Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 15.10.2017 14:57:05]


Попередження: Кудєлькін 13 хв., Браславський 38 хв., Разуваєв, 58 хв., Яськов, 71 хв., Дегтяренко, 84 хв.

«Полісся» Житомир:
1. Міхєєв Дмитро, 28. Дехтяренко Олександр, 23. Тарасенко Ерік, 9. Охріменко Олег, 20. Кудєлькін Дмитро, 24. Коломієць Сергій (11. Зайнчковський Максим, 87 хв.), 22. Ковтун Артем (Загідулін, 57 хв.), 10. Олексієнко Ігор, 27. Малєй Юрій, 25. Дячук Сергій, 77. Коровіков Віктор.
Запасні гравці:
??.
Головний тренер:
Хавров Едуард

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій – 31. Андрєєв Сергій, 8. Попов Дмитро, 33. Гудак Роман, 34. Карвацький Андрій 55. Дмитренко Олег, 15. Разуваєв Олексій (7. Темерівський Олександр, 87 хв.), 19. Осадчий Дмитро (4. Дугієнко Олександр, 30 хв.), 24. Нгаха Колінс (16. Брижчук Тимофій, 77 хв), 9. Браславський Ярослав (10. Яськов Максим, 64 хв.), 11. Маляренко Ігор.
Запасні гравці:
44. Асаула Павло, 21. Овчар Тарас, 23. Борячук Олександр.
Головний тренер:
Колчин Денис

5 хв. Юрій Малєй, знаходячись ніким не прикритим справа в штраній площадці, міг отримати міч після передачі з лівого флангу, але не вийшло технічно прийняти мяч і момент було втрачено.
16 хв. Тарасенко обрізавася біля власної штрафної, Браславський на швидкості увійшов в штрафну і під пресингом захисників зумів нанести удар повз воротаря, який вискочив назустріч, але мяч зрадницьки влучив у дальню штангу!
21 хв. Осадчий подав штрафний з лівого флангу на дальню стійку і Маляренко дивом головою не замкнув цю передачу буквально з метрової відстані. Дуже небезпечно!
27 хв. Дмитренко мяко накинув мяч в праву частину штрафної на хід Разуваєву, який майстерньо перекинув воротаря, який вискочив йому назустріч і мяч залетів у ворота під дальню штангу! 0:1!
29 хв. Разуваєв отримав мяч на лінії штрафної площадки прямо навпроти воріт "Полісся" і не розмірковуючи завдав удару, але дуже невлучно. Мяч пролетів правіше від воріт.
32 хв. Коровіков міг замкнути навіс з лівого флангу, але Кліщук у високому стрибку зняв мяч з голови нападника.
37 хв. Браславський промчав по лівому флангу і дуже класно скинув мяч в центр на лінію штрафного майданчика прямо на ногу Разуваєва, але той, на жаль, не зіг приборкати круглого. Важке поле...

Перерва

49 хв. Малей і Коровіков опинились в офсайді в штрафній вінницької "Ниви". А якби не було цього мінімального офсайда, вийшов би небезпечний вихід 1 на 1
53 хв. Пройшла навісна подача у воротарську "Полісся", воротар вибив мяч прямо на ногу Маляренка, який прострелив вздовж воріт і Охрименко зрізав мяч у власні ворота. 0:2! Кумедно, що мяч знайшов щілину в сітці воріт і вилетів назовні. Арбітр зупинив гру і лише після ознайомлення з ситуацією, стоячи у воротах, показав на центр!)
55 хв. Дугієнко міг замкнути передачу від лицьової лінії, але з доволі зручної позиції на лінії штрафного майданичка пробив вище воріт.
67 хв. "Нива" дуже небезпечно розіграла кутовий. Подача на ближню штангу, Яськов головою класно перекинув мяч на дальню штангу і хтось з наших дивом не забиває третій гол, відправивши мяч вище воріт. Дуже небезпечно!
68 хв. Маляренко бів з розвороту в ближній кут, знаходячись лівіше від воріт "Полісся", але дуже добре зіграв воротар господарів.
74 хв. Кумедний епізод. Захисник "Ниви" далеко вибив мяч майже від власних воріт в штрафну господарів і Міхєєв, воротар "Полісся" не зміг як слід спіймати мяч і він вийшов на кутовий. А міг би влетіти і у ворота, якби це трапилось трішки лівіше)
75 хв. Загідулін увірвався в штрафну вінничан з правого флангу, дуже гостро прострелив в центр, але на місці опинився Андрєєв, який "підчистив" момент.
85 хв. Маляренко класно розігнав атаку по правому флангу і віддав мяч в центр на хід Яськову. На жаль, Максим потрапив у мінімальний офсайд, а так вийшов би чистий вихід 1 на 1.
90+5 хв. Найнебезпечніший момент у воріт "Ниви" за весь матч стався на останній хвилині. Подача з правого флангу на дальню штангу "Ниви", Кліщук якось невпевнено зіграв на виході, мяч відскочив у бік воріт і хтось з нападників "Полісся" лежачи на газоні ногою через себе завдав удар по воротах, але відмінно зіграв Андрєєв, головою вибивши мяч з воріт.
Фінальний свисток

IP
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 09.10.2017 14:08:23]

Попередження: Хохлов, 52 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій – 23. Борячук Олександр, 2. Хохлов Вадим, 33. Гудак Роман, 31. Андрєєв Сергій, 8. Попов Дмитро, 15. Разуваєв Олександр (34. Карвацький Андрій, 83 хв.), 19. Осадчий Дмитро (16. Брижчук Тимофій, 62 хв.), 24. Нгаха Колінс, 11. Маляренко Ігор (7. Темерівський Олександр, 86 хв.), 9. Браславський Ярослав (10. Яськов Максим, 90+3 хв.).
Запасні гравці:
44. Асаула Павло.
Головний тренер:
Колчин Денис

«Скала» Стрий:
55. Фіяло Ігор – 2. Николишин Роман (7. Кузів Віталій, 76 хв.), 3. Подоляк Роман, 4. Березовський Михайло, 6. Гусак Мирослав, 8. Хагназарі Сіаваш, 11. Маляренко Андрій (19. Кузів Роман, 72 хв.), 14. Фляк Юрій, 17. Намуйлик Петро, 24. Полюганич Дмитро, 25. Баранов Дмитро.
Запасні гравці:
12. Білик Олег, 9. Сад Валерій, 10. Заїченко Євген, 15. Дударенко Олександр.
Головний тренер:
Гнатів Роман


Відеозвіт (гол і небезпечні моменти) матчу "Нива" - "Скала" (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Скала» Стрий від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Скала» Стрий)
Офсайди
2 (2+0)
1 (1+0)
Фоли
23 (9+14)
11 (6+5)
Кутові
5 (5+0)
3 (3+0) 
Удари по воротах
14 (9+5)
5 (1+4)
З них в ствір воріт
9 (7+2)
2 (0+2) 

«Нива» розпочала гру доволі жваво. Браславський промчався по лівому флангу, змістився в штрафну і намагався пробити по воротах в оточенні кількох захисників, але мяч після рикошету вилетів на кутовий. Далі більше. Маляренко наважився на постріл з метрів 25 і мяч пройшов поряд з лівою штангою. Непогана пристрілка. За декілька хвилин Борячук прострелив вздовж воріт і Разуваєв ледве не встиг до мяча, щоб замкнути дальню стійку. Гра продовжувалась під суцільну диктовку вінничан і в одній з атак в штрафній впав Браславський, сигналізуючи про порушення. Але арбітр промовчав. Але і жовту за симуляцію не показав, мабуть, вагаючись – чи прийняв вірне рішення. Єдиний момент «Скали» створили самі вінничани. Хтось з захисників необачно головою слабко відкинув мяч назад Кліщуку і нападник гостей ледве не встиг на перехоплення. Добре, що наш воротар вчасно зреагував на цю «передачу» і вибив мяч.

1:0! Гол стався на 18 хвилині. Разуваєв подав штрафний з правого флангу, а Браславський, знаходячись за пару метрів до кута воротарської площадки, головою підправив мяч у дальній лівий кут воріт «Скали». Удар вийшов не сильний, але ідеальний за траєкторією!

На 22 хвилині «Нива» дуже цікаво розіграла кутовий. Хохлов обігрався з Разуваєвим і той віддав мяч Браславському, який змістився в центр і пробив по воротах з метрів 10, але удару не вистачило влучності. На 30 хвилині Браславський обікрав Гусака неподалік штрафної площадки, вийшов 1 на 1 з голкіпером і дуже тонко і класно перекидав мяч в сітку через воротаря, але на жаль, влучив у поперечку. Дуже шкода – момент дуже красивий і якісно виконаний нападником, але не пощастило. «Скала» відповіла дуже гострим ударом Хагназарі, який змістився в центр навпроти воріт і пробив з лінії штрафної площадки, але трішки не влучно – мяч пролетів поруч з лівою штангою і невідомо, чи допоміг би відчайдушний стрибок Кліщука, якби круглий влучив в рамку… Далі знову «Нива» захопила ініціативу. Намагався влучити в ворота Разуваєв з метрів 25, але ж відстань чимала і воротар досить легко впорався з ударом. На 36 хвилині Браславський знову демонструє відмінні бомбардирські якості, пробиваючи з правого флангу атаки з меж штрафного майданчика. Удаор вийшов дуже сильним в ближній кут і воротар ледве врятував свою команду, відбивши на кутовий, який став фатальним.

2:0! Разуваєв подав кутовий на лінію воротарської площадки, звідки Маляренко буквально розстрілював ворота гостей, але «надсейв» продемонстрував Фіяло, відбивший цей розстрільний удар, але мяч по високій дузі опустився на голову Андрєєва, який добив мяч в сітку з метрової відстані.

3:0! Браславський віддав гостру передачу в штрафну на хід Маляренку. Той змістився в центр і, здавалося, спізнився з ударом, але ні... удар вийшов дуже вчасним. Мяч летів у напрямку воріт, але захисник свідомо чи несвідомо зіграв рукою, за що і було призначено пенальті, який реалізував Осадчий. Воротар гостей вгадав напрямок польоту мяча і навіть дотягнувся до нього пальцями, але не зумів завадити голу. Мяч залетів в лівий нижній кут воріт.

Під кінець тайму Хагназарі зльоту намагався влучити в лівий кут воріт "Ниви", але відмінно зіграв Андрєєв, який заблокував удар.
Перерва.

На 53 хвилині міг забити Маляренко. Але не Ігор, а Андрій. Березовський відмінно навісив з лівого флангу на правий кут воротарського майданчика. Кліщук необачно вийшов з воріт і не дістав до мяча, який пролетів над нашим воротарем і опустився прямо на ногу нападнику "Скали", який зльоту намагався вразити порожні ворота, але "заплутався у мячі" і втратив момент, а добити мяч завадив Хохлов. Дуже небезпечно! За декілька хвилин "Нива" вибігла в контратаку 4 в 1 захисника. Маляренко дуже невдало розпорядився мячем і не зміг відддати влучну передачу направо на Браславського, або Разуваєва і момент було втрачено.

3:1! На 62 хвилині прямо напроти воріт "Ниви" в 17 метрах, було збито когось з нападників "Скали". Бити взявся Подоляк, який гарматним ударом в праву девятку змінив рахунок на табло. Удар з тих, які не беруться.

