Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 23.05.2017 01:40:11]

Жовті картки: Попов Дмитро 47 хв., Борячук олександр 49 хв., Зоря Віталій 51 хв., Пасечнюк Владислав 77 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій, - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим (34. Карвацький Андрій, 17 хв.), 23. Борячук Олександр, 8. Попов Дмитро, 21. Овчар Тарас, 19, Осадчий Дмитро (20. Загалевич Дмитро), 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 11. Маляренко Ігор, 7. Сторубльовцев Валерій (10. Яськов Максим, 88 хв.),
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 17. Бобович Денис, 12. Батрак Антон, 4. Дугієнко Олександр, 6. Химанич Олександр.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Арсенал Київщина» Біла Церква:
77. Романов Микита, 6. Тименко Володимир, 3. Омоко Оровіанор, 5.Патрік Руслан, 14. Грабчак Святослав (10. Швець Артем 83 хв.), 15. Зоря Віталій, 18. Гутиря Роман (23. Ващенко Назар 55 хв.), 27. Бреус Денис, 8. Пасечнюк Владислав, 11. Пилиповець Олександр (13. Сьомка Артем 77 хв.), 9. Горбаченко Владислав.
Запасні гравці:
12. Шкарбан Євген, 44. Шкуратько Владлен, 88. Нагорний Максим, 21. Гуральский Данило.
Головний тренер:
Ущаповський Андрій Васильович

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Арсенал Київщина» Біла Церква від Леоніда Загоруйко:
(Перша колонка "Нива", друга - «Арсенал Київщина»)
Офсайди 3 (3+0) - 2 (1+1)
Фоли 16 (6+10) - 20 (9+11)
Кутові 4 (3+1) - 2 (0+2)
Удари по воротах 12 (9+3) - 8 (3+5)
З них в ствір воріт 6 (4+2) - 6 (2+4)
Процент володіння мячем 60% (62+58) - 40% (38+42)

Грусть-печаль, а не футбол. З перших хвилин гри було зрозуміло, що щось не те. Чи то «Арсенал» виглядав більш мотивованим, чи то «Нива» виглядала емоційно виснаженою, але очікуваним реваншем за осінню поразку не пахло. На полі точилась досить рівна гра, щоправда, вінничани були більш гострішими, більш небезпечними і цілком могли розраховувати на декілька забитих голів. Так, двічі змарнували свої прекрасні моменти Брижчук і Маляренко, а відзначився Борячук, який чудово виконав вільний удар після пасу Осадчого. Взагалі, у першому таймі Борячук видав прекрасний футбол – багато працював на атаку, робив забігання, подачі але і встигав повертатись у захист. Більш того наприкінці тайму видав диво-техніку, обігравши відразу декількох гравців «Арсеналу» і ідеально скинувши під удар Брижчуку, який запоров класний момент для взяття воріт. Ще одним героєм тайму став Карвацький, який вдало вийшов на заміну замість Хохлова, який на 17 хвилині отримав розсічення голови і був вимушений покинути поле для того, щоб йому наклали шви. Ось таке поздоровлення вийшло у гравців «Арсеналу». Нагадаю що Вадим Хохлов саме в цей день відзначав День народження. Так ось, повернемось до Карвацького. Андрій дуже вдало увійшов у гру, декілька разів перекусював небезпечні передачі, діяв надійно і самовіддано. Єдиний момент, який не дозволив йому зайняти почесне місце серед найкращих гравців матчу стався на 92 хвилині гри, коли саме з його флангу, саме через ним програну боротьбу, прилетіла та злополучна подача, яка претворилась на удар головою і гол у відповідь. Ось так дивно виходить, що у домашньому матчі з аутсайдером найкращими стали захисники. А якщо сюди додати Кліщука, який виручив команду в декількох епізодах, то взагалі крартинка дій атакуючої ланки виглядає дуже блідо і невиразно. Особливо у другому таймі. Ні про що. Хтось може згадати, що ми створили у другому таймі? Я не можу згадати. Ну хіба можна вважати небезпекою пару випадкових закидань у ворота з дальньої дистанції? Сторубльовцев, який грав центраьного форварда, взагалі за всю гру не мав моментів, Маляренко зник у другому таймі, Брижчук теж був не надто активним. Єдине що варто відмітити – постійні забігання Овчара по лівому фланзі, але якось вхолосту. А також епізодичні вибухові технічні дії Нгахи. Ось і все. Про якусь продуману тактику і красиву комбінаційну гру годі й говорити – їх не було. Взагалі незрозуміло, чому тренери, які бачили на власні очі те непорозуміння, яке творилось не полі, не знайшли слів у пререві, а також дотягнули заміни до останніх хвилин, коли вони, швидше, зіграли злий жарт і не послужили ні для затягування часу, ні задля зміни ведення гри. Що міг встигнути на полі Яськов за три хвилини? Дійсно, Бобович настільки не у формі, щоб не відбігати тайм замість Сторубльовцева, у якого, вочевидь, «не пішло»? Незрозуміло...

12 хв. Овчар з лівого флангу накинув прямо в центр штрафної площадки, звідки Маляренко пробив прямо в воротаря. Убойна позиція. Чудовий момент втрачено.
13 хв. Брижчук справа від воріт, знаходячись на лінії штрафної площадки пробив у дальній кут, але мяч вилетів за лицьову ледь торкнувшись стійки.
16 хв. Хохлов отримав травму і був замінений на Карвацького.
28 хв. Захисник у боротьбі з Сторубльовцевим віддав пас назад воротарю і той спіймав мяч руками. Арбітр відразу призначив вільний удар. Поки рефері відсував стінку на лінію воріт, «Нива» радилась. Несподівано завершуючий удар дали нанести Борячуку, який прийняв скидку Осадчого і спокійно відправив мяч в лівий верхній кут. 1:0!
35 хв. Чудову техніку продемонстрував Борячук, який на лівому фланзі обіграв трьох гравців «Аресналу» прокинув собі на хід в штрафну і точно віддав пас в центр на Брижчука, який прицільно пробив по воротах, але влучив у ногу воротаря.
36 хв. Пилиповець наніс перший удар гостей по воротах «Ниви» в цій зустрічі з метрів 30, знаходячись з лівого флангу по діагоналі від воріт. Мяч пролетів поряд з лівою стійкою.
44 хв. Борячук з лівого флангу класно навісив на дальню штангу куди набігали Сторубльовцев і Маляренко, але мяч пролетів трішки вище...
Перерва
52 хв. Маляренко, виконуючи подачу з правого флангу ледве не поцілив у ліву девятку, але мяч став легкою здобиччю воротаря.
58 хв. Андрєєв зробив діагональну передачу на дальню штангу і знову ж таки, ледь не закинув мяч в ліву девятку, але знову на місці воротар.
65 хв. Пилиповець, який обіграв захисника на лівому фланзі і увійшов в штрафну, обводячим ударом пробив в правий кут, але Кліщук витягнув цей удар, перевівши мяч далі на Тименка, який пробив по воротах, але попав в ноги Кліщука. Дуже небезпечно!
76 хв. Хтось з гравців «Арсеналу» пробив головю у нижній правий кут. Кліщук, витягнувшись в струнку, відбив цей мяч. Але арбітр в цьому епізоді побачив офсайд.
79 хв. Знову паніка біля наших воріт. Нгаха виніс мяч подалі.
83 хв. Осадчий закинув мяч на дальню штангу на Андрєєва, який наносив удар головою, але не влучив по воротах.
85 хв. Бреус увірвався в штрафну справа один на один з Кліщуком і промчавшись до кута воротарського майданчика наніс завершальний удар, але влучив у Кліщука, який просто врятував команду від голу.
90+2 хв. Карвацький програв боротьбу на свому правому фланзі, послідувала подача на ближню штангу і Горбаченко, вигравши боротьбу у Андрєєва влучно пробив у ближній кут. В цей раз Кліщук був безсилий врятувати свою команду. 1:1
Фінальний свисток.

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 18.05.2017 01:24:55]

Жовті картки: Омельченко Владислав 46 хв., Бесараб Павло 47 хв., Красов Олексій 56 хв., Браславський Ярослав 60 хв., Борячук Олександр 63 хв., Карвацький Андрій 78 хв.

«Інгулець-2» Петрове:
20. Гурідов Максим, 13. Красов Олексій, 6. Рижук Степан, 2. Сидоренко Дмитро, 69. Бесараб Павло, 17. Омельченко Владислав (18. Сорокін Андрій, 75), 15. Кобуладзе Георгі, 11. Коверник Валерій, 27. Колєсников Віталій, 90. Данильченко Микита, 99. Глоба Андрій (92. Шишка Владислав, 70)
Запасні гравці:
1. Войчицький Микита, 97. Тимошевський Владислав, 70. Глущенко Кирило, 87. Росляков Владислав, 90. Данильченко Микита.
Головний тренер:
Кононенко Андрій Вікторович

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій, - 31. Андрєєв Сергій, 34. Карвацький Андрій, 23. Борячук Олександр, 8. Попов Дмитро, 21. Овчар Тарас (12. Батрак Антон, 79 хв.), 19, Осадчий Дмитро, 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 11. Маляренко Ігор, 9. Браславський Ярослав (17. Бобович Денис, 86 хв.)
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 4. Дугієнко Олександр, 6. Химанич Олександр, 10. Яськов Максим, 20. Загалевич Дмитро.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

Статистика матчу "Інгулець-2" Петрове - "Нива" Вінниця від Леоніда Загоруйко:
(Перша колонка "Інгулець-2", друга - "Нива")
Офсайди 1 (0+1) - 1 (1+0)
Фоли 20 (10+10) - 16 (8+8)
Кутові 5 (4+1) - 8 (3+5)
Удари по воротах 6 (4+2) - 17 (7+10)
З них в ствір воріт 2 (2+0) - 8 (2+6)

Якщо забути про завдання на сезон і вже нездійснену за регламентом мрію – вийти в першу лігу, можна з впевненістю сказати, що «Нива» впевнено крокує весняним календарем другої ліги, ідучи майже за «Чемпіонським графіком» - перемога вдома, нічия на виїзді. Погодьтесь, нічия на виїзді з командою, яка випереджає нас на пять пунктів – абсолютно нормальний, позитивний результат. А якщо згадати, що в останніх чотирьох матчах «Нива» взагалі не пропускала голів, то можна лише подякувати хлопцям за гру і побажати перемоги в наступнній домашній грі з «Арсеналом».

У тренерського штабу напередодні зустрічі були деякі кадрові проблеми. Через перебір жовтих карток було дискваліфіковано аж два гравці – Сторубльовцев і Хохлов. І якщо перший в останніх іграх втратив місце в осовному складі, то втрата Хохлова була відчутнішою. Але тренери не стали вигадувати велосипед і знову дали шанс Карвацькому (в такій самій ситуації, як і у матчі з «Кременем») І необхідно сказати, що Андрій зіграв досить надійно і впевнено.

Матч розпочався в досить високому темпі. Мяч не затримувався в центрі поля і команди раз за разом обмінювались гострими випадами. Так, вже на 5 хвилині мали відзначатись вінничани. Точне закидання Осадчого з центру поля на правий фланг на Маляренка, який прийняв мяч, на швидкості увійшов у штрафну і з досить гострого кута пробив в ближній кут. Воротар зі складнощами відбив цей удар. На десятій хвилині знову зіграла та сама звязка. Осадчій з центра поля по правому флангу закинув мяч в штрафну площадку на хід Маляренку, той пронісся майже до кута воротарської площадки і пробив в дальній кут, але трішки не влучно... Дуже небезпечно і Маля у розпачі хапається за голову... «Нива» в ці хвилини грає цікавіше, швидше, ніж суперник. Відчувається велике бажання перемогти. Але і господарі не відсиджувались у захисті. Після кутового на 12 хвилині Кліщук далеко і необачно вискочив із воріт і Омельченко ледве не вдарив по воротах головою, але мяч пролетів нікого не доторкнувшись. 14 хвилина принесла шанс для Браславського. Брижчук поактивнічав на лівому фланзі, віддав мяч ближче до штрафної на Браславського, який прийняв круглого, змістився трішки лівіше і пробив із розвороту, але невлучно. Мяч пролетів поряд з правою стійкою. На 17 хвилині хтось із господарів з правого флангу з гострого кута намагався влучити в дальню девятку, але на місці Кліщук. На 19 хвилині «Нива» втратила ще один убойний момент. Маляренко на правому фланзі в центрі поля прийняв мяч і віддав ювелірну передачу на хід Овчару, який вибігав один на один з воротарем, але «на пяти йому наступали» два захисника. Можливо тому тарас трішки поспішив з ударом, пробивши з метрів 16, але трішки не влучно – міч пролетів ну зовсім поряд з лівою штангою. На 31 хвилині Маляренко пронісся по правому флангу і подав від кутового прапорця в центр штрафної. Овчар не зміг як слід прийняти мяч і той відлетів до Браславського, який із розвороту намагався влучити у вотора, але мяч пролетів значно вище. В атаці у відповідь Колєсніков проривався по лівому флангу до воріт «Ниви», але програв у швидкості Карвацькому, який вибив мяч на кутовий, який небезпеки не приніс. На 35 хвилині Глоба на правому фланзі штрафної площадки якось дуже легко обіграв Попова і пробив у ближній кут «Ниви», але не влучно. Ще через хвилину Колєсніков обігрався з Красовим і пробив в ближній кут. Кліщук на місці. 38 хвилина. Колінс вступив у боротьбу в центрі поля, після якої його опонент впав на газон. «Інгулець» зупинився, сигналізуючи про порушення, але арбітр дав грати і мяч опинився у Брижчука, якій швидко побіг до воріт і відчувши зліва партнера, віддав йому на хід. Але Браслвський невдало розпорядився мячем. Маючи купу вільного місця перед собою він чомусь загнав себе у гострий кут до воріт і звідти вже удар влучним не вийшов... А жаль – хороший момент втрачено. Під кінець тайму відзначився ударом Осадчий. Дальній влучний удар в рамку, але без особливих складнощів для воротаря.

Перерва.
Резюмуючи перший тайм, можна сказати, що «Нива» виглядала цікавіше, швидше, мала декілька дуже хороших моментів, щоб відкрити рахунок. Дуже добре працював правий фланг. Особливо відзначався активністю Маляренко. Лівий фланг був не меньш активним, але небезпеки від нього йшло дуже мало.

Другий тайм майже не змінив розстановки сил. На 53 хвилині Нгаха віддав мяч в центр на Овчара, який наблизився до штрафної і пробив метрів з 23, але дуже слабо і воротар легко спіймав мяч. На 54 хвилині знову в центрі уваги Маляренко, який до останнього пішов у боротьбу, дуже красиво біля кутового прапорця обіграв Бесараба і вийшовши на вільний простір прострілив вздовж лінії воріт. Дуже небезпечно, але ніхто з вінничан не повірив і не пішов до кінця замикати простріл. Далі більше. Осадчій зі штрафного, призначеного зліва від воріт, ледь не поцілив у ближню девятку, але воротар дивом дістав мяч. Дуууже небезпечно! Атака після цього не захлинулась і знову мав можливість відзначитись Браславський, але знову можна було пробити значно влучніше. 58 хвилина. «Нива» грає дуже потужно. Колінс з лівого кута штрафної навісив на дальню штангу і Маляренко з воротарської лінії примудрився пробити вище воріт. Це якись жах, ну як так можна не влучати?? В наступній атаці в штрафній падає Браславський. Пенаольті? Ні... Симуляція і жовта картка від рефері. Загравшись в атаках, «Нива» ледь не пропустила на 63 хвилині. Відбулось якесь повне непорозуміння захисту з лівого боку, Глоба увірвався в штрафну, у Кліщука здали нерви і він не зовсім обачно вибіг назустріч і нападник господарів просто катнув мяч повз нашого воротаря. На велике щастя мяч прокотився поруч з дільнею стійкою. А міг бути гол. Цей епізод дещо охолодив пил вінничан і навпаки, додав впевненості «Інгульцю», який більш впевніше пішов вперед. Але до ударів не доходило. Вінничани, навпаки, створили пару полумоментів. Наприклад, близько 70 хвилини з метрів 20 у падінні бив Нгаха, але слабко. На 74 хвилині несподівано вискочив віч на віч з Кліщуком Сидоренко, але відмінно зіграв Карвацький, який постелився у підкаті і вибив мяч з під ніг гравця «Інгульця». 80 хвилина, дальній удар Браславського, воротар не втримав мяч, відпустивши його до дальньої штанги, і Маляренко ледве не встиг на добивання. Карвацький на 88 хвилині подав на дальню стійку, воротар був засліплений сонцем і відбив мяч прямо перед з собою, але на жаль, поряд не було нікого з гравців «Ниви». Під кінець матчу у вінничан був потенційно небезпечний штрафний прямо напроти воріт «Інгульця», а господарі відзначились спробою закинути мяч за комірець Кліщуку, але трішки невдало. Ну і родзинкою на торті могла стати класна комбінація на останніх секундах зустрічі, коли маляренко обігрався з брижчуком, а той прострелив в штрафну і хтось, здається це був Батрак, пробиваючи з досить вигідної позиції, не влучив по мячу.
Фінальний свисток.

