Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 10.01.2018 16:45:18]

Минулий рік приніс нам багато цікавих подій. Це були події зі знаком плюс і знаком мінус. Вони несли позитив і негатив. Ми пропонуємо вам озирнутись і згадати події 2017 року. А згадати є що… 82 події. Серед яких 45 позитивних і 37 негативних.
Отже, розпочинаємо…


Січень. Новий рік «Ниви» розпочався тривожною заявою віце-президента ФК «Нива» Вінниця стосовно складного фінансового становища клубу і сподівання за фінансову допомогу місцевої влади. Якщо цього не станеться, звучали навіть натяки на зняття команди з турніру.

Січень. Але слідом за цим повідомленням, а також проханням Василя Вовка до влади повернутись «до футболу обличчам», з явилась інформація, що обласна рада виділила команді на перше піврічча 2017 року 1 мільйон гривень, який допоможе команді дограти чемпіонат.

Січень. Клуб запросив до своїх лав відомого тренера з фізподготовки Сергія Ваколюка, який мав досвід роботи в запорізькому «Металурзі» і сімферопольській «Таврії».

Січень. З команди пішли ведучі гравці воротар Артем Кулініч і захисник Олександр Іоша. Пішли зі скандалом, який залишив неприємний осад.

Січень. Вперше в історії клубу за ініціативою керівництва клубу напередодні початку зимових зборів відбулась неофіційна зустріч спортивного директор клубу Михайла Куниці і адміністратора Геннадія Трофименко керівництва з вболівальниками. На зустрічі було обговорено багато питань, вісвітлено різноманітні проблеми, відкрито карти стосовно селекції і планів на сезон. І надалі такі зустрічі були регулярними, і така відкритість і взаємодія з вболівальниками є досить незвичною не тільки для Вінниці, а й всієї футбольної України.

Лютий. Перший «млинець комом». Перший товариський матч міжсезоння вдома програно «Агробізнесу» з рахунком 1:2. Ікби ж тоді знати, скільки негативу буде на протязі сезону у ставленні до цієї команди, яка на той час грала в турнірі аматорів.

Лютий. Ідею, стосовно Клубних Карт, яку було подано на сайті вболівальників гаряче підтримано керівництвом клубу і негайно впроваджено. Перше (паперове) посвідчення було вручення вболівальнику зі стажем Володимиру Данилевському, який пожертвував на розвиток клубу солідний фінансовий внесок. Згодом, завдяки ініціативній групі вболівальників – Олега Семенова, Ігоря Пущала, Віталя Шкурака, ідею було піднято ще на вищій рівень – було випущено платикову Клубну картку, яку купили 90 вболівальників. Загалом, на підтримку клубу було зібрано майже 37 тисяч гривень.

Лютий. «Нива» досі без головного тренера. Ходять чутки про те, що клуб очолить Волобуєв, Шовковський, Бузник, або Максимов, але конкретики досі немає.

Лютий. «Нива», завдяки місцевому бюджету, відправилась на турнір ім. Закарлюки. Багато клубів їдуть на збори закордон. А для «Ниви» збори за межами Вінниці за щастя. Плюсуємо!

Лютий. Турнір ім. Закарлюки видався для «Ниви» просто провальним. Чотири поразки із загальним рахунком 0:9(!!!) і лише одна перемога над юними гравцями «Шахтаря» з рахунком 4:1. Результати, прямо скажемо, «не фонтан»(

Лютий. Дозаявлено 13(!) нових гравців. Це Кліщук, Дугієнко, Брижчук, Осадчий, Хохлов, Андрєєв, Овчар, Карвацький, Батрак, Сторубльовцев, Химанич, Шафоростов, Костенко. Записуємо в плюс, хоча, справедливості заради, потрібно сказати, що майже половина гравців не заграли, не виправдали сподівань…

Березень. Вперше в історії «Нива» зіграла товариський матч з вболівальниками. Причому, команди грали змішаними складами. Вболівальники грали, маючи партнерами по команді Нгаху, Браславського, Маляренка і інших… Це було надзвичайно приємне і важливе дійство, яке обєднало команду і вболівальників! Білі перемогли Помаранчевих з рахунком 2:0, але, мабуть, рахунок в таких матчах не настільки важливий, як сама суть події…

Березень. Після довгої епопеї зі зміною тренера, названо нового головного тренера «Ниви». Ним став Володимир Горілий. В минулому, відомий гравець «Динамо» Київ. Чемпіон Радянського Союзу.

Березень. Тренерсько-методичний склад команди розширюється. Наповнюється кваліфікованими фахівцями своєї справи. Ось, нове поповнення – массажист Ірина Ларкіна. Красива жінка і професіонал.

Березень. Незважаючи на суцільний ріст цін в країні, керівництво клубу вирішило не підвищувати ціну на білети в 2017 і дотрималось слова.

Березень. Перший матч, на який було так багато сподівань, не склався. Ми програли вдома «Балканам» 0:2. І замість того, щоб наздогнати конкурентів, ми відпустили «Балкани» на досить велику відстань.

Березень. Зустріч з «Балканами» ознаменувалась скандалом – заявою почесного президента «Ниви» Василя Вовка про те, що суперник випустив на поле двох гравців, які не мали права приймати участь у грі. Йшла мова навіть про анулювання рахунку, але далі слів діло не пішло. Виявилось, що все гаразд і це був «шум з нічого».

Квітень. На іграх «Ниви» з явилась група чарівних дівчат чарлідерів. В декількох матчах футболісти виходили на поле скріль яскравий біло-зелений «тонель», який створювали дівчата, що додавало іграм святкового настрою. Також вони радували очі вболівальників виступами в перерві між таймами.

Квітень. Пішов з життя відомий журналіст, телеоператор Олег Хохлов, який багато разів створював відеокартинку матчів «Ниви».

Квітень. Щось незрозуміле коїться з роллю Бобовича в команді. Він отримує надто мало часу, щоб проявити себе. А восени Денис був серед найкращих… Кажуть, це через протиріччя президента, тренера і самого футболіста.

Квітень. «Нива» розпочала співпрацю з типографією «Clover Print», завдяки якій білети і програмки команди набули нових яскравих кольорів.

Квітень. Незважаючи на нестабільні результати, футболісти «Ниви» раз за разом потрапляють в збірну другої ліги по результатам турів. Взагалі, весною тут засвітились і Маляренко, і Осадчий, і Сторубльовцев, і Браславський, і Андрєєв, і Борячук, і Овчар…

Травень. Вінничани массово підтримали свою команду в Хмельницькому. Ультрас і звичайні вболівальники автобусом, потягом і своїм транспортом дістались до сусіднього обласного центру і гаряче підтримували свою команду.

Травень. А от сама, дуже важлива, гра з «Поділлям» не вдалась. 0:0. Амбіційні вінничани не змогли обіграти молоду команду Баталова, незважаючи на те, що наші грали 50 хвилин у більшості.

Травень. Буквально після цього, в ФБ зявився допис Василя Вовка про те, що він знімає команду з турніру. Це були емоції, але вони викликали нерозуміння, розпач і роздратуванність у вболівальників, створили «Ниві» не дуже добру репутацію нестабільного клубу.

Травень. Бальзам на душу – гра з беззаперечним лідером – «Рухом», яку віннични виграли дуже впевнено. Особливо яскравою фігурою на полі був Ігор Маляренко, який забив «дубль» у ворота суперника.

Травень. Лідера сектору вболівальників «Зелено-білої сімї» Віталія Шкурака призначено уповноваженим «Ниви» по роботі з вболівальниками.

Травень. Серед власників Клубної карти в перервах матчів розігруються памятні призи – мячі, футболки, автографи команди, тощо…

Травень. У «Ниви» з явився новий відеооператор, який не тільки допомагає тренерам наданням якісного відеоматеріалу з матчів, а й забезпечує вболівальників якісними відеооглядами ігор команди. Подяка Леоніду Загоруйко!

Травень. Футболісти «Ниви» провели «Зірковий урок» для більш, як 200 учнів школи номер 21. Це було прекрасне дійство, наповнене позитивом. Яке не залишило байдужим нікого – ні футболістів, ні тренерів, ні учнів школи. Прекрасне починання!

Травень-Вересень. Починаючи з трагічного за сценарієм матчу з «Арсеналом», коли ми пропустили вирішальний гол на другій доданій хвилині, у «Ниви» розпочалась жахлива нічийна домашня серія. Сім поспіль домашніх нічиїх, це щось… зі знаком мінус.

Травень-Вересень. Але в цей же час, «Нива» зробила в чемпіонаті чудову серію з 15 матчів без поразок. Це великий плюс.

Червень. Чемпіонат завершився. Завдання виходу в першу лігу не виконано. «Нива» зайняла всього навсього сьоме місце, відставши від потенційно прохідного четвертого місця на сім очок.

Червень. Але завершальна точка сезону була на повному позитиві. На сайті вболівальників «Ниви» niva.vn.ua відбулось голосування і після останнього матчу чемпіонату відбулось вручення нагород кращим гравцям сезону. У присутності кількох сотень вболівальників памятні кубки було вручено Нгасі, Маляренку, Кліщуку, Борячуку, Брижчуку. Також всім гравцям було вручено чудові памятні кольорові фотоальбоми, які підготували Олег Семенов, Леонід Загоруйко і Анна Вільганюк.

Червень. «Ниву» покинуло пять гравців – Костенко, Химанич, Батрак, Бобович, Сторубльовцев. Звичайно, це нормальний процес, але все одно в мінус, бо свідчить про прогалини в селекції.

Червень. І знову скандал. Василь Вовк заявив, що «Балкани» пропонували 150 тис грн нашим футболістам, як стимуляцію у грі проти «Реалу». Тому що позитивний рахунок на нашу користь, або нічия давав би змогу «Балканам» розраховувати на підвищення у класні.

Липень. У «Ниви» зявився комерційний директор. Павло Бартуш. Здавалося б, плюс, але особливої комерції поки що, на жаль, не видно.

Липень. «Нива» підписала чотирьох новачків. Але все в мінус. Катрюк дуже яскраво показав себе на початку сезону, але травмувався і вибув надовго. На Бреуса покладалися особливі надії, як на забивного форварда, але на жаль, забитих голів ми від нього не дочекалися. Темерівський теж не виправдав сподівань, а Асаула взагалі жодного разу не вийшов на поле.

Липень. Чемпіонат стартував дуже погано. З домашньої нічиєї з «Поділлям». Знову 0:0 і знову нам не допомогли ні 40 хвилин у більшості, ні домашні стіни, ні амбіції..

Липень. Слідом за цим «Нива» вилітає з кубку України, поступившись на виїзді «Таврії» у додатковий час. Виграючи 1:0, Нгаха не забиває пенальті. Тобто, забиває чисто, але суддя вирішує, що було порушення і дає команду перебити. І ось тут вже Нгаха хибить. А далі червона картка Дугієнко і програш…

Липень. І знову скандал. Василь Вовк звинувачує арбітра у упередженості. А також наголошує на конфлікті інтересів, коли очільники таких клубів, як «Таврія» і «Агробізнес» займають керівні посади в ФФУ.

Липень. У колишнього гравця «Ниви» Євгена Паньковецького діагностували гнійний менінгіт. 4 доби він перебував у комі.

Липень. Ні футбольний клуб «Нива», ні вболівальники не залишили Євгена у біді без матеріальної і моральної підтримки. Допомагали по силам – хто як може.

Липень. На матчі «Ниви» випускаються чудові, красиві, кольорові білети, серед яких є і безкоштовні, які розповсюджуються по організаціям з метою залучення вболівальників на футбол.

Серпень. «Нива» підписала договір щодо спортивної підготовки 15-річного Дмитра Івашківа. Вже згодом, в грудні, його буде запрошено на збори юнацької збірної України!

Серпень. Виходець з Камеруна, капітан вінницької «Ниви» Нгаха Колінс отримав паспорт громадянина України. Чим не плюс?

Серпень. Клуб отримує припис від федерації про заборону ігор на штучному газоні СК «Нива», починаючи з 1 вересня. Ситуація складна. Клуб навіть розглядає можливість проведення домашніх ігор і інших містах.

Серпень. Віталієм Шкураком, лідером «Зелено-білої, продовжується чудова традиція – вручення тортів всім тим футболістам і тренерам, які святкують дні народження. Ну і загальнокомандне фото – буде що згадати)

Серпень. «Нива» дозаявила двох гравців – Романа Гудака і Олексія Разуваєва, які миттєво витіснили конкурентів з правого флангу.

Вересень. Керівництво міста дозволило команді безкоштовно грати на ЦМС домашні ігри, а також провести на натуральному газоні ЦМС 10 тренувань до кінця року.

Вересень. «Нива» на тенуванні вручила свому найменшому вболівальнику Владиславу Цопі, який намагається не пропускати жодного матчу, мяч з автографами футболістів і клубний шарф. Дрібниця, але приємно!

Вересень. Дмитро Загалевич і Денис Бреус припинили співпрацю з «Нивою». Перший не потрапляв в склад, не маючи змогу навіть вийти на заміну, а інший… інший просто ніяк не міг забити. А брали його саме для цього.

Вересень. Василь Вовк через свою сторінку Фейсбук звернувся до Президента країни з проханням звернути увагу на вінницький футбол і запросив його на домашні матчі «Ниви». Зрозуміло, що відповіді не було.

Вересень. «Нива» програла у віїзному матчі «Агробізнесу» 0:1. І все б нічого, якби не скандал. Знову. Василь Вовк у Фейсбук засудив дії головного арбітра Дороша, який призначив в ворота вінничан пенальті вже на другій хвилині, а також видалив гравця «Ниви» Дугієнка, Почесний президент «Ниви» також «пройшовся» по пану Собуцькому, який «суміщує посади», створюючи конфлікт інтересів.

Вересень. Після цього скандалу знову прозвучали заяви про зняття команди. У відповідь команда оприлюднила відкритого листа: «Ми все осознали, «Агробізнес» поступив «не по чєловєчєскі», ви – наш футбольний отєц, дайте нам шанс виправитись». Словом, звучало це просто жахливо і принизливо. В стилі Радянського Союзу.

Вересень. Леонід Загоруйко і Олег Семенов започаткували чудову традицію – випуск програмок, які стилізовано під дизайн програмок минулого сторічча. Без перебільшення, ці программки – одні з найкращих в Україні!

Вересень. Володимир Горілий вже не тренер вінницької «Ниви». Ось така тєкучка тренерів… Рева – Соловьєнко – Горілий – Колчин

Вересень. Пішов з життя відомий журналіст, батько прес-аташе «Ниви» Володимир Шафір.

Вересень. «Нивівці» Брижчук, Яськов, Попов, Хохлов, Карвацький, Браславський відвідали стрижавський інтернат, привезли подарунки, поспілкувались з вихованцями, зіграли з ними в футбол. Молодці!

Вересень. Призначено нового головного тренера вінницької «Ниви». Ним став кращий тренер другої ліги минулого сезону – Денис Колчин. Помічником головного тренера став відомий фахівець, воротар Вадим Деонас.

