Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 17.04.2018 14:30:44]

Попередження: Калітов, 28 хв., Муляр, 38 хв., Дмитренко, 52 хв., Маляренко А, 55 хв., Степаненко, 55 хв.

«Поділля» Хмельницький:
1.Шевченко Сергій – 6.Джурко Андрій (33.Майко Олександр, 41 хв.), 27.Швець Сергій, 9.Рижук Степан, 20.Степаненко Валерій (3.Миколайчук Віталій, 80 хв.). 19.Макарченко Артем, 8.Ліповуз Андрій (44.Шаповал Владислав, 86 хв.), 14.Рожко Дмитро (24.Маховка Андрій, 52 хв.), 10.Муляр Андрій, 7.Морговський Ян (99.Тупік Олександр, 80 хв.), 16.Бабак Кирило-Ілля.
Запасні гравці:
Дворник, Абзалов.
Головний тренер:
Віталій Костишин

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 5.Музиченко Антон, 21.Дударенко Олександр, 23.Дмитренко Володимир, 55.Гарванко Дмитро, 35.Калітов Олександр (6.Кучер Володимир, 90 хв.), 20.Хохлов Вадим, 9.Паламарчук Сергій (4.Манжега Олександр, 74 хв.), 17.Савошко Володимир (8.Попов Дмитро, 70 хв.), 11.Маляренко Андрій (33.Гудак Роман, 61 хв.), 25.Федосов Павло (10.Яськов Максим, 65 хв.)
Запасні гравці:
99.Злотар Кирило, 12.Палій Владислав.
Головний тренер:
Колчін Денис

2 хв. Паламарчук з лівого флангу відкотив мяч в штрафну на хід Федосова, який прийняв круглого, розвернувся і сильно пробив в дальній кут. Шевченко кінчиками пальців відбив цей непростий удар.
9 хв. Савошко розвернувся з мячем і пробив з метрів 22, але не сильно і воротар господарів легко спіймав мяч.
14 хв. Ян Морговський збив Андрія Маляренко, який стрімко проривався до мяча справа в штрафній. Арбітр не вагаючись призначив пенальті.
15 хв. Савошко з пенальті розвів по кутах воротаря і мяч, пробивши в правий нижній кут. 0:1!
20 хв. Маляренко заробив штрафний справа від воріт, Савошко подав на ближній кут воротарської площадки, де Дмитренко бив в ближній кут, але невдало, мяч зрізався і відлетів до Музиченка, який завдав влучного завершального удару в ближній кут. 0:2!
29 хв. Ліповуз віддав пас наліво на Морговського, який увірвався в штрафну зліва, але шикарно зіграв Бабійчук, який вчасно вискочив з воріт і кинувся в ноги нападнику, забравши мяч під свій контроль.
31 хв. Бабійчук кулаками відбив мяч після подачі зі штрафного, але той відлетів прямо на ногу Морговському, який намагався перекинути нивівського воротаря і влучити у ворота, але мяч пролетів над воротами.

Перерва.

48 хв. Майко подав мяч справа в штрафну, Муляр намагався пробити головою, але не влуно.
51 хв. Морговський пробив з метрів 20 трішки лівіше від воріт, Бабійч не зміг втримати мяч, але з другої спроби накрив мяч.
53 хв. Бабак головою замкнув ближню штангу піся подачі Муляра з кутового. 1:2!
60 хв. Савошко і Паламарчук намагались пробити впродовж однієї атаки, але в обох випадках удари було заблоковано.
63 хв. Шикарна атака "Ниви" - стрімка і технічна завершилася голом. Федосов швидко проскочив з мячем по правому флангу, віддав передачу на хід в штрафну Гудаку, який лише декілька хвилин тому вийшов на заміну, той наздогнав мяч і в падінні переадресував мяч в центр, куди підключився Савошко, який гарматним ударом у верхню частину воріт довів рахунок до 1:3!
67 хв. Паламарчук віддав дуже гострий мяч з лівого флангу в центр, Гудак і Хохлов зійшлись в одній точці, намагаючись пробити, але не вдалося...
70 хв. Паламарчук зліва прострелив на Яськова, той бив майже в упор, але Шевченко кінчиками пальців перевів мяч на кутовий.
71 хв. Хохлов справа подав в штрафну і Гудак у падінні міг замкнути цю подачу, але голу не сталося
72 хв. Муляр подав мяч в штрафну, Швець розстрілював ворота з вбивчої позиції, алое Бабійчук і тут врятував свою команду від голу.
73 хв. Легка паніка біля воріт "Ниви". Бабійчук, намагаючись заблокувати прохід нападника, далеко вибіг з воріт, послідував удар по воротах, але Хохлов підстрахував воротаря, вибивши мяч.
90 хв. Володимир Кучер, ледве вийшовши на заміну, відкрив відлік своїм голам на професійному рівні, отримавши мяч від Хохлова, який вів боротьбу за мяч зліва від воріт. Володимир, прийнявщши мяч, по-більярдному сильним влучним ударом відправив мяч в дальній нижній кут! 1:4
Фінальний свисток.

Игорек.
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 08.04.2018 01:32:54]

Попередження: Пікуль, 15 хв., Маляренко І, 25 хв., Гапончук, 33 хв., Калітов, 67 хв.

«Нива» Вінниця:
1. Бабійчук Максим – 5.Музиченко Антон, 21.Дударенко Олександр, 23.Дмитренко Володимир, 55.Гарванко Дмитро, 35.Калітов Олександр (8.Попов Дмитро, 70 хв.), 20.Хохлов Вадим, 9.Паламарчук Сергій (19.Осадчий Дмитро, 63 хв.), 17.Савошко Володимир (33.Гудак Роман, 86 хв.), 11.Маляренко Ігор (12.Палій Владислав, 90 хв.), 25.Федосов Павло (10.Яськов Максим, 66 хв.)
Запасні гравці:
99.Злотар Кирило, 4.Манжега Олександр.
Головний тренер:
Колчін Денис

«Нива» Тернопіль:
1.Механів Максим, 4.Пікуль Констянтин, 2.Чорномаз Анатолій, 15.Мороз Тарас, 22.Гапончук Дмитро (12.Капелян Андрій, 67 хв.), 8.Вонс Ігор, 10.Слоневський Богдан, 43.Шевченко Віктор (19.Авдалян Тамаз, 66 хв.), 7.Герт Андрій, 11.Гатала Ігор, 9.Апанчук Олександр (20.Литовченко Олексій, 77 хв.).
Запасні гравці:
12.Жмурко Роман, 6.Кохман Ігор, 33.Андрєєв Сергій, 37.Дугієнко Олександр.
Головний тренер:
Задорожний Сергій

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт матчу 21 туру 2 ліги між командами "Нива" Вінниця - "Нива" Тернопіль (40 фото) Він знаходиться тут

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Нива» Тернопіль від Леоніда Загоруйко:
"Ниваа" Вінниця
«Нива» Тернопіль
Офсайди
1 (0+1)
2 (0+2)
Фоли
14 (10+4)
7 (3+4)
Кутові
6 (5+1)
5 (0+5) 
Удари по воротах
8 (5+3)
4 (2+2)
З них в ствір воріт
6 (4+2)
2 (1+1) 

Саме в той час, коли в Єрусалимі у храмі Гробу Господнього зійшов Благодатний вогонь, саме в той час у Вінниці футбольна благодать зійшла на капітана вінницької "Ниви" Ігоря Маляренко і він влучним ударом головою зняв безвиграшне 15-річне прокляття, яке висіло над вінничанами у іграх з тернополянами. 1:0! Важка перемога над принциповим суперником. Важка не в ігровому плані – тут все гаразд – вінничани перемогли досить впевнено і цілком заслужено, а от в психологічному плані це було зробити досить важко. По-перше, перед цією зустріччю у вінничан була драматична серія з трьох поспіль поразок. По-друге, більшість новачків вінницької "Ниви" мали провести першу гру на перед очима своїх вболівальників. По-третє, відставання від суперників було всього три пункти і будь яка втрата очок у очних зустрічах могла поставити хрест на амбіціях зайняти третє місце в чемпіонаті.