У підсумку нічия, знову, як і в матчі в Хмельницькому, нульова. Але ці ігри абсолютно не схожі. Сьогодні команда-суперниця грала. Не було ніякого «автобусу в час пік». В ті моменти, коли «Інгулець» притискався до власних воріт, це були не тактичні задуми господарів, а цілковита заслуга вінничан, які намагались грати першим номером і за рахунок швидких дій створювати моменти... Найкращим гравцем матчу, безумовно є Ігор Маляренко. І хоча він не забив, але мав декілька дуже хороших можливостей і до кінця гри терзав оборону господарів.

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 09.05.2017 01:46:23]

Жовті картки: Бідловський 40 хв., Хохлов 61 хв., Кліщук 67 хв., Маляренко 84 хв., Дяченко 84 хв., Сторубльовцев 90 хв., Батрак 90+1 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій, - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 8. Попов Дмитро, 21. Овчар Тарас, 19 (7. Сторубльовцев Валерій, 70 хв.), Осадчий Дмитро, 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к) (20. Загалевич Дмитро 84 хв.), 11. Маляренко Ігор, 9. Браславський Ярослав (12. Батрак Антон 77 хв.)
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 10. Яськов Максим 4. Дугієнко Олександр, 34. Карвацький Андрій.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Рух» Винники:
1. Дяченко Олександр, 5. Романюк Віталій, 77. Чучман Станіслав, 88. Білий Іван, 15. Дмитрух Віталій, 30. Копина Юрій, 16. Баранець Борис, 22. Баранець Григорій, 19. Габовда Юрій, 28. Бідловський Володимир, 17. Бохашвілі Євген.
Запасні гравці:
33. Шевчук Юрій, 8. Баглай Андрій, 3. Гурський Андрій, 18. Омельченко Олексій.
Головний тренер:
Мостовий Руслан Іванович

Фотозвіт матчу "Нива" Вінниця - "Рух" Винники (40 фото) знаходиться тут
Також пропонуємо вашій увазі "Бонус" - Фотозвіт матчу "Поділля" Хмельницький - "Нива" Вінниця (32 фото) Він знаходиться тут

Відеозвіт матчу "Нива" Вінниця - "Рух" Винники від Леоніда Загоруйко (голи і небезпечні моменти) Дивитись на ЮТуб

Статистика матчу від Леоніда Загоруйко:
(всього (1 тайм + 2 тайм)):
Офсайди: - «Нива» - 1 (0+1) «Рух» - 3 (1+2)
Фоли: - «Нива» - 15 (7+8) «Рух» - 22 (11+11)
Кутові: - «Нива» - 4 (1+3) «Рух» - 7 (3+4)
Удари по воротам: «Нива» - 10 (6+4) «Рух» - 7 (3+4)
В тому числі удари в ствір воріт: «Нива» - 7 (4+3) «Рух» - 3 (1+2)

Вінницька «Нива» створила справжнє свято футболу длясвоїх вболівальників, впевнено перегравши одного з лідерів чемпіонату «Рух». Після невдачі у Хмельницькому вінничани зуміли зібратись, налаштуватись і продемонстрували гідну гру і прекрасний результат. На гру «Ниви» було приємно дивитись – самовіддача, боротьба, зарядженість на результат накладались на непогану командну гру. На полі, дійсно, була команда. Так, у когось гра не пішла, хтось, навпаки, вистрелив, але в цілому все виглядало дуже цікаво.

Все ж таки, який непередбачуваний вид спорту – футбол. В Хмельницькому в матчі проти аутсайдера вінничани завдали 20 ударів по воротах суперника, але так і не змогли відкрити рахунок у грі, а сьогодні в грі проти лідера було всього 10 ударів по воротах «Руха», але влетіло два голи. Знову зумів відзначитись Ігор Маляренко, який став кращим бомбардиром команди, маючи в свому активі 8 голів. Не можна не відзначити і захист. В трьох останніх іграх ми не пропустили жодного гола! Це дуже пристойний результат. Подовжуючи тему здобутків, необхідно сказати, що «Нива» разом з «Жемчужиною» ділить перше місце у «весняній» турнірній таблиці!

І цей позитив є результатом суттєвих змін в клубі в зимове міжсезоння. Масштабна, якісна селекція, зміна головного тренера, залученя до тренерського складу Сергія Ваколюка, який відповідає за фізичну підготовку футболістів, консультативно-тренерської допомоги відомого воротаря Володимира Циткіна, залучення до фізичної реабілітації масажиста Ірини Ларкіної. Останньою ластівкою у побудові клубу є призначення лідера «Біло-зеленої сімї» Віталія Шкурака на посаду відповідального за роботу з вболівальниками. Можна лише вітати таке рішення керівництва клубу, адже такої порядної, відповідальної і насиченої ідеями людини годі й пошукати. Отже, клуб прогресує, як в спортивних показниках, так і в організаційному плані. Є відчуття, що при надійному фінансуванні, вдалій точковій селекції у міжсезоння і продовженні планомірного розвитку, в наступному сезоні «Нива» буде являти собою досить сильною командою не те що другої, а навіть першої ліги.

Тепер щодо складів команд. У «Руха» були досить серйозні проблеми. По-перше, це психологічна проблема, адже команда до матчу в Вінниці чотири матчі поспіль втрачала очки в виїзних матчах. По-друге, у винниківців були досить вагомі втрати в складі команди. Через дискваліфікацію пропускав гру один з найдосвіченіших гравців Володимир Федорів, травмовані Ярослав Кінаш, Володимир Садоха і Святослав Козловський. Натомість, у вінничан таких проблем не було. Зміни у складі носили ротаційний характер. На відміну від матчу в Хмельницькому місце у воротах зайняв Андрій Кліщук, повернувся до складу Дмитро Попов, змінивши Дугієнка, а також відзначаємо вихід Тараса Овчара в основі замість Антона Батрака. А в решті, без змін. На вістрі атаки один таранний форвард і по бокам два швидких вінгера – Маляренко і Овчар. Цікаво, що повернувся в заявку Макс Яськов, а Денис Бобович взагалі залишився поза грою.

По грі... «Когда мокро и дождиво, побеждает только «Нива». Рясний дощ, який падав на Вінницю з самого ранку, нагадав цю вінницьку прикмету. І вона справдилась. Тренер і гравці гостей після гри були дуже засмучені, але зізнавались, що «Нива» перемогла заслужено. І дійсно, вінничани переграли суперника в усіх компонентах гри. Створили набагато більше небезпечних моментів, вигравали боротьбу, повністю виграли «повітря». Маляренко окрім двох голів, мав ще три можливості відзначитись. І теж ударом головою. Знову порадував ефективністю Осадчий, який зробив гольову подачу з кутового під час другого взяття воріт і віддав передачу на Борячука на 45 хвилині, а той вже виконав гольову подачу на дальню стійку. До речі про Борячука. Олександр видав дуже хороший матч, встигав і у захисті і в атаці. Мабуть, додатковим стимулом для захисника була поява на трибунах рідного брата, який напередодні виграв чемпіонство України у Премєр лізі. Традиційно добре і креативно грали Брижчук, Нгаха. Слід відзначити і наш спокій – Андрєєва і Попова. Натомість, напад трішки розчарував. У Браславського і Сторубльовцева в цьому матчі якось «не пішло». Останній в кінці гри взагалі отримав необовязкову жовту картку за затримку часу і тепер форварда буде дискваліфіковано на наступну гру «Ниви», так само, як і захисника Хохлова, який отримав свою жовту картку «за діло». А ось Батрак і Маляренко були нагороджені дещо дивними «горчічніками». Але залишимо це на професійності судді. Йому видніше.

11 хв. Маляренко промачався по правому флангу від власної штрафної до чужої і подав в центр на Овчара, який підтримав цю атаку, але Тарас при завершенні атаки влучив в когось з захисників...
22 хв. Юрій Габовда пробив зі штрафного, призначеного в метрах 22 лівіше воріт «Ниви». Мяч летів в лівий кут і Кліщук у стрибку з трудом перевів мяч на кутовий.
23 хв. Овчар промчався по правому флангу і навісив в центр штрафної площадки, куди підключився Осадчий, який пробив в правий верхній кут і мяч пролетів трішки вище поперечини. Дуже небезпечно. Воротар встиг провести політ мяча лише поглядом.
30 хв. Гості знову пробивають штрафний. Але мяч влучив у стінку.
33 хв. Браславський в метрах 30 від воріт задіяв пресинг до захисника, мяч відлетів лівіше до Овчара, який міг першим же доторком до мяча міг відправити Браславського 1 на 1 з воротарем гостей, але трішки запізнився з прийняттям рішення і момент було втрачено, а передачу було «прочитано» і перехоплено.
36 хв. Знову небезпека у воріт «Руха». Осадчий зі штрафного, призначеного зліва від воріт подав на лінію воротарської площадки, Маляренко головою пробив в правий нижній кут, звідки його вибив воротар. Причому, мяч ледь не потрапив до Хохлова, який тоді легко б добив мяч у сітку.
45 хв. ГООЛ! Борячук біля лицьової наздогнав передачу Осадчого по лівому флангу і влучно подав в район дальної стійки гостей, куди вривався Маляренко, який, протаранивши оборону «Руха», у падінні головою буквально вколотив мяч у сітку! 1:0!
Перерва.
54 хв. Браславський на швидості обіграв пару захисників, увірвався в штрафну і зробив пас в центр на Осадчого, який якось не дуже добре виконав удар і мяч став легкою здобичю воротаря.
55 хв. Осадчий з кутового подав на ближню стійку і Маляренко знову продавив оборону гостей і головою вколотив мяч в правий нижній кут воріт. Воротар дістав мяч ногою, але не зумів завадити голу. 2:0!!
57 хв. «Нива» в ці хвилини показує хороший футбол, створюючи моменти один за одним. Тепер вже Браславський мав нагоду відзначитись, сильно пробивши з кута штрафної в правий нижній кут. На місці воротар...
58 хв. «рух» відповів дуже небезпечним прострілом Зубара з лівого фланга на правий. Якби хтось з гравців суперника підставив ногу, був би гол.
70 хв. Браславський трішки не дограв момент, відпустивши свого гравця і це дало можливість Бохашвілі пробити з 16 прямо навпроти воріт. Дуже і дуже небезпечний удар прийняла на себе поперечка.
81 хв. Хохлов пробив голвою після подачі штрафного спава і мяч пролетів над самісінькою поперечиною.
84 хв. Юрій Габовда обводящим ударом цілив у дальній кут воріт, але не влучив по воротах.
90 хв. В останні хвилини вінничани, вбиваючи час, нахапали купу необовязковиїх карток, які, втім допомогли зберігти переможний рахунок.
Фінальний свисток.

Главный тренер ФК «Нива» Винница Владимир Горилый:
– Сегодняшняя игра и по содержанию и качеству – наша лучшая во втором круге. Нива-В продемонстрировала содержательный футбол. И, главное, мы использовали имеющиеся голевые ситуации. Из двух наших основных нападающих в стартовом составе выпустили Ярослава Браславского, потому что он немного быстрее, чем Валерий Сторублевцев. С такой квалифицированной командой как Рух, нам хотелось создавать больше быстрых контратак. Можно применять любые игровые схемы, но если не будет самоотдачи и необходимого исполнения, они окажутся бессмысленными. В то же время сегодня мы победили вполне закономерно.

niva-v.com.ua


Головний тренер ФК «Рух» Винники Руслан Мостовий:
- «Рух» «однією ногою» вже в першій лізі, причому, цілком заслужено. Скажіть, з яким багажем ви ідете в першу лігу?
- Після цієї гри двояке враження. Хочу привітати Вінницю – вони заслужено перемогли. Але це наголос на тих проблемах, які почали виникати в нашій команді. В чомусь є провина тренерського складу, але нічого, є довіра керівництва і я думаю, що ми будемо з цим справлятися. Так, наші Винники виходять у першу лігу, незважаючи на те, що у вас обласний центр, як звучало тут з трибун. Хто продає не продає – потрібно ще розібратись. Нехай Винники будуть прикладом для Вінниці. По сьогоднішній грі, я хочу ще раз привітати їх з перемогою, вони продемонстрували хорошу гру. А ми будемо працювати.
- Чи мала місце недооцінка суперника?
- Ні в якому разі. У нас немає футболістів, які б могли недооцінювати. Ми прекрасно розуміємо, що це робота. По друге, це майстерність. І в такій грі вона має бути вищою. Недооцінки не було, і, судячи по розмовах в колективі, у нас немає такого, що ми думаємо про першу лігу. Ні. У нас від керівництва стоїть завдання – виграти другу лігу. Це одне. Це бажання. Але дивлячись, які ігри ми проводимо на виїзді, різні полюси – домашні і виїзні, тому, цей барєр будемо долати Важко сказати, що ми будемо робити, але будем шукати причини і намагатись долати їх. Якщо Бог допоможе нам вийти у першу лігу, ми постараємось достойно представляти там львівщину.
- Хто, на вашу думку, вийде до першої ліги? Ваша трійка?
- Трійка буде після останнього туру.
- Чи не варто перед виїздом команді сходити в церкву?
- Я відповідь маю – футболісти ходять в церкву, але причина, мабуть, не в цьому. Причина в чомусь іншому. Зараз говорити, що знову треба розбиратись… так, треба, але у нас є кваліфіковані футболісти, які повинні вміти переламати хід гри. Зайшовши до роздягальні, я подякував команді за те, що ми змогли навязати боротьбу до кінця гри. Але майстерність цих футболістів є під якимось сумнівом. Але тут майстерності мало – потрібно вигравати боротьбу у кожному епізоді. Вінниця заслужено нас переграла у боротьбі – це те, що я можу сказати. Гри, як такої, не було як з одної, так і з іншої сторони. Так, були окремі епізоди і варто на цьому наголосити, але ми програли у силовій боротьбі. Вінниця нам забила в силовій боротьбі, зокрема, зі стандартів. У нас їх достатньо, але ми не можемо реалізувати. Більш того, ми не можемо подати в ті зони, куди вбігають гравці. Ми працюємо, але, мабуть, будемо довіряти іншим людям, для яких це незвично, але будемо старатись, щось робити, адже далі так продовжуватись не може.
- Сьогодні рахунок по грі?
- Я скажу так – Вінниця перемогла заслужено.

