Асистенти арбітра: Парасунько О. Морозюк Б.

55. Пономаренко Іван – 11. Гакман Василь, 25. Орловський Борис, 88. Дмитрієв Артем, 73. Боровець Максим (20. Еногела Давид, 63 хв.), 8. Рябий Денис, 5. Клочан Владислав, 98. Калайтан Антон (10. Сивка Тарас, 78 хв.), 9. Орнат Артур (7. Козлов Артем, 73 хв.), 17. Хучбаров Каміль (87. Карповський Олексій, 90+2 хв.), 77. Палагнюк Василь (15. Беслюбняк Максим, 90+4 хв.).

1. Гурідов Максим – 3. Хохлов Вадим, 5. Попов Дмитро, 2. Борячук Олександр, 6. Сербул Едуард, 25.Калітов Олександр(к), 33.Петрук Іван (95.Зеленевич Максим, 46 хв.), 55.Георгієв Віктор, 20.Кучер Володимир (9.Браславський Ярослав, 66 хв.), 93.Маляренко Ігор (16. Гемега Віталій, 89 хв.), 10.Загорулько Артур.

Заміни:

99.Карабін Іван – 4.Подкуйко Давид, 12.Федорук Деян, 7.Білик Дмитро.

Головний тренер: Володимир Циткін

Напередодні гри турнірна ситуація наразі була такою, що перед грою вінничани відставали від суперника на три пункти і перемога дозволила б наздогнати команду з Чернівців і впритул наблизитись до «Чайки», яка в цей самий день програла «Ужгороду». Але сталось так, як сталось і «Нива» тепер відстає від «Буковини» на шість очок.

Це саме ті шість очок, які «Буковина» відібрала у «Ниви» на останніх хвилинах у першому колі і ось тепер сьогодні, коли обидві команди грали досить повільно і невиразно і, здавалося, були згодні на нічию.

У першому таймі «Нива» побудувала гру «від захисту», але по факту вийшло «у захисті». Контратаки не виходили. За весь перший тайм пригадується лише кілька напівмоментів, створених вінничанами. Це «акробатичні трюки» Загорулька і Петрука, які намагались пробити із незручних позицій, а також легкий для воротаря удар Калітова зі штрафного. Здавалося, що «Нива» просто не розуміє, як грати, коли потрібно виходити із захисту не через безперспективні закидання у лінію атаки, а за допомогою пасу. Не можна сказати, що «Буковина» показала щось надзвичайне. Так, вони були гостріші, били більше і навіть кілька разів турбували Гурідова, який в одному з епізодів реально виручив команду. Але у решті решт, буковинці особливо нічого не показали. Вочевидь, їм було важко пройти насичену оборону гостей і це мучило усіх – господарів, які билися лобом о стіну, гостей, які не могли нічого створити і методично відбивалися і глядачів, яких така невиразна гра трішки дратувала.

Другий тайм майже нічого не змінив, хоча «Нива» почала діяти трішки активніше, більше контролювала мяч, але гостроти було обмаль. Кілька дальніх ударів не несли небезпеку. Комбінаційної гри не виходило, або й вона і не планувалась. І це сумно. Було таке відчуття, що «Нива» грає на нічию з командою, яка абсолютно не сильніша за неї, або «від захисту з надією на перемогу» завдяки моменту, який «обовязково буде». Чому? Чому він мав зявитись при такій беззубій грі? Чому ми так принижуємо свою силу, свої можливості, де лідери, які б зіграли “через неможу” і повели за собою команду? Чому ми за дві гри спромоглись лише на один удар у рамку? Чому ми не контролюємо мяч, не граємо активніше, агресивніше, швидше, не пресингуємо, як Гемега на останній хвилині? Усі ці запитання, це симптоми поразки. Запитань багато і гравці і тренери мають відповісти на них, передусім, собі.

Виділити абсолютно немає кого, крім Гемеги, який вийшов на кілька хвилин в кінці матчу і у кількох епізодах показав партнерам, як потрібно було грати усю гру.

