Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com







Сезон 2015 - 2016 г.
Чемпионат КФК
Первый этап
Положение команд на 3 июля.



Финал
Дата
Команды
Счет
??.07.2016
"Агробизнес""Балканы"
- : -


1\2 финала
(Ответные матчи)
Дата
Команды
Счет
02.07.2016
"Агробизнес""ОДЕК"
2 : 0
02.07.2016
ФК "Вардиевка" – "Балканы"
0 : 2

(Первые матчи)
Дата
Команды
Счет
26.06.2016
"ОДЕК" - "Агробизнес"
0 : 1
25.06.2016
"Балканы" - ФК "Вардиевка"
1 : 1



1\4 финала
(Ответные матчи)
Дата
Команды
Счет
18.06.2016
"Агробизнес" - ФК "Малинск"
0 : 1
18.06.2016
"Единство" - "ОДЕК"
2 : 2
15.06.2016

ФК "Вардиевка" - "Жемчужина"

0 : 0
18.06.2016

"Балканы" - Таврия-Скиф"

4 : 1

(Первые матчи)
Дата
Команды
Счет
12.06.2016
ФК "Малинск""Агробизнес"
1 : 4
12.06.2016
"ОДЕК" – "Единство"
1 : 0
11.06.2016

"Жемчужина"ФК "Вардиевка"

1 : 1
11.06.2016

"Таврия-Скиф""Балканы"

0 : 0



Группа 1
М
Команда
И
В
Н
П
М
О
Ср. к-во зрителей в домашних играх
1
ФК "Малинск" Ровенская обл.
6
4
1
1
13 - 8 + 5
13
317
2
"Горняк" Сосновка Львовская обл.
6
3
2
1
12 - 4 + 8
11
613
3
МФК "Житомир" Житомир
6
3
1
2
6 - 5 + 1
10
1833
4
ФК "Луцк" Волынская обл.
6
0
0
6
4 - 18 - 14
0
650

23.04
МФК "Житомир"
1 : 3
ФК "Малинск"
2500
24.04
"Горняк"
7 : 0
ФК "Луцк"
440
30.04
ФК "Малинск"
2 : 1
ФК "Луцк"
200
30.04
МФК "Житомир"
0 : 0
"Горняк"
2000
08.05
"Горняк"
2 : 2
ФК "Малинск"
800
08.05
ФК "Луцк"
1 : 3
МФК "Житомир"
1500
21.05
ФК "Малинск"
1 : 0
МФК "Житомир"
400
22.05
ФК "Луцк"
0 : 1
"Горняк"
300
29.05
ФК "Луцк"
2 : 4
ФК "Малинск"
150
29.05
"Горняк"
0 : 1
МФК "Житомир"
600
04.06
ФК "Малинск"
1 : 2
"Горняк"
350
04.06
МФК "Житомир"
1 : 0
ФК "Луцк"
1000



Группа 2
М
Команда
И
В
Н
П
М
О
Ср. к-во зрителей в домашних играх
1
"ОДЕК" Оржев Ровенская обл.
6
5
1
0
18 - 1 + 17
16
300
2
"Нива" Винница
6
2
2
2
5 - 5 = 0
8
1033
3
ФК "Волока" Черновицкая обл.
6
2
0
4
4 - 10 - 5
6
633
4
"Подолье" Хмельницкий
6
1
1
4
4 - 15 - 11
4
533

23.04
"Подолье" Хмельницкий
0 : 1
ФК "Волока"
600
24.04
"Нива" Винница
0 : 0
"ОДЕК" Оржев
300
30.04
"Подолье" Хмельницкий
1 : 1
"Нива" Винница
500
14.05
ФК "Волока"
0 : 3
"ОДЕК" Оржев
1000
07.05
"Нива" Винница
0 : 2
ФК "Волока"
800
08.05
"ОДЕК" Оржев
6 : 0
"Подолье" Хмельницкий
400
21.05
ФК "Волока"
0 : 2
"Подолье" Хмельницкий
600
22.05
"ОДЕК" Оржев
1 : 0
"Нива" Винница
200
29.05
"Нива" Винница
2 : 0
"Подолье" Хмельницкий
2000
29.05
"ОДЕК" Оржев
3 : 0
ФК "Волока"
т.п.
04.06
ФК "Волока"
1 : 2
"Нива" Винница
300
04.06
"Подолье" Хмельницкий
1 : 5
"ОДЕК" Оржев
500