Жовтень. Під орудою нового тренера «Нива» повністю зняла з себе нічийне прокляття, але результати не надто вражали – 4 перемоги і 3 поразки. З різницею голів 8:7. Особливо неприємною була домашня поразка від ФК "Львів" 1:2

Жовтень. В «Ниві» чергове поповнення організаційного складу. Приступила до виконання обовязків новий фінансовий директор Наталя Сухенко.

Жовтень. «Нива» завітала в гості до Нгахи Колінса в його дитячу академію футболу. Пофотографувались, пограли з вихованцями і між собою.

Жовтень. За ініціативою нового головного тренера, створено команду «Нива-2», яка, по суті, стала молодіжною командою резервістів. Команда відразу розпочала ігри в вінницькій Премєр-лізі.

Жовтень. Прийнято рішення про зміну назви. З Нового року буде внесено зміни у статут, назва команди позбудеться приставки «-В» і тим самим, поверне історичне імя.

Жовтень. На протязі всього 2017 року Анна Вільганюк радує нас класними фотозвітами з кожного домашнього матчу «Ниви».

Листопад. Вболівальники в складі команди сайту niva.vn.ua вшанували пам'ять футболіста і вболівальника Євгена Маркова у річницю з дня його смерті на меморіалі, який пройшов в спорткомплексі СКА. Викликає повагу те, що на турнірі були присутні деякі гравці «Ниви» - Браславський, Карвацький, а також головний тренер команди Денис Колчин. Цікаво, що його помічник взагалі погодився прийняти участь в турнірі і гідно відстояв на воротах за команду niva.vn.ua

Листопад. «Нива» стріляла. В педагогічному університеті гравці і тренери команди прийняли участь в стрілецькому турнірі. Найвлучнішими виявились Попов, Кліщук і Яськов.

Листопад. Не встигла закінчитись осіння частина чемпіонату. Як «Нива» розпрощалась з чотирьма гравцями. Це Темерівський, Овчар, Дмитренко і Осадчий.

Листопад. Міська влада запропонувала клубу 4 га. На Тяжилові для облаштування стадіону для тренувань і мінімальної інфраструктури. Це класно, але… Але інвестора на побудову не знайдено. Крім того, місцева влада в тому районі планує побудову Палацу Спорту.. і хто знає, що буде далі…

Листопад. В осінні місяці «Нива» все частіше тренується на натуральних полях. Це і ЦМС, і аграрний університет, і педуніверситет. Це нагальна потреба команди – перехід з травматичного штучного поля СК Нива до реальних умов і натуральних газонів, на яких доводиться грати в чемпіонаті.

Листопад. До 60-річча «Ниви» створюється музей клубу. Здавалося б – позитив. А ні. Жодного руху досі немає. Навіть не зрозуміло, чи є якісь експонати і де саме вони висталятимуться.

Листопад. Ярослав Браславський заявив про закінчення професійної карєри. Шкода. Це втрата… Але, можливо, передумає?

Грудень Контракт з головним тренером підписано вже в грудні і на достатньо довгий термін – на рік. Що свідчить про довіру керівництва до тренера, а також довіру тренера до керівництва і усвідомлення стабільності клуба і цілей, які перед ним стоять.

Грудень. Є інформація, згідно якою ФК «Вінниця» подала позов в палату спорів ФФУ до клубу ФК «Нива» стосовно відшкодування 100 тис грн за, ніби то підготовку Владислава Когута, який деякий час грав за «Ниву». Справа безперспективна і незрозуміла, але неприємно…

Грудень. Олексію Разуваєву зроблено операцію на коліні. Погана новина. Але приємно, що клуб не залишився осторонь і фінансував складу операцію.

Грудень. Як виявилось, контракти підписуються «на словах». Пости почесного президента в соцмережі «Фейсбук» «Дугієнко – наш!» «Андрєєв – наш!» на ділі виявились лише бажанням, а не фактом. Оба цих захисника перейшли в «Ниву» Тернопіль.

Грудень. Проводиться конкурс на зміну логотипу футбольного клуба. На конкурсі представлено близько 30 варіантів. Перемогу з великим відривом одержав логотип Андрія Янченко.

Грудень. Погана новина стосується невпевненного фінансового стану команди. Саме через це гравці і тренери клубу уходять на зимові канікули з мінімальним грошовим забезпеченням, або взагалі без нього.

Грудень. Стипендіата «Ниви» Дмитра Івашківа викликано в юнацьку збірну України!

Грудень. На протязі року дуже добре попрацював офіційний сайт у особі прес-атташе вінницької «Ниви» Михайла Шафіра, який регулярно і повно «з перших уст» наповнював сайт офіційною інформацією.

Грудень. Від місцевої влади зявились "сигнали" про фінансову підтримку «Ниви» і в наступному році.

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 04.01.2018 18:35:50]

Представлення нового логотипу вінницької «Ниви». Як це було. Максимально повний звіт ексклюзивно від niva.vn.ua

Як і було заплановано, буквально, за декілька днів до Нового року керівництво вінницької «Ниви» підбило підсумки двомісячного голосування, в якому вболівальники визначали, яким саме має бути новий логотип клубу. Необхідно сказати, що обирати було з чого – на конкурс було представлено близько тридцяти варіантів емблеми. Були професійні роботи, а також зовсім дитячі, концептуально-несподіванні і більш класичні. Організатори підійшли до справи дуже демократично, не обмежуючи учасників жорсткими рамками. Голосування проводилося паралельно – на офіційному сайті команди, а також на сайті вболівальників. І на обох інтернет ресурсах беззаперечну перемогу отримав логотип вінничанина Андрія Янченко, який не тільки представив на конкурс достойну роботу, а й створив своєрідний брендбук, в якому було детально описано усі елементи роботи – чому саме так. Також Андрій представив пропозиції стосовно нового екіпірування команди, яке б враховувало цікаво обіграну літеру «Н».

Отже, пятниця, 29 грудня, 11 ранку в чудовому готелі «Франція» в самому центрі міста. В невеличкому, затишному прес-румі зібрались організатори дійства – почесний президент вінницької «Ниви» Василь Вовк, віце-президент Вадим Кудіяров, а також автор логотипу-переможця Андрій Янченко, преса – декілька місцевих телеканалів і інтернет-видань, а також декілька осіб, які представляли вболівальників. Вхід був відкритий для усіх бажаючих, але, зважаючи на те, що дійство широко не рекламувалось, в приміщенні зібралось не так вже і багато народу.

Сама прес-конференція складалась з умовних трьох частин. В першій було представлено логотип-переможець, в другій частині журналісти могли задати офіційним особам і Андрію Янченко запитання, які стосувались конкурсу, а також нагальних проблем сьогодення клубу. В заключній, третій частині, спілкування перейшло в неформальне русло «не для преси». Представники телеканалів, створивши картинку для сюжетів, покинули приміщення, залишились лише ті, хто хто бажав глибше дізнатись «з перших вуст» про реальний стан речей, які відбуваються в клубі. Було задано багато гострих запитань і отримано багато відповідей. У міру можливості, ми торкнемось усіх трьох частин, створивши таку собі компеляцію всього, що відбувалось, залишивши «між нами» те, що не варто виносити на широкий загал, адже це стосується інших людей…Першу частину розпочав прес-аташе клубу Михайло Шафір:
-Около двух месяцев назад по инициативе почетного президента винницкой «Нивы» Василия Васильевича Вовка клуб начал конкурс на новую эмблему команды. Это связано с тем, что команда меняет название, избавившись от приставки «-В» и вернув историческое название «Нива». Нам прислали около двух десятков работ. Причем, не только из Винницы, но и со многих регионов Украины. Голосование проходило, как на официальном сайте, так и на сайте болельщиков и в обоих случаях победил логотип, представленный винничанином Андреем Янченко. Который победил с явным преимуществом. Второе место заняла переселенка из Донецка и человек из киевской области. Они не смогли прити на мероприятие, но призы им будут вручены.

Василь Вовк:
- Я з дороги і вибачаюсь за відсутність відповідного десс-коду, але я думаю, що це не головне, адже ми зібрались з «мистецької ситуації». Ми будемо нагороджувати лауреатів, які перемогли в конкурсі на нову емблему клубу «Нива» Вінниця. Всі, хто приймав участь в конкурсі заслуговують на подяку, відзнаку, адже у кожного була своя ідея, своє бачення і всі вони переживають, вболівають за команду. Я проводив своє власне бліц-опитування і всі мої київські футбольні друзі зупинились на варіанті, який розробив Андрій. Але я багато про це говорити не буду. Нехай краще розповість про свою роботу автор лого – звідки прийшли ідеї, які він поклав на папір, а потім ми це покладемо на груди наших майбутнії переможців – футболістів. І ще одне. Прес-аташе сказав, що була велика географія конкурсантів. І переможець з Вінниці не тому, що він з Вінниці, а тому що він в прозорому, незалежному голосуванні набагато випередив інших суперників. Як вже говорилося, друге місце зайняла дівчина з Донецька, а третє – чоловік з Києва. Це говорить про те, що «Ниву» знають, за неї вболівають. І якщо буде якись інший конкурс, то підключаться країни ЄС. Я із задоволення вітаю Андрія з перемогою і вручаю йому диплом переможця і наш клубний шарф, який буде зобовязувати його відвідувати кожен матч «Ниви». А я хочу вас запевнити, що ми будемо працювати над футболним клубом мистецьки, культурно, з імпровізацією, яка б принесла несподіванку для наших суперників.

Кореспондент:
-Чому виникло питання про зміну назви?

Вадим Кудіяров:
-Насправді, добре, що відбувся такий конкурс, який свідчить про те, що «Нива» є народним клубом. Голосувало близько пяти тисяч вболівальників. Це свідчить про те, що до футболу є досить велика увага вінничан і що футбол потрібен Вінниці. Що стосується зміни назви, ще на початку, коли ми пропонували Василю Васильовичу очолити клуб, стояло питання про те, що є якась фінансова історія клубу, борги попередників і так далі, тому, для того, щоб юридично перестрахуватися в усіх цих питаннях, Васильович і команда, яка брала участь у відродженні клубу, запропонували ввести абревіатуру «-В», щоб не було ніяких запитань. Сьогодні клуб грає близько півтора сезону і, напевно, потрібно вже повертатися до історичної назви. Ми зробимо відповідні зміни до реєстру, адже у нас вже є бренд, який запатентовано. І, відповідно до законодавства, проведемо зміни. Хочеться подякувати тим, хто приймав участь і зі свого боку ми будемо далі рухатись у становленні клубу.

Артур Колєснік:
-Андрій, можете розповісти про себе – скільки вам років, де навчаєтесь…
Андрій Янченко:
- Мені 31 рік, професійно займаюсь графічним дизайном. В першу чергу я хотів би подякувати всім тим, хто голосував за емблему. Також дякую за критику, відгуки і голоса, якими люди оцінили цей новий бренд. Сподвигла прийняти участь в конкурсі любов до футболу, по друге, на патріотичному рівні мені хочеться, щоб наш клуб надалі розвивався.

Артур Колєснік:
-На базі емблем яких клубів було створено ваш логотип?
Андрій Янченко:
-Я читав, що хтось казав про плагіат, наприклад, «Арсенал». Але для мене подихом був «Ювентус», який змінив бренд в стилі «мінімалізм».

Артур Колєснік:
-Робота зайняла два місяці?
Андрій Янченко:
-Ні, самі прекрасні речі робляться спонтанно, але багато ідей було закладено ще раніше, було багато напрацювань. Завдання – зробити впізнаваним мінімалістичний знак, літеру «Н». Крім того, тут закладені символи Вінниці – хтось може побачити дві шаблі, тому що у нас на гербі Вінниці дві шаблі. Тут є символізм – динаміка політу мяча.

Артур Колєснік:
-Часто відвідуєте матчі?
Андрій Янченко:
-По змозі намагаюсь не пропускати. Остання гра, на якій я був – з ФК «Львів»

Василь Вовк:
-… який не хочеться пригадувати. Не провокуйте)

Кореспондент:
-У мене запитання до організаторів конкурсу – Андрій отримає якусь грошову винагороду?
Василь Вовк:
-На сьогодні ми робимо акцент на тому, що ми усі займаємось однією спільною справою, це відродження великого футболу в Вінниці і області. Ми сподіваємось на всіх, які на волонтерських, не те що безоплатній основі, а на патріотичних засадах допомагає клубу. Якщо будуть пропозиції і той, хто їх виконує, буде ставити питання про гроші, ми теж ці пропозиції будемо розглядати, але на щастя, Андрій не ставив питання про оплату його роботи. Хотілося б, щоб в інших сегментах були такі ж люди. Хоч бери і на постійну основу переводь Андрія і давай йому кілька напрямків… Це жарт, але… У мене є запитання до Андрія стосовно поперечної стрічки…

Андрій Янченко:
-На цьому є акцент, це є динаміка, це є пізнаваність. Хтось побачить в цьому першу літеру назіи клубу. А взагалі, ми можемо трансформувати це навіть у Герб України.

Василь Вовк:
-Ми маємо бачити тут і патріотизм український і місцевий патріотизм. Нивівський. Я особисто дуже задоволений цією емблемою. Я і моя сім я відразу її відмітили. Без моїх натяків і вказівок. Про що і свідчить голосування, яке не можна підробити. Так, Міша? Ти ж запобіжники розставив?

Михайло Шафір:
-У нас присутствует журналист, создатель оф. сайта «Нивы» Виталий Мельник. Насколько результаты защищены?
Віталій Мельник:
- Нельзя было голосовать с одного ай пи адреса. Но я хочу сказать, что было альтернативное голосование на сайте болельщиков «Нивы» и оно показало, в принципе, идентичные результаты.

Ігор Пущал:
-У нас можливі накрутки. І вони були. Але не за той логотип, який переміг, а за друге місце. Але це не завадило йому перемогти у загальному заліку.

Василь Вовк:
-А-а… підтягували інші… Але я думаю, що це було не системне, а окремі випадки. Але ми задарма підняли це питання, адже той, хто подивиться на логотип, відмітить, що то є Європа, в якії є історичні моменти, привязка до нашого регіону, вінниччини. В цьому році клуб відзначатиме 60-річча і ми плануємо відзначити цю дату як спеціальними заходами, так і успіхами в футболі.

