Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com

Автор:
Текст:
Введіть код:
Показати сторінки:  << 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 >>

140138. ВЛАД 08.10.2017 11:41:22 [IP: 195.206.233.---]
140134. igorec_nvdk 08.10.2017
ВАЛЕРІЙ КОРОВІЙ:
-Валеріє Вікторовичу, яке місце вінницька команда повинна займати в українському футболі, щоб Ви - як людина футбольна - могли б сказати: "Так, я пишаюсь цією командою!"
- Можу сказати лиш одне: усі ми повинні позбутись ілюзій великих перемог, але… повинні іти до них! Зрозуміло, я хотів би, щоб ми виграли все і вся! Але треба реально дивитись на ті виклики, які стають перед нами. А відповідаючи на Ваше питання, хочу я от чого: щоб команда стала улюбленицею жителів міста Вінниці і області, хочу, щоб на стадіон приходило 10, 20 чи 30 – як у найкращі часи! – тисяч глядачів, щоб підтримати свою "Ниву"! Оце і є тією найбільшою перемогою, яка зробить мене й усіх вболівальників щасливими! А буде це у другій, першій чи у прем'єр-лізі, чи Лізі чемпіонів – це для мене є вторинним. Якщо стадіон на футболі буде забитий під зав’язку, команда обов'язково буде показувати яскравий футбол – той, який подобається усім!
Можу сказати, що ми не залишимо команду наодинці з її проблемами - команда б у л а, є і б у д е! Ми не можемо утримувати з бюджету професіональну команду – це заборонено Бюджетним кодексом, натомість можемо підтримувати лише окремі напрямки діяльності ФК. Останнім часом ми провели цілий ряд перемовин з потенційними інвесторами… Є попередні домовленості, є бачення розвитку, і ми зробимо все, щоб футбольна команда була і розвивалась. Дуже важливо, щоб зараз не було ніяких організаційних збоїв. Ми зустрічались із керівництвом команди, і попросили професіонально поставитись до тих питань, які є. Думаю, що найближчим часом рішення буде прийнято.
С. МІХРОВСЬКИЙ

ЯК НА МЕНЕ ЦЕ ОСНОВНА ТЕЗА ІНТЕРВ*Ю В.КОРОВІЯ.

140137. ВЛАД 08.10.2017 11:27:44 [IP: 195.206.233.---]
140134. igorec_nvdk
Спасибо за информацию. Познавательно.

140136. вася 08.10.2017 09:34:45 [IP: 92.113.155.---]
Если Коровию без разници в какой лиге будет играть Нива,то такая и поддержка будет от области.

