Календар (Сезон 2021-2022 р.)

31.07.21
1 тур

“Лівий Берег”

2: 1

“ЛНЗ”

“Епіцентр”

1:0

“Нива”

“Любомир”

0:3

“Карпати Галич”

“Мункач”

1:0

“Чернігів”

“Дніпро”

1:1

“АФСК Київ”

“Чайка”

0:0

“Буковина”

“Рубікон”

0:1

“Діназ”

25.07.21
2 тур

“Лівий Берег”

4:0

“Епіцентр”

“Діназ”

1:1

“Дніпро”

“Карпати”

3:0

“Рубікон”

“Буковина”

0:1

“Мункач”

“Карпати Галич”

1:0

“Чайка”

“Нива”

3:1

“Любомир”

“ЛНЗ”

4:0

“АФСК Київ”

08.08.21
3 тур

“Епіцентр”

1:3

“ЛНЗ”

“Любомир”

0:11

“Лівий Берег”

“Чайка”

2:2

“Нива”

“Мункач”

2:2

“Карпати Галич”

“Рубікон”

2:0

“Чернігів”

“Дніпро”

1:3

“Карпати”

“Діназ”

4:0

“АФСК Київ”


14.08.21
4 тур

“Лівий Берег”

4:0

“Чайка”

“Епіцентр”

1:0

“Любомир”

“Карпати”

2:1

“АФСК Київ”

“Чернігів”

2:1

“Дніпро”

“Буковина”

5:1

“Рубікон”

“Нива”

3:1

“Мункач”

“ЛНЗ”

2:0

“Діназ”

22.08.21
5 тур

“Любомир”

0:3

“ЛНЗ”

“Чайка”

1:0

“Епіцентр”

“Мункач”

2:3

“Лівий Берег”

“Рубікон”

3:0

“Карпати Галич”

“Дніпро”

3:1

“Буковина”

“Чернігів”

0:0

“АФСК Київ”


“Діназ”

1:0

“Карпати”

28.08.21
6 тур

“Епіцентр”

3:1

“Мункач”

“Чайка”

3:0

“Любомир


“Чернігів”

1:2

“Діназ”

“Буковина”

0:0

“АФСК Київ”

“Карпати Галич”

2:0

“Дніпро”

“Нива”

4:0

“Рубікон”

“ЛНЗ”

1:0

“Карпати”

05.09.21
7 тур

“Чайка”

0:4

“ЛНЗ”

“Мункач”

2:0

“Любомир”

“Рубікон”

0:2

“Лівий берег”

“Дніпро”

0:2

“Нива”

“Карпати Галич”

2:1

“АФСК Київ”


“Діназ”

4:2

“Буковина”

“Карпати”

5:0

“Чернігів”

11.09.21
8 тур

“Лівий берег”

3:1-

“Дніпро”

“Епіцентр”

1:0

“Рубікон”

“Чайка”

3:4

“Мункач”

“Буковина”

1:2

“Карпати”

“Карпати Галич”

0:1

“Діназ”

“Нива”

4:0

“АФСК Київ”

“ЛНЗ”

1:0

“Чернігів”

18.09.21
9 тур

“Мункач”

1:1

“ЛНЗ”

“Рубікон”

-

“Любомир”

“Дніпро”

1:3

“Епіцентр”

“Лівий берег”

2:0

“АФСК Київ”


“Діназ”

2:0

“Нива”

“Карпати”

4:0

“Карпати Галич”

“Чернігів”

0:0

“Буковина”

26.09.21
10 тур

“Лівий берег”

2:0

“Діназ”

“Епіцентр”

1:0

“АФСК Київ”

“Любомир”

1:4

“Дніпро”

“Чайка”

1:1

“Рубікон”

“Карпати Галич”

1:1

“Чернігів”

“Нива”

1:2

“Карпати”

“ЛНЗ”

0:2

“Буковина”

02.10.21
11 тур

“Рубікон”

0:1

“Мункач”

“Дніпро”

1:3

“Чайка”

“АФСК Київ”

2:1

“Любомир”

“Діназ”

0:1

“Епіцентр”

“Карпати”

2:0

“Лівий берег”

“Чернігів”

0:0

“Нива”

“Буковина”

1:0

“Карпати Галич”

06.10.21
12 тур

“Лівий берег”

2:0

“Чернігів”

“Епіцентр”

0:1

“Карпати”

“Любомир”

2:3

“Діназ”

“Чайка”

1:1

“АФСК Київ”

“Мункач”

2:1

“Дніпро”

“Нива”

0:0

“Буковина”

“ЛНЗ”

5:0

“Карпати Галич”

10.10.21
13 тур

“Рубікон”

-

“ЛНЗ”

“Мункач”

2:0

“АФСК Київ”


“Діназ”

3:0

“Чайка”

“Карпати”

-

“Любомир”

“Чернігів”

3:2

“Епіцентр”

“Буковина”

1:3

“Лівий берег”

“Карпати Галич”

3:2

“Нива”

16.10.21
14 тур

“Лівий берег”

-

“Карпати Галич”

“Епіцентр”

-

“Буковина”

“Любомир”

-

“Чернігів”

“Чайка”

-

“Карпати”

“Мункач”

-

“Діназ”

“Рубікон”

-

“Дніпро”

“ЛНЗ”

-

“Нива”

23.10.21
15 тур

“Дніпро”

-

“ЛНЗ”

“АФСК Київ”