Ігор Пущал:
-Є інформація, що у команди з явилось два нових комплекти форми. Чи буде новий логотип вже навесні на цій формі?
Василь Вовк:
-Ще раз наголошу, ми цей логотип ще підпрацюємо, основу не змінюючи. По друге, у нас друга частина чемпіонату триває всього два місяці. Форма вже є, логотипи на ній вже є і ми в принципі не маємо права міняти назву – ми вже заявили, що ми «Нива» до кінця чемпіонату. В статут ми внесемо зміни, але офіційно ще усюди буде іти «Нива-В». А вже з нового сезону ми будемо виступати з новою емблемою, з новою назвою і я сподіваюсь, з новими амбіціями.Друга частина (Офіційна прес-конференція.)
Артур Колєснік:
-Перше запитання стосовно бази на «Інтегралі». Згідно останніми даними, там буде палац спорту для видів спорту, які грають в приміщенні. Яке відношення буде до цього мати вінницька «Нива»?
Василь Вовк:
-Цю базу споглядали спеціалісти, футбольні люди, тренери, які раніше працювали. До речі, ми не робимо круговорот тренерів, але так складалося, що ми запрошували різних тренерів – ми ідемо вперед. Різні люди дивились не на цю базу, а на стадіон, скажімо так. До речі, це стадіон радіолампового заводу, на якому я в свій час працював і грав в футбол разом з нашим спортивним директором Михайлом Куніцею. Я хочу сказати наступне – міська влада, дійсно, нам запропонувала цю площадку (а це чотири гектари) щоб зробити там стадіон для тренувань, побудувати там якісь мінімальні обєкти інфраструктури, і ми це розглядали… Питання стало в в тому, щоб ремонтувати, будувати, потрібні кошти. Ми не змогли знайти інвестора, який би міг запропонувати щось конкретне. Всі хотіли піонерський табір ім.Коцюбинського, але він затаємничений і незрозуміло, що там твориться. Там би ми могли зацікавити інвестора. Там є стара будівля, яка могла б стати гуртожитком, там є місце, де можна бло б зробити тренувальне поле, там є всі комунікації, необхідні для роботи – два ставки, ліс, місце для пробіжок, тренувань, тощо. На жаль, ми не отримали відповіді на запитання стосовно цього обєкту. А стосовно цього поля.. Розумієте, в Тяжилові є вільні ділянки, де навіть будівельники не хотять будувати будинки. Ми надіємось, що коли ми зробимо крок вперед в футбольному сенсі, ми будемо робити два кроки вперед в сенсі інфраструктури. Якщо починати розвивати клуб «знизу», з дитячих шкіл, це може зайняти десять років. Я не хотів би чекати цього. Я думаю, що якщо те, що ми задумали, ми перетворимо в життя, побудова клуба буде доброю і грунтовною. На сьогодні ми думаємо про базу, інші обєкти, але основною задачею ставимо рух вперед в футбольному сенсі.

Кореспондент:
-На цей Палац спорту буде витрачено великі кошти. Чи не краще було їх витратити на реконструкцію Центрального міського стадіона?
Василь Вовк:
-Також Палац Спорту звільнили від податку на землю. Скрізь я говорю – якщо завтра ми будемо в першій лізі, де ми будемо грати? Чому не розпочинається реконструкція головної арени? Там, вибачте, немає навіть туалетів… Ми шукали біотуалети на ігри по всьому місту. Я наголошую – давайте не жартувати – бо народ повстане. Що буде, якщо ми будемо грати в першій лізі, будемо мати гарну команду, але на ігри будемо виїзджати в Хмельницький? Розумієте, що це буде для нашого регіону, для нашого президентсько-премєрського міста? У нас є команда, яка підтримується, в тому числі, місцевою владою. Але чому ми не граємо на гарному стадіоні? Нажаль є люди, які не йдуть назустріч, а іноді навіть вставляють палки в колеса.

Артур Колєснік:
-Заключні матчі другого кола «Нива» відіграла на центральному стадіоні. Я так розумію, що весною команда буде тренуватись на СК Нива, а грати на ЦМС?
Василь Вовк:
-Ні, в питання ви допустили дві помилки. По перше, ми в останній час тренувались на ЦМС, але не завжди, бо дійсно, якщо робити це завжди, ми вбємо поле. Ми тренувались на політесі, і аграрній академії. Не такі вже там поля добрі, але й не погані. Ми будемо це продовжувати – ми будемо тренуватись на зеленому полі. Якщо буде непогода – тренування на СК Нива. Немає ніяких проблем з керівництвом СК Нива. Кажуть, що там покриття погане. Будемо вивчати питання, щоб спільно його замінити, тому що ми вже маємо другу команду, яка може там виступати. А можливо ми будемо мати команду і в першій лізі і в другій лізі. Хтось може назвати мене мрійником, але зрозумійте, ми повинні ставити задачі. У нас хороші стосунки з керівником Олегом Терлецьким, директором СК Нива, хороші стосунки з тренерами дитячих команд. Ось, у нас у клубі є молодий хлопець, йому ще немає 16 років. Це Івашків Діма, у нас є контракт з ним, з його батьками. Його запросили до збірної України Ю-16.

Артур Колєснік:
-Коли команда розпочне тренувальний збір?
Василь Вовк:
-Ми зараз працюємо над цим. На 3 січня запланована зустріч з головним тренером Колчіним Денисом, всі працюють – Циткін, весь тренерський штаб, над селекційною роботою. Є питання щодо тих, у кого закінчились контракти. Це пять осіб. Дехто з них дав усну згоду на продовження контрактів. Ми направили їм контракти на підписання – вони живуть в інших містах. Але від них ще підписи не отримали. Я хотів би, щоб на ці свята ми завершили ці питання. Але сьогодні ми ставимо на наших хлопців. На вінничан. Я вам скажу ще один момент. На сьогодні є генеральна угода з одним з клубів першої ліги про створення фарм-клубу. Там мається на увазі обмін гравцями – оренда без грошей, обмін методиками. Ми з професором Косюкевичем вже створили наукову групу, завдяки головному тренеру Колчіну. І сподіваємось, що ця праця принесе результати вже влітку наступного року. Але це ще не підписано.

Артур Колєснік:
-Можете розкрити секрет, що це за клуб першої ліги?
Василь Вовк:
-Ні. Я вже мав необережність заявити, що «Андрєєв – наш!». Він мені підтвердив, приїхали, домовились. Я ніяких претензій до цього футболіста не маю – він позитивна людина, але цей момент, чисто по чоловічому, він поступив нетактовно, так само, як і головний тренер тернопільської «Ниви». Який мені сказав: «Я поступив так, як поступають в цивілізованому європейському футболі». Я відповів – «ми ж з тобою знайомі, потрібно було мені передзвонити, сказати, що є така ситуація.» Щось би придумали, щоб ви це сприйняли не так боляче. Але вони поступили не так. Я не скажу, що я правий – не потрібно забігати наперед. Але незамінимих людей немає. Всі мають заміну на рівні другої ліги. Але бачите, Тернопіль пішов нашим шляхом. А я думав. Чому наші заслужені хлопці не можуть переграти пацанів з двох дворів Хмельницього. А тому що вони з дитинства грають разом, вони одне за одного «горло перегризуть». От до чого потрібно повертатись. Я дещо говорю загадками, але ви сьогодні не зможете добитись від мене всієї правди.

Кореспондент:
-Якщо буде зроблено ставку на вінничан, чи зможе одесит Денис Колчін згуртувати наших хлопців?
Василь Вовк:
-Я авторитарний, військовий, звик, щоб все погоджувалось зі мною. Але Колчін сам взяв на себе відповідальність, зібрав молодих хлопців і заявив команду на чемпіонат міста. Я його запитую – чи є хлопці, які зможуть заграти, неай не найвищому рівні, але зможуть влитися в команду. Він відповідає – 10 чоловік! Він знайшов. У нього науковий підхід. Він приносив мені роздруківки після кожного тренування показників гравців. У нього є спеціальні програми – президент «Жемчужини» купив йому цю програму, а вона досить дорога – близько двох тисяч доларів. І він іде по цій програмі. Він науковий процес вживив у тренування.

Кореспондент:
-На мою думку у футболіста мають бути не тільки гарні фізичні якості, а і якості шахиста – як забити, кому дати…
Василь Вовк:
-Ну, це ви по жіночому. Кому дати, кому не дати… ) Ми сміємось, але і у нас є такі футболісти. Я не буду називати прізвища, нападник, він без жовтої картки не уходить, бо він виходить боротися, захищати честь свого клубу, регіону. І він заслуговує на повагу, але стосовно того, що ви кажете, у нього поки що не получається. Але над цим повинні працювати тренери.

Кореспондент:
-Ви сказали, що третього січня відбудеться зустріч з головним тренером…
Василь Вовк:
-Зустрічаємось, розкладаємо «пазли». У нас велика перерва. І була думка зібратися перед Новим роком на неділю, але потім подумали – а що це дає?

Кореспондент:
-То коли «Нива» розпочне тренування?
Василь Вовк:
-Я думаю, що це вирішує тренер, але я вважаю, що на свята ми не будемо збирати людей. Ближче до початку лютого ми будемо збиратися. У нас є план, Колчін мені його надав, по проведенню тренувальних зборів, але з урахуванням, що перерва пять місяців, багато клубів не збираються в цей час.

Ігор Пущал:
-В продовження теми. «Полісся» Житомир планує проводити збори в Вінниці з 20 січня. Чи не плануєте ви провести один-два матчі з цією командою, яка динамічно розвивається.
Василь Вовк:
-Там динамічно розвиваються головні тренери, наскільки я знаю.
Ігор Пущал:
-Я маю на увазі інфраструктуру, стадіон, автобус…
Василь Вовк:
-Стадіон я бачив буквально кілька тижнів тому. Там іде ремонт. І там дійсно буде стадіон. От як приклад – в Хмельницькому є, в Житомирі буде, а у нас чомусь мертво, чомусь… Я буду говорити з головним тренером, я не знав цієї інформації. Дякую. Будемо говорити – чому б не провести матч. Навіть без участі легіонерів, а взяти тих самих молодих.

Олег Семенов:
-Питання по Андрєєву. Чи повідомляв він керівництво клубу, що ним ведуться переговори з Тернополем? Можливо, підходив до вас з запитанням, чи не могли б ви покращити умови контракту?
Василь Вовк:
-Ні, він мені повідомив особисто. З ним у мене особистий контакт. (І не тому, що інших я ігнорую, а тому що інші не дзвонять. Мій номер телефону не приховується). Андрєєва я особисто брав. От якраз на Різдво 2016 року ми з ним пили каву, розмовляли. Його порекомендував Нгаха. Вони разом грали і він за нього поручився. І дійсно, немає питан до його футбольних якостей і людських також. Це гарна, порядна людина. Він сказав: «Василь Васильович, мені пропонує непогані умови тернопільська «Нива». «- Які?». Він назвав мені суму, яку йому пропонують. «Але я хотів би грати в Вінниці. Мені подобається, я звик до Вінниці, тут друзі, логістика хороша…». Я йому назвав гранічну суму. У нас є бюджет, який ми не можемо переступити. І ми з ним зупинилися на відповідній сумі. Він сказав – «Добре». Після цього ми йому відправили контракт, підписаний Мартиновським, директором клубу. І відправили трошки грошей. Я не буду називати суму, бо там пішли чутки, що одному дали, іншому не дали. Ми сказали – всім по мінімуму плотимо за листопад і грудень. І після цього, як отримав гроші, через два дні… Я не привязую ці дві події, але.

Олег Семенов:
-Можливо після цього Тернопіль запропонував ще більше?
Василь Вовк:
-Так не буває. Якщо він дав згоду на підписання контракту, то… так не буває.

Ігор Пущал:
-Головне запитання, яке наразі хвилює вболівальників. Питання фінансової бази, фінансування. Відомо, що по листопад боргів у клуба немає, а що далі…?
Василь Вовк:
-Ну, як немає? Можливо тось незадоволений. Але я кажу так... Якби у нас був професійний клуб на кшталт «Динамо», «Шахтаря», інших… Там всі отримують зарплату. А так, в першій лізі теж таке буває – відпускають на канікули без зарплати, або й відпускають в центр зайнятості. Я не хочу, щоб у нас так було, тому кажу – хлопці – ось мінімум, що можливо. Чотири-пять місяців я не знаю, чим ви займаєтесь. Чи навіть два. Я не знаю, де будуть ті, у кого закінчився контракт. Вони можуть тягнути, отримувати зарплатню. Бо зазвичай, той, хто його переглядає, каже – за місяць, або зарплата з початку сезону. Ми ідемо до завершення сезону. І ми ідемо так, що не буде заборгованності. Заборгованість може бути – не другого числа, а четвертого виплатили. Не пятого, а першого. Наперед, щоб не тримати на руках. У нас і таке було. Може бути і на неділю затримка. Але в кінці кінців всі отримують те, на що вони дали згоду, підписали контракти. Це однозначно. Я ще раз хочу сказати, що нас підтримує фінансово щодо перевезення, проживання, харчування, проведення зборів державна адміністрація вінницької області і міська влада, зокрема, мер міста пан Моргунов. Ну, принаймні, пообіцяли устами його заступниці пані Якубович Галини, пообіцяли, що вже в січні виділять кошти.
Вадим Кудіяров:
-Що стосується 2017 року, ми не маємо жодних боргів з організаціями, які надавали нам послуги, ми відзвітували нормально. І вже є домовленності з міською радою про виділення коштів. В січні ми повернемось до цієї розмови про конкретні суми. Що стосується обласної ради, на жаль, на сьогодні не передбачено фінансування, але ми думаємо, що Валерій Вікторович нас підтримає, так само, як і в 2017 році.

Артур Колєснік:
-Тобто, це кулуарні домовленності, а конкретики ще немає?
Василь Вовк:
-Ні. Зафіксовано в телефоні. Ще й скріншот є!)) Питань не буде. Ви повинні зрозуміти, ці кошти ми не отримуємо готівкою. В и знаєте, що у нас є матеріальна допомога футболістам. І на перевести в готівку те, що нам виділяють практично неможливо. Місто нам перераховує «добові» - там ми десь можемо щось. А так. Закючили договір – пройди «прозорро», в адміністрації підписи, в казначействі підписи, перевірки. А у нас є, мігко кажучи, недруги, які питають «А куди пішло?» «А де форма, яку купили?». Я вам більше скажу – сьогодні іде процес - палата спорів федерації футболу України розглядає позов до нас від громадської організації ФК «Вінниця», які вимагають від нас сто тисяч гривень за нібито ними підготовленого такого футболіста, як Когут. Якого ми пролікували і якого рік немає в команді. Я вам скажу так – відкрили провадження, ми написали листа – шановні друзі, давайте читати регламент. Хто має право подавати позов в палату спорів? Суб єкти футболу, які виступають під егідою федерації футболу України. Де на сьогодні виступає ФК «Вінниця»? На область?
Вадим Кудіяров:
-Когут взагалі не є їхнім вихованцем.
Василь Вовк:
-Все це займає час. Вони зобовязали до 29 грудня ФК «Вінниця» доповісти, що вони вкладали, чому така вартіст – 20 тисяч за місяць?
Вадим Кудіяров:
-Я додам. Постійно надходять запити від різноманітних громадських організацій про витрати коштів, які виділяються з обласного бюджету. Ми відповідно прозвітували. Але вони розпочинають копатися – де, що…
Артур Колєснік:
-Про яку суму йде мова?
Василь Вовк:
-Мільйон гривень, який був виділений нам влітку минулого року – форма, інвентар, перевезення, харчування, проживання.
Артур Колєснік:
-Мене цікавить, чи вистачить цього на залишок сезону?
Василь Вовк:
-Цього не вистачить. Голова пообіцяв ще один мільйон. Якби ми їх могли отримати готівкою – тут взагалі питань немає.
Вадим Кудіяров:
-Тут своя специфіка. Бюджетні кошти ми маємо витратити до кінця року. І тут важка процедура, адже відповідно до законодавства всі основні закупівлі мають пройти через систему «Прозорро», є обмеження щодо харчування, проживання, тощо… Проживання – нормально, а от харчування 80 гривень, спробуй вкладися.
Василь Вовк:
-Весняна частина розпочинається в кінці березня, але це не означає, що роходи розпочинаються так само. Ми будемо проводити збори. В минулому році ми проходили збори на турнірі Закарлюки і Макаренко. Ми зараз вивчаємо питання щодо участі там. Тоді ми витратили 160 тисяч гривень за 10 днів. Але у нас була можливість перерахувати з того бюджету, який нам виділили.

