Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com







Сезон 2015 - 2016 г.
Чемпионат КФК
Первый этап
Положение команд на 3 июля.



Финал
Дата
Команды
Счет
??.07.2016
"Агробизнес""Балканы"
- : -


1\2 финала
(Ответные матчи)
Дата
Команды
Счет
02.07.2016
"Агробизнес""ОДЕК"
2 : 0
02.07.2016
ФК "Вардиевка" – "Балканы"
0 : 2

(Первые матчи)
Дата
Команды
Счет
26.06.2016
"ОДЕК" - "Агробизнес"
0 : 1
25.06.2016
"Балканы" - ФК "Вардиевка"
1 : 1



1\4 финала
(Ответные матчи)
Дата
Команды
Счет
18.06.2016
"Агробизнес" - ФК "Малинск"
0 : 1
18.06.2016
"Единство" - "ОДЕК"
2 : 2
15.06.2016

ФК "Вардиевка" - "Жемчужина"

0 : 0
18.06.2016

"Балканы" - Таврия-Скиф"

4 : 1

(Первые матчи)
Дата
Команды
Счет
12.06.2016
ФК "Малинск""Агробизнес"
1 : 4
12.06.2016
"ОДЕК" – "Единство"
1 : 0
11.06.2016

"Жемчужина"ФК "Вардиевка"

1 : 1
11.06.2016

"Таврия-Скиф""Балканы"

0 : 0



Группа 1
М
Команда
И
В
Н
П
М
О
Ср. к-во зрителей в домашних играх
1
ФК "Малинск" Ровенская обл.
6
4
1
1
13 - 8 + 5
13
317
2
"Горняк" Сосновка Львовская обл.
6
3
2
1
12 - 4 + 8
11
613
3
МФК "Житомир" Житомир
6
3
1
2
6 - 5 + 1
10
1833
4
ФК "Луцк" Волынская обл.
6
0
0
6
4 - 18 - 14
0
650

23.04
МФК "Житомир"
1 : 3
ФК "Малинск"
2500
24.04
"Горняк"
7 : 0
ФК "Луцк"
440
30.04
ФК "Малинск"
2 : 1
ФК "Луцк"
200
30.04
МФК "Житомир"
0 : 0
"Горняк"
2000
08.05
"Горняк"
2 : 2
ФК "Малинск"
800
08.05
ФК "Луцк"
1 : 3
МФК "Житомир"
1500
21.05
ФК "Малинск"
1 : 0
МФК "Житомир"
400
22.05
ФК "Луцк"
0 : 1
"Горняк"
300
29.05
ФК "Луцк"
2 : 4
ФК "Малинск"
150
29.05
"Горняк"
0 : 1
МФК "Житомир"
600
04.06
ФК "Малинск"
1 : 2
"Горняк"
350
04.06
МФК "Житомир"
1 : 0
ФК "Луцк"
1000



Группа 2
М
Команда
И
В
Н
П
М
О
Ср. к-во зрителей в домашних играх
1
"ОДЕК" Оржев Ровенская обл.
6
5
1
0
18 - 1 + 17
16
300
2
"Нива" Винница
6
2
2
2
5 - 5 = 0
8
1033
3
ФК "Волока" Черновицкая обл.
6
2
0
4
4 - 10 - 5
6
633
4
"Подолье" Хмельницкий
6
1
1
4
4 - 15 - 11
4
533

23.04
"Подолье" Хмельницкий
0 : 1
ФК "Волока"
600
24.04
"Нива" Винница
0 : 0
"ОДЕК" Оржев
300
30.04
"Подолье" Хмельницкий
1 : 1
"Нива" Винница
500
14.05
ФК "Волока"
0 : 3
"ОДЕК" Оржев
1000
07.05
"Нива" Винница
0 : 2
ФК "Волока"
800
08.05
"ОДЕК" Оржев
6 : 0
"Подолье" Хмельницкий
400
21.05
ФК "Волока"
0 : 2
"Подолье" Хмельницкий
600
22.05
"ОДЕК" Оржев
1 : 0
"Нива" Винница
200
29.05
"Нива" Винница
2 : 0
"Подолье" Хмельницкий
2000
29.05
"ОДЕК" Оржев
3 : 0
ФК "Волока"
т.п.
04.06
ФК "Волока"
1 : 2
"Нива" Винница
300
04.06
"Подолье" Хмельницкий
1 : 5
"ОДЕК" Оржев
500



