Гостьова

Зробити запис у книгу відгуків

 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Можливо, що ваш запис буде видно в книзі гостей лише після того, як ми його переглянули.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти чи не публікувати записи.
595 записів
VitaSh VitaSh написав 31.05.2021 в 17:43
Фан
Всі матчі передостаннього і останнього туру ПФЛ проводить в один день і в один час, на 25 тур визначили,що початок о 17:30!
Фан Фан написав 31.05.2021 в 17:31
Надіюсь матч у пятницю буде хочаб о 18:30-19:00
Леонид Леонид написав 31.05.2021 в 00:18
Видеообзор игры с Рубиконом
Юрий Юрий написав 30.05.2021 в 16:08
Молодцы-3:0
admin admin написав 25.05.2021 в 15:42
Таке відбувається зі стадіоном тому, що того, хто вклав в нього душу, сили, жив цією ідеєю розвитку, "посунули" і тепер ним керують (експлуатують) ті, хто просто на ньому заробляють без душі і бачення розвитку.

Я з Караванським не раз спілкувався в ті часи і бачив його зарядженість. Він частенько зависав на будівництві і намагався зробити все швидко. Памятаю, як він просив ввечері просто увімкнути на стадіо через динаміки пісню про Ниву для настрою) Це був один з найкращих президентів. Шкода, що так вийшло. Як він сказав після того як віджали стадіон: "Буває ж так, що люди просто так будують церкви без вигоди для себе і віддають їх у користування людям. Приблизно те саме у мене вийшло з СК "Нива""

Справедливості заради, скажу, що те, що зараз відбувається, дуже нагадує ті часи. Не здивуюсь, якщо скоро ми побачимо будівельну техніку на місці майбутньої бази "Ниви".
Лимон Лимон написав 25.05.2021 в 14:51
І ще питання до керівництва спортивного комплексу Нива. Хлопці Вам не соромно за те, що на стадіоні не вистачає стільців на трибунах в декількох місцях ? Все це в цілому має жахливий вигляд. СК Нива побудований у 2009 чи 2010 році, йому 10 чи 11 років, а по своєму зовнішньому вигляду він не далеко втів Центрального міського стадіону, таке враження, що йому вже років 30.
Лимон Лимон написав 25.05.2021 в 14:46
Все вірно написав адмін і я також повністю солідарний із Забороненим з приводу того, що незалежно від того чи це власний стадіон чи арендований команда, що офіційно є господарем матчу тим паче на професійному рівні має належним чином підготувати його як для футболістів так і для глядачів. Яким чином ? Дуже просто. На СК Нива є обслуговуючий персонал, який підтримує стадіон в належному стані. Офіційні представники ФК Нива мають заздалегідь домовититись з керівництвом спорткомплексу про його належну підготовку, адже все це входить в арендну плату, яку платить Нива за оренду стадіону, якщо там не передбачено замести сектори від лушпиння, повитирати сидіння від пилюки і так далі, домовитись про це все і додатково проплатити за все керівництву СК Нива, а люди знайдуться, які все це зроблять. Сервіс має бути навіть на рівні 2 української ліги.
admin admin написав 24.05.2021 в 20:18
Стосовно крісел на СК Нива мене завжди дивувало, що не можна зкоординувати дії ФК Нива з керівництвом СК Нива (а вони мають бути зацікавленими позитивними пропозиціями) і…
..зробити ціну на білети на 5 грн більше і саме цю суму залучити до облаштування, кометичного ремонту і прибирання СК Нива.
Наприклад, чому б ці кошти не витратити на закупівлю фарби білого і зеленого кольору і просто покрасити-оновити крісла. Уявіть, наскільки це б виглядало гарно і презентабельно.
І так далі. Куди не глянь, можна за не надто великі гроші щось покращити, підремонтувати, покрасити.
Але то таке… Нікому до цього немає справи. Одним – "і так сойдьот". Іншим – "Не моє, для чого напружуватись?"
dd dd написав 24.05.2021 в 17:42
заборонений написав 24.05.2021 в 17:09