На 68 хвилині Разуваєв зі штрафного навісив у вратарський майданчик, воротар гостей помилився, не зафіксувавши мяч і той покотився у ворота, але голкіпер стиг виправити свою помилку, хоча за мить на підборі опинився би Хохлов. А на 72 хвилині відбулась просто ідеальна атака, яку можна заносити у підручники. Широка, стрімка, за участі пів команди "Ниви", шикарні паси, два з яких пятою, завершилась ідеальною подачею Гудака справа на Брижчука і його скидка на Маляренка, який хоч і пробив значно вище воріт, але сама атака зірвала опеески трибун. За пять хвилин по тому Кліщук дуже далеко вийшов з воріт під час атаки "Скали", а Полюганич, отримавши мяч від Андрія Маляренка в 16 метрах справа від воріт, наніс удар, але влучив в праву штангу. На 89 хвилині Маляренко змістився з правого флангу в центр і пробив з метрів 18, але не дуже сильно і воротар накрив мяч. В кінцівці гри Браславський міг збільшити свій бомбардирський рахунок, але не реалізував перспективний вихід по лівому флангу. А хитрий навісний удар в дальній кут вийшов не точним. У відповідь Подоляк головою міг завершувати подачу справа, але не влучив у ворота. Рахунок не змінився.
Фінальний свисток.


ПІСЛЯМАТЧОВА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

Головний тренер ФК «Нива» Вінниця Денис Колчин:
- Судя по результату, после матча в Черновцах была проведена работа над ошибками.
-Ну, конечно! Мы очень серьезно готовились к этому сопернику – изучили, посмотрели с ребятами и знаем силу этой команды. На самом деле, это непростая команда, которая умеет играть в футбол. И нашей задачей было нейтрализовать сильные стороны этого коллектива. И попытаться проявить свои самые лучшие качества. Ребята выполнили установку на игру и, я надеюсь, мы сумели реабилитироваться за поражение в Черновцах.

- Но, тем не менее, во втором тайме команда немного «подсела». Можете объяснить этот момент?
- Понимаете, у нас череда травм. Буквально накануне игры у нас сломался один из основных игроков Дугиенко Саша. Яськов вышел с микротравмой – мы ему дали буквально две-три минутки. Дисквалифицирован Дмитренко. Поэтому, резервы у нас были очень невелики. Хотелось какую-то свежесть внести, но мы ничего не могли сделать. Может, психологически наши ребята подсели. Но, если по большому счету, во втором тайме соперник ударил по воротам всего один раз. Поэтому, можно говорить о очень высокой реализации. А то что немного просели, все равно, мы не позволяли проводить разящие атаки на наши ворота. Повторюсь, нашему сопернику, в какой-то степени, даже немного повезло, что они забили, имея немного моментов во втором тайме.
- Осадчий – штатный пенальтист или ребята сами договорились, кто будет пробивать?
- Я назначил. То есть, это уже моя работа. На тренировках он качественно выполняет этот технический элемент, и я решил, что пенальти будет пробивать Дмитрий.
- Можете подсказать, почему отсутствовал Овчар?
- Заболел. Еще вчера был на тренировке, но сегодня утром у человека температура и конечно, в заявку на игру он не попал.
- После игры вы подошли к сектору ультрас, поблагодарили. Можно сказать, что конфликт исчерпан?
- Конфликта не было. Было недоразумение. До игры я встречался с ребятами, с представителями, лидерами ультрас и мне показалось, что мы пришли к пониманию и сотрудничеству. Даже если бы не было определенного недоразумения, стоило эту встречу провести. Хорошо, что мы встретились, посмотрели друг другу в глаза и сказали, что думаем. Я услышал то, что мне сказали и я считаю справедливыми некоторые моменты, я сказал, как я вижу эту ситуацию и мы пожали друг другу руки. А сейчас я подошел, поблагодарил их за поддержку.


Нападник фк «Нива» Вінниця Ярослав Браславський:
- Не забивал уже много игр, очень хотелось забить. Так получилось, что сегодня удалось отличиться. Очень рад, но больше всего рад победе команды. Хотелось реабилитироваться за поражение в Черновцах, потому что расстроились и м и болельщики. Хотелось порадовать людей, которые в такую погоду пришли поддержать нас.

- Сегодня команда забила более двух голов. За счет чего?
- Может быть, повезло, но с другой стороны, мы на каждой тренировке работаем над связями в атаке. Я надеюсь, что в следующих играх мы будем так же забивать голы и радовать болельщиков результативной игрой.


Головний тренер ФК "Скала" Стрий Роман Гнатів
- У вашої команди продовжується невдала безвиграшна серія.З чим це повязано?
- Пішли невдалі ігри і команду почав давити психологічний груз, плюс, зараз у нас гостро стоїть питання лінії атаки. Нападаючі, які нині грають, не справляються з завданнями, які на них покладаються. Я не хочу робити з них винних, але грати без завершальних ударів, без гостріх дій – штрафний заробити, таке інше, дуже важко. Це у нас не перша гра, і це дається взнаки. А по друге – грубі помилки у обороні. Ми на цьому наголошували – це сильна сторона Вінниці. Принаймні, те, що я бачив. І воно так, в принципі, справдилося. Ну, але, нічого не залишається. У нас команда молода, порівняно. Хлопці будуть отримувати досвід і я сподіваюсь, що в наступних іграх ми перервемо цю серію невдач.
- Є інформація, що команда залишилась без основного спонсора. Наскільки це правда?
- Спонсор є – це наш президент, який забезпечує команду всім необхідним. Щоб ми тренувались, приймали участь, грали. В цьому плані у нас питань немає. - Тобто, ця невдала серія відноситься до суто ігрових моментів?
- Так, це суто ігрові моменти. Ми випали з переможного ігрового тонуса. Перемоги додають позитивні емоції, які дозволяють виривати ігри, вигравати, а так, пішла череда поразок, хлопці дуже пригнічені і, мені здається, що виходячи на гру, вони не те що не вірять, що можуть перемогти, а навіть зіграти у нічию.


IP
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 02.10.2017 13:56:28]

Попередження: Дмитренко, 37 хв., Маляренко, 45+2 хв., Українець, 60 хв, Яськов, 70 хв., Королянчук, 86 хв., Мунтян Александру-Васілє, 89 хв.

«Буковина» Чернівці:
1. Чесановський Денис, 15. Нікифоряк Василь, 6. Найко Володимир, 4. Шафоростов Роман, 21. Бойчук Ігор, 18. Українець Вадим (5. Раулюк Даніел, 79 хв.), 13. Немтінов Євгеній, 10. Мелконян Ладік, 7. Шишигін Андрій, 17. Батрак Антон (9. Королянчук Андрій, 77 хв.), 16. Рябий Руслан (19. Раца Сергій 68 хв.(20. Мунтян Александру-Василие, 85 хв.) .
Запасні гравці:
12. Гоменюк Микола,11. Гакман Василь, 22. Геник Микола.
Головний тренер:
Мглинець Віктор

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій – 2. Хохлов Вадим, 4. Дугієнко Олександр, 9. Браславський Ярослав, 11. Маляренко Ігор, 15. Разуваєв Олександр (21. Овчар Тарас, 52 хв.), 19. Осадчий Дмитро (16. Брижчук Тимофій, 71 хв), 33. Гудак Роман, 24. Нгаха Колінс, 31. Андрєєв Сергій, 55. Дмитренко Олег (10. Яськов Максим, 64 хв.)
Запасні гравці:
44. Асаула Павло, 23. Борячук Олександр, 8. Попов Дмитро, 7. Темерівський Олександр.
Головний тренер:
Колчин Денис


Головний тренер фк «Нива» Вінниця Денис Колчин:
- Ваш коментар по сьогоднішній грі?
- Непростая игра была. «Буковина» - команда вязкая, боевитая и они себя хорошо проявили. Нам не удалось в некоторых моментах воспользоваться ошибками соперника, не удалось цельно сыграть впереди. Огромный обьем работы нам предстоит. После игры эта негативная информация должна быть нами правильно обработана, проанализирована и мы будем оперативно исправлять ошибки, которые есть в атаке и обороне.

- Какие задачи стоят перед клубом?
- Понимаете, в середине сезона всерьез говорить о каких-то глобальных задачах нам не приходится, потому что нам нужно многое изменить, чтобы команда достигла успеха. Сейчас нам руководство не ставит цейтнот-задач, а дает время, чтобы переформатировать коллектив и исправиться в лучшую сторону.

(Стенограма прес-конференції по відео від fcbukovyna.com)


Головний тренер фк "Буковина" Чернівці Віктор Мглинець:
- Ваш коментар по грі...
- Прежде всего, я считаю, что победа заслуженная. И это радует, что где-то вырисовывается какая-то картинка. Но есть нереализация, есть еще какая-то неуверенность у ребят. Но это все поправимо. Самое главное ,что команда показала, что может играть. Самое главное – это стабилизировать. Чтобы мы в любых ситуациях играли так, как мы играем, а не сваливаться на какие-то выносы от ворот, что сегодня получилось. Команда из Винницы пыталась прессинговать, но все равно не изменили своей тактике – выходили через пас. И это получалось. По первому тайму, я считаю, нужно было забивать два мяча – два выхода 1 в 1. Нам было бы проще во втором тайме. А так… конечно, довольны результатом.
- Сегодня средняя линия сыграла хорошо…
- Ну, да, получилось. За счет выхода из обороны было больше пространства полузащитникам. Хорошо открывались. И хоть мяч не всегда доходил до нужного адресата, тем не менее, поступательные движения уже присутствовали. Попытались сделать акценты на атаку, больше движения вперед, меньше назад, меньше поперек – все это дат свои плоды.
- Долго ждали возвращения Сергея Рацы. Вышел – обратная замена. Вызвана его состоянием здоровья или неудовлетворением его игрой?
- Он, действительно, долго не играл и сегодня немножечко не попал в игру. Там не то, чтобы неудовлетворение, просто нужно было в это время сыграть строго. И пока он пытался понять, где ему играть – я его и нападающего поставил и хава, он попал в прострацию. В принципе, он сам сказал спасибо, что его поменяли, потому что немного «закружился».

(Стенограма прес-конференції по відео від fcbukovyna.com)

IP
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 25.09.2017 01:22:08]

Попередження: Гудак, 28 хв., Овчар, 43 хв., Ватав 27 хв, Ватав, 86 хв.
Вилучення: Ватав, 86 хв.

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 2. Хохлов Вадим (7. Темерівський Олександр, 90 хв.), 33. Гудак Роман, 4. Дугієнко Олександр, 31. Андрєєв Сергій, 15. Разуваєв Олександр, 19. Осадчий Дмитро (8. Попов Дмитро, 89 хв.), 55. Дмитренко Олег, 24. Нгаха Колінс (10. Яськов Максим, 90+3 хв.), 11. Маляренко Ігор (23. Борячук Олександр, 90 хв.), 21. Овчар Тарас (9. Браславський Ярослав, 45 хв.)
Запасні гравці:
99. Кліщук Андрій, 34. Карвацький Андрій.
Головний тренер:
Колчин Денис

«Поділля» Хмельницький:
12. Дворник сергій (в), 9. Рижук Степан, 6. Джурко Андрій (7. Морговський Ян, 82 хв.), 2. Гресь Владислав, 99. Степаненко Валерій, 13. Бельчич Артем (24. Маховка Андрій, 90+4 хв.), 8. Ліповуз Андрій (10. Муляр Андрій, 78 хв.), 20. Котюн Євген (21. Колесников Олексій, 90+5 хв.), 19. Ватав Владислав, 14. Макаренко Артем, 16. Бабак Кирило-Ілля.
Запасні гравці:
1. Шевченко Сергій (в), 77. Дударенко Микола, 15. Худік Роман.
Головний тренер:
Соболевський Руслан


Відеозвіт (гол і небезпечні моменти) матчу "Нива" - "Поділля" (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Поділля» Хмельницький від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Поділля» Хмельницький)
Офсайди
5 (3+2)
2 (2+0)
Фоли
21 (10+11)
14 (8+6)
Кутові
8 (5+3)
3 (0+3) 
Удари по воротах
12 (8+4)
5 (3+2)
З них в ствір воріт
9 (7+2)
3 (1+2) 

Головний тренер фк «Нива» Вінниця Денис Колчин:
- Вы сегодня были в роли тренера и наблюдателя. Ваше впечатление от игры?
- Очень хорошая игра. Мне очень понравилось, как действовали наши ребята. Надежно в обороне. Компактно действовали – накрывали соперника на чужой половине поля и, в принципе, не дали нашему сопернику проявить себя с лучшей стороны. Я считаю, что победа нашей команды вполне заслужена, но, в первую очередь, я хочу сказать, что эта победа посвящается тренеру, который работал до меня, моему товарищу Владимиру Ивановичу Горилому. В принципе, по большому счету, команду создавал он, готовил, тренировал. Я здесь без году неделя и должен сказать, что Горилый провел прекрасную работу и собрал замечательных ребят. Большое спасибо ему за эту команду. Приятно работать с ребятами и… Иваныч, с победой тебя!

