Асистенти арбітра: Вдовіна О.(Львів), Бамбурак В.(Чернівці)

Голи: Мердєєв, 45+1 хв., – Мороз, 90+3 хв.

Жовті картки:  Пилип, 19 хв, Мердєєв, 22 хв., Тихненко, 85 хв., – Кольцов, 3 хв., Шевчук, 27 хв.

31.Бєліменко Арсен – 94.Іванов Владислав, 22.Тихненко Ігор, 17.Павлич Богдан, 9.Мердєєв Вдим, 8.Вагін Ігор, 99.Станкович Іван, 15.Пилип Микола, 11.Луців Петро, 10.Луців Василь, 20 Андріца Артем.

Заміни:  12.Бучок Ярослав, 7.Фляшко Михайло, 27.Романенко Андрій, 21.Приходько Назар, 88.Стрілець Артем, 71.Нечосов Євген, 6.Мороз Віталій, 77.Повхан Іван, 55.Лєсунов Владислав, 29.Бондарук Іван, 13.Колчін Констянтин, 1.Леванідов Владислав.

“Нива” Вінниця:

1.Попович Єгор – 3.Лотоцький Борис, 23.Борячук Олександр, 33.Мороз Євгеній, 19.Петрук Іван, 20.Шевчук Володимир, 8.Кольцов Віталій, 17.Жуков Микита, 70.Швець Олексій, 21.Панасюк Вадим, 10.Загорулько Артур.

Заміни:  25.Гуменний Віталій, 4.Астафьєв Максим, 18.Гаврик Микита, 99.Костюк Євгеній, 13.Білик Ігор, 11.Страшкевич Вадим, 9.Мулик Володимир.

Головний тренер: Остапенко Олег

Господарі розпочали дуже активно, вже у дебюті гри створивши кілька небезпечних епізодів, але трішки згодом “Нива” зуміла вирівняти гру. Незважаючи на досить рівну гру, господарі продовжували створювати і до 11 хвилини цілком могли вести у рахунку 3:0. Ближче до середини першого тайму гра остаточно втратила гостроту, команди грали від штрафної до штрафної, було багато фолів, гравці не шкодували ніг одне одного, але яскравості і якісті грі це не додавало, збивало темп і у цілому виглядало не дуже… Апогеєм тайму став гол Мердєєва на останній хвилині першого тайму.

Зрозуміло, що програшний рахунок вимагав у “Ниви” у другому таймі іти вперед більш наполегливо. Але, по факту, вінничани не виглядали командою, зарядженою на те, щоб забивати. Кілька ударів “по горобцям” навряд чи можна вважати чимось суттєвим. Господарі грали по рахунку не намагаючись діяти агресивно у атаці і спокійно сушили гру, але у самому кінці гри молодість і відсутність досвіду далася взнаки. Замість того, щоб потримати мяч і довести гру до переможного рахунку, господарі пішли у атаку, втратили мяч і отримали вирішальний кутовий у власні ворота. А під час кутового втратили позиції, всім складом відійшли до власних воріт, звільнивши гравцям “Ниви” усю центральну зону карного майданчика, чим вони і скористались. На додачу не надто впевнено зіграв воротар. Одним словом пощастило. І це не той випадок, коли пощастило найсильнішому. За небезпечними моментами “Хуст” цілком награв на перемогу. Але “Ниві” вдалося “відскочити”, з більш-менш гарним настроєм пішовши на майже піврічну перерву у чемпіонаті.

2 хв. “Хуст” завдав першого небезпечного удару вже на 2 хвилині. Пилип на лівому фланзі дуже легко обійшов двох захисників “Ниви”, прокинув собі мяч у штрафну, відпасував мяч на Петра Луціва, який у свою чергу скинув мяч під удар Мердєєву, який класно приклався з лівої, мяч летів у лівий нижній кут, але Попович зумів відбити цей удар, щоправда, поруч з собою і якби першим на підборі був гравець “Хуста”, то…

4 хв. Станкович пробиває штрафний, призначениймайже на лінії карного майданчика. Перший удар блокує стінка, а другий тягне Попович. Другий сейв нашого воротаря за дві хвилини!

