Асистенти арбітра: Васильченко М., Кравченко Ю.

23.Злотар Кирило, 3.Музиченко Антон, 55.Шакун Дмитро, 10.Погранічний Тимур, 7.Лига Олег, 19.Соловйов Андрій, 44.Сичевський Дмитрій, 11.Родрігес Феррейра Нівалдо, 77.Мосюк Олександр, 21.Бартошук Андрій, 9.Тименко Володимир.

70.Міхєєв Дмитро, 2.Малишкін Ілля, 26.Куноун Річард, 5.Кузнєцов Андрій, 22.Русьян Сергій, 89.Аракелян Артур, 13.Василенко Станіслав, 17.Мнишенко Ярослав, 6.Довгий Олександр.

1.Гурідов Максим – 23.Борячук Олександр, 4.Петрик Дмитро, 3.Хохлов Вадим, 13.Сербул Едуард, 11.Маляренко Ігор, 6.Граматік Констянтин, 5.Калітов Олександр, 17.Бондар Дмитро, 7.Георгієв Віктор, 9.Браславський Ярослав.

Заміни:

35. Шкарбан Євген, 99.Костюк Євгеній, 22.Чухно Валерій, 25.Гавриленко Владислав, 70.Брижчук Антон, 10.Загорулько Артур, 77.Зеленевич Максим, 8.Кучер Володимир, 44.Худік Роман, 34.Громок Денис.

Головний тренер: Циткін Володимир

“Нива” видала дуже неоднозначну гру. З одного боку, історія зустрічей цих двох команд окреслює чітку закономірність – майже завжди виграють господарі. І тому будь який інший результат для гостей можна вважати за позитивний. З іншого боку, наша команда виглядала розбалансованою у лініях. І якщо з атакою все більш-менш гаразд – вінничани діяли досить широко і агресивно, з перших хвилин окресливши статус команди, яка бажає і вміє грати першим номером. Періодично включаючи високий пресинг, “Нива” методично створювала напівмоменти, розгойдуючи оборону господарів і здавалось, що з часом це дасть свій результат на табло. В такі моменти відчувалась командна гра, за якою було цікаво і приємно спостерігати. Але… Але з іншого боку, дії команди у захисті напружували. Не відчувалось надійності і злагодженості дій. І тут не можна нарікати лише на захисників, адже будь-які захисні дії розпочинаються із помилок у атаці. Розрив між лініями у контратаках, втрата позиції, недогравання епізодів і втрата концентрації і “своїх” гравців. Все це змазало враження від гри і є моментами, над якими ще треба попрацювати, інакше і у наступних іграх схожих проблем і втрат очок не оминути… На додачу до цього варто звернути увагу на те, що у цій грі не було б гравця, чи групи гравців, які б взяли на себе лідерські якості. Так, активністю виділявся Віктор Георгієв, але лідерство, це дещо інше.

Стосовно складу команди, у порівнянні з попередньою грою у складі “Ниви” на лавку сіли Громок і Зеленевич, натомість у старті на поле вийшли Браславський і Бондар. Ще однією цікавинкою на рахунок складів команд є те, що у старті гри за “Чайку” на поле вийшли одразу двоє єкс-нивівців. Воротар Кирило Злотар і захисник Антон Музиченко.

Головним арбітром зустрічі була чарівна 23-річна львівянка Софія Причина, яка досить впевнено відсудила перші 60 хвилин гри, але потім дещо втратила вплив на ситуацію і далі почала роздавати жовті-червоні картки наліво-направо, за тридцять останніх хвилин зібравши врожай із восьми жовтих і однієї червоної картки, що дуже дратувало коментатора гри і тренера господарів. Але у цілому, відсудила вона абсолютно нормально.

1 хв. Вже на першій хвилині гри “Нива” прибрала ініціативу до своїх рук і завдала першого удару з 18 метрів у лівий верхній кут воріт “Чайки”. Злотар на місці.

7 хв. Борячук вкинув аут з лівого флангу у штрафну, Браславський скинув мяч під удар Граматіку, який пробив с ходу з 16 метрів поруч з правою стійкою. І цей удар, вочевидь, був несподіваним для Злотаря. Якби Констянтин влучив у рамку, то….

19 хв. Злотар вибив мяч від воріт, але недалеко, захисник невдало прийняв мяч, якій відлетів трішки лівіше на лінію карного майданчика. Георгієв підхопив мяч у 16 метрах від воріт і тут би пробити відразу, але він трішки затримався, змістився у центр і пробив, але час було втрачено і удар не вдався. Воротра господарів легко спіймав мяч.

20 хв. Нівалду отримав мяч на правій половині поля, перед ним на щшляху до воріт “Ниви” був лише Хохлов, але нападник господарів не зумів переграти нашого захисника, прокинувши мяч, але Хохлов легко прочитав його задум і перехопив мяч.