- Как насчет слабой реализации?
- Ну, всегда можно найти какие-то проблемы. У любой команды есть определенные сложности. Наша команда тоже имеет определенные проблемы во всех фазах – оборона, выход с обороны. Это наша нормальная работа и мы просто должны постараться улучшить качество ведения игры нашей команды.


Головний тренер фк «Поділля» Хмельницький Соболевський Руслан:
- В первом круге вам удалось удержать ничью. Что в этом «подольском дерби» не хватило, чтобы добиться положительного результата?
- Смотрели, просматривали команду соперника, но ребята не досмотрели стандартную ситуацию – игрока потеряли и пропустили гол. В концовке нам нужно было атаковать и поэтому были определенные ошибки. Игрой, в принципе, мы довольны, но, будем смотреть, подсказывать – у нас молодая команда. Строим эту команду потихоньку.

- У команды довольно трудное турнирное положение. С чем это связано?
- Ребята молодые, нет опыта, многие- воспитанники подольского футбола. Поэтому, нужно терпение и время. Поздравляю Винницу с победой.


IP
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 17.09.2017 13:42:09]

Попередження: Мороз, 8 хв., Касьяненко, 33 хв., Вонс, 56 хв., Брижчук, 55 хв., Гатала, 71 хв., Маляренко, 79 хв., Вонс, 79 хв., Борячук, 86 хв., Борячук, 87 хв, Пришнівський 90+4 хв.
Вилучення: Вонс, 79 хв., Борячук 87 хв.

«Нива» Тернопіль:
Механів, Пріхна, Мороз, Музиченко, Касьяненко, Вонс, Шевченко (Пришнівський 63), Головачук (Апанчук 70), Понєдєльнік (Дорі 72), Гатала (Чорномаз 82), Слоневський (Кохман 90+3)
Запасні гравці:
???
Головний тренер:
Задорожний Сергій

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 2. Хохлов Вадим, 31. Андрєєв Сергій, 7. Темерівський Олександр, 9. Браславський Ярослав (21. Овчар Тарас, 63 хв.), 11. Маляренко Ігор, 15. Разуваєв Олексій (10. Яськов Максим, 90+1 хв.), 55. Дмитренко Олег, 16. Брижчук Тимофій, 23. Борячук Олександр, 24. Нгаха Колінс, хв.
Запасні гравці:
44. Асаула Павло, 4. Дугієнко Олександр, 8. Попов Дмитро 34. Карвацький Андрій, 19. Осадчий Дмитро.
Головний тренер:
Горілий Володимир

Старший тренер фк «Нива» Вінниця Юрій Соловєнко:
– Хронологія подій у цій грі схожа на попередню. На жаль, ми не створюємо моменти у чужих воріт, а організовуємо «пожежу» у своїх. І вчергове ці шанси суперник використовує. Зараз ми пропустили м’яч після передачі нашого захисника назад, який вивів суперника віч-віч-віч із воротарем. Тобто це індивідуальна помилка виконавця. Схожа була і в поєдинку з «Агробізнесом», яка призвела до пенальті. В цій грі ми також отримали червону картку (Тимофій Брижчук) – через кілька хвилин після видалення тернопільського футболіста.
Думаю, справа у психології хлопців, що на цьому етапі мені поки не вдається виправити. Вони демонструють певний, непоганий рівень гри. Але через те, що ми пропускаємо вже на старті майже кожного матчу, ламається вся стратегія на гру.

– Юрію Леонідовичу, оцініть, будь-ласка, гру нашої лінії нападу у цій зустрічі.
– Ми дуже конструктивно і непогано доходимо до карного майданчику суперника, і на цьому все завершується. Це наша «хвороба». Причини цього я знаю (справа вже не у психології), але широкому загалу про це не повідомлятиму, лише в середині колективу.

– Відомо, що головний тренер Володимир Горілий поки що перебуває на лікарняному
… – Перед грою ми спілкувалися, він цікавився складом і стратегією на гру. Чекаємо, що Володимир Іванович повернеться у наш тренерський штаб у найближчий час.

– Нагадайте про дискваліфікованих і травмованих гравців, які були вимушені пропускати цю гру.
– Матч пропускали два захисники: Олександр Дугієнко (через видалення у минулій грі) і Роман Гудак (через перебір жовтих карток). Відновлюється воротар Андрій Кліщук, він вже працює у загальній групі. Андрій зараз поїхав на гру, щоб підтримати своїх товаришів. Але ми навіть не збиралися випускати його на поле. А ось півзахисник Денис Катрюк не працює навіть в індивідуальному порядку. Решта всі здорові. Ходимо немов по колу: після кожного матчу когось втрачаємо, хтось виходить.

– Дякуємо за інтерв’ю. Бажаємо перемоги у наступній грі.

Прес-служба СФК «Нива-В»
http://www.niva-v.com.ua
[Добавил Игорек в 11.09.2017 13:22:04]

Попередження: Попов, 2 хв., Гудак 29 хв., Дугієнко, 36 хв., Хохлов, 45 хв., Дугієнко, 47 хв., Дмитренко, 51 хв., Кухарчук, 67 хв., Семенець, 78 хв., Курило, 79 хв.
Вилучення: Дугієнко, 47 хв.

«Агробізнес» Волочськ:
12. Чернобай Сергій - 6. Полторацький Владислав, 17. Курило Ігор, 5. Атласюк Сергій, 15. Слотюк Арсен, 8. Кухарук Андрій (14. Думанюк Артур, 85 хв.), 10. Юхимович Дмитро, 20. Темнюк Микола, 2. Скакун Андрій (22. Юрчак Олександр, 88 хв.), 25. Груша Віталій (9. Гагун Роман, 70 хв.), 16. Семенець Богдан.
Запасні гравці:
23. Одольський Констянтин, 3. Дубчак Андрій, 4. Шум Сергій, 11. Пліс Тарас.
Головний тренер:
Донець Андрій

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 2. Хохлов Вадим, 33. Гудак Роман, 23. Борячук Олександр, 4. Дугієнко Олександр, 8. Попов Дмитро (31. Андрєєв Сергій, 35 хв.), 19. Осадчий Дмитро (16. Брижчук Тимофій, 46 хв.), 55. Дмитренко Олег, 24. Нгаха Колінс, 11. Маляренко Ігор (21. Овчар Тарас, 81 хв.), 9. Браславський Ярослав (10. Яськов Максим, 64 хв.)
Запасні гравці:
44. Асаула Павло, 7. Темерівський Олександр, 34. Карвацький Андрій.
Головний тренер:
Горілий Володимир

Відеозвіт (гол і небезпечні моменти) матчу "Агробізнес" - "Нива" (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб
Відеозвіт (гол і небезпечні моменти) матчу "Агробізнес" - "Нива" (Відео ФК "Агробізнес") Дивитись на ЮТуб

Статистика матчу "Агробізнес" Волочиськ - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Агробізнес" Волочиськ
«Нива» Вінниця)
Офсайди
6 (4+2)
2 (0+2)
Фоли
17 (8+9)
20 (10+10)
Кутові
4 (1+3)
3 (3+0) 
Удари по воротах
6 (4+2)
5 (2+3)
З них в ствір воріт
3 (2+1)
3 (1+2) 

Матч розпочався з пенальті в ворота «Ниви». Просте закидання мяча на половину поля вінничан закінчилося тим, що Попов програв Семенцю у швидкості, потім поступився у боротьбі, а потім нападник господарів вдало підставився і Дмитро Попов, намагаючись вибити мяч, влучив супернику в ногу. Справедливий пенальті реалізував Груша, розвівши Бабійчука і мяч по різних кутах.
На шостій хвилині Семенець міг подвоїти рахунок, пробиваючи після відскоку мяча, але той пролетів у кількох сантиметрах біля лівої штанги. Бабійчук був би безсилий врятувати команду, якби мяч влучив у рамку.
На 14 хвилині знову небезпека біля наших воріт. Груша пробивав здалеку, але дуже сильно і мяч знову ледве не влучає у ворота, пролітаючи біля лівої штанги.
На 28 хвилині «Нива» ледве на заробила другий пенальті. Хтось з наших збив гравця «Агробізнесу» на лінії штрафної площадки справа від воріт. Удар зі штрафного прийшовся прямо по центру воріт і Бабійчук зумів вибити мяч кулаками.
На 31 хвилині Попов невдало сильно по верху віддав мяч назад на Бабійчука і тому, рятуючи команду від голу, нічого не залишилось, як відбити мяч руками, а це означало вільний удар в межах штрафної площадки. Втім, господарі розіграли його невдало – мяч влучив в Маляренка, який і заблокував цей удар.
Варто відзначити, що наприкінці тайму жовту картку за відмашку отримав Дугієнко. Це важливо, адже вже на початку другого тайму Олександру було показано другу жовту картку за удар суперника високо піднятою ногою. Друга жовта перетворилась в червону і «Ниві» довелось весь другий тайм грати у меншості. Нагадаємо, що це вже друга червона картка Дугієнка в поточному сезоні. Першу було отримано в кубковій грі з «Таврією».
Зрозуміло, що за такої ситуації зрівняти рахунок стало ще важче. Господарі дуже цікаво виконали штрафний поблизу воріт «Ниви», після якого Скакун пробивав з гострого кута, але добре, що нашого воротаря підстрахував Андрєєв, який заблокував цей удар.
Через декілька хвилин знову нестандартний розіграш штрафного поблизу наших воріт – Юхимович скинув під удар Курило, який потужно пробив по воротах «Ниви» повз стінки, але добре, що на місці опинився Бабійчук, який відбив мяч, але прямо перед собою і Груша міг головою забивати свій другий мяч в цій зустрічі, але пробив вище воріт.
А що «Нива»? «Нива» терпіла, чекала свій шанс і могла забити в кінцівці гри.
Спочатку був напівмомент у Дмитренка, який пробив з метрів 18 вище воріт, а потім на 79 хвилині Хохлов головою пробив у штангу. На відскоку був Брижчук, але кут для удару був дуже гострий і мяч влучив лише у зворотній бік сітки. Вінничани додали, Дмитренко знову пробивав з дальньої дистанції, сильно, влучно, але по центру і воротар спіймав мяч.
Але, на жаль, на більше «Ниви» не вистачило і матч завершився мінімальною перемогою господарів.

Почесний президент вінницької "Ниви" Василь Васильович Вовк в соц. мережі "Facebook":
ВІТАННЯ!!
Учора, 09.09.17р., "Агробізнес" з Хмельницької області отримав три очки після матчу з СФК "Нива-В". Судив, засуджував відкрито й відверто, не боячись Бога, В.Дорош - працівник Федерації футболу України, де віце-президентом значиться господар-бізнесмен ФК "Агробізнес" пан Собуцький. Друзі, невже й тут ВИ скажете, що немає конфлікту інтересів?!

Мої вітання панам Павелку, Бандурку й Костюченку, які задовольнили бажання влади прибрати з вінницького футболу Василя Вовка! Також вітаю виконавців цього злочину Дороша й Собуцького! З 10 вересня 2017 року я складаю з себе повноваження Почесного президента, у тому числі щодо організації фінансування й матеріального забезпечення СФК "Нива-В". Упевнений, що знайдуться люди, які візьмуть на себе вінницьку професіональну футбольну команду, й вона продовжить своє існування! Хлопці учора були справжніми бійцями - дякую їм за гру в cуцільному суддівському й адміністративному пеклі...