140135. Vitaha 08.10.2017 08:10:43 [IP: 5.58.34.---]
Ну, блін, після дибіла, який кинув простинь, щось говорити))

140134. igorec_nvdk 08.10.2017 00:29:38 [IP: 93.75.86.---]
ВАЛЕРІЙ КОРОВІЙ:
"БУДУ ПИШАТИСЬ ВІННИЦЬКОЮ КОМАНДОЮ, КОЛИ ЇЇ БУДУТЬ ЛЮБИТИ У ВСІЙ ОБЛАСТІ І ПІДТРИМУВАТИМУТЬ НА СТАДІОНІ 10, 20 ЧИ 30 ТИСЯЧ ГЛЯДАЧІВ!"
Футбольна історія Вінниччини свідчить, що головна команда краю найбільших успіхів досягає тоді, коли область очолює палкий шанувальник гри №1. Так було з часів легендарного Григорія Козиря, який створив у Вінниці всі умови для тільки-но організованого "Локомотива" під орудою не менш славнозвісних Петра Кривоноса і Костянтина Щегодського. Як наслідок – яскрава перемога у чемпіонаті України у 1964-му. Так було і в 1984-му, коли, перейшовши під крило ФСТ "Колос", розквітла "Нива" під керівництвом Юхима Школьникова з Тищенком, Касановим, Паламарем, Шевченком під захоплені оплески забитого під зав’язку стадіону вдруге завоювала чемпіонські лаври для Вінниччини.
Сьогодні часи зовсім інші – війна та її похідні - обмаль коштів, економічні, соціальні, політичні проблеми, тож відродженій "Ниві-В" виконати свої "підвищені зобов’язання" й справді важко… Але і позитив є: область очолює саме та спортивна людина, яка робить послідовні кроки, аби повернути тисячам вінницьких уболівальників підзабуту радість футбольних перемог. Хоча й ці зусилля на початку шляху можуть бути і не надто помітними...
Голова ОДА Валерій Коровій – про перспективи великого і малого спорту Вінниччини.
"2018 РОКУ У РОЗВИТОК СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ОБЛАСТІ МАЄМО ВКЛАСТИ ДО 20 МЛН ГРИВЕНЬ"
- Спортивна сфера - один з пріоритетів соціально-економічного розвитку Вінниччини і України. Якою - з огляду на процес децентралізації - Ви бачите роль фізичної культури і спорту у територіальних громадах області?
- Як голова обласної державної адміністрації, вважаю, що фізична культура і здоров'я - фізичне і моральне - є головними у житті. А ще спорт формує почуття патріотизму, і це сьогодні для України особливо важливо. Багато моїх знайомих і друзів займаються спортом, й усі вони - патріоти України. Патріотизм починається з малого, коли на спортивних майданчиках люди захищають честь свого села, міста, області... Спорт у широкому розумінні цього слова є унікальним об'єднуючим фактором, що виховує патріота і громадянина, який у всі часи завжди був основою громадянського суспільства. Я далекий від того, щоб ідеалізувати цей процес: недосконалість законодавства у формуванні територіальних громад породжує певні елементи непорозуміння, особливо на територіях, які не хочуть об'єднуватись. Приміром, об'єднана громада з огляду на новий статус має фінансувати дитячо-юнацькі спортивні школи, які забезпечувались раніше з районного бюджету. Просте питання: а що робити з діточками з ДЮСШ, які проживають поза межами громади? Сьогодні ми постійно у пошуках рішень та алгоритмів взаємодії з громадами. Життя змушує вивчати ефективні системи організації спортивної роботи на селі. Одним з варіантів я бачу створення спортивних клубів, які б залучали ресурси як бюджетних установ, так і кошти інвесторів.
- Що можна сказати про пріоритетні види спорту і рівень їхнього фінансування?
- Ми намагаємось розвивати і традиційно успішні для Вінниччини види спорту - акробатику, боротьбу, стрільбу, бокс, легку атлетику, і водночас готуємо підґрунтя для виходу на провідні позиції в інших. Головна проблема, яка не дозволяє якнайшвидше вийти на високі результати - нестача сучасних спортивних майданчиків і стадіонів. Саме сьогодні ми формуємо нову стратегію спортивної інфраструктури для розвитку найбільш масових видів спорту – таких як футбол і волейбол. У Бюджетному кодексі вперше передбачено, що 10% видатків Державного фонду регіонального розвитку повинні бути спрямовані на розвиток спортивної об’єктів, і протягом 2018 року у розвиток спортивної інфраструктури області ми маємо вкласти до 20 млн гривень. З огляду на цей показник ми рухаємось, і, з-поміж іншого, маємо намір побудувати сучасний стадіон на території педагогічного коледжу, капітально реконструювати ДЮСШ імені Юлії Рябчинської, що стане основою для розвитку традиційно успішного для Вінниччини виду спорту, який забезпечує для області солідну частку спортивних здобутків. Прогнозуємо також виділити кошти на будівництво басейнів у Жмеринці та Могилів-Подільському. Окрім цього, працюємо, аби залучити кошти приватних інвесторів.