Голкіпер ФК «Рух» Винники Олександр Дяченко:
- Команда вчергове втратила очки на виїзді. Чому так? Що не вийшло?
- Я на емоціях не можу сказати, чому так. Можливо, програли боротьбу. В більшій степені. Якісь індивідуальні помилки були. Але команда старалась. Не знаю, чому так, будемо дивитись, розбиратись.
- Наскільки вплинув на команду «гол у роздягальню»?
- Я не думаю, що це вплинуло на хід матчу. Я думаю, що більше вплинув другий гол відразу після перерви. Трохи обескуражив. Старались, моменти були, але не повезло нам. Вкотре вже. - Проблема у невезінні, чи інших моментах?
- Я не можу сказати, що команда не налаштувалась на гру. Всі стараються. Бігають, віддаються, але щось у нас не виходить. І так не може далі продовжуватись. Будем старатись виправлятись, але вже дуже багато втратили…

Капітан ФК «Рух» Винники Віталій Романюк:
- В черговий раз команда з виїзної гри повертається без перемоги. Що сьогодні завадило здобути позитивний результат?
- По гарячим слідам зараз важко відповісти. Але мені здається, що ця гра відрізнялась від інших ігор. З перших хвилин було видно, що за рахунок гарної комбінаційної гри тут буде важко зіграти. Тут переможе той, хто виграє боротьбу. Здавалось ми її не програвали, але гол у роздягальню, потім стандарт, але якщо пригадати всю гру і моменти, то на перемогу ми не заслуговували. Кожен раз після виїзних ігор про це говориться, кожен в собі копається, але причина невдач незрозуміла. Але як от сьогодні – у нас навіть не було 100% моменту. Це дуже прикро, але це життя. Нам усім треба піднімати голову, розбиратися і далі кожному замислитись і працювати. Адже без роботи, боротьби друга, перша ліга – нічого не буде. І ця гра це показала. Якщо подивитись на їх склад по прізвищам - нічого особливого. Але за рахунок настрою, боротьби вони продемонстрували, що клас програв роботі.

Капітан ФК «Нива» Вінниця Нгаха Колінс:
- На вашу думку, рахунок закономірний?
- Я думаю, что, скорее всего, мы заслужили победу. Мы очень серьезно настраивались на очень серьезного соперника и судя по моментам, я думаю, мы сегодня заслужено выиграли.
- Як вдалося вам гідно протистояти одному з лідерів чемпіонату? Команда мало в чому поступалась, а в деяких епізодах, можливо, і переважала суперника.
- Скажем так, с начала второго круга, мы заметно прибавили, у нас прошла хорошая селекционная работа, к нам присоединился очень опытный тренер и с каждой игрой чувствовалось, что мы прибавляем. Поэтому, я думаю, что сегодняшняя победа – результат тяжелого труда и налаживания связей в игровом плане.
- Сьогодні у «Руха» мало що виходило в атаці. Ви досконало вивчали суперника?
- Да да да. Мы понимали, что на «Рух» не нужно дополнительно настраивать ребят. Тренера, как обычно, разобрали игру соперника, разобрали моменты. Ми смотрели перед игрой. И я думаю, сегодня была видна и тренерская рука – сыграла хорошая тактика. Это была тактическая победа.

Нападник ФК «Нива» Вінниця Ігор Маляренко:
- Вітаємо з перемогою. Які емоції переповнюють вас, як героя матчу?
- Дякую. Неймовірні емоції. Не часто таке буває, що приїжджає команда, класом вища, і вдається забити їй два гола. Ми погано зіграли у Хмельницькому і хотіли довести, що ми хороша команда і сьогодні ми грали для вболівальників. Хочу подякувати вболівальникам за нереальну підтримку. - Як сьогодні вдалося перемогти одного з лідерів?
- Настрой був, як на останню гру. Для нас ця перемога була дуже важлива і потрібна. Хотіли тільки перемогти.
- В чому важливість цієї гри?
- По перше, вона була важлива для глядачів, а по друге, важлива для самих нас – що ми можемо гідно грати в футбол і показувати гарну гру проти гідної команди.
- Преміальні були підвищені за цю гру?
**Сміється** - Не знаю, зараз зайду в роздягальню – подивлюсь))


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 04.05.2017 01:37:44]

Жовті картки: Худік Роман 5 хв., Осадчий Дмитро 29 хв., Морговський Ян 37 хв., Шпиця Роман 79 хв., Муляр Андрій 90 хв., Сторубльовцев Валерій 90+3 хв., Дударенко Микола, 90+4 хв.

Червона картка: Худік Роман 37 хв.

«Поділля» Хмельницький:
23. Савчук Богдан, 2. Гресь Владислав, 20. Степаненкор Валерій, 77. Дударенко Микола, 15. Худік Роман, 16. Бабак Кирило-Ілля (9. Чуловський Владислав, 26 хв.), 8. Ліповуз Андрій, 19. Шпиця Роман, 7. Морговський Ян (22. Музичук Олександр 71 хв.), 10. Муляр Андрій, 21. Колесников Олексій (88. Якубов Алішер 57 хв).
Запасні гравці:
1. Шевченко Сергій, 17. Охрончук Владислав, 14. Макарченко Артем, 11. Чернецький Олександр
Головний тренер:
Баталов Аркадій Юрійович

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим, - 4. Дугієнко Олександр, 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 12. Батрак Антон (21. Овчар Тарас 65 хв.), 19. Осадчий Дмитро (7. Сторубльовцев Валерій, 53 хв.), 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 11. Маляренко Ігор (17. Бобович Денис 76 хв.), 9. Браславський Ярослав
Запасні гравці:
99. Кліщук Андрій, 20. Загалевич Дмитро, 8. Попов Дмитро, 34. Карвацький Андрій.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович
Статистика матчу від Леоніда Загоруйко:
(всього (1 тайм + 2 тайм)):
Кутові: - «Нива» - 11 (5+6) «Поділля» - 3 (0+3)
Удари по воротам: «Нива» - 20 (10+10) «Поділля» - 2 (1+1)
В тому числі удари в ствір воріт: «Нива» - 9 (4+5) «Поділля» - 0

Розпочнемо звіт з кінця. Після гри гравці «Ниви» були вкрай засмучені, адже, нажаль, їм не вдалося досягнути мети – привезти з Хмельницького три очки. Але навряд чи варто звинувачувати наших хлопців у відсутності жаги до перемоги – вони робили все для цього, але це футбол… До честі «Поділля», це саме той випадок, коли все складається проти команди, а вона мобілізує всі зусилля і досягає бажаного результату. Посудіть самі – у хмельничан була гра проти команди, яка декларує бажання вже у цьому сезоні вийти в першу лігу і для якої будь-яка втрата очок вкрай небажана. Другий момент – вилучення вже на 40 хвилині матчу. Це може підкосити будь-яку команду. Третє – аж пять футболістів «Поділля» в цей самий день відіграли матч чемпіонату U-19 проти ФК «Львів», (яку вони виграли з рахунком 2:1). Це Морговський, Худік, Ліповуз, Степаненко і Бабак. Четвертий момент – на поле вперше вийшов воротар Савчук. Ризик? Так! Але воротар спіймав кураж і залишив свої ворота недоторканими. Звичайно, вінничанам можна говорити про невезіння, адже після ударів Осадчого і Андрєєва мяч влучав у поперечину і штангу. Вінничани нанесли більше двох десятків ударів по воротах суперника, але жоден раз мяч не залетів у сітку. Було намагання, прагнення забити, але якось прямолінійно. Єдине, в чому можна дорікнути вінничанам – невміння побудувати гру проти насиченої оборони а ля «тролейбус в час пік». Не було якихось хитрощів, несподіваних ходів, намагання штучно виманити суперника подалі від власних воріт. Був навал. У підсумку маємо негативний результат, але пригадайте, коли нам у «подільському дербі» було легко в Хмельницькому?

Взагалі, цей матч тричі викликав відчуття дежавю.
- Перше дежавю – матч з «Арсеналом» в Білій Церкві, коли ми так само їхали за перемогою, команду підтримало на виїзді дуже багато вболівальників і ультрас, але ми тоді втратили очки. До речі, саме тоді президент клубу через Фейсбук звільнив весь тренерський штаб і персонал клубу, через деякий час змінивши гнів на милість. Так само і після цього матчу на Фейсбук сторінці Василя Вовка зявився дивний пост про зняття команди, який згодом був видалений без пояснень, залишивши вболівальників у розгубленості і нерозумінні ситуації.
- Друге дежавю стосується матчу, який відбувся на цій самій арені рівно рік тому, коли «Нива» змагалась з «Поділлям» в чемпіонаті аматорів і так само в першому таймі у господарів був вилучений гравець і так само нам це дивідендів не принесло – ми увезли з Хмельницького лише нічию.
- Третє дежавю стосується більш давніх часів, коли президент «Ниви» Караванський поставив за ціль вийти за один сезон в першу лігу і для виконання цього завдання команді Федорчука кров з носу необхідно було перегравати «Поділля» на виїзді. Цей матч теж був на початку травня і ми теж втратили очки, програвши 1:2. Після цієї поразки нам залишалось лише вигравати всі матчі, які залишились, і сподіватись на диво. І воно сталось! «Нива» дивом потрапила у перехідні ігри і переможно вийшла у першу лігу. Сподіваємось, що це дежавю спрацює, історія повториться і…))

Але повернемось до гри. Прекрасна футбольна погода, хороший, заповнений стадіон, на якому, за свідченням місцевих, було близько 2500, але за офіційною статистикою приписали майже двічі більше вболівальників. Але то таке… У Хмельницькому вхід на стадіон безкоштовний, а отже, статистика ведеться на око. Як вже згадувалось, не залишили без підтримки свою команду і вінничани. Ультрас майже вщерть заповнили один з секторів і дуже голосно підтримували свою команду, там само були і представники «Біло-зеленої сімї», інші вболівальники змішались з місцевими на головній трибуні. Приємно було проходити по трибунам чужого міста і постійно вітатись, бачити знайомі обличчя. Єдине, що не було видно на людях нашої клубної символіки. Мабуть, не варто боятись показати свої кольори навіть на головній трибуні суперника. Принаймні, я не відчув жодного дискомфорту, сидячи у футболці рідного клубу в самому серці трибун. Жодної образи не було… Але…

Але є велике АЛЕ, про яке потрібно сказати. Найбільший негатив викликали постійні расистські образи на адресу Нгахи Колінса на кшталт «Бий снікерса», «Остав банан», а також скандування «Обєзьяна, обєзьяна». «Підспівав» расистам і диктор матчу, який після того, як Колінса грубо збили, зробив обяву про те, що «Етнічєскій украінєц уже на полє». Чи варто говорити про те, хто насправді є подібним до мавпи, якщо навіть дівчина-хмельничанка, яка сиділа неподалік, зніяковівши, зауважила – «І ці люди вважають себе європейцями?». Дійсно, дуже огидне явище, враховуючи те, що ці «білі» ображали порядну і позитивну людину з великим, добрим серцем, який любить і цінує Україну.

Дивлячись на склад, який виставили тренери на цей поєдинок, склалося враження, що і на «Мир» і на «Поділля» використовувалась одна і та сама схема гри. Насичений півзахист, вінгери, налаштовані на атаку і єдиний ударний форвард. По суті, зміна у складі лише одна – Замість Овчара у складі вийшов Батрак. Можна відзначити і перший весняний вихід на поле Максима Бабійчука, але зауваживши на те що хмельничани ні разу за весь матч не влучили по воротах «Ниви», роботи у нашого воротаря було небагато, за виключенням трьох моментів, коли наші гравці занадто захоплювались атаками, Якубов і компанія мали можливості вибігти 1 на 1, але кожен раз втрачали свої моменти. У першому таймі, коли склади команд були рівними, «Поділля» створило декілька моментів, але добре зіграв захист вінничан. У другому таймі картина кардинально змінилася – господарі вдесятьох сиділи поблизу власних воріт, намагаючись закидати мяч вперед, сподіваючись на швидкість форварда. А в цілому, якщо забути про результат, «Нива» провела непоганий матч, більшість гравців мали можливості для взяття воріт, нанесли 20 ударів по воротах господарів, з них 9 у рамку воріт. Штанга, поперечина, мяч пролітав вздовж лінії воріт. Але не пощастило…

2 хв. «Нива» розпочала з удару Маляренко з метрів восьми головою після подачі справа. Момент був хороший. Але мяч пролетів значно вище воріт.
4 хв. Морговський ледве не вибіг один на один з Бабійчуком, який далеко вибіг з воріт, але наш воротар разом з захисником в останній момент вибили мяч з під ніг форварда господарів.
8 хв. «Поділля» провело пару хороших атак, але, тримаючи в напрузі захист гостей, вони не спромоглися на удар по воротах.
10 хв. Красиво. Хохлов, який підключився до атаки в штрафну площадку, ударом через себе зробив влучний пас направо на Браславського, який скинув під удар Дугієнку, удар якого жорстко блокували.
12хв. Браславський, знаходячись з лівої сторони від воріт, перекинув мяч на дальню стійку, там мали змогу завершувати Батрак і Брижчук, але захисники ліквідували загрозу.
15 хв. Осадчий прямим ударом зі штрафного намагався влучити по воротах, але занадто слабко. Воротар.
17 хв. Знову міг завершувати Маляренко, який прийняв пас Осадчого зліва в штрафній, буквально вицарапав мяч у захисника, але пробити завадив голкіпер, який вибіг назустріч.
20 хв. Маляренко головою скинув направо в штрафну під удар Батраку, який пробив у падінні, але дуже і дуже не влучно, хоча позиція була непогана.
23 хв. Осадчий навісив в штрафну, звідти відбій на метрів 18 від воріт, звідки завершував Батрак ударом головою. Мяч пролетів поряд з лівою девяткою.
25 хв. Вбивчій момент у Осадчого. Браславський втік по лівому флангу аж до лицьової і мяко навісив на дальню штангу. Дмитро Осадчий, який звільнився від опіки, прийняв мяч і буквально розстрілював верхній лівий кут воріт, але влучив у поперечину. Дуже шкода…
27 хв. Завершував Дугієнко з метрів 14 після подачі Осадчого зліва, але влучив у захисника.
29 хв. Брижчук скинув під удар Осадчому, який знаходився в метрах 16 прямо навпроти воріт, але удар знову прийшовся вище воріт.
37 хв. Худік дальньою діагоналлю з правого фланга ледь не закинув за комірець Бабійчуку в ліву девятку, але спокійно зіграв наш воротар.
38 хв. Вилучення у «Поділля». Худік дуже небезпечно пішов прямою ногою в ногу Колінса і справедливо отримав за це другу жовту картку, а, відповідно, і червону.
40 хв. Осадчий накинув у штрафну і Маляренко класно з льоту пробив в праву девятку, але мяч у лічених сантиметрах розминувся з воротами. Небезпечно!
42 хв. Маляренко бив головою після подачі Борячука зліва, але відмінно зіграв воротар.
45 хв. В одній атаці бив Борячук, а потім відразу послідував дальній постріл Осадчого з метрів 23, але знову на місці воротар.
Перерва.
46 хв. Другий тайм розпочався в тому самому ключі. Браславський справа увірвався в штрафну і пробив. але удар було заблоковано.
47 хв. Брижчук пробивав з правого кута штрафної площадки, але знову вище воріт.
48 хв. Дальній постріл Маляренко, але, ну, дуже невлучно.
49 хв. Браславський прийняв мяч у штрафній, розвернувся і сильно пробив з метрів 15 – воротар.
50 хв. Осадчй зі штрафного, приначеного трішки лівіше штрафної площадки пробив влучно, але по центру воріт. Воротар легко відбив мяч.
52 хв. Абсолютно незрозуміла заміна. Одного з найбільш активніших – Осадчого замінив Сторубльовцев. Ну, навіщо було замінювати футболіста, який був одним з найкращих?
53 хв. Борячук зліва дав пас в штрафну на Брижчука, який звільнився від опіки, розвернувся і пробив низом в ближній кут. Але дуже слабко…
56 хв. Борячук накрутив захисника в штрафній, дойшов майже до воротарської і дуже сильно пробив, але на заваді політу мяча став захисник
60 хв. Браславський зі штрафного з метрів 30 міг влучити у девятку, але мяч летів по високій дузі і воротар досить легко його спіймав.
65 хв. Якубов міг вибігати один на один майже з центру поля, але просто відмінно зіграв Хохлов, який продемонстрував швидкісні данні, наздогнавши нападника і вибивши мяч на кутовий.
66 хв. Кутовий був теж дуже небезпечним. Ліповуз на дальній штанзі бив в кут воріт, але трішки не влучив.
68 хв. Сторубльовцев пробивав з 16 метрів. Сильно, але знову удар заблоковано захисником.
70 хв. Хохлов дістав мяч, який уходив за лицьову і перекинув його над воротарем під самісіньку ліву штангу. Але там наших не було і захисник вибив мяч.
81 хв. Браславський зі штрафного справа від воріт подав на лінію воротарської площадки, звідки пробив головою Андрєєв. Дуже сильно і воротар був би безсилий допомогти. Але на допомогу прийшла стійка. Ще один вбивчий момент втрачено…
85 хв. Нгаха кинув мяч на хід Борячуку, який увірвався в штрафну і пробив в ближню девятку. Воротар з великими складнощами відбив мяч.
90 хв. Останні хвилини були схожі на суцільний навал. «Нива» поспішала, грішила неточними подачами і невлучними ударами.
90+5 хв. Якубов міг втікти 1 на 1, але його випередив Бабійчук, який, втім, невдало вибив мяч і Алішер ледве не перехопив його, але підстрахував Хохлов, вибивши мяч.
Фінальний свисток…
Як сказав після матчу капітан команди Нгаха Колінс, гравці команди не просто засмучені таким результатом, а буквально вбиті… Але життя продовжується. Це лише футбол! Потрібно якнаймога швидше забути цю гру і готуватись до майбутньої битви з «Рухом», яка відбудеться вже 8 травня на СК «Нива».
Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 30.04.2017 02:16:34]