1. Я теж був вчора на грі і "бісовий плакат", наскільки бачив, таки зняли.
"Не важливо, я живу у своїй квартирі чи винаймаю її на одну добу, якщо я запрошую друзів до себе, то як мінімум прибираю. " – згоден. А коли у винайману квартиру вас пускають за 5 хв. до приходу друзів – встигнете? Особливо, коли не знаєте точно, де ця квартира. І вчора настільки було погано?
2. "Не треба змушувати футболістів" А як розуміти "трошки поприбиратись в вільний від змагань час"? Про гроші згоден, я готовий навіть на 50гр.
3. " Команда – це команда. Вона займається виключно футболом. А організаційна робота – це інше. " Це все разом називається клуб. Не буває команди без організаційної роботи і навпаки.
4. " дружина ледь не впала, коли наступила на шматок цементу, піднімаючись сходами" – клуб повинен зацементувати сходи?
"Я теж з дитинства звик підставляти газету під заднє місце, але це не означає, що це норма в 2021 році" – ви прийшли на гру другої ліги України і хочете цього не робити?

Моя думка. Клуб (команда) намагається щось зробити для вінницького футболу. Він (вона) намагаються зробити так, щоб люди пішли на стадіон. Якщо щось комусь не подобається – це не така велика проблема на сьогодні.
заборонений заборонений написав 24.05.2021 в 17:09
dd написав 24.05.2021 в 13:41

1. Не важливо, орендує клуб стадіон чи це його власність. Якщо ви проводите матч і запрошуєте вболівальників, то маєте зробити так, щоб той бісовий плакат не затуляв огляд половині глядачів на центральній трибуні. Не важливо, я живу у своїй квартирі чи винаймаю її на одну добу, якщо я запрошую друзів до себе, то як мінімум прибираю.

2. Таке враження, що я вимагаю чогось неможливого – просто банальної поваги. Повторюю вам, якщо ви не зрозуміли. Не треба змушувати футболістів. Зробіть квиток по 30 грн, як було, і витрачайте зароблені з кожного матчу 5-6 тисяч гривень на побутові речі. Так важко буде знайти людей, які за 1000 грн в день почистять сидіння? Що це взагалі за дурня зменшувати ціну на квиток? Типу зайва копійка клубові не потрібна, але елементарно вкластися в облагородження стадіону, на якому граємо матчі – теж ні, бо ми його орендуємо.

3. Що ви маєте на увазі під словом "відродження"? Грати в першій лізі, не маючи ні кола, ні двора? А якщо в планах і кіл, і двір, то починати треба з маленького. Команда – це команда. Вона займається виключно футболом. А організаційна робота – це інше. Мені ніхто нічого не винен. просто звернув увагу на очевидні недоліки, які можна було б усунути наступного разу, щоб на стадіоні просто було приємніше знаходитись. От і все.

4. Я теж з дитинства звик підставляти газету під заднє місце, але це не означає, що це норма в 2021 році. Такої срані, вибачте на слові, на стадіоні в Вінниці ще ніколи не було. Якщо мені більшою мірою все одно, то дружина ледь не впала, коли наступила на шматок цементу, піднімаючись сходами.

Нового стадіону ми ще довго будемо чекати. Це не "недоречний песимізм", а реальність, яку треба сприймати як данність.
dd dd написав 24.05.2021 в 13:41
заборонений написав 24.05.2021 в 12:56
"Нива – типу професійний клуб" – у нас в країні всі клуби такі, "типу професійні".
"Не треба за пів години до матчу протирати стільці. Зробіть це один раз на півсезон бодай." – клуб грав першу гру з вболівальниками, чув, що хотіли можливо грати на Локомотиві. Протирати всі сидіння на обох стадіонах, тим більше, що напередодні був сильний дощ? Або витрачати шалені кошти на встрановлення нових сидінь на чужому стадіоні у недолугих власників? Ви серйозно?
"Клубний стадіон якщо колись і буде, то не завтра, не через рік і навряд навіть через декілька років" – дуже недоречний песимізм. Завтра Нива буде грати на Локомотиві, як і до цього, там що, сходи кращі, сидіння вимиті і відремонтовані?
"власноруч трошки поприбиратись в вільний від змагань час" – як ви це уявляєте? Тобто, футболісти, половина з яких ще працює десь, "у вільний від змагань час" ходить і протирає для вас сидіння на орендованому стадіоні?
Розумію, кожний вболівальник хоче комфорта. Але зараз клуб, на мою думку, робить все можливе для відродження футболу у місті. Клуб – це 20 футболістів, кілька тренерів, адміністратор, лікар. Все. Напишіть, хто з перелікованих щось вам винен. Я звичайний вболівальник і вдячний команді за гру. Можливо доживу, коли буде свій стадіон. А сидіння я можу і сам протерти, або, як роблю усе вболівальницьке життя – покласти газетку. Тим більше, після дощу.
заборонений заборонений написав 24.05.2021 в 12:56
dd написав 24.05.2021 в 11:45

