Асистенти арбітра: Переверзев А. (Кропивницький), Капленко О. (Кропивницький)

Голи: Жданович, 64 хв. – Швець, 32 хв., Жуков, 79 хв.

Жовті картки:  Кур’яков, 9 хв., Пятибрат, 35 хв., Ульянко, 45+3 хв., Жданович, 64 хв.. – Жуков, 86 хв., Загорулько, 87 хв.

Червоні картки: Жданович, 67 хв..(Друга жовта)

1.Музичка Іван – 15.Ульянко Дмитро (50.Пилипенко Владислав, 46 хв.), 43.Кур’яков Денис, 44.Гонтар Назар, 49.Руднєв Ілля, 17.Жданович Олексій, 9.П’ятибрат Артем, 27.Горобець Артем, 26.Покась Дмитро (25.Клепко Михайло, 86 хв.), 28.Курило Вадим (32.Заїченко Іван, 63 хв.), 47.Стецюк Анатолій (12.Пігарєв Констянтин, 46 хв.).

Заміни: 41.Третяк Олександр, 22.Іванов Олександр, 58.Купліванчук Владислав.

“Нива” Вінниця:

35.Коваленко Максим – 23.Борячук Олександр, 16.Де Соуза Насіменто Гільерме, 3.Лотоцький Борис, 77.Грачов Володимир, 8.Кольцов Віталій, 33.Мороз Євгеній (20.Шевчук Володимир,, ?? хв.), 70.Швець Олексій (9.Кілик Олександр 43 хв.), 17.Жуков Микита, 11.Страшкевич Вадим, 10.Загорулько Артур.

Заміни:  25.Гуменний Віталій, 13.Євтіхов Олександр, 63.Меленчук Андрій.

Головний тренер: Остапенко Олег

«Нива» їхала у Кременчук командою, яка не здобувала перемоги у двох матчах поспіль, Також дві гри ми не бачили від вінничан і забитих голів. Ці фактори значно погіршили шанси на завоювання другого місця і права на стикові матчі, але «Погіршити шанси» це не означає «Втратити шанси», тому єдиною ціллю цієї гри було привезти у Вінницю три очки. Також було б непогано поліпшити показник результативності лідеру бомбардирської гонки. Звичайно, мова про Артура Загорулька, в активі якого до гри було 11 забитих голів. На один меньше у конкурента з Бузової Івана Сомова і Василя Луціва з Хуста.

Склад «Ниви» не особливо здивував. Не було лише Шевчука, місце якого на полі зайняв Мороз. Але ось на лаві запасних було ну зовсім просторо. У завку через різні обставини не попали Петрук, Астафьєв, Орнат, Калітов, Костюк, Панасюк, Попович, Страшкевич. Суттєвий нюанс, чи не так?