11 хв. Тихненко перевів мяч з центру поля на правий фланг, Мердєєв прийняв мяч і відразу гостро подав на лінію воротарського майданчика, де ні ким не прикритий Станкович намагався пробити с ходу у лівий кут воріт, але на заваді політу мяча знову став Попович, який превів його на кутовий. Втім, арбітр не помітив доторку воротаря до мяча.

19 хв. Пилип дуже красиво падає у штрафній гостей, після підкату Петрука, але арбітр не оцінив артистизм і показав гравцеві жовту картку.

21 хв. Нива створила перший небезпечний момент на 21 хвилині. Було подано штрафний з лівого флангу, мяч захист відбив, але прямо на ногу Петрука, який класно приклався до мяча з метрів 16, пробивши з льоту, але круглий пролетів упритул з лівою стійкою.

27 хв. Швець зі штрафного намагався з 40(!) метрів перекинути мяч за комірець голкіперу господарів, але той вернувся у рамку і спокійно заволодів мячем.

40 хв. Удар Панасюка значно вище воріт з метрів 30, як то кажуть, “для статистики”

45 хв. Луців отримав мяч справа у штрафній “Ниви”, зблизився з воротами і пробив, але мяч влучив у захисника і вилетів на кутовий.

45+1 хв. ГОЛ! 1:0! Подача кутового з правого флангу, скидка під удар Мердєєву, якого ніхто не крив, той зряче пробиває у лівий нижній кут, мяч пролітає між ніг Кольцова, Загорулько не дотягується до мяча та ще й блокує огляд Поповичу, який не встигає зреагувати на удар і мяч влітає у лівий нижній кут.

Перерва.

60 хв. Подача кутового з лівого флангу, удар Лотоцького головою, але мяч пролітає поруч з хрестовиною.

62 хв. Удар Жукова з середньої дистанції зліва від воріт, але ну дуже не влучно.

66 хв. Удар Борячука з штрафного, але знову ж таки – значно вище воріт.

70 хв. Петро Луців пробив з лівого кута карного майданчика у дільній правий кут воріт Поповича. Дуже підступний удар відбив воротар “Ниви”.

80 хв. Стрілець подав верхову передачу на лінію воротарськолго майданчика з правого флангу, Фляшко пробив головою, але мяч пролетів вище воріт.

81 хв. Страшкевич подав штрафний з правого флангу на лівий фланг карного майданчика, Кольцов пробив у ближній нижній кут, але занадто слабко.

84 хв. Жуков, помітивши ривок Загорулька по правому флангу, віддав пас з центральної зони на їхід нашому нападнику, захисник послизнувся, впав і при цьому рукою відбив мяч з-під ніг Артура. Був би вихід сам на сам з голкіпером і гравець “Хуста” цілком заслуговував на червону картку, але спочатку арбітр взагалі не зреагував на цей епізод, але потім після довгих вагань і консультацій призначив штрафний.

86 хв. Штрафний удар пробив Страшкевич. Дуже непоганий удар у праву девятку і лише стрибок воротаря врятував господарів від голу. Мабуть, це найкращий момент “Ниви” у сьогодняшній грі.

90+1 хв. Приходько дуже мостро прострелив з лівого флангу на ближню стійку на ні ким не прикритого Фляшко, який прийняв мяч і намагався пробити другим доторком, але за цей час захисники встигли повернутись і заблокувати цей удар.

90+3 хв. ГОЛ! 1:1! Розвязка матчу! Загорулько розхитав захисника на правому фланзі атаки, змусивши його вибити мяч на кутовий, Остапенко миттєво зреагував, махнувши Поповичу – “біжи у чужу штрафну”. Воротар “Ниви” пішов на подачу з кутового у центр карного майданчика, ледве не дотягнувшись головою до мяча і тим самим дезорієнтувавши захист господарів. Мяч перелетів до Мороза, який у один доторк з рикошетом від газона вдарив по воротах “Хуста”. Здавалося б, круглий мав би стати легкою здобиччу воротаря, але той не втримав мяч і той від рукавичок зрадницьки влетів у верхній кут воріт. Пощастило!