Попередження: Борячук, 57 хв. Підопригора, 80 хв.

Асистенти арбітра: Цмоканич Н., Супрунюк П.

1.Чернобай Сергій – 17.Бадло Віталій, 4.Сениця Володимир, 33.Нечипоренко Олег, 6.Кузів Віталій, 25.Раца Сергій (8.Пліс Тарас, 46 хв.), 10.Беженар Андрій (26.Буй Микола. 46 хв.), 80.Кривобедрій Арсен, 7.Кузів Роман (35.Чернецький Тарас, 90 хв.), 9.Івашко Руслан (21.Процик Назар, 9 хв., 20.Апанчук Андрій, 68 хв.), 30.Барбоса да Сілва Клоудіней

Запасні гравці: 23.Попович Єгор, 2.Жмуйда Олександр, 11.Морозов Ростислав, 15.Федоров Антон

«Нива» Вінниця:

99.Карабін Іван, 2.Борячук Олександр, 5.Попов Дмитро, 12.Федорук Деян, 6.Сербул Едуард, 10.Брижчук Тимофій, 25.Калітов Олександр (8.Зугравий Богдан, 86 хв.), 7.Костюк Євгеній (14.Осмоловський Артем, 69 хв.), 34.Громок Денис (11.Івашків Дмитро, 77 хв.), 19.Підопригора Максим, 9.Браславський Ярослав (16.Гемега Віталій. 86 хв.).

Запасні гравці: 1.Музичка Іван, 21.Підгаєцький Дмитро.

Головний тренер: Шумовицький Олег

В Дунаївцях триває реконструкція стадіону, тому матч було проведено у Волочиську на стадіоні “Юність”, газон якого має відмінну якість, як до пізньо-осінньої пори року.

11 хв. Костюк вибіг правим флангом до воріт господарів, увійшов у штрафну і пробив, але захисник блокував цей удар.

28 хв. Браславський атакував ворота господарів підступним дальнім ударом з лівого флангу в праву девятку. Сонце світило прямо в очі голкіперу, а мяч по дузі опускався “за комірець”, але Чернобай зумів спіймати мяч.

30 хв. На полі панує позиційна гра без надто високих швидкостей і гольових моментів. “Нива” грає трішки гостріше. У “Епіцентра”, крім кількох ударів здалеко “по літаках” і кількох подач у штрафну навіть і згадати нема про що…

36 хв. Ну ось нарешті щось у виконанні господарів. Швидка контратака правим флангом, Кузів закинув мяч на хід Процику в штрафну, той прострелив на 11-метрову відмітку на Беженара, який невдало прийняв мяч, хоча міг пробити. Мяч відскочив на дальню стійку, але завершальний удар заблокував захисник вінничан.

38 хв. Нечипоренко навісв на лінію воротарського майданчика з лівого флангу, Барбоса високо вистрибнув і пробив головою впритул, але карабін у відчайдушному стрибку відбиває мяч перед собою, а Борячук у паніці вибиває мяч на кутовий. Дуже небезпечно.

Перерва

48 хв. Сербул обігрався з Підопригорою, промчавши від центру поля аж до правого кута штрафної і пробив у ближню девятку. Мяч пролетів у лічених сантиметрах від поперечини.

57 хв. ГОЛ! Пенальті! Брати Кузіви організували гол у ворота “Ниви”. Швидка атака правим флангом, Роман Кузів віддав пас на Віталія Кузіва, який увійшов в штрафну і відразу ж впав після першого ж доторку Борячука. Пенальті реалізував Барбоса, відправивши мяч у правий нижній кут воріт “Ниви”. 1:0!

71 хв. Кривобедрій вибіг в атаку правим флангом, увійшов у штрафну, зблизився з Карабіним, мяч відлетів на 11-метрову відмітку на Романа кузіва, який с ходу пробив у правий нижній кут, але хтось з захисників виніс мяч з воріт. Дуже небезпечно.

73 хв. Стовідсотковий момент біля воріт “Епіцентру”. Браславський виборов мяч біля лицьової лінії, обігравши двої захисників, а потім віддав пас в центр штрафної на Брижчука, який сильно пробив по воротах, але відмінно зіграв Чорнобай, перевівши мяч на кутовий. 100% момент змарновано…

90+3 хв. ГОЛ! Подача “Епіцентром” кутового, підбір Апанчука, пас на лівий фланг, простріл Червонецького вздовж воротарської лінії і Кривобедрій легко випереджає захисника і одним доторком відправляє мяч у правий кут воріт “Ниви” 2:0!