Я ще повернусь, у тому числі в футбол, жорстко повернусь, памятайте пани Дороші та йому подібні...
P.S. Для "патріота" О.Собуцького, який після матчу заявив: "Ваш президент Вовк як начальник Головного слідчого управління СБУ брав участь у розстрілі майданівців...", клянусь пам'яттю Небесної сотні:
"На іншу особу реагував би юридично, на Вас так: "При зустрічі зразу ж отримаєте у своє облюбоване лице - шановний Собуцький! Така зустріч обов'язково станеться!"


Віце-президент вінницької «Ниви» Вадим Кудіяров в соц. мережі “Facebook”:
ФУТБОЛ БЕЗ ПРАВИЛ
Вчора ФК "НИВА-В" зіграв в рамках 11 туру Чемпіонату України проти ФК "Агробізнесу", матч відбувся у Волочиську. Віце-президент федерації футболу України Олег Собуцький, він же почесний президент ФК "Агробізнес" у своєму інтерв'ю обіцяв, що не користуватиметься своєю посадою у федерації. Але сталося інше.
Арбітром матчу назначають працівника ФФУ Дороша В.:
- 2 хв. матчу призначив пенальті у наші ворота, 0:1;
- у першому таймі показав 3 жовті картки у дуже спірних моментах (всього за матч 6 карток);
- 3 хв. другого тайму видалення нашого гравця;
- усі спірні моменти гри віддавав супернику;
- при дуже брудній грі та симуляції футболістів ФК "Агробізнес" навіть не робив їм зауваження.
При чисельній перевазі суперника наші гравці проявили мужність та спортивний характер, намагалися зрівняти рахунок матчу. Нам не соромно за таку поразку!
В нас багато проблем в команді і ми вміємо програвати. Але цинізму, який відбувався на футбольному полі, я ще не бачив. Коли я в особистому спілкуванні з паном Собуцьким вказав на недоліки судді, він почав нервувати і говорити образливі слова в сторону нашого президента клубу Василь Вовк. А коли почав вигукувати перед вболівальниками, що Василь Васильович має відношення до розстрілів на Майдані та працював на Януковича, я зрозумів, що спілкуюся з неадекватною людиною.
Павелко Андрій Васильович, зверніть увагу на представників своєї команди та на те, що відбувається у ПФЛ. Я дуже добре розумію поведінку фанатів ФК "Металіста" під час фіналу чемпіонату, які виражали протест проти суддівської корупції, і це не стосується фінального матчу, а всього чемпіонату. Нам брати приклад?

Старший тренер фк «Нива» Вінниця Юрій Соловєнко:
- По-перше, українська мова мені рідна, але я просив би вас дозволити мені перейти на російську, оскільки на цій мові мені легше висловлювати думки.
- Понимаете, для нас этот матч был важен (как и для любой другой команды) потому что, когда команда, против которой ты играешь, забирается на первые строчки турнирной таблицы, то для любой команды это особые игры. Поэтому, и для наших игроков, и для всего тренерского штаба была очень важна эта игра. Кроме того, мы не забываем смотреть в турнирную таблицу – хотелось немного выше подняться, но, к сожалению, по различным причинам, у нас это не получилось. Но, тем не менее, ребята приложили все силы для того, чтобы достичь результата. Но случилось, как случилось.
- Рахунок мінімальний – 1:0. І часто в таких випадках можна задати питання – чи закономірна сьогодні перемога «Агробізнесу»?
- Я должен вам сказать, ни на секунду не умаляя силу команды соперника, на сегодняшний день справедливым результатом была бы ничья. Это лично мое субьективное мнение.
- Хотілося б повернутись до того, що було до матчу. Виникали запитання – їдемо-не їдемо. Так часом буває. Чи вплинуло це на підготовку команди і що ви взагалі думаєте з цього приводу?
- Понимаете, тренерский штаб (во главе с Владимиром Ивановичем) старался планомерно готовить нашу команду. Постараться, насколько это возможно, на этот матч, но тем не менее, то что вы говорите, предшествовало игре, в большей мере влияет не на физическое, а на психологическое состояние игроков. Но ребята, я преклоняю перед ними голову, в этой ситуации показали себя бойцами. Мне очень жаль, что у них не получилось сегодня отсюда увезти очки. А по поводу второй части вопроса, мой принцип – я не обсуждаю действия главного арбитра, президента клуба и главного тренера.
http://www.fcab.com.ua


Старший тренер фк «Агробізнес» Ігор Шишкін:
- Від гри враження двояке. Добре, що здобули три очка. Але є претензії до гри, до окремих футболістів. Вкотре ми не реалізували свої моменти, що призвело до нервозності в кінцівці матчу. Є як обєктивні, так і субєктивні причини по сьогоднішній грі. Я думаю, що всі читають пресу, інтернет і навколо нашого матчу був непотрібний ажіотаж з приїздом – не приїздом команди «Нива» Вінниця. Футболісти теж читають і це було у підсвідомості «Приїдуть - не приїдуть». Дякувати, що команда приїхала, зіграла цю гру. - Щодо самї гри. Після вилучення ми взагалі перестали грати в той футбол, який ми, тренерський штаб, вимагаємо від футболістів. А «Нива» Вінниця мобілізувалася, стала грати агресивніше, більше атакувати. Ми чомусь боялися грати в футбол, відскочили назад. Але дяквати Богу, що закінчили з рахунком 1:0. Скажу по «Ниві» Вінниця, що це хороша команда. Я вважаю, що вона зараз в турнірній таблиці не на тому місці, на яке заслуговує, по грі це зовсім інша команда. Ми попереджали своїх футболістів, що суперник добре грає у захисті. До сьогоднішньої гри у них в чемпіонаті було всього чотири голи пропущено. З урахуванням сьогоднішньої гри, це пять. Думаю, що у нас є час джо гри з «Поділлям» розібратися, виправити ситуацію. І, скажу так – ми заборгували волочиським вболівальникам хорошу гру. Цей рік для нас є дуже інтенсивний, тому що майже не було перерви між аматорськими змаганнями і чемпіонатом другої ліги – всього два тижні. Ми відразу перейшли в професійний футбол. А що б хто не говорив, аматори і професійна ліга досить суттєво відрізняються. Тут більше боротьби, більші швидкості, більш інтенсивний футбол. І те, що ми зараз знаходимся на першому місці, ну, добре, що ми там знаходимся за кількістю набраних очок, але скажу, що всі команди рівні і кожна гра, це боротьба. Ось, сьогодні приклад – «Полісся» обіграло «Ниву» Тернопіль 3:0. В останніх матчах команда з Тернополя показує досить хороший футбол. Провела на високому рівні, але сьогодні програла 3:0. Це говорить про те, що все ще попереду і є три кола і розслаблятися ні на долю секунди не можна.
http://www.fcab.com.ua


Відкритий лист команди «Нива» Вінниця до почесного президента клубу:
Уважаемый Василий Васильевич!

Мы, команда СФК «Нива-В», тренерский штаб, обращаемся к Вам с просьбой – дать нам последний шанс доказать Вам, болельщикам, власти и футбольной общественности города то, что Вы не зря в нас поверили и возродили футбол в нашей области. То, что произошло – не по-человечески, не по-футбольному и аморально со стороны руководства ФК «Агробизнеса». Человек, который сказал в Вашу сторону эту чушь, грязь – хотел задеть Вас, и это у него получилось. Только чести ему от этого не прибавится, ведь умные люди понимают то, что это ложь, и намеренные действия, которые были сказаны для того, что бы вывести Вас из себя. Ваша совесть чиста, Вам благодарны сотни человек, которых Вы лично освобождали с плена – и это самая искренняя благодарность, которая воздастся свыше.

У нас в команде есть проблемы, ссоры, разногласия, и мы это не скрываем, ведь в спорных моментах рождается истина. Были случаи, когда мы Вас подводили и не показывали положительный результат на играх, иногда были «около футбольные моменты», на которые мы повлиять не могли, но мы всегда искренне переживали в моменты проигрышей и верили в лучшее. Вы сами прекрасно понимаете, что сейчас футбол не тот, который был раньше, но в нас есть искра и желание это изменить, особенно после крайней игры. Вы не просто Почётный президент клуба СФК «Нива-В», Вы в первую очередь – человек, который до мозга костей любит футбол и живёт им, Вы наш футбольный отец, который всегда защищает своих детей.

Дайте нам, пожалуйста, возможность вместе с Вами, Василий Васильевич, показать и доказать на поле своей игрой то, что Винница – футбольный город, который просто так не сдается и не ведется на «провокаторов», которые думают, что в этой жизни решают все деньги. Мы готовы биться за нашу честь коллектива, ведь в единстве наша сила!
С уважением, коллектив СФК «Нива-В»
[Добавил Игорек в 04.09.2017 01:53:16]

Попередження: Шафоростов, 10 хв., Брижчук 11 хв., Хохлов, 20 хв., Браславський, 23 хв., Сивка, 25 хв., Шишигін, 57 хв., Батрак, 62 хв., Бабійчук 90+5 хв.
Вилучення: Шафоростов, 45+1 хв.

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 2. Хохлов Вадим, 4. Дугієнко Олександр, 7. Темерівський Олександр, 33. Гудак Роман, 15. Разуваєв Олексій, 55. Дмитренко Олег, 21. Овчар Тарас (11. Маляренко Ігор, 55 хв.), 24. Нгаха Колінс, 16. Брижчук Тимофій (19. Осадчий Дмитро, 59 хв.), 9. Браславський Ярослав (10. Яськов Максим, 64 хв.). Запасні гравці:
44. Асаула Павло, 31. Андрєєв Сергій, 8. Попов Дмитро, 23. Борячук Олександр.
Головний тренер:
Горілий Володимир

«Буковина» Чернівці:
1. Чесановський Денис - 15. Нікифоряк Василь, 6. Найко Володимир, 4. Шафоростов Роман, 21. Бойчук Ігор, 18. Українець Вадим (3. Скрипкар Сергій, 33 хв.), 7. Шишигін Вадим (10. Мелконян Ладік, 79 хв.), 25. Сивка Тарас, 17. Батрак Антон (8. Жумига Олександр, 67 хв.), 13. Немтінов Євгеній (20. Мунтян Александру-Василє, 90 хв.), 77. Крапка Олександр (9. Королянчук Андрій, 46 хв.).
Запасні гравці:
12. Гоменюк Микола, 5. Раулюк Даніел..
Головний тренер:
Мглинець Віктор

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт матчу десятого туру чемпіонату України між командами "Нива" Вінниця - "Буковина" Чернівці (32 фото) Він знаходиться тут

Відеозвіт (голи і небезпечні моменти) матчу "Нива" - "Буковина" (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Буковина» Чернівці від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Буковина» Чернівці)
Офсайди
4 (4+0)
0 (0+0)
Фоли
28 (11+17)
23 (12+11)
Кутові
5 (4+1)
3 (1+2) 
Удари по воротах
10 (6+4)
6 (5+1)
З них в ствір воріт
4 (2+2)
3 (3+0) 

Як водиться, у нас для вас є дві новини – одна хороша, інша не дуже.) Розпочнемо з приємного - гарної статистики. А чи знаєте ви, що «Нива» є однією з трьох команд, які досі не зазнавали гіркоти поразок в чемпіонаті? Тепер знаєте!)) «Динамо» Київ (Поки що не рахуємо технічну поразку від «Маріуполя»), «Арсенал» Київ і вінницька «Нива» - ось трійка непереможених!). До речі, серія «Ниви» без поразок в чемпіонаті становить вже 15(!) ігор поспіль і веде відлік від домашньої поразки від «Жемчужини» аж 18 квітня 2017 року. Чотири з половиною місяців без поразок – чудовий результат, якби ж то не ці кляті нічиї. Стосовно того, чи продовжиться ця серія, є великі сумніви, адже наступним суперником нашої команди є лідер групи – «Агробізнес» з Волочиська. Нагадаю, що ця команда минулої зими приїжджала в Вінницю і в товариській зустрічі одержала виїзну перемогу над вінничанами з рахунком 2:1, ще тоді показавши себе чудово збалансованим колективом, який, дійсно, грає командно, злагоджено. Мабуть, тепер, набувши досвід ігор в другій лізі, команда Андрія Донця являє собою ще більш грізнішу силу. Але, поживемо – побачимо.