Жовті картки: Хорольський 46 хв., Рафальський 68 хв., Бондаренко 71 хв., Батрак, 90 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій - 4. Дугієнко Олександр, 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 21. Овчар Тарас (12. Батрак Антон, 65 хв.), 19. Осадчий Дмитро (20. Загалевич Дмитро, 75 хв), 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 11. Маляренко Ігор, 9. Браславський Ярослав (7. Сторубльовцев Валерій, 84 хв.),
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 8. Попов Дмитро, 17. Бобович Денис, 34. Карвацький Андрій.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Мир» Горностаївка:
21. Кулініч Артем, 3. Рафальський Ярослав, 17. Чмеленко Павло, 13. Іздебський Євгеній, 20. Притиковський Денис, 9. Томенко Олександр, 6. Цурупін Артем, 5. Шмиголь Максим, 15. Савченко Владислав, 8. Фатій Роман, 2. Шваб Володимир.
Запасні гравці:
41. Завгородній Денис, 19. Шмат Андрій, 11. Іванченко Богдан, 18. Бондаренко Денис, 22. Хорольський Дмитро, 23. Боровик Олександр, 7. Вакуленко Антон
Головний тренер:
Богатир Віктор Миколайович

Фотозвіт матчу "Нива" Вінниця - "Мир" Горностаївка (40 фото) знаходяться тут

Таке відчуття, що тренерський штаб читає наш сайт і прислухається до наших побажань)) Після матчу з «Жемчужиною» ми дозволили собі шквал критики в бік тренерського штабу, висловивши думки стосовно відсутності гнучкості у виборі стартового складу і тактики на гру, а також запропонували наситити середню лінію, адже, хто володіє центром поля, той контролює хід гри. І ось маємо – у товариській грі з «Патріотом» тренери зробили обкатку тактичної схеми з надзвичайно насиченим півзахистом, а у офіційній календарній грі зробили ряд суттєвих перестановок, змінивши схему гри.

Передусім, відзначаємо повернення Браславського на звичну позицію центрфорварда. Справа під ним на позиції «а-ля Ярмоленко» Маляренко, зліва Овчар. Ще трішки нижче міцна середина – Брижчук, Нгаха, Осадчий, які слугували волнорізом атак «Миру», а також розганяли атаки «Ниви». А якщо згадати періодичні підключеня в атаку крайків Борячука і Хохлова, то можна з впевненістю констатувати, що виглядало все це дуже цікаво і симпатично. Ведучи в рахунку, «Нива» грала так, ніби саме їй потрібно було відігруватись. Подекуди у захисті залишались лише Андрєєв і Дугієнко, яким залишалось лише підчищати і робити перший пас. Сьогодні буде надзвичайно важно вибрати найкращого гравця «Ниви», адже на полі була єдина команда, яка видала дуже якісну гру і перемогла «на класі» суперника, рівного за класом. У гостей в другому таймі майже нічого не виходило. До ударів справа майже не доходила, «Мир» грішив неточними пасами і жахливим прийомом мяча. Все це примушувало гравців нервувати, порушувати правила, сперечатись з арбітром, висловлювати незадоволення його діями і навіть розбити двері роздягальні після матчу. Особливо яскраво після матчу висловлював претензії до арбітражу Артем Кулініч, який ще зовсім нещодавно виступав за «Ниву» і ось сьогодні відіграв весь матч проти вінничан.

Коротко по особистостях.
Кліщук – роботи було досить мало, але з тими завданнями, які йому запропонував «Мир», справився абсолютно спокійно.
Хохлов –видав хороший матч.Знову декілька разів відзначився бійцівськими якостями. Особливо запамятався момент у першому таймі, коли він мав можливість розвинути атаку, але не попав по мячу і суперник помчав до наших воріт. Вадим зумів наздогнати його і лежачи, ледве дотягнувшись, головою вибив мяч в аут, розрядивши ситуацію і викликавши овацію публіки.
Осадчій – вкотре довів, що наразі є одним з найефективніших гравців, відмітившись голом, тим самим довівши показник безпосередньої участі у голах до шести матчів!

До речі, а ви помітили, як змінилась «Нива» весною? Як ми використовуємо стандарти? Це, дійсно, є нашою грізною зброєю.

Андрєєв – вкотре констатуємо – людина спокійно і добре робить свою справу. Молодець.
Дугієнко – запамятався підключенням до атаки, а також впевненим відбором мяча у кількох моментах.
Борячук – сьогодні більше працював на атаку, ніж на захист. Продовжую схилятись до думки, що це швидше півзахисник, ніж захисник.
Нгаха – є відчуття, що Колінс від гри до гри додає. В цій грі ми побачили цілу низку епізодів, коли Нгаха брав гру на себе, переграючи візаві за рахунок вибухової техніки. Ну і пенельті пробив просто ідеально.

Ще одна маленька ремарка. Зверніть увагу, скільки гравців у цьому складі «Ниви» можуть прийняти важку передачу, технічно обробити мяч, прокинути собі на хід, віддати пас. За багато років перед нашими очима промайнуло багато гравців «Ниви», були варіанти складу команди, які відверто дратували величезною кількістю браку в передачах, або «деревяністю» гравців, від яких мяч буквально відлітав. З цим складом всі інакше. Безумовно, цих футболістів треба зберігти і дати зігратись ще краще... А результат не забариться.

Браславський – Був дуже активним, мав декілька можливостей забити. По суті, якби забив, більшість назвала б його найкращим і сказала б, що «осінній Браславський повернувся». Але ні. Чекаємо на гол Ярослава у Хмельницькому.
Маляренко – після нещодавньої гольової серії і Ігора знову затишшя. Хоча, знову ж таки, моменти були. Швидкість – це його козир. Ще один момент, на який варто звернути увагу – Маляренко став впевненішим у собі, часто бере грі на себе, причому, абсолютно оправдано. Можливо, відчуває, що у нього є сильний конкурент на позицію.

Ще одна ремарка. Конкуренція. В нинішній «Ниві» вона особливо відчувається у середній лінії і у нападі. Загалевич, Батрак, Бобович – наполегливо стукаються у двері основи і при необхідності можуть бути залучені в основний склад, або вийти на рівноцінну заміну, підсиливши гру. Щоправда, із захистом не все так райдужно і зміни, здебільшого, трапляються за фарсмажорних обставин.

Сторубльовцев – футболіст вийшов на останні десять хвилин, тричі був помічений в атаках і своєю наполегливістю зробив рахунок гри переконливим. Що ще необхідно від форварда? Не важливо, скільки хвилин ти провів на полі, головне, з якою користю для команди.
Батрак – один раз мав можливість відзначитись, якби на мить випередив захисника.
Овчар – хороший матч, купа забігань, подач, влучив у поперечину. Молодець, одним словом.
Брижчук – на вже звичному високому рівні. Мотор команди.
Загалевич – вийшов на заміну, націлений на атаку, але якогось цілістного враження не справив. Просто не встиг.

Щодо самої гри, в першому таймі «Нива» виглядала активніше, створила декілька небезпечних моментів, один з яких завершився взяттям воріт. «Мир» виглядав досить беззубо, за виключенням пятихвилинки у середині першого тайму, коли гості мали декілька можливостей для взяття воріт. У другому таймі «Нива» грала «по рахунку», але на хвилині так 65 на думку спало, що гра іде так, ніби це вінничанам потрібно відіграватись. Ми буквально сиділи у воріт гостей, вони лише декілька разів перетинали центр поля. У нас також було не густо моментів, але дещо можна згадати... про це та інше у стенограмі від niva.vn.ua:

10 хв. Брижчук зі штрафного, який було призначено неподалік від правого кутового флажка, замість прямої передачі і штрафну площадку мяко скинув назад Овчару, який пробив по воротах.
Мяч, здавалось, по дузі падав у дальній верхній кут, але влучив у поперечину. Дуже небезпечно! 16 хв. Браславський на підступах до штрафної площадки віддав трішки правіше на хід Маляренку, який вривався у штрафну, і той без роздумів сильно пробив по воротах. Мяч просвисів трішки вище воріт. Теж небезпечно...
22 хв. ГОЛ! Браславський вривався у штрафну з лівого флангу, де його грубо відштовхнули від мяча на самісінькій лінії штрафної площадки зліва від воріт. Подавати взявся Осадчий, який спокійно і влучно, наче рукою, пробив повз стінку у ближній верхній кут воріт Кулініча. 1:0!
25 хв. Савченко ледве не вискочив на ударну позицію в 16 метрах навпроти воріт «Ниви», але Хохлов у відчайдушному прискоренні завадив нанести нападнику влучного пострілу.
27 хв. Притиковський і з розвороту з близької відстані пробив в лівий кут наших воріт, але не влучив. Небезпечно...
34 хв. Овчар прийняв мяч біля своєї штрафної площадки і втік в атаку «два в два» з Браславським. На підступах до чужої штрафної зони він віддав пас наліво на Браславського, який прийняв передачу і пройшовши до штрафної пробив у ближній нижній кут. Сильно. І Кулініч зі складнощами перевів мяч на кутовий.
35 хв. Брижчук відважився на дальній удар з метрів 25, але мяч пролетів над поперечиною.
Перерва
52 хв. Браславський з декількох метрів головою розстрілював ворота «Миру» після довгої діагональної передачі Андрєєва з правого флангу. Воротар гостей буквально врятував свою команду, відбивши мяч з під поперечини.
70 хв. Хохлов виконав удар з 30 метрів, але відстань не дозволила сподіватись на гол. Воротар на місці.
77 хв. Мяч декілька разів передітав з голови на голову у штрафній і воротарській площадці «Ниви». Глядачі спостерігали за цим затамувавши подих, але все минулось і Кліщук спіймав мяч.
86 хв. Сторубльовцев увірвався в штрафну і впав, арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував Нгаха, відправивши круглого впритирку з лівою штангою. Був, чи не був пенальті знають лише Сторубльовцев і захисник, але гості відразу ж атакували арбітра з протестами на його рішення.
90+4 хв. Кінцівка матчу відзначилась декількома швидкими і цікавими атаками «Ниви». Спочатку Маляренко справа від штрафної класно обігрався з Сторубльовцеву, від якого мяч потрапив до Загалевича. Перспективно, але захисники ліквідували загрозу.
90+5 хв. А тепер вже непогана атака за участю Маляренка, Нгахи і Брижчука. І знову захист відпрацьовує на повну потужність...
Фінальний свисток.


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 23.04.2017 18:38:59]


«Нива» Вінниця: (1 тайм)
1. Бабійчук Максим, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр, 31. Андрєєв Сергій, 8. Попов Дмитро, 24. Нгаха Колінс (к), 23. Брижчук Тимофій, 19. Осадчий Дмитро, 21. Овчар Тарас, 10. Батрак Антон, 9. Браславський Ярослав.
«Нива» Вінниця: (2 тайм)
44. Костенко Ярослав, 34. Карвацький Андрій, 6. Химанич Олександр, 4. Дугієнко Олександр, 8. Попов Дмитро, 10. Батрак Антон, 20. Загалевич Дмитро, 19. Осадчий Дмитро, 17. Бобович Денис, 11. Маляренко Ігор, 7. Сторубльовцев Валерій.

Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Патріот» Кукавка:
Зорнік - Андрій Драган, Рудий, Малахов, Грибінник, Омельянчук, Туре Фоде Морсіре, Куделькін, Коваль, Щічка, Веретинський, Ковтун, Попович, Лоскутов, Циня, горєлов, Володимир Драган, Боровічук.
Головний тренер:
Олексій Рябцев


Фотозвіт товариського матчу "Нива" Вінниця - "Патріот" Кукавка 3:0 (26 фото) знаходяться тут (Автор фото Ninelly)

Відеозвіт матчу "Нива" Вінниця - "Патріот" Кукавка (відео голів і небезпечних моментів) Дивитись на ЮТуб

Перший тайм матчу "Нива" Вінниця - "Патріот" Кукавка від Леоніда Загоруйко Дивитись на ЮТуб
Другий тайм матчу "Нива" Вінниця - "Патріот" Кукавка від Леоніда Загоруйко Дивитись на ЮТуб

Вінницька «Нива» товариською грою з «Патріотом» з села Кукавка заповнила паузу в чемпіонаті, яка виникла через те, що херсонський «Кристал» знявся зі змагань і, відповідно, матч з «Нивою» не відбувся. Отже, нашим спаринг-партнером стала команда-середняк вищої обласної ліги. Наразі «Патріот» займає пяте місце в турнірній таблиці, відстаючи від лідера «ЕМС-Поділля» на шість очок і маючи досить рівні показники – 5 перемог, нічию і чотири поразки. Відразу зазначимо, що ціла плеяда гравців з Кукавки в свій час виступала за вінницьку «Ниву». Вболівальникам добре відомі прізвища Драган, Рудий, Малахов, Грибінник і, звичайно, Веретинський... і від цього спостерігати за грою було ще цікавіше. А для тренерів вінничан цей мат був ще оденією можливістю поспостерігати за гравцями обласного рівня. Можливо хтось з них у майбутньому матиме шанс поповнити лави головної вінницької команди.

Тренери «Ниви» в цій грі дали можливість проявити себе всім гравцям, які є в обоймі команди. Причому, тактичні схеми, розташування гравців в обох таймах були різними. Якщо у першому таймі упор було зроблено на насичений, мобільний півзахист з швидкими вінгерами (Овчар і Батрак) і яскравим центрфорвардом, роль якого грав Ярослав Браславський, а також «вільним художником» Брижчуком, технічним Нгахою і ефективним Осадчим, то в другому таймі гра команди перебудувалась на більш звичну схему з трьома нападниками, причому, центрфорвардом в цьому тріо зіграв Бобович, під ним Сторубльовцев і крайки – Маляренко і Овчар (Батрак), які по ходу гри змінювали позиції. Це було два досить різних тайми. В першому гра була швидша, стройніша, продуманіша. Швидкі крайки просто виносили мозок захисту гостей, а активність і швидкість Браславського просто здивувала. Повернувшись на свою звичну позицію, грав так, ніби скучив за грою, був, як риба у воді в центрі нападу і сповна нагадав того забивного, активного Браславського, якого ми памятаємо по осінніх іграх. Ярослав був дуже активним і хоча не забив, але був надзвичайно корисний для команди і весь тайм тримав у напруженні оборону гостей. Приємних слів заслуговують і Овчар з Батраком, а також весь півзахист – Нгаха, Брижчук, Осадчий. Молодці. Навіть шкода, що ця схема гравців не грала у нещодавньому матчі з «Жемчужиною». Із захисту слід відзначити Борячука – Олександр видав дуже сильний матч, встигав усюди – і в обороні і під нападом, єдине, що не вистачило – влучності при завершенні атак. Ще один гравець, про якого варто згадати, це Максим Бабійчук. В тих небагаточисельних моментах, в яких йому довелося вступати у гру, він проявив себе так, ніби кожну неділю має практику ігор у основі – спокійно, впевнено. Є відчуття, що він нічим не гірший від Кліщука, але має трішки меньше довіри для того, щоб потрапити в основний склад.