Группа 3
М
Команда
И
В
Н
П
М
О
Ср. к-во зрителей в домашних играх
1
"Агробизнес" Волочиськ Хмельницкая обл.
6
3
2
1
10 - 3 + 7
11
1600
2
"Нива" Тернополь
6
1
4
1
4 - 3 + 1
7
530
3
ФК "Винница" Винница
6
1
3
2
4 - 7 - 3
6
500
4
"Тепловик Прикарпатье" Ивано-Франковск
6
1
3
2
7 - 12 - 5
6
1067

17.04
"Тепловик Прикарпатье"
0 : 3
"Агробизнес" Волочиськ
1500
14.05
ФК "Винница"
0 : 0
"Нива" Тернополь
800
23.04
"Агробизнес" Волочиськ
2 : 0
"Нива" Тернополь
1500
24.04
"Тепловик Прикарпатье"
1 : 1
ФК "Винница"
1000
30.04
ФК "Винница"
1 : 0
"Агробизнес" Волочиськ
500
30.04
"Нива" Тернополь
3 : 0
"Тепловик Прикарпатье"
400
07.05
"Агробизнес" Волочиськ
2 : 2
"Тепловик Прикарпатье"
1500
07.05
"Нива" Тернополь
0 : 0
ФК "Винница"
700
21.05
"Нива" Тернополь
0 : 0
"Агробизнес" Волочиськ
500
22.05
ФК "Винница"
2 : 3
"Тепловик Прикарпатье"
200
29.05
"Агробизнес" Волочиськ
3 : 0
ФК "Винница"
1300
29.05
"Тепловик Прикарпатье"
1 : 1
"Нива" Тернополь
700



Группа 4
М
Команда
И
В
Н
П
М
О
Ср. к-во зрителей в домашних играх
1
"Единство" Плыски Черниговская обл.
6
4
1
1
14 - 6 + 8
13
250
2
"Жемчужина" Одесса
6
4
1
1
12 - 8 + 4
13
267
3
"Чайка" Киевская обл.
6
1
2
3
5 - 10 - 5
5
267
4
"Судостроитель" Николаев
6
0
2
4
3 - 10 - 7
2
460

16.04
"Чайка" Киевская обл.
1 : 1
"Жемчужина" Одесса
300
14.05
"Единство" Плыски
3 : 0
"Судостроитель" Николаев
150
23.04
"Жемчужина" Одесса
2 : 0
"Судостроитель" Николаев
200
24.04
"Чайка" Киевская обл.
0 : 1
"Единство" Плыски
300
30.04
"Судостроитель" Николаев
0 : 1
"Чайка" Киевская обл.
1000
30.04
"Единство" Плыски
4 : 5
"Жемчужина" Одесса
300
07.05
"Жемчужина" Одесса
2 : 0
"Чайка" Киевская обл.
200
07.05
"Судостроитель" Николаев
0 : 0
"Единство" Плыски
200
21.05
"Судостроитель" Николаев
1 : 2
"Жемчужина" Одесса
120
21.05
"Единство" Плыски
4 : 1
"Чайка" Киевская обл.
300
28.05
"Жемчужина" Одесса
0 : 2
"Единство" Плыски
300
28.05
"Чайка" Киевская обл.
2 : 2
"Судостроитель" Николаев
200
"


Группа 5
М
Команда
И
В
Н
П
М
О
Ср. к-во зрителей в домашних играх
1
"Таврия-Скиф" Роздол Запорожская обл.
6
5
0
1
10 - 3 + 7
15
317
2
ФК "Вардиевка" Николаевская обл.
6
4
1
1
11 - 5 + 6
13
477
3
"Ингулец-2" Петрово Кировоградская обл.
6
1
1
4
4 - 11 - 7
4
200
4
"Авангард" Каховка Херсонская обл.
6
1
0
5
4 - 10 - 6
3
250