У стартовому складі, у порівнянні з попередньою грою, відбулось дві заміни. Замість Зеленевича вийшов на поле Кучер, а також замість травмованого Бондара на поле у старті вийшов іменинник Сербул (Таке собі свято вийшло).

4 хв. Перший небезпечний удар створила «Буковина». Василь палагнюк пробив з лівого кута штрафної площадки у лівий кут воріт «Ниви», але відмінно грає Гурідов, у стрибку перевівши мяч на кутовий.

5 хв. «Буковина» подала кутовий з лівого флангу на лінію воротарської площадки, захист виграє «другий поверх», але мяч відлітає прямо на ногу Дмитріїва, який с ходу сильно пробиває по воротах, але мяч пролітає над поперечиною.

20 хв. Георгієв технічно протягнув мяч по лівому флангу, віддав пас Кучеру, той подав у штрафну на Загорулько, той грудьми скинув мяч на георгієва, який подав на правий фланг, звідти зворотня передача в центр на Петрука, який намагався завершити атаку ударом головою, але удар вийшов, ну дуже невдалим.

21 хв. Гакман подає в штрафну з правого флангу, Хохлов вистрибує, високо підіймаючи руку і мяч влучає у неї. На щастя, момент відбувався за пів метра до штрафної і було призначено штрафний, а не пенальті.

22 хв. Штрафний приніс ще один небезпечний удар «Буковини». Орнат одержав скидку під удар і пробив, але удар було заблоковано. А ось друга спроба виявилась трішки вдалішою – мячпросвистів біля правої девятки.

23 хв. Борячук вкинув аут від лівої бровки у штрафну на Маляренка, той перевів мяч далі до воріт на Загорулька, який у боротьбі намагався нанести удар через себе і в цьому моменті порушив правила.

33 хв. Калітов пробиває штрафний від лівої бокової лінії, прямо по центру воріт. Абсолютно без проблем для воротаря.

40 хв. Калайтан отримав мяч біля правого кута штрафної, легко обіграв двох захисників і наніс сильного удару по воротах, але прямо у руки Гурідову.

Перерва

47 хв. Дальній удар по воротах «Ниви» з правого флангу, мяч перелітає на лівий фланг, де ніким не прикритий Боровець підхоплює мяч і наносить сильний удар у ближній кут. Мяч, відскочивши від пальців Гурідова пролітає у лічених сантиметрах від штанги. Дуже небезпечно!

50 хв. «Нива» дуже вдало відбилась після подачі кутового господарями і Максим Зеленевич стрімко вибіг з мячем у контратаку. Лише фол Василя Гакмана не дозволив йому вибігти один на однин з воротарем «Буковини»

50 хв. Георгієв наносить сильного удару з метрів 20 від воріт, але мяч пролітає значно вище поперечини.

64 хв. Відбір поблизу карного майданчика «Буковини», мяч підхоплює Загорулько і наносить дальнього удару по воротах. Вище воріт!

69 хв. Орнат протягнув мяч по лівому флангу, увійшов у штрафну і скинув мяч під удар Клочану, але удар вийшов дуже невлучним.

72 хв. Загорулько майже з центру поля вибіг у атаку і намагався пробити з дальньої дистанції у боротьбі із двома захисниками, але ну дуже невлучно.

85 хв. ГОЛ! Було призначено штрафний біля правої бокової лінії. Хучбаров навісив на правий кут карного майданчика, Козлов пятою перевів мяч в центр штрафної, де захист втратив Палагнюка, який красиво у падінні головою мяко направив мяч у правий нижній кут воріт «Ниви». 1:0!

88 хв. Сивка на лівому фланзі обігрався з Клочаном, який пробив з метрів 18, але дуже невлучно.

89 хв. Гемега, який щойно вийшов на поле, активно пресингував гравця «Буковини» у центрі поля, виграв боротьбу і вибіг один в один з воротарем лівим флангом, але захист господарів виявився спритнішим і наздогнав віталія, який наносив удар з гострого кута під час боротьби. Зрозуміло, що нічого з цього не вийшло.