Другий тайм, як вже зазначалося, нагадував звичну «нивівську» тактику і відповідний набір гравців. Звичайно, це не стосується захисту, який носив експериментальний характер. Нарешті ми побачили воротаря Костенка, Химанича, зліва досить вдало відіграв Карвацький, центр зцементували Дугієнко і Попов. Але по такій грі, коли суперник дуже мало атакує, навряд чи усі ці хлопці могли проявити усі свої найкращі якості. Цікавіше було спереду. По перше, як вам Бобович центрфорвард? Забив гол, мав ще декілька можливостей, заробив декілька небезпечних штрафних. Як на мене, якби тренерський штаб був меньш консервативним, на роль центрфорварда в залежності від суперника, була б дуже серйозна конкуренція. Втім, як і на місце крайків. Вибір є. І це радує.

Приємно, що «Нива» виграла «на класі», показавши при цьому досить приємну, щвидку, комбінаційну гру. Ми побачили безліч широких атак, забігань, розрізних пасів, або комбінацій з короткими точними пасами, які вводили у ступор суперника. Були епізоди пресингу. Приємно, що команда грала «із задоволенням», з хорошим настроєм і здобула закономірну перемогу.

Пропонуємо вашій увазі стенограму матчу від niva.vn.ua

1 хв. «Нива» розпочала гру дуже гостро. Вже на 10 секунді Браславський наніс дуже небезпечний удар в ближню девятку. А сталось це після того, як «Патріот» розіграв мяч з центру поля, гравець хотів прибрати мяч під себе, але Браславський відібрав мяч, далі знову виграв боротьбу у наступного захисника і відпасував направо на Батрака, який відразу ж зіграв у стіночку з Ярославом, вивівши його під удар з метрів десяти по діагоналі від воріт. Відмінний удар парирував воротар.
3 хв. Ще одна чудова широка атака «Ниви». Розпочалась вона правіше центру поля, далі на швидкості акцент атаки змістився вздовж центральної осі і досяг Овчара, який кинув мяч ще лівіше на Борячука, який ппрострелив у штрафну. Осабдчий опинився першим на мячі, розвернувся і пробив з-під захисника, але удар не вийшов сильним і воротар без складнощів спіймав мяч. Але швидка масована атака, завершення ударом варті усіляких похвал.
10 хв. Ще одна чудова можливість відкрити рахунок у зустрічі. Після подачі штрафного у віоріт «Ниви» Браславський прийняв мяч і швидко зорієнтувався, віддавши ювелірну передачу направо в центр поля на хід Батраку, який на всіх парах помчав з мячем по флангу. Попутним курсом зліва його атакуючі дії підтримав Овчар, який відірвався від захисників і відкрився на лінію штрафного майданчика, куди дуже своєчасно і точно віддав пас Батрак. Але, нажаль, Овчар з 16 метрів з дуже вигідної позиції пробив значно вище воріт.
11 хв. Помилка воротаря гостей, який необачно ризиковано віддав мяч наліво. Швидкий Батрак легко перехопив мяч і вінничани вийшли на ворота суперника 4 в 2 захисника. Антон протащив мяч до лицьової і точно скинув під удар Браславському. Той прийняв мяч, але не став бити відразу, змістився значно лівіше і втратив гарну позицію для удару. А коли вже пробив, мяч рикошетом відлетів на кутовий. Втрачено прекрасну можливість для голу...(
17 хв. Браславський промчався по правому флангу, обігрався з Осадчим, далі в гру вступив Брижчук, який навісив на воротарську лінію, де головою завершував Овчар. Воротар виручив, але арбітр свиснув про офсайд. Непогано...
18 хв. Ще одна хороша атака. Спочатку після швидкого ривка і обіграшу з Овчаром завершував Борячук, але мяч відскочив на інший фланг, де в дрібний точний пас зіграли Хохлов – Батрак – і знову Хохлов, якиий класно віддав мяч в штрафну під удар Браславському, який дуже непогано пробив в ближній кут, але воротар перевів мяч на кутовий.
22 хв. Передача з центру поля на Браславського, який прийняв мяч і на швидкості увійшов в штрафну і дуже сильно і влучно пробив в ближній кут, але на місці опинився воротар, який відбив мяч.
26 хв. Гравець «Патріота» вибіг майже один на один з Бабійчуком, який вибіг з воріт аж до правого кута штрафної. Гравець гостей на мить випередив нашого воротаря, пробив по пустих поротах, але мяч пролетів трішки вище воріт. Арбітр свиснув про порушення в атаці проти нашого воротаря, але, мабуть, помилково. Але особливих сперечань не було, адже мяч у ворота все одно не потрапив.
35 хв. Ще один напівмомент у Браславського, який прийняв мяч в штрафній площадці, але знову на мить затримався з ударом і втратив нагоду, заробивши лише кутовий.
38 хв. Браславський міг вибігти майже з центру поля один на один. Міг би, якби лінійний арбітр помилково не вказав на офсайд, якого не було. Ярослав в момент передачі був на пів корпусу позаду останнього захисника, а отже, маємо першу грубу помилку арбітрів.
40 хв. Наприкінці тайму дуже сильним ударом відзначився 99 номер гостей, який пробив зльоту з метрів 20 після розіграшу кутового. Мяч просвистів впритул з правою штангою.
40 хв. ГОЛ! Відразу ж після цього «Нива» забила. Пройшов розрізаючий пас по центру, Малахов трішки затримався з виходом і Браславський уникнув офсайду і практично з центру поля втік 1 на 1 з голкіпером гостей по центру воріт. Зблизившись зі штрафною, Ярослав віддав пас направо на Брижчука, який підтримав цю атаку. Тимофій спокійно завершив цю атаку голом, відправивши мяч повз Малахова, який встиг повернутись у захист в правий кут воріт біля самісінької штанги. 1:0!
42 хв. ГОЛ!! Майже відразу ж «Нива» відзначилась другим голом. Колінс з центру поля відправив мяч наліво на хід Овчару, який промчався по флангу і відкотив мяч в центр штрафної, куди підоспів Брижчук, який буквально вколотив мяч під поперечину воріт,на мить випередивши і перегравши захисника. 2:0!!
45 хв. Батрак подав мяч на 11-метрову відмітку, Браславський намагався пробити зльоту з розвороту, але не вдалось.

Перерва.

48 хв. Бобович промчався пів поля по правому флангу, точно віддав на Маляренка, той пройшов по флангу ще трішки далі і навісив в штрафну на Сторубльовцева, який з льоту пробив по воротах, але попав в захисника. Після відскоку завершував і Осадчий, але не влучно. А в цілому, хороша атака!
50 хв. Бобович скинув на хід Маляренку в метрах 30 від воріт, Ігор трішки змістився правіше і вистрелив правий нижній кут. Але воротар на місці.
52 хв. Химанич довгою діагонью подає в штрафну на Сторубльовцева, той скинув під удар Маляренку, удар якого було заблоковано захисником.
56 хв. Цікавий момент. Збили Бобовича в 25 метрах від воріт. Взявся пробивати Осадчий, але не пробив, а віддав наліво Карвацькому, який оббіг стінку і прострелив вздовж воротарської лінії. Цю передачу замкнув Сторубльовцев, забивши гол, але арбітр побачив офсайд. Спірний, але йому видніше. Рахунок не змінився...
60 хв. Тех хороша атака. Дугієнко довга передача в центр на Бобовича, той відразу віддав правіше на Батрака, який зіграв в центр на Маляренка, якого підштовхнули біля самісінької штрафної лінії. Штрфний удар виконав осадчий. Виконав досить небезпечно – мяч пролетів впритул зі стійкою.
70 хв. Осадчий з центра поля віддав мяч Маляренко на підступи до штрафної, той прийняв мяч, проскочив двох захисників і пробив з лінії штрафної площадки. Мяч просвистів трішки правіше девятки.
76 хв. Химанич віддав пас по свому флангу на Овчара, який класно прострелив в штрафну. Бобович був першим на мячі прямо навпроти воріт і міг прицільно прикластись у будь-який кут, але схибив, пробивши, практично, з воротарської лінії вище воріт. 200% момент втрачено...
81 хв. І ще одна помилка арбітрів. Карвацький зробив діагональний пас направо на Овчара, той віддав пас в центр на Сторубльовцева і той відразу повернув його на хід Тарасу, який знову хотів зіграти у стіночку з Валерієм, але мяч влучив у ногу 55 номеру «Патріота» і влетів в ліву девятку! Гол! Але... але суддя свиснув про офсайд у Овчара. Офсайд, якого не було, адже захисник господарів в момент передачі знаходився значно ближче до воріт.
86 хв. ГОЛ!!! Овчар отримав мяч в 30 метрах напроти воріт і віддав його направо на Химанича, який рвався до воріт справа. Той на швидкості прострелив в штрафну прямо на Сторубльовцева, який знаходився на 11-метровій відмітці. Валерій стояв спиною до воріт і йому необхідно було розвернутись, щоб нанести удар, тому на допомогу прибіг Маляренко, який «вступив у боротьбу» за мяч з одноклубником, але розуміючи, що вони лише заважають одне одному, класно пятою віддав пас далі на фланг на набігаючого Бобовича, який з ходу відправив мяч у дальній кут воріт! 3:0!!!
90 хв. Маляренко класно обіграв візаві на лівому фланзі, метрів 25 протягнувши мяч у штрафну і навісивши на вздовж воротарської лінії. Там був самотній Бобович, який просто не влучив головою у ворота. До речі, в цьому моменті арбітр теж свиснув офсайд, якого не було.
Фінальний свисток

Звіт написано завдяки відео, любязно наданного Леонідом Загоруйко. Дякуємо!
Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 18.04.2017 21:08:48]

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 7. Сторубльовцев Валерій (21. Овчар Тарас, 73 хв.), 8. Попов Дмитро (20. Загалевич Дмитро, 60 хв.), 9. Браславський Ярослав, 23. Борячук Олександр, 23. Брижчук Тимофій, 24. Нгаха Колінс (к), 4. Дугієнко Олександр, 11. Маляренко Ігор (12. Батрак Антон, 82 хв.)
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 19. Осадчий Дмитро, 17. Бобович Денис, 34. Карвацький Андрій.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Жемчужина» Одеса:
1. Ширяєв Євген, 14. Курко Василь, 2. Поспєлов Дмитро, 13. Вдовиченко Максим, 37. Потароченко Євгеній, 24. Кравченко Юрій, 95. Малиш Станіслав-Нурі, 15. Горбовський Андрій, 22. Паламар Руслан, 77. Паламарчук Сергій, 27. Шестаков Михайло.
Запасні гравці:
16. Зацепін Богдан, 3. Гарванко Дмитро, 11. Лазарович Тарас, 7. Георгієв Віктор, 19. Долінський Денис
Головний тренер:
Колчин Денис Борисович

Нарізка голів матчу "Нива" Вінниця - "Жемчужина" Одеса від сайту niva.vn.ua Дивитись на ЮТуб

Даючи післяматчовий коментар, головний тренер гостей сказав, що завданням одеситів на гру було досягнути максимального результату за мінімуму втрат, адже попереду важкі ігри з «Інгульцем», «Реалом Фармою» і «Балканами». Тобто, іншими словами, потрібно було уникнути травм на штучному газоні, виграти «малою кровью», доклавши рівно стільки зусиль, скільки потрібно для перемоги. Звучить дещо образливо, чи не так? Але саме сумніше, що так і сталось – «Жемчужина» перемогла, не показавши чогось надзвичайного. Просто на класі довела свою перевагу по всіх показниках, а Денис Колчин дуже легко тактично переграв свого візаві Володимира Горілого. Наразі, гра «Ниви» виглядає абсолютно прогнозовано. Достатньо подивитись декілька ігор, щоб повністю прочитати і передбачити стартовий склад і загальний малюнок гри. Тому цей поєдинок навіть не нагадував шахову партію, де опоненти по черзі роблять ходи, намагаючись перехитрити одне одного. Схоже, що гру було програно ще до гри дещо дивним підбором гравців і незрозумілою тактикою. Схоже, що для тренерів існує один склад, одна схема гри для всіх суперників. І якщо це досі спрацьовувало проти аутсайдерів, то проти лідерів виникли складнощі. Так, з «Кременем», який «вчасно» переживає не найкращі часи, нам вдалось відскочити завдяки шаленому голу Маляренка, то з «Жемчужиною» такий фінт не вдався. Та й, будемо чесними, – щоб здобути прихильність фортуни, необхідно ризикувати, боротись, робити непередбачувані ходи... але особливих намагань переломити хід поєдинку не було. Так, достойно грали проти лідера, принаймні, не так провально і безнадійно, як у матчі першого кола в Одесі, кои ми програли з рахунком 1:3. Сьогодні ми створили один дуже небезпечний момент наприкінці гри і пару більш-менш небезпечних ударів на протязі гри. Ось і всі здобутки! Але цього замало для позитивного результату.

Отже, стартовий склад. Всі ті самі гравці, що і у матчі з «Іллічівцем», за виключенням Осадчого, який залишився на лавці запасних. До речі, чому? Якщо через травму, то немає запитань. Але якщо гравець міг вийти на поле, то виникають запитання... Адже, нагадаю, саме він є одним з найбільш ефективних гравців «Ниви» у весняній частині. Саме за його участі було забито пять голів, а кожен з стандартів у його виконанні таїв у собі небезпеку. Справедоливості заради необхідно зазначити, що Тимофій Брижчук, який вийшов у стартовому складі замість Осадчого проявив себе досить добре і, можливо, був найактивнішим у складі «Ниви», своїми креативними діями намагався переламати хід поєдинку. Знову у старті ми побачили тріо атакуючих гравців -Маляренко, Сторубльовцева, які «загубились» на полі, відзначившись лише одним небезпечним ударом на двох і Браславського, якому, вочевидь, некомфортно на фланзі. Ярослав з забивного таранного форварда перетворився в гравця, який постійно має відпрацьовувати глибоко у захисті, підстраховуючи Хохлова, який вже другу гру поспіль допускається позиційних помилок, втрачаючи гравців. І ця підстраховка не спрацьовує. Відчуття «дежа вю» - адже два матчі поспіль ми допускаємось дитячих помилок справа у захисті, через які пропускаємо голи. В чому полягала задумка тренерів, які випускали у старті, фактично, трьох форвардів, двоє з яких не відзначаються надзвичайною швидкістю необхідною для контратак? Ми мали притиснути «Жемчужину» до іх воріт? Чому ми лише наприкінці гри перебудували середню лінію в те, що мало бути з самого початку гри – Батрак і Овчар, мабуть, не спортили каші б на флангах, зцементувавши центр поля і створивши надійний плацдарм для гри на контратаках. Незрозуміло... так само, як і запитання, невже Бобович настільки програє за кондиціями Браславському і Сторубльовцеву, щоб не надати йому шанс? Запитання, запитання... Дорбре, що хоч воротарська позиція не викликає запитань. Кліщук грає досить надійно. А ось захист викликає занепокоєння. Особливо фланги. З одного боку гольові провали Хохлова, а з іншого є не досить впевнена гра Борячука. Але тут варіантів для змін мало. Тобто, варіант один - Карвацький. І його еталоном надійності не назвеш - з «Балканами» провально, з «Кременем» надійно... Не вгадаєш.