22 хв. Дуже небезпечна контратака “Чайки”. “Нива” невдало виконала кутовий удар з лівого флангу, послідувало перехоплення і двоє гравців господарів вибігли із власної половини поля проти одного Дмитра Бондаря, який заблокував простір і Нівалду на кілька секунд затримався з передачею на Бартошука і це дозволило нашим захисникам (віддамо їм шану за цей спурт через все поле!) встингли повернутись, відігравши фору у метрів 30 простору і розібратись з ситуацією на свою користь.

25 хв. ГОЛ! “Нива” наступила на тісамі граблі двічи поспіль. Подача кутового з лівого флангу, захист “Чайки” вибиває мяч вперед, Петрик перший на підборі, але помиляється при передачі вперед і двоє нападників знову вивалюються на наші ворота. Але тепер проти них Хохлов. Дякувати тименку, що віддав невдалий пас на Нівалду на правий фланг, але на цьому небезпека не завершилась. Пас у центр, гравець дає далі у центр на Сичевського, який не розмірковуючи з 22 метрів сильно пробиває у лівий верхній кут воріт Гурідова. Такі удари, мабуть, не беруться.  1:0!

29 хв. “Нива” забиває гол у відповідь, але із офсайду. Георгієв підхопив мяч на лівому фланзі, по лінії карного майданчика змістився у центр і пробив, але не дуже вдало – не сильно. Мяч перед самими воротами підхопив Маляренко і пробив у правий кут повз воротаря. Але беззаперечний офсайд…

33 хв. Лига із розвороту пробив з правого кута воротарського майданчика у дальній кут воріт, але цей удар було заблоковано.

37 хв. ГОЛ! Георгієв розпочав атаку з самого центру поля, запустивши мяч на хід Маляренку на лівий фланг. Той пробіг до карного майданчика і навісив у центр на голову Браславського, який виграв боротьбу у Музиченка і тонко пробив у правий нижній кут воріт, але Злотар витягнув мяч перевівши його далі на праву стійку, де першим на мячі опинився той самий георгієв і спокійно розстріляв порожні ворота. 1:1!

38 хв. Георгієв навісив з правого флангу на Маляренка, який пробивав головою з 11 метрів, але цей удар був не надто складним для Злотаря.

39 хв. Миттєва відповідь “Чайки”. Злотар вибиває мяч на Нівалду, Петрик помиляється з підбором мяча, пролітаючи поруч круглого і Нівалду с ходу пробиває по воротах Гурідова, але дуже якось незграбно.

Перерва. У цілому, перший тайм пройшов у досить повільному темпі з територіальною та ігровою перевагою “Ниви”. Але контратаки “Чайки” були надзвичайно небезпечними за рахунок неузгодженості у захисних діях вінничан.

47 хв. ГОЛ! Команди ледве встигли розвести мяч, як “Ниві” знову довелось виймати мяч з сітки воріт. Мосюк вкинув аут на Погранічного, який оббіг Худіка і Бондаря, обійшов і Петрика, який помилився, вибиваючи мяч і вийшов на оперативний простір під кутом до воріт. Назустріч кинувся Хохлов, але Погранічний пробив з гострого кута. Гурідов відбив мяч на дальню стійку, де Лига спокійно переправив мяч у ворота. Цей епізод дуже нагадав попередній гол, забитий Георгієвим. 2:1!

50 хв. Дуже небезпечний навіс господарів з правого флангу на дальню стійку. До щастя “Ниви”, удар головою нападника був невдалий.

58 хв. Громок навісив у центр карного майданчика з правого флангу, Маляренко пробив головою, але не влучно.

61 хв. Громок навісив на 11-метрову відмітку, захисники вибили мяч, але прямо на ногу Борячука, який сильно пробив по воротах “Чайки” з 25 метрів. Відмінно грає Злотар.

63 хв. Погранічний віддав пас у центр на Нівалду, який віддав тонку передачу у розріз між двома захисниками у штрафну на Тименка, який у падінні проштовхнув мяч у ворота. На щастя, арбітр знову зафіксувала офсайд. Рахунок не змінився.

73 хв. ГОЛ! Навіс “Ниви” з лівого флангу на лінію штрафної, хтось з захисників господарів торкається мача рукою. Це штрафний удар! до мяча підходить Володимир Кучер, який лише кілька хвилин тому вийшов на зміну і пробиває з лівої ноги повз стінку, яка розступилася, у правий нижній кут воріт “Чайки”. 2:2!

89 хв. Худік розігнав атаку по правому флангу, продовжив її пасом на Георгієва, який подав у штрафну на Маляренка, який намагався прокинути мяч ближче до воріт, але вийшло – під удар Загорульку, який з розвороту пробив з гострого кута, але мяч пролетів вище воріт. Це вбивчий епізод!

90 хв. Громок з правого флангу закинув мяч на хід Загорулька, Куноун не зміг заблокувати, або перехопити цю передачу і Артур опинився першим на мячі і міг прориватися до воріт сам на сам, але захисник ціною червоної картки перервав прохід нашого нападника. Штрафний знову виконав кучер, але на цей раз невдало.

Фінальний свисток. У підсумку, судячи з того, що “Ниві” двічи вдавалось відігруватись по ходу гри, можна порадіти з нічийному результату, але все ж є відчуття, що ми втратили два очки.