Группа 3
М
Команда
И
В
Н
П
М
О
Ср. к-во зрителей в домашних играх
1
"Агробизнес" Волочиськ Хмельницкая обл.
6
3
2
1
10 - 3 + 7
11
1600
2
"Нива" Тернополь
6
1
4
1
4 - 3 + 1
7
530
3
ФК "Винница" Винница
6
1
3
2
4 - 7 - 3
6
500
4
"Тепловик Прикарпатье" Ивано-Франковск
6
1
3
2
7 - 12 - 5
6
1067

17.04
"Тепловик Прикарпатье"
0 : 3
"Агробизнес" Волочиськ
1500
14.05
ФК "Винница"
0 : 0
"Нива" Тернополь
800
23.04
"Агробизнес" Волочиськ
2 : 0
"Нива" Тернополь
1500
24.04
"Тепловик Прикарпатье"
1 : 1
ФК "Винница"
1000
30.04
ФК "Винница"
1 : 0
"Агробизнес" Волочиськ
500
30.04
"Нива" Тернополь
3 : 0
"Тепловик Прикарпатье"
400
07.05
"Агробизнес" Волочиськ
2 : 2
"Тепловик Прикарпатье"
1500
07.05
"Нива" Тернополь
0 : 0
ФК "Винница"
700
21.05
"Нива" Тернополь
0 : 0
"Агробизнес" Волочиськ
500
22.05
ФК "Винница"
2 : 3
"Тепловик Прикарпатье"
200
29.05
"Агробизнес" Волочиськ
3 : 0
ФК "Винница"
1300
29.05
"Тепловик Прикарпатье"
1 : 1
"Нива" Тернополь
700



Группа 4
М
Команда
И
В
Н
П
М
О
Ср. к-во зрителей в домашних играх
1
"Единство" Плыски Черниговская обл.
6
4
1
1
14 - 6 + 8
13
250
2
"Жемчужина" Одесса
6
4
1
1
12 - 8 + 4
13
267
3
"Чайка" Киевская обл.
6
1
2
3
5 - 10 - 5
5
267
4
"Судостроитель" Николаев
6
0
2
4
3 - 10 - 7
2
460

16.04
"Чайка" Киевская обл.
1 : 1
"Жемчужина" Одесса
300
14.05
"Единство" Плыски
3 : 0
"Судостроитель" Николаев
150
23.04
"Жемчужина" Одесса
2 : 0
"Судостроитель" Николаев
200
24.04
"Чайка" Киевская обл.
0 : 1
"Единство" Плыски
300
30.04
"Судостроитель" Николаев
0 : 1
"Чайка" Киевская обл.
1000
30.04
"Единство" Плыски
4 : 5
"Жемчужина" Одесса
300
07.05
"Жемчужина" Одесса
2 : 0
"Чайка" Киевская обл.
200
07.05
"Судостроитель" Николаев
0 : 0
"Единство" Плыски
200
21.05
"Судостроитель" Николаев
1 : 2
"Жемчужина" Одесса
120
21.05
"Единство" Плыски
4 : 1
"Чайка" Киевская обл.
300
28.05
"Жемчужина" Одесса
0 : 2
"Единство" Плыски
300
28.05
"Чайка" Киевская обл.
2 : 2
"Судостроитель" Николаев
200
"


