Асистенти арбітра: Супрунюк П. (Волинська обл.), Онищук В.(Житомир)

Голи: Ндукве, 4 хв., Гуськов, 9 хв., Хохлов, 49 хв.

Жовті картки: ?? 55 хв.  Музиченко, 68 хв., Хохлов, 79 хв.- Петрук(?), 10 хв., Мулик, 52 хв.

12.Майборода Олексій – 36.Луценко Ігор, 23.Музиченко Антон, 6.Вечурко Микола (77.Клименко Степан, 79 хв.), 55.Шакун Дмитро, 7.Гуськов Олександр (2.Лещенко Максим. 79 хв.), 9.Пуді Дмитро, 10.Янковський Олег, 8.Ндукве Денис (17.Онищенко Ярослав, 71 хв), 74.Литовченко Олексій (27.Козій Богдан, 65 хв.), 5.Хохлов Вадим (14.Цебро Михайло, 79 хв.)

Запасні гравці: 70.Коломієць Володимир, 33.Воронцов Кирило

“Нива” Вінниця:

1.Попович Єгор – 99.Костюк Євгеній, 23.Борячук Олександр, 3.Лотоцький Борис, 19.Петрук Іван, 8.Кольцов Віталій (9.Мулик Володимир. 45 хв.), 33.Мороз Євгеній, Жуков Микита (18.Гаврик Микита, 76 хв.), Страшкевич Вадим, 13.Білик Ігор (7.Астафьєв Максим, 68 хв.), 10.Загорулько Артур.

Запасні гравці: 25.Гуменний Віталій, 44.Бедрак Вячеслав, 22.Чухно Валерій, 6.Поліщук Владислав,

Головний тренер: Остапенко Олег

Для початку пару цікавинок. У 18 турі минулого чемпіонату Артур Загорулько потрапив у збірну туру саме після гри з “Чайкою”. Також його “партнером по збірній” було визнано і Микиту Жукова, який тоді грав за “Скорук” і забив супернику три голи. Тепер ці кращі гравці 18 туру минулого чемпіонату разом у одній команді, але зрозуміло, що ні один ні інший після гри з “Чайкою” не потрапить у топ найкращих гравців туру.

Другою цікавинкою є те, що у складі суперника нам протистояли буші наші – Антон Музиченко і Вадим Хохлов. Останній, як кажуть, покинув “Ниву” з наміром взагалі завязати з футболом, але, очевидно, війна внесла певні корективи у плани. До речі, обидва зіграли на високому рівні, залишивши власні ворота “сухими” в дощ. А Хохлов навіть зумів забити гол у ворота “Ниви”.

Згідно статистики, матчі “Ниви” з “Чайкою”, зазвичай, проходили досить передбачуванно – домашні перемоги команд і, відповідно, виїзні поразки. Так трапилось і цього разу. Але сьогодні поразка була досить несподіваною, адже здавалося, що після невдалого домашнього старту вінничани будуть заряджені на те, щоб привезти очки з Києва. І ці сподівання були не без  певного підгрунтя. По перше, “Нива” знову підсилилась, буквально напередодні гри дозаявивши Вадима Страшкевича і Бориса Лотоцького. До речі, який же у тренерів мав бути ступінь довіри до рівня підготовки і кваліфікації гравців, щоб поставити їх у стартовий склад відразу після дозавки. Тренерів навіть не зупинила абсолютна незіганість вищезгаданих гравців. А враховуючи у складі ще декількох незіграних новачків, наприклад, Кольцова, Жукова, гра, в цілому, виглядала досить сирою. Ступінь взаємодії бажав бути кращим, а індивідуальної майстерності не вистачало за для результативних дій. Другий момент, на який слід звернути увагу – наразі “Нива” являє собою досить досвічену команду. Загорулько, Борячук, Петрук, Попович, Кольцов, Костюк, Страшкевич, Лотоцький та інші – гравці, або з досвідом, або перспективна молодь, яка вже відчула смак професійного футболу у інших не останніх клубах. Але поки що цей ансамбль  не є командою у сенсі розуміння одне одного, взаємодії на полі. Ну дуже мало взаємодії, цікавих командних дій. Усе це мало награватись у тренувальних матчах міжсезоння, але ж тоді  грали інші люди, то ж награвати основу прийдеться вже по ходу сезону. Але поки що немає жодних причин для оптимізму. Молодь перетримує мяч, досвідчені гравці не проявляють свої сильні сторони і лідерські якості. Загорулько не схожий на минулорічного себе, втрачаючись на полі, багато помиляється у рамці Попович, якщо Борячук капітан, то має діяти на полі, як капітан. Де швидкість Лотоцького? Чому втрачає позицію костюк? Чому не бачить партнерів Астафьєв? Де той креатив і агресія у Жукова, на які ми так сподіваємось? Захист втрачає позиції, напад не бьє (Скільки там ударів було в рамку – один чи два?), також помітно, що у команди немає характеру набору тактик “на різні випадки життя” – зціпити зуби і перелаштуватись, переламавши хід гри. Є очевидним, що у багатьох епізодах гравці не дограють до кінця, за рахунок самовіддачі суперник досить часто переграє наших гравців у дрібницях. І усе це відкладається на загальному результаті. В другому таймі “Нива” взагалі, замість того, щоб додати, трішки підсіла. Комплекс проблем настільки великий, що незрозуміло, що з цим усім робити. Але, сподіваємось, у тренерів має бути план, як впоратись зі складною ситуацією.