Тепер про погане.
Президент вінницької «Ниви» в соц.мережі «Фейсбук» написав, що:

«Нива підвищиться в 2018 році, або зникне…
…Маю принципову позицію щодо конфлікту інтересів й корупційної складової в українському футболі... Не може одна й та сама особа обіймати посади президента футбольного клубу й віце-президента ФФУ.
«СФК "Нива-В" не поїде на матч з "Агробізнесом", тому що у владнокорупнійний футбол не граємо!».


Ну як так можна? Як можна видавати гідні результати, коли тебе кожну неділю то знімають, то погрожують «писати рапорти», то не виїздами, які збивають ігровий цикл, загрожують неминучими технічними поразками? Василь Васильович, дайте команді спокійно працювати і не грайте почуттями вболівальників, які кожного разу дуже боляче сприймають звістку про чергове "зняття"! Не є добре те, що у «Ниви» складається репутація нестабільного, скандального клубу.
Успіх там, де стабільність, спокій і дружня командна робота.
«Владнокорупційний футбол» не завадив тернопільській «Ниві» поїхати в Волочиськ і здобути перемогу і неявку буде розцінено, як боягузництво і неповагу до суперника і вболівальників, і аж ніяк не боротьбу з корупцією.
І, в решті решт, якщо вже є бажання вбити команду, то, можливо, не таким ганебним і мученицьким засобом?

Сьома поспіль домашня нічия. Ідемо на рекорд вже не українського, а світового масштабу). Втрачаємо там, де за логікою просто зобов’язані були брати три очки. Забиваємо дуже-дуже мало. Всього пять забитих голів (два з яких з пенальті) в шести матчах свідчать як про величезні проблеми у нападі, так і в самій організації гри. Ну скажіть, як можна так обережно і беззубо грати у власних стінах проти не самої сильної команди, яка грає у меншості?
Чому? Мабуть, причин дуже багато. Це і травми гравців, спад у грі у деяких виконавців, невдала селекція (Майже не давали практику Бобовичу, який не витримав і пішов з команди, прогавили Сулу, підписали Бреуса, який не виправдав сподівань, таке інше…), безперервна ротація складу, яка не дозволяє налагодити звязки і побудувати малюнок гри, який читається, а також відсутність везіння. На команду також впливає психологічний тиск з боку вболівальників, які вимагають перемог, президента клубу, який вимагає першу лігу. Ну, і, саме головне – вочевидь, гравці психологічно не налаштовані на те, щоб битися за результат, за Вінницю, за клуб, грати командно, а тренери втратили важелі впливу на ситуацію.

Важко зрозуміти, який саме малюнок гри бажають отримати тренери, але наразі виходять «каракулі» в стилі «бий-біжи». Склад команди на гру відверто здивував. Більше того, скажу як є – вболівальники були в шоці від рішення тренерів залишити на лаві запасних Андрєєва, Маляренка, Осадчго. Чи розумно одних з найкращих залишати на лаві запасних? На післяматчовій прес-конференції Володимир Горілий не зміг відповісти на це запитання. Втім, ми вже починаємо звикати до відповідей в стилі «Я не знаю, чому вони так грають», «Я прийму будь-яке рішення керівництва», «Давайте в наступній гри ви будете визначати склад і тактику».

Отже, у воротах вже звично – Бабійчук. Справа у захисті Темерівський, перед ним на не «своєму» правому фланзі Овчар, в центрі захисту Дугієнко і Хохлов. Зліва продовжуються масштабні експерименти. В минулій грі там грали Маляренко і Яськов, а в цей раз зі старту гри було кинуто в бій двох новачків. Гра Разуваєва сподобалась більше, Гудака меньше, але про їх гру судити зарано. В центрі поля Нгаха, Брижчук і Дмитренко, в нападі один Браславський. Ось і все. Не зрозуміло, чому відразу по перерві, знаючи про те, що після вилучення суперник закриється на власній половині, було не перебудувати гру команди на більш атакуючі дії, випустивши другого нападника на допомогу нашому центрфорварду, якому просто не вистачало сил на те, щоб раз за разом відірватись від опонентів. Але ми побачили лише заміну по позиції – Браславського на Яськова, який, втім, нічого особливого не показав. Подекуди взагалі важко було зрозуміти, хто у нас нападник. Були ще дві заміни по позиції, які майже нічого не змінили. Маляренко вийшов на заміну замість Овчара, у третій раз поспіль(!) змінивши позицію на полі. Також була заміна Брижчука на Осадчого. Але все це читалося і не являло собою несподіванки і глобальної перебудови гри. Тому, не дивно, що «Буковина поступово посмілішала, ближче до завершення гри частіше гостювала у воріт «Ниви» і навіть могла сподіватись на більше, ніж 1:1.

Варто відзначити той факт, що у складі обох команд були гравці, які пов’язані, як з вінницьким, так і з чернівецьким клубами. Так, у складі «Ниви» грали Осадчий і Овчар, які раніше виступали за «Буковину», а у складі гостей були присутні Батрак і Найко, які в свій час грали за вінничан. Також в «Буковині» осів Шафоростов, якого «Нива» бажала підписати в зимове міжсезоння, але трансфер не відбувся в зв’язку з проблемами з документацією.
Ще однією родзинкою стало те, що напередодні гри Маляренко став кумом Колінса. Вітаємо!)

Гра розпочалася з атак «Ниви». На першій же хвилині Овчар з кута штрафної площадки приклався до мяча і той пролетів зовсім поруч з лівою штангою. З хвилину вже Колінс розігнав атаку по центру, зблизився з штрафною і, на жаль, не зміг віддати точну передачу направо на Брижчука. А було б небезпечно! «Буковина» відповіла двома ударами в створ воріт «Ниви». І якщо перший постріл не таїв в собі небезпеки, то в другому епізоді прийшлось попрацювати Бабійчуку, який накрив мяч біля правої штанги. Всі ці події трапились до сьомої хвилини гри, яка виглядала досить жваво.
10 хв. А от на 10 хвилині мало бути перше вилучення. Овчар досить грубо пішов у підкат біля правої бровки, Шафоростов не стримався і лежачи навмисно вдарив ногою Тараса. Суддя допустився першої помилки, показавши жовту картку гравцю «Буковини», адже за логікою, жовту картку за грубу гру мав отримати Овчар, а Шафаростов червону картку за брудну неспортивну поведінку. Але вилучення таки наздогнало героя, але дещо пізніше…
16 хв. Темерівський закинув мяч в штрафну на хід Брижчуку, який ледве дотягнувся до круглого, зумівши цим доторком пробити по воротах гостей, але мяч пролетів над поперечиною.
17 хв. Шишигін наважився на удар з метрів 20, але мяч пролетів вище правої девятки «Ниви».
21 хв. «Нива» допустилася грубої помилки в центрі захисту (мабуть, Андрєєв в цей момент з лави запасних «передав привіт» тренерам, які не випуустили його на поле), який гравець «Буковини» пройшов, як ніж крізь масло і Хохлову не залишалось нічого, як намагатись у падінні вибити мяч. Але Вадим влучив у ногу супернику - падіння і суддя без роздумів вказує на 11-метрову відмітку - пенальті, який чітко реалізував Немтінов, пробивши точно по центру. Бабійчук ледве не відбив мяч, але ледве не рахується – 0:1!
30 хв. Разуваєв подав мяч в штрафну з лівого флангу, після відскока і рикошету мяч потрапив до Хохлова, який опинився на ударній позиції під гострим кутом справа від воріт, але було важко нанести влучний удар - мяч виходив за лицьову і воротар вискочив назустріч…
32 хв. Нгаха падає на газон в штрафній після контакту з Шафаростовим, але свисток арбітра мовчить.
35 хв. Нгаха увірвався в штрафну по центру, удар було заблоковано, але мяч по високій дузі опустився прямо на голову Браславському, якому залишалось лише вдало влучити по мячу і відправити його в ворота з лінії воротарської площадки. Але мяч пролетів вище воріт. Ну, дуже небезпечно!
36 хв. За хвилину той самий Браславський не зумів переграти воротаря, який вибіг далеко з воріт – аж до кута штрафної площадки. Але Ярослав не зумів перекинути мяч через воротаря у ворота.
37 хв. Наприкінці тайму «Нива» активізувавлася і створила декілька моментів. В одному з них Разуваєв продемонстрував те, що він може створити конкуренцію Осадчому в плані небезпеки виконаних стандартів. Удар зі штрафного в 25 метрах по діагоналі від воріт вийшов дуже небезпечним – мяч леті в ліву девятку, але вротар з величезним трудом зумів перевести круглого на кутовий.
45+2 хв. Браславський отримав передачу на хід на куту штрафної площадки, пройшов кілька метрів до воріт і прибрав мяч під себе, обігравши Шафаростова і напоровся на його витягнуту руку, якою гравець «Буковини» притримав Ярослава. Падіння і пенальті. Виконувати стандарт взявся Олександр Дугієнко, який холоднокровно розвів воротаря і мяч по різних кутах воріт. 1:1!
Перерва
53 хв. Разуваєв зі штрафного навісив в штрафну, першим на мячі був Хохлов, який небезпечно пробив головою в лівий нижній кут воріт, але класно зіграв воротар.
56 хв. Браславський в метрах 20 від воріт пробив з розвороту, але воротар гостей легко приборкав мяч. Небезпечним цей удар не назвеш…
58 хв. І знову Разуваєв зі штрафного створює небезпеку. Мяч після його удару справа від штрафної площадки пролітає прямо над поперечиною воріт гостей. Дуже небезпечно. Незважаючи на те, що часу забити переможний гол було вдосталь, як не дивно, штурму воріт «Буковини» не було. «Нива» спокійно розхитувала оборону гостей, а «Буковина» спокійно відбивалася, сподіваючись на контратаки і стандарти. А «Нива»… «Нива» створювала напівмоменти – Нгаха вривався в штрафну з лівого краю і неточно пробив, Маляренко намагався пробити через себе. Найбільш небезпечним був момент, коли мяч після удару Разуваєва в штрафній влучив в руку захиснику. Але арбітр промовчав, вважаючи, що рука мала природнє положення і гравець просто не встиг її прибрати. У відповідь «Буковина» створила швидку контратаку і Бабійчук був вимушений далеко вибігти з воріт і вибити мяч головою.
Фінальний свисток.

А після гри відбувся «розбір польотів». Вся команда, за виключенням тренерів, підійшла до сектору ультрас і була змушена вислухати те, що «якщо хтось бажає відбувати номер на полі, якщо для когось Вінниця, «Нива» це пусті слова, то нехай відразу пакують чемодани. Всі інші мають битись, боротись за результат в кожній грі» Приблизно так. І це є правда. Сподіваємось, що команда почула своїх прихильників і спробує довести високий свій рівень 9 вересня в грі з лідером чемпіонату.
ЯКЩО ПОЇДЕ В ВОЛОЧИСЬК….