Ігор Пущал:
-Я вважаю, що одним з здобутків 2017 року є побудова організаційної структури клубу – адміністрація, тренери, були залучені фахівці високого рівня - тренер з фізпідготовки, масажист, тренер воротарів, лікарі. Чи буде ця структура збережена?
Василь Вовк:
-Дивіться, у нас лікар високого рівня. Але йому запропонували гарні умови в Прибалтиці. Що ми йому скажемо – не їдь? Мова про Колосова. У нас тренер з фіз підготовки Сергій Павлович Ваколюк – дуже кваліфікований фахівець, ним цікавляться. Але я знаю, що у нього тут сімья. І він, мабуть, не поїде, якщо йому запропонують більше. Це не Андрєєв, який є «заробітчанин» одним з аргументів якого було «Мені пообіцяли карєрний ріст». Що це значить? Він стане капітаном? Я це не розумію, тому що я не бачу перспектив у тернопільської «Ниви» вийти далі. Ми не будемо рахувати гроші, але якщо йому запропонують дві-три тисячі доларів в Грузії, чи пять в Казахстані, то він може поїхати… Михайло Семенович часто визджає в США. Можливо, він виношує якісь зрадницькі наміри?)) У нього там син. У нас є молодий хлопець – лікар, який дуже переживає, пишаєтьсятим, що працює в команді. І ви знаєте, що ми прооперували… Не наш, не вінничанин, але хороший хлопець – Разуваєв Олексій. Він мені таку смс прислав – у мене сльози вийшли з очей. «Спасибі, у мене маленька дитина, я би не зміг без вашої допомоги…». Але в цій ситуації я вважаю, що краще хлопцям не доплатити по пять гривень за два місяці, а його треба було підтримати. Дорога операція. Суму не буду називати. Коліно… Його потрібно було підтримати. Але зараз він іде на поправку – дякує Вінниці, дякує клубу, дякую лікарю – Вільяму Войцеховському. Ви правильно сказали. Більш того, у нас є комерційний директор. Але зараз втиснутися у комерцію…. Ми ж комерційна структура – ТОВ. І приліпити якусь копійку. Складно зараз підтягнути бізнес. І не дуже зараз бізнес іде в футбол. Той самий масложир комбінат. Складно. Федерація футболу натякає – місцевий бюджет це добре, але це не европейський підхід. Але я кажу – ми все одно знайдемо бізнес, або самі станемо бізнесменами.
Ігор Пущал:
-Тобто. В цьому є стратегічний план клубу?
Василь Вовк:
-Так, чому б і ні? Навіть «купи-продай», це теж бізнес, на якому заробляють. Можливо, щось інше буде. Це план. «Металіст» теж планував єврокубки виграти, а потім раз – і нічого немає.


Третя частина прес-конференції (повний ексклюзив від niva.vn.ua):
Не дослівно. Близько до тексту. Без більшості прізвищ і сум. Так би мовити, «Вижимки». Якісь моменти розмови, які вам будуть цікаві.

Розпочалась третя частина з представлення Коваленко Єкатерини, яка має досвід роботи в обасті освіти і журналістика, а тепер має бажання набути нового для себе організаційного посередницького досвіду і допомагати клубу у вирішенні питань наповнення бюджету, контактів з потенційними спонсорами – підприємствами, організаціями, представниками влади. З свого боку, керівництво клуб обіцяло усіляку підтримку, включаючи надання Єкатерині посвідчення клубу, документи, які підтверджують про те, що вона є уповноваженою особою і представляє інтереси клубу. Також футбольний клуб "Нива" в особах почесного президента Василя Васильовича Вовка і віце-президента Вадима Кудіярова обіцяли надати новоспеченому посереднику на волонтерських засадах рейтинговий список підприємств з контактними даними керівництва. Серед яких «Барлінек», «Вінницяоблєнерго», «Рошен» і так далі. Як виявилось, в контактах з вищевказаними підприємствами були деякі прогалини. Які і намагатиметься усунути Єкатерина Коваленко

Василь Вовк:
Про дрібні, але такі важливі вклади…
«Ось, наприклад, є одна особа, власник бізнесу. Ми у листі попросили його допомогти клубу, залиши реквизити фонду. Через деякий час прийшло три тисячі гривень. Ці гроші теж нам допомагають – це закупка ліків на один місяць. Сам перерахував. А якби з ним поговорити…»

Про брудні лавки і ложу для почесних гостей…
«Сиділи ми якось з ним, пили чай. Він каже – "Пришел я как-то на футбол, а сиденья все грязные. Я не хочу туда идти. Я хочу пойти в ложу, купив абонемент за две-три тысячи гривен. Чтобы я мог к губернатору подойти, к меру. Пообщаться с ведущими бизнесменами, которые любят футбол." А зараз ми дивимось – там всі, кому не лінь. Мабуть, це теж наше упущення. Навіть та маленька ложа внизу. Туда вже «прописані» люди ходять, з 50 граммами, стопочками. А я скажу так – туда продавати білети не по 20, а по 80, 100 гривень!»

Про білети:
«Не мешало бы немного повысить цену на билеты»
«Ось дивіться. «Миколаїв», який пройшов нас і потрапив в 1\4 фіналу на «Динамо» Київ. Знаєте, скільки вони заробили на білетах? Мільйон гривень! За дві години. Зараз «Металіст» на гру збирає 10-15 тисяч глядачів збирає. У них по тридцять гривень білети. Рахуйте! Ми упускаємо живі гроші, не бюджетні. Якими можна вар ювати…»

Про Овчара, Дмитренко, Темерівського…
«Головний тренер сказав, що він не розраховує на Темерівського. Коли іде зниження спортивних показників, невідповідність задачам, ми маємо право розривати контракт.. Овчара головний тренер також не бачить в команді. Дмитренко отримував значно більше, ніж, наприклад, Борячук. І це та людина, яка викладається, бореться, не жаліючи себе. Йому було запропоновано «зменшити апетит». Те, що ми від нього очікували, він не показав. Це не лише моя думка. Кажу – хоча б на рівні Колінса. Ні… Він не погодився. Думає. Всі вони ведуть перемовини – де б зачепитися.»

Про Брижчука:
«Брижчук сказав, що на пів року підписує контракт. Але пропав зі звязку»

Про Кліщука:
«Були розмови, що ніби то він дав згоду «Ниві» Тернопіль, але позавчора я особисто з ним говорив, він сказав, що це нічим не підтверджені чутки. Ми йому не можемо ніяк перерахувати пару тисяч. Але це формальність, упущення, яке ми виправимо. Його притягує Циткін, як тренер. Колчін. Але він вже і зараз не проти спробувати себе в першій лізі.»

Про Бабійчука:
«Тут є деякі психологічні моменти, але до хлопця немає претензій – в тих матчах, які він стояв, він робив все, що міг, а той пенальті, на останній хвилині, який він витягнув, то взагалі… Йому психологічно важко, бо він постійно другий, але молодець, тримається. Якщо він підтягне психологію, цілком можливо, зможе обігнати і Кліщука.»

Про Асаулу:
«Це та людина, з якої можна виліпити класного воротаря».

Про Нгаху:
«Він візитівка клубу, він авторитет, він член виконкому федерації футболу вінницької області, дуже позитивна аура у людини, його всюди пізнають і він всюди підтягує бренд «Ниви». Якщо що – йому дорога в тренерський штаб.»

Про Заводяна:
«Ось мені подобається Заводян. Не молодий футбольний вік, але мені подобається. Позитивний гравець»

Про Маляренко:
«Наш напад. Позитивна в житті людина, постійно в залі, дружина, дитина. На полі викладається. Ось такі люди нам потрібні. І вони є, можливо ми їх не бачимо.»

Про Осадчого:
«Хороший хлопець, але «нєзамєнімих нет». Поїхав в Словаччину шукати кращої долі.»

Про Браславського:
«Ярік подзвонив мені, попросив дати «вольную», що він бажає завершити з професійним футболом і переключиться на інші змагання (друга украхнська ліга з футзалу). Я готовий допомагати з селекцією, таке інше. Це – чоловіча, людська позиція. Ніхто його не виганяв. Тим більш, що Колчін до нього позитивно відноситься, як до вінничанина. Він подзвонив Колчіну, повідомив. Якщо з часом передумає, нехай повертається, новий контракт нам заключити не складно.»

Про Колчіна:
«У нас з головним тренером контракт на рік. З ним також ведуть перемовини клуби першої ліги. У нас є домовленість. Якщо він мені не подобається, я кажу – у мене є інший тренер. А якщо з його боку буде інша пропозиція, яка дасть йому зріст, то…»

Про Циткіна:
«Ми доручили питання селекції і Володимиру Циткіну. Він тренував молодіжну збірну України. Не помічником, а головним тренером. Він жорсткий, але воротарі його люблять. Нехай він з молодими попрацює і скаже, що він бачить. Більш того, я з ним говорив, він мислить з науково-практичної точки зору. Це системна футбольна людина. І порядна людина. Ми його будемо підключати до більш широких завдань, ніж тренер воротарів. Колчін сказав, що ця людина має бути не тільки біля воротарів, а й мати більші повноваження. Але тут не в посаді справа, а в тому, щоб приносити команді більшу користь.»

Про інформацію, ніби то нащодавно велика група гравців забрала документи:
«Перед Новим роком ми всіх звільнили з роботи. Це ті, хто на трудових відносинах. То немає значення для футболіста, то має значення для нас, адже це меньше податкове навантаження. Пять місяців платити податки? За що? Тому, звільняємо з роботи. Ось, наприклад, Віктор Павлович став в центр зайнятості, Циткін також.»
Вадим Кудіяров:
Про зарплати футболістів:
«Зная рынок футболистов, уровень зарплат, скажу, что у нас сейчас завышены зарплаты. А отношение некоторых из них к клубу, болельщикам, к городу Винница находится на очень низком уровне.»

Василь Вовк:
Про зарплати футболістів:
«Я беру вину на себе. Ще спочатку було завищено планку зарплат. Підвищувати, то є нормально, а от понижати...»

Про Тернопіль:
«Я не знаю, що вони собі думають, для чого це все. Можливо, це амбіції, якими ми іноді страждаємо».

Про Житомир:
«Закінчать там стадіон в цьому році чи ні, не знаю, а от як там будується команда – мені не подобається.»

Про Хмельницький:
«У Бейдермана інша історія. Він вирощує хлопців і продає їх. Не для себе, а для того, щоб школу утримувати. І він приймає участь в трьох чемпіонатах.»

Про «Агробізнес»:
«Як би я не любив «Агробізнес», але ця команда з бізнесу. А футбольні команди повинні бути біля великого бізнесу. Є фірма «Агробізнес» і є команда «Агробізнес». Сама форма правильна.»

Про зміну вектору на місцевих гравців. Чому так? Це ініціатива Колчіна, Вовка, чи просто бажання зекономити:
«Я ще раз кажу – Колчін відразу звернув увагу на другу команду і відразу її заявив. Він сказав, що є 10 чоловк, яких можна залучати. Є люди, які будуть грати не гірше, ніж заїзджі. Справа не в економії. Тих два місяці дограємо. Справа не в цьому. Прошу провести це червоною ниткою, якщо будете писати, чи показувати: Я разом з вами іду до першої ліги! І ми не будемо виводити команду до першої ліги неспортивним, незаконним способом. І я не виключаю, що перша ліга може бути вже в цьому новому році. Буде це «пятьма Андрєєвими» чи «пятьма Брижчуками» – це вже інша справа. Це вже справа моя, тренерів і моїх спонсорів. Адже люди вкладають гроші в благодійний фонд, на щось сподіваючись.. Так сталося, що я їх підвів під таке. Не в економіїї річ. Якщо ми знаходимо три тисячі, то знайдемо ще три. Але може не варто їх туда вкладати. А може варто подивитись на вінничан? Це не панацея, але…»

Про Дмитра Івашківа:
«В яких тільки командах він зараз не грає – в футбол, футзал, ось, нещодавно запросили в Ю-16, але Колчін сказав, що зараз його не варто випускати в великому професійному футболі, бо можна просто «вбити» гравця. Техніка, фактура – все є. Але це ще молодий організм. Щоб не надірвався.»

Про контракти для молоді, згідно яким, при переході в іншу команду клуб отримував би обумовлену компенсацію:
«Ми могли б прописати, але федерація футболу не вітає таке. У них є типові контракти. Але не заборонено вносити зміни. Але дивіться. Ми зараз знайдемо молодь, підпишемо контракти на два рики. А виходимо у першу лігу, а вони вже не тягнуть той рівень. Потрібно буде якось розривати контракти. А це з морально –етичної точки зору не добре, адже психологічно їм буде важко. А якщо зберігати, то потрібно платити гроші згідно контракту. А це мінімальна зарплатня і податки.»

Про контракти з футболістами:
«У нас зі всіма підписані контракти, окрім Кліщука. І… ще… не памятаю, потрібно подивитись список»

Про Павелко:
«Павелко сказав: «Я підтримую твої наміри щодо виходу команди в першу лігу.»

Про реконструкцію стадіону:
«На мою думку, гроші на реконструкцію ЦМС є, вони вже є, але чому справа не зрушила з місця, я не знаю.»

Про Косюка:
«Два рази було. Це ті чутки, які ходять по місту. Але ж конкретних пропозицій не було! Він каже, що ніби-то не проти, але зараз не до того. Я не проти – нехай заплатить інвесторам, які вклались в клуб якусь копійку і бере клуб під свою опіку. Йому нічого не варто зробити і базу і стадіон. Але він не футбольна людина. Він не розуміє, що таке футбольний клуб. Це бізнес-людина. Та і зараз бізнес не надто рветься підтримувати футбол – у них інші проблеми.»

Про майбутнє:
«Є багато питань. І все може змінитись. Зараз одна ситуація, а завтра може бути зовсім інша. І я буду підлаштовуватися під цю ситуацію, щоб рухатись вперед. І ви справедливо будете питати, чому ти вчора казав одне, а сьогодні інше.»

