Гостьова

Зробити запис у книгу відгуків

 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Можливо, що ваш запис буде видно в книзі гостей лише після того, як ми його переглянули.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти чи не публікувати записи.
810 записів
Хаймарс Хаймарс написав 02.10.2022 в 00:35
Володимир написав 01.10.2022 в 19:04

Володя,шо такоє?Ти почєму істєрішь?))
Леонід Леонід написав 01.10.2022 в 21:30
Відеообзор гри Нива – Звягель

Володимир Володимир написав 01.10.2022 в 19:04
Ну Нива – це звичайно моща! Виграти на своєму полі у Звягеля, та й ще з рахунком 3:2, таке не кожному до снаги. Вже навіть і чекати не треба, коли Нива стане грандом світового футболу. Вона й так серед "грандів". Поки що серед сільських, але років через сорок можливо і підтянемось.
admin admin написав 01.10.2022 в 15:01
Після першого тайму "Нива" – "Звягель" рахунок 1:1
Голи вже на нашому телеграм каналі
Маестро Маестро написав 30.09.2022 в 07:24
ВАСТ не показник? Цікаво поцікавитись хочеться… Перед стартом сезону, після 1 туру його розглядали як претендента на трійку призерів! Цю команду Нива обіграла тактично грамотно, та ще й на полі, на якому ще жодного разу навіть мирову розписати не вдавалось (запитайте у тих вболівальників, які пробивали виїзди в Демидів)
Хаймарс Хаймарс написав 28.09.2022 в 08:43
Роман написав 26.09.2022 в 22:06

А чому "мірилом" виступає саме Бузова?
Роман Роман написав 26.09.2022 в 22:06
Хаймарс написав 25.09.2022 в 19:59 Ніт, не менше. Васт, при всій повазі до вболівальників цього славетного клубу, не показник. Після 08.10.2022 повернемося до цього питання. Виграємо в Ниви Бузова – можна буде про щось говорити та робити якісь висновки про "зрадойобство"
Хаймарс Хаймарс написав 25.09.2022 в 19:59
Шо там?Зрадойобства після сьогоднішнього матчу стане трохи менше? Чи все одно всьо очінь плоха?
Володимир Володимир написав 24.09.2022 в 20:29
Велика шана і низький уклін Артур Загорулько за те, що зберіг Ниву. Але якщо команда після 4-х турів відстає від лідера на 10(!!!) очок, то мене вибачте, але таких тренерів треба гнати сраною мітлою. Не буде з такими керманичами ніякого толку. Невже це не зрозуміло? І ніякого терпіння не вистачить. І війна тут не є причиною. Коли таке було, що сільські команди, які тільки но вийшли з аматорів рвуть цю Ниву, як Тузік грєлку? Артуру- респект, Остапенко і Анісім – на вихід!
Маестро Маестро написав 24.09.2022 в 18:07
Романе, за Суркісів та Динамо у мене окрема думка! І вона явно не буде до душі тому, хто ще має бажання споглядати їх. І про це відомо тим, хто мене знає безпосередньо
А на справи Ниви я дивлюсь тверезим поглядом! І цьому "сприяють" обставини в нашій країні. Насамперед, це війна! Вкладати бабки у футбол на теперішній час – гідний вчинок! За що велика подяка Артурові Загорулько! Так, він щем недосвідчений в плані президенства ФК, але не покинув клуб, коли сталось горе для всієї країн . Проте питання стадіону зрушилось з мертвої точки, яке десятиліттями ніхто не міг/не хотів вирішити. Тому проявимо терпіння та підтримаємо клуб і граючого президента. Інакше знову будемо сидіти без футболу довгий час. Кому легше від того, що ми "плюємо" в бік клубу зараз?
Не подобається футбол Ниви? Будь ласка, в Україні є півсотні клубів, дивіться їх. Хочете від Ниви результату? Наберіться терпіння! Або проявіть розумову здібність і допоможіть клубу!
Роман Роман написав 22.09.2022 в 21:21
Маестро написав 18.09.2022 в 06:17 Не опускайтеся до рівня бидлоСуркіса, який завжди говорив "орать и критиковать может каждый, сначала денежки занесите"…будьте розумнішими. Стосовно сьогодняшнього стану речей у команді хотів би сказати одне – СОРОМ, ніколи команда не була такою безпорадною та, саме головне – жалюгідною, як зараз. Усім миру
Володимир Володимир написав 19.09.2022 в 08:13
Ніколи не думав, що для того, щоб критикувати керівництво, потрібно бути фінансовим спонсором клубу. Чи мати диплом тренерської категорії. Але ж результат роботи цих дипломованих тренерів видно в таблиці. За всю гру один удар в рамку! І ніхто не змішує цих "тренерів" з лайном. Вони просто ніякі. Вчора був на грі першості Вінницького району. Рахунок 4:7!!! Скільки емоцій, скільки бажання! І це практично при повній відсутності майстерності. Але ж бажання яке! А у Ниви де це все? Вам не для того дали бронь від армії, щоб ви знущались над вболівальниками. Ще раз наголошую, що над вболівальниками, а не над майстрами, які не дозволяють критикувати керівництво і "тренерів" . Вибачте за дещо емоційний пост.
Маестро Маестро написав 18.09.2022 в 06:17
Скільки конкретно вболівальників із гостьової є фінансовими спонсорами клубу, щоб прямо критикувати керівництво?
Або у скількох є дипломи тренерської категорії, щоб змішувати з лайном Остапенка чи Аніісіма?
Чи всі критиканти досягнули великих футбольних висот у своєму житті?