я розумію, що Нива там на пташиних правах і є таким же орендарем, як інші команди, в тому числі дитячі, але…

Нива – типу професійний клуб, який збирає відносно велику аудиторію. Якщо в цього професійного клубу немає власного стадіону, то треба зробити все можливе для того, щоб арена, яка орендується, була більш комфортною.

Не треба за пів години до матчу протирати стільці. Зробіть це один раз на півсезон бодай. Там бруд ще бачив часи Караванського. Чи ви думаєте власники спорткомплексу відмовляться від пропозиції клубу власноруч трошки поприбиратись в вільний від змагань час? Чи може вони відмовляться від пропозиції Ниви замінити поломані сидіння? Це мова не про гроші і не про права, а про банальну роботу для вболівальників і повагу до тих, хто приходить на стадіон чи може приходити в перспективі. Клубний стадіон якщо колись і буде, то не завтра, не через рік і навряд навіть через декілька років, а бруд, розбиті сходи і вибиті сидіння залишаться і Нива буде запрошувати туди людей надалі.

Те ж саме стосується плакату. Ніколи не повірю, що його не можна було зняти за 20 хвили до матчу, покласти десь збоку, а одразу після матчу повернути. "Може тільки попросити…" То просили і їм відмовили чи тільки "можуть"?

Я ж не кажу про якісь речі, незалежні від клубу або те, що клуб не може потягнути фінансово. Я кажу про елементарне – те, що дозволяє клуб називати професійним.
dd dd написав 24.05.2021 в 11:45
заборонений 24.05.2021 в 10:54

Хоч не представник клубу, але можу выдповысти по пунктам:
1. Територія стадіону, лавки, питання входу, брудні сидіння і все інше – до клубу не має ніякого відношення. Клуб орендує стадіон погодинно і не має права сам нічого робити. Клуб тільки відовідальний за проведення матчу і безпеку.
2. Клуб не має можливості протерти 3 тис. сидінь за півгодини, так як сам клуб пускають на стадіон за 2 години до початку гри. І відремонтувати сидіння також.
3. Клуб навіть не може перенести час початку гри на інший час, так як пристосовується до дитячого турніру, який платить також за оренду поля і стадіону і більше, ніж Нива, тож Нива грає вде після дітей. Навіть більше – напередодні Нива не змогла потренуватися в першій половині дня на стадіоні, бо там був турнір. І зняти плакат клуб теж не може, бо він арендує стадіон. Може тільки попросити.
Про ціну білету маєте рацію. Про зручності і все інше треба буде говорити, коли у клуба буде свій стадіон. Сподіваюсь, що досить скоро.
заборонений заборонений написав 24.05.2021 в 10:54
Матч і атмосфера сподобались. Хлопці молодці, на фоні сильного суперника виглядали достойно. Кінцівка взагалі супер.

Негатив: відношення клубу до вболівальників залишає бажати кращого. Ми прийшли заздалегідь, за 40 хвилин, як це прийнято в цивілізованому світі – стадіон закритий. Територія довкола – жодної лавки. Сидіння на великій трибуні вибиті і нереально брудні. Здається, вони не протиралися з часів будівництва стадіону.

Перед центральними секторами стояв здоровенний промо-плакат якогось дитячого турніру, який закривав огляд поля. Плакат прикріплений дротами і зняти його перед матчем – питання 5-10 хвилин. Але, здається, всім пофіг…

Теренчук – це добре, але хочеться трошечки більше комфорту, щоб похід на стадіон не виглядав як якийсь квест, особливо коли ти йдеш з дівчиною або з дитиною.

Якщо це читають представники клубу, то, будь ласка, задумайтесь. Особисто я готовий платити за квиток більші гроші, але натомість щоб були умови.