Игорек
Niva.vn.ua

Прес-службі СФК «Нива» (www.niva-v.com.ua) підсумки гри прокоментував головний тренер нашої команди Володимир Горілий:

- Спасибо вам за игру. В который раз команда продемонстрировала неплохой футбол, но снова чего-то не хватило для победы. Чего именно?
- Смешно это говорить. И я это уже говорю - мы виноваты перед болельщиками. В том числе и я. Я этого не скрываю. Я еще раз повторюсь - если руководство решит принимать выводы - я готов. Но по сегодняшней игре вы прекрасно видите... Я не ищу себе оправдание, но нереализация и самая большая наша проблема - отсутствие атакующего потенциала.
- Как проявили себя новички команды?
- Ну, меньше претензий можно предьявить к Алексею Разуваеву. Ну и насчет Ромы - с его фланга особых проблем не было. Но все равно, я думаю, что они должны еще и прибавлять. И, я уверен, что если будет время с ними работать, они нам помогут.
- То, что Маляренко, Осадчий вышли во втором тайме, это была такая тактическая задумка или они остались на скамейке запасных ввиду плохой физической формы?
- Как это понять?
- Ну, вот, то, что они не со старта играли, а вышли во втором тайме...
- Какое ваше отчество?
- Михаил Владимирович...
- Михаил Владимирович, я говорю в открытую, давайте в следующей игре вы будете определять состав и тактику. Хорошо?

Прес-службі СФК «Нива» (www.niva-v.com.ua) підсумки гри прокоментував головний тренер фк "Буковина" Чернівці Віктор Мглинець:

- Оцените, пожалуйста, игру и результат.
- Сложно оценить игру прямо так... Я считаю, что до гола ребята неплохо играли. "Буковина", имею ввиду. Забили гол и я не знаю - испугались или через чур поверили в свои силы, но сами отдали игру и гол в наши ворота назревал. А во втором тайме была не игра, а агония, потому что вдесятером нам играть сложно. У нас и так с кадрами не совсем все хорошо, а тут у нас крайний полузащитник играл центрального полузащитника.
- ...и смотрелись лучше "Нивы".
- Ну, в принципе, хорошо, что выстояли, но есть еще над чем работать. Но я говорю, в первые двадцать минут до гола все было хорошо. Если бы мы второй забили, на этом игра, может быть, и закончилась бы.
- Какая задача на сезон у вашей команды?
- Мы обыгрываем команду. Задача на сезон - остаться...
[Добавил Игорек в 27.08.2017 13:45:15]

Попередження: Намуйлик, 38 хв., Яськов, 45 хв., Маляренко А., 65 хв., Брижчук 80 хв., Овчар, 90+1 хв.

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 31. Андрєєв Сергій, 4. Дугієнко Олександр, 11. Маляренко Ігор, 7. Темерівський Олександр, 24. Нгаха Колінс, 19. Осадчий Дмитро, (16. Брижчук Тимофій, 60 хв), 55. Дмитренко Олег, 10. Яськов Максим (12. Бреус Денис, 82 хв.), 21. Овчар Тарас, 9. Браславський Ярослав,
Запасні гравці:
Асаула Павло, 20. Загалевич Дмитро
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Скала» Стрий:
12. Білик Олег, 6. Гусак Мирослав, 14. Фляк Юрій, 3. Подоляк Роман, (15. Дударенко Олександр, 65 хв.), 4. Березовий Михайло, 9. Сад Валерій (10. Заїченко Евген, 76 хв), 17. Намуйлик Петро (25. Баранов Дмитро, 66 хв.), 11. Маляренко Андрій (7. Кузів Віталій, 71 хв.), 5. Мельник Сергій (99. Білас Максим, 87 хв.), 23. Гладкий Володимир (2. Николишин Роман, 90+2 хв.).
Запасні гравці:
??? .
Головний тренер:
Роман Гнатів

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт матчу восьмого туру чемпіонату України між командами "Нива" Вінниця - "Скала" Стрий (30 фото) Він знаходиться тут

Вінницька «Нива» продовжує дивувати своїх шанувальників миролюбивою стабільністю. Шоста поспіль домашня нічия варта відзнаки і дослідження любителів статистики – а чи було взагалі подібне в історії українських чемпіонатів? Щоправда, особливої радості ця серія не додає ні вболівальникам, ні президенту клубу, який на сторінках соціальної мережі «Фейсбук» виклав якісь дивні повідомлення про зняття команди з чемпіонату. Будемо сподіватись, що сторінку президента було вчергове «зламано», інакше логічного пояснення цим дописам немає, адже команда залишається однією з двох, які не після восьми турів не знали гіркоти поразок і незважаючи на безліч травмованих гравців продовжує боротьбу за одну з двох путівок до першої ліги. Так, нічиїх забагато, але кількоматчева переможна серія різко змінить розклади в турнірній таблиці і настрої у вболівальницькому середовищі.

Передусім, необхідно розуміти, що перед грою тренери стикнулись з величезними проблемами зі складом. Майже чверть складу травмовано! А це, здебільшого, гравці основи – Хохлов, Кліщук, Борячук, Катрюк і Карвацький. Якщо зважити на те, що «Нива» складається з 21 футболіста, серед яких три воротарі, кадрові проблеми напередодні гри виявились суттєвими, чи не так? Ці проблеми тренери намагались вирішити за допомогою зміни звичної позиції гравців, тому стартова розстановка вимушено виглядала дуже дивно і незвично. Посудіть самі. Якщо до присутності Бабійчука на полі всі вже звикли, то міграція «універсального солдата» Маляренка по полю викликає здивування і захоплення. Півзахисник на протязі року відіграв на позиціях центрального нападника, вінгера, правого захисника і ось, у вчорашньому матчі проявив кращі здібності на позиції лівого захисника. Без перебільшення, можна вважати Ігоря одним з найкращих на полі. Універсальність – це ознака професійності. І, здається, якщо буде потреба, Маляренко стане в рамку і відпрацює «на нуль»)

Продовжуючи тему Маляренка, слід згадати про цікавий факт – в цій грі на полі зустрілись брати - Андрій Маляренко, який грає в «Скалі» під 11 номером і Ігор Маляренко, який грає в «Ниві» під цим самим номером. Брати не раз перетинались на полі і по завершенні гри мали можливість поспілкуватись і зробити спільне сімейне фото.

Але повернемось до перестановок на полі. На позиції Овчара, або навіть трішки глибше, зіграв Максим Яськов, який досі не мав стабільної ігрової практики, а сам Тарас Овчар перейшов на правий фланг і, традиційно, був дуже активний. Особливо в першому таймі. Але відчувалось, що він не має достатньої підтримки і постійно з ним грають два-три захисника, а отже, проявити себе було важко. Ось така рокіровка на полі. Нові позиції, нові звязки не дали змогу на протязі всієї гри показати видовищну командну гру. Команда вмикалась лише періодично, часто використовуючи «вертикальні» паси, втім, які не завжди знаходили адресата. Ну, важкувато було Браславському самотужки вести боротьбу, прискорюватись і звільнятись від опіки. І якщо Ярославу знову не пощастило забити, то він це компенсував гольовим асистом на Осадчого, який зіграв в свою силу. Знову ж таки, йому дуже не вистачало пасів від Борячука і Катрюка, не вистачало поруч Маляренка, який міг би на швидкості таранити захисні редути суперника, але, натомість, був змушений зрідка атакувати з глибини. Видно, що і Яськов і Маляренко є гравцями атаки і попереду відчувають себе більш комфортно, ніж у захисті, але що поробиш… Травми…

Травми, травми… Майже кожну неділю ми пожинаємо плоди штучного газону. І, здавалось, ця гра стане останньою на СК «Нива», але… за неофіційною інформацією від ненадійних джерел головний футбольний клуб області… продовжить виступи на штучному газоні і надалі, відмовившись від можливості, наданої місцевою владою безкоштовно проводити домашні ігри на головній арені області. Повторюся, інформацію офіційно ще не підтверджено, тому, просто слідкуємо за подіями…

Стосовно самої гри. В першому таймі на полі точилася досить рівна боротьба за деякою перевагою господарів, які створили більше можливостей для взяття воріт суперника. Другий тайм виявився дещо дивним – перші пів години команди майже не створювали небезпечних моментів, ніби погоджуючись на нічию. Але потім активізувалась «Нива», створивши декілька моментів, але на перемогу так і не награла…

Початок гри проходив майже без моментів. Запамяталися лише декілька моментів. Спочатку Ярослав Браславський в штрафній прийняв подачу зі штрафного від Осадчого, розвернувся і пробив по воротах, але вийшов простріл вздовж воріт, з яким без проблем справились захисники. В одному з наступних епізодів після подачі кутового з шести метрів головою бив Дугієнко, але дуже не влучно, хоча ніхто не заважав нанести прицільний удар. «Скала» відповіла декількома досить гострими передачами в штрафну господарів. «Нива» продовжувала нарощувати оберти. Спочатку Андрєєв зліва гостро головою робив передачу в воротарську площадку, а потім Браславський зліва в штрафній скинув в центр під удар Осадчого, але у того мяч звалився з ноги і вилетів в аут. Вочевидь, правий фланг захисту у «Скали» був прохідний і «Нива» саме через нього раз за разом створювала небезпеку біля воріт гостей.
20 хв. У «Ниви» вийшла чудова атака, в якій прийняло участь майже половина команди. Осадчий в центрі віддав на Нгаху, той продовжив на правий фланг на Темерівського, який обігрався з Овчаром і той віддав останній пас в центр на Осадчого, який чудовим ударом пробивав в правий кут, але воротар у відчайдушному стрибку відбив мяч на кутовий. Просто зразкова атака! У підручники футболу!
Далі більше. Знову удар головою Дугієнка, але знову вище воріт. Це награна комбінація, але потрібно поправити приціл.
24 хв. Дугієнко по лівому флангу кинув на хід Маляренку, який підключився до атаки. Той обіграв опонента, дійшов до лицьової і віддав дуже гостру передачу на кут воротарського майданчика, куди підключився Браславський. Але завершальний удар виявився дуже, дуже невлучним. Мяч пролетів значно вище воріт. Звичайно, можна сказати, що на заваді удару стали аж троє захисників, але дуже шкода втрачати такі моменти.
27 хв. Маляренко зліва дуже далеко кинув мяч з аута, воротар вискочив з воріт і не зміг як слід відбити мяч, який опинився на нозі у Яськова, який пробивав по пустих воротах, але на заваді польоту мяча став захисник.
30 хв. Гол! Браславський на багатостраждальному лівому фланзі продавив суперника, обійшов його по лицьовій лінії і скинув мяч на кут воротарського майданчика на Осадчого, який майстерно виконав удар «щічкою» у дальній кут! 1:0!
32 хв. Але не довго «музика грала». Активізувалась «Скала»ю Спочатку Бабійчук ціною невеличкого пошкодження ліквідував небезпечне закидання в штрафну, далеко вискочивши назустріч нападнику і в останній момент кінчиками пальців вибивши мяч.
35 хв. А потім трапився гол. Не зовсім логічний і дуже красивий. Сад отримав мяч в центрі в 22 метрах навпроти воріт, обіграв Маляренка і Дугієнка і несподівано пробив і правий верхній кут воріт. Здалося, що наші гравці просто не сподівались, що гравцеві «Скали» вдасться такий влучний постріл. 1:1!
45 хв. На останній хвилині Яськов порушив правила на лінії штрафної площадки, пробивав Маляренко, але мяч пролетів у декількох сантиметрах над поперечкою «Ниви».
Перерва.
В перші пів години другого тайма згадати майже нічого. Ну, хіба що перспективну подачу Темерівського з правого флангу, до якої ледве не дотягнувся головою Яськов, а також «слалом» Нгахи, який проривався в штрафну по лівому флангу, але завершальний удар вийшов дуже не точним. Також слід згадати сильний удар з льоту Яськова, після якого мяч влучив в груди захиснику.
75 хв. Браславський кинув в штрафну на хід Нгасі, який прийняв мяч і пробив в ближній кут з метрівв семи. Але не влучив.
78 хв. Убойний момент у Яськова. «Англійський футбол» у виконанні Овчара і Яськова. Перший класно подав в штрафну, другий класно пробив головою, але воротар дивом витягнув мяч з-під поперечки.
81 хв. Березовий наважився на дуже дальній удар. Удар був дуже сильним, але відстань теж не маленька і Бабійчук спокійно спіймав мяч.
83 хв. Ще один момент у «Ниви». Досить несподіваний. Воротар далеко вийшов з воріт, в цей час вінничани швидко вкинули мяч з аута, він потрапив до Брижчука, який не замислюючись навісом пробив по воротах. Мяч по високій дузі летів під поперечину, але воротар встиг повернутись в рамку і перевести круглого на кутовий.
85 хв. В кінцівці гри могли забити і гості, але постріл з лівого флангу був не точний.
Фінальний свисток.