"СЬОГОДНІ НАВІТЬ НЕ УЯВЛЯЮ, ЯК БИ СКЛАЛАСЬ МОЯ ДОЛЯ, ЯКБИ ТРЕНЕР НЕ ЗАПРОСИВ МЕНЕ ЗАЙМАТИСЬ ФУТБОЛОМ У РАЙОННІЙ ДЮСШ ТОВАРИСТВА "КОЛОС"
- Одним з найактуальніших донедавна було питання розвитку спорттовариств, з-поміж яких і сільське товариство "Колос". Згодом ситуація покращилась, і змагання за титул кращого спортивного села пройшли під Вашим патронатом…
- Найважчим був період 2014-15 років, коли припинилось фінансування спортивних товариств зі звичного джерела – Фонду соціального страхування. Перед нами постала важка проблема – як оптимізувати це питання, аби повністю не зруйнувати спорттовариства і зберегти увесь той потенціал, напрацьований протягом десятиріч наполегливою працею людей, дотичних до спортивної сфери краю - тренерів, спортсменів, керівників... Певну частину ДЮСШ ми віддали на утримання місцевих бюджетів. Я – людина з села, яка у дитинстві займалась у ДЮСШ "Колос", і дуже добре знаю, що означає для простої дитини отримати можливість займатись спортом. Сьогодні навіть не уявляю, як могла скластись моя доля, якщо б одного разу тренер не підійшов до мене, коли я грав в яру у футбол, і не запросив займатись у районній спортшколі товариства "Колос", тому що саме тоді кардинально змінилося моє життя! Скажу чесно, навіть не можу уявити, як би усе склалось, якби мій перший тренер не забрав би мене з того яру і не привів займатись у "Колос"! (Сміється. – авт.). Переді мною завжди ця картина! Усе це сьогодні спонукає мене до рішень на підтримку фізичної культури і спорту у сільській місцевості. Це принциповий підхід, і зараз внаслідок бюджетної децентралізації маємо нові можливості у порівнянні з тими, які були у 2014-15 роках. Це дозволяє крок за кроком рухатись вперед. Я ще раз хочу наголосити, що життя спонукає нас знаходити нові форми організації спортивної роботи, зокрема, і діяльності фізкультурно-спортивних товариств. Але тут готових рецептів немає, тому, думаю, що вже найближчим часом ми будемо свідками зародження клубного підходу у формуванні різних видів спорту. Значна частина таких ініціатив вирішуватиметься саме на рівні сільських територіальних громад.
"БАЗОВИЙ ПРИНЦИП ПОВИНЕН БУТИ ТАКИМ: ГРАВЦІ ГРАЮТЬ НЕ НА РЕЗУЛЬТАТ - ВОНИ ГРАЮТЬ ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ!"
- Принциповим питанням децентралізації є створення законодавчого підґрунтя для внесення до статуту ОТГ пункту про розвиток фізичної культури і спорту…
- Універсальних рецептів тут немає, це не зробиш на загальній основі – для того й впроваджується децентралізація… Задача – забезпечити у сільській місцевості комплексний розвиток усіх соціальних сфер, бо лише це може забезпечити громаді добробут. Спортивна сфера виконує декілька базових функцій. Перша: виховує патріотизм у конкретній громаді. Як людині, яка все життя грала у футбол і добре знає спорт, мені дуже добре відоме те піднесення, та особлива атмосфера, коли за своїх приходять на гру повболівати усі односельчани. Повірте мені, що ці емоції ні в яке порівняння не йдуть із тими, які ми бачимо на великих стадіонах, бо це і тим елементом патріотизму, який об’єднує громаду, і лідери ОТГ повинні це добре усвідомити. Друга важлива роль – виховання здорового молодого покоління, це – надзвичайно важливий чинник. Скажу Вам відверто: у мене є чималий досвід, коли молодих людей доводилося витягати з сумнівних компаній від спиртних напоїв, наркотиків і усіляких розборок… Коли ми забирали дітей від усього цього, найкращим помічником для старту у нове життя завжди був спорт і рухова активність. Скажу більше, в деяких районах спорт навіть декриміналізує соціальну ситуацію, він реально формує здорову громаду і патріотичний фундамент для розвитку конкретних територій. Я впевнений, що спорт є найкращим захистом від кримінального впливу, який, якщо відверто, на окремих територіях є досить відчутним… Там, де людям й особливо молоді немає чим зайнятися, одразу з'являється алкоголь, погіршується криміногенна обстановка… І третя основна функція спорту – гармонія особистості, можливість молодим людям зростати, створювати здорові сім'ї і досягати успіху в житті. Якщо спорт ставить хоча б одну людину на шлях нормального життя, його варто розвивати, це – свідомий вибір обласної влади.
