«Карпати Галич» Галич«Нива» Вінниця  4:2

07.11.20  Стадіон «Енергетик» м. Бурштин

Гра проходила без глядачів. + 8`

Голи: Деда, 19 хв., 40 хв., 62 хв., Мердєєв, 90+1 хв. – Костюк, 6 хв., Підопригора, 90+2 хв.

Попередження: Садоха, 31 хв., Поручинський, 62 хв. – Брижчук, 44 хв., Пастушенко, 46 хв.

Вилучення: Не було.

Арбітр: Дьордь Н.

Асистенти арбітра: Цмоканич Н., Кравченко Ю.

«Карпати Галич» Галич:

26.Вульчин Остап (к) – 23.Поручинський Ігор, 2.Марушка Руслан, 20.Сич Олексій, 18.Лях Ростислав, 15.Садоха Володимир (16.Орнат, 77 хв.), 24.Козак Богдан (7.Сєдов Євген, 85 хв.), 19.Лебедь Роман, 37.Мердєєв Вадим, 13.Деда Ярослав, 5.Антошик Олег.

Запасні гравці: 1.Бендер Андрій, Мельничук Андрій.

Головний тренер: Гнатів Роман

«Нива» Вінниця:

99.Карабін Іван, – 5.Попов Дмитро (19.Підопригора, 46 хв.), 12.Федорук Деян, 7.Костюк Євгеній, 6.Сербул Едуард, 10.Брижчук Тимофій (8.Зугравий Богдан, 58 хв.), 25.Калітов Олександр, 17.Пастушенко Микола (4.Подкуйко Давид. 88 хв.), 16.Гемега Віталій (14.Осмоловський Артем, 46 хв.), 34.Громок Денис, 9.Браславський Ярослав (11.Івашків Дмитро, 84 хв.)

Запасні гравці: 1.Музичка Іван, 21.Підгаєцький Дмитро.

Головний тренер: Шумовицький Олег

Ну що сказати… Є хороші новини, є і погані. Хороша новина полягає у тому, що гол Костюка визнано найкращим в турі. Також приємно, що «Нива» залишається вірною традиції і не залишає поле без забитого голу. В цьому турі їх навіть аж два. Але, нажаль, їх не вистачило щоб здобути хоча б одне очко, тому що пропускаємо ми в кілька разів більше. Традиційно перші забили, традиційно не втримали цю перевагу. Нічого нового. Виявилось, що гра з «Чернігівом» була не змінами на краще, а просто виключенням з правил.

Тренерський штаб вирішив не звертати на традицію «не змінювати переможний склад» та пішов на ряд змін. Порівняно з попередньою грою, повернулись в основу Попов і Громок, які відбули дискваліфікацію, також з перших хвилин на полі зявився Федорук. Натомість в заявку не поптрапив Борячук, залишився на лавці Осмоловський, який у минулій грі відзначився дебютним голом, а також Зугравий. Отже, в цій грі у «Ниви» було аж сім гравців на заміні.

6 хв. ГОООЛ! Не встигли команди звикнути до поля, як вінничани вже забили. Сталося це зусиллями наймолодшого гравця у складі вінничан – Євгенія Костюка, який подав мяч з кутового, після чого мяч відлетів до лицьової лінії, Поручинський якось незгарбно відбив мяч, який знову відлетів до Костюка, який спокійно обіграв захисника, увійшов у штрафну і майстерньо пробив з лівої в дальню девятку! 0:1! Дуже красивий гол!

8 хв. Дуже хороша, стрімка атака «Ниви» правим флангом. Сербул обігрався з Брижчуком, якій не розмірковуючи подав мяч на лівий фланг штрафної, куди підключився Громок. Ох, просто було б голкіеру господарів врятувати свої ворота, якби Громок поцілив по мячу. Небезпечно…

10 хв. «Нива» продовжує тиснути. Пастушенко закинув мяч по правому флангу на хід Браславському, який пробив по  воротах з кута штрафного майданчика і воротар зі складнощами відбиває мяч.

16 хв. Воротар господарів дуже невдало вибив мяч перед собою. Круглого підхопив Калітов, який с ходу пробив по воротах, але влучив у спину захисника. Мяч вилетів на кутовий.