Коментувати гру у виконанні «Ниви» складно, адже, склалось враження, що гравці програли її ще не вийшовши на поле, не вірячі в те, що можна здобути перемогу. Ну, надто вже пасивно, надто мало небезпечних моментів, які можна порахувати на пальцях однієї руки. Пару раз зі стандартів головою бив Дугієнко, свій напівмомент втратив Брижчук, ще один момент мав Сторубльовцев, який пробив вище воріт, і, в решті решт, самий небезпечний момент гри – класна комбінація за участю Брижчука, Батрака і Браславського, якого на останній хвилині за допомогою влучних дрібних пасів вивели один на один з воротарем, але Ярослав змарнував нагоду відзначитись. Взагалі, це нагадувало боксерський поєдинок, де фаворит спокійно відбиває беззубі атаки опонента, тримаючи його на відстані витягнутої руки, завдаючи у відповідь разючих ударів, два з яких посилають суперника в нокаут.

Уся ця критика не заради того, щоб когось очорнити, а через впевненість, віру в нашу команду! "Нива" - дійсно, сильна команда, яка складається з хороших гравців. І вони це повинні розуміти, виховувати в собі дух переможця, перед яким не встоїть будь-яка команда.

Єдиним світлим моментом гри була відвідуваність. Незважаючи на ранній початок гри у будній день, подивитись на гру прийшло досить багато глядачів. Можливо, спрацював фактор «лідера в гостях». Або спрацювали багаточисельні афіші, які завчасно сповіщали вінничан про гру. Тим, хто не мав змогу бути присутнім на стадіоні, керівництво «Жемчужини» організувало онлайн трансляцію, а також пряму телевізійну трансляцію на телеканалі «Спорт 1». Важко пригадати, коли ми востаннє бачили пряму трансляцію гри «Ниви» по телебаченню. Але це досить дороге задоволення, яке створила для нас команда телевізійників-львівян. Орієнтовна вартість трансляції – близько двох десятків тисяч гривень. На жаль, нинішній фінансовий стан вінницької «Ниви» не дозволяє собі таку розкіш. Але саме завдяки цій трансляції було написано стенограму цього матчу:

Пропонуємо вашій увазі стенограму матчу від niva.vn.ua

2 хв. Вже на другій хвилині Браславський видряпав мяч, який захисник відпускав за лицьову і віддав круглого в центр, де захисник у паніці вибив мяч.
3 хв. Довга діагональна подача одеситів від правої бокової лінії, мяч летів під поперечину, але Кліщук перевів мяч на кутовий
6 хв. «Жемчужина» в атаці. Горбовський пробивав штрафний від лівого кута штрафного майданчика в ближній кут. Хтось з наших вибив мяч на кутовий.
7 хв. Кутовий приніс дуже небезпечний момент. Паламар прийняв мяч на лінії штрафної площадки, трішки змістився лівіше і ближче до воріт і пробив по центру. Кліщук врятував ворота, відбивши мяч.
18 хв. Малиш отримав передачу з лівого флангу, красиво поклав корпус і пробив з лінії штрафної площадки по воротах «Ниви». Мяч просвистів прямо над правою «девяткою».
22 хв. Дуже брудний фол у виконанні Борячука, який прямою ногою влетів в коліно Малишу, але суддя не помітив фол. А могла бути навіть червона картка.
25 хв. Дугієнко дуже небезпечно пробив головою в ближній кут після подачі кутового. Але мяч влучив у захисника.
30 хв. Малиш наважився на дальній удар, але на місці Кліщук
36 хв. Борячук виконав дальній удар з метрів 25 по діагоналі від воріт, але не сильно і воротар легко спіймав мяч.
38 хв. Браславський зі штрафного, призначеного справа в метрах 35 від воріт, навісив в штрафну, де Дугієнко був першим на мячі і пробив головою, але удар
40 хв. Паламарчук отримав розрізаючу передачу на хід від Горбовського, зліва у повній самотності увійшов в штрафну і дуже спокійно переграв воротаря, відправивши мяч в правий кут. 0:1!
В останні пять хвилин «Жемчужина» ще кілька разів пробивала по воротах «Ниви», але в усіх епізодах досить вдало грали захист, або воротар команди.
Перерва
53 хв. Борячук пробивав з метрів 18 з льоту, знаходячись прямо навпроти воріт, але напрочуд невдало – мяч вилетів в аут.
57 хв. Шестаков увірвався в штрафну і пробив, знаходячись під гострим кутом до воріт, але надійно зіграв Кліщук. А за мить до цього суддя просигналізував про офсайд.
60 хв. Заміна. Загалевич виходить замість Попова.
63 хв. Браславський отримав мяч на лінії штрафної площадки, кинув його трішки правіше на Сторубльовцева, який сходу пробив по воротах. Мяч просвистів трішки вище правої девятки.
69 хв. Брижчук пробив поряд з правою штангою
71 хв. Гол! 0:2. Другий гол вийшов доволі курйозним. Хтось з гравців "Жемчужини" пробив, Брижчук виніс мяч з лінії воріт на метрів сім, звідки наносився дуже сильний удар, мяч влучив в коліна Кліщуку і відлетів в груди Малишу і вже від нього закотився в правий кут...
73 хв. Заміна. Сторубльовцева змінює на полі Овчар
82 хв. Заміна. Батрак виходить на заміну замість Маляренко. Вітаємо з дебютом за «Ниву»!
87 хв. Довга діагональ на дальню штангу «Жемчужини» і мяч після рикошету несподівано потрапив до Овчара, який не зумів як слід прийняти непростий відскок.
90 хв. Браславський після передачі Брижчука вискочив один на один, але не зумів переграти голкіпера. Дуже хороша атака «Ниви», яка за допомогою коротких пасів дісталась штрафної суперника.
Фінальний свисток.

Главный тренер ФК «Нива» Винница Владимир Горилый:

- Чего не хватило команде, чтобы достичь позитивного результата?
- Наверное, прежде всего, судьбу матча решил первый гол. Я считаю, группа игроков сыграла в двух отрезках игры тактически неграмотно, а «Жемчужина», к сожалению, таких ошибок не прощает. На тактических занятиях мы уделяли много времени сильным сторонам этой команды. Прежде всего, это быстрота перемещения игроков и стандартные положения. К сожалению, то, что мы говорили, сегодня не сработало.
- Игорь Маляренко не смог сегодня продемонстрировать свои лучшие качества нападающего. С чем это связано?
- Я думаю, прежде всего, это заслуга команды соперника. И, то, что я видел, это самая организованная команда в тактическом плане. Сейчас мы пропускаем следующий тур, нам нужно набраться силенок и как можно быстрее забыть эту игру.Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 13.04.2017 14:44:12]

Жовті картки:
Лисюк Андрій, 52 хв, Проданов Євген 77 хв., Брижчук Тимофій 90+4 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 7. Сторубльовцев Валерій, 8. Попов Дмитро (23. Брижчук Тимофій, 67 хв.), 9. Браславський Ярослав (21. Овчар Тарас, 46 хв.), 23. Борячук Олександр, 19. Осадчій Дмитро (20. Загалевич Дмитро, 77 хв.), 24. Нгаха Колінс (к), 4. Дугієнко Олександр, 11. Маляренко Ігор
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 17. Бобович Денис, 34. Карвацький Андрій, 12. Батрак Антон.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Іллічівець» Маріуполь:
33. Лисюк Андрій, 46. Савін Владислав, 80. Сеницький Юрій, 39. Бабій Владислав, 27. Афендулов Володимир (18. Білоконь Євгеній, 65 хв.), 91. Петерман Микита, 6. Калінін Вячєслав (97. Денисов Олег, 73 хв.), 98. Папук Денис, 70. Проданов Євген, 25. Козак Олександр (22. Мочевинський Іван, 75 хв.), 17. Волк Павло.
Запасні гравці:
32. Михайленко Владислав, 44. Дуць Ігор
Головний тренер:
Волков Олександр Миколайович

Фотозвіт 12.04.2017. Матч 19 туру "Нива" Вінниця - "Іллічівець" Маріуполь 3:1 (40 фото) знаходяться тут
Перший тайм матчу "Нива" Вінниця - "Іллічівець" Маріуполь від Леоніда Загоруйко Дивитись на ЮТуб
Другий тайм матчу "Нива" Вінниця - "Іллічівець" Маріуполь від Леоніда Загоруйко Дивитись на ЮТуб


Вінницька «Нива» впевнено крокує турнірним шляхом, переможною грою з «Іллічівцем» довівши безпрограшну серію ігор до чотирьох і суттєво поліпшивши турнірні показники. І хоча після цієї перемоги не вдалося піднятись в таблиці, але вінничани впритул наблизились до «Миру», який займає сьому сходинку, а до «Балкан» відстань скоротилась до шістьох очок. Отже, все в наших руках!

Справедливості заради, необхідно сказати, що гра «Ниви» була далекою від ідеалу. Склалось враження, що вінничани або недооцінили суперника, або були впевнені в своїх силах і намагались виграти на класі у суперника, який поступався віком. І дійсно, склад «Іллічівця» складається з 18-20 річних футболістів, у яких головне завдання – набути досвід і в майбутньому потрапити у першу команду. І, необхідно сказати, молодіжна команда «Іллічівця» показує досить непогані результати. Наприклад, якби їм вдалось виграти в Вінниці, гості з Маріуполя наздогнали б «Ниву» в турнірній таблиці. Але, слава Богу, сталось навпаки – ми пішли у відрив. За відчуттями, могли б і «відірватись по повній», якби грали в свою силу весь матч. Але, можливо, на команду вплинула важка виїзна гра з лідером, девятигодинний переїзд з Кременчука і лише пару днів паузи між іграми, адже це була перенесена гра, яку було скасовано в листопаді через сильний снігопад, який вкрив Вінницю півметровим шаром снігу. Можливо, саме тому, наші грали дещо повільніше ніж звичайно, але коли «Нива» збільшувала оберти, додавала в креативі і агресії, гості з Маріуполя втрачали концентрацію і деколи просто панікували.

Стосовно складу – знову ніяких несподіванок. Консервативний підхід, суть якого – не робити різких рухів зі складом, який набирає очки. Зміни – лише за необхідністю. Після дискваліфікації повернувся на свою позицію в центр поля Нгаха, відповідно, Брижчук сів на лавку. Аналогічно прогнозованою була поява на полі Борячука, який замінив на полі Карвацького, який відіграв на лівій бровці в Кременчуці. Ось і всі зміни. Знову в основі вийшов Маляренко, номінально, півзахисник, а реально забивний форвард. Чотири голи в трьох іграх говорять про чудову форму гравця. Та самовіддача, ефективність, націленість на ворота заслуговує на відзнаку. Це, дійсно, кращий гравець «Ниви» на протязі трьох ігор поспіль! Це відкриття весняної «Ниви». Гравець отримав кредит довіри від тренерів і сповна, в кожному матчі ще і ще раз доводить свою професійний рівень, кожен раз підіймаючи планку вище і вище. Так, Маляренко в командному суперництві бомбардирів обігнав і Нгаху і Бобовича і тепер лише на гол відстає від Браславського. З приходом Сторубльовцева, Ярослав грає правіше, ніж ми звикли, мабуть, ця позиція дещо не комфортна і для самого гравця, адже його результативність різко впала, хоча у бажанні, грі на команду до нього немає ніяких претензій. Як і до Сторубльовцева. Обидва форварди, хоч і не забили, але зробили дуже багато в кожному з голів «Ниви», а це не меньш важливо, ніж взяття воріт. Тепер від нападу розвернемось на 180 градусів і перейдемо до захисту. Вочевидь, порівняно з осінньою «Нивою», стало якось спокійніше, впевненіше. Особливу роль в цьому грає Андрєєв, який в кожному матчі видає надійну гру. Футболіст просто професійно робить свою справу. І ще одна особистість, яка, зазвичай, знаходиться поза увагою вболівальників, але кожна його поява на полі несе неабияку користь для команді. Це Дмитро Осадчій. Можливо ви здивуєтесь, але він приймав безпосередню участь в пяти(!) забитих голах «Ниви». Це і прямі передачі з кутових, штрафних і гострі гольові передачі і удар, після якого був рикошет і забитий гол. Просто молодець! Це те, чого не вистачало «Ниві» восени. Конкуренція. Людина виходить на поле і намагається проявити себе якнайкраще, бо, інакше, в наступній грі замість тебе вийде хтось інший. Але декільком гравцям досі цей шанс не надано. Ми так і не побачили в ділі ні Батрака, який добре себе зарекомендував у міжсезоння, ні Бабійчука, а Бобович отримує час, за який важко навіть увійти у гру і пару разів торкнутись мяча. Це мінус. Але є це один плюс, яким відзначається нинішня «Нива». Стандарти! Нині це надзвичайно грізна зброя нашої команди. Складається враження, що на тренуваннях цьому елементу приділяється багато уваги. Кожен знає, кому і куди треба бігти, куди буде спрямовано подачу. І це, дійсно, кайфово! Цього дуже не вистачало…

Тепер про те, що передувало грі. Пусті трибуни. Близько трьохсот людей на початку гри, в два рази більше у другому таймі – це «лакмусовий папірець» відсутності реклами у місті і надзвичайно ранньому початку зустрічі. Всі працюють вчаться. Багато бажаючих залишились поза грою. І це дуже сумно, адже в футбол грають для глядачів, за підтримки вболівальників і необхідно це враховувати людям, які призначають ігри в будні дні. Забавний нюанс, але навіть група підтримки налічувала лише вісім дівчат-чарлідерів, які трішки запізнились на гру і в цей раз обійшлось без «яскравого коридору слави» перед виходом команд на поле. Серед інших цікавинок відзначаємо появу фірмових «Нивівських» ручок, які продавалися в касах.