- Тепер питання вічне – вінницька футбольна команда. Сьогодні не все усі любителі футболу розуміють, яка ситуація нині…
- Можу поділитися деякими думками з цього приводу. Ми повинні віддати шану людям, які взялися відродити футбольну команду майстрів, і вони її відродили! Насправді це дуже непростий крок, пов'язаний з діяльністю клубу, законтрактувати непросте футбольне господарство, підібрати виконавців, створити їм умови. Але мені здається, що було допущено базову помилку. Відомо, що для створення команди потрібно 2-3 роки. Так-от, як мені здається, від самого початку був неправильно сформований посил – в першу чергу для глядачів, всі оці вимоги і зобов'язання, що "через рік увійдемо в першу лігу" і т.д… Інакше кажучи, уболівальників зі старту налаштували, що, мовляв, усіх шапками закидаємо! Я не поділяю таку стратегію. Чомусь усі забули, що у ІІ лізі є команди, які разом грають 5-6 років, це - награні склади, певні традиції, тоді як Вінниця їх вже втратила… Приміром, я помітив реакцію наших уболівальників у домашньому матчі при рахунку 1:1, яка свідчить, що вони очікували від команди набагато більшого. Це, у свою чергу, негативно відобразилось на психологічному стані футболістів, які виходять на поле не грати у футбол, а виключно отримати потрібний результат. Усе це сковує гравців і позбавляє тренерський штаб можливості експериментувати зі складом. Команду треба спочатку награти, а як можна побачити можливості гравців, якщо постійно знаходишся під тиском "здобути результат" будь-якою ціною?! Як на мене, на першому етапі потрібно просто награти команду. Базовий принцип повинен бути таким: гравці грають не на результат - вони грають для глядачів! Над ними не повинно тяжіти певна кількість очок, натомість потрібно ставити за мету показати гру, на яку потім би пішов глядач. Для Вінниці футбол – як спектакль, як естетична насолода, як оцінка професіонального уміння особистості, а результат потім неодмінно прийде! Як це було у сезонах 1983-84 років, коли на команду масово пішов глядач, навколо "Ниви" об'єдналися інвестори, а закінчилося все "золотом" чемпіонату і яскравими перемогами у Кубку, які згадують і дотепер! А у нашому випадку відбулись зовсім інші речі плюс ще загальні вади нашого футболу, суддівство у виїзних матчах, і це також відбивається на стані команди… Я не можу коментувати рішення Василя Васильовича, і я поважаю це рішення… Але разом з тим, повинен сказати, що на початку року ми виділили з обласного бюджету 1 мільйон гривень, ще 400 тисяч грн. - з місьміського, і спрямували на утримання команди на заявку, транспорт, харчування і т.д. Можу сказати, що ми не залишимо команду наодинці з її проблемами - команда була, є і буде! Ми не можемо утримувати з бюджету професіональну команду – це заборонено Бюджетним кодексом, натомість можемо підтримувати лише окремі напрямки діяльності ФК. Останнім часом ми провели цілий ряд перемовин з потенційними інвесторами… Є попередні домовленості, є бачення розвитку, і ми зробимо все, щоб футбольна команда була і розвивалась. Дуже важливо, щоб зараз не було ніяких організаційних збоїв. Ми зустрічались із керівництвом команди, і попросили професіонально поставитись до тих питань, які є. Думаю, що найближчим часом рішення буде прийнято.
- Валеріє Вікторовичу, яке місце вінницька команда повинна займати в українському футболі, щоб Ви - як людина футбольна - могли б сказати: "Так, я пишаюсь цією командою!"
- Можу сказати лиш одне: усі ми повинні позбутись ілюзій великих перемог, але… повинні іти до них! Зрозуміло, я хотів би, щоб ми виграли все і вся! Але треба реально дивитись на ті виклики, які стають перед нами. А відповідаючи на Ваше питання, хочу я от чого: щоб команда стала улюбленицею жителів міста Вінниці і області, хочу, щоб на стадіон приходило 10, 20 чи 30 – як у найкращі часи! – тисяч глядачів, щоб підтримати свою "Ниву"! Оце і є тією найбільшою перемогою, яка зробить мене й усіх вболівальників щасливими! А буде це у другій, першій чи у прем'єр-лізі, чи Лізі чемпіонів – це для мене є вторинним. Якщо стадіон на футболі буде забитий під зав’язку, команда обов'язково буде показувати яскравий футбол – той, який подобається усім!
Станіслав МІХРОВСЬКИЙ