18 хв. Вінничани продовжують тотально домінувати на полі. Федорук пробив зі штрафного по воротах, Вульчин у стрибку рятує свою команду від голу.

19 хв. ГОЛ! Мердєєв прострелив у штрафну з правого флангу, Попов, вибиваючи, не влучає по мячу, який потрапляє на ногу Деді, який спокійно пробиває в правий кут в протихід Карабіну. Мяч від штанги влітає у ворота. Ось так… Перший момент і відразу гол. 1:1!

27 хв. Козак з лівого кута штрафної прострілює на ближню стійку на Деду, який на всттигає замкнути цю подачу.

34 хв. Брижчук на правому фланзі обігрався з Сербулом у стіночку і прострелив на дальню стійку. Мяч пролетів позв захисників і воротаря і опинився на нозі у Гемеги, який сходу пробив по воротах. Мяч пролетів впритул з правою стійкою… Дуже небезпечно!

35 хв. Козак закинув мяч на Деду, який міг оформити вихід один на один, але арбітр на лінії підняв прапорець – офсайд! За хвилину історія повторюється… Знову Деда і знову офсайд.

40 хв. ГОЛ! Голі з нічого. Деда отримав міч зліва від воріт після скидки головою Лебедя і відразу пробив у ближній кут з дуже гострого кута. Ні Сербул, ні Карабін не змогли завадити цьому влучному пострілу. 2:1.

45+2 хв. Помилка Сербула, який головою скинув мяч під удар Деді, який пробив з-за меж штрафної, але відмінно зіграв Карабін.

Перерва.

53 хв. Пастушенко пробиває з метрів 28. Сильно але і відстань дуже далека для влучного удару. Воротар.

54 хв. Антошик справа накрутив справа захисника «Ниви», пода у штрафну і Садоха пробив по воротах «Ниви». Небезпечно, але удар було заблоковано.

57 хв. Деда у боротьбі з двома захисниками наносить удар. Поруч зі стійкою, але перед цим арбітр побачив порушення правил проти Федорука.

61 хв. «Карпати» вибігли в атаку «три в три», але Деда невдало віддав пас на Лебедя на лівий фланг і було зафіксовано офсайд.

63 хв. Лебедь майже вибігав один на один з Карабіним але здорово зіграв  Федорук, у останній момент вибивши мяч з-під ніг нападника.

66 хв. Дуже небезпечно у воріт «Ниви». Мердєєв бьє з-за меж штрафної і влучає у поперечину!

69 хв. ГОЛ! Гол, який дуже схожий на перший пропущений «Нивою». Пас-простріл з лівого флангу в центр, Федорук не зміг дістатися мяча, Калітов не встиг підстрахувати, Серул не встиг повернутись, Карабін не зміг врятувавти і Деда спокійно прлбиває по воротах, оформлюючи хет-трик. 3:1!

87 хв. Ще один небезпечний момент у воріт вінничан. Навпрочуд невдала скидка на голкіпера з лівого флангу, Мердєєв міг вибігти один на один, але Карабін на мить випередив нападника.

89 хв. Нарешті хоча б якась небезпека від «Ниви». Підопригора, перебуваючи зліва у штрафній скинув мяч під удар Осмоловському, який с ходу пробив у ближній верхній кут воріт, але трішки не влучив.

90 хв. ГОЛ! Черова жахлива помилка захисту «Ниви». Костюк вкинув мяч з аута Федоруку, який стоячи в центрі, віддав пас на хід Деді, який спокійно підійшов з мячем до штрафної і скинув мяч на лівий фланг на Мердєєва, який спокійно обіграв голкіпера і закотив мяч у ворота повз двох захисників. 4:1!

90+1 хв. ГООЛ! До честі вінничан, вони знайшли у собі сили на атаку престижу. Дмитро Івашків подав на далью стійку з лівого флангу, Громок головою скинув мяч під удар Підопригорі, який у красивому стрибку вколочує мяч у праву девятку. Красиво, але що з того? 4:2

90+3 хв. Костюк з лівого флангу прострілює на Підопригору, який з лінії штрафної пробиває поруч з лівою стійкою.

Фінальний свисток… На жаль, відмінної гри вінничан вистачило всього лише на перших 18 хвилин(