Стартовий склад вінничан після гри в Волочиську майже не зазнав змін. На поле вийши всі ті самі гравці, за виключенням воротарської позиції – в рамку став Максим Бабійчук, статистика виступів в чемпіонаті якого вражає надійністю – в 12 проведених іграх пропущено всього 8 голів. Прекрасний показник! Також відбулась ротація і на вістрі атаки.
В стартовому складі замість Максима Яськова вийшов Павло Федосов, який в минулій грі відзначився дебютним голом за "Ниву" майже одразу після виходу на поле. Взагалі, дозволю собі ремарку, форварда такого типу у нас вже давно у Вінниці не було – фактурний гравець, з високою швидкістю, імпровізує, виграє боротьбу, з хорошим ударом, прекрасно відгукується на глибокі паси у вільні зони і закидання в атакуючу лінію... Прекрасні дані і величезні сподівання! Якби не одне "але". Павла було заявлено в "Ниву" в самий останній момент. Не пройшовши якісну предсезонну підготовку, наразі він має дуже обмежені функціональні можливості. Це великий мінус – вочевидь, на даному етапі гравця не вистачає на два тайми, але гадаю, що і сам Федосов і тренери прекрасно розуміють, як це підправити.
Мабуть, завдяки цьому Яськов отримує так багато часу, щоб довести свою профпигодність і користь команді. Але поки що вдається мало. І це досить сумно, адже від нападника завжди чекають голів, а їх немає. Поки що. Чекатимемо на матч у Хмельницькому. Макс вже забивав на іхньому стадіоні в чемпіонаті КФК. Сподіваємось що саме там і "згадає", як це робиться. Але тепер вже на професійному рівні.
Ще одним відкриттям став новачок вінничан, який приїхав у міжсезоння з ФК Львів. Володимир Савошко наколотив за молодь "Карпат" більше двадцяти голів. І був дуже близький до голу і в цій зустрічі – влучив у штангу після розіграшу штрафного. Також декілька разів після гарматних ударів Володимира свої ворота рятував воротар гостей, але найкращим внеском у гру став ювелірний гольовий пас на Ігоря Маляренко. А враховуючи його постійну зарядженість на атаку, непоступливість у боротьбі і влучні, гострі паси, що сказати... Ну, просто красава!) Прекрасне підсилення!
Ігор Маляренко – справжній капітан, боєць, єдиний вінничанин, який вийшов у старті гри. Відіграв дуже достойно, забив архіважливий гол, бився, боровся, вів за собою команду. Молодець. Але ми вже до цього звикли – схоже, що Ігор інакше грати не вміє. На жаль, отримавши досить безглузду жовту картку, наш капітан не зможе вийти на поле в Хмельницькому і це суттєва втрата. Але, на щастя, вже майже відновився від мікротравми його брат Андрій, який зможе спробувати відкрити відлік забитим "офіційним" голам за "Ниву". А за "неофіційним" заліком голів Андрій Маляренко зараз на другому місці в топі бомбардирів клубу цього сезону, маючи в свому заліку пять забитих за ниву голів в товариських іграх.
За відсутності Маляренко, певно що заміщувати його на полі в якості капітана буде Хохлов. Не можу нарадуватися тим, як цей гравець росте в професійному рівні. Схоже, що Вадим знайшов своє місце на полі, слугуючи "волнорізом" атак суперника. Непоступливість, боротьба лише на виграш в кожному з епізодів, не шкодуючи ні себе ні суперника, авторитет, психологічна стійкість і зарядженість на перемогу в кожній грі – це Вадим Хохлов. Один з найкращих на полі.

Не вдаючись до подробиць, скажу що після гри вболівальники відмічали і гру Музиченка, Дударенка, Дмитренка, Паламарчука, відмічаючи, в цілому, хорошу, якісну гру команди в першому таймі, який було справедливо виграно. І більш рівну, нічийну гру другого тайму. Десь підвела функціональна готовність, десь підсвідомо команда грала вже "по результату", не форсуючи подій, ну а десь треба віддати належне супернику, який намагався переломити хід подій на свою користь.

7 хв. Федосов зліва обікрав захисника, увірвався в штрафну, але відмінно зіграв воротар, кинувшись нападнику в ноги і нейтралізувавши момент.
12 хв. Класна атака "Ниви" по лівому флангу. Послідувала подача у воротарську і Савошко ледь не встиг до мяча, щоб замкнути подачу влучним ударом.
16 хв. Було збито Паламарчука неподалік штрафної зліва по діагоналі від воріт. Стандарт з метрів 22 виконав Савошко, який гарматним ударом ледь не погнув ліву штангу.
23 хв. Паламарчук на вістрі атаки. Невідомо, чи то прострілював Сергій, чи бив, але його постріл з гострого кута зі складнощами відбив воротар, витягнувшись в струнку і відбивши мяч кулаками.
27 хв. Знову Савошко бьє з дальньої відстані. Сильно, точно, але на місці воротар, який відбиває мяч кулаками.
30 хв. А ось і гол! Савошко подав кутовий з лівого флангу на лінію воротарського майданчика і Ігор Маляренко, випередивши воротаря, головою відправив мяч в правий нижній кут точно під штангу! 1:0!
32 хв. Федосов оотримав пас-закидання у вільну зону справа від воріт, пробіг з мячем до штрафної, ніхто його не встиг підтримати в цій атаці, але форвард вирішив все зробити сам – обіграв одного захисника, змістився з мячем в штрафну ближче до центру і сильно пробив, але на заваді політу мяча став захисник.. Жаль... було дуже небезпечно!
38 хв. Тернопіль створив першу свою більш-менш небезпечну нагоду для взяття воріт. Гравець гостей пробив головою після подачі зліва, але не влучно.

Перерва.
В перерві стався кумедний епізод. До президента вінницької "Ниви" підійшли маленькі вболівальники і не впізнавши, почали розпитувати "Дядю, а ви за кого вболіваєте?"))

51 хв. По перерві Тернопіль додав, створивши ще один удар головою. Це Апанчук навісом бив у ворота, але не влучив – мяч пролетів лівіше.
52 хв. У відповідь бив Савошко. Двічі впродовж одного епізоду, але в кожному з випадків удари блокувалися захисниками.
60 хв. Ще один убойний момент у Ігоря Маляренко. Пас від Савошко з лівого флангу в штрафну і наш капітан пробив по воротах головою в дальній нижній кут. Але безжоганно зіграв воротар, врятувавши свої ворота.
73 хв. Дмитро Осадчий, який лише незадовго до цього вийшов на поле на заміну приклався з льоту по воротах тернопільської "Ниви". Прекрасний, сильний, дальній удар, але мяч пролетів трішки правіше девятки... А якби влучив, це був би шедевр!
82 хв. Бабійчук врятував свої ворота після удару в ближній кут з близької відстані з правого флангу. Дуже небезпечно!
83 хв. Яськов міг вискочити 1 на 1 з воротарем, але не вистачило чи то відстані, чи то швидкості – воротар був перший на мячі.
Фінальний свисток.

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 02.04.2018 12:26:23]

Попередження: Яськов, 39 хв., Савошко, 48 хв., Дмитренко, 53 хв., Хохлов, 84 хв., Маляренко І. 90+4 хв.