140133. 123 07.10.2017 21:03:59 [IP: 195.206.233.---]
аматори. ФК ФАКЕЛ (Липовець) - ФК "Чернігів" 4:1

140132. Vitaha 07.10.2017 19:02:41 [IP: 5.58.34.---]
Я так розумію, психіка людей, які вболівають за "Ниву", різко переключилась на збірну))) І це єсть правильно)) попишемось завтра після Стрия,думаю ви виграєте, "Скала" зараз в більшій ямі, чим ви, так здається..

140131. pseudokibice 07.10.2017 16:56:06 [IP: 31.128.91.---]
140130. Lionelll 07.10.2017 16:21:38
Хвилин 70 на тому газоні цілком нормально можна було грати.Та і до чого тут газон, коли була відсутня сама гра?На газон можна списати брак при передачах,коряві удари і змарновані стандарти,але ,по суті,крім удару Коноплянки в штангу я не побачив вчора якоїсь небезпеки біля воріт Косово.Перший гол взагалі нема про що говорити,другий теж більше косовари собі привезли ніж Україна напрацювала.
Шева і його помічники намагаються привити команді іспанський дир-дир,але нічого з цього не виходить і навряд вийде.

140130. Lionelll 07.10.2017 16:21:38 [IP: 141.138.126.---]
140129. pseudokibice 07.10.2017 10:37:53 [IP: 31.128.91.---]

На нем можно нормально играть? Лично я думаю что нормально сыграли, спокойно, да и главное результат!

140129. pseudokibice 07.10.2017 10:37:53 [IP: 31.128.91.---]
140128. Lionelll 07.10.2017 02:45:12
Бачив.І?

140128. Lionelll 07.10.2017 02:45:12 [IP: 141.138.126.---]
Всех с победой! Во 2 тайме стало немного стремно что не забьют, но выиграли. Ждем Хорватов.

140127. pseudokibice 07.10.2017 00:52:16 [IP: 188.0.76.---]

Поле видел какое и дождь весь матч?

140127. pseudokibice 07.10.2017 00:52:16 [IP: 188.0.76.---]
З такою грою,як вони сьогодні показали їм нічого не світить навіть проти ослаблених травмами хорватів.

140126. Буря 06.10.2017 23:42:43 [IP: 46.211.99.---]
2-0!Всех с победой в 1-м финале!ЖДЕМ ВТОРОГО!

140125. Буря 06.10.2017 23:34:15 [IP: 46.211.99.---]
2-0Ярмоленко!86м-та.

140124. Буря 06.10.2017 23:06:00 [IP: 46.211.99.---]
Гармаш!1-0!