Раніше були квитки по 30 грн. Ті 5 грн погоди не роблять нікому. Навіщо зменшили ціну? Вчора було десь 1000-1200 людей на око, тобто ви втратили 5000-6000 грн, які можна було б банально пустити на облагородження трибун. Клуб починається з малого. І для цього "малого" не потрібні великі гроші.
Лимон Лимон написав 24.05.2021 в 08:56
В матчах, що залишились Нива як мінімум у двох виїзних іграх просто зобов'язана перемагати Рубікон і львівські Карпати, ну і як мінімум не програти вдома одному із лідерів нашої групи дунаївецькому Епіцентру, наше завдання 7 або 9 очок у цих матчах, нехай це почують і зрозуміють тренер та футболісти, тільки з такими результатами ми точно будемо на 6 місці, яке абсолютно нічого не дає на наступний сезон, але погодьтесь для Ниви в плані іміджу куди краще бути шостими аніж наприклад восьмими. Досить вже втрачатм очки на пустому місці. Те що програли 0:2 Поділлю, то об'єктивно, втрата очок з Чернігівом і Галичем то даремно.
Леонид Леонид написав 23.05.2021 в 23:43
Обзор игрс С "Карпатами" Галич и послематчевое интервью с Владимиром Цыткиным https://youtu.be/b4qp8awMg4c
Ромка Ромка написав 23.05.2021 в 15:19
А відеотрансляція на ютюбі буде? Хтось знає?
Юрий Юрий написав 23.05.2021 в 12:11
И все-таки,что Хохлов совершил,что его удалили на 4 игры,с учетом Калуша. Вряд-ли за перебор желтых,как сообщали!
Коля Коля написав 22.05.2021 в 05:44
Плохо,что афиш по городу нету…С другой стороны,прийдут на стадио,в большинстве своём те,кто по настоящему будут болеть за родной клуб .ВИННИЦА ВСЕГДА БУДЕТ ПЕРВОЙ!!!
іноземець іноземець написав 21.05.2021 в 07:41
Віталій
Вболівальники, які нарешті отримають можливість підтримати «Ниву» наживо з трибун, зможуть придбати квитки у касах стадіону.

http://www.niva-v.com.ua/fk-nyva-vidnovliuie-prodazh-kvytkiv-u-kasakh-stadionu
igorec_nvdk igorec_nvdk написав 20.05.2021 в 15:39
Что-то слышно о состояние здоровья Билыка? Очухался хоть немного?
VitaSh VitaSh написав 20.05.2021 в 11:38
Віталій
Фан-шоп на території СК Нива (Артур Мед), на скільки відомо буде завчасна реалізації…
Віталій Віталій написав 20.05.2021 в 11:29
Десь можна купити завчасно квиток?
заборонений заборонений написав 18.05.2021 в 16:32
іноземець, дякую

чудова новина. нарешті футбол в місті, бо це якийсь абсурд був. банкетні зали на 200-300 чоловік працюють, а стадіон, де люди проводять час на відкритому повітрі, закритий.
Юрий Юрий написав 18.05.2021 в 15:19
Спасибо,Хохлова явно не хватает в защите. Технически это будет 3 игра,если считать Калуш.
іноземець іноземець написав 18.05.2021 в 14:59
Юрий, як мінімум на дві гри (пропустив з Черніговом і з Галичем також точно пропускає), точний термін дискваліфікації буде відомий наприкінці цього тижня
іноземець іноземець написав 18.05.2021 в 14:57
заборонений, так, гра вже буде з глядачами, 50% від номінальної заповненості (3282 місця), тобто десь 1700 глядачів зможуть точно потрапити на матч!
заборонений заборонений написав 18.05.2021 в 14:31
Є інфа стосовно наступного матчу домашнього? З глядачами чи без?
Юрий Юрий написав 18.05.2021 в 13:45
На сколько игр дисквалифицировали Хохлова?
dd dd написав 17.05.2021 в 15:06
Ось і у мене до хлопців питань немає. Не забили, буває. Але гра цікава, бажання багато, молодці. Потихеньку зростаємо, моя думка.
Лимон Лимон написав 17.05.2021 в 13:36
Тільки що подивився відеоогляд матчу в Чернігові, виходячи із побаченого, так дійсно ми втратили 2 очки, по гольовим моментам ми мали перемагати десь 5:3, так як в кінцівці матчу й Чернігів втратив вірну гольову можливість. По грі і по створеним гольовим нагодам футболісти Ниви повністю переграли Чернігів, так як наші футболісти вищі за класом. Тому дуже прикро за втраченою перемогою.
dd dd написав 16.05.2021 в 20:47
Лимон, то може, перед тим, як писати про гру, було її подивитись?
Чи "нє читав, але осуждаю"?
Лимон Лимон написав 16.05.2021 в 15:35
Щось в останніх матчах Нива почала пробуксовувати. Якщо поразка від лідера у Хмельницькому 0:2 при достатньо цікавій грі з нашого боку сприйнялась з розумінням, то нічия у Чернігові з доволі простенькою командою із нижньої частини турнірної таблиці – це вже однозначно втрата 2 очок, хоча я гри не бачив, але чудово пам'ятаю гру проти ФК Чернігів у Вінниці минулого року 2:0 на нашу користь, так тоді Чернігів справив найгірше враження зі всіх команд 2 ліги, що у нас гостювали, проходивши більшу частину матчу пішки по полю і створивши за всю гру, аж один момент біля воріт Карабіна.
Роман Роман написав 13.05.2021 в 08:19
підтримую адміна
admin admin написав 11.05.2021 в 13:22
В принципе, обращение к властям по поводу стадиона на ГПЗ и других мест (санаторий-лагерь на старом городе) звучат не один год. Так что тут особой новости нет.