-

“Рубікон”

“Карпати”

-

“Мункач”

“Чернігів”

-

“Чайка”

“Буковина”

-

“Любомир”

“Карпати Галич”

-

“Епіцентр”

“Нива”

-

“Лівий берег”

31.10.21
16 тур

“АФСК Київ”

-

“Дніпро”

“Діназ”

-

“Рубікон”

“Чернігів”

-

“Мункач”

“Буковина”

-

“Чайка”

“Карпати Галич”

-

“Любомир”

“Нива”

-

“Епіцентр”

“ЛНЗ”

-

“Лівий берег”

06.11.21
17 тур

“Епіцентр”

-

“Лівий берег”

“Любомир”

-

“Нива”

“Чайка”

-

“Карпати Галич”

“Мункач”

-

“Буковина”

“Рубікон”

-

“Карпати”

“Дніпро”

-

“Діназ”

“АФСК Київ”

-

“ЛНЗ”

13.11.21
18 тур

“Лівий берег”

-

“Любомир”

“АФСК Київ”

-

“Діназ”

“Карпати”

-

“Дніпро”

“Чернігів”

-

“Рубікон”

“Карпати Галич”

-

“Мункач”

“Нива”

-

“Чайка”

“ЛНЗ”

-

“Епіцентр”

20.11.21
19 тур

“Любомир”

-

“Епіцентр”

“Чайка”

-

“Лівий берег”

“Мункач”

-

“Нива”

“Рубікон”

-

“Буковина”

“Дніпро”

-

“Чернігів”

“АФСК Київ”

-

“Карпати”

“Діназ”

-

“ЛНЗ”

27.11.21
20 тур

“Лівий берег”

-

“Мункач”

“Епіцентр”

-

“Чайка”

“Карпати”

-

“Діназ”

“АФСК Київ”

-

“Чернігів”

“Буковина”

-

“Дніпро”

“Карпати Галич”

-

“Рубікон”

“ЛНЗ”

-

“Любомир”

26.03.22
21 тур

“Любомир”

-

“Чайка”

“Мункач”

-

“Епіцентр”

“Рубікон”

-

“Нива”

“Дніпро”

-

“Карпати Галич”

“АФСК Київ”

-

“Буковина”

“Діназ”

-

“Чернігів”

“Карпати”

-

“ЛНЗ”

02.04.22
22 тур

“Лівий берег”

-

“Рубікон”

“Любомир”

-

“Мункач”

“Чернігів”

-

“Карпати”

“Буковина”

-

“Діназ”

“АФСК Київ”

-

“Карпати Галич”

“Нива”

-

“Дніпро”

“ЛНЗ”

-

“Чайка”

09.04.22
23 тур

“Мункач”

-

“Чайка”

“Рубікон”

-

“Епіцентр”

“Дніпро”

-

“Лівий берег”

“АФСК Київ”

-

“Нива”

“Діназ”

-

“Карпати Галич”

“Карпати”

-

“Буковина”

“Чернігів”

-

“ЛНЗ”

13.04.22
24 тур

“АФСК Київ”

-

“Лівий берег”

“Епіцентр”

-

“Дніпро”

“Любомир”

-

“Рубікон”

“Буковина”

-

“Чернігів”

“Карпати Галич”

-

“Карпати”

“Нива”

-

“Діназ”

“ЛНЗ”

-

“Мункач”

17.04.22
25 тур

“Рубікон”

-

“Чайка”

“Дніпро”

-

“Любомир”

“АФСК Київ”

-

“Епіцентр”

“Діназ”

-

“Лівий берег”

“Карпати”

-

“Нива”

“Чернігів”

-

“Карпати Галич”

“Буковина”

-

“ЛНЗ”

23.04.22
26 тур

“Лівий берег”

-

“Карпати”

“Епіцентр”

-

“Діназ”

“Любомир”

-

“АФСК Київ”

“Чайка”

-

“Дніпро”

“Мункач”

-

“Рубікон”

“Карпати Галич”

-

“Буковина”

“Нива”

-

“Чернігів”

30.04.22
27 тур

“Дніпро”

-

“Мункач”

“АФСК Київ”

-

“Чайка”

“Діназ”

-

“Любомир”

“Карпати”

-

“Епіцентр”

“Чернігів”

-

“Лівий берег”

“Буковина”

-

“Нива”

“Карпати Галич”

-

“ЛНЗ”

07.05.22
28 тур

“Лівий берег”

-

“Буковина”

“Епіцентр”

-

“Чернігів”

“Любомир”

-

“Карпати”

“Чайка”

-

“Діназ”

“АФСК Київ”

-

“Мункач”

“Нива”

-

“Карпати Галич”

“ЛНЗ”

-

“Рубікон”

14.05.22
29 тур

“Дніпро”

-

“Рубікон”

“Діназ”

-

“Мункач”

“Карпати”

-

“Чайка”

“Чернігів”

-

“Любомир”

“Буковина”

-

“Епіцентр”

“Карпати Галич”

-

“Лівий берег”

“Нива”

-

“ЛНЗ”

21.05.22
30 тур

“Лівий берег”

-

“Нива”

“Епіцентр”

-

“Карпати Галич”

“Любомир”

-

“Буковина”

“Чайка”

-

“Чернігів”

“Мункач”

-

“Карпати”

“Рубікон”

-

“АФСК Київ”

“ЛНЗ”

-

“Дніпро”