Группа 5
М
Команда
И
В
Н
П
М
О
Ср. к-во зрителей в домашних играх
1
"Таврия-Скиф" Роздол Запорожская обл.
6
5
0
1
10 - 3 + 7
15
317
2
ФК "Вардиевка" Николаевская обл.
6
4
1
1
11 - 5 + 6
13
477
3
"Ингулец-2" Петрово Кировоградская обл.
6
1
1
4
4 - 11 - 7
4
200
4
"Авангард" Каховка Херсонская обл.
6
1
0
5
4 - 10 - 6
3
250

16.04
"Ингулец-2" Петров
0 : 2
"Таврия-Скиф" Роздо
300
16.04
"Авангард" Каховка
0 : 2
ФК "Вардиевка"
300
23.04
"Таврия-Скиф" Роздо
1 : 0
ФК "Вардиевка"
400
23.04
"Ингулец-2" Петров
1 : 0
"Авангард" Каховка
200
30.04
"Авангард" Каховка
1 : 2
"Таврия-Скиф" Роздо
200
30.04
ФК "Вардиевка"
4 : 2
"Ингулец-2" Петров
450
07.05
"Таврия-Скиф" Роздо
1 : 0
"Ингулец-2" Петров
400
07.05
ФК "Вардиевка"
2 : 0
"Авангард" Каховка
500
21.05
ФК "Вардиевка"
2 : 1
"Таврия-Скиф" Роздо
500
21.05
"Авангард" Каховка
3 : 0
"Ингулец-2" Петров
т.п.
28.06
"Таврия-Скиф" Роздо
3 : 0
"Авангард" Каховка
150
28.06
"Ингулец-2" Петров
1 : 1
ФК "Вардиевка"
100



Группа 6
М
Команда
И
В
Н
П
М
О
Ср. к-во зрителей в домашних играх
1
"Балканы" Заря Одесская обл.
6
5
0
1
19 - 6 + 13
15
2200
2
"Колос" Хлебодаровка Херсонская обл.
6
3
1
2
14 - 9 + 5
10
470
3
"Металлург" Запорожье
6
2
2
2
5 - 6 - 1
8
1600
4
"Кривбасс" Кривой Рог
6
0
1
5
2 - 19 - 17
1
1600

16.04
"Колос" Хлебодаровка
5 : 4
"Балканы" Заря
150
14.05
"Кривбасс" Кривой Рог
0 : 0
"Металлург" Запорожье
2200
23.04
"Металлург" Запорожье
0 : 0
"Колос" Хлебодаровка
1500
23.04
"Кривбасс" Кривой Рог
0 : 1
"Балканы" Заря
1800
30.04
"Балканы" Заря
2 : 0
"Металлург" Запорожье
2500
30.04
"Колос" Хлебодаровка
2 : 0
"Кривбасс" Кривой Рог
500
07.05
"Металлург" Запорожье
3 : 2
"Кривбасс" Кривой Рог
1300
07.05
"Балканы" Заря
3 : 1
"Колос" Хлебодаровка
2000
21.05
"Колос" Хлебодаровка
1 : 2
"Металлург" Запорожье
800
21.05
"Балканы" Заря
8 : 0
"Кривбасс" Кривой Рог
2100
28.05
"Металлург" Запорожье
0 : 1
"Балканы" Заря
2000
28.05
"Кривбасс" Кривой Рог
0 : 5
"Колос" Хлебодаровка
800




До фінального етапу (1/4 фіналу плей-офф) виходять 8 команд: 6 переможців груп та 2 кращі команди за турнірними показниками з тих, що посядуть другі місця у групах.


Незвичне опитування:))

Що б ви побажали капітану вінницької "Ниви" Нгасі Колінсу в його День народження?
Щастя
Багато грошей
Любові
Успіхів
Здоров'я
Довгої футбольної кар'єри
Відсутності травм
Першої ліги у складі "Ниви"
Удачі
Перемог в усьому
Щоб збувались мрії і плани
Щоб радували діти - як свої, так і футбольні вихованці
Архив опросов
Hosted by BestHosting



(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com