«Агробізнес» Волочиськ:
23.Одольский Констянтин - 9.Гагун Роман, 17.Курило Ігор, 10.Юхимович Дмитро, 15.Слотюк Арсен, 14.Думанюк Артур, 8.Кухарук Андрій, 2.Скакун Андрій, 18.Когут Іван (19. Когут Микола, 57 хв.), 25.Груша Віталій, 20.Темнюк Микола.
Запасні гравці:
12.Чернобай Сергій, 4.Шум Сергій, 3.Дубчак Андрій, 6.Полторацький Владислав, 22.Юрчак Олександр, 21Борячук Олександр.
Головний тренер:
Донець Андрій

«Нива» Вінниця:
99. Злотар Кирило – 5.Музиченко Антон, 21.Дударенко Олександр, 23.Дмитренко Володимир, 55.Гарванко Дмитро, 35.Калітов Олександр (7.Маляренко Андрій, 83 хв.), 20.Хохлов Вадим, 9.Паламарчук Сергій (16.Брижчук Тимофій, 59 хв.), 17.Савошко Володимир, 11.Маляренко Ігор (19.Осадчий Дмитро, 67 хв.), 10.Яськов Максим (25.Федосов Павло, 46 хв.)
Запасні гравці:
1.Бабійчук Максим, 4.Манжега Олександр, 33.Гудак Роман.
Головний тренер:
Колчін Денис

Наразі вінницька «Нива» являє собою команду-загадку не тільки для суперників, а й, мабуть, навіть для тренерів команди. Вінничани підійшли до весняної частини чемпіонату, вчергове кардинально змінивши склад гравців у міжсезоння, залучивши до своїх лав одразу 13 нових гравців, серед яких двоє було заявлено в останній момент. Про якусь зіграність годі й говорити. А протистояти у першій ж офіційній грі необхідно було лідерам чемпіонату, які спокійно і планомірно, з мінімумом змін у складі, готуються до цілком логічного виходу до першої ліги.
«Нива» непогано і активно провела три зимових збори, але товариські ігри, як каже Маркевич «То таке…» - головний екзамен чекав вінничан у Волочиську в першій офіційній грі 2018 року, адже саме ця гра повинна була дати відповідь, хто чого вартий у порівнянні з лідером чемпіонату. В старті гри у складі «Ниви» на поле вийшло одразу 8(!) новачків. Серед старожилів – лише Ігор Маляренко, Вадим Хохлов і Макс Яськов, якому тренери довірили місце центрфорварда. До речі, гра Максима не надто вразила. Той самий Паламарчук був значно активнішим, націленим на ворота. А Федосов, який вийшов в другому таймі на заміну, виглядав значно гостріше. На перший погляд – це форвард, якого у нас в Вінниці давно не було – стрімкий, з хорошим ударом. Але, мабуть, не варто давати оцінок по одному тайму. А от у Ігоря Малеренка навіть і не було можливостей для удару. Та і взагалі, «Агрбізнес» давав дуже мало шансів вінничанам і тому цей гол Федосова був на вагу золота. Мабуть, після забитого голу потрібно було зіграти більш компактно, щільно у захисті, але «Нива» дозволяла на флангах дуже багато. Раз за разом пожари приходили в штрафну з флангів. Можна кидати списи у крайніх захисників, але на полі грає вся команда і, мабуть, корінь проблеми в тому, що ми програли центр поля. Взагалі, «Агробізнес» виграв цілком заслужено, створивши безліч моментів, але і вінничани не виглядали хлопчиками для биття, завдяки самовітдачі заслуговуючи на нічию. Як і обіцяв капітан «Ниви» Ігор Маляренко, команда билася, грала на результат. Але не вдалося. Не все відразу. Мабуть, головні перемоги у «Ниви» ще попереду. Вже в суботу «Нива» може перервати неприємну серію з трьох поразок поспіль у чемпіонаті в домашній грі з тернопільською «Нивою».

3 хв. «Агробізнес» розпочав доволі активно. Микола Темнюк створив перший небезпечний момент біля воріт «Ниви», отримавши верхову передачу від Скакуна, але пробив головою невдало.
5 хв. Когут навісив в штрафну з правого флангу, але мяч зрізався і ледве не вийшов небезпечний удар по воротах. Мяч пролетів над лівою девяткою.
11 хв. Слотюк прорвався по лівому флангу, прострелив у воротарський майданчик, але мяч було відбито, але не далеко – під удар Темнюка, який схибив, на добиванні не влучивши у ворота «Ниви» з вигідної позиції.
18 хв. «Нива» вперше «показала зуби» аж на 18 хвилині. Калітов з правого флангу навісив мяч на ліву сторону штрафної, звідки намагався пробити Паламарчук, але не влучив у ворота, адже кут був досить гострим.
19 хв. Знову Паламарчук на ударній позиції. Сергій ударом головою намагався перекинути мяч через воротаря, але той зумів дістати круглого. Небезпечно!
23 хв. Скакун не влучив у ворота гостей після мегамоменту – скидки під розстрільний удар з правого флангу.
28 хв. Кухарук сильно пробив з метрів 22. Мяч пролетів поруч з лівою штангою.
37 хв. Груша у протиборстві з кимось з гравців «Ниви» впав у штрафній площадці гостей, але суття промовчав, не угледівши порушення правил.
41 хв. Дуже небезпечно біля воріт «Агробізнесу». Перехват мяча біля штрафної господарів, одразу двоє «нивівців» викотились на ударну позицію до лінії штрафної, але мяч було відбито під удар Савошко, який розрядив «пушку» з метрів 25. Мяч пролетів над лівою девяткою. Небезпечно. Колчін хапається за голову… Такі моменти бажано реалізовувати…
44 хв. Наприкінці тайму воротаря «Агробізнесу» потурбував Яськов, пробивши з дальньої дистанції, але воротар без складнощів приборкав мяч.

Перерва.

48 хв. Савошко знову на вістрі атаки, завдавши дальнього удару в ствір воріт, але відмінно зіграв Одольський.
52 хв. Скакун обіграв візаві на лівому фланзі, сильно пробив у ближній кут, але трішки не влучив.
55 хв. Федосов отримав мяч на хід по правому флангу, продавив захисника і втік «на побачення» з Одольським. Форвард, який лише 10 хвилин тому вийшов на заміну, не схибив, перегравши воротаря і вивівши «Ниву» вперед. 0:1! Радості гравців не було меж. Підтримали в цьому пориві і вінницькі вболівальники, які приїхали до Волочиська, вибігши на поле, щоб привітати автора голу.
56 хв. Скакун дуже небезпечно пробивав з близької відстані. Але не влучив. Дуже небезпечно!
60 хв. Кухарук після скидки з лівого флангу гарматним ударом з-за меж штрафної в лівий кут зрівнює рахунок. 1:1!
72 хв. Слотюк вийшов на ударну позицію зліва від воріт, але Музиченко у відчайдушному кидку в останній момент вибив мяч на кутовий.
73 хв. Тепер вже Дмитренко блокує удар впритул.
75 хв. Федосов обіграв суперника на лівому фланзі, міг бити, але прострелив вздовж воріт, здавалося, мяч вийде за лінію, але дуже якісно відпрацював Маляренко, наздогнавши мяч і заробивши кутовий.
79 хв. Груша пробив головою з близької відстані. Мяч летів сильно, з відскоком від землі, але Злотар зумів перевести його на кутовий.
80 хв. Груша виводить свою команду вперед після того, як Скакун прострелив у штрафну. Схоже, що це був удар, але так чи інакше, склалося якнайкраще для господарів. 2:1!
82 хв. «Агробізнес» не зупиняється. Темнюк ледве не встигає на добивання прісля сильного удару Скакуна.
90+2 хв. Злотар далеко вискочив з воріт, нападник у боротьбі за мяч впав, але арбітр знову не вгледів порушення правил з боку гостей.
90+3 хв. Брижчук скинув під удар Федосову, але зрівняти рахунок не вдалося.
Фінальний свисток.

Игорек
Niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 30.03.2018 20:54:43]

Зустріч керівництва, тренерів, гравців ФК «Нива» Вінниця з вболівальниками. Не офіційною мовою, а просто так, як це було... Екесклюзив від niva.vn.ua

Напередодні старту весняної частини першості вінницька «Нива» запросила до себе прихильників команди для дружнього спілкування, знайомства з новачками, а також для того, щоб вболівальники змогли отримати відповіді на свої запитання.