Ігор Пущал:
-Василь Васильович, від мене останнє запитання на сьогодні. Роскажіть, яким ви бачите майбутнє клубу. Починаючи з зими, весни… З чим ми будемо заходити в новий сезон?
Василь Вовк:
**довга пауза** - Я маю кілька бачень. Але я озвучу тільки одне. Я сподіваюся, що це бачення збудеться. І це не мрії, це робота. Я бачу один з варіантів, це наш вихід в першу лігу. Повторюю, це не мрії. Над цим варіантом іде робота. І це буде історична необхідність в рамках святкування 60-річчя вінницької «Ниви»

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 04.12.2017 13:48:52]

Ми знову раді представити вашій увазі поповнення в розділі "Зірки"! Це - видатний футболіст 80-90 років з тієї "золотої плеяди" футболістів, які під керівництвом Валерія Лобановського наводили "шороху" на футбольну Європу. Непоступливий захисник, якого двічи номінували на приз "Золотий мяч", який за свою карєру зібрав цілу низку клубних нагород, виграв декілька різних медалей на рівні збірних, а також відзначився вдалим тренерським хистом, здобувши багато нагород, тренуючи різні команди.

Отже, зустрічайте Анатолія ДЕМ'ЯНЕНКА!

Захисник. Тренер. Грав в клубах: "Дніпро" Дніпропетровськ (1971-78 р. - 20 ігор, 1 гол), "Динамо" Київ (1979-1990 р. 347 ігор, 29 голів), "Магдебург" Німеччина (1991 р. 3 гри), "Відзев" Польща (1991-92 р. 13 ігор) Тренував такі команди, як: "ЦСК ВСУ" Київ (1993 р.), "ЦСКА-Борисфен" Київ (1993 р.), "Динамо" Київ (1993-2007 р.), "Нефтчі" Баку (2008 р.), "Насаф" Узбекистан (2010-11 р.), "Волинь" Луцьк (2012-13 р.). За національну збірну СРСР провів 80 ігор, забив 6 голів. Чемпіон СРСР 1980-81 р., 1985-86 р., 1990 р. Чотири рази вигравав Кубок СРСР - в 1982 р., 1985 р., 1987 р., 1990 р. Тричі вигравав Суперкубок СРСР - в 1981 р., 1986-87 р. Вигравав Кубок Кубків в 1986 році. Також є фіналістом Суперкубку УЄФА 1986 року. У складі молодіжної збірної СРСР ставав чемпіоном Європи 1980 р. У складі головної збірної СРСР виграв срібні медалі Чемпіонату Європи 1986 року. Двічі ставав кращим футболістом України 1982 і 1985 року. Кращий футболіст СрСР 1985 року. Майстер спорту міжнародного класу. Заслужений майстер спроту СРСР, Номінант на "Золотий Мяч" 1985 і 1988 років. Тричі грав на Чемпіонатах світу. У якості тренера став Чемпіоном України 2008 року. Виграв Кубок України 2007-08 років, Виграв Суперкубок України 2008 року. Також виграв бронзові нагороди чемпіонату Азербарджану 2009 року, Срібні нагороди чемпіонату Узбекистану 2011 року, виграв Кубок АФК 2011 року. Нагроджений орденами "За заслуги" 1, 2, 3 ступенів.

Заходьте у розділ "Зірки". Читайте, пишайтесь тим, що відомі футболісти, тренери знаходять декілька хвилин для того, щоб побажати процвітання вінницькій "Ниві"!
[Добавил Игорек в 06.11.2017 13:40:22]

Попередження: Разуваєв, 16 хв., Панасюк 51 хв., Коблюк, 54 хв., Янчак, 74 хв., Карвацький, 74 хв., Шпирка, 90 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій – 31. Андрєєв Сергій, 34. Карвацький Андрій, 33. Гудак Роман, 8. Попов Дмитро, 15. Разуваєв Олексій (10. Яськов Максим, 26 хв.), 24. Нгаха Колінс (4. Дугієнко Олександр, 57 хв.), 16. Брижчук Тимофій, 55. Дмитренко Олег (19. Осадчий Дмитро, 76 хв.), 11. Маляренко Ігор, 9. Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 21. Овчар Тарас, 2. Хохлов Вадим, 23. Борячук Олександр.
Головний тренер:
Колчин Денис

«Львів» Львів:
1. Герич Роман, 5. Багдай Роман, 22. Романчук Олександр, 4. Бариляк Руслан, 19. Бухал Гліб, 20. Коблюк Тарас, 25. Орловський Борис, 16. Панасюк Олег, 6. Зайчук Михайло (17. Янчак Вадим, 65 хв.), 9. Кисленко Сергій (15. Шпирка Юрій, 84 хв.), 10. Омельченко Олексій (7. Савошко Володимир, 90 хв.).
Запасні гравці:
12. Друзь Богдан.
Головний тренер:
Чіх Андрій


Відеозвіт (голи і небезпечні моменти) матчу "Нива" - "Львів" (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб


Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Львів» Львів від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Львів» Львів
Офсайди
0 (0+0)
2 (2+0)
Фоли
25 (15+10)
22 (7+15)
Кутові
8 (5+3)
3 (1+2) 
Удари по воротах
12 (4+8)
5 (1+4)
З них в ствір воріт
6 (3+3)
4 (0+4) 

На початку гри темп був не надто високим – команди намагалися призвичаїтись до не надто якісного газону. Перший більш-менш небезпечний момент відбувся на шостій хвилині, коли Коблюк увійшов в штрафну вінничан з правого флангу і, обігравши захисника, з доволі вигідної позиції пробивав по воротах, але влучив в когось з захисників. «Нива» відповіла через три хвилини. Брижчук отримав мяке закидання в штрафну від Маляренка і миттєво зорієнтувавшись, намагався технічно перекинути мяч над воротарем у дальній кут воріт, але мяч перелетів ворота і опустився на сітку. До голу не вистачило лічених сантиметрів.

А на 14 хвилині відбувся гол! Ярослав Браславський отримав пас в праву частину штрафної площадки і вигравши силову боротьбу у Бариляка з доволі гострого кута сильно відправив мяч у ближній кут воріт «Львова» 1:0!

За дві хвилини ситуація повторилася майже один в один. Знову закидання в штрафну, знову протистояння Бариляка і Браславського, але на цей раз переможцем вийшов львівянин, який блокував удар вінницького футболіста і вибив мяч на кутовий. На 22 хвилині «Нива» могла відзначитись вдруге. Браславський в центрі поля розігнав атаку, відтягнувши гравців на себе і віддав пас направо на хід Разуваєву, який міг виходити один на один, але забарився, підпустив захисників, а потім ще якось незграбно вдарив з метрів восьми і воротар зі складнощами, якось по-волейбольному відбив мяч на кутовий. «Нива» в ці хвилини нагадувала пружину, яка періодично розпрямлялася, створюючи напругу біля воріт гостей. Ще одним моментом вінничан не зміг скористатись Андрєєв, який після подачі кутового класно пробив у ближній кут, але відмінно зіграв воротар, з величезним трудом відбивши цей удар.

Перерва. Слід зазначити, що всі намагання ФК «Львів» створити небезпеку біля наших воріт наштовхувались на відмінні дії захисників. Отже, після першого тайму рахунок небезпечних моментів був 4:0 на користь вінничан.

Відразу по перерві гості зрівняли рахунок. Пенальті, призначений на 48 хвилині був якись невиразний. Звичайна боротьба в штрафній завершилась падінням гравця гостей. Андрєєв який безпосередньо приймав участь в цьому епізоді, був дуже здивований таким покаранням, але суддя був невблаганним – «точку» відмінно виконав Коблюк. Мяч пролетів під Кліщуком, який вгадав напрямок польоту мяча але не зміг врятувавти команду від голу.

Гол спортив настрій, але не збив бажання господарів виграти. В одному з епізодів Браславський віддав відмінну передачу на лінію воротарського майданчика, де опинився Яськов, який дотепно пробив пятою. Удар вийшов дуже класний, але мяч пролетів у лічених сантиметрах над поперечиною. Дуже небезпечно! Гості відповіли не менш небезпечно, розігравши швидку атаку «три в три» і лише не дуже сильний завершальний удар з непоганої позиції змарнував їх сподівання. Пішла гра «до голу». Атаки накочувалися то на одні, то на інші ворота. Зі штрафного непогано пробивав Браславський, після кутового у падінні поклавши корпус бив Попов, але пропустили саме господарі.

Звичайний штрафний з правого флангу, навіс на лінію воротарського майданчика, Кліщук не вийшов на перехват, Дмитренко грав не по мячу, а по іншому гравцеві, а Бариляка просто забули накрити і він влучно пробив головою. Ось тобі і маєш рахунок 1:2!

Ще було досить часу, щоб врятувати гру, але здавалося, що «Нива» зневірилася що зможе досягнути перемоги, чи хоча б нічиї. Доказом цього стала атака львівян «три в два», яку, втім, вони бездарно змарнували. Так само, як і вихід Шпирки сам на сам з Кліщуком. Здавалося, що нападник все зробив правильно, обігравши нашого воротаря на правому фланзі і намагаючись поцілити ворота з гострого кута, але врятував ситуацію Карвацький, який вибив мяч з порожніх воріт. І все ж, на останніх хвилинах вінничани могли врятувати гру. Браславський отримав відскок в десяти метрах від воріт і сильно пробив, але влучив в захисника. Пробивав головою Яськов після подачі штрафного з правого флангу, але назвати небезпечним цей удар не можна. Спокійно зіграв воротар. Ну і на кінець, з гострого кута намагався пробити Маляренко, але мяч пролетів поряд з правою штангою.

Фінальний свисток. Наступну офіційну гру ми побачимо аж через пять місяців…

IP
niva.vn.ua

ПІСЛЯМАТЧОВА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

Головний тренер ФК «Нива» Вінниця Денис Колчин:
- Почему ушел с поля Колинс и как вы оцениваете игру Яськова?
- Сложно на эмоциях оценивать игру. Я очень расстроился, что мы проиграли. Я поблагодарил ребят за самоотдачу на протяжении всего сезона – это тяжелейший труд. В сегодняшней игре мне, в целом, действия нашего коллектива понравились – была агрессивная игра на победу. К сожалению, нам немного не повезло – где-то чуть-чуть не хватило мастерства при завершении атак, потому что создали моментов больше, чем на один гол. И концентрация. В ключевых моментах не удалось сохранить концентрацию. Пропустили два гола. Ну и на стороне ФК «Львов» была удача, а без удачи, все же, в футболе нельзя.
- И все-таки, с чем была связана замена Колинса?
- На мой взгляд, Колинс начал функционально проседать, а мы требовали плотного, высокого прессинга.
- Как оцениваете игру Максима Яськова?
- Очень хорошо вышел. Мы уже давно обратили на него внимание и выпускаем постепенно. Планировали сегодня его в состав, но побоялись – поставили более опытного футболиста. Но Разуваев неудачно игру начал, и мы заметили, что у него не все получается. Поэтому, выпустили Макса.
- Чем команда будет заниматься в межсезонье? Когда отпуск?
- Еще пять дней мы проведем вместе – будем выходить из сложнейшего сезона. Будем проводить легкие тренировки на «Химике» в течении пяти дней. За это время закроем кое-какие хвосты. Поговорим с ребятами, у которых заканчиваются контракты. Поговорим с футболистами по дальнейшей судьбе. Встретимся с руководством. А после этого ребята уйдут в отпуск. Мы планируем после этого, до Нового года в 20-х числах, собрать ребят, провести небольшой предновогодний турнир. После Нового года, если, дай Бог, будет все хорошо, соберемся уже на сборы – в конце января.


Головний тренер ФК «Львів» Андрій Чіх:
- Команда в цьому році вже створила справжню кубкову сенсацію в Кубку України. Чи планує комана створити сенсацію в чемпіонаті?
- В чемпіонаті перед початком сезону ми не ставили максимальних завдань. Наше завдання було – створити команду. Вона була нещодавно відроджена. Тому, стосовно сенсацій – ми будемо старатися в кожній грі і намагатися якнаймога вище підійматися по турнірній таблиці.
- У команди був деякий спад у грі в чемпіонаті. З чим це повязано?
- Це повязано з тим, що у нас немає ротації складу. Деякі гравці відїзжали на Універсіаду. А також травми гравців, кубкові ігри – це також безслідно не проходить – там витрачається максимум емоцій, зусиль. І ми не завжди добре відновлювались, хоча намагалися. І гра з «Арсеналом», коли ми програли 0:3, приклад цього емоційного і фізичного виснаження. Сьогодні ми добре налаштувалися, адже знали, що Вінниця – сильна команда і ми є сусідами по турнірній таблиці. І нам потрібно було психологічно відновити свій статус. Ми дуже хотіли перемогти і я дуже вдячний хлопцям за те, що вони сьогодні віддалися грі. Ми дуже задоволені результатом і футболістами.
- Перемога була дещо несподіванною?
- Я б так не сказав. Ми десь володіли ситуацією, ми створили достатньо моментів в першому таймі, якість поля дещо сказалась.
- Як оцінюєте якість поля?
- Ніяк..

Расшифровка пресс-конференции IP по видео Леонида Загоруйко.[Добавил Игорек в 30.10.2017 12:33:41]

Попередження: Веприк, 21 хв., Нгаха 26 хв., Вульчин, 44 хв., Приймак, 57 хв., Хохлов, 71 хв., Андрєєв, 75 хв.

«Прикарпаття» Івано-Франківськ:
26. Вульчин Остап, 4. Громоляк Андрій, 5. Приймак Владислав, 27. Бочкур Роман, 15. Яневич Віктор, 14. Дербах Василь, 6. Бойко Тарас, 10. Веприк Олег (16. Геник Василь, 90 хв.), 2. Конкольняк Ярослав (23. Гуменюк Назар, 77 хв.), 22. Януш Орест (21. Денега Роман, 90 хв.), 18. Дитко Роман (20. Кузьмин Роман, 58 хв.).
Запасні гравці:
24. Семенів Юрій, 8. Боришкевич Володимир, 17. Прошак Роман.
Головний тренер:
Володимир Ковалюк

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій – 31. Андрєєв Сергій, 34. Карвацький Андрій, 33. Гудак Роман, 8. Попов Дмитро, 15. Разуваєв Олексій (21. Овчар Тарас, 54 хв.), 19. Осадчий Дмитро (4. Дугієнко Олександр, 46 хв.), 24. Нгаха Колінс (2. Хохлов Вадим, 62 хв.), 55. Дмитренко Олег (16. Брижчук Тимофій, 68 хв.), 11. Маляренко Ігор, 9. Браславський Ярослав.
Запасні гравці:
1. Бабійчук Максим, 7. Темерівський Олександр, 10. Яськов Максим.
Головний тренер:
Колчин Денис


Відеозвіт (гол і небезпечні моменти) матчу "Прикарпаття" - "Нива" (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб

Порівняно з переможною грою з «Арсеналом» в минулому турі в складі «Ниви» сталась всього одна заміна. На поле вийшов Браславський, який відбув дискваліфікацію, натомість, на лавці запасних залишився Брижчук. Тобто, нібито ця заміна мала на меті підсилити атакуючі дії команди, але не сталось так, як гадалось. «Нива» провела дуже слабкий матч в плані наступальних дій, що досить дивно, адже «Прикарпаття» грало без лідера – Ігоря Худобяка і, що саме головне, на неділі провело кубковий матч з «Десною» і мало б бути більш втомленою, але до честі івано-франківців, вони зуміли мобілізувати зусилля, продемонструвати більше бажання і жагу до перемоги і, відповідно, цілком заслужено перемогли вінничан, яким перемога була, ой, як потрібна, щоб наздогнати тернопільську «Ниву», а також наблизитись до тандему лідерів.