Игорек
Niva.vn.ua

Прес-службі СФК «Нива» підсумки гри прокоментував головний тренер нашої команди Володимир Горілий:
- Прокомментируйте результат сегодняшнего матча.
- Поймите меня правильно, я меньше хочу говорить о футболе. Наверное, нам нужно что-то менять в нашей команде, не исключая меня. И я приму любое решение президента, приму любые выводы, какие бы они ни были.
Все, спасибо.

Прес-службі СФК «Нива» підсумки гри прокоментував головний тренер ФК "Скала" Стрий Роман Гнатів
- Чи вважаєте ви нічию закономірним результатом?
- Так, я вважаю, що нічия – справедливий результат. Можливо, в кінці «Нива» створила більшу напругу. Але, по грі таких моментів… Хоча, були пару моментів, коли воротар нас виручив. Я вважаю, що ми сьогодні заслужили на нічию.
- Як ви оцінюєте гру «Ниви»?
- Ми готувались серйозно до цієї команди. Команда ще не має жодної поразки. Серйозний суперник. Переглядали їх ігри, тому знали сильні і слабкі сторони, ну і намагались навязати свою гру. - Якою є мета на сезон у вашої команди?
- Бути чим повище і повернутись назад у першу лігу.

http://www.niva-v.com.ua
[Добавил Игорек в 20.08.2017 13:22:44]

Попередження: Кисленко, 45+1 хв., Борячук, 48 хв.

ФК «Львів» Львів:
1. Герич Роман, 3. Матушевський Олег, 4. Бариляк Руслан, 21. Скотаренко Володимир, 8. Ощипко Ігор, 20. Коблюк Тарас, 22. Романчук Олександр, 26. Кучинський Анатолій, 23. Поручинський Ігор, 9. Кисленко Сергій, 10. Омельченко Олексій.
Запасні гравці:
12. Друзь Богдан, 5. Багдай Роман, Савошко Володимир, 15. Шпирка Юрій, 17. Янчак Вадим, 11. Міщук Остап, 6. Зайчук Михайло.
Головний тренер:
Чіх Андрій

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 4. Дугієнко Олександр, 31. Андрєєв Сергій, 7. Темерівський Олександр, 23. Борячук Олександр, 11. Маляренко Ігор, 19. Осадчий Дмитро, 24. Нгаха Колінс, 55. Дмитренко Олег, 21. Овчар Тарас, 9. Браславський Ярослав
Запасні гравці:
Асаула Павло, 16. Брижчук Тимофій, 12. Бреус Денис, 10. Яськов Максим, 8. Попов Дмитро, 20. Загалевич Дмитро,
Головний тренер:
Горілий Володимир

Вінницька "Нива" провела досить непоганий виїзний матч, домінуючи на полі, і цілком заслуговувала на більше ніж нічию, але через швидкий пропущений гол, яскраву, надійну гру голкіпера господарів Герича, а також відсутність удачі в завершенні атак, прийшлось обмежитись одним очком. Це вже четверта "мирова" у виконанні "Ниви" в цьому сезоні. З одного боку, досить пристойний результат, з оглядкою на турнірну таблицю, в якій ФК "Львів" знаходиться више, ніж "Нива", але, зважаючи на високі стратегічні турнірні цілі "Ниви", цього замало.

1 хв. Вже на першій хвилині Кучинський гостро прострелив з правого флангу, але відмінно зіграв захист, винісши мяч.
5 хв. Несподівано «Нива» пропустила. Подача з кутового на лівий кут воротарського майданчика і Кисленко головою не сильно, з відскоком від землі, влучно пробиває по воротам. Здавалось, що мяч мав би бути легкою здобиччю Бабійчука, але, видно, щось не склалось… У підсумку, маємо гол. 1:0!
6 хв. «Нива» відповіла гострою передачею Браславського вздовж штрафної в центр на хід Нгасі, який в один доторк прокинув собі на хід в штрафну але його прохід було заблоковано кимось з захисників. Колінс впав, але суддя не відреагував на цей епізод, вважаючи, що порушення правил не було.
16 хв. Маляренко зліва продавив двох суперників і віддав мяч на лінію штрафної площадки на Браславського, який розвернувся і пробив в ближній нижній кут. Але удар вийшов не надто сильним і воротар досить легко впорався з моментом.
20 хв. Кисленко вирвався на оперативний простір зліва біля кута штрафної, його переслідували два захисника «Ниви» і навряд чи зумів вийти один на один, але чомусь Бабійчук вирішив ліквідувати загрозу, далеко вийшовши назустріч. Кисленко перекидував мяч через нашого голкіпера, але той зумів дотягнутись руками і заблокував цей удар. Дуже небезпечно!
20 хв. Кисленко пробив низом з метрів 18. Бабійчук накрив мяч.
27 хв. Красива атака «Ниви». Колінс розігнав атаку по центру і віддав розрізаючий пас на Браславського на лівий фланг. Той протягнув мяч до кута штрафної і віддав гостру передачу в центр на хід Осадчому, який увійшов в штрафну і пробив в правий кут, але на заваді польоту мяча став захисник, який заблокував удар.
29 хв. Дуже-дуже небезпечно у воріт господарів! Осадчий з центра кинув мяч вперед в прорив Браславського, який стрімко протягнув мяч в штрафну, на замасі поклав на газон Скотаренка і, розвернувшись, пробивав повз голкіпера, але Герич якимось дивом зреагував на цей удар, відбивши мяч правою рукою.
33 хв. Борячук з лівого флангу навісив на 11-метрову відмітку, Маляренко виграв «другий поверх» і пробив головою, але дуже невлучно.
35 хв. Дмитренко пробивав з метрів 30 в правий нижній кут, але не сильно і голкіпер легко спіймав мяч.
40 хв. Осадчий з центра поля віддав гостру передачу направо на хід Маляренку, який увірвався у штрафну, фінтом поклав на газон опонента і пробив з розвороту. Але слабко і не влучно.
45+2 хв. Пенальті в ворота львівян. А перед цим був відчайдушний перехват від Борячука, завдяки якому «Нива» змогла розгорнути широку атаку, Кисленко порушив правила на Дмитренку, а Осадчий дуже хитро виконав штрафний удар, віддавши круглого направо в штрафну на хід Темерівського, якого і збив захисник, намагаючись дотягнутись до мяча. Було цікаво, хто ж стане виконувати цей пенальті. До мяча підійшов «містер стандарт» Осадчий і чітко реалізував стовідсоткову можливість, низом пробивши в лівий, протилежний від воротаря, кут. 1:1!
Перерва.
46 хв. «Нива» розпочала другий тайм небезпечною атакою. Браславський скинув під удар Маляренку, який з ходу пробив по воротах лівою ногою, мяч пролетів трішки лівіше воріт.
53 хв. Поручинський класно подав з лівого флангу в центр, Кислинський сильно пробивав головою з метрів 10 але не влучив у ворота. Певно, що Бабійчук був би безсилий врятувавти свою команду, якби мяч потрапив в рамку.
63 хв. Дальнє закидання від захисту «Ниви» на хід Браславському. Той несподівано отримав мяч і не замислюючись пробив з правого кута штрафної по воротах, але Герич знову переграв нашого нападника, далеко вийшовши з воріт і заблокувавши удар.
74 хв. Дуже хороша атака «Ниви». Брижчук на підступах до штрафної віддав мяч направо на Маляренка, який перевів мяч через штрафну на лівий фланг на Браславського, який в один доторк віддавав мяч в центр на лінію воротарського майданчика на Брижчука, але Тимофій не дотягнувся до цієї гострої передачі.
75 хв. Дальній удар Браславського з метрів 20 низом. На місці воротар.
76 хв Овчар зі штрафного мяко навісив на лінію воротарської площадки і Маляренко головою пробивав в нижній кут. На жаль, воротар знову врятував свою команду.
79 хв. Дугієнко від власної штрафної закинув мяч на правий кут штрафної площадки на Браславського, який з ходу пробив в дальній кут, але знову на заваді став Герич.
87 хв. Нгаха по лівому флангу продавив захист господарів і віддав гостру передачу в штрафну на Браславського. Той прийняв мяч, але не став бити, залишивши його під удар Бреусу, який влучив в захисника. Небезпечно!
90+1 хв. Браславський зі штрафного з правого флангу навісив на Маляренка, який пробивав головою, але мяч пролетів трішки лівіше девятки.
90+4 хв. Кисленко виловчився пробити з меж воротарської площадки з-під Андрєєва, але бабійчук підстрахував захисника.
90+5 хв. Брижчук мяко скинув мяч з правого флангу в центр штрафної площадки на Бреуса, який пробивав з розвороту, але невдало - мяч заблокували захисники.
90+6 хв. Браславський пробив по воротах з-за меж штрафної, але значно вище воріт.
Фінальний свисток.

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 14.08.2017 00:59:29]

Попередження: Бочкур, 36 хв., Дмитренко, 45+2 хв., Дербах, 70 хв., Борячук, 73 хв., Геник, 83 хв., Катрюк, 85 хв., Оринчак, 90+2 хв.

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 31. Андрєєв Сергій, 4. Дугієнко Олександр, 23. Борячук Олександр, 11. Маляренко Ігор, 8. Попов Дмитро, (16. Брижчук Тимофій, ?? хв), 24. Нгаха Колінс, 55. Дмитренко Олег, 21. Овчар Тарас (12. Бреус Денис, ?? хв.), 9. Браславський Ярослав, 17. Катрюк Денис
Запасні гравці:
Асаула Павло, 19. Осадчий Дмитро, 10. Яськов Максим, 20. Загалевич Дмитро, 7. Темерівський Олександр,
Головний тренер:
Горілий Володимир Іванович

«Прикарпаття» Івано-Франківськ:
26. Вульчин Остап, 17. Прошак Роман, 27. Бочкур Роман, 15. Яневич Віктор, 5. Приймак Владислав, 14. Дербах Василь, 2. Конкольняк Ярослав (11. Оринчак богдан, 46 хв.), 20. Кузьмин Роман, 10. Веприк Олег (16. Геник Василь ?? хв.), 8. Боришкевич Володимир (18. Дитко Роман ?? хв.), 9. Худобяк Ігор.
Запасні гравці:
24. Семенів Юрій, 4. Громоляк Андрій, 22. Януш Орест, 7. Комар Артур.
Головний тренер:
Володимир Ковалюк

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Прикарпаття» Івано-Франківськ від Леоніда Загоруйко:
(Перша колонка "Нива" Вінниця, друга - «Прикарпаття» Івано-Франківськ)
Офсайди 1 (0+1) - 3 (0+3)
Фоли 14 (7+7) - 18 (9+9)
Кутові 2 (1+1) - 2 (0+2)
Удари по воротах 7 (4+3) - 6 (4+2)
З них в ствір воріт 3 (2+1) - 2 (1+1)

На фоне последних новостей о том, что в добавок к снявшемуся «Черкасскому Днепру-2» обьявил о прекращении участия в турнире «Арсенал-Киевщина», а также неявке «Тернополя» в Житомир, чемпионат Украины в северо-западной второй лиге выглядит, мягко сказать, обрезанным и убогим. Таким образом, многие туры будут состоять из трех-четырех матчей, а паузы могут достигать двух недель! Позорище «базар-лиги», которая в погоне за массовостью и количеством, набрала кого ни попадя, разделив этот сброд на две группы. И теперь отгребает по полной. А вместе с ней и команды и их болельщики. А, казалось бы, нужно всего лишь накануне сезона взять стартовый взнос заранее. Без возврата в случае снятия. Или еще лучше – плюс к взносу можно было брать еще «гарантийный миллион гривен», который бы вернулся с процентами двумя траншами – в зимнее межсезонье и через год. Таким образом, мы были бы защищены от неожиданностей. Але «маємо те, що маємо».