Все це відбулось після відкритого вечірнього тренування на СК «Нива». Спочатку була розминка, бігова робота, потім команду було поділено на дві частини. На одній половині поля заняття проводив Денис Колчін, який робив наголос на швидкісті руху, влучності передач. Іншу половину поля зайняли Юрій Соловєнко і Нгаха Колінс і гравці, які відпрацьовували злагодженість атакувальних дій команди. Раз за разом атакуюча група накочувалась на ворота голкіперів, які почерговово захищали ворота. Тренування проводилось з дуже гарним настроєм, зарядженістю і небежанням уступити в чомусь одне одному навіть тут, на тренуванні. Соловєнко дотепно шуткував, підтримував то воротарів, то атакуючу сторону. Нгаха лише слідкував за тим, як проводиться тренування. Також у якості зацікавленого спостерігача на футбольному полі був присутній і президент клубу Василь Васильович Вовк, який знаходився у доброму настрої, вітався і багато спілкувався з присутніми. Тим часом тренування скінчилося і вболівальники, які спостерігали за гравцями з трибун, перемістилися в приміщення кафе, яке розташоване на території спорткомплексу. Трішки згодом туди підтягнулися і гравці, тренери і керівництво. Цікавий момент. Ніні команда виглядає дуже презентабельно і солідно – всі гравці і тренери одягнуті у однакову, красиву форму, а не так, як це було кілька років тому, коли команда виглядала, як бомжі – хто у чому.

Всього було близько тридцяти представників «старої гвардії» вболівальників, також були присутні «Зелено-біла сім я» і трішки згодом організовано підтянулась солідна група ультрас. Ну і преса – Михайло Шафір представляв офіційний сайт, я – сайт вболівальників, Олег Федченко газету «Вболівальник», а також допитлива жіночка з обласного радіо.


Як годиться, спочатку слово взяв Василь Вовк:
-Розпочну ось з чого. Мабуть, не всі нові футболісти мене знають, хіба що на фото, на телебаченні. Тому, представлюсь – Василь Вовк. Користуючись нагодою, скажу, що вчора мною в агенції «Укрінформ» було підписано договір про співробітництво з Федерацією футболу учасників АТО. В чому суть? Ми перша професійна команда, яка вирішила підтримати учасників АТО. У нас є пять команд-учасників АТО і ми підтримаємо ці команди у нас на вінниччині. Наприклад, арендувати поле, десь провести сумісне тренування, десь щось підказати, теоретичне заняття провести. Це буде корисно для всіх і є кроком реабілітації тих хлопців, які повертаються додому.

Щодо цієї зустрічі, я дякую ініціаторам, перш за все, головному тренеру Денису Колчіну, і, як обіцяв, теж приїхав на цю зустріч. Я буду небагатослівним, тому що, поки що говорити немає про що. Перше, що я хотів би сказати. Я маю велику мрію, що вінницька «Нива» через пару років грала у Премєр-лізі! І з Вовком, чи без Вовка, я буду про це мріяти і робити все, щоб втілити цю мрію у життя. Друге. На сьогоднішній момент ми робимо все, щоб команда була і грала. Михайло Семенович виступав на конференції і озвучив ціль – третьє місце. Я хотів би його доповнити. У нас є два вида задач – Задача максимум – перше, друге місце, задача мінімум – третє місце в групі… У нас група А чи Б? Групі А чемпіонату другої ліги…. Будь який варіант буде визнано успішним. Для цього потрібно грати і вигравати. Але ми всі розуміємо, що можна грати і не вигравати, адже «мяч круглий». Я хотів би вітати вболівальників, які прийшли познайомитись з командою і хотів би, щоб це не перетворювалось в базар. Конкретні запитання, конкретні відповіді.

Обласне радіо:
-Василь Васильович, питання фінансування. З яким фінансовим забезпеченням команда вступає в весняну частину сезону?
Василь Вовк:
-Зараз футбольні клуби, це ТОВ – товариства з обмеженою відповідальністю, які повинні забезпечувати команду. Я вам можу сказати, що на сьогодні немає жодного клубу другої, першої і більшості Премєр ліги, які бі фінансувало ТОВ. Там «крутяться», вибачте за сленг, самі різні кошти. У нас коштів, які вкрадені, «віджаті», приховані від податків немає! У нас є кошти, які не мають жодних кримінальних ознак і кошти бюджету. На другу половину сезону голова обласної ради Валерій Коровій нам пиділив 1 мільйон гривень. Більше 300 тисяч було витрачено на збори. Ми провели три етапи в доволі хороших умовах – комплекс «Дубовий гай» - є де спати, є що їсти. Мій тезка Василь Подолян, кажуть, підвозив туди з ринку додатково продукти – сало, м'ясо… Далі. Є інформація, що міська влада виділила 150 тисяч гривень на підтримку команди – також будемо їх освоювати. Але ви повинні розуміти – у нас гроші ніхто на ліво не пускає – всі вони ідуть на футболістів, на команду «Нива».

Обласне радіо:
-Чи вистачає цих коштів?
Василь Вовк:
-Я вам задам питання у відповідь – а у вашій сімї вистачає грошей? У мене, наприклад, не вистачає. Звичайно, не вистачає, адже хочеться придбати більш кваліфікованого футболіста (не в образу гравцям, які присутні), хочеться мати автобус. Немає за що купити. Але ми над цим працюємо. (не будемо зараз говорити, що ідуть перемовини). Хочеться їсти краще, годувати не тільки іногородніх, а й наших місцевих. Щоб гравці проживали не по четверо, а по одному- двоє.

Обласне радіо:
-А що стосується бази «Ниви-В»?
Василь Вовк:
-Давайте вже забувати приставку «–В». По регламенту, команда має називатися так, як називається ТОВ, або, одним словом, яке входить в назуву ТОВ. З нового сезону ми повертаємось до історичної назви «Нива». Щодо бази. У нас немає бази. Нам запропонували землю біля радіолампового заводу. Це стадіон «Інтеграл». Але сказали – «Платіть податки на землю». Це не тому що вони погані, а так положено, дійсно. На будівництво ми поки що інвесторів не знайшли.

Вболівальник:
-Ви хочете стадіон будувати?
Василь Вовк:
-Ми мріємо про усе – про стадіон, про автобус, про базу… Мріємо, працюємо над цим, грошей постійно не вистачає.

Михайло Куниця:
-Можна я додам? На сьогоднішній день команда забезпечена всім необхідним. Ми провели три прекрасних збори. Команда вдягнута, взута. Ми всім приїзджим футболістам зняли квартири, всі приїзджі футболісти на харчуванні. Багато інших футболістів в інших клубах можуть мріяти про таке. На сьогоднішній день все, що дляклубу необхідно, все робиться. Будемо сподіватися, що надалі буде те саме…

…і тут спокіний діалог було перервано емоційною реплікою вболівальника з великим досвідом. Вболівальник «1»:
- Я не пойму одно – зачем строить новый стадион? Это ж какую сумму нужно внести, чтобы его построить? Почему не реконструировать «Локомотив»? Или там дома строят и уже нельзя?
Василь Вовк:
-Я не сказав, що ми хочемо будувати новий стадіон, а ми хочемо мати свій стадіон. Прошу бачити значення слів. Було багато розмов, що хтось там «щось хоче». При нормальній ситтуації нам би мали дати «Локомотив» в аренду. Ми мали б вже сьогодні там заробляти гроші на тому, на чому заробляють інші особи. Нам його в аренду не дають. А ми не сильно наполягаємо, тому що ніяких політичних накладок на футбол не має бути. Але є політична ситуація, і від неї нікуди не дінешся. Ми сподіваємось, що вона зміниться рівно через рік.