Вже на першій хвилині гри господарі провели перший удар по воротах «Ниви». Конкольняк після передачі з правого флангу головою перевірив пильність Кліщука. Удар носив пристрілочний характер, але все ж… «Нива» створила дуже гострий момент на восьмій хвилині. Попов якимось дивом не замкнув дальню штангу після передачі Осадчого зі штрафного. Дуже небезпечно, адже, якби Дмитро влучив по мячу, удар наносився б буквально з метру. Досить рівна, спокійна, позиційна гра проходила до 34 хвилини, коли «Прикарпаття» створило декілька небезпечних моментів поспіль. Спочатку Дербах розрізаючим пасом між Андрєєвим і Гудаком вивів Дитко на побачення з Кліщуком. Але відмінно зіграв наш воротар, вибігши назустріч і заблокувавши удар. Також переможцем наш воротар вийшов і після добивання Яневича з за меж штрафного майданчика, спіймавши мяч руками. Дуже небезпечно! Але ще небезпечніше було на 39 хвилині, коли Карвацький програв позицію на лівому фланзі, звідти пішов гострий простріл на лінію воротарського майданчика і Кліщук у відчайдушному кидку вибив мяч, але прямо на ногу Веприку, який з 11 метрів не влучив у ворота. Мяч пролетів вище, але це був убойний момент. За хвилину ще один удар з-за меж штрафної площадки. Дуже сильно в правий нижній кут воріт і Кліщук з трудом у кидку ліквідовує загрозу.

Перерва. По небезпечних моментах рахунок близько 5:0 не на користь вінничан.

Перерва не змінила перебігу подій. На 48 хвилині ворота Кліщука турбує удар з-за меж штрафної площі. Здавалося, удар був не надто сильний, але мяч пролетів впритул з правою стійкою. А на 65 хвилині стався гол. Януш отримав передачу на правому фланзі і прострелив в штрафну. Першим на мячі опинився Кузьмин, який прийняв мяч, технічно прокинув собі на хід між Поповим і Андрєєвим і вийшовши один на один пробив повз Кліщука в лівий кут і, здавалося, мяч пролетить повз ворота, але Гудак, рятуючи ситуацію, зрізав мяч в свої ворота. 1:0! Не встигли гості розвести мяч з центра, як отримали ще одну атаку на свої ворота. Причому, вінничани самі створили собі проблеми. Кліщук, вибиваючи мяч влучив в ногу Веприка, який знаходився в 16 метрах від воріт. Добре, що відскок був на користь нашого воротаря, який виправив свою помилку. Наступний свій момент господарі змарнували на 75 хвилині. Коли Бойко отримав мяч після розіграшу кутового і з льоту пробив з вигідної позиції по воротах «Ниви», але дуже не влучно. Далі в тому ж ключі. 81 хвилина. Подача зі штрафного з правого флангу на дальню стійку, Кліщук невдало виходить з воріт і Гуменюк міг завершити голом цю подачу, але не влучив у ближній кут воріт. 83 хвилина. Знову пожежа біля наших воріт після гострого прострілу Януша. Але відбилися. При всій нелогічності нічиєї, «Нива» могла і відігратися після того, як Хохлов прострелив з лівого флангу вздовж штрафної, але мяч пролетів за спиною Браславського, а якби передача була влучна, мабуть, нічого не могло б завадити голу, адже було дуже близько від воріт і Яорславу ніхто не заважав. Через хвилину Брижчук скинув під удар Хохлову, який наніс дуже сильний удар з метрів 22, але мяч пролетів впритул з лівою девяткою.
Фінальний свисток.

ПІСЛЯМАТЧОВА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

Головний тренер ФК «Нива» Вінниця Денис Колчин:
- Ваша оцінка, ваше враження від гри?
- Хороший, достойный соперник против нас сегодня играл. Хотели себя проверить на фоне команды, которая претендует на выход в первую лигу и убедились, что идем правильным путем. Да, не все получилось, не хватило качества где-то… Но, наверное, в этой игре сказалось преимущество «Прикарпатья» в индивидуальном мастерстве. Благодаря более успешным индивидуальным действиям они добились успеха. А что касается командной игры, не думаю, что мы уступили. В скорости, единоборствах давали достойный отпор. А в личных качествах мы проигрывали – каждый на своей позиции немного проигрывал сопернику.
- Яке завдання стоїть перед командою в цьому сезоні?
- В этом сезоне мы стремимся к максимальному результату в каждой игре. Говорить сейчас о далеко идущих планах пока сложно. Нам нужно доиграть этот год и когда будет большой перерыв, мы будем формировать сильную команду, доукомплектовываться, стремиться к высшим целям.
- В вашій команді виступає вихованець прикарпатського футболу Тарас Овчар…
- Парень очень хорошо старается, очень хотел проявить себя в этой игре. Мы ему дали этот шанс и он почти целый тайм отыграл. Но чтобы говорить о чем-то конкретном, нужно просмотреть игру, проанализировать… Претензий по самоотдаче, желанию, работе у меня нет.


Головний тренер івано-франківського «Прикарпаття» Володимир Ковалюк:
- Ваші враження про гру?
- Хочеться всіх привітати з перемогою. Минулу гру ми програли і налаштовували хлопців на перемогу. Ми знаємо, що «Нива» Вінниця незручний суперник для «Прикарпаття» і добре, що так сталося. Хоча, якщо взяти про грі, то ми награли більше на перемогу, ніж суперник. У нас було більше гольових моментів, нажаль, ми реалізували тільки один. Гра була напружена, гра була до гола. І, з іншого боку, це добре, адже кінець сезону і хлопці вже футболом трішки «наїлися», трішки «підсіли», але ми проявили характер, волю до перемоги, хотіли виграти і… виграли! Це саме основне.
- Чи є різниця між тією «Нивою», з якою ви грали у першому колі і нинішньою?
- Тяжко порівняти, адже ми там грали на штучному полі. Воно зовсім інакше. Ваша команда звикла грати на штучному полі. Нам було тяжко в незвичних умовах, хоча по тій грі і ви могли виграти і ми. Але ми зіграли у нічию. Мен ваша команда сподобалась – вона старається, у неї є перспектива. Але наша команда хотіла сьогодні виграти більше. Ви самі бачили – бажання у хлопців було. Щось виходило, щось ні, але ми могли забити і у першому таймі – Веприк, якби забив, можливо, гра пішла б в іншому ключі.
- На цій грі було присутньо набагато менше вболівальників, ніж на минулій грі, що б ви хотіли сказати вболівальникам?
- Ви прекрасно знаєте, ми на кожній прес-конференції говоримо, що ми граємо для людей. Сьогодні була холодна погода – не така вже і футбольна атмосфера. Але ми привчили вболівальників до Кубку і після кубкових матчів глядачі не дуже бажають іти на чемпіонат. З одного боку, це добре, що ми створили таких ажіотаж, що ми обіграли команду Прем єр ліги, достойно зіграли з «Десною» Чернігів. І хоча програли, але вболівальник повинен ходити підтримувати команду в кожній грі, якщо, звичайно, це справжній вболівальник. Хотілося б бачити більше вболівальників, тому я запрошую всіх на наступну гру з командою лідером – «Агробізнесом». Буде досить цікава гра. І підтримка 12 гравця для нашої команди важлива. Хотілося б, що б приходило, як літом – 3-4 тисячі. Ця підтримка заряджає хлопців позитивною енергією.
- Чи розглядає клуб варіант, щоб повернути гравців, які виступають у вищих дивізіонах в команду?
- Звичайно, розглядаємо, але не можемо їх запросити, адже вони грають у Премєр-лізі, і ми прекрасно розуміємо, що вони там бажають грати. Саме основне, щоб ми повернули команду у першу лігу. Коли ми там будемо, я гадаю, що ті хлопці, які грають за межами нашої області, самі побажають грати за рідний край і здобувати нашій команді титули і перемоги..

Расшифровка пресс-конференции IP по видео Леонида Загоруйко.[Добавил Игорек в 22.10.2017 02:42:33]

Попередження: Грабчак Святослав, 21 хв., Патрик Руслан 87 хв., Омоко Оровіанор, 90 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій – 8. Попов Дмитро, 11. Маляренко Ігор, 15. Разуваєв Олексій (21. Овчар Тарас, 90 хв.), 16. Брижчук Тимофій (7. Темерівський Олександр, 90+2 хв.), 19. Осадчий Дмитро (2. Хохлов Вадим, 84 хв.), 24. Нгаха Колінс (55. Дугієнко Олександр, 61 хв.), 31. Андрєєв Сергій, 33. Гудак Роман, 34. Карвацький Андрій, 55. Дмитренко Олег.
Запасні гравці:
44. Асаула Павло.
Головний тренер:
Колчин Денис

«Арсенал» Біла Церква:
12. Гнатиш Герман – 20. Авдалян Тамаз, 6. Тименко Володимир, 10. Нагорний Ігор, 3. Омоко Оровіанор, 17. Глущенко Андрій, 23. Шарай Дмитро (7. Гупалов Генадій, 90+3 хв.), 14. Грабчак Святослав, 5. Патрик Руслан, 13. Сьомка Артем, 15. Мартиненко Дмитро.
Запасні гравці:
1. Шкарбан Євген, 77. Байдюк Олександр
Головний тренер:
Олександр Акімов


Відеозвіт (гол і небезпечні моменти) матчу "Нива" - "Арсенал" (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Арсенал» Біла Церква від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Арсенал» Біла Церква
Офсайди
2 (1+1)
7 (5+2)
Фоли
14 (6+8)
14 (6+8)
Кутові
5 (2+3)
1 (1+1) 
Удари по воротах
9 (4+5)
2 (0+2)
З них в ствір воріт
4 (1+3)
0 (0+2) 

Вінницька «Нива» провела черговий матч під керівництвом Дениса Колчина і здобула перемогу з рахунком 1:0. Це вже п’ята гра нового головного тренера, серед яких його підопічні здобули чотири перемоги і одну поразку. Непоганий результат! І хоча до якісних змін у грі ще далеко, але команда звільнилась від «нічийного прокляття» і почала набирати очки, потихенько наздоганяючи лідерів. Тернопільські «одноклубники» вже зовсім поряд, на відстані однієї перемоги, а ось друге місце лише з’явилося на обрії у вигляді «Прикарпаття», з яким нам доведеться зіграти вже в наступну неділю. Дещо поліпшує шанси вінничан те, що гру в Івано-Франківську через перебір жовтих карток пропускає лідер «Прикарпаття» Ігор Худобяк (Нагадаю, що в минулому сезоні «Ниві» вдалося здобути три виїзних очки саме за відсутності Худобяка на полі), а також плюсом для вінничан є те, що івано-франківці на цій неділі мають зіграти дві гри – в середу гра на кубок України з «Десною», а вже в неділю відбудеться принциповий матч з вінничанами. Чи вистачить у команди ігрових кондицій на дві гри, ми дізнаємось в неділю.

А сьогодні вінничанам протистояли старі знайомі – «Арсенал» з Білої Церкви. В минулому сезоні ця команда добряче попсувала нерви керівництву «Ниви», в першому колі у ранзі аутсайдера перегравши вінничан. Саме після цієї поразки тренерський штаб на чолі з Юрієм Солов єнко був відправлений у відставку. Негативні емоції приніс і матч другого кола, коли гості зрівняли рахунок на 92 хвилині, поставивши хрест на першолігівських сподіваннях «Ниви». Новий сезон все змінив на краще. В серпні вінничани виявилися сильнішими, завдяки голу Браславського, і ось в суботу знову перемога з мінімальною перевагою 1:0. Але на цей раз героєм поєдинку став Сергій Андрєєв, який влучно завершив подачу Осадчого зі штрафного.

«Нива» продовжує грати на межі можливого, адже команду продовжує переслідувати низка травм і дискваліфікацій. Гру з «Арсеналом» через дискваліфікації пропускали Браславський і Яськов, травмовані Катрюк і Бабійчук, негаразди зі здоров’ям у Борячука. Ось і виходить, що в матчі прийняли участь заявлені гравці, за виключенням Асаули, у якого в цьому чемпіонаті ще не було шансу проявити себе. Але у «Арсенала» були проблеми значно гірші. Дуже коротка лава запасних, лише одна заміна за гру. Але, незважаючи на це, команда з Білої Церкви зовсім не виглядала хлопчиками для биття, намагаючись проводити контратаки.

З перших хвилин гри в складі вінничан виділявся Брижчук, який при Колчині, отримав кредит довіри, почав надолужувати втрачене, швидко повертаючи ігрову форму і його гра почала нагадувати ту, за яку так цінували Тимофія вболівальники, нагородивши званням «Найперспективніший гравець сезону». А ось у Маляренка гра не пішла. У Ігоря було декілька моментів для того, щоб пробити, загострити, були два виходи 1 на 1, але все чогось не вистачало – то влучності, то заважали захисники, або невдалий прийом мяча. Так було в моменті першого тайму, коли Брижчук скинув Маляренку під удар, але той забарився з ударом і захисник вибив мяч. В одному з наступних епізодів Маляренко вискочив практично один на один зліва від воріт «Арсеналу», пробив в правий кут, але трішки не влучив, схопившись за голову від розпачу… За декілька хвилин знову вихід один на один вже ближче до центру воріт і знову удар в правий кут і знову мяч пролітає поруч зі штангою. Не щастить! В кінці першого тайму «Нива» створила ще один убойний момент. Маляренко з лівого флангу віддав класну передачу в центр і Осадчий з льоту сильно приклався по воротах гостей з метрів 10, але відмінно зіграв воротар «Арсеналу», відбивши надскладний удар.

