“Чайка” Петропавлівська Борщагівка:

Шкарбан, Бартошук (к), ГНП, Музиченко, ГНП, ГНП, ГНП, Сафіханов, ГНП, Тименко, Лига.

У другому таймі виходили: Тумко, Цебро і кілька гравців, які перебувають на перегляді.

в.о. головного тренера Вячеслав Богодєлов

“Нива” Вінниця

Гурідов, Сербул, Хохлов, Підгаєцький, Брижчук, Громок, Осмоловський, Зеленевич, Загорулько, Браславський, Загробський.
У другому таймі на поле виходили Маляренко, Карабін та інші

Головний тренер: Володимир Циткін

Вінницька “Нива” провела свій перший виїзний спаринг. Суперницею нашої команди стала “Чайка” з Петропавлівської Борщагівки, яка виступає в другій лізі разом з “Нивою”, але на відміну від вінничан, займає цілком пристойне шосте місце. Отже, виїзд був дуже важливий і складний, адже окрім того, що суперник займає значно вище місце в турнірній таблиці, вочевидь, наразі команда знаходиться в доброму стані, про що свідчать результати контрольних ігор. Буквально за день до спарингу з “Нивою” “Чайка” провела спаринг з молодіжкою “Динамо” у манежі і одержала переконливу перемогу з рахунком 3:0, а ще кілька днів тому наш суперник розгромив черкаський “Дніпро” з рахунком 5:0. Отже, легкої прогулянки вінничанам годі й було чекати.

Потрібно сказати, що у обох команд виникли проблеми зі складом. У “Чайки” до відсутніх Іванова, Коваленка, Лещенка і Дарди напередодні гри додалися Деребчинський, Доу, Медведь, Шевчук і Ярмак. У вінничан також не обійшлося без втрат. Володимир Кучер зламав руку, Олександр Калітов пошкодив пахові кільця. Також були відсутні Попов, Борячук, Федорук та Петрук.

Як бачимо, у вінничан виникли великі проблеми у захисній лінії, яка і без цього вважається однією з самих найпроблемніших на даному етапі підготовки команди. Можливо, саме через це у наші ворота влетіло чотири голи. А розпочиналось все для “Ниви” досить позитивно. Вже на 10 хвилині Загорулько забив свій перший гол у новому статусі президента клубу. Вінничани швидко вкинули аут з правого флангу атаки в штрафну і Артур Загорулько сповна скористався подарунком від захисників, с ходу вколотивши мяч у ворота господарів. 0:1!

Вже за пять хвилин стрімка атака “Чайки” завершилась гострим пасом у штрафну “Ниви” на прорив Тименка правим флангом, який зблизився з кутом воротарського майданчика і розстріляв ближній кут воріт, знайшовши шпаринку між Гурідовим і стійкою воріт. 1:1!

Невдовзі “Нива” забила і вдруге. Простріл з лівого флангу, Браславський міг буквально занести мяч у ворота, але пролетів повз круглого, який пролетів далі на Громка, який влучно пробив по воротам, але арбітр на лінії угледів офсайд. Рахунок не змінився.

А потім “Чайка” забила вдруге. Подача кутового з лівого флангу, Мяч прилетів на лінію воротарської площадки, Гурідов залишився на лінії воріт, а з Лигою ніхто не зіграв і той легко головою відправив мяч у ворота. 2:1!

Відразу по перерві вінничани зрівняли рахунок. Широка, размашиста атака завершилась тим, що ні ким не прикритий Сербул отримав мяч справа  від воріт і спокійно спрямував круглого у дільній кут воріт “Чайки” 2:2!

Буквально за декілька хвилин вінничани могли вийти вперед, якби Браславський реалізував відмінну можливість, пробивши з льоту впритул по воротам суперника, але на місці виявився воротар.

Не забиваєш ти, забивають тобі. Старий знайомий бувший наш Антон Музиченко пройшов по центру і завдав шаленого удару в праву девятку воріт Карабіна з метрів 25. Удар вийшов настільки красивим, що партнери команди буквально схопились за голову від захоплення. Але нам не до радощів – 3:2.

До честі “Ниви”, ми не склали руки, провівши кілька дуже хороших атак. І якщо у першому випадку на класний удар з 16 метрів відмінно зреагував воротар господарів, то у другому випадку, після прострілу з правого флангу Маляренко головою буквально розстрілював ворота “Чайки” з близької відстані, але не влучив… Так само поруч зі стійкою пролетів мяч і у третьому випадку після удару з лінії штрафної.

Ну, не йшов мяч у ворота господарів. Натомість, вони сповна скористались помилкою захисту вінничан на останній хвилині. Подача кутового, Карабін не крикнув і хтось з захисників випередив свого голкіпера, скинувши мяч головою прямо під удар когось з суперників, який легко розстріляв ворота головою, встановивши остаточний рахунок. 4:2.