Вболівальник «1» не вгамовувася:
-Взаєморозуміння не буде, если городская власть не заинтересована в этом.
Вболiвальник «2»:
-А при чем здесь он? (**Вовк, имелось ввиду**)
Вболівальник «1» заводився ще дужче:
-Как это при чем? Я имею ввиду, если бы здесь была городская власть и им задать эти вопросы.
Почему о команде никто не думает, почему…

Михайло Куниця:
-А почему вы не проявляете инициативу? Не идете к тому же Моргунову?

Василь Вовк:
-Давайте не будемо сперечатися. Можна зібрати мирну акцію під міською родою, яка б донесла до влади вимоги..

Вболівальник «1»:
- Ви можете донести до местной власти…

Михайло Куниця:
-Вы знаете сколько раз уже доносили? Сколько просьб было, писем…

Василь Васильович трішки розрядив цю неприємну атмосферу закликом діалогу з командою, адже цілью зустрічі було саме знайомство з новачками, дружнє спілкування. І дійсно, ці претензії до президента виглядали трішки недоречно.
- До мене є багато питань у всіх – є позитивні, є негативні. Я це розумію. Але всі ми зібрались, щоб зустрітись з командою. Давайте перейдемо на позитив. На сьогоднішній день ми не можемо мати цей стадіон, але ми працюємо. І я мрію, щоб більшість цих хлопців у футболках Ниви була у Премєр лізі.

Але Вболівальник «1» продовжив «допит»:
-Насчет команды. Почему так много игроков покинули команду? Они не готовы профессионально? Они не готовы были выполнить задачу выхода в первую лигу или не видели перспективы выхода в первую лигу?
Василь Вовк:
-Я повністю довіряю Денису Колчіну у підборі гравців. І він вирішив формувати команду «під себе» саме з цими гравцями, а з тими розпрощатися. Це його право. Якби я йому казав, що «Іванова, петрова не виганяй, а візьми цих хлопців, мого сусіда.. » А мені дзвонять, родичі і знайомі, що «є такий хлопець». Я кажу: «Денис, подивися цього хлопця. Я знаю, що він не тягне, але пів годинки нехай потренується…» Ніколи такого не буде, щоб я впливав на склад. Все.

Вболівальник «1» вирішив «дотиснути» президента, незважаючи на «нервові посмикування» у деяких нових футболістів, які не звикли до подібних розмов:
-Последний вопрос. К тренеру и команде у нас вопросов нет…
Інші вболівльники:
-Чому це нема?
Вболівальник «1»:
-А к вам есть. Скажите пожалуйста, как вы смотрите. Мы ездили в Хмельницкий. Едет команда, едут болельщики. Игра заканчивается, садимся в автобус, читаем в интернет: «Я, такой-то такой-то, снимаю команду с чемпионата». Вы представляете психическое состояние игроков? Едет на матч игроком винницкой «Нивы», а возвращается «никем»…
Василь Вовк:
-Я двічи заявляв про зняття команди. Перший раз це було, коли я був у Львові. Я дізнався. Що гроші, які повинні були виділенні на команду, не було виділено. Але доки я доїхав до Вінниці, губернатор сказав – «Василь, не знімай команду, ми виділимо мільйон». Це велика сума. Я вам казав, що три збори коштують більше трьохсот тисяч.

Михайло Куниця:
-С транспортом, со всем – пятьсот тысяч.

Василь Вовк:
-Я можу помилятись, я можу робити неправильно, але я ніколи не зраджу команді, вам, вболівальникам і народу України. Вибачаюсь за пафос.

Денис Колчін:
-Во первых, мне хотелось бы, чтобы мы погасили этот градус. Все-таки, эта встреча носит «семейный характер». Мы хотели, чтобы вы понакомились с новыми ребятами, со мной. Давайте как-то на позитиве? У ребят послезавтра серьезная встреча и хотелось бы провести эту встречу более позитивно.
Во-вторых, что касается комплектации. Тем игрокам, которые ушли, мы благодарны. Каждій случай индивидуален – кто то уходил по своим причинам, кто то из ребят ушел потому что меня не устраивали их профессиональные качества. Кто-то захотел уйти, даже имея на руках действующие контракты и Василий Васильевич отпускал ребят просто так. И мы их отпускали. Как можно работать с человеком, который не хочет играть в винницкой «Ниве»? У кого-то «взыграли амбиции», кто-то ушел из-за финансовой составляющей. Но сложилось так, как сложилось. Пять месяцев у нас не было официальных игр. Нам нужно было укомплектовываться, многие ребята остались и мы им очень благодарны. Кто-то попробовал свои силы в других клубах и вернулся. Мы отпускали ребят – ищите там, где лучше. Каждый трансфер очень индивидуален.

Обласне радіо:
-Колектив вже злагоджений, готовий до нового ривка?
Денис Колчін:
-Да, я уверен, что готов, но все равно, все покажут официальные игры. Пять месяцев это большой срок и нам, по сути, пришлось создавать новую команду.

Обласне радіо:
-Чому змінили капітана? Це була ініціатива Нгахи, чи…?
Денис Колчін:
- Ну, давайте конкретно по Колинсу. Это авторитетнийший человек и знаковая фигура в нашем коллективе. Мы с Колинсом долго общались в прошлом году. Я высказал свою точку зрения, он свою, но Нгаха пошел навстречу и наше общее решение, чтобы он постепенно переходил на тренерскую работу. В силу разных причин – возрастные, физиологические, с моей стороны выдвигаются немного другие требования, но безмерно уважая этого человека, а это гордость нашей команды, мы не можем вот просто так взять и расстаться с ним. На сегодняшний день Нгаха заявлен как игрок, но он участвует в тренировочном процессе, как играющий тренер. Он делится с игроками, своими знаниями, подсказывает молодым ребятам. Но в любой момент может выйти на поле и помочь в игре.

Обласне радіо:
-Ігор Маляренко готовий взяти на себе таку відповідальність?
Денис Колчин:
- На сегодняшний день мы не проводили выборы и урны для голосования у нас не было. Я не поклонник таких вещей. Просто вместе все собрались, это было в конце последнего сбора. Я им предложил, чтобы они в своем кругу определили… Но мы то сами знаем, где авторитетные ребята, кто пользуется наибольшим авторитетом. По большому счету, мы все большая семья и все внутренние расклады знаем прекрасно. Ребята коллегиально решили следующее: возник капитанский совет. Капитан команды Игорь Маляренко и его помощники Нгаха Колинс и Хохлов Вадим. Эти три человека на сегодняшний день являются наиболее авторитетными в нашем коллективе. Игорь своим отношением к делу, своей работой подает пример осталным ребятам.

Игорек (Niva.vn.ua):
-Денис Борисович, волею календаря нам предстоят тяжелые игры с принципиальными соперниками. Осознают ли игроки ответственность, принципиальность этих игр, готовы ли они «биться, пахать и умирать» на поле, чтобы достичь результата?
Денис Колчин:
-Мы играем в футбол. Ребята профессионалы. Они прекрасно понимают важность и ответственность предстоящих игр. Но у нас игр более ответственных и менее ответственных. Нам предстоит игра с первым местом лиги. Сегодня у нас была теория, мы нашли возможность, я договорился с руководством «Металлиста» и Иванов, тренер, с которым мы когда-то работали вместе, прислал нам видео игры «Агробизнеса» с «Металлистом». Вероятно, тот состав, который играл против «Металлиста», 90 процентов, будет играть против нас. Мы свою работу, как профессионалы, проводим. Анализируем, изучаем, готовимся сами, какие-то тактические наработки и на поле все будет видно. Но умирать-ли? Мы будем сражаться, мы будем биться за честь нашей команды, за очки, за честь города сражаться. Но это будет в каждой игре. И это будет Хмельницкий, Агробизнес или ФК Львов – не имеет никакого значения.

