если у нас получится в этом году – мы пойдем в первую лигу. Если нет, в следующем году мы поставим эту задачу. Это сезон для роста. Восемьдесят процентов ребят играли в аматорах и не имели профессиональных контрактов.
- Охарактеризуйте игру винницкой «Нивы». Что вам было известно о нашем клубе?
- Скажу честно, мы следили. «Нива» провела хороший турнир, усилилась достаточно квалифицированными футболистами – некоторых я хотел видеть в своей команде. По организации игры, по индивидуальному мастерству – игроки очень неплохие. Есть молодежь, есть опытные игроки, которые прошли первую лигу и создавали моменты – было давление и хорошие возможности во втором тайме. Мы провели сборы в Турции, играли на натуральном газоне и сегодня на этом поле было немножко тяжело. Вчера мы опробовали это поле. Но мы никогда не ищем причины для оправданий – мы работаем и стараемся не отходить от своей игры. Но были минут 20 второго тайма, когда соперник нас полностью переигрывал. Но потом мы снова взяли игру под свой контроль. 0:2 – счет довольно комфортный, но если бы мы пропустили, психологически было бы сложно. Поэтому, мы играли по счету.

Главный тренер винницкой «Нивы» Владимир Горилый:
- Во втором тайме «Нива» прибавила, но перед этим были два пропущенных гола. Чего не хватило нашей команде?
- Прежде всего, футбол тем и интересен, что он непредсказуем. Определяющую роль сыграли два быстрых необязательных гола в наши ворота. Понятно, что команда соперница стала играть по счету. Но нужно сказать, что определенными моментами игра команды нам понравилась. У меня нет никаких претензий ни к команде, ни к футболистам. Да, есть определенные ошибки в пропущенных голах.
- Кого бы вы выделили в своей команде?
- Может быть, по движению и самоотдаче я бы назвал Саню Борячука и Вадика Хохлова.
- Можете прокомментировать замены. Было всего две замены, одна из них на последней минуте.
- К сожалению, так складывается ситуация, что двое ребят пропускали игру. А по большому счету мы верили в этих ребят и надеялись, что мы забьем гол. И чтобы не ломать игру. И чтобы перестроиться, у нас не хватило времени. Думаю, хотя бы на один гол мы заслуживали.


Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 12.03.2017 00:09:57]


"Нива" Вінниця:
Костенко - Дугієнко, Малахов, Карвацький, Овчар, Шафоростов, Хіманич, Батрак, Собко, Сторублевцев.
Виходили на заміну:
Бабійчук, Бобович, Яськов, Паньковецький...

Всі голи матчу "Нива" Вінниця - "Агро-Астра" Кірово Дивитись на ЮТуб
Нарізка небезпечних моментів матчу "Нива" Вінниця - "Агро-Астра" Кірово Дивитись на ЮТуб


Перший гол було забито після стрімкої атаки по лівому флангу. Овчар на швидкості обійшов опонента, увірвався в штрафну і прострілив на лінію воротарської площадки, куди увірвався Батрак і випередивши візаві, відправив мяч у ворота. Слід відзначити швидкість атаки і велику групу підтримки аж в 5 гравців "Ниви", які були готові до підбору і завершення атаки. Дуже якісно! 1:0!

Другий гол теж вийшов досить стрімким. Сторубльовцев отримав мяч поблизу центрального кола і за підтримки двох партнерів швидко помчався до воріт. Номер "10" гостей раптово зупинився, навіть не намагаючись наздогнати нападника "Ниви", виключившись з епізоду і вирішивши щось довести арбітру, чи партнерам по команді. В цей час Сторубльовцев холоднокровно обіграв воротаря і з гострого кута відправив мяч у ворота. 2:0!

Третій гол було забито з пенальті. Батрак промчався по правому флангу і прострілив на лінію воротарської площадки. Воротар якось невпевнено зіграв, вибивши мяч ногою на лінію штрафної прямо навпроти воріт. Там круглого підхопив Сторубльовцев, який обіграв захисника, який постелився на газоні і при цьому мяч влучив захиснику в руку. Справедливий пенальті чітко реалізував сам Сторубльовцев, влучивши точнісінько в правий нижній кут воріт. 3:0!

Четвертий гол було забито вже в другому таймі. Вийшовший на заміну Денис Бобович отримав мяч в 25 метрах прямо навпроти воріт, класним фінтом прибрав захисника, прокинувши собі на хід і трішки зблизившись до воріт, влучно пробив в лівий нижній кут! Дуже красиво + чудова індивідуальна майстерність! 4:0!