Наскільки мені раніше подобалось читати Гостьову і наскільки зараз соромно сюди заходити
Володимир Володимир написав 17.09.2022 в 19:16
Нормальних слів, щоб оцінити цю х&йню, що показала Нива немає. Невже ніхто не бачить, що таких "тренерів" як Остапенко та Анісім ще не було в історії команди. Хоча ні, ще був Шумовицький. Гнати на хрєн таких керманичів. Або гоніть цю пи₴доту, або знімайтесь з чемпіонату. Чим така"команда", краще взагалі без такого футболу. Вибачте за ненормативну лексику, але це ще дуже м'яко. Ганьба і тренерам, і президенту клубу за цей сором.
Фан Фан написав 15.09.2022 в 12:52
Мені от цікаво, а от сам пан Артур Загорулько знає про існування цього сайту і зокрема гостьового розділу на ньому для спілкування ? А пан Олег Остапенко і Петро Анісім ? Зайшли б сюди почитали, що люди думають про сьогоднішню вінницьку Ниву і її спортивні результати, поділилися б своїми думками та поглядами на майбутнє, чи їм не цікаво, що думають і кажуть вінницькі глядачі ?
Фан Фан написав 15.09.2022 в 12:46
Хаймарс написав 15.09.2022 в 00:09 Ви по своєму маєте рацію і мені важко в чомусь Вам дорікнути чи заперечити, але мені особисто і переконаний певній частині вболівальників неприйнятно дивитись на свою команду, яку возить вздовж і впоперек нічим непримітний в матчах з іншими командами сільський клуб "Чайка". Фактичний рахунок 0:3, а реальний по грі 0:6.
Хаймарс Хаймарс написав 15.09.2022 в 00:09
Вам не вгодиш. Якби команду не заявили на сезон я більш ніж впевнений, що Артура і всіх причетних з лайном змішали би дуже швидко і дуже якісно.Заявили команду – теж погано,бо показують невиразну гру.Щодо відсутності цілей – так зараз без цілей грають 90 відсотків команд.Давайте в кожінй лізі тоді залишимо по 2-3 команди і закриваємо цю лавчоку.
Радійте і цінуйте те що маєте,бо багато хто взагалі залишився без футболу і невідомо коли він відродиться в тих населених пунктах в яких зникли клуби.Мені теж абсолютно не сподобалось те, що я побачив у двох матчах,всім нам хочеться мати класну команду яка буде буде стаивти перед собою найвищі цілі,але нині такі умови що доводиться радіти тому що є.
Фан Фан написав 14.09.2022 в 13:00
Робити ставку на місцеву необстріляну молодь шлях в нікуди, ми вже неодноразово переконувались в цьому. Буковина та Чернігів, які були нижче за нас в минулорічній таблиці 2 ліги погодились грати у 1 лізі, а ми відмовились поступившись їм місцем. Замість того, щоб підсилитись хорошими виконавцями і зараз грати дуже цікаві матчі з амбітними і сильними представниками групи А 1 ліги ми зі своєю молоддю пасемо задніх у другій лізі взагалі без гри і без жодних варіантів і цілей. Виходить, що вельмишановний пан Барцьось не хоче вкладати більш вагомий власний фінансовий ресурс задля розвитку вінницької Ниви, а лише підкидає певні копійки, щоб догодити своєму улюбленому зятю. Грати заради того, щоб просто грати якось незрозуміло. Хтось скаже дякуємо за те, що зберегли вінницький футбол у професійній лізі України і по своєму буде правий, але як на мене навіщо потрібний футбол в якому немає футболу. Сумно все це.
Юрий Юрий написав 13.09.2022 в 10:47
Абсолютно согласен с предыдущим. В чем смысл заявки на сезон Наигрывать молодежь Так в команде молодежи не так уж много Тратить бюджет и проигрывать всем подряд Если бы вопрос стоял так – в эти страшные времена не хочешь или не можешь играть-отдай долг Родине на фронте. Все бы ложились костьми, заработать броню от армии. Прошу прощения за русский язык-у меня кейборд англо-русский.
Діма Діма написав 13.09.2022 в 08:44
Якби у команди були б насправді амбіції ми б уже грали в першій лізі, а так це просто баласт невідомого для чого ,який зникне ,коли не буде фінансового врожаю(
Олесь Олесь написав 12.09.2022 в 18:15
Набір гравців з інших команд ще не гарантує їх успішної гри в команді, без автритетного тренера який зможе їх зцементувати, згуртувати і запалити якоюсь амбітною ціллю. Як видно з перших матчів Ниви усе мною перераховане вище відсутнє, а календар цієї першості дуже швидкоплинний завдяки малій кількості учасників. Дуже прикро, що ті команди які були нижче в таблиці минулого сезону вже у першій лізі, а ми теліпаємося у низу таблиці в другій лізі з якої ніяк не можемо вилізти, навіть попри такі можливості, як зараз. Дуже хотілося, щоб в майбутніх матчах команда виглядала більш злагодженою і активною, а головне вмотивованою і тоді безумовно прийде і результат.
Діма Діма написав 12.09.2022 в 18:07
Для чого було заявлятися на сезон??
admin admin написав 12.09.2022 в 13:07
Мене теж здивували слова Петрука, що він очікував від Хуста більшого. Блін, ви вдома зіграли внічию з дебютантом ліги… але ти очікував більшого???? Це як розуміти?