Также не новость и обращение к аграриям, масложирам всяким. Все это было.

Другой вопрос, что сейчас больше возможностей для отклика. Барцось и сам отчасти аграрий и, в некотором роде, партнер подразделений Эпицентра, поэтому очень даже знаком с конъюнктурой – кто чем дышит и к кому можно обратиться с интересным предложением. Вопрос лишь в том, насколько сам Барцось заинтересован этим заниматься.
При всем уважении к Артуру, по моему мнению, такими контактами должен заниматься именно Барцось, ибо он уже "опытная акула" в этом деле и знает, с кем, как и о чем говорить, какое взаимовыгодное сотрудничество предлагать.

А так, судя по всему, пока все движется в правильном направлении. Тренер, прогресс команды, стабильное финансирование, автобус… Это все ступеньки к большому результату. Хорошо, что все понимают, что результат без фундамента не имеет никакого смысла. А фундамент, это и есть материальная база – автобус, тренировочное поле, спортивная база, стадион.

Я уже почти лет двадцать тут пишу, что светлое будущее нашей команды напрямую связано с агробизнесом, поскольку именно такая наша область. А цена на землю, продовольствие только растет. Ну и .. я всегда писал, что собрать хорошую команду, выиграть лигу – этого мало. Важен стадион. Будет он – будет у нас и деньги и премьер лига.
Igorec_nvdk Igorec_nvdk написав 10.05.2021 в 00:34
Никто ничего не слышал по поводу такой информации.. Среди винницкий больших аграриев ходит инфа что Нива просит город отдать клубу стадион на ГПЗ для строительства своей базы!!!

Почему среди аграриев… клуб активизировался и начал предлагать компаниям с агросектора поддержать клуб в меру своих возможностей…

Если это все правда – наконец-то мы дождались адекватное руководство клуба с желанием и возможностями!!!
#нивацеми​ #нивацеми​ написав 07.05.2021 в 20:42
Новий проект від YouTube-каналу ЗеленоБілаСім`я_НиВа під назвою "Тест🤘Драйв". Перший гість – Деян Федорук!
VitaSh VitaSh написав 07.05.2021 в 11:36
Сьогодні, 7 травня, скориставшись "вікном" в чемпіонаті, гравці й тренери Ниви, а також деякі наші вболівальники, зробили добру, милосердну справу, поділилися своєю кров'ю з тими, хто її життєвонеобхідно потребує!🙏🙌
Долучайтесь!👇
https://youtu.be/Ulkz5F7ZgU4
#нивацеми
Роман Роман написав 04.05.2021 в 10:18
Васильевич написав 03.05.2021 в 14:10 Воно то так, але якщо в команди немає цілей, окрім як барахтатись у 2 лізі – тоді навіщо це все?
Васильевич Васильевич написав 03.05.2021 в 14:10
"Подолье",по-моему,единственная команда в нашей группе,которая выделяется игрой.А мы сезон доиграем,неважно на каком месте(max. 6-е),цели дальше какие?Нам и усилятся нет смысла,зачем?У нас ничего нет:на ЦГС – поле картофельное,на "Химике" – покрытие тоже(по отзывам) изношено…У нас ничего нет,мы- голодранцы(А.Папанов).