А маємо ми некоторое ощущение дежавю, когда мы теряли очки в первом круге прошлого сезона, а во втором кусали локти… И, казалось бы, наша команда усилилась, лига стала значительно слабее, чем в прошлом году – перешли в первую лигу лидеры, другие сильные команды попали в юго-восточную группу, а у нас все так же не складывается игра и мы плетемся в ранге середняков. А тут еще неожиданно образовавшийся «комплекс своего поля»…

В мире есть немало стадионов, которые оказывают «горячий» прием гостям. Вчера к этому списку добавился СК «Нива». Учитывая очень жаркую погоду (+44 на солнце, в тени +33) и резиново-синтетическое покрытие, стадион вполне можно переименовать в «адский котел». Можно лишь посочувствовать футболистам, которые должны были продемонстрировать свои лучшие качества в таких условиях. В не на много лучших условиях находились и зрители – на «теневой» центральной трибуне хоть и не так жарко, но она слишком низка – видимость с нее совсем уж «так себе». «Солнечная» центральная трибуна хоть и чуть выше, но солнце лупит прямо в глаза, да и жарко – не каждый выдержит два часа просидеть на раскаленных трибунах.

Уже сколько говорилось о переходе «Нивы» на ЦГС, а воз и ныне там. Говорят, что это пожелание тренеров – играть на СК «Нива», так как это, якобы, даст местной команде, привыкшей к искусственному газону, какие-то преимущества. Но как показывает практика, эффект получается обратный – если в гостях на натуральных полях «Нива» достаточно планомерно набирает очки, то дома на «своем привычном» покрытии мы играем вот уже пятую(!) подряд ничью. Вот так то. А ведь можно же было, по крайней мере, до периода дождей играть на ЦГС. Да, газон там далек от идеального, но трибуны повыше и газон мягкий, более «везучий» и менее травматичный. А что такое травмы на «синтетике» вам могут рассказать Когут, Коломиец, Карвацкий, Попов, Клищук, Хохлов и другие.

Мы снова не пропустили и остаемся единственной командой, которая за шесть туров пропустила всего один гол, да и тот с пенальти. Как всегда, хорош Андреев, нужно также отметить и игру Дугиенко, который дважды становился на пути опаснейших ударов и спасал команду от возможного гола. Отмечаем также возвращение на поле Дмитрия Попова на позицию опорника. Как будто и не было этих недель отсутствия – очень надежно и хорошо. Мы не дали забить ни Худобяку, ни Кузьмину. При всей справедливой критике, линия обороны остается самой надежной и стабильной. Но какой ценой? Ценой перевода лучшего нападающего весенней части прошлого чемпионата Маляренко в линию защиты. Да, он сыграл практически безупречно. Боец и профессионал до мозга костей, похоже, при необходимости закроет даже вратарскую позицию, но все это в ущерб активных действий в атаке. Мало забиваем, а тут еще переводим нападающего в защиту, тем самым расписываясь в неудачной селекции Темеривського, который просидел всю игру в запасе. Впрочем, как и Осадчий. Ну как? Кааак может один самых эффективных игроков разминаться всю игру, так и не получив шанса проявить себя? В который раз могу повторить свое личное субъективное мнение – без Осадчего игра «Нива» многое теряет в атаке. Значительно меньше остроты, опасных, точных подач со штрафных. Собственно, штрафные некому исполнять – штрафные в исполнении Катрюка не таили в себе опасности. Еще один вопрос – Бреус. Это ж как нужно верить в игрока, который хронически ничего не показывает на поле, чтобы регулярно давать ему время. Пока что этот летний трансфер абсолютно себя не оправдывает. Непонятно, почему тренеры на такой жаре ограничились двумя заменами, хотя усилить игру команды могли вышеупомянутый Осадчий, Загалевич, Яськов и Темеривський. Неужели все они настолько «нулевые», чтобы не усилить «Ниву» в этой «нулевой» игре? Хотелось бы видеть тренера-дирижёра, который весь в игре, который тонко чувствует игру и оперативно реагирует на происходящее на поле смелыми, но продуманными ходами. Такой себе тренер-стратег, которого можно было бы назвать «хитрый лис». Например, почему бы по ходу игры не выпустить Темеривського, а Малеренко перевести в помощь Браславскому, на котором постоянно висели два-три игрока. Но, к сожалению, в игре с «Прикарпатьем» не было видно, за счет каких задумок «Нива» собиралась переиграть соперника, порой было даже сложно прочитать рисунок игры винничан. Какое-то классическое «бей-беги». Причем, эгоистичное. Игроки часто жадничали, неоправданно брали игру на себя. Особенно грешили этим Браславский, Катрюк и Овчар. На этом фоне светлым пятнышком выглядел Нгаха, который провел очень сильную игру, смело вступал в отбор, брал игру на себя. Развивая атаки и раздавая пасы. Но «один в поле не воин». В поле должна быть команда! Коллега Нгахи по центру поля Дмитренко ничем особым себя не проявил. Да, играл, один раз отдал острый пас, один раз красиво пробил. Но это, пожалуй, и все, что можно вспомнить.

Первый тайм:
А началось все достаточно шустрой игрой команд (как для жары), но без особо опасных моментов. В первые минуты немного активнее выглядели гости, но несколько их ударов выглядели «пристрелкой» и не несли особой опасности. Впрочем, как и момент у Маляренко, который пробивал головой, но очень неточно. Значительно опаснее выглядели моменты Овчара на 21 минуте, когда он получил мяч слева, сместился вдоль штрафной линии в центр и пробил, но этот удар был заблокирован защитником. Уже в следующей атаке «Нива» усилиями Колинса создала момент получше – Нгаха разогнал атаку по центру поля и отдал мяч в свободную зону направо на ход Катрюку, который вошел в штрафную с правого угла и пробил много выше ворот. Просилась ответная передача в центр на Нгаху, но увы… форвард решился на неподготовленный дальний удар. На 34 минуте снова Катрюк в атаке по правому флангу. Обыграв двух защитников, Денис снова решается на удар с угла штрафной и снова мяч летит значительно выше и левее ворот. И снова, хотелось бы, чтобы Катрюк сыграл тоньше, «команднее». А на 38 минуте случился первый стопроцентный момент. Браславский мощно ударил с линии штрафной площадки, мяч отскочил налево на угол вратарской площадки, куда подоспел Катрюк, который зряче пробивал в дальний угол мимо вратаря гостей, но угодил в штангу, а от нее уже мяч отлетел в руки вратарю. Очень опасно! А через три минуты «Прикарпатье» получило свой стопроцентный шанс. Провалился центр обороны «Нивы» и Худобяк получил мяч в 16 метрах прямо напротив ворот. Чистый выход один на один, но Игорь чуть замешкался, прокинул себе на ход и тем самым позволил Бабийчуку выскочить из ворот и ногами отбить мяч. Уфф… На 43 минуте Нгаха разогнал атаку с центра поля, отдал пас налево на ход Браславскому, тот на скорости дошел до угла штрафной, убрал под себя мяч и вывалился на ударную позицию. Казалось бы, - бей, решай! Но Ярослав чуть промедлил и потерял момент – удар вышел не очень сильным и прямо в руки вратарю. А в концовке первого тайма начудил Бабийчук, который не удержал простой навес и выронил мяч. К счастью, голкипера подстраховал Дмитренко.

Второй тайм:
На 53 минуте Орынчак навесил на линию вратарской площадки и Худобяк чуть-чуть не достал мяч головой. Опасно! На 58 минуте Дмитренко отличился красивым ударом с метров 25. Олег ударил, положив корпус, с лету левой ногой, воспользовавшись отскоком. Мяч пролетел чуть левее ворот. На 61 минуте Бабийчук не очень удачно вынес мяч – на метров 18 чуть правее ворот, что позволило Боришкевичу пробить с лету, но не точно - мяч пролетел впритирку с правой штангой. На 65 минуте Дугиенко спасает команду от гола, бросившись под удар Орынчака, который обыграл визави на правом фланге атаки и сильно пробил по воротам. Кстати, за несколько минут до этого, Дугиенко смело бросился под сильный удар с линии штрафной площадки и ценой нокаута прервал полет мяча в сторону ворот. Был полумомент и у Бреуса, который как-то не очень напористо пошел на подачу Маляренко в штрафную и не смог дотянуться до мяча. Хотя, можно было сыграть и поактивнее. На 77 минуте хороший момент создал Браславский, который от лицевой линии через вратаря и защитника подал на дальнюю штангу на Брыжчука, но тот дотягивался и не смог как следует достать мяч и точно пробить по воротам. На 85 минуте Борячук промчался по левому флангу через все поле, прострелил вдоль линии штрафной площадки, защитник пролетел мимо мяча и Браславский принял мяч и неожиданно оказался на убойно-ударной позиции. Но пробил очень неудачно, не попав даже в рамку ворот – мяч просвистел рядом с левой стойкой. А концовка игры была за «Прикарпатьем». На третьей добавленной минуте Худобяк пробивал издали, но удар не получился и мяч оказался у Орынчака, который находился в семи метрах от ворот. К счастью для «Нивы» его завершающий удар не получился и мяч пролетел чуть левее ворот.
В итоге, достаточно закономерная ничья.

Игорек
Niva.vn.ua

Прес-службі СФК «Нива» підсумки гри прокоментував головний тренер нашої команди Володимир Горілий:
– Владимир Иванович, чего сегодня не хватило для победы?
– Прежде всего, я вам откровенно скажу, мы не удовлетворены результатом. Мы настраивали ребят на победу, но, к сожалению, третью кряду домашнюю игру мы не можем выиграть. Но к ребятам у меня нет никаких претензий. Вы сами понимаете – стоит жаркая погода и, я считаю, в некоторых моментах человеческий организм не беспределен.
– По защите. В этом матче линия обороны сыграла надежнее, чем в предыдущих матчах?
– Да, было несколько провалов, мы могли пропустить, но, в целом, я сегодня организацией игры доволен. Это были своеобразные качели и могли забить, как они, так и мы. Игра была до гола. А так… опять же, это потерянные очки.

Прес-службі СФК «Нива» підсумки гри прокоментував головний тренер івано-франківського «Прикарпаття» Володимир Ковалюк:
– Ваш коментар по грі?
– Ви прекрасно бачили, щ обуло дуже важко грати – сильна спека, штучне поле. Але в цілому була бойова гра – ніхто не хотів уступати. Грали до гола – мали можливості забити ми, мали можливості і Вінниця. Я вважаю, що це закономірний результат, хоча, чесно кажучи, моменти, які ми не використали, ми могли б і виграти. Але можна сказати, що команда з Вінниці серьозна, міцна і буде відбирати очки у інших команд.
Чим здивувала Вінниця?
– Нічим не здивувала. Просто є проблема штучного поля, зрозуміло, що команда грає на цьому полі, показати видовищний футбол не вийшло, але… Нормальна, хороша команда. Бажаю їм успіхів, щоб набирали свої очки. Сьогодні нічия.

http://www.niva-v.com.ua
Показать:  << 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>

Як відомо, ціна на білети не змінювалась вже більш ніж вісім років (тоді ще був курс долара - 8). Чи не вважаєте ви, що настав час за для блага "Ниви" підняти ціни на квитки?
Ні, ціну на білети підвищувати не потрібно. Це зменшить кількість глядачів.
Ціна білета має становити 25 гривень
Ціна білета має становити 30 гривень
Ціна білета має становити 40 гривень
Ціна білета має становити 50 гривень
Не можу відповісти...
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com