Зі стартовим свистком команди не стали форсувати події, адаптуючись одне до одної.
6 хв. Перший дзвіночок продзвенів біля воріт «Іллічівця» на шостій хвилині, коли Осадчий подав кутовий, а Маляренко пробив головою вище воріт гостей.
8 хв. Маріупольці відповіли дуже і дуже гостро. В нашій штрафній впав хтось з гравців «Іллічівця», претендуючи на призначення пенальті, але свисток промовчав. Мяч відлетів до Калініна, який впритул розстрілював ворота «Ниви». Якимось дивом Кліщук відбив цей удар. Надзвичайно небезпечно. Гостями втрачено 100% момент.
16 хв. Волк промчався з мячем до лінії штрафної площадки і пробив з-під захисника. Удар не вийшов, але мяч відскочив від захисника прямо під удар Папуку, який міг завершити епізод взяттям воріт, пробиваючи з метрів 12, але зробив це напрочуд невдало і мяч вилетів за лицьову лівіше воріт.
19 хв. Мав нагоду відзначитись Браславський, але, отримавши передачу справа не пробив відразу, а намагався пройти з мячем ближче до воріт і втратив свій момент.
20 хв. «Нива» володіє ініціативою, але без гостроти.
21 хв. ГОЛ! Фол на Сторубльовцеві в метрах 30 лівіше від воріт, націлена точна подача Осадчого на лінію воротарської площадки, куди вривались одразу декілька гравців, які створили хаос і паніку, розвели по сторонам «своїх» гравців, а в вільну зону увірвався Нгаха і випередивши воротаря відправив мяч у ворота! Хороший гол! 1:0!
28 хв. ГОЛЛ!! Просто прекрасна атака! Браславський взяв на себе гру, обіграв відразу трьох гравців «Іллічівця» і дуже вчасно і точно віддав направо на хід Сторубльовцеву. Той промчав з мячем до штрафної лінії і дуже своєчасно і влучно віддав передачу на дальню штангу, куди відкривався Маляренко, який і завершив цю чудову атаку голом. 2:0!!
30 хв. Здавалося б, на куражі «Нива» може дотиснути суперника, третім голом забезпечивши необхідну перемогу вже в першому таймі, але так не сталося. Знову пішла неспішна гра без моментів.
40 хв. Саме за таку невиразну гру «Ниву» і було покарано на 40 хвилині. Сеницький від центру поля ближче до правої бокової лінії віддав дуже довгу діагональ наліво за шиворот Хохлову на Проданова, який на швидкості прийняв мяч, втік від нашого захисника, увійшов в штрафну і з доволі гострого кута відправив мяч в дальній кут повз Кліщука, який вискочив назустріч. Дуже хороший гол! 2:1!
Перерва
46 хв… По перерві гра не змінилась. Територіальна перевага «Ниви» без істотних небезпечних моментів. Гості теж не відрізнялись особливою активністю.
58 хв. ГОЛЛЛ!!! Дуже хороший гол «імені Ігоря Маляренка»), який цей гол виплекав і сповна заслужив! А розпочалось все з центру поля. Нгаха обігрався з Осадчим, який закинув мяч на хід Маляренку, який в боротьбі за мяч пробіг вздовж штрафної, і опинившись першим на мячі, впав, претендуючи на пенальті. Але свисток арбітра промовчав, мяч відскочив до Сторубльовцева, який не виключився з епізоду і дограв, намагаючись відібрати мяч у захисника. Круглий відскочив до Маляренка, який хитро прокинув соі на хід повз захисника, стрімко підхопився і понісся до кута воротарської площадки. Там його зустрів захисник, але Ігор дуже спокійно прибрав мяч під себе, разом з цим прибравши захисника зі свого шляху і влучно пробив в дальній кут! Ну просто молодець! 3:1!!!
63 хв. Після третього голу «Нива» трішки додала в активності. Наприклад, Дугієнко мав нагоду влучити у ворота після подачі кутового Осадчим, але мяч відбив воротар, а добивання вийшло невлучне.
66 хв. Мегамомент у Осадчого. Папук обрізався, вивівши Осадчого на побачення з голкіпером гостей. Чистий вихід 1 на 1. Можна було пробити і відразу по воротах з метрів 18, бо воротар в цей час «курив» десь справа від воріт, але Осадчий чомусь загальмував, підпустив воротаря ближче і чотири(!) рази переклав мяч з ноги на ногу, в той час, як воротар перед ним «танцював», не знаючи, з якої ноги пробьє наш півзахисник. Але Дмитро не пробив, і зрозумівши, що втратив багато часу, віддав пас наліво на набігаючого Нгаху, який сильним ударом намагався завершити атаку, але влучив в захисника. Мяч відскочив до Попова, удар якого теж був заблокований… Просто жахливо не реалізовувати такі можливості…
68 хв. Білоконь вривався в штрафну трішки лівіше наших воріт. Його переслідували троє захисників і він, можливо, вирішив, що може втратити мяч і пробив не наближаючись до воріт. Але дуже неточно. Момент було змарновано.
74 хв. Маляренко наважився на удар через себе з метрів 12, але не влучно.
90 хв. Сторубльовцев віддав пас по центру на хід Маляренку, але трішечи заслабко. Інакше наш нападник міг вискочити 1 на 1 з воротарем.
90+1 хв. Маляренко дуже небезпечно пробивав головою після подачі кутового. Мяч пролетів поряд з правою штангою.
90+4 хв. Гостям вдалося забити на останній хвилині. Подача з правого флангу на лінію воротарського майданчика, Волк головою скинув на дальню штангу на Проданова, який забив свій другий гол в цій зустрічі. Але за мить до цього арбітр підняв прапорець – офсайд! «Тоненький», але офсайд…
Фінальний свисток.
«Нива» стабільно бере очки там, де вона має брати очки. І це радує. Цього не було восени, а зараз ми можемо сподіватись на краще навіть у грі з лідером. Саме ці найкращі якості і найкращий результат і мають продемонструвати наші футболісти вже 18 квітня у грі з надскладним суперником – одеською «Жемчужиною». Але хто казав, що ця команда непереможна?

Игорек
niva.vn.ua


Післяматчовий коментар нападника вінницької «Ниви» Ігоря Маляренко:

- Уже три матча подряд тебя отмечают лучшим игроком команды. В чем разница между тем Маляренко, который играл осенью и тем, который играет весной?
- Ранее я играл в Молдавии, но в «Ниву» пришел из чемпионата области, где не было планомерной подготовки и тренировок. А сейчас я потихоньку прихожу в форму…
- То есть, это еще не тот Игорь Маляренко, который должен быть?
- Нет нет нет! Я только подхожу к своим лучшим кондициям, и, дай Бог, будет все без травм, тогда...
- Какой настрой на «Жемчужину»? Все-таки, это будет игра с очень непростой командой –лидером.
- Только боевой! Сейчас у нас подобралась очень хорошая команда и мы на каждую игру выходим только на победу! Сегодняшняя игра по зрелищности была не очень яркой, но поймите, команда очень устала после тяжелой игрыс «Кремнем» длительного 9-часового переезда из Кременчуга.
- - Игорь, твой гол в Кременчуге получился очень красивым. Как ты считаешь, это лучший гол в твоей карьере?
- Один из лучших, но, можно сказать, что это самый лучший гол по его важности.

Главный тренер ФК «Нива» Винница Владимир Горилый:

- Ваші загальні враження про гру?
- Во-первых, я считаю, что в первом тайме была недооценка соперника. Мы настраивали ребят, но не совсем до них достучались. В начале игра удавалась – быстрые голы. Но все равно, сегодня не совсем уверенно сыграла наша средняя линия, были большие разрывы между обороной и атакой и, к сожалению, в первом тайме было создано много моментов у наших ворот. Но, как говорят, «хорошо то, что хорошо заканчивается».
- Не сыграет ли эта недооценка злую шутку в игре с лидером?
- Я говорил на установке, что с такими командами нам нужно бояться не этих команд, а самих себя. Недооценка и излишняя самоуверенность. Я не знаю, как мы сыграем с лидером, но я уверен, что настрой и самоотдача будут немножко другие. Это я вам обещаю. Мы играем дома и вы, пресса, думаю, тоже будете настраивать только на победу.
- «Нива» достаточно эффективно использует стандарты. Этот момент вы дополнительно отрабатываете на тренировках?
- Да, этому элементу мы уделяем очень много внимания. Так диктует современный футбол – много голов забивается со стандартов.
- Чем была вызвана замена Браславского в перерыве?
- Вы видели со стороны, что Ярослав сегодня был не похож на себя. Но, скорее, это наши внутрикомандные вопросы.
- Игорь Маляренко третий матч подряд становится лучшим игроком матча? Можно сказать, что это пик его формы
- Давайте скажем так – Хотелось бы, чтобы пик его формы мы еще увидели….
- Что вы можете сказать о нашем следующем сопернике?
- Группа лидеров – «Жемчужина», «Рух» и «Кремень» примерно одинакового уровня и мы убедились, что с ними можно играть. А как получится – это второй вопрос.Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 08.04.2017 20:28:43]

Жовті картки:
???.
«Кремінь» Кременчук:
25.Лєнчінков Андрій – 2.Бичков Богдан, 4.Москалик Олександр, 6.Ентін Дмитро, 16.Горват Олександр, 3.Піскун Владислав, 7.Богданов Максим, 10.Кошадзе Леван, 11.Степанчук Сергій, 20. Козлов Артем, 14. Тимченко Ігор.
Запасні гравці:
30.Онопко Віталій, 8.Кравчук Євген, 22.Бобров Владислав, 5.Лісовий Максим, 9.Іванов Єгор, 15.Тєртишний Дмитро, 21.Скоцький Богдан.
Головний тренер:
Ященко Сергій Володимирович

«Нива» Вінниця:
99.Кліщук Андрій – 2.Хохлов Вадим, 31.Андрєєв Сергій, 4.Дугієнко Олександр, 34.Карвацький Андрій, 8.Попов Дмитро, 16.Брижчук Тимофій (Загалевич), 19.Осадчий Дмитро (Бобович), 11.Маляренко Ігор, 9.Браславський Ярослав, 7.Сторубльовцев Валерій (Овчар).
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 20.Загалевич Дмитро, 12.Батрак Антон, 17.Бобович Денис, 6.Химаниич Олександр, 21.Овчар Тарас, 44.Костенко Ярослав.
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

В Кременчузі хороша футбольна погода. Близько 20 вінничан приїхали підтримати нашу команду.
Пропонуємо вашій увазі стенограму матчу від niva.vn.ua
2 хв. Степанчук справа подавав на Тимченка, Кліщук перехопив верхову передачу на дальню штангу
4 хв. Козлов проривався по лівому флангу, захисник Ниви перехопив мяч.
7 хв. Подача з лівого франга від бокової лінії зі штрафного в центр штрафної і Хохлов пробив головою вище воріт
8 хв. Подача сліва Кошадзе на лівий кут воротарського майданчика на Козлова, який тонко головою перекидав Кліщука, пробиваючи під перекладину, але мяч пролетів трішки вище воріт. Дуже небезвечно.
14 хв. ГОЛ! Порушення правил проти Маляренко, подача Осадчого від лівої бровки на дальню штангу де Вадим Хохлов переграв захисників, головою відправивши мяч в ближній кут!
19 хв. Небезпечний момент у Москалика, який не зміг приборкати мяч в штрафній і влучно пробити по воротах.
20 хв. Гра трішки заспокоїлась. Вінничани грають досить непогано, контролюючи перебіг подій.
28 хв. Дуже перспективний момент у Брижчука, який вривався в штрафну по центру, але нашому півзахисникові не вдалось переграти останнього захисника.
34 хв. Дугієнко отримав жовту картку за затримку Тимченка, який проривався по правому флангу.
38 хв. Кошадзе на лінії штрафної площадки прибрав під себе мяч, прокинув вздовж лінії і прихованим пасом віддав гостру передачу Ентіну, який проривався зліва від воріт до кута воротарської площадки, але затримався з ударом і потім взагалі вирішив віддати пас трішки далі і небезпечний момент було втрачено.
45 хв. Перерва.

Максим Бабійчук (Флеш-інтревью в перерві матчу):
- Максиме, оціни гру своєї команди в першому таймі.
-Гра проходить здорово, так як планувалось. Всі настанови тренера виконуються. Щоб не наврочити – повинно все вийти, як було сплановано!
- Максиме, склалося враження, що «Нива» робить вкцент на «стандарти». Так планувалось, чи є різні варіанти ведення гри?
- Є різні варіанти. Є хороші виконавці, які можуть виконати ці стандарти.
- Ти, як запасний, ближче до тренерів – чи задоволені вони грою своєї команди?
- Ну, це вже наше – сімейне. Не будемо це виносити на широкий загал.
- Наскільки після зимової перерви змінився склад команди. Чи додалися нові виконавці і чи додало це потужності гри команди?
- Склад сильно змінився – покинуло команду 11 гравців, але в той самий час прийшло 12 зовсім інших футболістів. Цей колектив став сильнішим. Хороші гравці прийшли і команда додала.

Вадим Маньковський (заступник директора МФК «Кремінь»):
- На жаль, наші поступаються. Вадиме, що не вдалось нашій команді?
- Это то, о чем я говорил перед игрой. Стоит опасаться средняков, у которых двойное желание в игре с лидерами. Игроки выходят на поле и доказывают, что они профессионально пригодны. По рисунку игры, вы видите, что преимущество «Кремня» есть, а по футбольным законам известно – кто выигрывает опорную зону, тот и имеет преимущество. Мы видим, что наши опорные полузащитники Богданов и Пискун доминируют в центре поля, работают и фланги – Кошадзе и Степанчук. Но, к сожалению, в одном моменте недоработали защитники, проиграли единоборство и мы пропустили гол. Также было видно, что «Нива» сделала ставку на игру от обороны. На быстрый перход от обороны к атаке и эти атаки бывают острыми.
- Епізоди, коли Козлов виконував і Тимченко в центрі штрафного майданчика намагався у дотик переправити у ворота. В принципі, більше моментів і не було. Це надзвичайно щільна гра суперника в обороні?
- Третий момент был у Энтина, когда нужно было бить, а он отдал передачу. Три момента. А три момента это огрехи реализации. Из трех моментов один нужно было реализовывать. А сейчас «Нива», наверняка, будет играть по счету, сохранять счет. Мы видим, что в микроэпизодах вратарь затягивает время. Оборона очень насыщена, но будем надеяться, что во втором тайме нам удастся забить гол.
- Скажіть, вболівальники були невдоволені суддівством. Ваша думка?
- По первому тайму я не могу сказать, что суддейство предвзятое, хотя, было пару ошибок, об этом я сказал инспектору матча, пару эпизодов, когда были явные нарушения правил и арбитр это не зафиксировал.
- «Рух» виграє у «Жемчужини» після першого тайму, а «Інгулець» грає 0:0. Що потрібно додати «Кременю» у другому таймі для того, щоб виграти.
- Я думаю, тренера сейчас подскажут. Нужно быстрее переходить середину поля. И также, я думаю, будут перестановки при стандартных положениях. Будут подключаться высокорослые наши защитники. Будем надеяться, что это принесет нам успех.

47 хв. Степанчук чомусь не пішов на загострення після передачі зліва на правий фланг. А могло бути небезпечно.
59 хв. Гостра передача-простріл справа в штрафну «Ниви» і Левон Кошадзе ледве не встиг до мяча. Небезпечно.
50 хв. Верхова передача Горвата з лівого флангу вздовж лицьової лінії на дальню штангу, де Карвацький втратив Тимченка, який впритул переправив мяч у ворота. 1:1.
60 хв. Дугієнко ціною травми ліквідував небезпеку біля наших воріт. Козлов по центру вривався до воріт «Ниви», але Дугієнко на швидкості наздогнав нападника, вибив мяч і навіть заробив жовту картку для Козлова.
61 хв. Кліщук помилився на виході, вискочивши з воріт на метрів 17 і не попав головою по мячу, вибиваючи мяч, який потрапив до Козлова. Нападник господарів чомусь не став бити по порожнім воротах, дочекався захисників і втратив мяч.
62 хв. Бичков справа закинув мяч на кут воротарського на Козлова, який пробивав по воротах, але Андрєєв заблокував мяч.
64 хв. Браславський небезпечно підкотився під суперника і отримав за це жовту картку.
67 хв. Брижчук і Хохлов вибили мяч на аут, але виключились з епізоду. Мяч було вкинуто в центр штрафної дуже швидко, Андрєєв проскочив повз мяча, нападник господарів не попав по мячу ногою і Тимченко сильним ударом вколотив мяч у ворота. 2:1!
68 хв. Дуже небезпечно у воріт «Кременя». Осадчий зі штрафного з правого боку поля відправив мяч на дальню стійку, куди підключився Хохлов, який підступно пробивав по воротам, мяч потрапив до Попова, яких пробивав по воротам, але виручив воротар. Але за мить до цього рефері просигналізував про порушення правил з боку гравця «Ниви»
73 хв. ГОЛ-ШЕДЕВР! Маляренко скористався обрізкою Москалика, який довгою поперечною передачею перевести мяч на праву сторону поля. Прийняв верховий мяч і не дойшовши кілька метрів до кута штрафної площадки по високій дузі перекинув воротаря, відправивши мяч у дальню девятку! 2:2!!!
78 хв. Карвацький сильно пробив здалеку. Мяч пролетів повз лівої штанги. 85 хв. Кліщук далеко вийшов з воріт і ледве зміг випередити Степанчука, який ледь не отримав дальню передачу зліва.
90+1 хв. Бобович пішов у обигриш і його збили. Жовта картка.
90+2 хв. Попов і Загалевич отримали жовті картки в одному епізоді.

