І знову три гравці “Ниви” серед кращих гравців туру!

  • Категорія запису:Чемпіонат

Портал sportarena.com традиційно визначив найкращих гравців 16 туру чемпіонату другої ліги. І вже традиційно серед найкращих визначено трьох гравців вінницької “Ниви”

Лівий захисник:
Олександр БОРЯЧУК

Щоб підтвердити необхідність Борячука в символічній збірній туру, простий факт: він взяв участь в обох результативних комбінаціях своєї команди на «Кремінь-Арені» імені Бабаєва. Загалом, Олександр був одним із найбільш активних – постійні проходи з прострілами та подачами, фірмове виконання стандартів. Міг забивати й сам, але більшою мірою виконав свої завдання в підіграші..”

Опорний півзахисник:
Євгеній МОРОЗ

Схоже, вінницькі тренери знайшли нову позицію для Мороза, який втратив місце в основі після того, як Гільєрме створив нову зв’язку з Лотоцьким. У Кременчуку Мороз корисно відіграв поруч із досвідченим Кольцовим у середній лінії. Він виконав необхідні обсяги робіт у центрі поля, та ще й проявив потенціал у підіграші. Відразу кілька передач Євгенія працювали на загострення, зокрема, після його пасу забив один із найкращих голів туру Швець.


Атакувальний півзахисник:
Вадим СТРАШКЕВИЧ

Один із найбільш активних і продуктивних гравців своєї команди, Страшкевич створив чимало небезпечних моментів. Якщо самому Вадиму в завершенні не пощастило, то в підіграші він був дуже в порядку. Один тільки Загорулько, принаймні, тричі мав забивати з передач Страшкевича. А в підсумку Жуков скористався асистом від півзахисника. Хай в один м’яч, хай не без нервів, але Нива (Вінниця) здобула в Кременчуку перемогу, яка залишає її в боротьбі за друге місце.


https://sportarena.com/uk/footboll/ukraina-vtoraya-liga-futboll/mikolayuk-pudi-somov-litovchenko-ta-vsya-zbirna/