140123. Буря 06.10.2017 22:47:29 [IP: 46.211.100.---]
Украина.Вперед!Ну,блин,комментатор опять задалбывает на счет своих коментариев на 2-й тайм

140122. вася 06.10.2017 19:02:21 [IP: 92.113.155.---]
Еще при Горилом с Нивой тренеровался молодой нападающий,так что с ним?Или может есть ктото на просмотре.

140121. Игорек 06.10.2017 12:00:48 [IP: 79.143.41.---]
После ничейной серии "Нива" один раз выиграла и три раза проиграла. То есть, лучше бы ничейная серия продолжилась)
В этих четырех играх мы забили всего один гол, пропустили пять.
В этих играх два раза удаляли наших игроков, два раза наших соперников...

Показатели, мягко говоря, не очень.
Надеемся на лучшее.


140120. 123 06.10.2017 10:54:56 [IP: 195.206.233.---]
Голосуйте за А. Карвацького і О. Темерівського.
Вони тоже можуть бути капітанами.


140119. 123 05.10.2017 14:18:11 [IP: 195.206.233.---]
Винничане (Немиров и Липовец) практически вылетают с республиканских кубковых аматорских баталий.
Агро-Астра (Немирівський р-н) – ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 2:4 (1:1)
Факел (Липовець) – Авангард (Корюківка) 0:3 (0:1)

140118. Игорек 04.10.2017 13:21:12 [IP: 79.143.41.---]
95
У мене стосовно вас немає ні претензій, ні упередженості, ні якихось підозр у нечесності.
Просто виклав те, що мені особисто сказали волонтери, які займаються допомогою вже три роки. У них є пріорітети і вони вибірково допомагають тим, кому це більш необхідно. Але це не гарантує чесності від тих, кому іде допомога. Вони сказали, що необхідна повна інформація про людину. Імені "95" і номера телефона недостатньо, щоб зрозуміти, що це за людина, потребує вона допомоги, чи ні, і чи дійсно, розгрузка необхідніша за допомогу комусь іншому в вінницькому госпіталі. І я їх розумію. Зрозумійте і ви.

140117. Vadym Rud 04.10.2017 13:13:28 [IP: 194.28.172.---]
Воював 3 роки. Сам знаю яка снаряга видається ЗСУ і нацгвардією. То що видається - ну може окрім таланів, ніякій критиці не піддається. Вона хороша в тилу для несення нарядів, а не для роботи.
Аптечками нас забеспечували волонтери.
Птічками - волонтери.
Прицілами - волонтери.
Тра розповідати, шо буде коли казьонне втратив?

140116. 95 04.10.2017 13:06:10 [IP: 37.73.242.---]
І ще з ваших слів " Лично меня немного напрягло, что вы пишете, что мажоры сидят на второй линии. Разве мажоры воюют вообще? Есть люди, которые сумели обеспечить себя качественной, добротной экипировкой (благодаря семейным средствам, помощи бизнеса, волонтеров). Но называть их мажорами.. ну не знаю."а якщо у сімї не має можливості не має звязків,тікати за кордон на заробітки чи від воєнкомата?в основної маси скласти аптечку ціна якої близько 5000грн.виходить після місяця коли отримують зарплату,але ще потрібно вижити в той місяць.

140114. 95 04.10.2017 12:58:27 [IP: 37.73.242.---]
Нащот рапортів писалися неодноразово,що видали я вже казав,мажориє і їздять в Краматорск і тп,за корочками і щоб потім хизуватись,ті хто стоїть на передку основна маса голі і босі,коли приїздять журналісти їх никають,коли волонтери привозять обмундирування пацани з нього отримують відсотків 20,є підрозділи з нормальними командирами там все гаразд,але їх обмаль.Слава Україні