На початку другого тайму гості ледве не реалізували вихід по лівому флангу. Добре що Кліщук вчасно вискочив аж до кута штрафної площадки і встиг вибити мяч з-під ніг нападника. Далі було ще декілька ударів с сторону наших воріт з далекої відстані, але не точно. Гра проходила за сценарієм гостей, які були зовсім не проти нічиєї, але цей настрой своєї команди збили ультрас «Арсеналу», які почали використовувати піротехніку на трибунах, поле затягнуло їдким димом і арбітр увів команди в роздягальні. В цей час на трибунах спалахнули локальні бійки, суперечки з поліцією, які, зрештою, не переросли у щось більш негативне і поступово емоції вляглися і команди знову вийшли на поле. При цьому, після вимушеної перерви «Нива» виглядала значно вмотивованою на результат і вже невдовзі наша команда забила. Осадчий подав мяч з штрафного, призначеного зліва, в центр штрафного майданчика, Андрєєв виграв повітря і головою вдарив в правий нижній кут воріт. Воротар пальчиками дістав мяч, перевівши його в стійку, від якої мяч зрадницьки відскочив воротареві в спину і вкотився у порожні ворота. Не без везіння, але «Нива» повела у рахунку! 1:0! Вже через декілька хвилин Дугієнко вривався в штрафну з правого флангу, прокинув мяч повз воротаря і був збитий… Так здалося усім на трибунах, крім арбітра, який не призначив пенальті. Що ж, він був ближче до цього епізоду. Мав можливість забити і Разуваєв, але зі штрафного з метрів 30 пробив трішки вище воріт. Ну і знову Маляренко, який не зміг забити з близької відстані. Фінальний свисток.

IP
Niva.vn.ua
ПІСЛЯМАТЧОВА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

Головний тренер ФК «Нива» Вінниця Денис Колчин:
- Судя по всему, результат вам понравился. А игра?
- Игра очень хорошая. Ребята выполняют те указания, которые мы им даем на тренировках. То, над чем мы работаем – выполняется на поле очень организованно и дисциплинированно. Поэтому, большое спасибо ребятам за такой искренний, честный труд! Они приняли наши установки, они приняли наши требования и, слава Богу, это дает результат.
- Как команда смогла перестроиться в отсутствии Браславского?
- Вы же видели. Нам немного не хватило реализации. Главное, что наш соперник не имел серьезных возможностей для взятия ворот. При всем уважении к «Арсеналу», нам удалось нейтрализовать все самые сильные стороны соперника. Мы создали, особенно в первом тайме, много возможностей, чтобы добиться успеха много раньше. К сожалению, подвела реализация, но это нужно отдать должное сопернику. Но в целом, была сбалансированная игра нашей команды.
- Насколько мы понимаем, команда и в дальнейшем планирует играть на ЦГС. Насколько позитивно это может повлиять на результат?
- Я вышел сюда спустя 20 лет. Столько испытал эмоций, столько нахлынуло воспоминаний, когда я был игроком, столько приходило людей поболеть… Это воспоминания хорошие, атмосфера потрясающая… Стадион потрясающий. Да, где-то нужно трибуны подлатать, но, в целом, тут совершенно другое ощущение игры. И очень приятно здесь сыграть после такого большого перерыва и выиграть. Спасибо болельщикам, которые пришли нас поддержать. Погода не очень хорошая – моросит дождь, но люди пришли, и мы благодарны им.
- Наверное, были сложности с переходом с искусственного газона на натуральный?
- Нет, сложностей не было, поскольку последние две недели мы тренируемся на натуральном поле. .


Захисник ФК «Нива» Вінниця Вадим Хохлов:
- Насколько много неприятностей доставил соперник нашей защите?
-Соперник выглядел достаточно хорошо на этом тяжелом поле. На первый план вышли морально-волевые качества и соперник смотрелся очень здорово, в принципе. Очень тяжело было с ними играть. Но так получилось, что мы забили мяч и победили заслуженно и закономерно.
- Какие ощущения от перехода на настоящее зеленое поле?
- Самые лучшие, поскольку эта арена видела большой футбол европейского уровня. Поэтому, я считаю, что это всем пойдет на пользу. Во-первых – натуральный газон, во-вторых, сама атмосфера этого стадиона, этих трибун. Я думаю, все только выиграют, если мы будем проводить следующие игры именно тут.


IP
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 15.10.2017 14:57:05]


Попередження: Кудєлькін 13 хв., Браславський 38 хв., Разуваєв, 58 хв., Яськов, 71 хв., Дегтяренко, 84 хв.

«Полісся» Житомир:
1. Міхєєв Дмитро, 28. Дехтяренко Олександр, 23. Тарасенко Ерік, 9. Охріменко Олег, 20. Кудєлькін Дмитро, 24. Коломієць Сергій (11. Зайнчковський Максим, 87 хв.), 22. Ковтун Артем (Загідулін, 57 хв.), 10. Олексієнко Ігор, 27. Малєй Юрій, 25. Дячук Сергій, 77. Коровіков Віктор.
Запасні гравці:
??.
Головний тренер:
Хавров Едуард

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій – 31. Андрєєв Сергій, 8. Попов Дмитро, 33. Гудак Роман, 34. Карвацький Андрій 55. Дмитренко Олег, 15. Разуваєв Олексій (7. Темерівський Олександр, 87 хв.), 19. Осадчий Дмитро (4. Дугієнко Олександр, 30 хв.), 24. Нгаха Колінс (16. Брижчук Тимофій, 77 хв), 9. Браславський Ярослав (10. Яськов Максим, 64 хв.), 11. Маляренко Ігор.
Запасні гравці:
44. Асаула Павло, 21. Овчар Тарас, 23. Борячук Олександр.
Головний тренер:
Колчин Денис

5 хв. Юрій Малєй, знаходячись ніким не прикритим справа в штраній площадці, міг отримати міч після передачі з лівого флангу, але не вийшло технічно прийняти мяч і момент було втрачено.
16 хв. Тарасенко обрізавася біля власної штрафної, Браславський на швидкості увійшов в штрафну і під пресингом захисників зумів нанести удар повз воротаря, який вискочив назустріч, але мяч зрадницьки влучив у дальню штангу!
21 хв. Осадчий подав штрафний з лівого флангу на дальню стійку і Маляренко дивом головою не замкнув цю передачу буквально з метрової відстані. Дуже небезпечно!
27 хв. Дмитренко мяко накинув мяч в праву частину штрафної на хід Разуваєву, який майстерньо перекинув воротаря, який вискочив йому назустріч і мяч залетів у ворота під дальню штангу! 0:1!
29 хв. Разуваєв отримав мяч на лінії штрафної площадки прямо навпроти воріт "Полісся" і не розмірковуючи завдав удару, але дуже невлучно. Мяч пролетів правіше від воріт.
32 хв. Коровіков міг замкнути навіс з лівого флангу, але Кліщук у високому стрибку зняв мяч з голови нападника.
37 хв. Браславський промчав по лівому флангу і дуже класно скинув мяч в центр на лінію штрафного майданчика прямо на ногу Разуваєва, але той, на жаль, не зіг приборкати круглого. Важке поле...

Перерва

49 хв. Малей і Коровіков опинились в офсайді в штрафній вінницької "Ниви". А якби не було цього мінімального офсайда, вийшов би небезпечний вихід 1 на 1
53 хв. Пройшла навісна подача у воротарську "Полісся", воротар вибив мяч прямо на ногу Маляренка, який прострелив вздовж воріт і Охрименко зрізав мяч у власні ворота. 0:2! Кумедно, що мяч знайшов щілину в сітці воріт і вилетів назовні. Арбітр зупинив гру і лише після ознайомлення з ситуацією, стоячи у воротах, показав на центр!)
55 хв. Дугієнко міг замкнути передачу від лицьової лінії, але з доволі зручної позиції на лінії штрафного майданичка пробив вище воріт.
67 хв. "Нива" дуже небезпечно розіграла кутовий. Подача на ближню штангу, Яськов головою класно перекинув мяч на дальню штангу і хтось з наших дивом не забиває третій гол, відправивши мяч вище воріт. Дуже небезпечно!
68 хв. Маляренко бів з розвороту в ближній кут, знаходячись лівіше від воріт "Полісся", але дуже добре зіграв воротар господарів.
74 хв. Кумедний епізод. Захисник "Ниви" далеко вибив мяч майже від власних воріт в штрафну господарів і Міхєєв, воротар "Полісся" не зміг як слід спіймати мяч і він вийшов на кутовий. А міг би влетіти і у ворота, якби це трапилось трішки лівіше)
75 хв. Загідулін увірвався в штрафну вінничан з правого флангу, дуже гостро прострелив в центр, але на місці опинився Андрєєв, який "підчистив" момент.
85 хв. Маляренко класно розігнав атаку по правому флангу і віддав мяч в центр на хід Яськову. На жаль, Максим потрапив у мінімальний офсайд, а так вийшов би чистий вихід 1 на 1.
90+5 хв. Найнебезпечніший момент у воріт "Ниви" за весь матч стався на останній хвилині. Подача з правого флангу на дальню штангу "Ниви", Кліщук якось невпевнено зіграв на виході, мяч відскочив у бік воріт і хтось з нападників "Полісся" лежачи на газоні ногою через себе завдав удар по воротах, але відмінно зіграв Андрєєв, головою вибивши мяч з воріт.
Фінальний свисток

IP
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 09.10.2017 14:08:23]

Попередження: Хохлов, 52 хв.

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій – 23. Борячук Олександр, 2. Хохлов Вадим, 33. Гудак Роман, 31. Андрєєв Сергій, 8. Попов Дмитро, 15. Разуваєв Олександр (34. Карвацький Андрій, 83 хв.), 19. Осадчий Дмитро (16. Брижчук Тимофій, 62 хв.), 24. Нгаха Колінс, 11. Маляренко Ігор (7. Темерівський Олександр, 86 хв.), 9. Браславський Ярослав (10. Яськов Максим, 90+3 хв.).
Запасні гравці:
44. Асаула Павло.
Головний тренер:
Колчин Денис

«Скала» Стрий:
55. Фіяло Ігор – 2. Николишин Роман (7. Кузів Віталій, 76 хв.), 3. Подоляк Роман, 4. Березовський Михайло, 6. Гусак Мирослав, 8. Хагназарі Сіаваш, 11. Маляренко Андрій (19. Кузів Роман, 72 хв.), 14. Фляк Юрій, 17. Намуйлик Петро, 24. Полюганич Дмитро, 25. Баранов Дмитро.
Запасні гравці:
12. Білик Олег, 9. Сад Валерій, 10. Заїченко Євген, 15. Дударенко Олександр.
Головний тренер:
Гнатів Роман


Відеозвіт (гол і небезпечні моменти) матчу "Нива" - "Скала" (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Скала» Стрий від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Скала» Стрий)
Офсайди
2 (2+0)
1 (1+0)
Фоли
23 (9+14)
11 (6+5)
Кутові
5 (5+0)
3 (3+0) 
Удари по воротах
14 (9+5)
5 (1+4)
З них в ствір воріт
9 (7+2)
2 (0+2) 

«Нива» розпочала гру доволі жваво. Браславський промчався по лівому флангу, змістився в штрафну і намагався пробити по воротах в оточенні кількох захисників, але мяч після рикошету вилетів на кутовий. Далі більше. Маляренко наважився на постріл з метрів 25 і мяч пройшов поряд з лівою штангою. Непогана пристрілка. За декілька хвилин Борячук прострелив вздовж воріт і Разуваєв ледве не встиг до мяча, щоб замкнути дальню стійку. Гра продовжувалась під суцільну диктовку вінничан і в одній з атак в штрафній впав Браславський, сигналізуючи про порушення. Але арбітр промовчав. Але і жовту за симуляцію не показав, мабуть, вагаючись – чи прийняв вірне рішення. Єдиний момент «Скали» створили самі вінничани. Хтось з захисників необачно головою слабко відкинув мяч назад Кліщуку і нападник гостей ледве не встиг на перехоплення. Добре, що наш воротар вчасно зреагував на цю «передачу» і вибив мяч.

1:0! Гол стався на 18 хвилині. Разуваєв подав штрафний з правого флангу, а Браславський, знаходячись за пару метрів до кута воротарської площадки, головою підправив мяч у дальній лівий кут воріт «Скали». Удар вийшов не сильний, але ідеальний за траєкторією!

На 22 хвилині «Нива» дуже цікаво розіграла кутовий. Хохлов обігрався з Разуваєвим і той віддав мяч Браславському, який змістився в центр і пробив по воротах з метрів 10, але удару не вистачило влучності. На 30 хвилині Браславський обікрав Гусака неподалік штрафної площадки, вийшов 1 на 1 з голкіпером і дуже тонко і класно перекидав мяч в сітку через воротаря, але на жаль, влучив у поперечку. Дуже шкода – момент дуже красивий і якісно виконаний нападником, але не пощастило. «Скала» відповіла дуже гострим ударом Хагназарі, який змістився в центр навпроти воріт і пробив з лінії штрафної площадки, але трішки не влучно – мяч пролетів поруч з лівою штангою і невідомо, чи допоміг би відчайдушний стрибок Кліщука, якби круглий влучив в рамку… Далі знову «Нива» захопила ініціативу. Намагався влучити в ворота Разуваєв з метрів 25, але ж відстань чимала і воротар досить легко впорався з ударом. На 36 хвилині Браславський знову демонструє відмінні бомбардирські якості, пробиваючи з правого флангу атаки з меж штрафного майданчика. Удаор вийшов дуже сильним в ближній кут і воротар ледве врятував свою команду, відбивши на кутовий, який став фатальним.

2:0! Разуваєв подав кутовий на лінію воротарської площадки, звідки Маляренко буквально розстрілював ворота гостей, але «надсейв» продемонстрував Фіяло, відбивший цей розстрільний удар, але мяч по високій дузі опустився на голову Андрєєва, який добив мяч в сітку з метрової відстані.

3:0! Браславський віддав гостру передачу в штрафну на хід Маляренку. Той змістився в центр і, здавалося, спізнився з ударом, але ні... удар вийшов дуже вчасним. Мяч летів у напрямку воріт, але захисник свідомо чи несвідомо зіграв рукою, за що і було призначено пенальті, який реалізував Осадчий. Воротар гостей вгадав напрямок польоту мяча і навіть дотягнувся до нього пальцями, але не зумів завадити голу. Мяч залетів в лівий нижній кут воріт.

Під кінець тайму Хагназарі зльоту намагався влучити в лівий кут воріт "Ниви", але відмінно зіграв Андрєєв, який заблокував удар.
Перерва.

На 53 хвилині міг забити Маляренко. Але не Ігор, а Андрій. Березовський відмінно навісив з лівого флангу на правий кут воротарського майданчика. Кліщук необачно вийшов з воріт і не дістав до мяча, який пролетів над нашим воротарем і опустився прямо на ногу нападнику "Скали", який зльоту намагався вразити порожні ворота, але "заплутався у мячі" і втратив момент, а добити мяч завадив Хохлов. Дуже небезпечно! За декілька хвилин "Нива" вибігла в контратаку 4 в 1 захисника. Маляренко дуже невдало розпорядився мячем і не зміг відддати влучну передачу направо на Браславського, або Разуваєва і момент було втрачено.