16.04
"Ингулец-2" Петров
0 : 2
"Таврия-Скиф" Роздо
300
16.04
"Авангард" Каховка
0 : 2
ФК "Вардиевка"
300
23.04
"Таврия-Скиф" Роздо
1 : 0
ФК "Вардиевка"
400
23.04
"Ингулец-2" Петров
1 : 0
"Авангард" Каховка
200
30.04
"Авангард" Каховка
1 : 2
"Таврия-Скиф" Роздо
200
30.04
ФК "Вардиевка"
4 : 2
"Ингулец-2" Петров
450
07.05
"Таврия-Скиф" Роздо
1 : 0
"Ингулец-2" Петров
400
07.05
ФК "Вардиевка"
2 : 0
"Авангард" Каховка
500
21.05
ФК "Вардиевка"
2 : 1
"Таврия-Скиф" Роздо
500
21.05
"Авангард" Каховка
3 : 0
"Ингулец-2" Петров
т.п.
28.06
"Таврия-Скиф" Роздо
3 : 0
"Авангард" Каховка
150
28.06
"Ингулец-2" Петров
1 : 1
ФК "Вардиевка"
100



Группа 6
М
Команда
И
В
Н
П
М
О
Ср. к-во зрителей в домашних играх
1
"Балканы" Заря Одесская обл.
6
5
0
1
19 - 6 + 13
15
2200
2
"Колос" Хлебодаровка Херсонская обл.
6
3
1
2
14 - 9 + 5
10
470
3
"Металлург" Запорожье
6
2
2
2
5 - 6 - 1
8
1600
4
"Кривбасс" Кривой Рог
6
0
1
5
2 - 19 - 17
1
1600

16.04
"Колос" Хлебодаровка
5 : 4
"Балканы" Заря
150
14.05
"Кривбасс" Кривой Рог
0 : 0
"Металлург" Запорожье
2200
23.04
"Металлург" Запорожье
0 : 0
"Колос" Хлебодаровка
1500
23.04
"Кривбасс" Кривой Рог
0 : 1
"Балканы" Заря
1800
30.04
"Балканы" Заря
2 : 0
"Металлург" Запорожье
2500
30.04
"Колос" Хлебодаровка
2 : 0
"Кривбасс" Кривой Рог
500
07.05
"Металлург" Запорожье
3 : 2
"Кривбасс" Кривой Рог
1300
07.05
"Балканы" Заря
3 : 1
"Колос" Хлебодаровка
2000
21.05
"Колос" Хлебодаровка
1 : 2
"Металлург" Запорожье
800
21.05
"Балканы" Заря
8 : 0
"Кривбасс" Кривой Рог
2100
28.05
"Металлург" Запорожье
0 : 1
"Балканы" Заря
2000
28.05
"Кривбасс" Кривой Рог
0 : 5
"Колос" Хлебодаровка
800




До фінального етапу (1/4 фіналу плей-офф) виходять 8 команд: 6 переможців груп та 2 кращі команди за турнірними показниками з тих, що посядуть другі місця у групах.



Кращий гравець вінницької "Ниви" у матчі з "Арсеналом"
2.Хохлов Вадим
7.Сторубльовцев Валерій
8.Попов Дмитро
10. Яськов Максим
11. Маляренко Ігор
16. Брижчук Тимофій
19. Осадчій Дмитро
20.Загалевич Дмитро
21. Овчар Тарас
23. Борячук Олександр
24.Нгаха Коллінз
31. Андрєєв Сергій
34. Карвацький Андрій
99.Кліщук Андрій
Не бачив гру, тому не можу обєктивно визначити кращого гравця
Не можу визначити кращого. Уся команда зіграла погано
Архив опросов
Hosted by BestHosting



(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com