140113. 95 04.10.2017 12:22:36 [IP: 37.73.195.---]
Дякую за допомогу

140112. Игорек 04.10.2017 12:16:17 [IP: 79.143.41.---]
Информация от волонтеров.
Ситуация такая:
К таким просьбам они сейчас относятся очень осторожно. Сейчас катастрофически участились случаи, когда люди наживаются на волонтерском движении. Неприятно писать, но случаи бывают просто отвратительные. Когда, например, волонтеры поднимают пол Украины, чтобы собрать деньги на дорогостоящий протез, в итоге человек получает его, также заказывает второй протез заграницей у благотворительных организаций, а первый продает, его спрашивают - что ж ты делаешь, а он улыбается в ответ.. Обеспечивают человека экипировкой и тут же она оказывается на рынке. Аналогично, с Калиновкой. Есть особи, предприимчивые родственники пострадавших, которые наживаются на беде. "Привезите нам мультиварку", "дайте нам шифер", хотя они не пострадали, а просто под шумок хотят перекрыть хату, берут все привезенное - нужно оно им или не нужно... итд

95, в вашем случае, как мне сказали, нужно обращаться с рапортами к командованию - сейчас ЗСУ обеспечиваются ВСЕМ НЕОБХОДИМЫМ. С добробатами ситуация несколько иная, но она касается тех, кто уже служит и волонтеры стараются помогать очень точечно - зная полную информацию о человеке. Каждый случай рассматривается отдельно, поскольку неизвестно, куда человек едет - на полигон, на вторую линию, на передок. Рекомендуют не бросать деньги в прозрачные ящики, а помогать точечно - только тем, кого знают лично, кто имеет хорошую репутацию. Как волонтерам, так и служащим.

В общем, ничего личного, но в вашем случае, мы ничем помочь не можем.

Лично меня немного напрягло, что вы пишете, что мажоры сидят на второй линии. Разве мажоры воюют вообще? Есть люди, которые сумели обеспечить себя качественной, добротной экипировкой (благодаря семейным средствам, помощи бизнеса, волонтеров). Но называть их мажорами.. ну не знаю.

140111. 656562 04.10.2017 11:31:25 [IP: 178.94.49.---]
140104
передзвоніть дружині Вовка, вона завжди допомогає, мені бронік та ліки привезла лічно

140110. 123 04.10.2017 11:20:25 [IP: 195.206.233.---]
Наступний матч із Скалою пропускає дискваліфікований Олег Дмитренко.
А взагалі в другій А-лізі наша "Нива" найбрудніше грає в цьому сезоні. Коефіціент ЧГ всього 7,3125, останнє місце. В минулому сезоні було більше 8.0.
У лідера "Агробізнес" найвищий коефіцієнт - 8,0683.
В другій Б-лізі найбрудніше грає ФК "Суднобудівник" - 7,2110
В першій - ФК "Полтава"(7,4709).

140109. Игорек 04.10.2017 10:29:39 [IP: 207.154.231.---]
Дякую, десь за годину чекайте на дзвінок. Номер я пізніше видалю з сайту.

140107. Игорек 04.10.2017 10:12:19 [IP: 207.154.231.---]
Залиште свій номер телефона, я вам допоможу

140106. 95 04.10.2017 10:01:05 [IP: 37.73.236.---]
Суми різні чим якісніше тим все дорожче,може у волонтерів щось є на складах,я вже скупився на 6500,ще хочаб аптечку і розгрузку,мажори які мають гроші і сидять на 2 лініях скуплюються на 1500 доларів,ось така хлопці у нас держава,одні воюють і самі собі все купують інші жирують і не переживають,все що видала держава форму,2 пари носків,берци в яких вбиваються ноги,бронік в якому не тримають липучки,каску два іпп і джгут 88 року

140105. Fox 04.10.2017 09:44:18 [IP: 192.168.8.---]
140104
Сумма?

140104. 95 04.10.2017 09:14:15 [IP: 37.73.202.---]
Доброго ранку,хто має номери волонтерів,через півтори неділі їду у ато,грошей на аптечку і розгрузку не вистачає,може вони чимись допоможуть

140102. FCNV 03.10.2017 20:02:14 [IP: 95.215.217.---]

Oleg,следи за своей метлой!!!