3:1! На 62 хвилині прямо напроти воріт "Ниви" в 17 метрах, було збито когось з нападників "Скали". Бити взявся Подоляк, який гарматним ударом в праву девятку змінив рахунок на табло. Удар з тих, які не беруться.

На 68 хвилині Разуваєв зі штрафного навісив у вратарський майданчик, воротар гостей помилився, не зафіксувавши мяч і той покотився у ворота, але голкіпер стиг виправити свою помилку, хоча за мить на підборі опинився би Хохлов. А на 72 хвилині відбулась просто ідеальна атака, яку можна заносити у підручники. Широка, стрімка, за участі пів команди "Ниви", шикарні паси, два з яких пятою, завершилась ідеальною подачею Гудака справа на Брижчука і його скидка на Маляренка, який хоч і пробив значно вище воріт, але сама атака зірвала опеески трибун. За пять хвилин по тому Кліщук дуже далеко вийшов з воріт під час атаки "Скали", а Полюганич, отримавши мяч від Андрія Маляренка в 16 метрах справа від воріт, наніс удар, але влучив в праву штангу. На 89 хвилині Маляренко змістився з правого флангу в центр і пробив з метрів 18, але не дуже сильно і воротар накрив мяч. В кінцівці гри Браславський міг збільшити свій бомбардирський рахунок, але не реалізував перспективний вихід по лівому флангу. А хитрий навісний удар в дальній кут вийшов не точним. У відповідь Подоляк головою міг завершувати подачу справа, але не влучив у ворота. Рахунок не змінився.
Фінальний свисток.


ПІСЛЯМАТЧОВА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

Головний тренер ФК «Нива» Вінниця Денис Колчин:
- Судя по результату, после матча в Черновцах была проведена работа над ошибками.
-Ну, конечно! Мы очень серьезно готовились к этому сопернику – изучили, посмотрели с ребятами и знаем силу этой команды. На самом деле, это непростая команда, которая умеет играть в футбол. И нашей задачей было нейтрализовать сильные стороны этого коллектива. И попытаться проявить свои самые лучшие качества. Ребята выполнили установку на игру и, я надеюсь, мы сумели реабилитироваться за поражение в Черновцах.

- Но, тем не менее, во втором тайме команда немного «подсела». Можете объяснить этот момент?
- Понимаете, у нас череда травм. Буквально накануне игры у нас сломался один из основных игроков Дугиенко Саша. Яськов вышел с микротравмой – мы ему дали буквально две-три минутки. Дисквалифицирован Дмитренко. Поэтому, резервы у нас были очень невелики. Хотелось какую-то свежесть внести, но мы ничего не могли сделать. Может, психологически наши ребята подсели. Но, если по большому счету, во втором тайме соперник ударил по воротам всего один раз. Поэтому, можно говорить о очень высокой реализации. А то что немного просели, все равно, мы не позволяли проводить разящие атаки на наши ворота. Повторюсь, нашему сопернику, в какой-то степени, даже немного повезло, что они забили, имея немного моментов во втором тайме.
- Осадчий – штатный пенальтист или ребята сами договорились, кто будет пробивать?
- Я назначил. То есть, это уже моя работа. На тренировках он качественно выполняет этот технический элемент, и я решил, что пенальти будет пробивать Дмитрий.
- Можете подсказать, почему отсутствовал Овчар?
- Заболел. Еще вчера был на тренировке, но сегодня утром у человека температура и конечно, в заявку на игру он не попал.
- После игры вы подошли к сектору ультрас, поблагодарили. Можно сказать, что конфликт исчерпан?
- Конфликта не было. Было недоразумение. До игры я встречался с ребятами, с представителями, лидерами ультрас и мне показалось, что мы пришли к пониманию и сотрудничеству. Даже если бы не было определенного недоразумения, стоило эту встречу провести. Хорошо, что мы встретились, посмотрели друг другу в глаза и сказали, что думаем. Я услышал то, что мне сказали и я считаю справедливыми некоторые моменты, я сказал, как я вижу эту ситуацию и мы пожали друг другу руки. А сейчас я подошел, поблагодарил их за поддержку.


Нападник фк «Нива» Вінниця Ярослав Браславський:
- Не забивал уже много игр, очень хотелось забить. Так получилось, что сегодня удалось отличиться. Очень рад, но больше всего рад победе команды. Хотелось реабилитироваться за поражение в Черновцах, потому что расстроились и м и болельщики. Хотелось порадовать людей, которые в такую погоду пришли поддержать нас.

- Сегодня команда забила более двух голов. За счет чего?
- Может быть, повезло, но с другой стороны, мы на каждой тренировке работаем над связями в атаке. Я надеюсь, что в следующих играх мы будем так же забивать голы и радовать болельщиков результативной игрой.


Головний тренер ФК "Скала" Стрий Роман Гнатів
- У вашої команди продовжується невдала безвиграшна серія.З чим це повязано?
- Пішли невдалі ігри і команду почав давити психологічний груз, плюс, зараз у нас гостро стоїть питання лінії атаки. Нападаючі, які нині грають, не справляються з завданнями, які на них покладаються. Я не хочу робити з них винних, але грати без завершальних ударів, без гостріх дій – штрафний заробити, таке інше, дуже важко. Це у нас не перша гра, і це дається взнаки. А по друге – грубі помилки у обороні. Ми на цьому наголошували – це сильна сторона Вінниці. Принаймні, те, що я бачив. І воно так, в принципі, справдилося. Ну, але, нічого не залишається. У нас команда молода, порівняно. Хлопці будуть отримувати досвід і я сподіваюсь, що в наступних іграх ми перервемо цю серію невдач.
- Є інформація, що команда залишилась без основного спонсора. Наскільки це правда?
- Спонсор є – це наш президент, який забезпечує команду всім необхідним. Щоб ми тренувались, приймали участь, грали. В цьому плані у нас питань немає. - Тобто, ця невдала серія відноситься до суто ігрових моментів?
- Так, це суто ігрові моменти. Ми випали з переможного ігрового тонуса. Перемоги додають позитивні емоції, які дозволяють виривати ігри, вигравати, а так, пішла череда поразок, хлопці дуже пригнічені і, мені здається, що виходячи на гру, вони не те що не вірять, що можуть перемогти, а навіть зіграти у нічию.


IP
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 02.10.2017 13:56:28]

Попередження: Дмитренко, 37 хв., Маляренко, 45+2 хв., Українець, 60 хв, Яськов, 70 хв., Королянчук, 86 хв., Мунтян Александру-Васілє, 89 хв.

«Буковина» Чернівці:
1. Чесановський Денис, 15. Нікифоряк Василь, 6. Найко Володимир, 4. Шафоростов Роман, 21. Бойчук Ігор, 18. Українець Вадим (5. Раулюк Даніел, 79 хв.), 13. Немтінов Євгеній, 10. Мелконян Ладік, 7. Шишигін Андрій, 17. Батрак Антон (9. Королянчук Андрій, 77 хв.), 16. Рябий Руслан (19. Раца Сергій 68 хв.(20. Мунтян Александру-Василие, 85 хв.) .
Запасні гравці:
12. Гоменюк Микола,11. Гакман Василь, 22. Геник Микола.
Головний тренер:
Мглинець Віктор

«Нива» Вінниця:
99. Кліщук Андрій – 2. Хохлов Вадим, 4. Дугієнко Олександр, 9. Браславський Ярослав, 11. Маляренко Ігор, 15. Разуваєв Олександр (21. Овчар Тарас, 52 хв.), 19. Осадчий Дмитро (16. Брижчук Тимофій, 71 хв), 33. Гудак Роман, 24. Нгаха Колінс, 31. Андрєєв Сергій, 55. Дмитренко Олег (10. Яськов Максим, 64 хв.)
Запасні гравці:
44. Асаула Павло, 23. Борячук Олександр, 8. Попов Дмитро, 7. Темерівський Олександр.
Головний тренер:
Колчин Денис


Головний тренер фк «Нива» Вінниця Денис Колчин:
- Ваш коментар по сьогоднішній грі?
- Непростая игра была. «Буковина» - команда вязкая, боевитая и они себя хорошо проявили. Нам не удалось в некоторых моментах воспользоваться ошибками соперника, не удалось цельно сыграть впереди. Огромный обьем работы нам предстоит. После игры эта негативная информация должна быть нами правильно обработана, проанализирована и мы будем оперативно исправлять ошибки, которые есть в атаке и обороне.

- Какие задачи стоят перед клубом?
- Понимаете, в середине сезона всерьез говорить о каких-то глобальных задачах нам не приходится, потому что нам нужно многое изменить, чтобы команда достигла успеха. Сейчас нам руководство не ставит цейтнот-задач, а дает время, чтобы переформатировать коллектив и исправиться в лучшую сторону.

(Стенограма прес-конференції по відео від fcbukovyna.com)


Головний тренер фк "Буковина" Чернівці Віктор Мглинець:
- Ваш коментар по грі...
- Прежде всего, я считаю, что победа заслуженная. И это радует, что где-то вырисовывается какая-то картинка. Но есть нереализация, есть еще какая-то неуверенность у ребят. Но это все поправимо. Самое главное ,что команда показала, что может играть. Самое главное – это стабилизировать. Чтобы мы в любых ситуациях играли так, как мы играем, а не сваливаться на какие-то выносы от ворот, что сегодня получилось. Команда из Винницы пыталась прессинговать, но все равно не изменили своей тактике – выходили через пас. И это получалось. По первому тайму, я считаю, нужно было забивать два мяча – два выхода 1 в 1. Нам было бы проще во втором тайме. А так… конечно, довольны результатом.
- Сегодня средняя линия сыграла хорошо…
- Ну, да, получилось. За счет выхода из обороны было больше пространства полузащитникам. Хорошо открывались. И хоть мяч не всегда доходил до нужного адресата, тем не менее, поступательные движения уже присутствовали. Попытались сделать акценты на атаку, больше движения вперед, меньше назад, меньше поперек – все это дат свои плоды.
- Долго ждали возвращения Сергея Рацы. Вышел – обратная замена. Вызвана его состоянием здоровья или неудовлетворением его игрой?
- Он, действительно, долго не играл и сегодня немножечко не попал в игру. Там не то, чтобы неудовлетворение, просто нужно было в это время сыграть строго. И пока он пытался понять, где ему играть – я его и нападающего поставил и хава, он попал в прострацию. В принципе, он сам сказал спасибо, что его поменяли, потому что немного «закружился».

(Стенограма прес-конференції по відео від fcbukovyna.com)

IP
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 25.09.2017 01:22:08]

Попередження: Гудак, 28 хв., Овчар, 43 хв., Ватав 27 хв, Ватав, 86 хв.
Вилучення: Ватав, 86 хв.

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 2. Хохлов Вадим (7. Темерівський Олександр, 90 хв.), 33. Гудак Роман, 4. Дугієнко Олександр, 31. Андрєєв Сергій, 15. Разуваєв Олександр, 19. Осадчий Дмитро (8. Попов Дмитро, 89 хв.), 55. Дмитренко Олег, 24. Нгаха Колінс (10. Яськов Максим, 90+3 хв.), 11. Маляренко Ігор (23. Борячук Олександр, 90 хв.), 21. Овчар Тарас (9. Браславський Ярослав, 45 хв.)
Запасні гравці:
99. Кліщук Андрій, 34. Карвацький Андрій.
Головний тренер:
Колчин Денис

«Поділля» Хмельницький:
12. Дворник сергій (в), 9. Рижук Степан, 6. Джурко Андрій (7. Морговський Ян, 82 хв.), 2. Гресь Владислав, 99. Степаненко Валерій, 13. Бельчич Артем (24. Маховка Андрій, 90+4 хв.), 8. Ліповуз Андрій (10. Муляр Андрій, 78 хв.), 20. Котюн Євген (21. Колесников Олексій, 90+5 хв.), 19. Ватав Владислав, 14. Макаренко Артем, 16. Бабак Кирило-Ілля.
Запасні гравці:
1. Шевченко Сергій (в), 77. Дударенко Микола, 15. Худік Роман.
Головний тренер:
Соболевський Руслан


Відеозвіт (гол і небезпечні моменти) матчу "Нива" - "Поділля" (Відео Леоніда Загоруйко) Дивитись на ЮТуб

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Поділля» Хмельницький від Леоніда Загоруйко:
"Нива" Вінниця
«Поділля» Хмельницький)
Офсайди
5 (3+2)
2 (2+0)
Фоли
21 (10+11)
14 (8+6)
Кутові
8 (5+3)
3 (0+3) 
Удари по воротах
12 (8+4)
5 (3+2)
З них в ствір воріт
9 (7+2)
3 (1+2) 

Головний тренер фк «Нива» Вінниця Денис Колчин:
- Вы сегодня были в роли тренера и наблюдателя. Ваше впечатление от игры?
- Очень хорошая игра. Мне очень понравилось, как действовали наши ребята. Надежно в обороне. Компактно действовали – накрывали соперника на чужой половине поля и, в принципе, не дали нашему сопернику проявить себя с лучшей стороны. Я считаю, что победа нашей команды вполне заслужена, но, в первую очередь, я хочу сказать, что эта победа посвящается тренеру, который работал до меня, моему товарищу Владимиру Ивановичу Горилому. В принципе, по большому счету, команду создавал он, готовил, тренировал. Я здесь без году неделя и должен сказать, что Горилый провел прекрасную работу и собрал замечательных ребят. Большое спасибо ему за эту команду. Приятно работать с ребятами и… Иваныч, с победой тебя!

- Как насчет слабой реализации?
- Ну, всегда можно найти какие-то проблемы. У любой команды есть определенные сложности. Наша команда тоже имеет определенные проблемы во всех фазах – оборона, выход с обороны. Это наша нормальная работа и мы просто должны постараться улучшить качество ведения игры нашей команды.


Головний тренер фк «Поділля» Хмельницький Соболевський Руслан:
- В первом круге вам удалось удержать ничью. Что в этом «подольском дерби» не хватило, чтобы добиться положительного результата?
- Смотрели, просматривали команду соперника, но ребята не досмотрели стандартную ситуацию – игрока потеряли и пропустили гол. В концовке нам нужно было атаковать и поэтому были определенные ошибки. Игрой, в принципе, мы довольны, но, будем смотреть, подсказывать – у нас молодая команда. Строим эту команду потихоньку.

- У команды довольно трудное турнирное положение. С чем это связано?
- Ребята молодые, нет опыта, многие- воспитанники подольского футбола. Поэтому, нужно терпение и время. Поздравляю Винницу с победой.


IP
Niva.vn.uaПоказать:  << 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>

Як відомо, ціна на білети не змінювалась вже більш ніж вісім років (тоді ще був курс долара - 8). Чи не вважаєте ви, що настав час за для блага "Ниви" підняти ціни на квитки?
Ні, ціну на білети підвищувати не потрібно. Це зменшить кількість глядачів.
Ціна білета має становити 25 гривень
Ціна білета має становити 30 гривень
Ціна білета має становити 40 гривень
Ціна білета має становити 50 гривень
Не можу відповісти...
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com