Далі Денис Колчін під оплески вболівальників представив кожного з гравців, які прийшли до «Ниви» в зимове міжсезоння. Крім вже відомих вінницькій вболівальницькій спільноті 11 новачків, було представлено також Олександра Калітова («Реал Фарма», «Чорноморець»), а також Федосова Павла («Арсенал»)

Вболівальник «3»:
-А кто из них уже на контрактах?
Денис Колчин:
-Все, кто здесь находятся, уже на контрактах.

Вболівальник «3»:
-Вы удовлетворены проведенной селекцией?
Денис Колчин:
- Меня все устраивает, но я никогда не бываю доволен. Но на сегодня у нас в заявке 23 человека и этого достаточно, я надеюсь, для десяти оставшихся матчей. Я надеюсь, что ребята себя реализуют и покажут, на что способны. Мы в них верим – это самое главное.

Олег Федченко:
-Прошло межсезонье, сборы, как вы оцениваете состояние команды?
Юрий Соловьенко
- Я считаю, что команда очень плодотворно провела время на сборах. Я считаю, что команда готова. На сто процентов в этой жизни ничего не бывает, но то, что можно ожидать максимально – команда готова. Единственная проблема, которая может быть в первой игре – переход с искусственного поля на натуральный газон. А соперник работал на натуральных полях. Мы не ставим эту проблему во главу угла, но мы с тренерским штабом занимаемся тем, чтобы минимизировать ее. Но самое главное, что, я считаю, что эти ребята, которые тут находятся, психологически готовы по максимуму для решения задач, которые поставил главный тренер и президент клуба.

Олег Федченко:
-Василь Васильович, де будуть проходити ігри? На СК «Нива», чи на ЦМС?
Василь Вовк:
- У нас немає проблем з тим, де грати. Але я доповню Юрія Леонідовича. Я сьогодні їхав сьогодні по трасі і чув, що Хмельниччину буде два дня заливати дощ. Тож невідома якість газону, на якому прийдеться грати матч. Щодо СК «Нива», у нас повне взаєморозуміння з керівництвом комплексу. Ми можемо грати на ЦМС, але не хочемо в першій грі вбивати газон.

Михайло Куниця:
-Я общался с Руденко. Ему поставлена Краевским задача и мы расписали график всех игр и тренировок. Отели немного больше, но то, что нам подписали, мы удовлетворены этим. Будет все узаконено исполкомом. И только эта первая игра 7 числа, чтобы не уничтожить поле, мы будем играть на СК «Нива». А все остальные игры будут проходить на ЦГС. Ради вас, болельщиков, мы перенесли игру на выходной день. 7 апреля в 14.00

Михайло Шафір:
-Ранее вы брали на себя большую ответственность в играх, а сейчас этой ответственности станет еще больше. Каковы ощущения быть в роли капитана? А второй вопрос насчет «Агробизнеса». Как собираетесь побеждать их?
Игорь Маляренко:
-Это большая честь для меня. Хочу сказать большое спасибо партнерам за доверие – это придает мне сил и уверенности в себе. Насчет «Агробизнеса». Я, как коренной винничанин, хочу по макксимуму выложиться и передать этот настрой партнерам, чтобы приехать в в родной город с высоко поднятой головой. Выложимся на полную. Мы вам обещаем!

Михайло Шафір:
-Вопрос Андрею Маляренко. Раньше вы играли против брата, а сейчас вместе с братом. Насколько это умножит ваши силы?
Андрій Маляренко:
-Я с детства хотел играть с ним в одной команде и мне это пойдет на пользу, играть с ним в одной команде. Он помогает мне, подсказывает. Он всегда меня поддерживал.

Денис Колчін:
-Я вам хочу сказать, как они тренируются друг с другом, там такие искры идут! Они друг другу так «вставляют» - мне страшно смотреть.

Вболівальник «4»:
-Ребята, весеннее поле горбатое, тяжелое. Играйте, бейте почаще! Играйте и у вас все получится. «Агробизнес» - сильная команда, но вы же не хуже! Сыграйте на максимуме и поверьте, болельщики, сидящие здесь. Да и не только здесь, нас тут мало, Винница видела и 25-30 тысяч на трибунах. Будете играть классно- вас будут на руках носить. Я желаю вам удачи!

Игорек (Niva.vn.ua):
-Денис Борисович, судя по заявке, рассчитываете на двух вратарей?
Денис Колчин:
-К сожалению, да. У нас третий вратарь получил травму. Все получилось так быстро, кувырком, поэтому, пока так.

Вболівальник «5»
-У нас там в «Агробизнесе» играет левый защитник Борячук. А у нас есть хороший полузащитник Сережа Паламарчук. Вот они и встретятся и Паламарчук должен забить гол)

Игорек (Niva.vn.ua):
-Денис Борисович, вопрос по составу. У нас всегда была проблема с нападающими. Какой вы видите линию атаки «Нивы» в весенней части чемпионата?
Денис Колчин:
-Мы так строим линию атаки, что у нас нет четкого деления – вот этот будет забивать голы, а этот обороняться. Системно у нас в атаке должно участвовать шесть человек. Конкретно на позицию центрального нападающего у нас сейчас три человека. Мы укоплектовались и мне кажется, что любой человек из группы атаки может в какой-то момент выполнить эту функцию. Главное, чтобы мы забивали, а кто – не важно…

Аплодисменты….

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 28.03.2018 14:00:00]

"Нива" Вінниця
99.Золотар (1.Бабійчук, 46 хв.), 5.Музиченко (2.Дубенков, 46 хв., 15.Разуваєв, 74 хв.), 23.Дмитренко (8.Попов, 46 хв.), 21.Дударенко (4.Менжега, 46 хв), 55.Гарванко (33.Гудак, 46 хв.), 20.Хохлов (6.Кучер 46 хв.), 16.Брижчук (34.Калітов, 46 хв.), 9 Паламарчук (7.Маляренко А. 46 хв.), 17.Савошко (19.Осадчий, 46 хв.), 11.Маляренко І. (12.Палій, 46 хв.), 10.Яськов (25.Федосов, 46 хв.)

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «ЕМС-Поділля» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Ниваа" Вінниця
«ЕМС-Поділля» Вінниця
Офсайди
4 (2+2)
0 (0+0)
Фоли
12 (6+6)
7 (7+0)
Кутові
8 (6+2)
1 (0+1) 
Удари по воротах
16 (9+7)
4 (0+4)
З них в ствір воріт
9 (4+5)
3 (0+3) 

1:0 На пятій хвилині після розіграшу кутового Вадим Хохлов головою поклав мяч у ворота.
2:0 Другий гол відбувся після верхової передачі з лівого флангу. Ігор Маляренко головою замкнув цю передачу.
3:0 Гол забив Палій післґ навісу.
4:0 Осадчий забив після передачі Андрія Маляренко
5:0 Андрій Маляренко забив дальнім ударом з-за меж штрафної, поціливши в девятку воріт "ЕМС-Поділля"

ПІСЛЯМАТЧОВЕ ФЛЕШ-ІНТЕРВЮ ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА ВІННИЦЬКОЇ «НИВИ» ДЕНИСА КОЛЧІНА:
–Денисе Борисовичу, в цьому матчі нивівці доказали вищий клас у порівнянні з аматорами …
–Ми нікому нічого не доказували. Ця гра слугувала етапом підготовки до сезону. Пересічний товариський матч, який виконав свою функцію. Дії наших гравців мене задовольнили.

–Можна сказати, що в першому таймі грав умовно основний склад?
–Умовно, так.

–В матчі приймали участь нові гравці – Федосов, Дубенков, Калітов. Особливо цікавить Максим Дубенков, який раніше непогано виступав за «Ниву» на аматорському рівні.
– Ці гравці поки перебувають на перегляді. Cпівпрацю з ними ми ще не оформлювали.

– Як проходитиме подальша підготовка до першого офіційного матчу в 2018 році, з «Агробізнесом»?
–У передзмагальному режимі. Тобто фактично, як у сезоні.