Але, незважаючи на деякі проблеми зі складом, «Нива» у грі з аутсайдером показала класну гру! Вінничани грали розкуто, як то кажуть, «на класі» розбирались з опонентами, створювали ну дуже багато небезпечних моментів! Передусім, це стосується Артура Загорулька, який мав з десяток класних епізодів, аби відзначитись, але мяч уперто не хотів йти у сітку воріт Музички, який, до речі, кілька років тому захищав кольори «Ниви». Чи то складний, незвичний штучний газон, чи то банальна відсутність удачі, але Артуру так і не вдалось забити і у кінці гри він, здавалось, вже навіть сам втомився дивуватись катастрофічній нереалізації в той час, як його конкурент з Бузової відзначився двома голами. Ну, що ж… маємо нового лідера бомбардирської гонки. Незважаючи на те, що Загорулько не зміг забити, хочеться відзначити його наполегливість, швидкість, майстерність і технічність – один з найкращих на полі. Також варто відзначити Борячука, який видав дуже класну гру, мабуть, одну з найкращих у сезоні і був на полі «майстром передостаннього пасу». Взагалі, лівий фланг «Ниви» справив дуже приєжмне враження. Починаючи від Лотоцького – Борячука і далі Жукова, Страшкевича – Загорулько, уся ця компанія раз по раз створювала небезпеку біля воріт суперника. Правий фланг переважно виконував чорнову роботу. Швеця майже не було видно на полі, аж до першого голу, до речі, дуже класного голу! Шкода, що через брудну гру суперника і травму Олексій був змушений покинути поле ще у першому таймі. Бажаємо швидкого одужання! Кілик, який вийшов на заміну замість Швеця дуже добре увійшов у гру, пожвавивши правий фланг у другому таймі. Саме другу половину гри вінничани провели дуже потужно. Рахунок вже до 60 хвилини мав би бути 5:0, або й більше, але спрацювало правіило «Не забиваєш ти, забивають тобі». До честі наших гравців, вони не опустили руки і забили вирішальний гол. Це зробив Жуков, який шаленим ударом у девятку встановив остаточний рахунок. Справедливості заради, слід сказати, що схилити шальки терезів на нашу користь допоміг і сам «Кремінь» у особі Ждановича, який за три хвилини встиг відзначитись двома жовтими картками, відповідно, ще однією червоною і шикарним голом. Ну і віддаємо належне господарям – «Кремінь» не став закриватись, створювати «автобус» біля власних воріт, надаючи безліч простору для технічних гравців «Ниви» і саме через це гру було цікаво спостерігати навіть сторонньому глядачеві. Але саме головне – «Нива» виконала завдання, набрала три очки і продовжує претендувати на призові місця.

9 хв. Перший напівмомент у грі. Поблизу карного майданчика «Кременя» збили Загорулька. Бити взявся Борячук, але мяч після його удару пролетів значно вище воріт.

17 хв. А це вже цікаво! Борячук вкинув аут з лівого флангу на Загорульк, який знаходився поблизу штрафної, той дуже дотепно з ходу перекинув мяч через захисників на Жукова, який увірвався у штрафну і вийшов буквально один на один, щоправда, під пресингом захисника, який і завадив йому влучно вдарити. Мяч злетів з ноги і вийшов за лицьову лінію.

19 хв. Помилка Лотоцького при поперечній передачі з лівого флангу на правий, мяч влучив у ногу Стецюка і на щастя відлетів до воріт «Ниви» і нападник не встиг скористатись цим подарунком.

20 хв. Пятибрат гостро прострілив з правого флангу у центр штрафної «Ниви», Гільерме спокійно вибиває мяч у поле.

21 хв. «Нива» відповіла значно гостріше. Борячук на правому фланзі обігрався зі Страшкевичем, той помітив ривоу Загорулька у глиб штрафної і дуже вчасно запустив мяч йому поміж двох захисників. Загорулько бив зі складного положення з близької дистанції і влучив у воротаря, який зайняв вірну позицію, а на добивання вже просто не залишилось простору.

25 хв. Теж красиво! Борячук відпасував мяч на Загорулька, який знаходився біля лінії карного майданчика, той вже фірмовим дотепним і технічним рухом перекинув мяч над головами захисників, миттєво змінивши вектор розвитку атаки на ворота господарів і з льоту пробив. На жаль, мяч пролетів значно лівіше воріт.

29 хв. Борячук навісив з лівого флангу на правий фланг карного майданчика, звідки Швець пробив головою у ближній нижній кут. Але Музичка спокійно нейтралізовує небезпеку.

31 хв. Удар Загорулька з серезньої відстані. І знову мяч пролітає повз ворота.

32 хв. ГОЛ! 0:1!  Борячук з лівого флангу віддав пас у центр на Мороза, який відразу переадресував мяч на Швеця, який знаходився у 20 метрах від воріт і відразу пробив з розвороту у правий верхній кут воріт «Кременя»! Дуже красиво!

39 хв. Ще одна симпатична атака «Ниви». Блорячук з лівого флангу віддав на Страшкевича, той на віражі обіграв захисників і віддав гострий пас на Швеця, який опинився на лівому фланзі атаки, але простріл нашого півзахисника було заблоковано.