Післяматчовий коментар головного тренера вінницької «Ниви» Володимира Горілого:
- Непроста гра. Ваш коментар стосовно гри вашої команди.
- Наверное, результат игры - это заслуга команды, ведь, как-никак, мы играли с одним из лидеров второй лиги, а наша команда только в начале становления. Я скажу так – первый тайм был более-менее равный, во втором тайме до пропущеных голов было большое преимущество команды «Кремень», но я рад, что в такой непростой ситуации нам удалось сравнять счет. Для нас даже одно очко – небольшая, но находка.
- Якщо аналізувати гру, що вдалося, що не вдалося?
- Голы, можно сказать, неоправданные. Можно сказать, даже детские. Какая-то потеря внимания, расконцентрация и получаем со штрафного и с аута два гола.
- Зараз вінницька «Нива» - зовсім інша команда, ніж восени. Скажіть, які цілі ставить керівництво?
- Прежде всего, мы договорились с ребятами, мы играем для болельщиков. И, я думаю, через эти игры идет их становление, как футболистов и как команды. И хотелось бы думать и пожелать, чтобы так это и продолжалось

ФПісляматчовий коментар головного тренера кременчуцького «Кременя» Сергія Ященка:
-Була гра, моменти, перевага, але якісь дивні помилки перекреслили переможний результат.
-Во-первых, я хочу сказать, что у меня к ребятам нет претензий. То, что мы от них требовали, они выполнили, выложились полностью. Показали интересную, содержательную игру. Единственное, я не пойму, что происходит, какой то фарт, удача отвернулись от нас, неимоверные голы забивают нам соперники. Но, я думаю, это все нужно перетерпеть. Если мы будем играть оставшиеся игры с таким желанием, самоотдачей, то прийдет и результат. Нужно перетерпеть. Судьба нас испытывает, но я думаю, что в дальнейшем все должно наладиться и стать на свои места.
-Оцініть ті голи, які наша команда забила і ті, які пропустила.
- Первій гол, я думаю, біла неопределенность между защитником и вратарем. Защитники понадеялись на вратаря, вратарь на защитников и игрок соперника воспользовался моментом и забил гол. А второй гол – игрок просто пробил в створ ворот и так попал под перекладину, что... Анализировать этот гол я не могу. Просто, я думаю, удача. А с другой стороны, мы посмотрим, проанализируем, как он это сделал.
- З огляду на те, що «Жемчужина» переграла «Рух» 2:1, для нас це результат хороший, чи поганий. В плані стратегії турнірної боротьби.
- Для нас результат плохой, учитывая три игры, в которых мы теряем очки, пропускаем очень много мячей, хотя мы в первом круге пропускали меньше всего. Вот это меня беспокоит. Меня не интересует, как играют наши соперники, меня интересует наша игра. И нужно возвращаться к той игре, которая была в первом круге. И тогда будет все нормально!

Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 02.04.2017 01:57:56]

Жовті картки:
Нгаха, 45 хв, Борячук 54 хв., Хохлов 81 хв., Білий 84 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій - 31. Андрєєв Сергій, 2. Хохлов Вадим, 7. Сторубльовцев Валерій (17. Бобович Денис, 88 хв), 8. Попов Дмитро, 9. Браславський Ярослав, 23. Борячук Олександр, 21. Овчар Тарас (11. Маляренко Ігор, 55 хв), 23. Брижчук Тимофій (19. Осадчій Дмитро, 60 хв), 24. Нгаха Колінс (к), 4. Дугієнко Олександр
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 20. Загалевич Дмитро, 34. Карвацький Андрій, 12. Батрак Антон.
Головний тренер:
Горілий Володимир

«Нікополь» Нікополь:
1. Гришин Ігор - 20. Астахов Ернест, 14. Дегтярьов Никита, 17. Мілєсін Павло, 18. Махнєв Дмитро, 2. Косіненко Микола (21. Коломоєць Михайло, 70 хв), 5. Кривич Михайло (22. Литвиненко Олександр 76 хв), 3. Білий Олег, 7. Шестіпалов Ілля, 19. Кірєєв Богдан, 10. Воронін Роман (6. Таряник Максим, 86 хв)
Запасні гравці:
12. Петриченко Богдан
Головний тренер:
Варжеленко Григорій

Фотозвіт 01.04.2017. Матч 23 туру другої ліги "Нива" Вінниця - "Нікополь" Нікополь 2:0 (40 фото) знаходиться тут
Нарізка небезпечних моментів матчу "Нива" Вінниця - "Нікополь" Нікополь від Леоніда Загоруйко Дивитись на ЮТуб


Вінницька «Нива» здобула другу перемогу поспіль. Забивши в цих зустрічах шість голів і не пропустивши жодного. Прекрасний результат, якщо не зважати на те, що в суперниках були команди, які знаходяться в ранзі аутсайдерів і перемоги над ними треба сприймати, як належне, стосовно до команди, яка декларує високі цілі. Але і недооцінювати суперників не варто – чого лише варта нічия «Нікополя» у минулому турі з лідером першості «Рухом», або нічия «Металурга» з міцними «Балканами». Отже, недооцінка може коштувати втрати очок, а ми не втратили і, навпаки, поступово повертаємо втрачені позиції в турнірній таблиці.

Ніхто не обіцяв, що гра з Нікополем буде легкою. Гості приїхали напередодні гри, провели тренування на СК Нива і, вочевидь, завдання було одне – довести безпрограшну серію до трьох матчів. Перебіг подій на полі у першому таймі підтвердив побоювання стосовно результату. Гості досить впевнено оборонялися, намагаючись вразити ворота «Ниви» за допомогою стрімких контратак і розіграшу стандартів. В другому таймі тренерським штабом були проведені дуже влучні заміни, «Нива» додала у швидкості, гра перемістилась на половину поля гостей. Відчувалось, що вінничани «перебігали» «Нікополь». А після першого пропущеного голу до фізичної втоми у гостей додалась психологічна яма, з якої вони не змогли вибратись. А «Нива» на класі, наполегливими діями в атаці, довела гру до другого голу і загальної перемоги! Молодці! Дуже важка, але така потрібна перемога, як результат підготовки і роботи усього колективу тренерів, адміністратора і масажиста. Але головний екзамен буде вже невдовзі – у виїзній грі з одним з лідерів першості – «Кременем».

Стосовно стартового складу. Зовсім без несподіванок. Тренерський штаб знайшов формулу успіху і не став нічого змінювати. Той самий склад, майже ті самі заміни. Шкода, що при даній схемі за бортом гри залишаються Батрак, Загалевич, Бабійчук, Карвацький, майже не отримують ігрової практики Бобович і Осадчій. Але конкуренція є конкуренція. І головне у футболі – результат. А він є. Зрештою, вже у наступній грі тренерський штаб буде просто вимушений перекроювати стартовий склад, адже в складі «Ниви» є двоє дискваліфікованих – Нгаха і Борячук. А це шанс тому ж Карвацькому, Загалевичу, Осадчому. Останній в матчі з «Нікополем» вийшов на заміну замість Брижчука і відіграв досить непогано. Брижчук теж виглядав непогано у першому таймі, але у другому почав помилятись і був заамінений. Натомість, у «хазяїна» центру поля Нгахи у першому таймі гра не надто складалсь, але згодом він почав стрімко додавати, мав декілька хороших моментів для взяття воріт і саме завдяки його наполегливості в ворота «Нікополя» влетів другий мяч. Добре зіграв захист. У Кліщука, мабуть, це найкращий матч за «Ниву». Андрєєв, Попов – спокій і надійність. Хохлов – боєць. Один з найкращих на полі. А ось лівий фланг захисту був не бездоганним. Непогану гру Олександра Борячука ближче до нападу дещо змазали декілька небезпечних моментів у обороні, які могли призвести до голу. Те саме можна сказати і про гру Дугієнка в центрі оборони. Але це робочі моменти, які підчищались партнерами по команді. Це помилки, які, безумовно, поступово будуть виправлятись на тренуваннях. І, на останок, напад. В центрі нападу Сторубльовцев, по праву руку від нього Браславський, зліва Овчар. Спочатку Тарас діяв дуже активно, але потім гра якось не пішла і його було замінено. Браславський і Сторубльовцев – на звичному рівні. Загострювали, терзали оборону гостей, небезпечно били, але не забили. Натомість Маляренко, який вийшов у другому таймі, проявив себе з найкращого боку. Раз за разом він за рахунок швидкості перегравав свого візаві на правому фланзі, дуже гостро прострілював, навішував, скидував під удар і, головне, забив дуже важливий гол. Про Дениса Бобовича, який вийшов наприкінці гри, важко щось сказати, адже у нього був лише один момент, щоб проявити себе. Трішки шкода, що форварду, який саме в цей день відзначав свій день народження, дали так мало часу на те, щоб зробити собі і вболівальникам подарунок у вигляді забитого голу.

Почався матч незвично. На поле команди проводжали дівчата-чар лідери з групи підтримки команди, які вишикувались у своєрідний яскравий живий коридор і, безумовно, стали прикрасою цього футбольного дійства.
5 хв Перший небезпечний момент створили господарі. На лівому фланзі дуже класно обігрались у стіночку Борячук, Овчар і Колінс, точними короткими пасами пошив у дурні трьох захисників, а завершував цю красиву атаку Сторубльовцев, який пробив від кута штрафної в дальній кут воріт, але трішки не влучив.
17 хв Потенційно небезпечний момент у Сторубльовцева, який головою намагався завершити подачу Браславського на ближню штангу. Але не влучив по мячу.
22 хв Овчар класно подав зліва на дальній кут воротарського майданчика куди вривався Браславський і головою намагався вразити ближній кут, але відмінно зіграв воротар, який у відчайдушному кидку ліквідував загрозу.
23 хв А ось і момент у Сторубльовцева, який ледве не вискочив один на один з воротарем після несподіваного рикошету, але голкіпер на мить випередив нашого нападника.
26 хв Гості трішки додали у русі і створили декілька небезпечних моментів. Спочатку Кірєєв, змістився з правого флангу вздовж штрафної лінії і пробив з метрів 16 з-під когось з захисників. Кліщук на місці.
28 хв Тепер вже Кірєєв класно кинув на хід Вороніну, який обіграв Дугієнка і пробив по воротах з метрів 8 трішки не дійшовши до кута воротарської площадки. І знову на місці Кліщук.
35 хв І знову момент у «Нікополя». Білий вирішив пробити по воротах зі штрафного з метрів 28. Мяч летів у правий нижній кут, але знову Кліщук добре робить свою справу.
36 хв За хвилину у гостей вийшла дуже стрімка контратака від власної штрафної до чужої. Подача простріл вздовж воротарської площадки і Дугієнко ледве не зрізав мяч у власні ворота. Ось такий Нікополь. З «зубами».
42 хв Хороший момент у Сторубльовцева, який після відскока, знаходячись зліва від воріт «Нікополя», переклав мяч собі під ліву і сильно з метрів 10 пробив у ближній верхній кут воріт. Воротар з величезними складнощами відбив цей удар.
43 хв Попов опинився першим на підборі і з льоту сильно пробив по воротах з 18 метрів. Мяч просвистів поряд з лівою штангою.

56 хв Кривич отримав мяч біля лівої бровки, змістився в центр і сильно пробив поряд з лівою девяткою. Небезпечно. Хоча, здається, Кліщук контролював хід подій.
57 хв Відповідь виглядала дуже гарно. Брижчук вибив мяч в центр, далі його підібрав Сторубльовцев, переадресував його далі на ліво на Браславського, який відразу ж кинув мяч на право на хід Маляренко, той на швикості звільнився від опікуна і класно навісив на дальню штангу, куди вже підключились Браславський і Нгаха. Останній в падінні пробив у ближній кут, але трішки не точно. Дуже хороша контратака. У підручники по футболу!
63 хв ГОЛ! Ще одна просто чудова атака «Ниви». Нгаха і Осадчій обігрались в центрі поля у стіночку, далі Нгаха пройшов до штрафної і переадресував мяч наліво на Борячука, який подав у штрафну, але захисник вибив мяч на Нгаху, який скинув круглого в центр під удар Осадчому, який сильно пробив, мяч влучив у захисника і відлетів до Маляренка, який опинився в потрібному місці в потрібний час і не змарнував момент, відправивши мяч у ворота у протихід воротареві. 1:0! Ось так за декілька хвилин після виходу на поле зіграли обидві заміни.
64 хв Після забитого голу наші ледве не «напожарили» на гол. Дугієнко головою скинув мяч Борячуку, який, вибиваючи мяч зрізав його на хід Вороніну в штрафній площі біля наших воріт. Але нападник не зміг перекинути Кліщука, який вчасно вийшов з воріт.
67 хв Маляренко міг відзначитись дублем, але не зміг влучити повз воротаря, знаходячись на убойній позиції в декількох метрах від воріт. Сильний удар прийшовся прямо в руки. Щоправда, за мить перед цим арбітр зафіксував порушення правил з боку Андрєєва.
71 хв Маляренко в швидкій атаці по правому флангу продавив Мілєсіна і Махнєва і дуже класно скинув-відкотив під удар Нгасі, який пробивав з 8 метрів, але вище воріт. Ох… Ну, дуже небезпечний момент. Потрібно було лише влучити у рамку.
76 хв Браславський зліва обіграв двох захисників і, розвернувшись, пробив у ближній нижній кут воріт. Мяч відскочив до Маляренка, але захисник в останній момент вибив мяч на кутовий.
85 хв ГОЛ! Подача кутового з правого флангу закінчилась боротьбою Нгахи з Шестипаловим, який головою направив мяч у власні ворота. 2:0!!
88 хв Момент у Бобовича, який щойно вийшов на заміну. Денис в штрафній гостей класно розвернувся, положивши корпус і вдарив по воротах. Але мяч влучив у захисника.
90 хв Браславський зліва на швидкості вривався у штрафну і сильно пробив у ближній кут, але відмінно зіграв воротар.
Фінальний свисток

Помощник главного тренера ФК «Никополь» Никополь Олег Сандул:
- Мы проиграли за счет потери концентрации, мы проиграли все стандарты за счет того, что у нас низкие игроки и не помогли нам замены, за счет индивидуальных ошибок мы проиграли игру. Насчет задач на сезон. Когда мы оказались на 12 месте, нам поставили задачу подняться в десятку. А сейчас задача – главное – не вылететь.

Главный тренер ФК «Нива» Винница Владимир Горилый:
- По сравнению с предыдущими матчами, что улучшилось в игре команды?
- Ну, наверное, каждый тренер всегда не доволен игрой. Первый тайм мы провели немного не так, как планировали. В первом тайме, нужно отдать должное сопернику, они были немножко побыстрее и помобильнее нас. В перерыве мы попросили игроков прибавить в агрессии, движении. И это дало положительный результат. Хочется поблагодарить команду, что она терпела и смогла дожать соперника.
- Кого-то можно выделить в составе команды?
- В предыдущих интервью я выделял игроков, а с сегодняшнего дня у нас не будет плохих, хороших – мы ориентируемся на командную игру.
- В выездной игре с «Кремнем» команда будет играть без Колинса. Кто будет играть на его позиции?
- Есть выражение – чем хуже, тем лучше. Да, это для нас большая потеря, но, я думаю, мы найдем резервы и способы выйти из этого положения.
- Вот уже два матча команда не пропускает… Были проведена какая-то особая работа с защитной линией?
- Наверное, прежде всего, сплюньте) Как вы понимаете, для того, чтобы достичь результата, нужно много работать и при необходимости перестаивать игру в обороне и средней линии.Игорек
niva.vn.uaПоказать:  << 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>

Як відомо, ціна на білети не змінювалась вже більш ніж вісім років (тоді ще був курс долара - 8). Чи не вважаєте ви, що настав час за для блага "Ниви" підняти ціни на квитки?
Ні, ціну на білети підвищувати не потрібно. Це зменшить кількість глядачів.
Ціна білета має становити 25 гривень
Ціна білета має становити 30 гривень
Ціна білета має становити 40 гривень
Ціна білета має становити 50 гривень
Не можу відповісти...
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com