–Вже відомо, будемо проводити цю зустріч у Волочиську чи, можливо, через погодні умови її перенесуть на іншу арену?
–Поки що ясності в цьому питанні немає.

Михайло ШАФІР
http://www.niva-v.com.ua[Добавил Игорек в 16.03.2018 20:30:38]

Жовті картки: Майко 33 хв., Джурко 55 хв.

"Нива" Вінниця
1.Бабійчук - 24.Музиченко, 4.Дмитренко, 21.Дударенко, 20.Хохлов, 16.Гарванко, 9.Паламарчук, 2.Брижчук, 17.Савошко, 8.Осадчий, 11.Маляренко І.
В другому таймі виходили на поле Золотар, Манжега, Гудак, Маляренко А., Яськов, Палій, Кучер,

"Поділля" Хмельницький
Дворник (Шевченко) - Майко, ?????, Швець, ?????, Ліповуз, ????, Гресь, ?????, Джурко, Бабак.


Відео голів матчу "Нива" - "Поділля" (Відео Віталія Шкурака) Дивитись ТУТ


Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Поділля» Хмельницький від Леоніда Загоруйко:
"Ниваа" Вінниця
«Поділля» Хмельницький
Офсайди
3 (2+1)
0 (0+0)
Фоли
15 (9+6)
12 (7+5)
Кутові
4 (1+3)
4 (2+2) 
Удари по воротах
7 (3+4)
5 (3+2)
З них в ствір воріт
3 (1+2)
3 (2+1) 

1:0 Перший гол вийшов досить кумедним. Подача кутового з парого флангу на лінію воротарського майданчика. Бабійчук вийшов з воріт, але не зміг вибити мяч кулаками. Круглий потрапив в спину Швеця і влетів в прави кут воріт.
2:0 Гарванко у досить простій ситуації програв боротьбу на правому фланзі захисту, суперник штовхав його руками, Гарванко виключився з епізоду, апелюючи до головного арбітра, який не призначив штрафний удар, а от 16 номер "Поділля" зіграв до кінця, пройшовши по флангу до лицьової лінії, виграв боротьбу у Дударенко і класно прострелив вздовж воріт. Джурко залишалось лише влучити по мячу, відправивши його у порожній кут воріт.
2:1 "Нива" відіграла один гол наприкінці поєдинку. Пішла подача з кутового з лівого флангу в центр штрафної, верхову боротьбу виграв Хохлов, який класно переадресував мяч на дальню штангу і вже далі ніким не прикритий Дмитренко чітко відправив мяч у ворота.

ПОСЛЕМАТЧЕВОЕ ФЛЕШ-ИНТЕРВЬЮ ГЛАВНОГО ТРЕНЕРА ВИННИЦКОЙ «НИВЫ» ДЕНИСА КОЛЧІНА:
-Ваш комментарий по игре, стоит ли делать какие-то глобальные выводы по итогам этой игры?
- Глобальные выводы будут по выступлениям в официальных игр, а сейчас идет подготовка к чемпионату. Идет сбор информации. Те ребята, которых мы подписали, мы в них уверенны. Сегодня они сыграли далеко не лучшую игру, но у нас еще есть время все изменить к лучшему. Этот результат должен пойти им "в копилочку", чтобы они впредь более ответственно относились к таким тренировочным играм, потому что не хватило задора, огня, желания победить. Наверное, ребята уже в какой-то степени физиологически и психологически "прибиты", но это не оправдывает сегодняшнее поражение. Они должны были превозмочь себя и проявить свои лучшие психологические качества. Сегодня, я не думаю, что соперник превзошел нас в мастерстве. Они здорово сыграли на контратаках, ну и наши грубейшие ошибки в обороне привели к двум забитым голам, а это тоже испытание для ребят - они должны переламывать, перемалывать такие ситуации и реализовывать то, что создали. Были моменты, чтобы забить гол и два гола. Не хватило психологической устойчивости. Но в целом, не хватило общекомандной жажды победы.

-Сегодня были задействованы все игроки, с которыми подписаны контракты?
-Да, сегодня играли все, кто на контракте.

-Под конец игры на поле вышли винницкие игроки и оживили игру...
- Да, оживили - добавили задора. Они хотят себя проявить. Может быть, кто то снизил к себе требования в психологическом аспекте... Сейчас они хорошо подумают..

-Колинс вернулся в команду, может ли это позитивно повлиять на команду?
-Безусловно, я надеюсь, что это позитивно повлияет. к сожалению, когда он вернулся, получился "первый блин комом" - домашнее поражение. Я убежден, что он повлияет на качество игры нашей команды и психологическую составляющую..

-С капитаном команды вы еще не определились?
-Еще нет. Определимся, проведем выборы.

- Сегодня в первом тайме мы видели потенциальную "основу" (на сегодняшний день)?
-Да. по нескольким позициям мы сомневаемся, но, в принципе, да. Время поджимает - нужно наигрывать основной состав.

ПОСЛЕМАТЧЕВОЕ ФЛЕШ-ИНТЕРВЬЮ ГЛАВНОГО ТРЕНЕРА ХМЕЛЬНИЦКОГО «ПОДОЛЬЯ» ВИТАЛИЯ КОСТЫШИНА:
-Нещодавно команди зустрічалися в Хмельницькому. Тоді вінничани впевнене перемогли 3:0. А сьогодні перемогу святкували хмельничани. Які зміни стали запорукою вашої перемоги сьогодні?
- Ми працюємо - грали інші люди, ми все ближче підходимо до чемпіонату і намагаємось вибудувати різну тактику, як ми будемо діяти з різними суперниками - там ми випробовували одне, тепер - інше. Сьогодні ми спробували трішки іншу схему гри і вона принесла результат. А тоді тактика на гру не принесла бажаного результату - ми робимо висновки, працюємо. Це збори і тут можна все відпрацьовувати. І сьогодні ми вже моделюємо основний склад - це наша остання контрольна гра перед офіційною частиною Далі ми будемо тільки тренуватися. Поступово переходимо від дворазових до одноразових тренувань і таким чином підходимо до 31 березня.

-Скільки новачків ви дозаявили і скільки з них ми сьогодні бачили на полі?
-Новачків, яких заявлено, у нас чотири чоловіки. Двоє з них вийшли наприкінці поєдинка. Багато новачків ми не заявляли. Тобто, ми розраховуємо на нашу здібну молодь.

-Тобто, сьогодні ви зіграли "осіннім" складом?
- Так! Ми навіть втратили кількох футболістів. Один гравець повернувся з аренди в "Колос", з Ватавом у нас завершилась співпраця... Отже - ставка на молодь і нашу дитячу школу.

-Задоволені сьогоднішнім спарингом?
-Звичайно! Для нас Вінниця це дуже хороший суперник. Почастіше б такі суперники на зборах.


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 14.03.2018 20:18:42]

Жовті картки: Батрак 26 хв., ????? 80 хв., Осадчий 29 хв., Маляренко І. 42 хв., Дударенко 45 хв., Дмитренко 61 хв., Гавранко 82 хв., Музиченко 89 хв.

"Буковина" Чернівці
????? - Найко, ??????, Нікифоряк (?????, 55), Рудич (Бойчук, 46), Мелконян, Шишигін, Батрак, ?????? (Мунтян, 55), Рябий (Раулюк, 70), Королянчук (Жумига, 55)
"Нива" Вінниця
Злотар (2 тайм - Бабійчук) - Дмитренко, Музиченко, Дударенко, Гарванко, Хохлов, Брижчук, Осадчий (2 тайм - Савошко), Паламарчук, Маляренко І., Маляренко А. (В другому таймі також виходили Манжега, Кучер, Палій, Гудак)

Статистика матчу "Буковина" Чернівці - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Буковина" Чернівці
«Нива» Вінниця
Офсайди
7 (3+4)
2 (1+1)
Фоли
10 (4+6)
18 (10+8)
Кутові
3 (1+2)
4 (1+3) 
Удари по воротах
2 (0+2)
9 (1+8)
З них в ствір воріт
0 (0+0)
3 (1+2) 

Гра проходила на вкрай важкому полі, воду з якого викачували за допомогою трактора і пожежних машин. В першому таймі гра проходила переважно в центрі поля в боротьбі при мінімумі небезпечних моментів з обох сторін. Хіба що можна виділити небезпечний момент у Андрія Королянчука на 24 хвилині, але відмінно зіграв захист вінничан.