45+2 хв. Мегамомент у Загорулька! Артур на власній половині поля активно пішов у пресинг останнього захисника «Кременя», продавив його і вибіг сам на сам з самого центру поля. Зблизившись з Музичкою, він технічними обманними рухами буквально «вклав» воротаря на газон, але Музичка створив дивовижний сейв у падінні кінчиком ноги зачепивши мяч і перевівши його на кутовий.

Перерва.

46 хв. Що ж це робиться? Загорулько знову не забиває з шалено вигідної позиції. Мороз з центру мяко закинув мяч у лінію атаки, Загорулько переграв опонентів і вийшов сам на сам з голкіпером, але пробив вище воріт

48 хв. Можна вже говорити, що хтось наврочив? Покась скидає мяч своєму воротареві, але швидкий Загорулько перший на мячі, знову вихід сам на сам і постріл з близької розстрільної дистанції лівіше воріт. Ну як так??

52 хв. Загорулько різко прискорюється на лівому фланзі і стрімко промчавши, віддає прострільну передачу-скидку під удар Кілику, але мяч з під його ніг вибиває захисник.

52 хв. Жуков накручує кількох гравців «Кременя» на лівому фланзі, пробиває з кута карного майданчика у дальній кут, Музичка у падінні переводить мяч на кутовий.

56 хв. Борячук обігрався з Загорульком, увірвався у штрафну, отримав мяч і по ногам від суперника, впав, але арбітр не побачив порушення правил у карному майданчику.

58 хв. Триходівка на правому фланзі – Кілик у центр на Загорулька, той кидає у прорив Грачова і той теж хибить – удар з близької відстані і мяч пролітає правіше воріт.

60 хв. Загорулько на лівому фланзі обігрує трьох гравців, класно подає на ближню ліву стійку, Страшкевич приймає мяч, підлаштовує його собі під удар з льоту і міцно з кількох метрів стріляє по воротах Музички. Той дивовижним чином відбиває мяч, а Кілик не встигає на добивання.

63 хв. ГОЛ! 1:1! Не забиває ти – забивають тобі. Істина спрацювала. Гільерме вибив мяч під час атаки «Кременя», але не далеко. Жданович не розмірковуючи пробиває з 22 метрів у праву девятку воріт Коваленка. Це без шансів для воротаря – ідеальне влучання.

67 хв. Жданович збив Страшкевича, яки проривався до карного майданчика по лівомук флангу. Жданович отримує другу жовту картку (другу за останні три хвилини) і, відповідно, червону і вилучення.

68 хв. Страшкевич сам узявся виконувати штрафний і класно пробив у лівий нижній кут – Музичка знову рятує свою команду.

70 хв. Пятибрат пробиває штрафний, який було призначено неполдалік наших воріт, але Коваленко спокійно підчищає цей удар.

75 хв. Класний простріл Борячука з лівого флангу, воротар на ближній стійці вже був відіграний, але ні Кілик, ні Жуков не встигли підставити ногу на дільній стійці.

79 хв. ГОЛ! 1:2! Борячук віддав пас по лівому флангу на Жукова, той віддав пас на Страшкевича, змістився у центр і отримав зворотній пас, пройшов кілька кровік у картному майданчику і міцно приклався з правої ноги у праву девятку. Ну що за красені голи сьогодні!

84 хв. Удар Кольцова з метрів 18 блокує захисник, а удар-добивання не вийшов вдалим. Мяч пролетів вище воріт.

88 хв. Удар Загорулька з лінії штрафного майданчика значно вище воріт.

90+1 хв. І знову супермомент Загорулька. Гільерме далееееко вибив мяч на нашого нападника, той прийняв круглого на лінії карного майданчика, технічно перекинув його над захисниками собі під ліву під удар з льоту і класно приклався з 10 метрів по центру воріт, але знову свою команду рятує Музичка. Але до того ж тут був ще й офсайд.

90+2 хв. Знову виводять Загорулька на ударну позицію, він зміщується з правого флангу у центр, підлаштовує мяч собі під ліву, пробиває… і знову мяч летить кудись, а не у ворота.. НУ що ти поробиш, не «той день».