Так само, як і слова Кольцова, що "ми повинні перемагати у кожній домашній грі, не дилячись на суперника..". Мені здається, що гравці чомусь переоцінюють власні можливості. На мою думку, наразі немає команди, командної гри. Поки що є "набір гравців". Але як їх зіграти за той короткий час осінньої частини чемпіонату, я просто не уявляю.

Не поділяю думку, що це найгірший склад в історії, найгірші тренери. Але те, що кожному гравцеві час опуститись на землю, це точно. Ну і довести, що вони, як команда чогось варті. Особисто я хочу бачити у грі
1)більше взаємодії,
2)більше бажання, заведеності на гру, напору, агресії, самовіддачі у епізодах
3)більше швидкості.
Усе це запорука успіху.
Володимир Володимир написав 10.09.2022 в 21:24
Зато, хуст, де 90 відсотків аматори що не грали навіть на кфк, виніс дублерів Запоріжжя, і видно як команді не вистачає майстерності, але беруть організацією, характером і фізичною готовностю …… хто там тренер всі знаємо, а петрук в інтерв'ю несе охінею що чекав від команди Циткіна більше…. дуже соромно але закономірно за ниву Вінниці
Володимир Володимир написав 10.09.2022 в 18:40
Найгірша команда за всі часи. Остапенко, Анісім – це не тренери. Їх рівень – максимум чемпіонат села. Та й то 5авряд чи. Поки не пізно, пан Загорулько, міняйте тренерів. Це вже потрібно було робити після першого матчу. Ганьба!
Андрій Олександрович Андрій Олександрович написав 10.09.2022 в 18:36
Це просто жах,а не команда.Потрібно було брати теж на рік перерву.
Фанатик Фанатик написав 03.09.2022 в 09:30
Кто в курсе?Зашел на сайт ПФЛ в заявке нет тренера Горяинова !?Что случилось????
Леонід Леонід написав 23.08.2022 в 01:18
Відеообзор гри "Колос" Полонне – "Нива" Вінниця

Леонід Леонід написав 19.08.2022 в 03:00
Відеообзор гри Епіцентр-Нива

Андрій Олександрович Андрій Олександрович написав 18.08.2022 в 19:55
Суцільний жах 100 відсотків.
admin admin написав 18.08.2022 в 17:16
"Епіцентр" – "Нива" 8:1
Це суцільний жах( Відео усіх голів вже на нашому телеграм каналі. (Дякувати Віташу за трансляцію)
Леонід Леонід написав 13.08.2022 в 21:26
Відеообзор гри "Нива" – "Колос" Полонне
https://youtu.be/OLWOjGV8K74
Леонід Леонід написав 03.08.2022 в 22:09
https://www.youtube.com/watch?v=H9_zWmukCVc
Леонід Леонід написав 03.08.2022 в 22:06
Відеообзор гри "Нива"-"Епіцентр"

admin admin написав 03.08.2022 в 19:15
"Нива" – "Епіцентр" 1:2
Огляд на головній сторінці, відео голів вже у телеграм каналі.
Greg Greg написав 30.07.2022 в 21:52
А матч зірок не відбувся?(
Фанатик Фанатик написав 30.07.2022 в 11:49
Где и как можно вернуть деньги за билеты на матч звёзд????
Леонід Леонід написав 29.07.2022 в 18:13
Ссилка: https://youtu.be/o1-iKh_nqfU
Леонід Леонід написав 29.07.2022 в 18:11
Відеообзор гри "Нива" Вінниця – "Нива" Бузова

admin admin написав 29.07.2022 в 13:32
Закинув на телеграм канал відео голів матчу "Нива" Вінниця – "Нива" Бузова. Вінничани програли 1:2

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom
×
×

Кошик

Close Panel