В другому таймі "Нива" трішки додала і це обернулося забитим голом наприкінці матчу. Савошко прострелив на Ігора Маляренко, який підхопив мяч і вийшов один на один з воротарем. Нивівець не схибив, перегравши голкіпера і поклавши мяч в лівий кут. Рахунок гри не змінився. Вінничани везуть додому перемогу з мінімальним рахунком.

Цікаво, що у грі в складі "ниви" приймали участь екс-гравці "Буковини" - Бабійчук, Осадчий, Гудак, Музиченко. Натомість, за буковинців грав Антон Батрак, який нещодавно захищав кольори "Ниви" і Володимир Найко, який грав за вінничан в 2011 році.

Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 13.03.2018 19:28:18]

"Колос" Ковалівка
?????.
"Нива" Вінниця
?????, 20.Хохлов, 8.Попов, 19.Осадчий, 2.Брижчук, 17.Савошко, 11.Маляренко І., ?????, ?????, ?????, ?????

Статистика матчу "Колос" Ковалівка - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Колос" Ковалівка
«Нива» Вінниця
Офсайди
4 (1+3)
0 (0+0)
Фоли
11 (4+7)
16 (5+11)
Кутові
0 (0+0)
2 (1+1) 
Удари по воротах
10 (6+4)
8 (4+4)
З них в ствір воріт
6 (3+3)
4 (3+1) 
[Добавил Игорек в 13.03.2018 19:28:05]

"Суми" Суми
?????.
"Нива" Вінниця
Чесановський - Попов, Музиченко, Гавранка, Дударенко, Хохлов, Брижчук, Осадчий, Савошко, Маляренко і., Паламарчук.

Статистика матчу "Суми" Суми - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Суми" Суми
«Нива» Вінниця
Офсайди
6 (1+5)
4 (2+2)
Фоли
13 (0+13)
15 (9+6)
Кутові
3 (2+1)
5 (0+5) 
Удари по воротах
7 (7+0)
17 (4+13)
З них в ствір воріт
5 (5+0)
7 (0+7) 
[Добавил Игорек в 02.03.2018 18:08:53]

"Полісся" Житомир
Воротар на перегляді - Алєксанов (гравець на перегляді), Гурський, Жовтюк, Задерецький, Вечтомов, Бовтрук (Коровіков), Малєй (гравець на перегляді), Меркушов, гравець на перегляді (Олексієнко), Шаврін.
"Нива" Вінниця
????? - Хохлов, ?????, Дударенко, ?????, Брижчук, ??????, Савошко, ?????, ?????, Яськов.

Статистика матчу "Полісся" Житомир - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Полісся" Житомир
«Нива» Вінниця
Офсайди
3 (1+2)
3 (2+1)
Фоли
10 (4+6)
19 (11+8)
Кутові
4 (1+3)
5 (4+1) 
Удари по воротах
8 (2+6)
8 (5+3)
З них в ствір воріт
5 (2+3)
5 (3+2) 

Вінницька "Нива" провела сьому товариську гру в зимове міжсезоння. В цих протистояннях вінничани здобули чотири перемоги і три нічиї з загальним рахунком голів 14:7. Отже, безпрограшна серія триває. Але вже незабаром 9 березня "Ниву" екзаменуватиме команда першолї ліги - "Суми". Втім, сьогоднішня гра з "Поліссям" теж не була легкою прогулянкою. Сусіди проводять агресивну трансферну політику, запрошуючи в свою команду гравців, які мали досить багатий досвід ігор в першій лізі. Серед гравців, які нині грають в Житомирі, варто відзначити екс-вінничан Вєчтомова, улюбленця вінницької публіки Бовтрука, а також Коровікова, який перебував на перегляді в "Ниві" влітку 2017 року, але щось не склалося з трансфером... Нині "Полісся" являє собою досить грізну силу з амбітними планами на майбутнє. А отже, було цікаво перевірити себе в матчі з цим суперником. Щоправда, вийти на гру "основним" складом не вдалося. Захворіли брати Ігор і Андрій Маляренко, ще декілька гравців теж відчули на собі силу вірусної інфекції. Але в першому таймі вінничани виглядали досить непогано, але більше гостроти створювали житомиряни, які вже в дебюті гри провели декілька небезпечних атак, одна з яких завершилась пострілом у поперечку воріт "Ниви" після розіграшу штрафного і пострілу головою. Потім вінничани вирівняли гру і під кінець тайму "Ниві" вдалося забити.
Брижчук, який був одним з найкращих у сьогоднішній грі, віддав пас на Савошко, який технічно поклав воротаря на газон, обігравши його і влучно пробив по воротах! 1:0!
В кінці першого тайму мав можливість відзначитись Брижчук, але голу не сталося.
В другому таймі "Полісся" суттєво додало. Особливо гаряче біля воріт "Ниви" стало ближче до закінчення поєдинку, когли полісся тричі створювало гостроту. В одному з епізодів міг відзначитись вже згадуваний Коровіков. Але гол у відповідь все ж стався. Жовтюк класним ударом головою встановив остаточний рахунок 1:1.
Також слід зазначити, що "Полісся" надто нервувало в сьогоднішній грі. Гравці постійно висловлювали претензії один до одного і навіть отримали одну червону картку. А отже, моральний мікроклімат команди викликає певні запитання. Командні дії нашої команди відбувались значно спокійніше і конструктивніше, що не може не радувати)

Игорек
niva.vn.ua

Матч прес-службі нашого клубу прокоментував головний тренер «Ниви» Денис Колчін:

– В першому таймі матчу була приблизно рівна гра. В другому таймі більше атакував суперник. Адже за рахунку 0:1 житомиряни намагалися відновити статус-кво. Ця тренувальна гра надала нам чергову порцію важливої інформації.

– Оцініть зміни в рівні гри суперника.
– ФК «Полісся» суттєво змінився під час цієї зими – після того, як ми грали з ним попередній раз. Це фактично інша, потужна команда. Цікаво було порівняти наш потенціал на фоні серйозного опонента.

– Вчора чотири новачки підписали контракти з «Нивою». Як вони себе проявили?
– На жаль, по команді «гуляла» вірусна інфекція, яка підкосила багатьох. Протягом цього тренувального збору близько 8 футболістів перехворіло. Приміром, вчора піднялася температура у молодшого з Маляренків – Андрія. А сьогодні в автобусі – і у старшого.
А ось Дмитро Осадчий, Антон Музиченко і Олександр Дударенко, які вчора (як і Андрій Маляренко – авт.) підписали контракт, відіграли проти «Полісся» добре. Ми не розчаровані в них.

– Коли будуть підписані контракти з черговими новачками?
– Поки не можемо оприлюднити цю інформацію

– З ким граємо наступні контрольні поєдинки?
– 9 березня з ФК «Суми» в Щасливому. 11 березня – з командою Ковалівки (Київська область). Час початку матчів поки невідомий. Непогано перевірити свої можливості в поєдинках з двома командами першої ліги.


Михайло ШАФІР
Прес-служба СФК «Нива»
http://www.niva-v.com.ua


Показать:  << 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>


Як відомо, у міжсезоння вінницьку "Ниву" покинули вже шість гравців. На вашу думку, хто з них є найбільшою втратою для клуба?
Роман Льопка
Олександр Дугієнко
Ігор Богач
Юрій Малей
Олександр Менжега
Віктор Коровіков
Не можу відповісти...
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com