4 хв. ГОЛ! Подача з штрафного, призначеного на лівому фланзі, на лінію воротарського майданчика, Попович перший на мячі, але вибиває його кулаками прямо у голову захисника. Мяч відлітає до лицьової лінії, звідки відбувається відкидка на лінію карного майданчика, Ндукве приймає пас, робить кілька крокі в центр і наносить класний обводячий удар над головами захисників у самісінький лівий нижній кут воріт “Ниви”. Попович запізнився з стрибком … 1:0.

8хв. Борячук перевірив свою влучність, нанісши удар зі штрафного з метрів 25 лівіше від воріт, але мяч пролетів трішки правіше і вище воріт. Особливої небезпеки це не несло.

9 хв. ГОЛ! Стрімка атака правим флангом, навіс на 11-метрову відмітку, боротьбу виграє хтось з господарів, слідує скидка головою на лівий фланг штрафної, а там вже Гуськов класним ударом з льоту у ліву девятку розстрілює ворота “Ниви”. Дуже красивий гол! 2:0.

13 хв. Подача “Чайки” з лівого флангу, хтось з нападників потилицею пробивав по воротах з 11 метрів, але мяч летів по центру воріт і став легкою здобиччю Поповича.

21 хв. Досить небезпечно біля воріт “Чайки”. Подача “Нивою” кутового з лівого флангу, мяч було вибито до лінії карного майданчика, звідки завершального удару наносив Кольцов, але мяч влучив у воротаря, який далеко вийшов з воріт і вибив мяч подалі.

22 хв. Костю пробив зі штрафного, призначеного біля правого кута карного майданчика. мяч просвистів прямо над поперечиною по центру воріт.

25 хв. Ндукве отримав мяч на правому фланзі, стрімко дойшов до штрафної, змістився у центр, спокійно пройшовши до ударної точки навпроти воріт і наніс обводячий удар у той самий лівий кут, в який він забив перший гол таким самим ударом. Але на цей раз Попович був готовий до такого ходу подій.

27 хв. Дуже небезпечно! Гравець “Чайки” вкинув мяч з правого флангу у штрафну, наші захисники пролетіли повз мяч, а ось хтось з господарів кинжальним доторком намагався проштовхнути мяч у сітку, але вінничанам вдалося заблокувати цей удар з близької відстані.

36 хв. Ще більш небезпечно! Пуді подав штрафний на лінію воротарського майданчика прямо навпроти воріт, хтось з нападників розстрілював ворота “Ниви”, але не влучив.

40 хв. А це вже приємна на вигляд атака вінничан. Багатоходівка – відбір Загорулька – подача Костюка у центр, удар нападника головою, але мяч злітає на лівий фланг, знову перший на мячі Загорулько гострий простріл… але далі захисник вибиває мяч. Цікава атака.

42 хв. Подача з кутового, Попович перший на мячі, але відбиває мяч прямо перед собою, далі слідує зворотній сильний удар з 16 метрів, але мяч влучає у захисника “Ниви”.

44 хв. Подача з правого флангу, удар головю з метрів вісьми, але на місці Попович.

45 хв. Ще один дуже небезпечний момент біля воріт “Ниви”. Подача з лівого флангу на праву частину карного майданчика, гравець господарів дістає мяч буквально на лінії і мяко пробиває по воротах повз захисника і голкіпера “Ниви”, мяч пролітає по лінії воріт, влучає у штангу і, нарешті, виноситься на кутовий… Жахливо!

45+2 хв. Ну і наостанок ще один момент від “Чайки”. Подача кутового у центр штрафної, звідки наноситься удар під поперечку, але Попович витягує мяч з-під поперечини на кутовий…

Перерва.

49 хв. ГОЛ! Поперерві “Нива” трішки активізувала дії, але майже відразу отримала третій гол у власні ворота. Кутовий з лівого флангу, подача на дальню стійку, Попович залишив ворота, висунувшись на кілька метрів вперед і оголивши правий кут воріт, чим сповна скористався Хохлов, головою з кількох метрів з відскоком від землі влучивши у рамку. 3:0!

56 хв. Лотоцький програв у швидкості нападнику, який вийшов на оперативний простір трішки лівіше від воріт і наніс удар упротихід Поповичу, який зі складнощами відбив цей удар.

63 хв. Мулик наніс удар з меж карного майданчика, мяч влучив у ногу захисника і по дузі , здавалося, опускався у правий кут воріт “Чайки”, але ні… господарям пощастило лише кутовий…

69 хв. Загорулько навісив з лівого флангу на лінію воротарського майданчика, хтось з наших не дотягується до мяча, а якби… ворота були порожніми.

70 хв. Удар “Чайки” з-за меж карного майданчика у лівий кут – Попович знову виручає.

84 хв. Класний удар гравця “Чайки” з льоту з-за меж карного майданчика, але на заваді польоту мяча у правий нижній кут стає захисник.

86 хв. Кутовий “Чайки” з лівого флангу, знову гравці “Ниви” проспали дальню стійку і хтось з гравців господарів просто не влучає у рамку. А момент був вбивчий.