Асистенти арбітра: Худяков О, Морозюк Б.

33.Іванов Дмитро, 2.Лещенко Максим, 3.Музиченко Антон, 21.Бартощук Андрій, 14.Цебро Михайло, 28.Турчанов Вячеслав, 10.Вечурко Микола, 11.Медведь Олександр, 9.Тименко Володимир, 5.Сафіханов Емін, 19.Ярмак Олександр.

Запасні гравці: 23.Шкарбан Євген, 70.Тумко Даниіл, 77.Іващик Владислав, 55.Демяненко Данило, 8.Коваленко Кирило, 22.Кутний Юрій.

«Нива» Вінниця:

99.Карабін Іван, – 5.Попов Дмитро, 12.Федорук Деян, 7.Костюк Євгеній, 2.Борячук Олександр, 10.Брижчук Тимофій, 4.Подкуйко Давид (19.Підопригора Максим 46 хв.), 16.Гемега Віталій (11.Івашків Дмитро, 52 хв.) 17.Пастушенко Микола, 34.Громок Денис, Браславський Ярослав.

Запасні гравці: 1.Музичка Іван, , 21.Підгаєцький Дмитро,  8.Зугравий Богдан, 95.Єфременюк Олександр, 14.Осмоловський Артем.

Головний тренер: Шумовицький Олег

Вінницька «Нива» відправилась на гру у майже бойовому складі, адже. відновились після травм Попов і Гемега і відразу отримали місце у основному складі. Але буквально напередодні щось «пішло не так». Не змогли прийняти участь у зусрічі Артур Загорулько, Олександр Каітов (у обох, кажуть, дисциплінарні санкції), а також Едуард Сербул.

У «Чайки» теж не без змін. Повернувся до складу після травми один з лідерів капітан Вячеслав Турчанов.Але напередодні гри отримав травму Олег Лига. Цікаво, що у захисті «Чайки» грав екс-вінничанин – Антон Музиченко.

9 хв. Господарі створили перший небезпечний момент. Медведь з лівого флангу подав на лінію воротарської площадки на свого партнера по команді, який головою, буквально розстріляв правий нижній кут воріт «Ниви». Але за мить до цього арбітр на лінії зафіксував положення «поза грою.»

12 хв. Знову небезпека біля наших воріт. Навіс з правого флангу на ближню стійку і Ярмак, склавшись, пробив через себе у ближній кут. Карабін на місці! Дуже небезпечно.

27 хв. Вечурко перший був на підборі і завдав сильного удару з лінії штрафної площадки, але цей удар заблокував хтось з вінницьких захисників.

35 хв. ГОЛ! «Чайка» відкриває рахунок у грі. Було призначено штрафний поблизу правого кута штрафної площадки. Відбулася подача на дальню стійку, потім пас в центр, який головою замкнув ніким не прикритий Андрій Бартошук. 1:0!

38 хв. Наш захист навигадував собі проблем. Захисники двічи віддавали пас назад на Карабіна, який в першому випадку зіграв надійно, а в другому вибив мяч прямо на ногу нападнику, з яким брудно зіграв Борячук прямо на лінії штрафної площадки навпроти воріт. Борячуку – жовта картка, «Ниві» – небезпечний штрафний удар з 16 метрів. Проблеми на рівному місці. Штрафний взявся пробивати Антон Музиченко, який дуже добре пробив у лівий нижній кут, але ще краще зіграв воротар вінничан, який надійно спіймав мяч.

40 хв. Швидка атака «Чайки» лівим флангом, простріл і удар у ближній кут, але це відбулося у боротьбі із захисником «ниви» і удар не вийшов вдалим, а мяч пролетів поруч зі стійкою.

Перерва. Дуже невдалий тайм вінничан. Майже без напівмоментів.

48 хв. Цебро пробиває головою після подачі кутового з лівого флангу.

Небезпечно!

55 хв. ГОЛ! Ярмак забиває другий гол у ворота «Ниви» після атаки «Чайки» правим флангом і подачі в центр. Ярмак продавив Попова і відправив мяч у сітку з метрів 10 повз Карабіна.2:0.

51 хв. Сафіханов вискочив один на один з Карабіним по лівому фланзі, зблизився з голкіпером, але не зумів переграти його і мяч вийшов на кутовий.

58 хв. ГОООЛ! «Нива» забиває гол у ворота «Чайки». Брижчук з центра поля перевів мяч на правий фланг на Підопригору, який від правого кута штрафного майданчика прострілює мяч на одинадцятиметрову відмітку на Ярослава Браславського, який в один дотик переправляє мяч у лівий нижній кут воріт. 2:1!

60 хв. «Чайка» виконала подачу штрафного з лівої сторони поля на лінію воротарського майданчика і хтось з господарів ледве головою не відправив мяч у ворота. Але перед цим було піднято прапорець. Офсайд.

62 хв. Браславський двічи поспіль мав нагоду пробити по воротах, але у першому випадку удар не вийшов а другий удар було заблоковано захисником.

65 хв. Бартошук пройшов правим флангом і обігравши захисника вийшов на ударний простір. Карабін вискочив назустріч, але не зміг заволодіти мячем. на щастя голкіпера підстрахували захисники.

66 хв. Штрафний справа від воріт «Ниви». Карабін помиляється на виході, але і нападники господарів не зорієнтувались і не змогли скористатися моментом.

70 хв. Цебро міг забивати з кута воротарського майданчика після подачі кутового, але не зміг як слід вдарити по мячу.

80 хв. Сафіханов пробиває з лівого кута штрафної. Не дуже сильно і Карабін у падінні ловить мяч.

85 хв. ГОЛ! Бартощук на правому фланзі поборовся за мяч, впав, але перед цим зумів перевести мяч на лівий фланг на Сафіханова, який мяко перекинув мяч в центр через захисника і голкіпера на Тименко, який спокійно розстріляв порожні ворота «Ниви». 3:1!