Жовті картки: Хохлов Вадим, 4, Петрик Дмитро, 4 хв., Громок Денис, 55 хв., Сербул Едуард, 86 хв.

1.Дегтяр Ростислав, 20.Волков Даніїл, 11.Галас Тарас, 21.Гірний Максим 3.Григоращук Степан, 6.Грицак Назар, 10.Луців Василь, 44.Оберман Євген, 2.Пищур Олександр, 14.Стень Сергій, 97.Степанчук Любомир.

71.Чернятинський Олександр, 17.Фарасєєнко Віталій, 9.Бундаш Мирослав, 5.Сньозик Анатолій, 99.Лучка Вадим, 22.Клімковський Юрій, 4.Добранський Дмитро.

1.Гурідов Максим, – 13.Сербул Едуард, 4.Петрик Дмитро, 3.Хохлов Вадим, 33.Слінкін Андрій, 5.Калітов Олександр, 6.Граматік Констянтин, 44.Худік Роман (8.Кучер Володимир, 79 хв.), 34.Громок Денис (20.Гемега Віталій, 59 хв.), 11.Маляренко Ігор (99.Костюк Євгеній, 82 хв.), 10.Загорулько Артур.

Заміни:

35.Шкарбан Євгеній, 22.Чухно Валерій.

в. о. головного тренера: Вішталюк Валентин

Чудова у «Мункача» інфраструктура, а от на елементарну вежу для телетрансляцій грошей, або розуму не вистачило. Тому, глядачі були змушені спостерігали футбол у клітинку і зі стовпами посеред поля. Геніально! Гравці на полі у першому таймі теж доволі часто нагадували стовпчики – ну, дуже вже мало було активності у команд, відповідно, мало було створено й моментів. Можливо, створювати було важко через складні погодні умови – дощ, важке поле, можливо, дехто думками вже був у відпустці, або інших командах, але так чи інакше, якщо господарі хоча б початок гри провели доволі активно, то «Нива» за весь перший тайм не створила абсолютно нічого! Жодного небезпечного моменту від слова «Зовсім»…(

Звичайно, можна посилатися на відсутність Георгієва, Брижчука, Бондара, Зеленевича, але то, як то кажуть, відмазки для слабких. А «Нива» виглядала досить слабко і на початку другого тайму. Аж до пропущеного голу вінничани навіть не намагались диктувати свої умови, «Ниву» ніби повністю влаштовувала ця вязка гра. Були сподівання, що після того, як рахунок став 0:1, гості почнуть трішки показувати зуби, але ні. Атакуючих дій «Ниви» вистачило лише на те, щоб відсунути гру на чужу половину поля, а господарі перебудувались у гру на контратаках. Але знову ж таки – до небезпечних моментів не доходило. Уявіть собі – до 82 хвилини у «Ниви» не було небезпечних моментів! Як не дивно, вінничани могли б везти додому і перемогу, якби на останній доданій хвилині Граматів реалізував свій вбивчий шанс.. Але не склалося… Втім, як і усі осіння частину, яку «Нива» завершила найпершою серед команд другої ліги. Чекаємо на позитивні зміни узимку.

4 хв. Волков закинув мяч від власної штрафної у лінію атаки на партнера. Який виходив один на один з Гурідовим, але буквально за кілька метрів до штрафної його збив Петрик. Арбітр відразу відреагував на порушення, але показав жовту картку замість червоної за фол останньої надії. Штрафний удар господарі пробили невдало – вище воріт. В цьому ж епізоді жовту картку отримав ще й Хохлов за розмови. Отже, на четвертій хвилині два центральних захисники «на картці».

5 хв. Простріл Гірного з правого флангу на ближню стійку, звідки Пищур намагався пробити у один дотик, але не влучив по воротах з двох метрів.

8 хв. Грицак виконав сильний простріл з правого флангу на ближню стійку, Гурідов у падінні відбиває мяч перед собою, але голкіпера підстраховують захисники, вибиваючи мяч подалі.

9 хв. Грицак подав з правого флангу на лінію воротарського майданчика, Гірний лише трішки не дотягується до мяча головою, щоб нанести завершального удару з близької дистанції.

22 хв. Граматік від власної штрафної закинув мяч далеко вперед на лівий фланг на хід Загорульку, який набрав швидкість, дійшов майже до лицьової і гостро прострелив вздовж воріт, але ніхто не встиг підтримати атаку і завершити цей пас ударом.

27 хв. Пищур на лівому фланзі звільнився від опіки трьох захисників і пробив з лівого кута карного майданчика у лівий нижній кут. Гурідов у падінні переводить мяч на кутовий.

28 хв. Подача кутового «Мункачем» з лівого флангу, Стень подав на ближню стійку, Пищур пробив – над поперечиною.

31 хв. Пробиває Стень з лівого флангу. Підкручений мяч пролітає над правою девяткою.

45 хв. Сербул пробив з дальньої дистанції, мяч пролітає поблизу лівої стійки.

Перерва.

47 хв. Грицак бьє з дальньої відстані, мяч пролітає повз ліву стійку.

49 хв. Сербул у відповідь також бьє з дальньої дистанції – мяч пролітає над поперечиною.

57 хв. Гірний виборов мяч у двох захисників трішки лівіше воріт «Ниви», увійшов у штрафну і з доволі гострого кута розстрілював ворота Гурідова, але мяч пролетів повз праву стійку. Дуже небезпечно!

60 хв. ГОЛ! Граматік невдало вибив мяч прямо на Галаса, той віддав мяч лівіше на Стеня, той доволі легко обіграв Худіка і Маляренка, потім знову Худіка і подав на лінію воротарського майданчика. Мяч влучає у Калітова, який втратив рівновагу і у падінні зачепив рукою мяч. Пенальті чітко реалізував Гірний. Гурідов стрибнув у лівий кут, Гірний пробив у правий. 1:0!

63 хв. Маляренко пробиває головою з метрів 18 після подачі штрафного з правого флангу. Але в цьому ударі небезпеки не було…Воротар спокійно ловить мяч.

64 хв. А очь це вже дуже небезпечно! «Мункач» подав штрафний з лівого флангу на 11-метрову відмітку, ні ким не прикритий Гірний пробив головою у правий нижній кут – Гурідов рятує свою команду.

82 хв. ГОЛ! Граматік подав кутовий з лівого флангу на дальню стійку, яку ударом головою замкнув Вадим Хохлов. 1:1!

85 хв. Гемега пробив по воротах з метрів 18 під пресингом захисника. Прямо по центру воріт і здавалось, що воротар накрив мяч, але слизька шкіряна куля прослизнула під воротарем і прокотилась у лічених сантиметрах від правої стійки.

88 хв. Гріцак виконав навіс з правого флангу на лівий фланг карного майданчика на Гірного, поруч з яким не було нікого з захисників «Ниви», але добре, що нападник не зумів, як слід прийняти мяч.

93 хв. Граматіка залишили одного з мячем у 10 метрах від воріт, дали пробити повз захисників, але удар у нашого півзахисника вийшов, ну дуже простий. Легко і прямо у воротаря. А якби хоча б трішки сильніше і не по центру….