Пятий гол було забито після багатоходівки "Ниви" поблизу воріт гостей. Паніка, неточні передачі, мяч кружляв навколо штрафної "Агро-Астри" доти, доки його не підхопила наша десятка і пробила з лівої ноги з метрів 24. Влучно, мяч відбив воротар. На щастя, прямо перед собою і на підборі було відразу два "нивівці", серед яких Бобович виявився спритнішим і переправив мяч в ворота з близької відстані. 5:0!

Шостий гол забив Паньковецький. Отримавши передачу з правого флангу на лінію штрафної прямо навпроти воріт, Євгеній прийняв мяч, пройшов кілька метрів і шикарно пробив в ліву девятку. Гол з тих, які не беруться.Дуже красиво!

Игорек
Склад команди від VitASh
Відео від Леоніда ЗАГОРУЙКО
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 10.03.2017 14:39:05]
Вінницька "Нива" провела спаринг з юними футболістами з Володимира-Волинського і перемогла з рахунком 2:0.

"Нива" Вінниця:
Кліщук - Попов, Андрєєв, Хохлов, Борячук, Брижчук, Сторубльовцев, Браславський, Карвацький, Батрак, Загалевич (2 тайм - Собко)

Гра проходила на фоны тренувань і мала дещо скорочений формат - два тайми по тридцять хвилин. Переважну більшість часу хід гри контролювали вінничани, але в першому таймі рахунок так і не було відкрито. У дургому таймі гра пожвавішала, вінничани створили більше небезпечних моментів. Наприклад, на 40 хвилині воротар гостей парирував важкий удар. Ще за декілька хвилин волиняни відповіли небезпечним розіграшем вільного удару з лінії штрафної площадки, який було призначено за скидку м яча свому воротарю. В цьому епізоді нас врятувала поперечина. А за хвилину стався перший гол у цій зустрічі - відзначився Батрак, який обвідним ударом поцілив в дальню девятку. 1:0! Другий гол було забито на 55 хвилині. Собко на лівому фланзі накрутив кількох суперників, зробив простріл, воротар перехопив м яч, але не зумів втримати його і Браславський завершив момент гольовим ударом! 2:0!

VitASh
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 06.03.2017 13:10:20]

"Нива" Вінниця:
Кліщук Андрій - Хохлов Вадим, Андрєєв Сергій, Дугієнко Олександр, Химанич Олександр (2 тайм - Яськов Максим), Попов Дмитро, Осадчій Дмитро (2 тайм - Загалевич Дмитро), Батрак Антон (2 тайм - Маляренко Ігор), Коновалов Микита (2 тайм - Овчар Тарас), Браславський Ярослав (70 хв. - Собко Олександр).

Вінницька "Нива" провела дуже хороший, якісний і корисний спаринг з київським "Арсеналом", який є переможцем турніру імені Сергія Закарлюки.

Незаважаючи на те, що на гру з різних причин не поїхали Нгаха, Борячук, Коломієць, Сторубльовцев, Костенко , Карвацький, а воротар Максим Бабійяук не приймав участі у зустрічі, "Нива" видала хорошу гру і досягла пристойного результату у грі на виїзді проти сильного суперника. Тренерський штаб мав можливість переглянути гру потенційних новачків - Дугієнко Олександра, Осадчого Дмитра, Батрака Антона, Собко Олександра і Коновалова Микити, який є сином відомого футболіста Сергія Коновалова

Гра проходила на зустрічних курсах, команди створювали хороші моменти і... не реалізовували їх. Спочатку "Арсенал" влучив у штангу, а в другому таймі Браславський заробив пенальті, але не реалізував його.

Игорек
Склади команд від Олега Семенова і Геннадія Трофименка
niva.vn.ua

Післяматчевий коментар старшого тренера вінницької "Ниви" Юрія Солов єнка:

– У першому таймі ми намагалися змоделювати малюнок гри, з яким намітили зіграти в першій офіційній зустрічі весняно-літньої серії. Проте в повній мірі цього зробити не вдалося. У другому таймі ми суттєво додали, але так і не змогли реалізувати гострі моменти.

Михайло ШАФІР
http://www.niva-v.com.ua/archives/2628


Показать:  << 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>

Як відомо, ціна на білети не змінювалась вже більш ніж вісім років (тоді ще був курс долара - 8). Чи не вважаєте ви, що настав час за для блага "Ниви" підняти ціни на квитки?
Ні, ціну на білети підвищувати не потрібно. Це зменшить кількість глядачів.
Ціна білета має становити 25 гривень
Ціна білета має становити 30 гривень
Ціна білета має становити 40 гривень
Ціна білета має становити 50 гривень
Не можу відповісти...
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com