140101. oleg 03.10.2017 18:29:44 [IP: 71.36.111.---]
140094. Не важно
А вы где написали, я вам ответил там где вы сделали свое "горе заявление"


140100. Не важно 03.10.2017 13:17:14 [IP: 185.146.120.---]
Белка, ждём с нетерпением

140099. Белка 03.10.2017 12:50:12 [IP: 178.74.208.---]

140094. Не важно

Я могу без проблем подойти. Только вот вопрос возникает: а будет ли с кем говорить? Или будет то быдло которое стадион задымило?

140098. Семенов Олег 03.10.2017 12:29:53 [IP: 128.199.226.---]
Молодец, Игорек.
Все верно.140097. Игорек 03.10.2017 12:01:53 [IP: 79.143.41.---]
Лично я хочу выразить поддержку Денису Колчину.

Спрос за поражение в Черновцах небольшой. Человек только приступил к работе. Реально спрашивать о проведенной работе можно будет только к первым весенним матчам. Сейчас мы пожинаем плоды предыдущего тренера, летней селекции, эмоционального состояния игроков после заявлений президента и так далее. Думаю, даже следующие пять туров ничего не особого не изменят. Да, могут быть победы, но суть останется той же.

Важно, что человек сдвинул глыбу с Нива-2. И пусть это неподготовленный, ситуативный шаг, но это очень важно. Это то, о чем с самого начала говорил Кудияров и Вовк - нужно строить пирамиду, систему подготовки. Во втором круге Колчин будет смотреть, с кем ему дальше по пути, с кем расстаться в межсезонье, будет пытаться скорректировать тактику, построение игры, исходя из возможностей игроков, улучшить психологическую составляющую, мотивацию. На все это нужно время.

То, что не взял выездных в автобус. Я не знаю, что и как там было на самом деле, но думаю, что это его право - он строит коллектив. И если у него принцип - команда должна ехать одна, не выносить то, что происходит в автобусе на люди - это его право. И это нужно уважать.
Давать три дня на увольнение из-за этого - по-моему, это очень напоминает недавние истерически-эмоциональные посты президента клуба в ФБ. Как вы там писали - есть вопросы - подойдите к Колчину после игры, переговорите. Он открыт к общению.

Кстати говоря, слава Богу, Вовк прислушался к пожеланию ультрас - не выливает ненужные эмоции на ФБ. Это прекрасно. Можно только похвалить президента за это.

Кроме этого, я бы посоветовал тренерам и руководству больше не упоминать первую лигу. Это раздражает. Просто ставьте задачу - развитие и победа в каждой из игр. Это люди примут и будут поддерживать.

И еще такая мысль. Пока дело не сдвинется с новым стадионом, базой, мы не будем заслуживать на выход в первую лигу. Вернее, возможно, мы это заслужим по спортивным показателям, но развить успех или даже сохранить, будет сложно. Я уже давно писал - наш успех начнется тогда, когда на ЦГС начнет работать строительная техника.

140096. Игорек 03.10.2017 11:42:39 [IP: 79.143.41.---]
140094. Не важно

Взаимно.
Если ультрас есть что сказать болельщикам, тренеру, команде - пишите это на своем сайте, говорите на стадионе.
А то как то странно получается - делать заявления на сайте болельщиков от имени ультрас - можно, а получить ответ на сайте болельщиков - нельзя.

Здесь болельщикам можно писать все, что их волнует, включая оценку заявлений, сделанных на нашем сайте.

Показати сторінки:  << 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 >>

Як відомо, сім нових гравців підписали контракти з вінницькою "Нивою".
На кого з них ви покладаєтє найбільші надії?
Як ви гадаєте, хто з них принесе команді найбільшу користь?

Гавранко Дмитро
("Реал Фарма")


Дмитренко Володимир
("Арсенал")


Савошко Володимир
("Львів")


Паламарчук Сергій
("Балкани")


Маляренко Андрій
("Скала")


Музиченко Антон
("Нива"Т)


Дударенко Олександр
("Скала")

Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com